Siste resultater (med dagens live)

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
---
Toppidrettsveka
Finale: Kvinner- Menn| Tot. 3. etp: Kvinner- Menn| Sprint, fri: Finale: Kvinner- Menn- Prolog: Kvinner- Menn| Fellesstart: Kvinner- Menn| Sprint, klassisk: Finale: Kvinner- Menn- Prolog: Kvinner- Menn
---
56 nye toppsaker i PLUSS - 321 totalt

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Menn 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 274 Magne Haga Åsen IL 2:30:19,8 +0:00
2 47 Gjøran Tefre LeasePlan 2:30:44,3 +0:24
3 192 Joar Andreas Thele Lyn Ski 2:31:03,7 +0:44
4 221 Gaute Kvåle Røldal/TVV 2:32:33,3 +2:14
5 208 Bjørn André Aaslund HEMING IL 2:32:43,5 +2:24
6 75 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner/Åslia Skilag 2:32:45,3 +2:26
7 290 Eirik Sverdrup Augdal Ringkollen skiklubb/TVI 2:32:47,5 +2:28
8 17 Torleif Syrstad Team Synnfjell 2:33:33,6 +3:14
9 228 Håvard Taugbøl Lillehammer Skiklub 2:33:34,9 +3:15
10 78 Sondre Fossli Hokksund IL/ Team Malling & Co 2:36:00,5 +5:41
11 249 Stian Christoffersen Runar Ski 2:36:01,4 +5:42
12 183 Petter Stakston Søre Ål IL 2:36:02,4 +5:43
13 288 Harald Astrup Arnesen HEMING IL 2:36:03,5 +5:44
14 226 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK 2:36:04,6 +5:45
15 232 Stian Berg JH-Langrenn/Team Trysilfjellet 2:36:34,8 +6:15
16 113 Sondre Grønvold Lyn Ski 2:36:37,3 +6:18
17 72 Vetle Juliussen Team Synnfjell 2:36:39,3 +6:19
18 197 Magnus Vesterheim Kvæfjord il 2:37:31,6 +7:12
19 142 Kristian A. Kjonerud Lillehammer Skiklub / Mosetertoppen Skiline Concept Team 2:37:50,3 +7:30
20 145 Halvor Kleivi Lyn Ski 2:37:52,8 +7:33
21 143 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 2:39:40,4 +9:21
22 295 Erik Olsvik Dengerud Kjelsås IL 2:40:01,5 +9:42
23 270 Aleksander Ek Aktiv mot kreft 2:40:09,4 +9:50
24 209 Kjetil Andre Bjerkrheim Bjørn Myhre Sport 2:40:14,5 +9:55
25 266 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL 2:40:29,3 +10:10
26 116 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub 2:40:30,7 +10:11
27 294 Torstein Bu Førde il 2:40:32,0 +10:12
28 281 Simen Ramstad Vind IL/ Team Synnfjell 2:40:49,6 +10:30
29 152 Mats Bjørnar Leirdal IL Bjørn 2:41:13,7 +10:54
30 608 Espen G. Persen Lyn Ski 2:41:38 +11:19
31 202 Erling Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL/Team Oslo Sportslager 2:41:45,3 +11:26
32 195 Ludwig Tärning Falköping AIK Skidor 2:41:50,7 +11:31
33 57 Nicolas Bormolini Team Robinson Petshop Trainer 2:41:51,7 +11:32
34 222 Thomas Gjestrumbakken Team Parkettpartner 2:42:08,1 +11:48
35 216 Espen Honganvik Holen Magnor UL 2:42:09,2 +11:49
36 83 Jonas Amundsen Team Milslukern Sport/Nes ski 2:42:40,0 +12:20
37 99 Even Brøndbo Dahl Friidrettsklubben Orion/Norges Idrettshøgskole 2:42:40,8 +12:21
38 77 Thomas Bormolini Team Robinson Petshop Trainer 2:43:07,8 +12:48
39 80 Adam Fellner Team Pioneer Investments 2:43:12,5 +12:53
40 174 Roger Pollen Førde IL Langrenn 2:43:40,1 +13:20
41 417 Trym Halbjørhus Fikke Hemsedal IL 2:43:46 +13:26
42 9670 Kristoffer Hestetræet Lillehammer Skiklub 2:43:51 +13:32
43 125 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 2:43:55,4 +13:36
44 190 Vebjørn Tandberg   2:44:03,3 +13:43
45 62 Peter Andersen Lillehammer Skiklub / Team Coop Talent 2:44:04,3 +13:44
46 86 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 2:44:07,6 +13:48
47 147 Martin Kristiansen ROS, IL 2:44:57,2 +14:37
48 284 Espen Sundsvik Frol IL 2:45:04,1 +14:44
49 227 Oliver Sugaren Magnor UL/Team Trysilfjellet 2:45:04,8 +14:45
50 193 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski 2:45:18,3 +14:58
51 287 Ola Jordheim Hemsedal IL 2:46:21,6 +16:02
52 299 Henrik Gullikstad Lillehammer Skiklub 2:46:38,0 +16:18
53 130 Daniel Instanes Fana IL 2:46:41,4 +16:22
54 9667 Henrik Haug Fossum / NTG Geilo 2:47:06 +16:46
55 64 Martin Thon Skiptvet IL 2:47:23,1 +17:03
56 239 Jakob Mestvedthagen NTNUI 2:47:38,2 +17:18
57 212 Anders Fjell Bjørn Myhre Sport 2:47:41,9 +17:22
58 133 Ola Raaum Jansen Spillum IL 2:47:45,4 +17:26
59 289 Eirik Asdøl Bærums Verk IF / Santander Team 2 2:48:02,0 +17:42
60 96 Kjetil Stuge Bånerud Koll IL/Milslukern Sport 2:48:29,6 +18:10
61 573 Borgar Norrud Milslukern Sport /Røa IL 2:48:37 +18:17
62 137 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner 2:48:48,5 +18:29
63 58 Robin Frost Team Forever Nordic 2:49:07,8 +18:48
64 149 Kristoffer Lamøy Åsen IL 2:49:12,3 +18:52
65 158 Jakob Meløy NTNUI 2:49:35,7 +19:16
66 259 Eirik Richenberg Oslo Sportslager/ dirty oppland 2:49:43,7 +19:24
67 220 Eivind Kjennerud Sande SK 2:49:56,0 +19:36
68 611 Aksel Rosenvinge Aktiv mot kreft 2:50:37 +20:18
69 297 Hallvard Sørheim Evjestad IL Bjørn 2:51:30,4 +21:11
70 549 Oliver Bræin Furuli Lillehammer Skiklub 2:51:35 +21:16
71 1553 Knut Skrindo Gol IL/Team Hallingdal 2:51:36 +21:16
72 198 Olav Vestøl NTNUI 2:52:09,0 +21:49
73 261 Ivar Andre Ryttervold Frogner IL 2:52:37,8 +22:18
74 291 Lars Bovold   2:52:51,7 +22:32
75 263 Vegard Osvold Strandbygda il 2:52:52,0 +22:32
76 529 Jens Andersen Gjerdrum il ski 2:53:21 +23:02
77 156 Jørgen Christoffer Myking Team Milslukeren Sport 2:53:25,3 +23:06
78 153 Ole-Martin Lid Tomrefjord IL 2:53:43,2 +23:23
79 480 Morten Nævestad Lyn Ski 2:53:51 +23:31
80 10267 Torgeir Lid Byggland Høydalsmo IL 2:53:57 +23:37
81 268 Marius Svendsby Tistedalen-FL 2:53:59,9 +23:40
82 532 Lars Grønlund Ringkollen Skiklubb 2:54:07 +23:48
83 94 Kristoffer Bryhn IL ROS 2:54:22,2 +24:02
84 1641 Sondre Nobel Skalleberg Milslukern Sport 2:54:29 +24:10
85 412 David Bleich Oppegård IL 2:55:27 +25:08
86 533 Øyvind Brakvatne Mjelde Osterøy IL 2:56:25 +26:06
87 591 Johannes Alnes Løkkeborg Emblem IL 2:56:39 +26:20
88 84 Edvard Grut Andersen Syril 2:56:41,1 +26:21
89 577 Lars Anders Tenold Nordre Eidsvoll 2:57:04 +26:45
90 191 Henrik Teien Sande Sportsklubb 2:57:09,5 +26:50
91 178 Magnus Sivertsen Leirådal il 2:57:11,3 +26:52
92 176 Lars Bakken Røen Rindal IL 2:57:11,7 +26:52
93 557 Sivert Fodnes Årdalstangen IL 2:57:13 +26:54
94 1184 Ole Gamme Gran IL 2:57:45 +27:26
95 613 Øystein Tallhaug Engelstad Lillehammer Skiklub 2:57:50 +27:30
96 296 Gaute Eriksen IL R.O.S 2:58:04,0 +27:44
97 236 Iver Andreas Hanslien Lillehammer Skiklub 2:58:19,1 +27:59
98 100 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 2:58:22,0 +28:02
99 277 Marius Borge Heir NTNUI 2:58:50,0 +28:30
100 9700 Eirik Haug Driv IL 2:59:03 +28:43
101 444 Ole Hulbak NTNUI 2:59:06 +28:47
102 511 Gunnar Wang-Haugseth LØRENSKOG SKIKLUBB 2:59:10 +28:51
102 610 Erik Lippestad Thorstensen Bærums Verk IF/Team Jobzone/Aktiv mot kreft 2:59:10 +28:51
104 598 Ånung Viken NTNUI 2:59:21 +29:02
105 79 Haakon Holden Bjerke IL 2:59:27,8 +29:08
106 234 Jonas Engebakken Nordbygda/ Løten Ski 3:00:15,5 +29:56
107 194 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 3:00:37,7 +30:18
108 1147 Magnus Christensen Milslukern Sport 3:01:05 +30:46
109 1648 Mads Waaler NTNUI 3:01:34 +31:14
110 1569 Eirik Andreas Johansen Sport 1 Strandtorget 3:01:52 +31:32
111 472 Oddne Håvardstun Munkvold Førde i.l langrenn 3:01:59 +31:39
112 172 Amund Owren Vingrom IL 3:02:08,6 +31:49
113 554 Rasmus Vonen Lyn Ski 3:02:28 +32:09
114 525 Vetle Ryen Asker Skiklubb 3:02:47 +32:28
115 1571 Sigurd Kjorstad   3:03:08 +32:48
116 469 Mathias Lorentsen Koll IL 3:03:19 +33:00
117 1454 Håkon Thomassen Sauda IL 3:03:45 +33:26
118 1332 Even Moholt Ålen IL 3:04:03 +33:44
119 9697 Johan Grundnes Gjelleråsen IF 3:04:21 +34:02
120 479 Erik Marius Nygaard Kil Ski 3:04:32 +34:12
121 1283 Håkon A. Kjonerud Lillehammer Skiklub 3:04:41 +34:22
122 272 Christian Berge Foyn NTNUI Langrenn 3:04:54,9 +34:35
123 9031 Ivar Jevne Arnesen Hamar Skiklubb 3:04:57 +34:37
124 1603 Kristian Wøien Stø NHHI Langrenn/Intersport Lillehammer 3:05:05 +34:46
125 9689 Vegard Ødegården Rustad IL / Oslo Sportslager 3:05:17 +34:58
126 1183 Thomas Andre Von Essen   3:05:24 +35:05
126 1400 Ola Esten Røssum NTNUI 3:05:24 +35:05
128 9892 Bård V. Nordrum Ringebu-Fåvang skiklubb/Nordrum saueklipp 3:06:03 +35:43
129 539 Olav Vikøren Espenes Lyn Ski 3:06:39 +36:20
130 1212 Vegard Haneberg Oppegård IL 3:06:47 +36:28
131 199 Jens Bredde Vig Drammen Strong/NHHI Langrenn 3:06:59,8 +36:40
132 1256 Vegard Stornes Iversen Asker Skiklubb 3:07:06 +36:47
133 429 Andreas Faanes NTNUI Langrenn 3:07:28 +37:08
133 9704 Erling Nyborg Owren Gjøvik skiklubb 3:07:28 +37:09
135 531 Jonas Fremming   3:07:53 +37:34
136 1369 Magnus Ommelstad Torpa Ski 3:07:56 +37:36
137 523 Alexander Nyheim Tomrefjord IL 3:08:28 +38:08
138 9707 Nikolai Ryvoll NTNUI 3:08:29 +38:09
139 575 Ola Nygård Snellingen   3:09:02 +38:42
140 1390 Andreas Runde Lovstafetten - Oslo 3:09:06 +38:46
141 3226 Tage Huso Ullensaker skiklubb 3:09:09 +38:50
142 109 Håvard Flaten Gran IL 3:09:22,6 +39:03
143 2532 Mats Burud Skjølsvold Bækkelaget SK 3:09:26 +39:07
144 9868 Ola Stensvand IL ROS 3:09:34 +39:14
145 9880 Petter Hattestad Team Sport1 Lillehammer 3:09:40 +39:20
146 1594 Benjamin Lembke Linköping sk 3:10:31 +40:12
147 526 Svein Erik Sandsnes Team Milslukern/Oppegård IL 3:10:33 +40:14
148 1271 Kristian Johansen Jevnaker IF ski 3:10:47 +40:28
149 1610 Jørgen Bø Team Oslo Sportslager 3:11:03 +40:44
150 416 Eirik Bye Oppegård IL 3:11:10 +40:51
151 1210 Kristian Aandahl Haga NTNUI 3:11:57 +41:38
152 73 Marcus Braathen NTNUI 3:13:09,7 +42:50
153 579 Erik Trøen Lier Skiløberforening 3:13:12 +42:53
154 9701 Espen Haugen   3:13:16 +42:57
155 1431 Ruben Cornelius Stokland NMBUI, Runar Il 3:13:39 +43:20
156 1611 Lars Norheim Christiansen Forsvaret 3:14:00 +43:41
157 538 Ole Holbæk Team SkiClub 3:14:02 +43:43
158 1562 Kristoffer Birkeland NTNUI 3:14:05 +43:46
159 1629 Anders Johan Sandberg Skogn IL 3:14:31 +44:12
160 9861 Benjamin Chapman   3:14:39 +44:20
161 603 Lars R. Kringlebotn Ottestad IL 3:14:45 +44:25
162 2169 Markus Wirstad Åslia skilag 3:15:11 +44:51
163 2121 Are Nygårdseter Vegårshei Il 3:15:21 +45:01
164 1455 Gjermund Thoner Slåstad IL 3:15:44 +45:25
165 9691 Torfinn Hovden Aabø Team Sport 1 Storgata 3:15:55 +45:35
166 244 Sondre Tysseland Samnanger il 3:16:02,4 +45:43
167 1480 Tommy Richard Wilhelmsen BI Langrenn 3:16:15 +45:56
168 418 Eirik Renna Eilertsen Kirkenes og Omegn Skiklubb 3:16:27 +46:07
169 1964 Johannes Schwormstädt Ski-Club St. Peter 3:16:28 +46:09
170 2125 Erik Uller Lovstafetten Oslo 3:16:37 +46:18
171 438 Henrik Olav Aandstad Forsvaret / Askim IF 3:16:40 +46:20
171 1957 Eirik Samuelsen NTNUI 3:16:40 +46:21
173 1662 Emil Bakken   3:16:44 +46:25
174 2165 Sverre E. Stubhaug   3:16:55 +46:35
175 1127 Hans Bjørnsgaard Stangehallen BIL 3:16:58 +46:38
176 1550 Henrik Normannseth Oppegård IL/NHHI Langrenn 3:18:30 +48:11
177 1520 Knut Einar Jakobsen Gjøvik skiklubb 3:19:14 +48:55
178 2458 Fridtjof  Wedum   3:19:18 +48:59
179 2144 Kristian Johansen Team FIH / IF Kilkameratene 3:19:25 +49:06
180 1186 Kenneth Gilberg Nanset IF Ski 3:19:49 +49:30
181 2162 Odin Rundberget Singsås Il 3:20:17 +49:58
182 1635 Tord Høisveen Nannestad Refling Limousin/MjøsSki 3:21:11 +50:52
183 1291 Jacob Emil Tønnesen NTNUI 3:21:13 +50:54
184 1872 Ole Anders Ek Lundby NTNUI 3:21:40 +51:21
185 3794 Håvard Mo Vaadal NTNUI 3:22:07 +51:47
186 1968 Anders Skar Ulvungen IL-ski 3:22:16 +51:56
187 2289 Haakon André Kinneberg IL Jardar 3:22:52 +52:32
188 1765 Mattis Gulbrandsen   3:22:53 +52:34
189 1967 Sjur Skansberg Nybygda IL 3:22:57 +52:38
190 2212 Adrian Thorsen Elvalandet IL 3:23:16 +52:57
191 2502 Bendik Grimsbø Førde 3:23:22 +53:03
192 1744 Petter Fredriksen Follebu Skiklubb 3:23:53 +53:33
193 9675 Eirik Moen NTNUI 3:23:55 +53:35
194 8399 Andreas Ruud Tronsmoen Tynset 3:23:59 +53:40
195 2047 Didrik Hopen   3:24:07 +53:48
196 1488 Martin Øvstehage Vestringen IL / Team Sport1 Lillehammer 3:24:09 +53:49
197 1287 Remi Kleppan Stokke il 3:24:11 +53:52
198 9120 Amund Brendbakken Forsvaret 3:24:15 +53:55
199 1649 Vegard Andersen Åslia skilag/Forsvaret 3:24:24 +54:05
200 1198 Magnus Gravningen Sande Sportsklubb 3:25:18 +54:59
201 1851 Fredrik Kleppe SEL IL SKI 3:25:28 +55:09
202 1620 Krister Hovde MjøsSki 3:25:45 +55:25
203 2145 Sondre Kielland   3:26:05 +55:46
204 9736 Martin Skogset Haraball 3:26:45 +56:25
205 1185 Henrik Gifstad Oppegård IL 3:27:12 +56:52
206 2383 Sigbjørn  Støen   3:27:44 +57:25
207 3231 Sebastian Loraas Valnesfjord IL 3:27:45 +57:26
208 7730 Christian Gulbrandsen Gran IL 3:28:12 +57:53
209 2199 Aleksander Skarpeid NTNUI Langrenn 3:28:22 +58:02
210 10304 Jens Baumann Team Milslukern Sport 3:28:32 +58:13
211 2155 Eirik Nordtorp Nittedal IL 3:28:49 +58:30
212 2107 Magnus Gustavsen Nessegutten SPKL 3:30:09 +59:50
213 9885 Sindre Bergan Jakobsen OSI langrenn 3:30:33 +1:00:14
214 1735 Pål Flattum Forsvaret 3:30:52 +1:00:32
215 556 Ole-Einar Brukvangen Vang Skiløperforening 3:31:13 +1:00:53
216 1932 Andreas Ask   3:31:14 +1:00:55
217 2012 Anders Treekrem Ås IL 3:31:30 +1:01:11
218 1609 Matias Gjestvang Brandt Nes Ski 3:31:35 +1:01:15
219 9274 Vebjørn Mikkelsen Forsvaret 3:32:09 +1:01:50
220 10007 Ole Pedersen Tangen Furnes Skiløperforening 3:32:19 +1:02:00
221 2785 Daniel Djuve Fimreite   3:35:28 +1:05:08
222 3674 Espen Hol Forsvaret/ Boif Ski 3:35:52 +1:05:33
223 9909 Jimmy Axelsson Axa SC 3:35:57 +1:05:38
224 3239 Adrian Brekken Ramsfjell Sport 1 Strandtorget 3:36:00 +1:05:40
225 2175 Håkon Furuseth Brusveen Vingrom IL 3:36:08 +1:05:49
226 3052 Elias Kristoffer  Stokland Ivrig 3:36:18 +1:05:59
227 3204 Glenn Linnerud   3:36:49 +1:06:29
227 3715 Anders Røhnebæk BKOK 3:36:49 +1:06:30
229 3566 Quentin Stoyel McGill Nordic Ski Team 3:37:16 +1:06:57
230 2534 Tobias Utby Oslo Sportslager 3:37:30 +1:07:11
231 3621 Ole Petter Thorsrud NTNUI 3:37:40 +1:07:21
232 3729 Hans Henrik Gjeterud Grue IL 3:37:46 +1:07:27
233 9117 Håkon Herland Andersen OSI langrenn 3:37:49 +1:07:29
234 10356 Jørgen Henriksen Sortland & Omegn Skiklubb 3:38:59 +1:08:39
235 3519 Ludvig Nordby   3:39:10 +1:08:50
236 3821 Peter Skarheim IL Vinger 3:39:22 +1:09:02
236 2310 Andreas Erlandsson Haltdalen IL 3:39:22 +1:09:03
238 1461 Lars Treekrem BI Langrenn / Ås IL 3:39:45 +1:09:26
239 5279 Peter Johan Tofteberg Trøsken IL 3:40:00 +1:09:40
240 1433 Ruben Strand   3:40:45 +1:10:26
241 8278 Vegard Børsheim Lillehammer Cykle Klubb 3:40:55 +1:10:36
242 2490 Kjell K. Watne Moe Heming IL/Team Oslo Sportslager 3:41:37 +1:11:18
243 1758 Hans Gunnar Gravningen Sande Sportsklubb 3:41:40 +1:11:20
244 3028 Harald Skurdal Ottestad 3:41:53 +1:11:34
245 3712 Mathias Holten Wennberg HEMING IL 3:42:28 +1:12:08
246 3215 Henrik Bordal MjøsSki 3:42:56 +1:12:37
247 4342 Per Flatebø MjøsSki 3:43:34 +1:13:14
248 2737 Håvard Bergheim NMBUI Langrenn 3:44:01 +1:13:42
249 2188 Måns Larsson Herrljunga SK Skid o OL 3:45:01 +1:14:42
250 8920 Simen Nilstad Dombås il 3:45:07 +1:14:48
251 3639 Martin Vangen Fjellørnen IL 3:45:15 +1:14:55
252 1966 Kristian Seljeskog Forsvaret 3:45:19 +1:15:00
253 1965 Ole Ingar Sel Ottestad IL 3:46:15 +1:15:56
254 3916 Amund Grytting Harpefoss IL 3:47:17 +1:16:58
255 3253 August Németh Winther NTNUI 3:47:21 +1:17:02
256 9995 Åsmund Vetle Solli Fossum/Høgtun FHS 3:47:37 +1:17:18
257 3688 Ørjan Østensen Follebu Skiklubb 3:47:39 +1:17:19
258 9565 Anders Nicolai  Stenersen   3:47:47 +1:17:28
259 4286 Sverre Runde Lovstafetten 3:48:26 +1:18:07
260 3500 Haakon L. Monsen Sørkedalens IF 3:48:55 +1:18:36
261 4003 Anders Landheim Team Gringos 3:50:33 +1:20:14
262 4029 Simen Holen Lønstad   3:50:51 +1:20:32
263 3106 August Aaserud Sande Sportsklubb 3:50:52 +1:20:33
264 4125 Simen Sjulstad Svarstad il 3:51:40 +1:21:21
265 3670 Brede Rimer Bjerke BI Langrenn 3:52:06 +1:21:46
266 4355 Pål Marius Nesse NMBUI 3:52:21 +1:22:01
267 3762 Vojtech Spilka Sokol Senohraby 3:53:33 +1:23:14
268 3572 Erik Simonsen Luftkrigsskolen 3:53:38 +1:23:18
269 3901 Carl Martin Nordhagen  Gjermundsen   3:53:58 +1:23:38
270 3342 Sondre Foslien NTNUI 3:54:47 +1:24:27
271 4120 Ole Schøyen Valkyrien 3:55:00 +1:24:41
272 1690 Edward Brandtzæg Fet skiklubb 3:56:48 +1:26:29
273 3139 Eirik Søderholm Syril 3:57:04 +1:26:45
274 3873 Tor Anders Dybdahl Ustjåren IL 3:57:23 +1:27:03
275 4317 Mathias Ligaarden UNIT4 BIL 3:57:33 +1:27:14
276 4271 Martin Grini   3:57:41 +1:27:21
277 3740 Håkon Eig Carlsen NTNUI 3:58:53 +1:28:33
278 4097 Sondre Reitan BI Langrenn 3:59:04 +1:28:45
279 4748 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 3:59:07 +1:28:47
280 4907 Alf Kristian Pettersen Luftkrigsskolen 3:59:19 +1:29:00
281 3369 Pål Harviken Skjæret NTNUI 4:00:35 +1:30:16
282 5237 Jostein Sjaaeng   4:00:52 +1:30:32
283 4874 Harald Fæste Drøbaksund Seilforening 4:01:36 +1:31:16
284 8922 Magnus Waaler Fanteriet 4:02:15 +1:31:55
285 3511 Hans Ruud BI Langrenn 4:02:22 +1:32:03
286 8349 Anders Rauan   4:03:14 +1:32:55
287 3241 Pål Anders Rønningen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:03:29 +1:33:09
288 4899 Amund Garsrud Tvedt Stavanger o-klubb 4:03:53 +1:33:34
289 3321 Henrik Lund Eineteig Gjøvik skiklubb 4:04:21 +1:34:02
290 10337 Jonas Lindahl Norabygden SK 4:06:22 +1:36:03
291 5440 Nikolai Esse Berge Team Skrukkja 4:08:26 +1:38:07
292 8717 Markus Vaughan Nilssen   4:08:51 +1:38:32
293 8529 Søren Damgård   4:09:05 +1:38:46
294 9350 Emil Tofte Røhne   4:09:16 +1:38:56
295 4636 Sindre Ladim  Schjerpen   4:09:28 +1:39:09
296 3057 Thomas Bakøy Sunde Fjellørnen IL 4:09:33 +1:39:14
297 8752 Tobias Ringstad   4:09:34 +1:39:15
298 3425 Magnus Lundell Larsen Forsvaret 4:09:36 +1:39:17
299 4410 Helge Dahl   4:10:09 +1:39:50
300 4324 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 4:11:00 +1:40:41
301 3971 Magnus Jacobsen Krigsskolen 4:11:27 +1:41:08
302 4651 Bjarte Selsaas   4:11:53 +1:41:33
303 9643 Kevin Bolstad Samnanger il 4:11:55 +1:41:36
304 4450 Christian Marstrander Fodnes Heming 4:13:59 +1:43:39
305 9952 Simen Avdal Lier Skiløberforening 4:14:03 +1:43:44
306 4250 Magnus Hauerberg Team Lagt Opp 4:14:22 +1:44:03
307 10377 Robert Duncan OSI langrenn 4:14:33 +1:44:14
308 5427 Edvard Håkon Dalsegg Strand UNIT4 BIL 4:14:57 +1:44:37
309 5407 Daniel Jenssen Luftkrigsskolen 4:14:58 +1:44:39
310 4096 Kristian Reitan Krigsskolen 4:15:08 +1:44:49
311 4505 Andreas Kleiven   4:15:49 +1:45:29
312 5214 Emil Åberg OK Kåre 4:16:21 +1:46:02
313 8203 Audun Stefferud Torridal IL 4:16:27 +1:46:07
314 4151 Håkon Stephani SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 4:16:50 +1:46:31
315 7650 Lars Lomsdalen Lillehammer skiklubb 4:17:03 +1:46:44
316 4198 Markus Gran Stiansen Luftkrigsskolen 4:17:27 +1:47:08
317 7699 Daniel Larsen   4:17:46 +1:47:27
318 5327 Elias Bye Rødenes 4:17:47 +1:47:28
319 6098 Aksel Bredeli   4:18:14 +1:47:55
320 3618 Terje Magnus Bakken Sørensen NTNUI 4:18:45 +1:48:25
321 7301 Gøran  Brovold   4:19:08 +1:48:48
322 5541 Mareno Dahl Fjærn Nesodden, RAVE 4:19:50 +1:49:30
323 1204 Fredrik Gulbrandsen Nes Ski 4:20:53 +1:50:33
324 5448 Remi Rundsveen Eriksen Follebu Skiklubb 4:21:12 +1:50:52
325 7360 Åsmund Gleditsch Vind IL 4:21:49 +1:51:30
326 5072 Endre Hovland SKInaMisjonen 4:22:14 +1:51:54
327 5056 Halvor Herlyng Grue IL 4:22:20 +1:52:00
328 8640 Markus Kilsgaard   4:22:46 +1:52:26
329 4214 Fredrik Almås Byåsen SSL 4:23:17 +1:52:58
330 5693 Petter Lunde   4:23:25 +1:53:05
331 474 Henrik Netteland ILKS 4:23:56 +1:53:36
332 4802 Eirik Aase   4:24:06 +1:53:47
333 8901 Emil Marstrander Forsvaret 4:24:28 +1:54:08
334 6044 Håkon Teppan Forsvaret 4:24:29 +1:54:10
335 8316 Morten Staalø Lauritsen Team Gringos 4:24:37 +1:54:17
336 8678 Eirik Lillebudal   4:25:51 +1:55:32
337 4394 Magnus Bjørgen   4:25:55 +1:55:36
338 3633 Øystein Garsrud Tvedt NMBUI 4:25:56 +1:55:37
339 9548 Pål Dokken Harboe   4:27:02 +1:56:43
340 10050 Henrik Alexander Strøm Luftkrigsskolen 4:27:27 +1:57:07
341 3798 Albin Bergkvist Bjursås IK 4:27:36 +1:57:17
342 3799 Erik Björklund Bjursås IK 4:27:39 +1:57:20
343 7737 Fredrik Kristiansen   4:28:03 +1:57:43
344 7781 Kennet Dvergedal   4:29:22 +1:59:03
345 5231 Matteo Serbedzija OSI langrenn 4:30:48 +2:00:28
346 5875 Eskil Hegge-Jensen   4:30:56 +2:00:37
347 7667 Haavard Vestrum Krigsskolen 4:32:46 +2:02:27
348 5306 Sindre  Westergren Elektro-Sivert 4:33:35 +2:03:15
349 4483 Takahiro Hasegawa MYBRA SKI TEAM JAPAN 4:33:38 +2:03:19
350 5493 Jostein Bjørnsveen   4:35:53 +2:05:34
351 9006 Erik Sand NMBUI 4:37:18 +2:06:58
352 5781 Olav Skrudland   4:37:31 +2:07:12
353 5994 Kjetil  Nipedal Skinnpistol IL 4:38:50 +2:08:31
354 10328 Tor Ringerud   4:39:04 +2:08:44
355 7624 Erik Holst Åslund Skinnpistol IL 4:39:37 +2:09:17
356 7773 Håvar  Hammer Forsvaret 4:39:50 +2:09:30
357 5013 Anders Frøytlog Widerøe Bedriftsidrettslag 4:40:20 +2:10:01
358 8073 Henrik Lossius   4:41:03 +2:10:44
359 4343 Ole Morten Gjeterud Grue IL 4:41:59 +2:11:40
360 4516 Jakob Tvedt Jensen NTNUI 4:42:36 +2:12:17
361 7733 André Pereira   4:43:14 +2:12:54
362 6017 Magnus Roald Christensen   4:44:56 +2:14:37
363 7642 Mathias Frostmann   4:44:58 +2:14:39
364 7351 Simen Fugllien Åbjør Ski Racing 4:46:08 +2:15:49
365 7554 Ole Tobias Silseth   4:46:58 +2:16:38
366 4601 Eskil Olerud Skinnpistol IL 4:46:59 +2:16:40
367 7740 Sindre Bach Søraas   4:47:36 +2:17:17
368 8151 Morten Ramstad   4:47:51 +2:17:31
369 6582 Daniel Markussen Luftkrigsskolen 4:47:56 +2:17:36
370 6061 Kevin Richard Almeida   4:48:10 +2:17:50
371 9544 Tobias Blegeberg Forsvaret 4:48:32 +2:18:13
372 8719 Eirik Nilsson   4:48:46 +2:18:27
373 6273 Håvard Madsøy   4:50:45 +2:20:25
374 5163 Martin Schei Nilsen   4:51:41 +2:21:22
375 8325 Andreas Gustavsen   4:51:49 +2:21:30
376 5287 John-Amund Høistad Follebu Skiklubb 4:52:01 +2:21:42
377 9927 Amund Njå   4:52:15 +2:21:55
378 7630 Kristian  Haugom   4:53:16 +2:22:57
379 5962 Åsmund Hagane Gjerstad IL 4:54:34 +2:24:14
380 9664 Markus Horn Elieson Team SkiClub 4:55:45 +2:25:26
381 5166 Øystein Nordlund   4:59:28 +2:29:08
382 9166 Daniel Hanstad Bjerke IL 5:00:16 +2:29:57
383 6027 Kristoffer Kjølberg Asker 5:00:36 +2:30:17
384 8897 Phil Garthen   5:01:27 +2:31:08
385 7408 Anders Jensen-Gaard Holte Skiklub 5:02:34 +2:32:15
386 9471 Tobias Staurvik Lystad Bærum Omegn CK 5:02:39 +2:32:20
387 7458 Jonas Lien   5:05:04 +2:34:44
388 9653 Ole Håkon Lien   5:06:00 +2:35:40
389 9122 Steinar Oma ILKS 5:06:04 +2:35:44
390 8602 Sindre Ilseth Heia   5:06:05 +2:35:46
391 5495 Øyvind Blikra Gaular IL - ski 5:07:58 +2:37:38
392 8274 Patrick Tomczyk Aarup   5:09:18 +2:38:59
393 9603 Markus  Grimsbo   5:09:40 +2:39:21
394 9135 Sondre Eskeland Forsvaret 5:09:44 +2:39:25
395 5852 Ingbjørn Andreas Aasen Engesetdal IL 5:10:28 +2:40:09
396 6456 Kristoffer Waaraas Jussforeningen HiL 5:10:38 +2:40:19
397 5299 Håkon Viktil NTNUI 5:11:54 +2:41:35
398 9170 Tobias Haugen   5:14:50 +2:44:30
399 6417 Ib Alexander Thorvaldsen   5:14:58 +2:44:39
400 9502 Esben Brigsted   5:15:22 +2:45:03
401 8816 Even Thorstad   5:15:39 +2:45:20
402 8896 Aron Garthen   5:17:10 +2:46:51
403 9453 Andreas Bye Rødenes 5:20:08 +2:49:48
404 8587 isak haltli Rindal IL 5:20:25 +2:50:06
405 8248 Torgeir  Vikane Stemsverk   5:21:00 +2:50:41
406 8964 Lars Kristian  Aunet Forsvaret 5:21:15 +2:50:55
407 9552 Skjalg Hundseid Kamsvåg Forsvaret 5:24:24 +2:54:04
408 7366 Heimir Ingi Gretarsson   5:25:04 +2:54:44
409 7557 Joakim Skaug   5:26:12 +2:55:53
410 9422 Mads  Vincent Andenæs Galtung   5:28:07 +2:57:47
411 10279 Joakim Alnæs Vatne   5:28:50 +2:58:30
412 6037 Magnus Martinsen   5:30:14 +2:59:55
413 9261 Vegard Løwe   5:30:24 +3:00:04
414 7775 Morten Larsos   5:31:48 +3:01:29
415 6291 Carl Axel Axelson Moserud Forsvaret 5:33:53 +3:03:34
416 7602 Stian Uttakleiv   5:36:04 +3:05:45
417 8704 Frederik  Moesgaard   5:36:46 +3:06:27
418 5980 Christian Bolsøy Tveitan Gulset IF 5:39:21 +3:09:01
419 8032 Ådne Frøytlog Karlsen   5:42:19 +3:12:00
420 7854 Sander Stenvold Vardal IF 5:47:03 +3:16:43
421 7755 Amund Foss Dalseg Vind IL 5:47:04 +3:16:45
422 6157 Erlend Frydenlund   5:47:20 +3:17:00
423 9403 Einar Rusten Thoresen ILKS 5:47:32 +3:17:12
424 9328 Lasse Qvist Aarhus Skiklubb 5:49:29 +3:19:09
425 9443 Bjørnar Aas Bjerke IL 5:50:31 +3:20:12
426 9330 Sebastian Ramsten ILKS 5:51:23 +3:21:03
427 6713 Martin Granum   5:52:21 +3:22:01
428 5908 Henrik Kjetland UNIT4 BIL 5:52:52 +3:22:33
429 8336 Anne Charlotte Slåen   5:54:42 +3:24:23
430 8337 Martin Tømte Strat   5:55:59 +3:25:39
431 6752 Bjørn Lian   5:56:31 +3:26:11
432 8553 Einar Floberg Huringen 5:56:50 +3:26:30
432 8740 Knut Martin Persson Triathlon Väst 5:56:50 +3:26:30
432 8855 Karl Henrik Wittussen Huringen 5:56:50 +3:26:31
435 9057 Simen Woldseth   5:58:46 +3:28:27
436 9532 Petter  Vestre Forsvaret 5:59:23 +3:29:04
437 9165 Stein Hanssen Sæstad Forsvaret 6:00:28 +3:30:09
438 8906 Brede Stenbakken   6:01:09 +3:30:49
438 9254 Karl-Erik Lundekvam Forsvaret 6:01:09 +3:30:50
440 9399 Eirik Teige Forsvaret 6:07:06 +3:36:47
441 10330 Emil Børset Westad   6:08:26 +3:38:07
442 9102 Daniel Braaten Forsvaret 6:10:37 +3:40:17
443 7959 Jakob Grimsrud   6:11:21 +3:41:02
444 6068 Vebjørn Andersson   6:17:31 +3:47:11
445 6904 Andre Kirkenes   6:18:15 +3:47:56
446 9098 Ola Mikkel Brekke ILKS 6:20:31 +3:50:12
447 10315 Ole Martin Mundal   6:28:18 +3:57:59
448 9176 Sindre Hellesmark BI Langrenn 6:28:45 +3:58:25
449 6693 Thomas Eliassen   6:29:01 +3:58:42
450 9346 Lars Rugsveen ILKS 6:29:02 +3:58:42
450 6831 Christopher Vårdal   6:29:02 +3:58:42
452 9253 Spanke Lukas   6:50:00 +4:19:41
453 9248 Trym Linde ILKS 6:52:28 +4:22:08
454 7407 Stian Jensen   6:53:34 +4:23:15
455 7455 Eirik Lid Vårli Lid 6:54:34 +4:24:14
456 8785 Hans Tobias Slette DILL 7:00:20 +4:30:00
457 9100 Markus Brustad ILKS 7:04:05 +4:33:46