Resultater Askerløpet - Orientering 2016



Resultater Askerløpet
Asker, Akershus - 8. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Iver Aarseth IL Koll 36:53  
  Erlend Bakke Fossum IF 21:25  
  Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 15:45  
  Pernille M. Berntsen Asker Skiklubb 24:42  
  Silja Berstad Heming Orientering 21:47  
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb 52:33  
  Alfred Ekren Asker Skiklubb 36:19  
  Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 22:54  
  Tuva Espelin Asker Skiklubb 23:11  
  Frikk Finsrud Asker Skiklubb 25:56  
  Erle Fosstveit Raumar Orientering 45:59  
  Fredrik Undheim Gjessdal Privat fullført  
  Linus Mestad Hansen Lillomarka OL 46:37  
  Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 41:52  
  Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL 41:51  
  Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 23:22  
  Victor Hølterhoff Asker Skiklubb 36:27  
  Emma Aune Jakobsen OK Moss 36:56  
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 33:34  
  Anine Schrader Kvernerud Asker Skiklubb 16:01  
  Jacob Finstad Land IL Tyrving 21:59  
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL 39:00  
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 25:01  
  Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 37:25  
  Weronika Kinga Moczulska Røyken OL 35:43  
  Elias Molund IL Tyrving 29:40  
  Una Nastad Asker Skiklubb 23:59  
  Max Alexander Nybråten IL Tyrving 21:36  
  Astrid Reusch Heming Orientering 29:33  
  Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 17:06  
  Alexander Sletten Raumar Orientering 24:48  
  Frederikke Warhuus Solbakken OK Moss 36:48  
  Erlend Sommerhein OK Horten 26:14  
  Odin Vie Strisland Fossum IF 35:31  
  Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 17:18  
  Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 17:11  
  Caroline H. Tursjøen  Asker Skiklubb 23:43  
  Jenny Tørvolt Røyken OL 53:11  
  Amund Kortner Vogt Østmarka OK 30:15  
  Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 51:23  
  Jarand Våge Asker Skiklubb 25:54  
  Håkon Øverby Kongsberg OL 42:15  
  Ola Torjusen Fossum IF diskvalifisert  
  Aksel Eide Bækkelagets SK ikke startet  

 

D -10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Mari Kalleson Oppsal Orientering 46:33  
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 1:22:47  
  Signe Fluge Ulleberg Heming Orientering 41:15  
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 29:18  
  Sofia Øhlckers IL Tyrving 27:00  
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert  

 

D 11-12

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Kvarme Røyken OL 22:33  
2 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 24:36 +2:03
3 Signe Holo Fossum IF 31:59 +9:26
4 Linnea Holst IL Tyrving 33:46 +11:13
5 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 37:18 +14:45
6 Tuva Høyer Fossum IF 38:14 +15:41
7 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 41:44 +19:11
8 Sara Martini Asker Skiklubb 42:02 +19:29
9 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 42:26 +19:53
10 Nora Christine Hansen Røyken OL 42:40 +20:07
11 Eileen Bjanes IL Tyrving 44:36 +22:03
12 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 54:56 +32:23
13 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 56:00 +33:27
14 Sara Molund IL Tyrving 1:02:10 +39:37
15 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:02:35 +40:02
16 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 1:05:01 +42:28
17 Ingvild Berner Myhre Fossum IF 1:08:13 +45:40
18 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 1:10:59 +48:26
  Maja Mo Hjelseth Nydalens SK diskvalifisert  
  Mari Aarseth Nydalens SK ikke startet  
  Mina Vist Asker Skiklubb ikke startet  

 

D 11-12N

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marthe Graff-Wiik Røyken OL 26:23  
2 Malene Berstad Heming Orientering 28:46 +2:23
3 Maren Medalen Berntsen Asker Skiklubb 31:22 +4:59
4 Victoria Holland-Tuvsjøen Asker Skiklubb 32:39 +6:16
5 Anne Østvold Heming Orientering 34:13 +7:50
6 Selma Mestad Hansen Lillomarka OL 44:32 +18:09
7 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 48:48 +22:25
  Ine Lohne Boehlke Fossum IF ikke startet  

 

D 13-14

31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oda Scheele Nydalens SK 26:16  
2 Pia Young Vik Nydalens SK 26:58 +0:42
3 Åsne Haavengen Kongsberg OL 31:53 +5:37
4 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 33:39 +7:23
5 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 35:50 +9:34
6 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 37:24 +11:08
7 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 39:25 +13:09
8 Tina Kalleson Oppsal Orientering 42:03 +15:47
9 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 43:10 +16:54
10 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 44:04 +17:48
11 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 44:17 +18:01
12 Mari Øverby Kongsberg OL 44:33 +18:17
13 Konstanse Moholth Kongsberg OL 44:40 +18:24
14 Ea Lunøe Nydalens SK 45:06 +18:50
15 Mille Jægtvik Konnerud IL 46:35 +20:19
16 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 48:33 +22:17
17 Ina Martini Asker Skiklubb 50:20 +24:04
18 Iris Holst IL Tyrving 51:02 +24:46
19 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 51:49 +25:33
20 Live Østvold Heming Orientering 52:21 +26:05
21 Noor Dirro-Helu Måren OK 55:33 +29:17
22 Petra Hoveid Asker Skiklubb 57:50 +31:34
23 Malene Jebsen Heming Orientering 59:26 +33:10
24 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 1:02:19 +36:03
25 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 1:04:45 +38:29
26 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 1:10:17 +44:01
27 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 1:13:32 +47:16
28 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 1:26:20 +1:00:04
  Netta Bar-Nathan Lillomarka OL diskvalifisert  
  Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  
  Ella Berstad Heming Orientering diskvalifisert  
  Luciana Maria Svads Måren OK ikke startet  

 

D 13-16C

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb ikke startet  

 

D 15-16

43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 28:24  
2 Jenny Baklid Konnerud IL 29:52 +1:28
3 Åsne Holo Fossum IF 30:27 +2:03
4 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 32:15 +3:51
5 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 32:48 +4:24
6 Helene Eger Kongsberg OL 34:04 +5:40
7 Maren Norderud IL Tyrving 34:52 +6:28
8 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 35:20 +6:56
9 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 35:32 +7:08
10 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 36:17 +7:53
11 Pernille Katla Fossum IF 36:28 +8:04
12 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 37:49 +9:25
13 Andrea Ranvik Konnerud IL 38:17 +9:53
14 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 38:27 +10:03
15 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 39:28 +11:04
16 Ingrid Hasaas Fossum IF 40:10 +11:46
17 Ragne Norrud Fossum IF 41:06 +12:42
18 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 41:11 +12:47
19 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 41:26 +13:02
19 Marlin Haavengen Kongsberg OL 41:26 +13:02
21 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 41:32 +13:08
22 Ingvild Høydal Nydalens SK 44:03 +15:39
23 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 44:23 +15:59
24 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 44:32 +16:08
25 Anniken Ranvik Konnerud IL 44:55 +16:31
26 Linn Mei Waaler Måren OK 45:07 +16:43
27 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 45:30 +17:06
28 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 46:00 +17:36
29 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 48:59 +20:35
30 Solveig Eline Berg IL Tyrving 49:10 +20:46
31 Andrea Vanebo Kongsberg OL 50:48 +22:24
32 Ingeborg Kvarme Røyken OL 55:40 +27:16
33 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 55:59 +27:35
34 Karoline Bjørnerød OK Moss 56:32 +28:08
35 Sarah Wøllo Kongsberg OL 58:58 +30:34
36 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 1:01:31 +33:07
37 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 1:10:09 +41:45
38 Mina Jørgensen IL Tyrving 1:18:20 +49:56
39 Anni Saarela Konnerud IL 1:26:15 +57:51
40 Åshild Egeberg Vári Sturla, IF 1:36:05 +1:07:41
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert  
  Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert  
  Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Carmen Dirro Måren OK ikke startet  

 

D 15-16B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tilde Eine Fossum IF 48:02  
2 Vera Gano Mønnich Røyken OL 1:14:30 +26:28

 

D 17-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 37:32  
2 Ina Westerlund Nydalens SK 38:20 +0:48
3 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 40:16 +2:44
4 Siri Størmer Heming Orientering 44:22 +6:50
5 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 45:26 +7:54
6 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 46:20 +8:48
7 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 49:24 +11:52
8 Åsa Franzen IL Tyrving 50:44 +13:12
9 Dana B. Stene Nydalens SK 53:30 +15:58
10 Christine Williksen Høiland Fossum IF 56:16 +18:44
11 Synne Skjærstein IL Tyrving 56:39 +19:07
12 Julie Bakke Fossum IF 1:06:34 +29:02
13 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:09:32 +32:00
14 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:40:06 +1:02:34
  Sigrid Bredde Vig Sturla, IF ikke startet  

 

D 17-B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Line Telje Høydal Nydalens SK 42:18  
2 Gerd Berit Rekve Fossum IF 52:25 +10:07
3 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:03:27 +21:09

 

D 17-C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Heidi Berner Fossum IF 39:54  
2 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 44:28 +4:34
3 Turid Williksen Fossum IF 1:08:57 +29:03
4 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:10:34 +30:40
  Marianne Ness Røyken OL diskvalifisert  
  Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  
  Lene Colquhoun Nittedal OL diskvalifisert  
  Therese Lohne Boehlke Fossum IF brutt  
  Marianne Granum Helsvig Konnerud IL ikke startet  
  Cecilie Christin Kverme Fossum IF ikke startet  

 

D 40-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 37:41  
2 Karianne Katla Fossum IF 45:40 +7:59
3 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 50:05 +12:24
4 Milda Øhlckers IL Tyrving 50:06 +12:25
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 51:42 +14:01
6 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 51:45 +14:04
7 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 1:25:37 +47:56
8 Aase Mestad Lillomarka OL 1:29:26 +51:45
  Sigrid Melander Vie Fossum IF diskvalifisert  

 

D 45-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 38:46  
2 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 42:08 +3:22
3 Nora Skauen IL Tyrving 44:03 +5:17
4 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 44:14 +5:28
5 Else Kari Scheele Nydalens SK 47:16 +8:30
6 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 49:32 +10:46
7 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 50:35 +11:49
8 Astrid Bjørnerød OK Moss 52:11 +13:25
9 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 54:26 +15:40
10 Katrine Bakke Fossum IF 54:53 +16:07
11 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 56:37 +17:51
12 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 1:01:20 +22:34
13 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 1:16:55 +38:09
14 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:25:10 +46:24
15 Marianne Reusch Heming Orientering 1:37:47 +59:01
  Signe Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert  
  Hege Feiring IL Tyrving diskvalifisert  
  Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL ikke startet  
  Bodil Nordenström Fossum IF ikke startet  
  Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet  

 

D 50-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alix Young Vik Nydalens SK 36:57  
2 Trude Fixdal IL Koll 41:45 +4:48
3 Kjersti Hov Fossum IF 42:57 +6:00
4 Rine Hanssen Byåsen IL 43:58 +7:01
5 Kari Madslien Nydalens SK 48:58 +12:01
6 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 51:12 +14:15
7 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 51:55 +14:58
8 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1:02:46 +25:49
9 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:07:56 +30:59
10 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:08:48 +31:51
11 Eva Syversen Røyken OL 1:10:35 +33:38
12 Helena Stubberud Nydalens SK 1:19:49 +42:52
13 Eldri Holo Fossum IF 1:22:56 +45:59
14 Jane Rødder Kongsberg OL 1:23:28 +46:31
15 Anna Göhlman IL Tyrving 1:29:13 +52:16
16 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:30:54 +53:57
17 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:32:07 +55:10

 

D 55-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helle Egeberg Vári Sturla, IF 36:22  
2 Berit Berge IL Tyrving 39:21 +2:59
3 Helen Gåsvik Lierbygda OL 54:26 +18:04
4 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 54:33 +18:11
5 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 55:03 +18:41
6 Cathrine Norvik Røyken OL 1:06:05 +29:43
7 Turid Giil Rond OL 1:14:09 +37:47

 

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elle M. Melbye Heming Orientering 53:11  
2 Aud Kjemperud Eiker OL 56:27 +3:16
3 Toril Eine Fossum IF 1:04:25 +11:14
4 Anne Elvsaas Mo Røyken OL 1:50:02 +56:51
  Helga Haverstad Lierbygda OL ikke startet  

 

D 65-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:01:03  
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:03:29 +2:26
3 Ildiko Horvati IL Tyrving 1:07:34 +6:31
4 Kari Lillealtern Freidig 1:22:44 +21:41

 

D 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 45:54  
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 55:48 +9:54
3 Sidsel Sandelien Heming Orientering 59:34 +13:40
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 1:01:14 +15:20
5 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:30:07 +44:13
  Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL ikke startet  

 

D 75-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lisa Sørenssen Røyken OL 1:39:06  
  Marit Økern Jensen Bærums Skiklub diskvalifisert  
  Unni Drage Haugerud IF diskvalifisert  

 

H -10

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 36:16  
  Håvard Rekve Lian Fossum IF 30:21  
  Mathias Linløkken Østmarka OK 28:18  
  Magnus Molund IL Tyrving 38:35  
  Erlend Otterlei Østmarka OK 33:08  
  Mathias Birkelund Asker Skiklubb diskvalifisert  

 

H 11-12

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 21:03  
2 Sondre Ladim OK Moss 21:55 +0:52
3 Axel Aalde Nydalens SK 21:58 +0:55
4 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 22:54 +1:51
5 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 23:36 +2:33
6 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 23:51 +2:48
7 Jonas Krogh Oppsal Orientering 26:24 +5:21
8 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 26:42 +5:39
9 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 28:45 +7:42
10 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 29:47 +8:44
11 Sindre Vie Strisland Fossum IF 29:59 +8:56
12 Alfred Bjørnerød OK Moss 34:47 +13:44
13 Tarje Espelin Asker Skiklubb 46:56 +25:53
14 Eirik Næss Asker Skiklubb 50:54 +29:51
15 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 54:31 +33:28
16 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 56:26 +35:23
17 Bernard W. Moczulski Røyken OL 57:01 +35:58
18 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 1:02:19 +41:16
  Eirik Vie Strisland Fossum IF diskvalifisert  
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering ikke startet  
  Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb ikke startet  

 

H 11-12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Einar Østvold Heming Orientering 25:50  
2 Sondre Næss Asker Skiklubb 30:06 +4:16
3 Brage Fosstveit Raumar Orientering 33:44 +7:54
4 Emil Huuse Østmarka OK 43:41 +17:51

 

H 13-14

37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 26:10  
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 26:20 +0:10
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 28:00 +1:50
4 Christopher Ladim OK Moss 28:53 +2:43
5 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 29:11 +3:01
6 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 29:57 +3:47
7 Henrik Reusch Heming Orientering 33:03 +6:53
8 Mikkel Katla Fossum IF 33:28 +7:18
9 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 34:05 +7:55
10 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 34:48 +8:38
11 Martin Birkelund Asker Skiklubb 35:11 +9:01
12 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 35:45 +9:35
13 Kristian Østermann Heming Orientering 35:57 +9:47
14 Jonas Myhr Asker Skiklubb 37:09 +10:59
15 Felix Finsrud Asker Skiklubb 37:33 +11:23
16 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 38:03 +11:53
17 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 39:11 +13:01
18 Ferdinand Fremming Heming Orientering 39:18 +13:08
19 Ådne Skjærstein IL Tyrving 40:18 +14:08
20 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 41:04 +14:54
21 Erlend Børli Fossum IF 42:38 +16:28
22 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 44:44 +18:34
23 Marius Bakke Fossum IF 44:56 +18:46
24 August Syrdal Øen Heming Orientering 45:26 +19:16
25 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 46:11 +20:01
26 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 47:54 +21:44
27 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 48:09 +21:59
28 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 49:11 +23:01
29 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 52:23 +26:13
30 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 55:55 +29:45
31 Simen Våge Asker Skiklubb 58:21 +32:11
32 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 58:51 +32:41
33 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:00:22 +34:12
34 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:04:37 +38:27
35 Jonas Aarseth Nydalens SK 1:10:59 +44:49
36 Elias Stubberud Nydalens SK 1:17:57 +51:47
37 John Otterlei Østmarka OK 1:26:00 +59:50
  Rolf Andreas Berg Nydalens SK ikke startet  
  Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb ikke startet  

 

H 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christoffer Sletten Raumar Orientering 27:54  
  Daniel Nystuen Røyken OL diskvalifisert  

 

H 13-16N

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF ikke startet  

 

H 15-16

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 28:07  
2 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 29:05 +0:58
3 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 29:17 +1:10
4 Isak Jonsson Nydalens SK 31:08 +3:01
5 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 31:10 +3:03
6 Håkon Sturød Nydalens SK 31:59 +3:52
7 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 32:06 +3:59
8 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 33:34 +5:27
9 Andreas Ramberg Østmarka OK 33:44 +5:37
10 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 34:00 +5:53
11 Trygve Myhr Asker Skiklubb 34:36 +6:29
12 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 34:55 +6:48
13 Emil Størmer Fossum IF 37:06 +8:59
14 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 37:48 +9:41
15 Peter Gisholt Fossum IF 39:19 +11:12
16 Eivind Berner Myhre Fossum IF 39:46 +11:39
17 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 46:16 +18:09
18 Torjus Ullern IL Tyrving 47:12 +19:05
19 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 47:15 +19:08
20 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 49:09 +21:02
  Anders Horvei Raumar Orientering ikke startet  
  Sivert Sande Kverme Fossum IF ikke startet  
  Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL ikke startet  

 

H 15-16B

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Ole-Henrik Bjerknes Røyken OL ikke startet  

 

H 17-

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 39:40  
2 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 40:03 +0:23
3 Simo Martomaa Kalevan rasti 40:52 +1:12
4 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 42:00 +2:20
5 Erik Thorsson Turun Metsänkävijät 42:21 +2:41
8 Øyvind Enger Nydalens SK 44:02 +4:22
9 Per Øyvind Stene Nydalens SK 44:29 +4:49
10 Trond Kortner Østmarka OK 45:20 +5:40
11 Petter Reinemo Kongsberg OL 46:05 +6:25
12 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 50:47 +11:07
13 Ola Lesteberg Kongsberg OL 50:55 +11:15
14 Stian Bergersen IL Tyrving 52:03 +12:23
15 Sigurd Melsom Fossum IF 53:27 +13:47
16 Are Wigaard Oppsal Orientering 54:17 +14:37
17 Hallvard Koren OK Moss 54:54 +15:14
18 Magnus Nordbrøden Halden SK 55:45 +16:05
19 Tore Bjørnerød OK Moss 59:11 +19:31
20 Donatas Kontautas OK Moss 1:06:44 +27:04
21 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 1:07:09 +27:29
22 Robert Fredriksen Notodden OL 1:21:12 +41:32
23 Vebjørn Røtvold Kongsberg OL 1:33:00 +53:20
  Truls Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert  
  Sondre Ruud Bråten Nydalens SK diskvalifisert  
  Gunnar A Fiskum NTNUI diskvalifisert  
  Thomas Schive Bækkelagets SK diskvalifisert  
  Mikal Brastad Larsen Nydalens SK ikke startet  

 

H 17-B

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jens Christian Holst IL Tyrving 38:40  
2 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 40:22 +1:42
3 Viggo Eriksen Fossum IF 40:47 +2:07
4 Fredrik Høyer Fossum IF 45:57 +7:17
5 Espen Jernberg Nydalens SK 55:18 +16:38
6 Harald Aulie IL Koll 59:53 +21:13
7 Boehlke Henrik Fossum IF 1:00:38 +21:58
8 Yngve Røe Nydalens SK 1:13:34 +34:54

 

H 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 29:18  

 

H 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Charles Halaas Fossum IF 42:10  
2 Bjørn Hauge Nydalens SK 48:36 +6:26
3 Geir Hoff IL Tyrving 57:20 +15:10
4 Trond Myhre Fossum IF 1:02:01 +19:51
5 André Jægtvik Konnerud IL 1:09:22 +27:12
  Trond Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  

 

H 45-

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Bakke Fossum IF 42:45  
2 Sven Arne Gylterud Fossum IF 46:08 +3:23
3 Einar Gisholt Fossum IF 46:30 +3:45
4 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 47:21 +4:36
5 Kjetil Molund IL Tyrving 50:58 +8:13
6 Lars Erik Gjein Fossum IF 51:26 +8:41
7 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 55:15 +12:30
8 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 55:44 +12:59
9 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 57:04 +14:19
10 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 57:38 +14:53
11 Kimme Arnesen Heming Orientering 57:55 +15:10
12 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 58:47 +16:02
13 Morten Rannem Fossum IF 1:00:10 +17:25
14 Olav Hasaas Fossum IF 1:00:48 +18:03
15 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:01:16 +18:31
16 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 1:05:16 +22:31
17 Christian Reusch Heming Orientering 1:07:08 +24:23
18 Peter Carlsen Røyken OL 1:14:21 +31:36
19 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 1:17:23 +34:38
20 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:17:32 +34:47
21 Kjell Eiken Lierbygda OL 1:39:36 +56:51
  Christian Jomaas Fossum IF diskvalifisert  
  Atle Wøllo Kongsberg OL diskvalifisert  
  Olav Eide Bækkelagets SK ikke startet  
  Christian Gløgård Nittedal OL ikke startet  

 

H 50-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gjermund Røren Eiker OL 37:48  
2 Øystein Østermann Heming Orientering 40:41 +2:53
3 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 42:21 +4:33
4 Kjetil Espedal Nydalens SK 43:25 +5:37
5 Per Østreng Raumar Orientering 44:28 +6:40
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 47:19 +9:31
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 47:23 +9:35
8 Jan Sølvberg Fossum IF 50:16 +12:28
9 Are Kristiansen IL Tyrving 50:20 +12:32
10 Einar Lunøe Nydalens SK 53:08 +15:20
11 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 56:16 +18:28
12 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 57:21 +19:33
13 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1:00:40 +22:52
14 Jon Erik Kvarme Røyken OL 1:00:50 +23:02
15 Øyvind Helmersen Fet OL 1:01:46 +23:58
16 Svein Helge Høydal Nydalens SK 1:06:21 +28:33
17 Stein H. Hagen Fossum IF 1:13:07 +35:19
  Christian Grotnes IL Tyrving diskvalifisert  
  Roar Pedersen Oppsal Orientering ikke startet  

 

H 55-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 40:09  
2 Sören Jonsson Nydalens SK 41:50 +1:41
3 Nils Hæstad Fossum IF 42:11 +2:02
4 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 44:31 +4:22
5 Hallvard Fjær Lillomarka OL 46:22 +6:13
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 47:11 +7:02
7 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 48:02 +7:53
8 Terje Dengerud Nydalens SK 48:21 +8:12
9 Johan Lunde IL Koll 49:18 +9:09
10 Morten Due Måren OK 52:29 +12:20
11 Morten Karlsen Måren OK 53:55 +13:46
12 Tore Kjølseth Nydalens SK 54:41 +14:32
13 Christopher Schive OK Moss 58:41 +18:32
14 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 1:00:57 +20:48
15 Hallvard Berg IL Tyrving 1:09:29 +29:20
16 Roar Tønnessen Kongsberg OL 1:24:48 +44:39
17 Bo Emilsson Oppsal Orientering 1:37:08 +56:59
18 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:39:55 +59:46
  Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert  
  Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert  
  Sigbjørn Modalsli Fossum IF diskvalifisert  
  Andreas Erichsen Nydalens SK ikke startet  
  Lars-Erik Fiskum IL Tyrving ikke startet  
  Petter Fure Oppsal Orientering ikke startet  
  Øyvind Roger Hansen Røyken OL ikke startet  

 

H 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Einar Jensen Nydalens SK 36:54  
2 Magne Vollen Oslostudentenes IK 40:05 +3:11
3 Vidar Elvekrok Eiker OL 42:23 +5:29
4 Kjell Rønneberg Røyken OL 44:37 +7:43
5 Erik Lindström Modum OL 46:46 +9:52
6 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 48:24 +11:30
7 Øystein Andersen Eiker OL 57:12 +20:18

 

H 65-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vidar Berteig Fossum IF 41:27  
2 Steinar Skoglund Fossum IF 47:19 +5:52
3 Knut Lillealtern Freidig 52:25 +10:58
4 Per Øhlckers IL Tyrving 59:06 +17:39
5 Christian Bugge Røyken OL 1:04:38 +23:11
  Nils-Petter Wiik Driv IL diskvalifisert  

 

H 70-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Sandelien Heming Orientering 40:06  
2 Eirik Eriksen Sturla, IF 40:19 +0:13
3 John Thomas Petersen Nittedal OL 40:27 +0:21
4 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 44:08 +4:02
5 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 44:23 +4:17
6 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 47:20 +7:14
7 Lars Martin Gjein Stokke IL 50:47 +10:41
8 Helge Revhaug Ringerike OL 54:11 +14:05
9 György Horvati IL Tyrving 55:58 +15:52
10 Einar Hem Lillomarka OL 57:49 +17:43
11 Olav Mo Røyken OL 1:18:23 +38:17
  Magnar Øvreås Botne SK diskvalifisert  

 

H 75-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erling Tidemann Lommedalens IL 41:20  
2 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:01:35 +20:15
  Steinar Ruud Konnerud IL diskvalifisert  
  Per Meiland Lommedalens IL diskvalifisert  
  Ivar Louis Berg Sturla, IF ikke startet  

 

H 80-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Drage Haugerud IF 44:41  
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 50:53 +6:12
  Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF diskvalifisert  
  Einar Hoff IL Tyrving diskvalifisert  
  Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert  

 

Direkte N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Asbjørn Floden Privat 19:27  
2 Eli Signe Kvaale Asker Skiklubb 52:55  

 

Direkte B

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 33:06  
2 Kjetil Hagen Asker Skiklubb 35:29 +2:23
3 Bjørn Baklid Konnerud IL 37:40 +4:34
4 Tone Skram Røyken OL 42:52 +9:46
5 Merete Rørvik Lillomarka OL 43:04 +9:58
6 Haakon Dolven Asker Skiklubb 44:03 +10:57
7 Ove Hildrum Lillomarka OL 44:13 +11:07
8 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 45:07 +12:01
9 Elin Kalleson Oppsal Orientering 47:06 +14:00
10 Tom Rådahl IL Tyrving 50:20 +17:14
10 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 50:20 +17:14
12 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 55:29 +22:23
13 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 55:50 +22:44
14 Elena Grand Nydalens SK 56:51 +23:45
15 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 57:44 +24:38
  Pål Espen Nordhaug Konnerud IL ikke startet  
  Hanne Marthe Østvold Heming Orientering ikke startet  
  Roger Østvold Heming Orientering ikke startet  

 

Direkte C

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristine Amlie IL Tyrving 44:42  
2 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 47:17 +2:35
3 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 1:03:54 +19:12
4 Katinka Horgen Evnsen Privat 1:05:21 +20:39
5 Terje Throndsen Nittedal OL 1:05:28 +20:46
6 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 1:06:48 +22:06
7 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 1:08:51 +24:09
8 Vera Halsaa Asker Skiklubb 1:17:39 +32:57
9 Sharon Broadwell Privat 1:19:15 +34:33
10 Tanja Appenzeller Fossum IF 1:21:04 +36:22
11 Anne Skjærsten IL Tyrving 1:29:03 +44:21
  Line Bar-Nathan Lillomarka OL diskvalifisert  
  Tale Torjussen Fossum IF ikke startet  

 

Direkte A

44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Weltzien IL Tyrving 31:17  
2 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 37:30 +6:13
5 Knut Aalde Nydalens SK 40:06 +8:49
6 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 40:47 +9:30
7 Terje Urfjell IL Imås 41:44 +10:27
8 Morten Heir Fossum IF 42:53 +11:36
9 Steinar Eastwood Lillomarka OL 43:51 +12:34
10 Pål Sommerhein OK Horten 44:19 +13:02
13 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 44:32 +13:15
14 Sindre Langaas Nydalens SK 44:33 +13:16
15 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 44:57 +13:40
16 Torgeir Strandhagen Røyken OL 45:33 +14:16
17 Tove Strand Måren OK 49:59 +18:42
18 Heidi Vogt Østmarka OK 50:35 +19:18
19 Håkon Jendal Fossum IF 52:47 +21:30
20 Cassie Trewin IL Tyrving 54:01 +22:44
21 Trond Brevik Fossum IF 54:49 +23:32
22 Espen Messel IL Koll 56:03 +24:46
23 Tor Ringstad Hedrum 56:10 +24:53
24 Wenche Hultgreen IL Tyrving 56:47 +25:30
25 Hege Holth Rekaa Røyken OL 59:49 +28:32
26 Line Sommerfeldt Privat 1:01:21 +30:04
27 Sanna Antell Røyken OL 1:01:56 +30:39
28 Bent Skatvedt Raumar Orientering 1:02:24 +31:07
29 Vegard Halden Nydalens SK 1:03:01 +31:44
30 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:03:16 +31:59
31 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 1:04:05 +32:48
32 Kristin Blindheim Lillomarka OL 1:05:39 +34:22
33 Eszter Horvati IL Tyrving 1:05:59 +34:42
34 Kaia Wøien Nicolaisen Asker Skiklubb 1:07:34 +36:17
35 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:08:43 +37:26
36 Tibor Vári Sturla, IF 1:08:51 +37:34
37 Elise Ullern IL Tyrving 1:11:11 +39:54
38 Solveig Sletner Røyken OL 1:11:28 +40:11
39 Sirkku Juntunen Oslostudentenes IK 1:16:39 +45:22
40 Kristin Sletner Røyken OL 1:21:13 +49:56
41 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:21:40 +50:23
42 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:24:26 +53:09
43 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 1:32:16 +1:00:59
  Per Fosser Indre Østfold diskvalifisert  
  Pål Tore Svendsen Nydalens SK diskvalifisert  
  Inge Ramberg Østmarka OK diskvalifisert  
  Florian Bochud Privat diskvalifisert  
  Astrid Wangensteen Nydalens SK diskvalifisert