Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Menn 35-39 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 10 John Kristian Dahl Team United Bakeries 2:27:40,3 +0:00
2 9 Fredrik Byström Lager 157 Ski Team 2:28:05,4 +0:25
3 54 Daniel Rickardsson   2:28:44,0 +1:04
4 66 Benoit Chauvet Gel Intérim Rossignol 2:31:06,8 +3:27
5 242 Daniel Strand Tverrelvdalen Il 2:32:44,3 +5:04
6 271 Markus Jönsson Team Pioneer Investments 2:32:46,1 +5:06
7 20 Petr Novak Atlas Craft Team 2:33:32,0 +5:52
8 248 Øystein Solbjørg Vestringen IL/Madshus 2:36:35,8 +8:56
9 60 Loris Frasnelli Robinsonpetshop Trainer 2:40:47,7 +13:07
10 276 André Haugsbø Gaular IL 2:40:58,2 +13:18
11 89 Espen Harald Bjerke Mosetertoppen Skiline Concept Team 2:40:59,3 +13:19
12 131 Sergey Ivanov   2:46:12,8 +18:33
13 219 Johan Kanto IK Stern 2:47:44,3 +20:04
14 119 Knut Anders Hatlen Stranda IL 2:47:49,7 +20:09
15 282 Tore Stengrundet Team Sentrum Sport Trysil 2:49:33,4 +21:53
16 82 Espen Almlid Hamar skiklubb / Bane NOR 2:50:18,5 +22:38
17 111 Christian Gjertveit Team Milslukern 2:51:09,1 +23:29
18 90 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 2:52:44,3 +25:04
19 135 Tony Bjørnbakken Skarnes IL 2:53:30,6 +25:50
20 514 Nils-Ingar Aadne Team BN Bank 2:54:13 +26:33
21 464 Jostein Langslet Milslukern Spor6t 2:54:45 +27:05
22 559 Geir Ove Lohne Tronsmoen Alvdal IL 2:54:59 +27:19
23 552 Marius Myrstad Lommedalens IL/Team Santander 2 2:55:32 +27:52
24 594 Morten Aas IL Trysilgutten 2:55:44 +28:04
25 253 Tore Ruud Hofstad Lillehammer Skiklub/Team ParkettPartner 2:55:45,1 +28:05
26 452 Ronny Thomas Jenssen SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 2:59:10 +31:30
27 1598 Zdenek Melsa Fortex ski MB 2:59:47 +32:07
28 543 Ole-Jacob Følling Nordic Ski Team 2:59:49 +32:09
29 451 Kristoffer Jacobsen Enjoy Sport - 2XU 2:59:58 +32:18
30 476 Rune Nordgård Hurdal I.L 3:00:45 +33:06
31 463 Nils Harald Vinsvold Bjørn Myhre Sport 3:01:48 +34:08
32 9698 Fredrik Gustafsson Strängnäs Skidklubb 3:02:15 +34:35
33 1257 Lars Jacobsen NAV 3:02:21 +34:41
34 522 Børge Leiren Byåsen IL 3:03:14 +35:34
35 1128 Thomas Bjørnrud Torpa Ski 3:04:30 +36:50
36 269 Øystein Bråta Team Dæhlie 3:04:49,0 +37:09
37 462 Daniel Kvåle Team Intersport Sogndal 3:05:04 +37:24
38 2111 Mikael Haakenstad   3:05:58 +38:18
39 535 Hans Erik Sand Sjåstad/Vestre Lier 3:06:22 +38:43
40 545 Sven Krohn   3:06:40 +39:00
41 600 Stefan Ekman   3:07:06 +39:26
42 9680 Esben Slaatto Acando / Team Raske Gutter 3:07:26 +39:46
43 1467 Arne Johan Valen-Sendstad Nittedal Banquet Racers 3:07:52 +40:13
44 9666 Erik Hande   3:08:50 +41:10
45 1419 Torbjørn Småland Osterøyil 3:09:01 +41:21
46 1399 Christian Rønning Lillehammer Skiklub/Team Sport 1 Lillehammer 3:09:21 +41:41
47 1525 Even Lillemo-Thorud Lillehammer Skiklub/ Eidsiva bredbånd AS 3:09:51 +42:11
48 1532 Ola Sisselberg Team Tirsdagsintervallen 3:09:58 +42:18
49 1378 Robert Pedevilla WSV Neustift 3:10:46 +43:06
50 1358 Bjørn Egil Nordseth Snertingdal If Ski 3:10:48 +43:08
51 9894 Knut Magnus Skaar Fossum IF 3:12:02 +44:22
52 1497 Martin Aas Fossum IF 3:12:30 +44:50
52 1200 Runar Gretland Hovdebygda IL 3:12:30 +44:50
52 1638 Nito Simonsen Arctic Fund Mgmt / Norske Studenters Roklub 3:12:30 +44:50
55 1110 Hans Arnslett Rambøll/Team Langlauf 3:13:28 +45:48
56 1847 Juhán Niillas Wigelius IL Forsøk 3:13:31 +45:52
57 1608 Kittil Eriksrud Bergan Advokatfirmaet Haavind/Team Skigo 3:13:56 +46:16
58 1253 Herman Hørsand Ilseng il 3:13:57 +46:17
59 1642 Ola Skeid Oppsal IF 3:14:16 +46:36
60 466 Eirik Larsen Forvaltningshuset 3:14:20 +46:41
61 1194 Jan Erik Graneng Tynset 3:14:28 +46:48
62 9709 Thorkild Schrumpf Skarphedin 3:14:52 +47:12
63 2093 Kristian Meyer Solvang Argon18 Tri Team Norway 3:15:07 +47:27
64 1421 Magnus Solberg Norkart BIL/Lillehammer Skiklub 3:15:47 +48:07
65 1505 Andreas Nordby Torpa Ski 3:15:56 +48:16
66 1533 Sigve M. Tonstad Team Tirsdagsintervallen/SFM AS 3:16:08 +48:28
67 9673 Christian Ljosland Vestre Akers Skiklub 3:16:09 +48:29
68 1230 Fredrik Alstad Helmen Lier Skiløberforening 3:16:28 +48:48
69 1555 Magne Svare Team Sport 1 Lillehammer 3:16:34 +48:54
70 1338 Øystein Myrland   3:17:03 +49:23
71 1286 Ola Kleppa Hjelmeland il 3:17:27 +49:47
72 1321 Jan Macaj Silvini Madhus Team 3:17:36 +49:56
73 1273 Stian Fosså Stavanger Skiklubb 3:17:38 +49:59
74 1622 Thor Kristian Høimoen Vang skiløperforening 3:17:56 +50:16
75 9895 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 3:18:30 +50:50
76 1218 Ole Kristian Haraldsrud Svelvik skigruppe 3:19:20 +51:40
77 1479 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 3:19:44 +52:04
78 1263 Jan Jevne Team Jevne / Nittedal Banquet 3:20:27 +52:47
79 1684 Aleksander Bjørnsund Sortland og Omegn Skiklubb 3:20:46 +53:06
80 9681 Teodor Sveen-Nilsen Swedbank 3:21:08 +53:28
81 10001 Endre Vangskåsen Søre Ål IL/ Sweco BIL 3:21:10 +53:30
82 1132 Vegard Book Horten Skiklubb 3:21:19 +53:39
83 1588 Kim Martin Kjeve   3:21:36 +53:56
84 1870 Knut Magnus Ljåstad Hakadal IL / Move BIL 3:22:06 +54:26
85 1138 Kurt Jomar Breistrand Luftkrigsskolen 3:22:20 +54:41
86 1844 Torolf Kjendseth Biri IL, Team Kjendseth 3:22:25 +54:46
87 1103 Bård Erland Amrud Ringebu/Fåvang skiklubb 3:22:55 +55:15
88 2970 Thom - Arne Norheim Eidsvold Værk Skiklub 3:23:15 +55:35
89 1448 Hans Christian Sagbakken Marcello 3:23:47 +56:07
90 9998 Andreas Thern OK Skogshjortarna 3:23:54 +56:14
91 1952 Hans Røragen BOC / JM Norge 3:24:08 +56:28
92 1689 Tor Ingar Botten Geotex Bil 3:24:28 +56:48
93 2134 Jan Petter  Knutsen Gaustadveien racingteam 3:25:06 +57:26
94 3029 Erlend Sjøberg   3:25:13 +57:33
95 1979 Trond Atle Smedsrud Aker BioMarine 3:25:16 +57:36
96 586 Henric Johansson Grava SK 3:25:59 +58:19
97 2118 Christian Rørholt Moe Gjensidige 3:26:09 +58:29
98 2516 Christofer Fredriksson Södertälje IF 3:26:15 +58:35
99 1674 Morten Bergesen Lier Skiløberforening / Team SKIGO 3:26:16 +58:36
100 2031 Karl Mats Øiseth Borgen Elektriske AS 3:26:23 +58:43
101 1428 Jørgen Stensløkken Strandbygda il 3:26:30 +58:50
102 10009 Anders Mølster  Galaasen   3:27:21 +59:42
103 9729 Hans Olav Kjøs Søre Ål IL 3:27:40 +1:00:00
104 2513 Sigurd Nilsen Ribu Fossum IF 3:27:45 +1:00:05
105 1918 Tor-Olav Nævestad   3:28:46 +1:01:06
106 9882 Jan Kristian Stensland Haugnæss Team 14B Skiglider.no 3:28:55 +1:01:15
107 2775 Tommy Røsten Folldal IF 3:29:01 +1:01:22
108 3692 Øivind Bystrøm Kolbotn SK 3:30:08 +1:02:28
109 2309 Martin Lindgren Racing Team IHS 3:31:01 +1:03:21
109 2494 Petter Kittelsen Sel IL 3:31:01 +1:03:21
111 2203 Kristoffer Andersen Bergkameratene Ski 3:31:17 +1:03:37
112 1947 Jørn Petter Kolås Ryen   3:31:22 +1:03:42
113 1885 Ola Mjølhus Hjelmeland il 3:31:43 +1:04:03
114 3035 Stian Skogstad   3:32:28 +1:04:48
115 2123 Erlend Damon Stokke Hegnar Media / Team Raske Gutter 3:33:10 +1:05:30
116 2207 Magnus Engehaugen Hernes IL 3:33:45 +1:06:05
117 1719 Magnus Enger Hernes IL / Sparebanken Hedmar 3:34:24 +1:06:44
118 1830 Lars-Petter Traa FFSF 3:34:30 +1:06:50
119 2967 Anders Nordhagen Strandbygda il 3:35:21 +1:07:41
120 2795 Haakon Flaaten Rex Playa 3:35:32 +1:07:52
121 3135 Morten Mo Team Langlauf/Tronrud Engineering 3:35:37 +1:07:57
122 2151 Fidel Melero-Diez Puigcerdà E.C. 3:35:46 +1:08:07
123 1726 Kim Evanger PGS BIL 3:35:55 +1:08:15
124 3114 Anders Mæhlum Karlsen Lillehammer Svømmeklubb /Triathlon 3:36:05 +1:08:25
125 3726 Roy Borander Bækkelaget SK 3:36:28 +1:08:48
126 1807 Amund Holmsen Team Chateau 3:36:56 +1:09:16
127 1875 Kenneth Odden Norges Bank BIL 3:37:01 +1:09:21
128 9931 Håkon Sagehaug   3:37:38 +1:09:59
129 1993 Peder Strand Norske Studenters Roklub 3:38:27 +1:10:47
130 3211 Sverre Stræth Moss Skiklubb / Veidekke 3:38:49 +1:11:09
131 2115 Andreas Johnsen Telenor BIL/Team Tirsdagsintervallen 3:39:23 +1:11:43
132 2450 Tomas Sandvik Otterøy il. 3:39:31 +1:11:51
133 1589 Ingus Krumins A2 3:39:41 +1:12:01
134 2408 Jacob Trumpy Team Raske Gutter/Dagens Næringsliv 3:39:46 +1:12:06
135 9915 Ole Henrik Enger Hernes IL 3:39:54 +1:12:14
136 2344 Magnus Petersen   3:41:03 +1:13:23
137 3405 Martin Hvatum Joh-Birken-Team 3:41:16 +1:13:36
138 3198 Christian Dahll Milslukern Sport 3:41:17 +1:13:37
139 2018 Christoph Engel Skiklubb Schüpfheim/Sveits 3:41:18 +1:13:39
140 8933 Harald Amundsen Team TBA 3:41:25 +1:13:45
141 2059 Ove Morten Sveen Vestringen IL / Team Sport 1 Lillehammer 3:41:30 +1:13:50
142 3099 Morten Øye Northern Runners 3:41:58 +1:14:18
143 3282 Mattias Björck Mälarö SOK 3:42:02 +1:14:22
144 2472 Ingar Kristiansen Søre Osen IL 3:42:04 +1:14:24
145 9832 Jonas Olsson Axa Sports Club 3:42:13 +1:14:33
146 3042 Vegar Solnørdal   3:42:17 +1:14:38
147 3049 Margus Kivirüüt   3:42:24 +1:14:44
148 2484 Rune Bechmann-Pedersen Biri IL 3:43:16 +1:15:36
149 2025 Marius Wang Tynset IF 3:43:19 +1:15:40
150 2843 Yngve Hellesjø Søndre Høland IUL 3:43:24 +1:15:44
151 9840 Pål Sætrom Lillehammer Skiklub 3:43:52 +1:16:12
152 3718 Geir Sletto ÅL IL 3:44:13 +1:16:33
153 7511 Bucek Ondrej Pisek Lauf team 3:44:21 +1:16:42
154 2317 Peter Majak Lyn Ski 3:44:48 +1:17:08
155 9912 Kristian Brevik ViaNova BIL 3:44:55 +1:17:15
156 3167 Amund Sigstad Hernes IL 3:45:02 +1:17:22
157 2505 Kjell-Arne Holmen Bergkameratene Ski 3:45:07 +1:17:27
158 2830 Gudbrand Hatfield Statnett SF BIL 3:45:14 +1:17:34
159 2006 Lars Erik Thorkildsen Gausdal skilag 3:45:20 +1:17:41
160 3636 Anders Underthun Nittedal IL/Nittedal banquet racers 3:45:49 +1:18:09
161 3782 Dag Andre Nilsen   3:45:51 +1:18:11
162 9806 Tomas Udrzal   3:46:27 +1:18:47
163 2746 Lars Petter Björkman IK nocout.se 3:46:28 +1:18:49
164 9916 Christian Eriksson Hestra IF 3:46:29 +1:18:49
165 9903 Kristian Thaysen BDO BIL 3:46:32 +1:18:52
166 2525 Terje Lybekk Aurskog / finstadbru 3:46:44 +1:19:05
167 2721 Eivind Aukrust Norges Bank idrettslag 3:47:12 +1:19:32
168 3848 Even Borge SulerudSuper 3:47:13 +1:19:33
169 3987 Thomas Kjetland Malvik IL 3:47:15 +1:19:35
170 2984 Trond Åge Osvoll Rustad IL 3:47:29 +1:19:50
171 2266 Eirik Haugen Aker Solutions / Team Raske Gutter 3:48:00 +1:20:20
172 2812 Dag Gaute Gaasemyr OSI 3:48:51 +1:21:11
173 1808 Tonny Holte Sturla IF 3:49:22 +1:21:42
173 3126 Erik Aamann W. R. Berkley BIL 3:49:22 +1:21:43
175 2893 Marius Brun Haugen I siste liten 3:49:57 +1:22:17
176 10298 Magnus Esberg   3:50:06 +1:22:27
177 2112 Magnus Jansson Brudpiga RK 3:50:55 +1:23:16
178 3851 Jørn Kongsten Brevik Sponset av muttern og fattern 3:51:01 +1:23:21
179 2539 Anders Gustavsen Apotek 1 Gruppen 3:51:42 +1:24:02
180 3737 Vegar Angelo   3:52:10 +1:24:30
181 4019 Øyvind Lind-Johansen Statoil BIL 3:52:17 +1:24:37
182 3203 Myrek Kovar www.klacky.cz / BEERMENTAL TEAM 3:52:33 +1:24:54
183 3717 Stian Skarbekk IL Skrim 3:52:52 +1:25:12
184 3311 Arild Dahl Team fønix 3:53:00 +1:25:20
185 4247 Gjermund Sørstad Bjørn Myhre Sport 3:53:04 +1:25:24
186 3235 Gorm Nøkleby Kjekkas IF 3:53:11 +1:25:31
187 3546 Otto Riisenberg Jooksupartner 3:53:17 +1:25:37
188 3766 Tomas Bergl www.klacky.cz 3:53:36 +1:25:57
189 3749 Eskild Jarnæss   3:53:55 +1:26:15
190 2836 Trygve Haugnæss Vasastakerne 3:53:58 +1:26:18
191 5340 Markus Rohrmoser SC Maria Alm 3:54:06 +1:26:26
192 2930 Teis Arne Lundby Hurdal IL 3:54:19 +1:26:39
193 2509 Jan Mohr Sunde Heming IL / Taxibox Minilager 3:54:20 +1:26:40
194 3048 Rune Stene Skanska Aktiv 3:54:55 +1:27:15
195 2002 Roger Tangen Søre Ål IL 3:55:01 +1:27:21
196 2489 Ivar Kufås Aktiv mot kreft 3:55:09 +1:27:29
197 3720 Lars Erik A Solbraa Søre Ål IL 3:55:47 +1:28:07
197 9939 Rasmus Aandal   3:55:47 +1:28:07
199 3761 Stefano Sichieri SottoZero Nordic Team 3:56:02 +1:28:22
200 2923 Tobias Liljedahl Tunafors SK 3:56:31 +1:28:52
201 2773 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil Stjørdal Bil 3:56:35 +1:28:55
201 2522 Anders Hjelle Moelven IL SKI - BDO AS 3:56:35 +1:28:55
203 2992 Fredrik Persson IK Stern 3:56:48 +1:29:08
204 3315 Anders Danielsen Joh-Birken-Team 3:56:50 +1:29:11
205 4101 Tormod Riple Team Chateau 3:57:02 +1:29:22
206 3174 Erlend Rønning Team OneCall 3:57:06 +1:29:26
207 8890 Jon Midttun Lie Møller Bil sandefjord 3:57:13 +1:29:33
208 2899 Terje Karlsen Høland IL 3:57:24 +1:29:44
209 2332 Tor-Christian Nygren Bærums Verk og Hauger IF 3:57:39 +1:29:59
210 9035 Joar Brørs Skiforeningen 3:58:01 +1:30:21
210 3536 Andreas Pau Ski Nordisk Ulm 3:58:01 +1:30:22
212 3721 Bjørn Aspaas Sollid   3:58:09 +1:30:29
213 4572 Per Marum   3:58:53 +1:31:13
214 3372 Anders Hatlen Joh-Birken-Team 3:59:43 +1:32:04
215 7434 Peter Kopp   3:59:59 +1:32:19
216 9820 Tomas Holmestad Swix Sport AS 4:00:04 +1:32:24
217 3954 Nils Jørgen Holter Bjerke IL Ski 4:00:32 +1:32:52
218 4828 Anders Hjertum Team chateu 4:01:10 +1:33:30
219 4147 Fredrik Sponheim Accenture BIL 4:01:51 +1:34:11
220 9930 Marius Rønningen Os IL 4:02:35 +1:34:55
221 4037 Torbjørn Hilstad Melby Siemens 4:02:45 +1:35:05
222 5903 Erik Hansen SEBIL 4:02:53 +1:35:13
223 10032 Steffen Vangen Vangen & Plotz AS 4:03:07 +1:35:27
224 4506 Yang Hu OSI langrenn 4:03:39 +1:35:59
225 4259 Trond Ramo Heggheim Q-Free B.I.L 4:03:55 +1:36:16
226 5148 Jan Henrik Ulrichsen Lunde NNCU 4:03:57 +1:36:17
227 3275 Odd Arne Langedal Eikefjord IL 4:04:08 +1:36:28
228 8311 Ole Jonny Delerud Blaker IL 4:04:10 +1:36:30
229 4299 Piotr Zygadlewicz SN Klasyk 4:04:34 +1:36:55
230 3672 Albert Dyresen Åsbygda IL 4:04:41 +1:37:01
231 4314 Joakim Kasbohm Opera Software 4:04:44 +1:37:05
232 4433 Kåre Elvesæther   4:04:55 +1:37:16
233 8733 Fredrik Rosenvinge Olsen Møller Bil sandefjord 4:05:10 +1:37:31
234 9846 Marko Pruus Saue SK 4:05:17 +1:37:38
235 4020 Marius Lindvik Joh-Birken-Team 4:05:53 +1:38:13
236 3152 Margus Merivälja Jooksupartner 4:06:09 +1:38:29
237 5383 Ole Anders Kampelien SK Rye 4:06:17 +1:38:38
238 9944 Veiko Punnar   4:06:20 +1:38:40
239 3604 Ole Sundsrud Forsvaret/ Strandbygda IL 4:06:32 +1:38:52
240 3092 Kamil Zatonski SN Klasyk Warszawa 4:07:03 +1:39:23
241 4142 Magnus Soldal Ranheim 4:07:35 +1:39:55
242 4295 Stian Stav   4:07:56 +1:40:16
243 4145 Øyvind Jon Solheim Eikefjord IL 4:08:49 +1:41:09
244 7267 Petr Altman Písek Lauf Team 4:09:34 +1:41:54
245 5450 Per Ole M. Gundersen Mårhundens venner IL 2 4:09:48 +1:42:09
246 4210 Jaroslaw Zablocki   4:09:54 +1:42:14
247 4218 Pål-Vegard Aas   4:10:09 +1:42:29
248 3838 Stig Bertheussen sortland & omeng skiklubb 4:11:14 +1:43:34
249 5075 Alexander Maaseide Stadsnes Bolla og Bønna sk 4:11:32 +1:43:52
250 3727 Jan Dolezel CZU Praha 4:12:13 +1:44:34
251 9813 Jon Fjeldet Gausdal skilag 4:12:34 +1:44:55
252 4346 Andreas Rustad Hansen Harstad 4:12:55 +1:45:15
253 4669 Gjermund Stensvold   4:13:02 +1:45:23
254 4206 Thorstein Wines   4:14:20 +1:46:40
255 4164 Bjørn Martin Øvrebø Svendsen Deloitte 4:14:42 +1:47:02
256 2926 Patrik Ljungberg IK nocout.se 4:15:43 +1:48:03
257 4846 Simen Walbye Gjerstad VG 4:15:57 +1:48:17
258 5230 Tom Christian Semb   4:16:17 +1:48:37
259 4810 Kim Quarnström Utbrytarna SK 4:16:22 +1:48:42
260 4594 Nikolay Nogovitsyn SC Romashkovo 4:17:09 +1:49:29
261 4425 Sigurd Solbrække Dybing   4:17:17 +1:49:37
262 5194 Jason Redfern Edmonton Nordic Ski Club 4:17:29 +1:49:49
263 4363 Tom Erik Alm Aktiv mot kreft 4:18:06 +1:50:26
264 4813 Stein Roar Solberg Statkraft 4:18:15 +1:50:36
265 3730 Miroslav Hargas Silvini 4:18:34 +1:50:55
266 7261 Martin Abrahamsson   4:18:44 +1:51:05
267 2424 Brian Brush McGill Nordic 4:19:05 +1:51:25
268 7349 Christoph Forster   4:19:32 +1:51:52
269 4746 Vegard Brude Wærås FYK 4:19:38 +1:51:58
270 10355 Kristian Uhd Jepsen Running26 4:19:56 +1:52:17
271 4576 Joel Mitt   4:20:23 +1:52:43
272 3793 Hans Erik Teigen   4:22:48 +1:55:08
273 3792 Søren Sørensen   4:22:51 +1:55:11
274 4634 Leif Arne Romsås   4:24:02 +1:56:22
275 4677 Henrik Staib DN Aktivklubb 4:24:08 +1:56:28
276 4637 Hans-Petter Ruud Stor-Elvdal sk 4:24:44 +1:57:05
277 10055 Christoffer Aalerud SKS B.I.L 4:26:21 +1:58:41
278 5384 Per Kjöllerström Tranemo IF SK 4:26:35 +1:58:55
279 4912 Anders Aksnes Lørenskog 4:26:44 +1:59:05
280 4814 Carl-Axel Bang-Ellingsen   4:27:04 +1:59:24
281 4443 Øyvind Fidje Fidji Ski og Orientering 4:27:14 +1:59:34
282 5394 Lauri Teder   4:27:45 +2:00:06
283 4821 Anders Christian Bakken   4:28:35 +2:00:55
284 9373 Runar Solberg Visma 4:29:27 +2:01:47
285 5904 Pål Heggernes   4:29:41 +2:02:01
286 3774 Jens Jensen   4:30:15 +2:02:36
287 4510 Geir Haaland Lismarka Skilag 4:30:30 +2:02:50
288 4051 Magnus Myrheim Osen il 4:30:54 +2:03:14
289 5810 Ole Thomas Sørli Hadeland CK 4:31:49 +2:04:09
290 3784 Antti Pukkinen Team Helsinki 4:32:00 +2:04:20
291 10019 Erik Tuvey   4:33:02 +2:05:22
292 9638 Mauritz Mjøen   4:33:17 +2:05:37
293 4437 Roger Vestli Engen Nordbygda/Løten Ski 4:33:23 +2:05:43
294 7727 Steffan Bos-Haugen   4:34:49 +2:07:09
295 5899 Per Brolin Skattkärrs SOK 4:35:22 +2:07:42
296 8820 Lasse  Trondsen Veien Tilbake 4:36:26 +2:08:46
297 4844 Per Eriksson Älvdalens IF Skidor 4:36:40 +2:09:00
298 6029 Petter Nielsen   4:37:16 +2:09:36
299 5048 Jiri Hauptvogel Benteler BIL 4:37:27 +2:09:47
300 7963 Øyvind Guldvog   4:37:57 +2:10:17
301 4995 Øyvind Fensgård   4:37:59 +2:10:20
302 4685 Jari Stockus   4:39:07 +2:11:27
302 10058 Morten Strangstad LRBV 4:39:07 +2:11:27
304 5254 Kent Håkonsen Stixrud Visma 4:39:34 +2:11:55
305 7380 Gjermund Hanssen Skiforeningen 4:39:54 +2:12:14
306 9640 Anthon Zeiner   4:39:59 +2:12:20
307 4408 Henning Carlsen   4:40:04 +2:12:25
308 10046 Carl Johan Wahlund IK Stern 4:40:36 +2:12:56
309 5855 Christian Nordheim sortland & omeng skiklubb 4:41:24 +2:13:45
310 5182 John Fredrik Pedersen Klimatjenester 4:41:53 +2:14:13
311 5777 Morten Skjeggestad   4:42:14 +2:14:35
312 4525 Tor Kåre Andersen Sløyfa 4:44:00 +2:16:21
313 5122 Ole Magnar Kvåle   4:44:08 +2:16:28
314 4805 Anders Ellefsen Ragn-Sells AS 4:44:17 +2:16:37
315 5241 Frank- Are Skåren   4:44:38 +2:16:58
316 4021 Joshua Lisac Fredrikstad Triatlonklubb 4:45:01 +2:17:22
317 6517 Erik Mellem TeleComputing / Team Tirsdagsintervallen 4:45:16 +2:17:36
318 6240 Espen Kjærnli Angvik IL 4:46:44 +2:19:05
319 5314 Ladislav Zvolsky BORCI zdar! 4:47:05 +2:19:26
320 5637 Jon Roald Johnsen   4:47:34 +2:19:54
321 5454 Lars Erik Johannessen DNB BIL / Sarpsborg Sykleklubb 4:47:38 +2:19:58
322 5016 Stian Garthus EasyAd 4:47:45 +2:20:05
323 5917 Jørgen Strand Adecco 4:48:07 +2:20:27
324 8177 Jakob Schartau Vallsta SK 4:49:50 +2:22:10
325 4565 Christer Lätt   4:50:13 +2:22:33
326 8804 Jan Erik Svang   4:50:21 +2:22:41
327 4882 Mati Koppel   4:51:16 +2:23:36
328 6124 Andrus Eiser   4:53:00 +2:25:20
329 8131 Asser Mathiassen Oppfeldt   4:53:50 +2:26:11
330 5289 David Uherka Ski Zoufalci 4:54:30 +2:26:50
331 6640 Håkon Finstad OPIL 4:57:08 +2:29:28
332 5696 Audun Løvstad Volkswagen 400 4:57:32 +2:29:52
333 5988 Aleksandr Bytenskiy Health Club 4:58:50 +2:31:10
334 6020 Björn Granström Aker Solutions 4:59:19 +2:31:39
335 6432 Jaanus Vagel   4:59:24 +2:31:44
336 5353 Mads Mourier København 4:59:48 +2:32:08
337 5352 Emil Krøyer København 4:59:50 +2:32:10
338 8554 Mathias Folkesson   5:00:12 +2:32:32
339 5830 Tore Vamraak Skiforeningen 5:02:11 +2:34:32
340 5860 Torgeir Navelsaker   5:02:15 +2:34:35
341 5338 Håkon Lerberg   5:03:19 +2:35:39
342 6383 Jakub Smid PIONEER Investments - CRAFT 5:03:21 +2:35:41
342 8141 Erik Pettersen   5:03:21 +2:35:41
344 6530 Kristian Hauglie   5:03:46 +2:36:06
345 8614 Simon Honore Polar 2006 5:04:15 +2:36:36
346 8864 Henrik  Zoega Polar 2006 5:04:19 +2:36:39
347 9405 Ole Kristian Thoresen   5:05:02 +2:37:22
348 6101 Lars Jørgen Brynildsen   5:06:01 +2:38:22
349 7588 Petri Saarenpää Moderna Måleriet Upplands Väsby 5:06:02 +2:38:22
350 9301 Nick Sjøholm Olsen Københavns skiklub 5:06:58 +2:39:18
351 9382 Endre Storsand   5:08:37 +2:40:57
352 5992 Børild Haughom Lyse BIL 5:09:31 +2:41:51
353 5097 Christian Jørgensen Aktiv mot kreft 5:12:05 +2:44:26
354 6007 Harald Tolleshaug Norges Banks Idrettslag 5:13:30 +2:45:50
355 5701 Gøran Marthinussen PwC 5:15:22 +2:47:42
356 9090 Frode Bjørland Kvernhuset BIL 5:17:08 +2:49:28
357 6158 Erik Frøyd   5:17:10 +2:49:30
358 8518 Per-Erik Bråthen   5:17:27 +2:49:47
359 6364 Marek Sedlák Ski teaM Vracov 5:18:48 +2:51:08
360 9989 Mikkel Stagis   5:19:05 +2:51:25
361 7387 Kristian Hejlesen   5:20:05 +2:52:26
362 7516 Søren Pedersen   5:20:06 +2:52:26
363 9654 Anders Nyhus   5:20:09 +2:52:29
364 9183 Ulrik Horten   5:20:10 +2:52:30
365 10354 Kenneth Munk Running26 5:21:14 +2:53:34
366 5597 Øystein Herfindal Hommelvik IL 5:22:31 +2:54:52
367 7275 Helgi Reynir Árnason   5:23:01 +2:55:21
368 8302 Morten Riisby Gøttrup NA 5:23:20 +2:55:40
369 8672 Anders Lauritsen   5:25:30 +2:57:50
370 5893 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 5:26:17 +2:58:37
371 4631 Morten Rivelsrud Deloitte BIL 5:27:03 +2:59:24
372 8555 Kim Fossberg Veien Tilbake 5:27:30 +2:59:50
373 8619 Nils Olav Hvidsten   5:27:37 +2:59:57
374 9435 Stefano Zatta Madshus 5:28:07 +3:00:27
375 8504 Dagfinn Fidje Bjørlo Fidji Ski og Orientering 5:29:25 +3:01:45
376 9659 Torgeir Tegtmeier Kvaalen Tegtmeier Mosjonslag 5:31:05 +3:03:25
377 6711 Frode Glint Pettersen   5:31:38 +3:03:58
378 7966 Andreas Haggärde IK Stern 5:31:43 +3:04:04
379 6342 Rayner Robertsen   5:36:12 +3:08:32
380 9522 Robert Johansson Pjäsdjävlarna 5:36:40 +3:09:00
381 6424 Dag Magnus Tronstad   5:36:59 +3:09:19
382 6881 Egil Haraldstad   5:39:21 +3:11:41
383 6406 Olav R. Søbakk Nes Ski 5:39:22 +3:11:43
384 8350 Mikkel Roesen   5:40:04 +3:12:24
385 6220 Tommy Indgjerd Kirkens bymisjon Drammen 5:40:26 +3:12:46
386 6842 Ole-Kristian Aakre-Larsen   5:41:22 +3:13:42
387 6127 Stian Ekornhol Det er bare å gå!!! 5:42:46 +3:15:06
388 6286 Helge Mjelde   5:42:58 +3:15:18
389 6271 Glenn Madsen   5:44:34 +3:16:54
390 8552 Stig Flagstad   5:45:09 +3:17:29
391 9633 Adam Elekes   5:46:46 +3:19:06
392 7626 Jonatan Bagger Allerød skiklub 5:46:55 +3:19:15
393 8764 Morten Sand   5:47:17 +3:19:37
394 9542 Nate Berner   5:49:44 +3:22:04
395 7686 Oddbjørn Hansen   5:50:14 +3:22:34
396 7709 Kim Kumpula SSLG 5:54:28 +3:26:48
397 8213 Halvard Strønen   5:55:33 +3:27:53
398 8212 Aslak Strønen   5:55:39 +3:28:00
399 7668 Jahn-Sigve Andersen   5:57:43 +3:30:03
400 8515 Martin Bredsgaard Holte Ski 5:57:59 +3:30:19
401 6473 Fredrik Erici Linköpings SK 6:01:03 +3:33:23
402 6036 Stian Birkeland   6:02:26 +3:34:46
403 8214 Siim Suisalu   6:07:02 +3:39:22
404 5486 Kjetil Benum   6:08:06 +3:40:27
405 6312 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 6:08:26 +3:40:46
406 6180 Hans Petter Gustavsen   6:08:36 +3:40:56
407 6701 David James Fielder   6:10:44 +3:43:04
408 6907 Thomas Ark   6:13:32 +3:45:52
409 6754 Glenn Lilleng   6:14:30 +3:46:51
410 6908 Tor Jørgen  Kramprud Arnesen   6:14:47 +3:47:07
411 6580 Claus Jordan   6:20:52 +3:53:12
412 8690 Erik Løvstad Manpower BIL 6:22:34 +3:54:54
413 7509 Jørgen Wågan  Olsen Mosjøen politiidrettslag 6:24:02 +3:56:23
414 8871 Magnus Aalerud   6:35:08 +4:07:29
415 8154 Kristjan Rebane   6:35:36 +4:07:56
416 9069 Martin Manne Andersen   6:36:30 +4:08:50
417 8289 Per-Arne Haga Magnor UL 6:43:44 +4:16:04
418 8483 Jørgen Asmyhr Bøleråsen tråkkelag 6:48:18 +4:20:38
419 8748 Andreas Rasmussen   6:48:58 +4:21:18
420 8474 Alf Inge Angelsen Steinknuser'n 6:58:40 +4:31:00
421 5708 Rodney Storrud Miedler Klubb Sandwich 6:59:27 +4:31:47
422 6886 Andreas Skaalbones Skinnpistol IL 7:00:15 +4:32:35
423 7474 Halvor Mellem   7:00:24 +4:32:44
424 6675 Jan Birkeland Computerworld 7:00:40 +4:33:00
425 9658 Eivind Søreng Smaalenene SK 7:01:42 +4:34:02
426 8844 Björn Wallberg   7:10:36 +4:42:56
427 8103 John Olav Måkestad   7:12:34 +4:44:54
428 6755 Ole Lindekleiv FK Vigør 7:23:14 +4:55:34