Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Kvinner 50-54 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 339 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:12:36,8 +0:00
2 325 Ragnhild Bolstad Åslia Skilag/Forsvaret/Sport 1 Rena 3:17:37,6 +5:01
3 344 Unni Persson Moseby Kjelsås/Milslukern 3:23:23,8 +10:47
4 2677 Kari Øvsthus OPIL 3:32:54 +20:18
5 9768 Birte Marie Skofteland ABB BIL / BOC 3:37:00 +24:24
6 2647 Reidun Tveit Sund Fet skiklubb 3:39:20 +26:44
7 376 Catharina Ramhult Ulricehams IF 3:39:45,8 +27:09
8 2578 Torunn Grut Syril 3:45:32 +32:55
9 2616 Mari Lundby Nordre Land IL 3:47:35 +34:59
10 10276 Eli Irene Husum   3:49:13 +36:37
11 2598 Lillian L. Jahnsson Sparebank Sør/ Lund Skiklubb 3:49:27 +36:51
12 9783 Anne-Guri Jevne Hamar Skiklubb 3:50:28 +37:52
13 2698 Tone Beate Grøtan Asker Skiklubb 3:50:45 +38:09
14 10067 Kristin Eitrem Landmark Milslukern Sport 3:50:54 +38:18
15 2612 Inger Gro Lien Samnanger il 3:53:26 +40:49
16 2562 Rikke Johanne Lunde Blårud   3:56:23 +43:46
16 9754 Marit Igland Nets Active 3:56:23 +43:47
18 2570 Siri Dürendahl   3:57:30 +44:54
19 9741 Margrit Abächerli   3:58:28 +45:51
20 2620 Sidsel S Mohn BK Ski 3:58:48 +46:11
21 2625 Marit Nordhagen Koll 4:01:50 +49:13
22 2704 Brynhild Børtnes Sturla IF 4:02:42 +50:06
23 2609 Ann-Kristin Land   4:04:44 +52:08
24 9785 Kristin Slåen Oppdal IL 4:07:06 +54:29
25 9799 Liv Hasund Eid Harestua 4:09:03 +56:26
26 2653 Mari Fjærtoft Trondsen Asker Skiklubb 4:09:51 +57:15
27 2611 Selma K. Lie Fossum Raske Damer 4:10:08 +57:32
28 4059 Elin Nerem Emblem IL 4:11:55 +59:19
29 4675 Kari J. Spjeldnæs Lyn Ski 4:11:56 +59:19
30 4458 Karin Gade-Lundlie Fossum IF 4:12:01 +59:25
31 4011 Marit Ann Laulo Statoil BIL 4:12:25 +59:49
32 2603 Jorun S. Kildahl Volkswagen 075 4:12:29 +59:52
33 3842 Eva Graff Bjerke Lyn Ski 4:12:40 +1:00:04
34 9778 Mona Øversveen   4:13:02 +1:00:26
35 2571 Berit Johanne Eidsmo   4:13:51 +1:01:15
36 4249 Ellen Kari Fredriksen Telenor / Nittedal 4:14:08 +1:01:32
37 3950 Bjørghild Holien Lærdal IL 4:14:47 +1:02:10
38 4345 Berit Gunnes Njård / Inmeta 4:14:51 +1:02:15
39 10290 Kjersti Engeland Friskis&Svettis/Vestringen IL 4:14:52 +1:02:15
40 2663 Anne Gunn Kittelsrud Nordbygda Løten ski 4:14:55 +1:02:19
41 2624 Bodil Sem Kolsgaard SI Gjøvik/Aktiv mot kreft 4:15:01 +1:02:24
42 5310 Marianne Wulkop   4:15:08 +1:02:31
43 3965 Line Telje Høydal Lyn Ski 4:15:46 +1:03:10
44 2585 Marianne Harviken Hernes IL 4:16:07 +1:03:31
45 4545 Anne-Berit Jaavall Kværner Rødenes I.L 4:16:27 +1:03:50
46 2574 Brit Gløersen Fredrikstad Skiklubb 4:16:36 +1:04:00
47 2706 Kari-Anne Hellenes Stokkebekk Mangenfjellet Turlag 4:17:36 +1:04:59
48 3936 Kari-Anne Haug Rustad IL 4:17:57 +1:05:21
49 5260 Marianne Jentoft Stuge Heming 4:18:18 +1:05:41
50 4503 Ingun Jahren Horvli Konnerud IL 4:18:38 +1:06:01
51 9755 Ingrid Jebsen Fossum 4:19:14 +1:06:38
52 4492 Sissel Jevne Moelven 4:19:23 +1:06:47
53 3888 Siv Karin Felde   4:19:47 +1:07:11
54 4536 Kaja Kierulf Asker Skiklubb 4:20:59 +1:08:22
55 9749 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 4:21:46 +1:09:10
56 4041 Kari Anne Midtvold øyer-tretten il 4:23:14 +1:10:38
57 4199 Trude Helen Westerberg Bærum kommune BIL 4:23:59 +1:11:23
58 4468 Elin Grønvik Stiftstaden SK 4:24:01 +1:11:25
59 4566 Camilla Meinich Lømo Koll 4:24:36 +1:12:00
60 4760 Helle Aanesen Aktiv mot kreft 4:25:46 +1:13:10
61 6014 Beate Smetbak   4:25:56 +1:13:20
62 2659 Sonja Haas Nybro Skidklubb 4:26:10 +1:13:34
63 9860 Katrine Bakke Lossius Holmen 4:26:36 +1:14:00
64 5127 Astrid Landewall   4:29:29 +1:16:53
65 5449 Kari Elise Gisnås Sparebanken Hedmark BIL 4:29:33 +1:16:57
66 4933 Randi Hansen Belsvik   4:29:41 +1:17:04
67 4561 Inger Lundby   4:29:53 +1:17:17
68 4710 Siri Kraft Talsnes Hamar Skiklubb 4:30:40 +1:18:04
69 5132 Tove Irene Larsen   4:30:48 +1:18:11
70 4793 Marianne Killengreen   4:30:55 +1:18:19
71 4577 Kristin Moen LØRENSKOG SKIKLUBB 4:31:04 +1:18:28
72 4892 Cecilie Nyvold   4:32:05 +1:19:29
73 4689 Åse Strømme   4:32:24 +1:19:47
74 4000 Britt Kvilten Hauerseter Sportsklubb Nordkisa 4:32:37 +1:20:01
75 7417 Eli Jotun DnB 4:32:45 +1:20:09
76 5345 Tina Wallenstrøm Holte Ski 4:32:51 +1:20:15
77 4843 Hilde Cesilie Duelien Granli IL 4:33:15 +1:20:39
78 5334 Liv Hovem Veritas BIL 4:34:03 +1:21:27
79 5250 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 4:34:27 +1:21:51
80 10359 Kristin Bordal Næroset I.L 4:34:36 +1:21:59
81 4981 Kristin Nyberg   4:34:56 +1:22:20
82 4447 Berit Flugstad Lillehammer Skiklub/Team Flugs 4:35:47 +1:23:11
83 5381 Lillann Norseng Holmen IF 4:36:00 +1:23:23
83 4511 Kadi Inno Norcem/Leca/Bygg.no 4:36:00 +1:23:24
85 6005 Kari Helgestad Stuan Nordbygda/ Løten Ski 4:36:11 +1:23:35
86 5432 Ida Westgaard   4:36:59 +1:24:22
87 4819 Sissel Steensland Festesonen / Koll 4:37:01 +1:24:24
88 5193 Reidun Ravem KLP 4:37:27 +1:24:50
89 5066 Hilde Holt Nordre Trysil IL 4:37:43 +1:25:06
90 5373 Bente Tverli skd b.i.l. 4:37:52 +1:25:15
91 5219 Anne Samuelsen Asker 4:38:00 +1:25:24
92 5737 Christine Pasterczyk   4:39:27 +1:26:50
93 5435 Gunvor Alderslyst Fossum IF 4:39:41 +1:27:05
94 5415 Wenche Pedersen   4:41:03 +1:28:26
95 8953 Eva Hagen Olsson Bjørndal IF 4:41:35 +1:28:59
96 8899 Christin Holmbø Kanden DN Aktiv 4:41:47 +1:29:11
97 8247 Iva Vavrysova CRAFT TEAM 4:43:27 +1:30:51
98 5640 Helen Jäger   4:45:03 +1:32:26
99 2556 Mindy Benton Gear West 4:46:36 +1:34:00
100 5452 Randi Hjertaker Løpegruppe Oslo tirsdager 4:48:38 +1:36:01
101 5104 Liv Kindem Lillehammer Skiklub 4:48:57 +1:36:21
102 5335 Sissel Husebråten Ørje IL 4:49:22 +1:36:46
103 5221 Marit Sandsbraaten   4:49:37 +1:37:01
104 4744 Eva Hjort Wirtén Björnstorps IF 4:49:50 +1:37:14
105 4961 Toril Thomasgaard Busterud Vang Skiløperforening 4:50:47 +1:38:11
106 4488 Marte Herdlevær   4:50:48 +1:38:12
107 6477 Aud Skogen Ask IL 4:51:00 +1:38:23
108 5869 Bente Schei Skagøy Emblem IL 4:52:02 +1:39:26
109 5434 Ingvild Aaløkken   4:53:59 +1:41:23
110 5539 Tone-Lise Fische   4:54:04 +1:41:28
111 5368 Brita Cathrine Knutson V5 4:55:35 +1:42:59
112 6004 Helga Storlien MjøsSki 4:56:20 +1:43:44
113 5336 Tove Beate Jelstad Vikersund IF Langrenn 4:57:04 +1:44:28
114 6033 Liv Flismyren Slokvik Ottestad IL Ski 4:57:32 +1:44:55
115 5191 Annemarie Ranvik Konnerud IL 4:58:43 +1:46:06
116 4880 Lene Johansen Kongelig Norsk Seilforening 5:00:03 +1:47:27
117 5326 Irene Håbrekke   5:03:57 +1:51:20
118 5951 Solfrid Våset   5:03:58 +1:51:22
119 4772 Trine Nygårdsmoen Høiseth Sørum IL 5:05:43 +1:53:07
120 6614 Mariken Holter   5:06:10 +1:53:34
121 5226 Pernille Schjønsby   5:06:50 +1:54:14
122 5639 Nina Jutkvam BækkelagetsSK ski 5:07:00 +1:54:23
123 5589 Harriet Havdal   5:07:01 +1:54:25
124 5765 Hege Saltnes Team Saltnes/Runar 5:07:17 +1:54:41
125 9558 Klara Meier   5:07:33 +1:54:57
126 6335 Åsa Ravik Santander Consumer Bank 5:08:11 +1:55:34
127 10368 Wenche Synnøve Samlanes   5:09:34 +1:56:58
128 5825 Wenche Traasdahl   5:11:48 +1:59:11
129 6446 Grete Westerberg Statnett BIL 5:11:56 +1:59:19
130 6526 Lill Martha Brenden Redalen 5:12:42 +2:00:05
131 8345 Toril Korsvik   5:13:31 +2:00:55
132 5976 Grethe Ellen Sterud   5:14:16 +2:01:40
133 5865 Merete Berdal   5:15:10 +2:02:34
134 7623 Merete Aasheim   5:16:57 +2:04:20
135 5364 Britt Heskestad Stavanger Skiklubb 5:18:25 +2:05:49
136 8801 Johanne Storås IL dalguten 5:19:10 +2:06:34
137 9657 Synnøve Lyssand Sandberg Statsbygg 5:20:20 +2:07:44
138 7335 Marie Eriksson IFK Mora 5:21:12 +2:08:35
139 6045 Åse Kristine Tandberg NSB/Kjelsås 5:21:40 +2:09:04
140 5843 Turid Williksen Handelsbanken/ Fossum IF 5:22:47 +2:10:11
141 10362 Kari Strand Båtnes   5:24:17 +2:11:41
142 5785 Tove Karin Solli   5:24:54 +2:12:18
143 6567 Tone Munz   5:26:00 +2:13:24
144 5471 Agneta Andersson Vansbro Skidor 5:26:33 +2:13:56
145 8167 Ann-Sofie Rydningen Kvaløysletta skilag 5:27:11 +2:14:35
146 5620 Solveig Hågå Lesja IL 5:30:16 +2:17:40
147 6399 Anne Marit Stork   5:30:46 +2:18:10
148 6215 Anita Hylland Gudvangen IL 5:31:13 +2:18:36
149 6388 Anne Cahtrine Soot   5:31:31 +2:18:55
150 6483 Eli Berge Fotofil.no 5:32:11 +2:19:35
151 5947 Lise Grøtting Sørheim Åfjord 5:33:19 +2:20:43
152 5986 Erica Georgsson Bratlie   5:35:04 +2:22:27
153 8669 Marina Lanickova   5:35:54 +2:23:18
154 8258 Julie Weel Rosbo   5:36:49 +2:24:12
155 7564 Carla Smith   5:37:05 +2:24:29
156 6145 Annichen Fladager Joh-Birken-Team 5:38:00 +2:25:24
157 6237 Stefi Kierulf-Prytz Team KP 5:48:42 +2:36:06
158 6613 Mai Randi Uglem KongsbergGruppen 5:49:43 +2:37:07
159 5984 Heidi Østby   5:49:54 +2:37:17
160 5551 Anne Karin Aarøen Frislid   5:53:25 +2:40:49
161 5870 Wenche Aarøen Svoren   5:53:28 +2:40:52
162 6722 Bente Irene Hauge   5:53:59 +2:41:23
163 7909 Cinzia D' Alberto VILLAGA 5:54:14 +2:41:37
164 6512 Marit Enger Holm   5:54:31 +2:41:55
165 7953 Carla Giusti VILLAGA 5:59:32 +2:46:56
166 881 Yukiko Sakurada MYBRA SKI TEAM JAPAN 6:02:35 +2:49:58
167 6700 Kristine Brabæk Evensen   6:07:35 +2:54:59
168 8697 FRANCA MANFROI VILLAGA TEAM 6:10:48 +2:58:12
169 9584 Charlotte Sörqvist Rjukan alpin 6:15:55 +3:03:19
170 10309 Britt Heidi Sivertsen   6:18:36 +3:06:00
171 6258 Barbro Lindberg   6:21:50 +3:09:14
172 6148 Berit Emma Forsmo Kjærstad Il 6:22:06 +3:09:29
173 6604 Synnøve Roald Langhus IL Fotball 6:22:32 +3:09:55
174 6508 Juliette Baller SLT 6:25:05 +3:12:29
175 6850 Inger-Ann Olsen   6:25:12 +3:12:35
176 6698 Anita Ervik Oppheim Aurland Idrettslag 6:30:57 +3:18:20
177 6898 Laura Jensen   6:34:30 +3:21:54
178 9647 Mari Freitag Camp Eggemoen/Jevnaker 6:35:20 +3:22:43
179 9648 Vivi Ann  Gruer Camp Eggemoen /Jevnaker 6:35:23 +3:22:46
180 8379 Heidi Sommarset   6:36:19 +3:23:42
181 6860 Beathe Ekhall Stentvedt Aurland Idrettslag 6:37:48 +3:25:11
182 6931 Lisbeth Kristin Torvik Osmarka il 6:38:26 +3:25:50
183 8049 Anniken Kvarstad   6:39:10 +3:26:34
184 6687 Dieuwke De Vries   6:45:08 +3:32:32
185 9600 Anne Laland Fuglesten   6:47:08 +3:34:32
186 7945 Solveig A Beck Furumo   6:52:47 +3:40:11
187 7571 Kirsti Stavø   6:53:20 +3:40:44
188 6792 Jane Raiser   6:56:03 +3:43:26
189 6864 Toril Langård Skretting Vaaler IF 7:00:08 +3:47:32
190 6843 Heidi Aarstad Galterud IF 7:00:56 +3:48:20
191 9194 Gro Håvi   7:02:20 +3:49:44
192 6833 Marianne Wiig   7:06:01 +3:53:25
193 6822 Ann-Mari Tunli   7:13:57 +4:01:21
194 7593 Merethe Taule   7:18:01 +4:05:25
195 8236 Silvana Trevisson VILLAGA 7:18:16 +4:05:39
196 7452 Siv Leirvik-Engevik   7:26:56 +4:14:20
197 8235 Rosella Trento VILLAGA 7:32:28 +4:19:51
198 6812 Elisabeth Storås Statoil BIL 7:37:30 +4:24:54
199 8576 Åsa Grönqvist   7:44:50 +4:32:13
200 6844 Kirsti Aarøen   7:54:11 +4:41:34