Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Kvinner 45-49 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 342 Gunvor Landsem Rindal IL 3:08:53,3 +0:00
2 380 Astrid-Kristin Ruud Hakadal IL 3:12:38,0 +3:45
3 354 Hege Skari Lillehammer Skiklub 3:27:08,5 +18:15
4 391 Ragnhild Amlie IL TRY 3:27:47,7 +18:54
5 324 Elisabeth Berger Rustad IL / Dagens Næringsliv 3:28:46,0 +19:53
6 363 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 3:28:59,5 +20:06
7 4903 Elisabeh Coupat BESSAT SPORT D'HIVER 3:30:14 +21:21
8 2662 Anita Ekle Kildahl Asker Skiklubb 3:33:15 +24:22
9 350 June Rognmo VW Kirkenes 3:35:43,3 +26:50
10 2636 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 3:40:09 +31:16
11 10062 Åse H Laukli Lervik Asker Skiklubb 3:40:16 +31:23
12 2671 Torunn Ølstad Gjøvik skiklubb 3:41:51 +32:58
13 353 Gunn Sande Surnadal il 3:41:54,8 +33:02
14 9759 Benedikte Liepelt Skaret Skiservice 3:42:30 +33:37
15 2683 Ninan Renate Karlsen ROS IL, Sport 1 Røyken 3:49:50 +40:58
16 9748 Hege S. Galguften OVERHALLA 3:53:29 +44:36
17 5294 Brite Vegsund   3:54:07 +45:14
18 2561 Kersti Ekeland Bjurstrøm Koll IL 3:54:35 +45:43
19 4845 Ina Henriette Furuseth Eidsvold Værks Skiklub 3:55:27 +46:34
20 2666 Ingela Wärnman IK FALKEN 3:56:31 +47:38
21 2658 June Vestavik Skaret Skiservice / MOI 3:56:50 +47:57
22 9859 Anette Hestdal Loso Lommedalen IL 3:58:43 +49:51
23 2673 Kari Østeraas Gausdal skilag 3:58:49 +49:57
24 2689 Barbo Olsen IL Ivrig 3:59:04 +50:11
25 4910 Marte Utti   3:59:07 +50:14
26 2559 Liv Kristin Omholt Berrefjord Svarstad il 4:00:25 +51:32
27 9779 Inger Lise Aamodt Koll 4:01:08 +52:15
28 2641 Tone Skarpnord MjøsSki 4:02:08 +53:15
29 9746 Sissel Sveen Fougner Follebu Skiklubb 4:02:22 +53:29
30 4351 Anne-Kristin Kvamme Ringkollen Skiklubb / Team Tronrud 4:03:28 +54:35
31 2656 Kari-Anne Hille Valla   4:03:47 +54:54
32 2622 Ingebjørg Narum Gol Il / Team Råskinn 4:04:25 +55:32
33 2627 Ane Norheim   4:04:43 +55:50
34 4239 Ann Elin Flågen Heming 4:05:20 +56:27
35 4039 Tone Midtbø Vinje IL 4:05:35 +56:42
36 2630 Rannveig Ohren Faaberg IL 4:07:24 +58:32
37 9782 Berte Bøe Njård 4:07:36 +58:44
38 2667 Ulla Yrjölä Worldloppet Masters Finland 4:08:09 +59:16
39 2591 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 4:08:40 +59:47
40 4739 Marit Wangensteen Fjellblom IL 4:08:56 +1:00:03
41 2619 Gunilla Melaaen IL ROS 4:10:28 +1:01:35
42 2618 Ingela Mattsson Pargas IF 4:10:33 +1:01:40
43 9858 Hege Kalvsjøhagen Hadeland trekkhundklubb 4:10:40 +1:01:47
44 2640 Reidun Dahl Silkoset Siemens 4:11:50 +1:02:57
45 4076 Hilde Olstad Fossum 4:11:52 +1:02:59
46 10033 Cecilie Klepstad Milslukern Sport 4:13:07 +1:04:14
47 4471 Berit K. Gundersen Lillehammer Skiklub/Adv.f. Alver AS 4:13:11 +1:04:18
48 4485 Nina Haukland Aktiv mot kreft 4:13:16 +1:04:23
49 4456 Tora Fæste Lillehammer skiklubb 4:14:25 +1:05:32
50 2635 Tove Iren Gløtheim Ryttervoll Brekken IL 4:14:42 +1:05:50
51 2699 Astri Gulli Lehne   4:16:37 +1:07:44
52 8482 Johanna Asklöf   4:16:59 +1:08:07
53 3984 Hanne K Kilskar   4:17:01 +1:08:09
54 4448 Runa Willumsen Flugstad Bærum kommune BIL/Team Flugstad 4:17:11 +1:08:18
55 4438 Anne Gro Enger Advokatfirma Ræder 4:17:13 +1:08:20
56 10020 Mona Wilhelmsen Hufserypene 4:17:32 +1:08:39
57 4067 Gunn Marit Nybrenna IL Trysilgutten 4:17:51 +1:08:58
58 4704 Hege Løkke   4:18:06 +1:09:13
59 4630 Nina Eskild Riege Rustad IL 4:18:25 +1:09:32
60 4920 Marianne Gehrig   4:18:41 +1:09:49
61 10043 Birgit Kristin Rust Gol Il 4:18:50 +1:09:57
62 4238 Line Berg   4:19:13 +1:10:20
63 4195 Lisbeth Vold Statoil BIL 4:19:32 +1:10:39
64 4771 Marie Sæter Hjellset Molde og omegn Idrettsforening 4:20:24 +1:11:31
65 3958 Signe Gurid Hovem Multiconsult 4:20:42 +1:11:49
66 9850 Miriam  Delphin   4:21:36 +1:12:43
67 4490 Elisabeth Hoelsveen Eina Sk 4:21:50 +1:12:57
68 4764 Kjersti Aaseth   4:21:56 +1:13:03
69 4389 Tanja Beumler   4:22:55 +1:14:02
70 4328 Ingjerd Tesaker Rustad IL 4:23:12 +1:14:19
71 8540 Scottie Eliassen Ford Sayre 4:25:03 +1:16:10
72 5240 Sophie Dedekam Kryvi Fana IL 4:25:53 +1:17:01
73 4429 Runa Eggen Trysil 4:26:50 +1:17:58
74 4574 Marianne Moe Fet skiklubb 4:26:55 +1:18:02
75 8498 Katharine Bill   4:27:05 +1:18:12
75 5173 Trine Oldernes Høybråten og Stovner IL/Telenor BIL 4:27:05 +1:18:12
77 4446 Inger Engelien Flattum Ringelia IL 4:27:28 +1:18:36
78 9946 Ellen Rustadbakken   4:27:31 +1:18:39
79 5076 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 4:27:43 +1:18:50
80 5356 Luzia Wanner LLC Bual Lantsch/Lenz 4:28:07 +1:19:14
81 5248 Eli Stavheim Lesja IL 4:28:37 +1:19:44
82 5030 Mari Hegg Gundersen Fossum IF 4:28:46 +1:19:54
83 5388 Marit Rinheim   4:29:32 +1:20:39
84 7776 Ane Bjørnsgaard Fylkeskameratene 4:30:14 +1:21:21
85 4800 Erna Bergsdottir Solvang Bjerke IL Ski 4:30:20 +1:21:27
86 5296 Gro Hege Viberg Team CoXa Carry/ Byåsen il 4:30:55 +1:22:02
87 5902 Kristin Holt Gjøvaag Gyldendal BIL 4:30:56 +1:22:04
88 4575 Elin Midthus Østre Toten Skilag 4:31:44 +1:22:51
89 4742 Ingunn Wike   4:31:45 +1:22:52
90 9455 Diana Finkel   4:33:00 +1:24:07
91 5293 Siren Vatshelle Fana IL / Statoil Bergen BIL 4:33:06 +1:24:13
92 5320 Monika Østlie Driv IL 4:33:17 +1:24:24
93 9971 Cecilie Varsi   4:33:47 +1:24:54
94 5409 Annakaisa  Karlsson   4:33:48 +1:24:56
95 4534 Hege Tvete Karlsen   4:34:28 +1:25:35
96 5318 Karine Øiseth   4:34:48 +1:25:56
97 5249 Mette Asmyhr Stefferud Team Stefferud 4:35:17 +1:26:25
98 5262 Nina Grøv Hedalen IL / Friskis&svettis Valdres 4:36:00 +1:27:07
99 4595 Line Norbye Koll 4:36:11 +1:27:18
100 4799 Marianne Krog Sand Lillehammer Skiklub 4:36:20 +1:27:27
101 5086 Monica  Jacobsen   4:36:52 +1:27:59
102 4520 Anne Gro Johansen Team Maxim 4:39:16 +1:30:23
103 4820 Marianne Sveen Strandbygda/Martin M. Bakken BIL 4:40:07 +1:31:14
104 6000 Kirsti Røshol Johnson Molde og Omegn IF / Skaret Skiservice 4:42:12 +1:33:19
105 4990 Marianne Tomter Nylund   4:42:42 +1:33:49
106 7649 Nina Lier   4:42:59 +1:34:06
107 5085 Linda Strand Jacobsen AF Gruppen 4:43:00 +1:34:07
108 9968 Gry Rømo Team Skauen 4:43:54 +1:35:02
109 4974 Anne Berit Dyngen CK Haugaland 4:43:55 +1:35:02
110 5367 Christine Karlsen   4:45:10 +1:36:17
111 5849 Eli Katrina Øydvin Ås IL 4:45:29 +1:36:37
112 4375 Kari Austrheim Stordal Statoil BIL 4:46:15 +1:37:22
113 5178 Hilde Opberget Glåmdal Sykleklubb 4:46:41 +1:37:48
114 10376 Merete Sandhaug   4:46:55 +1:38:03
115 4732 Torill Wenche Sirevåg Vik   4:47:16 +1:38:23
116 5822 Anna Lina Toverud Sportsklubben Rye 4:48:08 +1:39:15
117 6191 Gry Magritt Haugset   4:49:07 +1:40:14
118 4929 Pamela Baust Dale IL 4:52:18 +1:43:25
119 4878 Kathrine Helgesen Asker Turnforening 4:52:58 +1:44:05
120 5210 Sonja Røed Arkitektene VIS-Á-VIS 4:54:40 +1:45:47
121 6203 Kristin Angard Hoff Lillehammer Skiklub 4:56:48 +1:47:56
122 6049 Eva Næss Karlsen Skedsmo Skiklubb 4:57:22 +1:48:29
123 5839 Mariann Morstad Engeli   4:58:17 +1:49:24
124 5618 Merete Høgaas   4:59:41 +1:50:48
125 7579 Rita Sveen SIF- ski 4:59:45 +1:50:52
126 5818 Kari Tobiassen Søre Ål IL 5:00:11 +1:51:18
127 9955 Cecilie Bonnevie   5:05:03 +1:56:10
128 5101 Idunn Løvseth Kavlie Direktoratet for e-helse 5:05:53 +1:57:00
129 6553 Nina Følbæk Silkeborg OK 5:07:34 +1:58:42
130 5969 Aina Kvernsveen Snertingdal If Ski 5:10:18 +2:01:25
131 6478 Anni Sund Team Maxim 5:10:41 +2:01:48
132 5439 Erika Avagian   5:11:46 +2:02:54
133 6074 Camilla Myrhaug Aschehoug NRK bil 5:13:28 +2:04:35
134 5919 Katrine Sølvberg   5:13:42 +2:04:49
135 5812 Cathrine Talseth Molde og omegn IF 5:13:49 +2:04:57
136 6467 Mona Åsgård Trondheim Kommune 5:14:04 +2:05:11
137 6873 Monica Hofgaard Lyn Ski 5:16:16 +2:07:24
138 10318 Hanne Wibe Team Sportsmanden 5:17:03 +2:08:10
139 6658 Radka Hromadova Team Maxim 5:18:03 +2:09:10
140 5370 Mette Thorslund Vang Skiløperforening 5:18:46 +2:09:54
141 9146 Talbot Genevieve   5:19:17 +2:10:24
142 6465 Torhild Aarbergsbotten Ørland Ballklubb 5:23:25 +2:14:32
143 6429 Kjersti Dahlskås Urnes Politihøgskolens IL 5:25:18 +2:16:25
144 6356 Mona Røyset Ålesund og Omegn Cykleklubb 5:26:18 +2:17:25
145 6277 Randi Mathiesen Team Mathiesen 5:28:46 +2:19:53
146 6378 Trine Skogmo   5:30:51 +2:21:58
147 5477 Lisbeth Austad Avinor BIL 5:32:47 +2:23:54
148 7666 Gry Marian  Unneland   5:34:55 +2:26:02
149 6917 Unni Kathrine Essen Eidsvold Værks Skiklubb 5:35:37 +2:26:44
150 6126 Helena Eklöv   5:37:58 +2:29:05
151 7753 Tonje Tomter Brøttum IL 5:41:06 +2:32:13
152 8557 Åse Næss Frengstad   5:42:45 +2:33:52
153 7540 Anna Ellen Rømcke   5:42:56 +2:34:03
154 9312 Nathalie Patoz   5:43:44 +2:34:51
155 6598 Inger Lium Leirvik   5:44:46 +2:35:53
156 8606 Sabine Herms   5:44:47 +2:35:54
157 6562 Karin Synnøve Gåsbakk Charlottenlund vgs 5:44:57 +2:36:04
158 6479 Eli Kristine Saastad   5:46:55 +2:38:03
159 7659 Hege Stenersen   5:48:04 +2:39:11
160 5937 Kjersti Lyford   5:49:15 +2:40:22
161 6300 Stine Nilsskog   5:49:29 +2:40:36
162 9982 Elin W Andersen   5:50:29 +2:41:36
163 6363 Berit Schrader Københavns skiklub 5:52:16 +2:43:23
164 6821 Marianne Tullander   6:04:17 +2:55:24
165 6820 Margareth Torkelsen   6:05:35 +2:56:42
166 8098 Ornella Mortagna VILLAGA 6:06:30 +2:57:38
167 7291 pernille bertram Vallensbæk kano og kajakklub 6:10:48 +3:01:55
168 8362 Hanne  Sørlie   6:22:57 +3:14:04
169 6618 Christin Ekker Ruth   6:23:09 +3:14:16
170 8152 Helle Kit Rasmussen Brondby Triathlon Club 6:24:27 +3:15:34
171 7504 Ramona Næss Skibotn IL 6:31:36 +3:22:43
172 7914 Laura De Cassai VILLAGA 6:34:56 +3:26:03
173 6542 Petra Gander Neine   6:38:55 +3:30:02
174 8659 Gunn I Hommedal Kvitne Eldar 6:41:31 +3:32:39
175 7986 Lena Hedén   6:55:23 +3:46:30
176 7265 Marianne Almås Furnes Skiløperforening 7:06:30 +3:57:37
177 7748 Unni Hammer   7:24:26 +4:15:33
178 9174 May Rita Heggelund   7:31:53 +4:23:00