Relaterte artikler
| Skiløpere i Birkebeinerrittet | 26.08.2012 |
Hilde Gjermundshaug Pedersen vil også kommende vinter, i regi av Learn2ski, være instruktør for skimosjonister som ønsker å øke fart og/eller skiglede gjennom bedre teknikk. Første ”økt” for Hilde vil være en helgesamling på Sjusjøen 2.-4. desember.
- Samlingen strekker seg over fire økter fra fredag ettermiddag til søndag formiddag. I løpet av helgen vil Hilde GP lose deltagerne gjennom de ulike teknikkene i klassisk med bl.a. fokus på å optimalisere fraspark og å bruke hele overkroppen når man staker. I tillegg vil deltagerne i en av øktene bli introdusert til skøyteteknikkens ”hemmeligheter”, sier Siri Halle, daglig leder i Learn2ski.
- Enten man har ambisjoner i turrenn eller bare vil få mer glede ut av sine skiturer, er jeg sikker på at Hilde vil kunne bidra med mye i løpet av denne helgen, legger Halle til.
| Skiløpere i Birkebeinerrittet | 26.08.2012 |

Geir Nilsen
+47 97 07 99 07
geir.nilsen@langrenn.com
Geir Nilsen, +47 97 07 99 07 - geir.nilsen@langrenn.com
Ta gjerne også en titt på vår nettside for annonsører
Digital kopiering av materialet på dette nettstedet er omfattet av åndsverklovens bestemmelser.
Uten særskilt avtale direkte med Langrennsportalen AS er enhver kopiering, lagring, eksemplarfremstilling og tilgjengeliggjøring bare tillatt i den utstrekning det er hjemlet i lov.
Utnyttelse i strid med lov eller avtale kan medføre erstatningsansvar, og kan straffes med bøter eller fengsel.
Web levert av: CustomPublish.com
