Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Kvinner 35-39 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 373 Masako Ishida Team United Bakeries 2:51:44,2 +0:00
2 313 Seraina Boner Gel Intérim Rossignol 2:56:36,2 +4:52
3 306 Heli Heiskanen Team Robinson Petshop Trainer 3:06:01,8 +14:18
4 329 Marit Engeseth Lyn Ski 3:09:54,5 +18:10
5 9798 Sunniva Dring Milsluker´n 3:34:03 +42:19
6 2588 Gro Siljan Hjukse BK Ski 3:35:47 +44:03
7 335 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL 3:39:12,7 +47:28
8 394 Carina Kristiansen Bjørn Myhre Sport/Gården Bootcamp 3:43:48,4 +52:04
9 10069 Marianne Fjeld Team Santander 3:43:55 +52:11
10 9750 Anette Hagevik   3:45:19 +53:35
11 2675 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Morgedal Il 3:47:42 +55:58
12 9758 Frøydis Larntvet Kvernes Dagens Næringsliv 3:50:42 +58:58
13 2664 Elisabeth Westby Strandbygda il 3:51:43 +59:59
14 9767 Ragna Sigmo Skipstad Team Skipstad 3:54:28 +1:02:44
15 5258 Mona Strande Team OCR Norway 3:55:46 +1:04:02
16 2602 Maria Berg Milslukern Sport 3:58:48 +1:07:04
17 2600 Lene Johannessen Ringebu fåvangskiklubb 4:00:04 +1:08:20
18 352 Karine Røstad Milslukern Sport 4:01:19,4 +1:09:35
19 9853 Inger Reidun N. Fleischer Gran IL 4:01:40 +1:09:56
20 5877 Silje Eklund Totenåsen Løp 4:02:27 +1:10:44
21 4567 Marthe Tøsse Løvseth Lillehammer CK / SVV BIL 4:02:50 +1:11:06
22 2637 Elisa Røtterud   4:03:15 +1:11:31
23 9856 Gunvor Hval Gran IL 4:04:36 +1:12:53
24 2608 Cecilie Lagerberg   4:04:53 +1:13:10
25 4755 Ingrid Rindal Øvsteng Lillehammer skiklubb 4:05:38 +1:13:54
26 3991 Anne Toril Klette Snertingdal if 4:09:16 +1:17:32
27 4756 Hege Øwre-Johnsen Volkswagen, LSK 4:12:04 +1:20:20
28 5131 Mona Vik Larsen Hattfjelldal IL 4:15:10 +1:23:26
29 5926 Laila Eklund Totenåsen Løp 4:16:44 +1:25:00
30 9842 Silvia Gilgen   4:18:21 +1:26:37
31 5943 Zbinden Pia   4:19:24 +1:27:41
32 4711 Ingvill Teigen   4:20:22 +1:28:38
33 4590 Ingunn S. Nagel-Dahl Åsen IL 4:20:29 +1:28:45
34 4827 Kati Helmja Suusahullud 4:20:56 +1:29:12
35 4775 Kari Kittelsen Sel IL 4:21:43 +1:29:59
36 4080 Lisa Pavall Fauske IL 4:25:56 +1:34:12
37 5466 Ingrid Amundsplass Hedalen IL 4:27:10 +1:35:26
38 9951 Anne Andersen Sløyfa 4:29:25 +1:37:42
39 10076 Linda Forsström Stockholms rullskidsklubb 4:29:44 +1:38:01
40 4925 Vibeke Bakken   4:30:30 +1:38:46
41 5518 Ida Døssland   4:30:37 +1:38:53
42 5151 Bente Traa Tomra 4:32:19 +1:40:35
43 5036 Ingjerd Hagen Hattfjelldal IL 4:35:02 +1:43:19
44 5458 Ingrid Juel Langmoen   4:36:03 +1:44:19
45 4611 Kirsten C. Olesen Handelsbanken BIL 4:36:06 +1:44:23
46 4804 Maren Engseth Sørskogbygda IL 4:37:42 +1:45:58
47 4400 Johanna Brandsegg CK Elverum 4:38:09 +1:46:25
48 5605 Lene Berge Holm   4:40:08 +1:48:24
49 5350 Cornelia Berger LLC Bual Lantsch, Switzerland 4:44:35 +1:52:51
50 5950 Ane Tollersrud Nittedal IL/Hufserypene 4:46:18 +1:54:34
51 5401 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 4:49:04 +1:57:20
52 4989 Cecilie Evje Sats Elixia 4:50:00 +1:58:16
53 6602 Anne Siri Renå   4:52:02 +2:00:18
54 6283 Marit Meløy IL Nordlys 4:52:25 +2:00:41
55 5343 Guro Kristine Wisur Solberg   4:55:47 +2:04:03
56 5041 Kathrine Ruud Hansen Kvernhuset BIL 4:56:44 +2:05:01
57 6519 Ida Viberg Olsen Vind IL 4:57:25 +2:05:41
58 5695 Martha Lyngnes Festesonen 4:58:45 +2:07:02
59 6359 Merethe Sandberg   5:02:44 +2:11:00
60 5929 Kajsa Merete Haldsrud   5:03:01 +2:11:18
61 6012 Bente Hodne BDO 5:03:17 +2:11:33
62 9601 Signe Kristine Stokstad Gillebo Sørum IL 5:08:03 +2:16:19
63 6282 Elisabeth Mellum Sparebanken Hedmark 5:08:22 +2:16:38
64 6583 Anne Karin Røken Toten Kranken CK 5:09:55 +2:18:12
65 4770 Lina Hedlund Älvdalens IF SK 5:10:42 +2:18:58
66 4780 Liselott Lövgren Älvdalens IF SK 5:10:43 +2:18:59
67 5494 Silje Blichfeldt Snertingdal If Ski 5:13:29 +2:21:45
68 6466 Karine Nigar Aarskog   5:23:48 +2:32:04
69 6525 Hæge Fagerhus Asak Aktiv mot kreft 5:26:28 +2:34:44
70 5057 Ane Ingeborg Heskestad   5:28:35 +2:36:51
71 8007 Stine Høiby Team Superselma 5:35:32 +2:43:49
72 10270 Dilja Helgadottir   5:43:50 +2:52:06
73 5912 Kätlin Madis SK Jooksupartner Estonia 5:48:17 +2:56:34
74 6510 Mette Dalbakk Galterud 5:48:24 +2:56:41
75 6535 Randi Johnsen Milslukern Sport 5:50:30 +2:58:46
76 8309 Rikke Balsnes Klettke   5:58:06 +3:06:22
77 7270 Ann-Sofie Andersson Köla AIK 6:10:49 +3:19:05
78 6708 Yvonne Garshol Team Foss Sport 6:14:15 +3:22:32
79 7542 Gunnhild Sande   6:20:38 +3:28:55
80 6872 Cecilie Hersleth Telenor Bedriftsidrettslag 6:22:45 +3:31:01
81 8868 Kitti Ølgod Sørensen Team Fort Z! 6:24:47 +3:33:03
82 7938 Kristin Marthinsen Fjær   6:28:34 +3:36:51
83 9129 Marte Vik  Edvardsen Aktiv mot kreft 6:39:44 +3:48:00
84 6461 Helene Østby Larsen   6:43:33 +3:51:49
85 6778 Linn Annika Nilsen   6:45:44 +3:54:00
86 7514 Kadri Palo-Juhkam   6:46:24 +3:54:40
87 9226 Trine Kolstrøm Hvam IL 6:49:06 +3:57:22
88 7774 Linn Egger   6:50:42 +3:58:58
89 8776 Marie  Simensen   6:59:20 +4:07:37
90 8355 Camilla Erle Madland   7:08:10 +4:16:27
91 9541 Marianne Andersen SK Rye 7:10:34 +4:18:51
92 4716 Lovisa Tobieson IK nocout.se 7:22:24 +4:30:40
93 8708 Lis-Wenke M.  Moore   7:32:39 +4:40:55