Siste resultater (med dagens live)

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
---

Årefjällsloppet
Kvinner Elite- Menn Elite| Alle klasser
---
SM Umeå
30/50 km: Kvinner- Menn| Lagsprint: Kvinner- Menn
---
NM Skiskyting
Fellesstart: Kvinner- Menn| Jaktstart: Kvinner- Menn| Alle konk.
---
NC jr. Finale Skiskyting
Fellesstart: Kvinner- Menn
---
Smøretips
Haukelirennet| Årefjällsloppet| Kvaløya Skimaraton
---
265 spesialartikler som gir større fart i sporet


Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Kvinner 40-44 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 346 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklubb 3:17:38,8 +0:00
2 366 Anne Christine Bull Haaversen Fossum 3:22:05,9 +4:27
3 322 Ingerid Stenvold Team Milslukern Sport/NRK BIL 3:22:36,1 +4:57
4 390 Lin Iren Sætre Team Sentrum Sport Trysil 3:23:50,7 +6:12
5 372 Linda Helland Team Skigo/Skiforeningen 3:31:30,1 +13:51
6 6026 Stine Olsen Kirkevik Ottestad IL Ski 3:34:42 +17:03
7 9747 Marte Lise Furuberg Grue IL 3:40:01 +22:22
8 2695 Kristin Østmo Team Milslukern 3:43:13 +25:35
9 2631 Elise Hay Opsahl Stavanger Skiklubb 3:44:00 +26:21
10 2568 Hanne Westerheim Danielsen Vang Skiløperforening 3:44:26 +26:48
11 2601 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 3:44:52 +27:14
12 2589 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 3:45:25 +27:47
13 2645 Grete Steene-Johannessen Lommedalen IL 3:47:51 +30:12
14 2604 Karin Kjensli Kjærstad Il 3:48:35 +30:56
15 2569 Rikke Ulslev Degn Københavns skiklub 3:49:57 +32:18
16 9773 Reeda Tuula Sparta Spordi 3:51:12 +33:33
17 2566 Kari Brekke Team Kjell Arnesen/ Dfi ski 3:52:11 +34:33
18 2639 Trine Margrethe Seeberg SINTEF/Strømmen og Lillestrøm 3:53:09 +35:30
19 2626 Sidsel Nordhagen UNIT4 BIL / Lørenskog CK 3:58:43 +41:05
20 4272 Anne Heinemann SV Robotron Dresden 3:59:17 +41:39
21 2621 Natacha Mooser   3:59:23 +41:44
22 4126 Elin Tora Hoel Sjaastad Gjerdrum IL 4:01:05 +43:27
23 4016 Marianne Bruun Lien DVASK 4:02:54 +45:16
24 3834 Karine Anette Orset Klæboe Vindafjord IL 4:04:37 +46:59
25 2579 Guro Gustavsen Bjerke IL 4:04:48 +47:10
26 2657 Anne-Mette Vang Alvdal Tynset Sport 4:05:33 +47:55
27 2563 Hilde Bolstad Vang Skiløperforening 4:05:56 +48:17
28 2646 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 4:06:00 +48:21
29 10018 Heidi Tronbøl Spk RYE 4:06:50 +49:12
30 10074 Marianne Sandvik   4:07:41 +50:03
31 2617 Klara Lyngnes Festesonen 4:09:47 +52:09
32 9764 Elin Onsum Åsmarka IL 4:10:03 +52:25
33 4909 Siri Titland Fana IL 4:11:13 +53:35
34 4374 Eli Aunøien Strindheim Ski / St. Olavs BIL 4:11:15 +53:37
35 4256 Anne Rye Madsen Rold Skov Skiklub 4:12:21 +54:43
36 9769 Astrid Smidesang Vingar IL 4:12:41 +55:03
37 4086 Kristin Porsholt Joh-Birken team 4:13:41 +56:03
38 4762 Belinda Aasberg Team Kjell 4:13:49 +56:11
39 9752 Anne Kristin Hæg Team Hel Trening 4:14:10 +56:32
40 5177 Christine Hassel   4:14:11 +56:32
41 9777 Linn Merete Øverland Gausdal skilag 4:14:13 +56:34
42 3996 Bente Konst Stokke 4:15:58 +58:20
43 9984 Anne  Ulset   4:16:55 +59:17
44 5087 Ilona Jambor Wenass Nordic 4:17:51 +1:00:13
45 4579 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 4:20:14 +1:02:35
46 9962 Jannicke Klepp Dfi ski 4:22:19 +1:04:41
47 4876 Monica Gudbrandsen Mjøndalen IF 4:22:45 +1:05:07
48 4404 Trude Elisabeth Brenden Azets Insight AS 4:23:13 +1:05:34
49 3953 Gøril Holmvassdal Statoil BIL/Ranheim skiklubb 4:23:26 +1:05:47
50 4335 Liv Ragnhild Breivik IL TRY 4:23:54 +1:06:16
51 9766 Maria Sibbern Team Milslukern Sport 4:27:38 +1:09:59
52 5396 Anneli Tühis   4:28:32 +1:10:54
53 4361 Ida Adren Stokke 4:28:55 +1:11:17
54 5302 Sabine Von Wyl Madshus Team Liechtenstein 4:31:00 +1:13:22
55 4781 Tina Aass Bull Gården Bootcamp og PT 4:32:11 +1:14:33
56 9138 Lindsey Flagstad Lillehammer Ski Klub 4:32:22 +1:14:44
57 5081 Inger Marie Fintland Ingdahl Team Maxim 4:33:04 +1:15:26
58 5593 Turid M. E. Heimdahl Søndre Land Ski 4:33:14 +1:15:36
59 5138 Kine Lidsheim Hufserypene 4:33:57 +1:16:19
60 8239 Kaire Uiboleht   4:34:18 +1:16:40
61 4440 Jessica Eriksson Domnarvets Goif 4:35:09 +1:17:31
62 8657 Rita Kvale Team Gåping 4:35:20 +1:17:41
63 9744 Hilde Brobakken Snertingdal IF - Ski 4:36:06 +1:18:27
64 4668 Ellen Smith-Meyer Nøtterøy Ski 4:37:16 +1:19:38
65 6404 Stine-Lill  Svenningsen Åslia skilag 4:38:10 +1:20:32
66 5150 Rita Lykke Evry 4:39:15 +1:21:36
67 4967 Norunn Haug Christensen Rustad IL 4:40:28 +1:22:49
68 8961 Karla Larsen Dagens Næringsliv 4:41:59 +1:24:21
69 7282 Britta Backlund Stora-Tuna IK 4:42:19 +1:24:41
70 5167 Stine Nordsveen Nordbygda/Løten Ski 4:44:04 +1:26:26
71 5140 Anneli Lindroth Björnstorps IF 4:44:09 +1:26:30
72 7560 Alena Skorepova Sokol Senohraby 4:46:22 +1:28:44
73 8096 Erika Monahan   4:47:13 +1:29:34
74 4881 Torill Kalfoss Fürst BIL 4:48:00 +1:30:22
75 6538 Gry Hauge Merkesdal Sand IL Terrengsykkel 4:49:35 +1:31:57
76 4998 Bjørnhild Fjeld Rustad IL 4:50:03 +1:32:24
77 5500 Linda Brennbakk Hattfjelldal IL 4:50:22 +1:32:43
78 6505 Camilla Møllerløkken Østensen Søre Ål Idrettslag 4:50:46 +1:33:07
79 6231 Astrid Simonsen Joos Philips Lighting 4:50:50 +1:33:12
80 5679 Kathrine Lie LØRENSKOG SKIKLUBB 4:53:07 +1:35:29
81 5958 Karin Bjørnstad   4:53:11 +1:35:33
82 5371 Siv Aina Tofte ØTI Ski 4:53:16 +1:35:38
83 5689 Stina Helene Mørch Lundberget   4:55:29 +1:37:50
84 5504 Kari Buskenes   4:56:10 +1:38:32
85 4867 Hanne Blomfeldt OPIL 4:57:20 +1:39:41
86 5607 Hanne Sofie Holmen MjøsSki 4:58:13 +1:40:35
87 10313 Jeanette Schrøder   5:00:01 +1:42:22
88 8931 Veronique Mosnier   5:00:09 +1:42:31
89 6405 Iren Syversen   5:00:49 +1:43:10
90 8369 Marte Galaasen   5:01:21 +1:43:43
91 5803 Vibeke Svanevik Botne SK 5:02:19 +1:44:41
92 5820 Solveig Torkildsen   5:03:37 +1:45:58
93 8366 Rebecka  Dalbye Moss skiklubb 5:05:57 +1:48:18
94 8763 Eva Salumäe   5:09:15 +1:51:37
95 5755 Eva Røhmesmo Rusten   5:11:58 +1:54:20
96 10373 Tina Langhelle Axelar AS 5:14:08 +1:56:29
97 10365 Elisabeth Ugland   5:14:59 +1:57:21
98 5631 Ida Wasa Johansen   5:19:57 +2:02:19
99 6587 Sidsel Bryde   5:19:58 +2:02:20
100 9271 LEMOINE Maud comté 5:21:15 +2:03:37
101 5936 Kamila Krausova BORCI zdar! 5:21:30 +2:03:51
102 10308 Stine Feiring Olsen Stiv i leggen/ Konnerud 5:23:17 +2:05:39
103 5243 Mari Elisabeth Ellevold O.B.Wiik 5:24:04 +2:06:26
104 6419 Jannecke Tobiassen   5:24:14 +2:06:36
105 5952 Laila Øvermo Team Blåvegen Langløp 5:25:20 +2:07:42
106 8283 Siv Anita  Samuelsen   5:25:31 +2:07:53
107 5716 Trine-Lise Nakken Joh-Birken-Team 5:25:45 +2:08:06
108 7493 Eilen Nilsen   5:28:05 +2:10:27
109 5879 Lene Therese Skiftenes Sos Invest 5:28:19 +2:10:40
110 8113 Annika Nilsson Eslövs Fk 5:29:40 +2:12:02
111 6267 Eivor Løkken   5:29:45 +2:12:06
112 6389 Tove Velde Spauke Ringkollen Skiklubb 5:30:28 +2:12:50
113 7548 Susi Schulze ski-nordisk Ulm 5:30:37 +2:12:58
114 6573 Irèn Bylterud Sørensen   5:31:30 +2:13:51
115 6238 Olesya Kirilenko Pro Trener 5:31:58 +2:14:19
116 7670 Hanne Karine Dahl   5:33:41 +2:16:03
117 6619 Monica Helle   5:35:56 +2:18:17
118 9977 Mariann Tuko Kongsberg IF 5:37:01 +2:19:23
119 7620 Ingvild Ørpen   5:38:30 +2:20:52
120 7521 Megan Popp   5:45:19 +2:27:41
121 6913 Therese Istad Milslukern Sport 5:46:39 +2:29:00
122 6102 Cathrine Brøymer   5:48:14 +2:30:36
123 6223 Siv Jacobsen   5:49:30 +2:31:51
124 8268 Sissel Merete Ødegård Skoppum IL 5:51:08 +2:33:29
125 8755 LINA ROSENVINGE   5:52:46 +2:35:08
126 6340 Anne Grethe S. Roarsen Byåsen skiklubb 5:54:59 +2:37:21
127 9624 Julia Rusaanes Lismarka Skilag 5:59:16 +2:41:37
128 9295 Monica Nordengen   5:59:32 +2:41:54
129 6657 Stina Nordeng Statoil BIL 6:01:39 +2:44:01
130 6735 Elisabeth Johnsen   6:01:52 +2:44:13
131 9067 Trude E. Alvestad   6:04:22 +2:46:44
132 7296 Juliane Braun   6:07:28 +2:49:50
133 6397 Torill Stjern   6:09:40 +2:52:01
134 9489 Torill Stenbro-Larsen   6:12:08 +2:54:29
135 7329 Juliann Sætre  Emblem   6:17:19 +2:59:41
136 8412 Ann-Kristin Schram   6:19:23 +3:01:45
137 6746 Trude Elisabeth Krogh Vilje og galskap 6:20:01 +3:02:22
138 8100 Karin Møller Brøndby Triathlon Club 6:24:26 +3:06:48
139 8132 Stine Oppfeldt   6:24:27 +3:06:49
140 6761 Line Marie Magnussen ManpowerGroup BIL 6:27:19 +3:09:41
141 9104 Yolaine Bueso   6:30:55 +3:13:17
142 8033 Audur  Kjartansdóttir   6:34:53 +3:17:14
143 7633 Linn M Starup   6:35:49 +3:18:10
144 7625 Camilla Opstad Arnesen Yven IL 6:35:50 +3:18:11
145 6875 Mette Røhne   6:42:47 +3:25:08
146 8517 Lone Brynskov   6:42:53 +3:25:15
147 6782 Reidun Olsen   6:50:26 +3:32:47
148 6680 Anita Bråthen   6:55:17 +3:37:39
149 10268 Rita Bergaust Kvikstad   6:55:34 +3:37:56
150 9188 Kristin Hurlen Aktiv mot kreft 7:06:33 +3:48:54
151 8109 Ruth Newton   7:10:13 +3:52:35
152 7692 Monica Weggersen   7:14:13 +3:56:35
153 8285 Bente Andersen Ragn-Sells 7:18:23 +4:00:44
153 6861 Lisbeth Andersen Ragn-Sells 7:18:23 +4:00:44
155 8507 Stine Bjørnstad   7:26:10 +4:08:32
156 8567 Ann Iren Glimsdal Motvind IL 7:28:10 +4:10:32
157 7525 Epp Paal Vahuri Inglid 7:44:15 +4:26:36
158 7415 Tone Therese Johansen   7:44:46 +4:27:08