19.02.2006
Bråterennet 2006





Bråterennet
Bråterennet Skjetten 18.02.2006

Rennleder: Sverre Bunæs
Løypesjef: Bjørn Ruud
Teknisk delegert: Jan Eriksen

Resultat

G 10 år 1km fri
Plass Start Tid
  0004 Stian Hegge Rælingen Skiklubb 05.26  
  0005 Sverre Ryland Glomnes Fet Skiklubb 06.04  
  0006 Simen Myrvang Sandbekken Idrettslag 06.22  
  0007 Aaslund Bjørn André Fet Skiklubb 04.43  
  0008 Magnus Kolbjørnsrud Sørumsand IF 05.19  
  0009 Henrik Børresen Skedsmo Skiklubb 04.43  
  0010 Daniel Nesbø Sandbekken Idrettslag 07.03  
  0011 Ola Lundsvoll Skedsmo Skiklubb 04.30  
  0012 Magnus Olai Aarvold Driv IL 04.20  
  0013 Simen Havik Rælingen Skiklubb 05.04  
  0014 Mathias Berntzen Engevik Gjelleråsen IF 04.38  
  0015 Even Tønsberg Fet Skiklubb 05.14  
  0016 Noah Skåttun Høybråten og Stovner IL 04.42  
  0017 Sander Lervik Wang Skedsmo Skiklubb 04.24  
  0018 Ludvik Benco Skedsmo Skiklubb 04.17  
  0019 Marius Kløften Strømmen og Lillestrøm Sk 06.48  
  0020 Lasse Aulin Siggerud IL 04.16  

17 påmeldte. 17 startet. 17 resultater.
G 9 år 1km fri
Plass Start Tid
  0023 Bendik Hultgren Strømmen og Lillestrøm Sk 05.50  
  0024 Jens Rosenberg Skedsmo Skiklubb 05.36  
  0025 Øystein Dahl Skedsmo Skiklubb 06.10  
  0026 Einar Romsaas Frogner IL 04.57  
  0027 Vegard Biseth Fet Skiklubb 06.04  
  0028 Ivar Andre Ryttervold Frogner IL 04.17  
  0029 Kristoffer Hansen Gjelleråsen IF 04.36  
  0030 Steinar Skedsmo Sørumsand IF 06.29  
  0032 Einar Kvam Lundberg Strømmen og Lillestrøm Sk 08.44  
  0033 Christian Løland Ullensaker Skiklubb 05.05  
  0034 Oscar Dehli Strømmen og Lillestrøm Sk 04.53  
  0056 Heine Jessen Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 05.17  
  0063 Jørgen Fischer Eidsvold Værks Skiklub 06.13  
  0065 Sondre Rustad Rudi Eidsvold Værks Skiklub 05.28  

15 påmeldte. 15 startet. 14 resultater.
J 10 år 1km fri
Plass Start Tid
  0040 Frida Sofie Nordvold Ullensaker Skiklubb 06.28  
  0041 Karianne Antonsen Halmsås og Omegn Skilag 05.32  
  0043 Malin Jeppesen Strømmen og Lillestrøm Sk 05.56  
  0044 Hanne Beate Holmbro Høland IL 05.11  
  0045 Natalie Kristin Blomseth Grei, SF 04.53  
  0046 Vilde Børresen Frogner IL 04.39  
  0048 Sofie Hustad Frogner IL 04.26  
  0049 Eirill Vestmo Lørenskog Skiklubb 05.10  

10 påmeldte. 10 startet. 8 resultater.
G 8 år 1km fri
Plass Start Tid
  0053 Ole Larsen Strømmen og Lillestrøm Sk 07.17  
  0054 Jonas Hegge Rælingen Skiklubb 08.15  
  0055 Marcus Arnesen Høland IL 05.09  
  0057 Håkon Rybråten Rælingen Skiklubb 06.00  
  0058 Anders Nikolay Lappegård Rælingen Skiklubb 06.56  
  0059 Jostein Rodahl Kvale Skedsmo Skiklubb 06.35  
  0060 Aslak Trøim Fossli Rælingen Skiklubb 05.42  
  0061 Sander Rogndokken Fet Skiklubb 07.56  
  0062 Morten Aulin Siggerud IL 05.38  
  0066 Henrik Næss Sørumsand IF 10.48  

11 påmeldte. 11 startet. 10 resultater.
J 9 år 1km fri
Plass Start Tid
  0071 Johanne Kolstad Søndre Høland Idretts- og 05.55  
  0072 Marion Skøyum Moe Fet Skiklubb 05.48  
  0073 Hanna Webjørnsen Strømmen og Lillestrøm Sk 06.39  
  0074 Karianne Moe Høybråten og Stovner IL 05.06  
  0075 Silje Helene Ekhaugen Siggerud IL 06.06  
  0076 Hanne Ma Varang Jacobsen Høybråten og Stovner IL 07.35  
  0077 Silje Arnesen Skedsmo Skiklubb 06.00  
  0078 Oda Skogsholm Strømmen og Lillestrøm Sk 10.23  
  0079 Thea Sjøli Halmsås og Omegn Skilag 06.42  
  0080 Oda Myrvold Thorud Strømmen og Lillestrøm Sk 06.59  
  0090 Tina Fallet Rud Eidsvold Værks Skiklub 06.43  

11 påmeldte. 11 startet. 11 resultater.
J 8 år 1km fri
Plass Start Tid
  0085 Mari Fjelstad Strømmen og Lillestrøm Sk 08.58  
  0086 Ingrid Rodahl Kvale Skedsmo Skiklubb 06.07  
  0087 Ingrid Aaslund Fet Skiklubb 07.34  
  0088 Emma Havik Rælingen Skiklubb 07.39  
  0089 Heidi Slungaard Hvam IL 07.31  

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
G 12 år 2km fri
Plass Start Tid
1 0102 Andreas Molden Halmsås og Omegn Skilag 05.48  
2 0106 Fredrik Bergsjø Søndre Høland Idretts- og 06.12 00.24
3 0111 Eirik Ek Hagen Driv IL 06.20 00.32
4 0114 Anders Dalgaard Frogner IL 06.25 00.37
5 0116 Henrik Gifstad Oppegård IL 06.28 00.40
6 0097 Sivert Vonen Gjelleråsen IF 06.29 00.41
7 0096 Torstein Vestli Strandbygda IL 06.33 00.45
7 0100 Marius Nyeggen Eidsvold Værks Skiklub 06.33 00.45
9 0110 Henrik Frey Frogner IL 06.36 00.48
10 0101 Johan Kolbjørnsrud Sørumsand IF 06.38 00.50
11 0099 Mattis Sjøli Halmsås og Omegn Skilag 06.43 00.55
12 0113 Emil Andreas Vold Sørumsand IF 07.04 01.16
13 0109 Håvard Rodahl Kvale Skedsmo Skiklubb 07.21 01.33
14 0105 Kim Sørensen Gjelleråsen IF 07.23 01.35
15 0107 Espen Næss Sørumsand IF 07.32 01.44
16 0112 Kjetil Flatland Strømmen og Lillestrøm Sk 07.54 02.06
17 0117 Henrik Huso Lørenskog Skiklubb 07.57 02.09
18 0103 Peter George Edwardes Strømmen og Lillestrøm Sk 08.36 02.48
19 0098 Jørgen Biseth Fet Skiklubb 08.37 02.49
20 0118 Christian Høghaug Wikan Ukjent skigruppe 08.46 02.58

23 påmeldte. 20 startet. 20 resultater.
G 11 år 2km fri
Plass Start Tid
1 0132 Henrik Christia Grønstad Koll IL 06.37  
2 0123 Jørgen Kolstad Søndre Høland Idretts- og 06.42 00.05
3 0131 Vetle Skåttun Høybråten og Stovner IL 06.44 00.07
4 0125 Mads Bentstuen Nordby Halmsås og Omegn Skilag 06.51 00.14
5 0137 Thomas Løland Ullensaker Skiklubb 06.52 00.15
6 0134 Gulbrand Romsaas Frogner IL 06.55 00.18
7 0135 Martin Muri Strømmen og Lillestrøm Sk 07.08 00.31
8 0130 Mats Carlsen Siggerud IL 07.09 00.32
9 0124 Lars Huus Sørum IL 07.14 00.37
10 0142 Morten Andrea Ryttervold Frogner IL 07.15 00.38
11 0140 Mats Furuseth Frogner IL 07.28 00.51
12 0129 Eirik Jonas Blomseth Grei, SF 07.37 01.00
13 0141 Hans Christian Bergsjø Søndre Høland Idretts- og 07.50 01.13
14 0138 Andreas Røv Eriksen Sørum IL 07.53 01.16
15 0143 Martin Rybråten Rælingen Skiklubb 08.16 01.39
16 0136 Sondre Bergh Skedsmo Skiklubb 08.19 01.42
17 0139 Øivind Harket Bakke Fet Skiklubb 09.19 02.42
18 0122 Vegard Fjelstad Strømmen og Lillestrøm Sk 11.47 05.10

22 påmeldte. 18 startet. 18 resultater.
J 12 år 2km fri
Plass Start Tid
1 0154 Julie Vollum Bø Bækkelagets SK 06.31  
2 0149 Anikken Gjerde Alnæs Frogner IL 06.48 00.17
3 0153 Heidi Myrberg Landrø Rælingen Skiklubb 06.56 00.25
4 0152 Camilla Bergeid Sundby Frogner IL 07.36 01.05
5 0151 Marit Solhaug Næss Driv IL 07.40 01.09
6 0150 Tuva Harket Bakke Fet Skiklubb 09.41 03.10

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
J 11 år 2km fri
Plass Start Tid
1 0160 Kristiane Vollum Bø Bækkelagets SK 07.37  
2 0163 Marthe Moengen Lørenskog Skiklubb 08.03 00.26
3 0164 Malene Høsflot Tønsberg Lørenskog Skiklubb 08.39 01.02
4 0162 Stine Mariann Fossen Halmsås og Omegn Skilag 09.20 01.43
5 0165 Anniken Bunæs Strømmen og Lillestrøm Sk 09.49 02.12

6 påmeldte. 6 startet. 5 resultater.
G 14 år 3km fri
Plass Start Tid
1 0170 Christian Frey Frogner IL 11.18  
2 0176 Sondre Fagerås Rælingen Skiklubb 12.19 01.01
3 0171 Thomas E Sutcliffe Skedsmo Skiklubb 12.24 01.06
4 0175 Sebastian Børresen Skedsmo Skiklubb 13.05 01.47
5 0173 Geir Martin Lunner Bjørkelangen SF 13.08 01.50
6 0177 Sindre Gjerde Alnæs Frogner IL 13.11 01.53

8 påmeldte. 8 startet. 6 resultater.
G 13 år 3km fri
Plass Start Tid
1 0183 Håvard Lurås Hammer Lørenskog Skiklubb 12.46  
2 0184 Jon Ludvik Rosenberg Skedsmo Skiklubb 12.53 00.07
3 0185 Sondre Barli Evensen Siggerud IL 13.13 00.27

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
J 14 år 3km fri
Plass Start Tid
1 0190 Anne Myrberg Landrø Rælingen Skiklubb 13.28  
2 0189 Anett Iren Fossen Nes Ski 14.38 01.10

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
J 13 år 3km fri
Plass Start Tid
1 0193 Martine Kolstad Søndre Høland Idretts- og 13.01  
2 0195 Ida Knudsen Wennerberg Skimt 16.54 03.53
3 0192 Maja Rognli Glomnes Fet Skiklubb 18.05 05.04
4 0194 Sunniva Lee Fossen Fet Skiklubb 21.50 08.49

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
G 15 år 5km fri
Plass Start Tid
1 0211 Håkon Karlstad Skedsmo Skiklubb 18.09  
1 0216 Gisle Vestmo Lørenskog Skiklubb 18.09  
3 0206 Sondre Skogsholm Strømmen og Lillestrøm Sk 18.14 00.05
4 0201 Jonas Lurås Hammer Lørenskog Skiklubb 18.17 00.08
5 0213 Erik Olsen Rælingen Skiklubb 19.19 01.10
5 0215 Martin Olsen Driv IL 19.19 01.10
7 0205 Eivind Skaug Driv IL 19.32 01.23
8 0210 Knut Buttingsrud Ringkollen Skiklubb 19.33 01.24
9 0208 Steffen Geir Bunæs Strømmen og Lillestrøm Sk 19.50 01.41
10 0214 Einar Buttingsrud Ringkollen Skiklubb 19.58 01.49
11 0209 Espen Knudsen Wennerberg Skimt 20.51 02.42

18 påmeldte. 11 startet. 11 resultater.
G 16 år 5km fri
Plass Start Tid
1 0234 Eivind Odden Solberg Rustad IL 16.38  
2 0233 Morten Skaarud Nittedal IL 18.02 01.24
3 0236 Espen Antonsen Nes Ski 18.14 01.36
4 0232 Nicolay Forsma Ludvigsen Jardar IL 18.20 01.42
5 0230 Mikael Løvik Olausson Ringkollen Skiklubb 18.59 02.21
6 0238 Erik Rokkerud Strømmen og Lillestrøm Sk 19.01 02.23
7 0237 Martin Bjørklund Ullensaker Skiklubb 19.18 02.40
8 0235 Kristian Myhre Hellerud Kongsvinger IL 19.37 02.59
9 0226 Petter Håvi Ødelien Rælingen Skiklubb 20.26 03.48
10 0229 Daniel Andersen Skimt 20.50 04.12

13 påmeldte. 13 startet. 10 resultater.
J 16 år 5km fri
Plass Start Tid
1 0244 Tuva Toftdahl Heming, IL 18.49  
2 0242 Ingerlise Wingaa Jensen Jardar IL 18.54 00.05

3 påmeldte. 3 startet. 2 resultater.
K 17 år 5km fri
Plass Start Tid
1 0249 Kristine Holm Andersen Nittedal IL 22.02  
2 0248 Tonje Hofvind Lørenskog Skiklubb 22.15 00.13

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Kvinner senior 5km fri
Plass Start Tid
1 0255 Sony Bostrøm Grei, SF 19.50  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
M 19/20 år 10km fri
Plass Start Tid
1 0261 Tore Dyrhaug Mo Strømmen og Lillestrøm Sk 34.18  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Menn senior 10km fri
Plass Start Tid
1 0265 Nils Einar Mæhlum Brøttum IL 34.52  
2 0263 Kjartan Haugen Nidelv 36.29 01.37

3 påmeldte. 3 startet. 2 resultater.