Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Kvinner 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 370 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 2:56:03,4 +0:00
2 375 Amalie Ous Nes Ski 2:56:22,4 +0:19
3 388 Lotta Udnes Weng   2:57:17,4 +1:14
4 389 Tiril Udnes Weng   3:02:12,2 +6:09
5 379 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 3:12:50,3 +16:47
6 341 Hilde Losgård Landheim   3:13:47,3 +17:44
7 10319 Sigrid Nordgården Lillehammer Skiklub 3:14:05 +18:02
8 365 Marte Håkenstad-Bråten Team Synnfjell Øystre Slidre IL 3:14:21,5 +18:18
9 338 Henriette Heitmann Mikkelsen Lillehammer Skiklub 3:14:52,1 +18:49
10 2573 Karoline Holsen Kyte Førde il 3:16:31 +20:28
11 369 Karianne Moe   3:17:03,3 +21:00
12 385 Elise Langkaas Bærums Verk IF 3:22:19,2 +26:16
13 321 Jogscha Abderhalden Sarsura Zernez 3:22:35,7 +26:32
14 330 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 3:28:29,0 +32:26
15 9776 Karoline Bye Øren Lillehammer Skiklub/Team Gudbrandsdal 3:28:53 +32:50
16 377 Marte Sofie Buraas Hurdal IL 3:29:19,2 +33:16
17 355 Marte Skaug Stokke il 3:30:34,4 +34:31
18 392 Marianne Byfuglien MjøsSki 3:31:31,7 +35:28
19 349 Pia Helene Paulsen Rustad IL 3:32:52,4 +36:49
20 327 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 3:33:30,7 +37:27
21 395 Kristin Helland-Hansen Atlas Craft Team 3:35:39,8 +39:36
22 9793 Pauline Forren Lillehammer Skiklub 3:37:07 +41:04
23 9765 Mathilde Rønning Vikersund IF 3:37:51 +41:48
24 2684 Kristine Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 3:39:01 +42:58
25 2643 Martine Slokvik Ottestad IL Ski 3:39:03 +43:00
26 2709 Charlotte Grøgaard Fossum IF 3:40:42 +44:39
27 2575 Emilie Slåtto Gomnes   3:40:48 +44:45
28 2672 Siri Østensen OSI langrenn 3:42:15 +46:12
29 2694 Kristine Bruland Svensen Trøsken IL 3:43:12 +47:10
30 4252 Hedda Johannessen Team Sjog og Slora 3:45:37 +49:34
31 7744 Marthe Klausen Konnerud IL 3:45:52 +49:49
32 9796 Delphine Poirot Kjelsås IL 3:46:32 +50:29
33 9797 Elizaveta Burtseva Shilovas Cross-country skiing School 3:47:57 +51:55
34 3908 Mia Govasmark Steinkjer Cykleklubb 3:48:18 +52:15
35 2555 Vilde Hansen Mysen IF 3:48:26 +52:23
36 2701 Synne Myhre Lyn Ski 3:48:30 +52:27
37 2697 Amanda Borge Byrkjeland NTNUI 3:48:46 +52:44
38 2565 Ingvild Bratlie NTNUI 3:50:11 +54:08
39 2670 Gina Flugstad Øistuen Etnedal Skilag 3:50:30 +54:28
40 10289 Ragnhild Nygaard Kongsvinger IL Ski 3:52:27 +56:24
41 9800 Marte Erfjord Hafslo IL 3:53:05 +57:03
42 9753 Christine Williksen Høiland Fossum IF 3:55:43 +59:40
43 10065 Frida Øygard NTNUI 3:56:13 +1:00:10
44 9789 Vilde Rieker NTNUI 3:58:36 +1:02:33
45 2648 Brynhild Sætha ØTI Ski 3:59:23 +1:03:20
46 9395 Ingrid Sørumshaugen Gjøvik skiklubb 4:01:41 +1:05:38
47 4263 Tonje Roaldstveit Vang Skiløperforening 4:02:36 +1:06:33
48 2679 Julie Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 4:02:59 +1:06:56
49 7696 Oda Fagerbekk Sokna IL 4:03:25 +1:07:23
50 9787 Astrid Tesaker Team Oslo Sportslager 4:04:13 +1:08:11
51 4563 Gine Lundstein Etnedal Skilag 4:04:35 +1:08:32
52 4644 Ingvill Andrea Røed NTNUI 4:04:44 +1:08:41
53 2576 Aneta Grabmüllerova Fisher Ski klub Sumava 4:04:59 +1:08:56
54 4905 Michelle Hasle   4:07:19 +1:11:17
55 4026 Astrid Lægran Snota AS 4:08:05 +1:12:02
56 8805 Eirin  Svanøe-Hafstad Frol IL 4:08:20 +1:12:17
57 4798 Olivia Ragna Magnorsdotter Rypdal NMBUI Langrenn 4:08:36 +1:12:33
58 3924 Pernille Hagen NTNUI 4:12:24 +1:16:21
59 5389 Stina Johanne Sandberg NTNUI 4:16:06 +1:20:03
60 4307 Liselotte Veimar Jørgensen   4:20:04 +1:24:01
61 5253 Siri Stensgård NTNUI 4:20:36 +1:24:33
62 2693 Guro Sterud Stutlien Vest-Torpa UL 4:21:17 +1:25:14
63 4754 Gregoire Eline   4:24:41 +1:28:38
64 4008 Ellinor Høgberg Milslukern Sport 4:25:07 +1:29:04
65 5358 Emma Bogsti   4:26:42 +1:30:39
66 4890 Oda Emilie Nilseng Danielsen NTNUI 4:27:13 +1:31:10
67 4592 Marit Nersten Fossum IF / NTNU 4:27:22 +1:31:19
68 3807 Hedwig Haas Nybro ski 4:27:46 +1:31:43
69 5441 Rannveig Berge   4:32:15 +1:36:12
70 5317 Nora Øien Swensen Ingen 4:37:10 +1:41:07
71 10064 Christina Sveen Strandbygda il 4:39:06 +1:43:03
72 5457 Kate Lane   4:39:35 +1:43:32
73 6543 caroline nyvoll MjøsSki 4:40:53 +1:44:50
74 4666 Anette Smenes Rustad IL 4:42:35 +1:46:32
75 10048 Sofie-Karoline Nordstrand   4:42:45 +1:46:42
76 5944 Kari Brenna Rian Njård 4:43:02 +1:46:59
77 4983 Gyda Enger Hernes IL 4:44:32 +1:48:29
78 8673 Maren Lerfald   4:46:05 +1:50:02
79 5971 Marie Larsen Ringkollen Skiklubb 4:46:46 +1:50:44
80 4473 Emilie Johanne Hagen Gjerdrum IL 4:46:53 +1:50:50
81 5954 Ingrid Alnes   4:47:49 +1:51:46
82 5510 Vilde Christiansen NTNUI 4:47:55 +1:51:52
83 8496 Vilde Bergsjø Shiul 4:48:46 +1:52:43
84 7897 Oda Buraas Valkyrien 4:51:22 +1:55:19
85 8036 Silje Knotten   4:56:33 +2:00:30
86 5956 Helene Borud   4:58:58 +2:02:55
87 9287 Marte Nesheim   4:59:45 +2:03:42
88 8783 Ingrid Skogby Kardiologisk sengepost 5:01:17 +2:05:14
89 6138 Tiril Colberg Evensen Sømna IL 5:01:28 +2:05:25
90 6559 Tonje Baugerud OSI langrenn 5:01:47 +2:05:44
91 9497 Frida Volden   5:02:54 +2:06:51
92 6361 Eira Sandvik   5:05:40 +2:09:37
93 7891 Pernille  Breili FIH 5:06:09 +2:10:06
94 6601 Vilde Hammernes Pedersen Bossekop UL 5:06:26 +2:10:23
95 5745 Linn Kristin Rastad   5:11:37 +2:15:34
96 5872 Christine Camozzi McGill Nordic 5:11:47 +2:15:44
97 9454 Vibeke Enegeskaug   5:18:33 +2:22:30
98 10367 Guro Fauskrud   5:20:49 +2:24:46
99 8893 Sunniva Ekrem Skar   5:20:54 +2:24:52
100 7500 Vilde Johnsgård Nygaard   5:22:15 +2:26:12
100 7466 Anita Lundby   5:22:15 +2:26:12
102 6670 Christine  Bauer Jensen   5:22:37 +2:26:34
103 8027 Polina Kalinina   5:22:39 +2:26:36
104 6536 Nora Mageli   5:24:28 +2:28:25
104 6381 Martine Slettestøl Gjerdsvika IL 5:24:28 +2:28:25
106 8792 Maria  Stadheim   5:27:10 +2:31:07
107 9415 Johanne Valbjørn Gydesen Aarhus Skiklubb 5:27:49 +2:31:46
108 8228 Vilde Teksum   5:29:36 +2:33:34
109 7338 Mari Heide Feiring   5:39:45 +2:43:42
110 9132 Sofie Enger Momoen IUL 5:43:13 +2:47:10
111 8790 Merete Sommerdal   5:43:20 +2:47:17
112 9062 Stine Rypdal Varnes   5:43:50 +2:47:47
113 7545 Marit  Sandtrøen   5:47:05 +2:51:02
114 7328 Anette Kvernes Ellevold   5:47:07 +2:51:04
115 7622 Vilde Nytrøen Aashaug   5:47:12 +2:51:09
116 9655 Maiken Sandberg IL Koll 5:48:36 +2:52:33
117 9413 Mari Ulateig Aktiv mot kreft 5:55:31 +2:59:28
117 9378 Ida Stenersen Aktiv mot kreft 5:55:31 +2:59:28
119 7722 Elvira Anna Sofia Hedenlund P4 5:56:23 +3:00:20
120 6435 Irene Velicer   6:00:19 +3:04:16
121 9185 Oda Emilie Hovsengen   6:01:58 +3:05:55
122 8852 Marte Wiger Nummedal Idrettskole 6:03:29 +3:07:26
123 8508 Vilde Karoline Nilsen Bjørnø Kardiologisk sengepost 6:04:01 +3:07:59
124 8175 Martine Saxebøl Idrettskolen Numedal 6:06:05 +3:10:02
125 7629 Emilie Frelsø  Edvardsen Mosvik 6:08:50 +3:12:47
126 6139 Elisabeth Fagereng   6:16:10 +3:20:07
127 8759 Eveline Røberg Lillehammer Skiklub 6:16:55 +3:20:52
128 8837 Vilde Vassbotn   6:18:57 +3:22:54
129 9391 Ingrid Kathrine Haarberg Sæter Team Ingridx2 6:31:19 +3:35:16
130 8646 Kari Brøste  Kjersem Forsvaret 6:31:37 +3:35:34
131 9599 Ane Rasmussen Fuglesten   6:48:20 +3:52:17
132 9061 Benedicte Abelló Stiftelsen Organdonasjon 6:53:28 +3:57:25
133 9238 Ingrid Andrea Legran Team Ingridx2 7:09:39 +4:13:36
134 9553 Johanne Kaatorp Forsvaret 7:21:56 +4:25:53
135 8900 Hanne Korneliussen Forsvaret 7:26:43 +4:30:40