Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Menn 40-44 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 40-44 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 25 Stanislav Rezac Silvini Madshus Team 2:26:27,2 +0:00
2 56 Lukas Bauer Team Pioneer Investments 2:33:35,7 +7:09
3 61 Jörgen Brink Brink Ski Team 2:37:10,8 +10:44
4 453 Frode Jermstad Team CoXa Carry/ Byåsen il 2:43:15 +16:48
5 106 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Mosetertoppen SKILINE 2:45:21,7 +18:55
6 179 Henrik Sollie Team Oslo Sportslager 2:45:32,4 +19:05
7 175 Bjørn Robstad Moelven IL 2:47:30,1 +21:03
8 235 Ståle Grøthe Gjelleråsen IF 2:53:25,1 +26:58
9 231 Klaus Øiseth Milslukern Sport 2:53:41,2 +27:14
10 9711 Olivier Coupat   2:54:47 +28:20
11 215 Morten Grøan Høybråten og Stovner/Oslo Sportslager 2:56:22,5 +29:55
12 428 Clemet Fougner Team Milslukern Sport/ SK Rye 2:56:23 +29:56
13 124 Mikal Homble Bjerke IL 2:56:28,6 +30:01
14 578 Carl Troedsson Stockholms rullskidklubb 2:57:34 +31:07
15 129 Vidar Igeltjørn Team Synnfjell 2:58:10,1 +31:43
16 218 Tomas Johansson Åmåls Ok 2:58:41,9 +32:15
17 597 Joakim Olsson Trosabygdens OK 2:58:45 +32:18
18 424 Peter Ettling   2:59:13 +32:46
19 515 Anders Aalberg Lillehammer Skiklubb / Team sport1 Lillehammer 2:59:16 +32:49
20 260 Kjartan Roland Bjerke IL / Team Vintersport 2:59:35,0 +33:08
21 442 Anders Stenbrenden Milslukern Sport 2:59:51 +33:24
22 1415 Arild Skriden Skjåk IL 3:00:03 +33:37
23 9884 Per Morten Hvattum Gran IL - RPI 3:00:10 +33:43
24 1621 Jon Arne Hoås Molde og omegn Idrettsforening 3:01:35 +35:08
25 141 Ole Petter Kjerkreit Stenshagen Ski 3:01:47,5 +35:20
26 1235 Anders Hevrøy Ringkollen Skiklubb 3:02:09 +35:42
27 481 Bjørnar Onsum Åsmarka IL 3:02:54 +36:28
28 447 Erik Hägg   3:03:41 +37:14
29 499 Ulf Erik Strand Strandbygda il 3:03:58 +37:32
30 487 Johnny Riise Hovdebygda IL 3:04:44 +38:17
31 1238 Georg Hofer WSV Neustift 3:05:00 +38:33
32 245 Frode Smevik Byåsen IL/ Gunnar Sagberg as 3:05:01,9 +38:35
33 407 Knut Berntsen Team Sport1 Lillehammer/Vestringen IL 3:05:03 +38:36
34 468 Morten Andreas Lerø Fossum IF / Veritas BIL 3:05:44 +39:18
35 1293 Jan Koritov Skedsmo Skiklubb 3:05:55 +39:29
36 1114 Øystein Austerheim Halden SK 3:06:31 +40:05
37 562 Trond Erik Taugland Bjerke IL Ski/team vintersport 3:06:33 +40:06
38 1581 Stian Ulberg Skrautvål IL / Valdres folkehøgskole 3:07:26 +41:00
39 534 Tron Rustadbakken   3:08:14 +41:47
40 9682 Vegard Sørumshagen Jevnaker IF ski 3:08:46 +42:20
41 1345 Hans Marius Nelson Svelvik if, team Tømmeråsen 3:09:09 +42:43
42 414 Odd Egil Brobakk Støren Spkl 3:09:14 +42:47
43 1398 Anders Rønnevig   3:09:17 +42:51
43 10379 Morthen Mathisen   3:09:17 +42:51
45 1519 Kjetil Imbsen Nesodden IF 3:09:23 +42:56
46 1614 Trond Floberghagen Hamar Skiklubb 3:09:40 +43:13
47 1633 Thomas Meland Widerøe 3:09:43 +43:16
48 1377 Kjetil Pedersen Sand IL 3:09:46 +43:20
49 1563 Bendik Drevvatne Rustad IL 3:09:48 +43:22
50 1279 Frode Garberg Kavli Bærum kommune Bil / Jutul 3:10:14 +43:47
51 1617 Erlend Gjestrud Tinnegrend IL 3:10:46 +44:19
52 1368 Morten Omland Kjelsås IL 3:11:00 +44:34
53 1410 Terje Simmenes   3:11:14 +44:47
54 1493 Lars Chr. Aabol Team Veidekke Oslofjord 3:11:36 +45:09
55 9865 Jørgen Kaspersen OPIL 3:11:38 +45:11
56 1288 Erik Kleven Ottestad IL Ski 3:11:44 +45:18
57 1370 Haavard Jaastad Sweco BIL/Lyn Ski 3:11:51 +45:25
58 1113 Nils-Erik Auråker UNIT4 BIL 3:12:06 +45:40
59 1269 Patrik Petersson Apladalens löparklubb 3:12:27 +46:00
60 1996 Svein Svanem Tingvoll IL 3:13:13 +46:47
61 9686 Anders Westvold Team Skigo2/Apotek 1 Gruppen 3:13:17 +46:50
62 1225 Jarle Haugland Stord IL 3:13:18 +46:51
63 1942 Øystein Riise Lyn Ski 3:13:22 +46:55
64 1178 Stig Framnes Rustad IL 3:13:38 +47:12
65 1379 Zbynek Pela Zizkovsky Tygri 3:13:39 +47:12
66 1323 Lars Even Markerud Lismarka Skilag/Team Sort1 Lillehammer 3:13:40 +47:13
67 1116 Finn Backer-Grøndahl Lyn Ski/Thommessen 3:13:53 +47:26
68 1251 Jussi Häkkinen   3:14:06 +47:39
69 1307 Martin Ljønes Gjerdrum IL 3:14:17 +47:51
70 1221 Torgeir Haug Lisleherad IL Ski 3:14:25 +47:58
71 1548 Vebjørn Myhr Svarstad il 3:14:31 +48:04
72 1973 Bjørn Skaare Statoil BIL 3:14:37 +48:10
73 7688 Øyvind Lillehagen Fet skiklubb 3:15:01 +48:34
74 1158 Stian Eliassen Lyn Ski 3:15:48 +49:21
75 1255 Aksel Indreeide Valldal IL 3:16:15 +49:48
76 1246 Geir André Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 3:16:57 +50:31
77 1356 Rune Nordengen Lyn Ski 3:17:03 +50:36
78 1182 Jo Christer Frysjøenden Granli IL 3:17:08 +50:41
79 2058 Magnar Slåtto TUIL Ski 3:17:17 +50:51
80 9864 Martin Ivarsson OK Skogshjortarna 3:17:20 +50:53
81 1728 Vidar Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklub 3:17:23 +50:57
82 1730 Edgar Faller   3:17:39 +51:12
83 1522 Tommy Karlsson Ulrika IK 3:17:40 +51:13
84 1898 Ove Måge STRANDEBARM.IL 3:17:52 +51:25
85 10274 Markus Buchli   3:18:13 +51:46
86 1252 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL 3:18:18 +51:52
87 1626 Cato Larsen Brøttum IL/Eidsiva BIL 3:18:50 +52:23
88 2355 Arne Rykhus Multiconsult BIL 3:18:58 +52:32
89 2142 Joachim Hrasky Scanfiber BIL 3:19:00 +52:33
90 2140 Karel Hlavica VIVATSPORT Team 3:19:10 +52:44
91 9665 Pavel Endrst   3:19:13 +52:46
92 1910 Per Iver Nordset Nittedal Banquett Racers 3:19:35 +53:08
93 2485 Oddvar Nygaard Hansen Wicked Wednesday 3:19:37 +53:10
94 1402 Tarjei Sandnes Fredrikstad Skiklubb 3:19:42 +53:15
95 1731 Ronny Feet Bjønndal Sporting Team 3:19:43 +53:16
96 1693 Sverre Briseid Tikampen.No 3:19:59 +53:32
97 1892 Terje Myhre Ringebu/Fåvang Maihaugen-Bil 3:20:10 +53:43
98 1239 Preben Hofstedt-Moe Runar IL 3:20:13 +53:46
99 1395 Cato Ryste Volda 3:20:21 +53:54
100 2014 Thomas Tronstad OBOS 3:20:26 +54:00
101 9728 Henrik Hogsnes FFSF 3:20:27 +54:00
102 1798 Endre Hjelseth Ottestad IL 3:20:39 +54:12
103 2135 Tommy Fredriksen Magnor UL 3:20:40 +54:14
104 2110 Håvard Holmedal Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 3:21:05 +54:39
105 1476 Giert Von Der Lippe Nittedal IL 3:21:12 +54:45
106 1202 Massimiliano Gualtieri Centro Emilia Nordic Ski Team 3:21:15 +54:48
107 2362 Simon Schär   3:21:18 +54:51
108 2137 Nils Granrud Rendalen IL. 3:21:33 +55:07
109 1414 Einar A. Skjellerudsveen Lillehammer Skiklub 3:21:44 +55:17
110 2048 Håkon Hov Byåsen 3:21:47 +55:20
111 1427 Ola Stenseth Topteam Elite/Byåsen IL 3:22:09 +55:42
112 8946 Ole-Petter Sætre Nybergsund IL-Trysil 3:22:13 +55:46
113 1984 Kai Solem Åslia skilag 3:22:21 +55:54
113 1786 Lukáš Havel Sudety lauf team 3:22:21 +55:54
115 1836 Tore Kanestrøm Orkdal IL/Team Knyken 3:22:25 +55:58
116 2116 Amund Lundgaard Telenor BIL 3:22:44 +56:17
117 1818 Gjermund Ihler If Skadeforsikring 3:22:58 +56:32
118 1646 Lars Christian Tvedt   3:23:00 +56:33
119 2007 Erling Thunæs SK Rye 3:23:09 +56:43
120 2447 Heming Harnæs Kjelsås IL / Telenor BIL 3:23:18 +56:51
121 10059 Roberto Gianola   3:23:31 +57:04
122 9720 Tomas Berger Skikameratene 3:23:35 +57:08
123 1863 Anders Lauritzen Aktiv mot kreft 3:23:49 +57:23
124 1733 Hans Petter Fjeld Lesja IL 3:23:51 +57:24
125 1189 Svein Gjermundsen Luksefjell skilag 3:24:08 +57:41
126 1825 Dag Jevne Team Jevne 3:24:39 +58:12
127 1794 Asle Rein Henriksen Rustad IL 3:24:40 +58:13
128 1645 Jan Inge Trontveit Bjørn Myhre Sport 3:25:06 +58:39
129 1586 Thomas Hestvik Blaker IL /RPI 3:25:11 +58:44
130 1974 Petter Skåret Hamar Skiklubb 3:25:38 +59:11
131 2159 Jan Parma Silvini 3:25:49 +59:22
132 2353 Rolf Robøle-Sørensen Gran IL 3:26:10 +59:43
133 1714 Vegard Rynning Aasen Eidsvold Værks Skiklub/FMA 3:26:23 +59:56
134 3236 Henrik Oftedal Foss-Sport 3:26:42 +1:00:16
135 2104 Christian Eriksen Bækkelaget sportsklub 3:26:54 +1:00:27
136 2164 Ronny Smedshammer Benteler BIL 3:27:04 +1:00:38
137 1775 Rune Hansen Snertingdal If Ski 3:27:06 +1:00:40
138 2124 Anders Tønsager Stor-Elvdal sk 3:27:15 +1:00:48
139 1945 Ole Marius Rosendal Skikameratene/Trøgstad Skiklubb 3:27:18 +1:00:52
140 2113 Lars Horn Johannessen Asker Skiklubb 3:27:29 +1:01:02
141 2170 Jørgen Juel Andersen Lyn/BI 3:27:31 +1:01:04
142 2371 Per Torger Skretteberg Holeværingen 3:28:13 +1:01:46
143 1769 Gaute Szacinski Øyer Tretten IF 3:28:15 +1:01:49
144 1854 Anders Kolloen Nybygda IL 3:28:22 +1:01:55
145 2412 Øyvind Vada Støren Sportsklubb 3:28:38 +1:02:11
145 1434 Tormod Strand Åslia skilag/Forsvaret 3:28:38 +1:02:11
147 2136 Frode Granlund   3:28:51 +1:02:24
148 1301 Hans Petter Lade Fet skiklubb 3:29:04 +1:02:37
149 9113 Øyvind Leikvin Svalbard Hestesenter 3:29:05 +1:02:38
150 2202 Ola Andersbakken   3:29:41 +1:03:14
151 1903 Kristian Jr Nergården VESTRINGEN IL 3:29:43 +1:03:16
152 1749 Andreas Garder Olsen Fredrikstad Kvernhuset BIL 3:29:49 +1:03:22
153 3142 Øyvind Teigen Lom og Skjåk ski 3:29:55 +1:03:28
153 2507 Bjørn Harald Olstad OSI langrenn 3:29:55 +1:03:28
155 1685 Gjermund Blom-Hagen Vang skiløperforening 3:29:58 +1:03:31
156 2747 Tony Björling Domnarvets Goif 3:30:04 +1:03:37
157 2327 Albert Fiddan Nilsen Norges Banks Idrettslag 3:30:12 +1:03:45
158 1457 Pål-Andre Thorsby Thorsby racing Nesodden 3:30:23 +1:03:56
159 1121 Eirik Bentzen Team Milslukern 3:31:02 +1:04:35
160 1834 Pål-Sverre Jørgensen Oslo Sportslager 3:31:13 +1:04:46
161 3263 Tomas Andersson Älvdalens If 3:31:17 +1:04:50
162 2217 Vidar Bjørgum Trondheim Kommune 3:31:28 +1:05:01
163 3228 Henning Karlsen Gsbil 3:31:38 +1:05:11
164 1926 Morten Parthaugen Torpa Ski 3:31:58 +1:05:32
165 1921 Lars Hugo Braadland Olsen UNIT4 BIL 3:32:05 +1:05:38
166 1756 Espen Granlund Heddal IL 3:32:06 +1:05:39
167 1755 Alexander Granheim TEAM NORGESGRUPPEN 3:32:22 +1:05:56
168 2519 Emil Haug   3:32:45 +1:06:19
169 1960 Håkon Leer Sandstad Granli IL 3:32:56 +1:06:30
169 2506 Mads Nilsen Gjøvik skiklubb 3:32:56 +1:06:30
171 2229 Håvard Bungum Framfjorden IL 3:32:59 +1:06:32
172 4871 Tue Mantoni   3:33:12 +1:06:45
172 1822 Christopher Jensen Advokatfirmaet Selmer BIL 3:33:12 +1:06:45
174 1999 Jon Søland   3:33:34 +1:07:07
175 9732 Håkon Markussen Telenor BIL 3:34:11 +1:07:45
176 2056 Johannes-Henrik Myrmel Norconsult 3:34:19 +1:07:52
177 9733 Ole Magnus Martinsen Icopal B.I.L 3:34:38 +1:08:11
178 1720 Kristian Engeseth Lyn Ski 3:34:40 +1:08:14
179 10004 Martin Fleischer Milslukern Sport 3:34:45 +1:08:18
180 2504 Johs Hjelmstad Norsk Vannkraft AS 3:34:51 +1:08:25
181 2474 Jiri Mares Silvini Madshus Team 3:34:52 +1:08:25
182 1337 Torleiv Yli Myre Hamar Skiklubb 3:35:18 +1:08:52
183 3397 Torgeir Holt   3:35:26 +1:08:59
184 2080 Stig Ove Høglien   3:35:55 +1:09:28
185 2189 Terje Lindholm   3:36:09 +1:09:43
186 7266 Martin Altman LezeTop Pisek 3:36:20 +1:09:53
187 8160 Miguel Angel Carvajal Rodriguez Andalusian Regional Team 3:36:26 +1:09:59
187 1564 Frode Fløttum Sokna IL 3:36:26 +1:10:00
189 9687 Henning Weaas Nordre Eidsvoll 3:36:35 +1:10:09
190 2514 Henning Engen Andersen Rogne il 3:36:38 +1:10:12
191 1670 Øyvind Gaute Berg Stord IL 3:37:12 +1:10:45
192 2968 Lars Nordli Trysilgutten IL 3:37:30 +1:11:03
193 3073 Ivar Thorsteinsen Vang Skiløperforening 3:37:40 +1:11:13
194 2415 Bjørge Westereng   3:37:45 +1:11:19
195 2467 Thomas Frølich-Olsen Fredrikstad Skiklubb 3:37:55 +1:11:28
195 1658 Erik Strandli Rælingen Skiklubb / Apotek 1 3:37:55 +1:11:28
197 2026 Knut Wangen Team Knyken 3:37:59 +1:11:33
198 2034 Lars Øy Gjelleråsen IF 3:38:05 +1:11:38
199 2338 Christian Hay Opsahl Stavanger Skiklubb 3:38:10 +1:11:43
200 3690 Halldor Felde Berg Bjerke IL 3:38:31 +1:12:05
201 1732 Kjetil Finstad Volkswagen 250 3:38:54 +1:12:27
202 2910 Lars Hagemoen Kristensen   3:39:14 +1:12:48
203 3064 Snorre Sæther Lyn Ski 3:39:22 +1:12:55
204 2391 Thomas Svensen Sløyfa 3:39:28 +1:13:02
205 1774 Anders Hansen Kafteins Corner 3:39:29 +1:13:02
206 2898 Terje Kalland Politiets Idrettslag Trondheim PIL 3:39:38 +1:13:11
207 2349 Frode Restad Udir BIL 3:39:39 +1:13:12
208 3663 kjetil-helge øyen Fana IL 3:39:40 +1:13:13
209 2753 Torbjørn Blomsnes Team Seigpining / Nexans Norway 3:39:47 +1:13:20
210 2881 Didrik Jerndahl   3:39:53 +1:13:26
211 2237 Vladimir Douda Sokol Senohraby 3:39:59 +1:13:33
212 2307 Øystein Lie PGS BIL 3:40:03 +1:13:37
213 2500 Björn Eide Aker Solutions BIL / Oslofjord Triatlon 3:40:09 +1:13:42
214 1861 Jesper Larsen København Ski 3:40:17 +1:13:50
215 2304 Øyvind Kvernhusengen Pelias Norsk Skadedyrkontroll 3:40:20 +1:13:53
215 3214 Fredrik Andreas Bolstad   3:40:20 +1:13:53
217 2437 Frode Farstad Vind IL 3:40:27 +1:14:00
218 3560 Hallgrim Sagen Korsvoll 3:40:36 +1:14:10
219 9121 Lars Elnes Sport 1 Røyken 3:40:40 +1:14:13
220 3015 Bendik Andreas Sagsveen FFI BIL 3:40:41 +1:14:14
221 3544 Jan Egil Reitan Støren Sportsklubb 3:40:48 +1:14:21
222 2972 Inge Norstad Byaasen Skiklub / SINTEF BIL 3:40:59 +1:14:33
223 1886 Dag Erlend Lohne Mohn Drammen Strong 3:41:05 +1:14:39
224 3072 Rune Thomassen   3:41:09 +1:14:42
225 3408 Christopher Lindsay Kanata Nordic 3:41:20 +1:14:54
225 3347 Rune Følstad Lillomarka skiklubb 3:41:20 +1:14:54
227 3134 Jarl Egil Markussen FFSF 3:41:32 +1:15:05
228 4156 Arild Stuldalen Biri pjall og pedal 3:41:34 +1:15:07
229 2493 Morten Schau Aktiv mot kreft 3:41:40 +1:15:13
230 2153 Vegard Mortensen Vasastakerne 3:41:42 +1:15:15
231 3262 Magne Almås Forsvaret 3:41:56 +1:15:29
232 3195 Tomas Bonkerud Vasastakerne 3:41:58 +1:15:31
233 1865 Frode Lein Topteam Elite 3:42:17 +1:15:51
234 1657 Asbjørn Aas Danske Bank Private Banking 3:42:18 +1:15:51
235 2909 Idar Kristengård TEAM NORGESGRUPPEN, Skaret Skiforening 3:42:20 +1:15:53
236 1828 Jonas Johansson IK Stern 3:42:30 +1:16:03
237 2962 Pål Virik Nilsen Runar Ski 3:42:47 +1:16:20
238 9730 Stein-Terje Lundgård Team Mosetertoppen Skiline 3:42:56 +1:16:29
239 2066 Frithjof Herland Opsal Moss skiklubb 3:43:16 +1:16:49
240 3066 Pål Sørensen Harestua IL 3:43:21 +1:16:54
241 2846 Stig Aldor Vennestrøm MjøsSki 3:43:30 +1:17:04
242 2318 Stian Majormoen Nesbyen IL 3:43:31 +1:17:04
243 2919 Espen Laudal Team MHJO 3:43:32 +1:17:05
244 4334 Mads Blomfeldt BDO 3:43:40 +1:17:13
245 1451 Hermod Teigen Teigen Jern og Ski 3:43:43 +1:17:16
246 3197 Ole Petter Bueie Sel IL 3:43:48 +1:17:21
247 3750 Vebjørn Jentoft   3:44:07 +1:17:40
248 3695 Frode  Hennum Bjørn Myhre Sport 3:44:19 +1:17:52
249 2723 Vidar Aunli Steinkjer Skiklubb 3:44:53 +1:18:26
250 3652 Christopher Winge   3:44:57 +1:18:31
251 3075 Kjell Ove Tiller Leksdal 3:44:59 +1:18:33
252 4790 Tord Busterud Stor-Elvdal sk 3:45:16 +1:18:49
253 2752 Egil Støre Blix   3:45:19 +1:18:52
254 2095 Kjell Magne Sunde Swix Sport AS 3:45:29 +1:19:02
255 9498 Espen Wagener IL Skrim 3:45:36 +1:19:10
256 2844 Åsmund Johannes Hellesøy Stord IL 3:45:47 +1:19:20
257 3746 Håvard Harstad   3:45:53 +1:19:26
258 2906 Glenn Kjær Moss skiklubb 3:46:02 +1:19:35
259 2814 Ole André Hagen Rustad IL 3:46:05 +1:19:38
260 2784 Morten Fevang Kodal 3:46:22 +1:19:55
261 2529 Jan Smolik Ski Senohraby 3:46:27 +1:20:00
262 3244 Frode Øien   3:46:28 +1:20:01
263 2975 Eirik Næss   3:46:42 +1:20:15
263 2242 Kjell-Inge Engevik Stord IL 3:46:42 +1:20:16
265 2269 Thomas Heggelund Sand IL 3:46:51 +1:20:24
266 3018 Rune Øystein Sandaker Oseberg Skilag 3:47:02 +1:20:35
266 1375 Truls Paulsen BVHIF 3:47:02 +1:20:36
268 3579 Tore Skoglund   3:47:14 +1:20:48
269 3615 Trygve Johannes Lereim Sævareid Skiforeningen 3:47:18 +1:20:51
270 2816 Till Halbach Ås IL 3:47:25 +1:20:58
271 4109 Inge Virum Molde Triple Crown 3:47:27 +1:21:01
272 3087 Gustav Vaaje-Kolstad Ås IL 3:47:31 +1:21:05
272 3124 Morten Strandsveen MjøsSki 3:47:31 +1:21:05
274 3005 Øystein Rognerud Vaaler IF/Møller bil 3:47:34 +1:21:07
275 3804 Claus Graugaard   3:48:23 +1:21:57
276 3168 Rune Skau sveaskilag 3:48:25 +1:21:58
277 3561 Bjørn Steffen Sagmoen Strandbygda Ski 3:48:37 +1:22:10
278 10026 Knut Olav Rød Team HLV 3:49:17 +1:22:50
279 2053 Joar Lund Sørum IL 3:49:43 +1:23:17
280 3053 Børre Storhagen Lillehammer Skiklub 3:49:46 +1:23:20
281 2441 Jan Erik Smith DnB 3:49:48 +1:23:22
282 2130 Vlastimil Broz BORCI zdar! 3:50:25 +1:23:58
283 2944 Nils Jørgen Mittet   3:50:49 +1:24:22
284 3489 Tim Mak ComputIT BIL 3:51:08 +1:24:41
285 4812 Morten Fundingsrud Dfi ski 3:51:17 +1:24:50
286 7505 Jan Oberlander Sokol Senohraby 3:51:24 +1:24:57
287 9821 Kjetil Holstad Tine 3:51:38 +1:25:11
287 2824 Geir Normann Hansen Acando 3:51:38 +1:25:12
289 7739 Amund Mowinckel Aibel BIL 3:51:46 +1:25:19
290 3281 Jarle Bjeglerud FMC 3:52:00 +1:25:34
291 9936 Pål Vidar Westlie Varde IL 3:52:19 +1:25:53
292 3512 Henrik Navjord   3:52:45 +1:26:18
293 4137 Frode Skorstad Joh-Birken-Team 3:52:56 +1:26:29
294 3439 Erlend Klæboe Aktiv mot kreft 3:53:09 +1:26:42
295 3413 Terje Håland Aker Solutions 3:53:11 +1:26:44
296 2228 Bjørn Brynhildsvoll Vang Skiløperforening / Sparebanken Hedmark 3:53:18 +1:26:52
297 3200 Jan Roger Henriksen Team Norgesgruppen/Kiwi 3:53:48 +1:27:21
298 3411 Magnus Haakestad Nittedal Banquet Racers 3:54:05 +1:27:38
299 4002 Roy Lachica Norstat 3:54:14 +1:27:47
300 10261 Gunnar Alvim   3:54:25 +1:27:58
301 2282 Christian Høe Telenor BIL/Ullensaker Skiklubb 3:54:32 +1:28:05
302 2780 Sigurd Syrdal Gjensidige Sport 3:54:43 +1:28:16
303 3326 Lars-Erik Ellingsdalen   3:54:46 +1:28:19
304 4129 Håvard Skaug Team Seigpining 3:55:35 +1:29:08
305 3040 Dag Birger Solberg Statoil BIL 3:55:52 +1:29:25
306 9322 Andrus Prangli Suusaakadeemia Briko/Maplus 3:56:15 +1:29:49
307 9808 Tom Arvid Chutko Østbye & Sletmoen AS 3:56:17 +1:29:50
308 3017 Trond Harald Sand Mjøsen Birk/ Team ParkettPartner 3:56:28 +1:30:02
309 3557 Jan Henning Røisland   3:56:32 +1:30:06
310 3122 Risto Ponkala   3:56:56 +1:30:29
311 2884 Bjørn-Erik Johansen Skiforeningen 3:57:10 +1:30:43
312 3567 Emil Schmidt DFI SK 3:57:12 +1:30:45
313 3781 Trond Helge Myrvang Team Raske Gutter 3:57:33 +1:31:06
314 3191 Atle Aasterud Klinikk for Alle Ski 3:57:34 +1:31:07
315 3471 Jørund Lillås Skaret Skiforening 3:57:43 +1:31:16
316 7443 Konstantin Kudriavtcev Dim-Team 3:58:01 +1:31:35
317 3704 Eirik Underhaug   3:58:08 +1:31:41
318 3453 H.K.H. Kronprins Haakon   3:58:09 +1:31:42
318 3708 Andreas Fleischer   3:58:09 +1:31:43
320 4073 Aigar Ojaots   3:58:37 +1:32:11
321 2887 Lasse Johansen   3:58:38 +1:32:11
322 3027 Karel Sindelar Zizkovsky Tygri 3:58:46 +1:32:19
323 8962 Are Norhagen   3:58:54 +1:32:27
324 3970 Kjetil Jacobsen Skiforeningen 3:58:57 +1:32:30
325 4901 Merlin Vervoorn Proteus Eretes 3:59:04 +1:32:38
326 2804 Jörgen Granewald Älvdalens If 3:59:05 +1:32:38
327 9503 Alvaro Gijon  De La Granja   3:59:14 +1:32:47
328 3849 Harald Sætermo Rime Advokatfirma DA 3:59:23 +1:32:56
329 3462 Frank Lefdal Fana IL 3:59:34 +1:33:07
330 4196 Alexander Walton Statoil Stjørdal Bil 3:59:38 +1:33:11
331 9016 Håkon Arvesen Runar Ski 3:59:40 +1:33:14
332 3368 Frank Vegar L. Hanssen Moelven IL - Team PartnerPlast 3:59:51 +1:33:24
333 3606 Marius Svanevik Botne SK 4:00:31 +1:34:04
334 3227 Anders Joelsson Ok Landehof 4:00:47 +1:34:21
335 4459 Halvor Gallefoss Acando / Skiforeningen 4:00:51 +1:34:24
336 4253 Bjørn Krogh Ottestad IL Ski 4:01:10 +1:34:43
336 4635 Joakim Ruchatz AXA Sportsclub 4:01:10 +1:34:43
338 7597 Dmitrii Timofeev Dim-Team 4:01:18 +1:34:51
339 3084 Jan Egil Utsigt ekornes /nrbr 4:01:26 +1:34:59
339 3449 Vegard Kristiansen   4:01:26 +1:35:00
341 4858 Øystein Moen Vasastakarne 4:01:38 +1:35:11
342 9906 Tomas Ytreland IL Brane 4:01:40 +1:35:13
343 8047 Roman Kuchyna VHK Zasová 4:01:43 +1:35:16
344 3961 Mads Bjørnar Søvik Høgholen Haslum IL 4:02:12 +1:35:46
345 3600 Håvard B. Strand-Hansen Statoil Stjørdal Bil 4:02:47 +1:36:20
346 3989 Sjur Klafstad IL Koll 4:02:51 +1:36:24
347 2177 Reto Buchli Swiss Mountain Runners 4:03:02 +1:36:35
348 2154 Christer Obbarius Sunne SLF 4:03:14 +1:36:48
349 3340 Glenn Flaathen Team Superselma 4:03:18 +1:36:51
350 4288 Haakon Olav Sato Røa IL/ FMA 4:03:50 +1:37:23
351 4030 Alf Emil Løvgren Sturla 4:03:57 +1:37:30
352 3630 Miloslav Svoboda Sokol Senohraby 4:04:05 +1:37:38
353 4133 Bjørge Skjeldestad Tryg Norge 4:04:08 +1:37:41
354 7411 Jiri Jezek   4:04:17 +1:37:50
355 9811 Grunde Eriksen   4:04:21 +1:37:55
356 2990 Mattia Pazzola USLI LANZO INTELVI 4:04:32 +1:38:05
357 3300 Anders Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 4:04:37 +1:38:10
358 4399 Joakim Borén Ekängens IF 4:05:01 +1:38:34
359 2888 Rollef Johansen Team Tronrud 4:05:03 +1:38:37
360 10357 Pål Aril Olsen Team sport 1 Lillehammer/Vestringen IL 4:05:11 +1:38:44
361 9402 Ole Christian Tenden   4:05:17 +1:38:50
362 3429 Jonas Karlsen Innlandet Næringsmegling AS 4:05:22 +1:38:55
363 3786 Dusan Rydl VIVATSPORT Team 4:05:29 +1:39:03
364 4050 Lars Henri Myrer   4:06:17 +1:39:50
365 8951 Nicklas Ranström Sunne SLF 4:06:54 +1:40:27
366 4853 Lars Kristiansen Stjørdals Blink IL 4:07:00 +1:40:33
367 4747 Tor Morten Ytterås Jonsvatnet 4:07:05 +1:40:38
368 4004 Stein Langberget Hamar Skiklubb 4:07:16 +1:40:49
369 10024 Tor Fjørkenstad Totenåsen Løp 4:07:26 +1:40:59
370 4462 Øystein Gjermundnes   4:07:27 +1:41:00
371 3284 Eivind Mikkelsen Overtoppen... 4:07:49 +1:41:23
372 1887 Tom Andre Mork Nittedal Banquet Racers 4:08:10 +1:41:43
373 4017 Morten Lien team hamremoen 4:08:36 +1:42:09
374 7697 Trond Hartvig Haug Østbygda IL 4:08:49 +1:42:23
375 4774 Shaher Yar Khan Orkla Health BIL 4:08:57 +1:42:30
376 5020 Ole Thomas Goderstad Lillehammer skiklubb 4:09:33 +1:43:07
377 4460 Bård Erlend Galåen Forsvarsmateriell Luftkapasiteter BIL 4:10:27 +1:44:00
378 4070 Robin Næss   4:10:33 +1:44:07
379 10013 Kristian Tollan Seiersten Dbr XC 4:10:50 +1:44:23
380 3946 Alexander Smidt Olsen Kjelsås IL 4:10:53 +1:44:26
381 3666 Frank Aas Jutul IL /Team Megaflis 4:10:55 +1:44:28
381 4254 Christian Coucheron Smørebom 4:10:55 +1:44:28
383 4306 Johan Ekbäck Hemsö IF 4:11:34 +1:45:07
384 3165 Eduard Pucherna SNS MTBO Smrzovka 4:11:46 +1:45:19
385 8588 Rajamets Hanno   4:12:03 +1:45:37
386 4348 Rune Hedman   4:12:58 +1:46:31
387 8329 Kenneth Kribe Aurskog-Høland Triatlon 4:13:06 +1:46:40
388 9562 Knut Morten Røstad Forsvaret 4:13:20 +1:46:53
389 3783 Mathew Pegg   4:13:33 +1:47:07
390 5890 Käosaar Kalev   4:13:40 +1:47:14
391 7524 Petr Pumpr Písek Lauf Team 4:13:53 +1:47:26
392 4540 Lubomir Konc   4:14:05 +1:47:38
393 4060 Roger Nilssen MjøsSki 4:14:24 +1:47:57
394 2991 Alan Enos   4:14:49 +1:48:22
395 5332 Andreas Gruber SC Maria Alm 4:14:51 +1:48:25
396 4806 Stig Floberghagen Speed Of Light 4:15:22 +1:48:56
397 4303 Vladimir Becvár   4:15:24 +1:48:57
398 5824 Øyvind Trøhaugen THALES 4:15:34 +1:49:07
399 3865 Christophe Cullell FONT-ROMEU 4:15:43 +1:49:16
400 4830 Lauri Kikerpill   4:15:47 +1:49:21
401 3935 Per Magnus Haram   4:15:53 +1:49:26
402 4387 Knut Bergum Kolbukam 4:16:50 +1:50:23
403 4672 Vidar André Solheim Rødbysætra Aktivitetssenter 4:17:19 +1:50:53
404 5171 Erik Nystuen   4:17:21 +1:50:55
405 4402 Kenneth Breen   4:17:29 +1:51:02
406 3199 Andrey Frolov TeanZernov; Roald Amundsen; Bogner 4:17:44 +1:51:18
407 4550 Arne Johan Larsen Fana IL 4:17:50 +1:51:23
408 4469 Thomas Gudmestad Kvenhuset ungdomsskole 4:18:13 +1:51:47
409 3939 Olav Heggard Frogner IL 4:18:17 +1:51:50
410 4879 Johan  Hård Sunne SLF 4:18:34 +1:52:07
411 3995 Knut Magne Kolstadbråten Blilie 4:18:59 +1:52:32
412 9974 Ole Ribe   4:19:12 +1:52:45
413 7785 Martin  Oester La Diagonela 4:19:55 +1:53:29
414 5985 Denis Bogdanov Health Club 4:20:31 +1:54:04
415 4889 Vincent Mosnier   4:20:57 +1:54:30
416 9197 Lars Gunnar Indreiten Betna IL 4:21:08 +1:54:41
417 4727 Stig Uthushagen Aktiv mot kreft 4:21:57 +1:55:30
418 2894 Odd Ivar Jøranli Volkswagen 330 Møller Bil Gjøvik 4:22:12 +1:55:46
419 3061 Vidar Sveen Hafslund BIL 4:22:42 +1:56:15
420 3767 Rune Kåre  Berntsen   4:22:49 +1:56:22
421 4792 Tore Hassum If Ski team Skåne 4:23:14 +1:56:47
422 4996 Lars Erik Fikke høienhall skiforening 4:23:17 +1:56:50
423 5996 Vladimir Shelekhin Health Club 4:23:47 +1:57:20
424 4610 Rune Omang Engerdal SK 4:24:01 +1:57:34
425 8486 Peter Bason Team Elvis 4:24:02 +1:57:35
426 4911 Ola Moheim Milslukern Sport 4:24:13 +1:57:46
427 5108 John Ivar Klever Fet skiklubb 4:24:27 +1:58:00
428 5220 Jan-Even Sandal Sykkylven IL/Tøyen SK 4:24:28 +1:58:02
429 4319 Martin Manas Ski teaM Vracov 4:25:12 +1:58:46
430 4476 Håvard Hamansen Wallstad Sortland og Omegn Skiklubb 4:25:25 +1:58:58
431 10012 Henrik Schwarz Bouvet 4:25:31 +1:59:05
431 4924 Jonas Blich  Bakken Dagens Næringsliv 4:25:31 +1:59:05
433 4378 Pål Tuko Bakken   4:25:37 +1:59:10
434 8833 Emil Urnes   4:25:55 +1:59:28
435 5375 Christian Østlie Team Tirsdagsintervallen 4:26:26 +1:59:59
436 7947 Zbyszek Galik Fred. Olsen & Co's Sportsklubb 4:26:40 +2:00:14
437 5378 Leo Gervacio Leo frisør 4:26:51 +2:00:24
438 5386 Daniel Lindberg Utbrytarna SK 4:27:35 +2:01:08
439 9604 Ole Marius Gulbrandsen Skarphedin Langrenn 4:28:04 +2:01:37
440 5322 Per-Johan Aalerud Joh-Birken-Team 4:28:13 +2:01:46
441 5123 Trygve Johan Kvåle DNB BIL 4:28:23 +2:01:57
442 9948 Bernt Sætaberget   4:28:50 +2:02:23
442 3454 Hans Petter Kvarsnes Romerike politiidrettslag 4:28:50 +2:02:23
444 4841 Rune Bjerkelund Øvrevoll og Hosle IL (ØHIL) 4:29:32 +2:03:05
445 3933 Trond Hansen   4:30:15 +2:03:48
446 7936 Vegard Fjeldheim Kølis 4:31:00 +2:04:33
447 5205 Marius Rostock   4:31:24 +2:04:57
448 5997 Jaroslav Zahradnik Innova Medical 4:32:16 +2:05:49
449 5916 Jonas Stene   4:32:22 +2:05:55
450 5301 Ronny Volden Klæbu IL 4:33:26 +2:07:00
451 5866 Jarle Jørgensen Trøsken IL 4:34:07 +2:07:40
452 5421 David Sevcik   4:34:43 +2:08:16
453 5473 Roger Andreassen Team Coca-Cola 4:35:01 +2:08:34
454 5385 Andreas Olsson   4:36:20 +2:09:53
455 3330 Dan Eriksson Älvdalens IF SK 4:36:28 +2:10:01
456 4931 Thomas Behrens Københavns skiklub 4:37:09 +2:10:42
457 7741 Stian Undbekken Volkswagen 4:37:26 +2:10:59
458 9359 ingar sikkerbøl   4:37:32 +2:11:06
459 5428 Rune Thorvaldsen Soon CK 4:38:07 +2:11:40
460 5397 Ole Andreas Bergli   4:38:23 +2:11:56
461 5896 Stig Amundsen   4:38:45 +2:12:18
462 5043 Egil Weider Hartberg   4:39:17 +2:12:50
462 3459 Thomas Langseth Nordic Ski Team 4:39:17 +2:12:51
462 9848 Simen Sætre Morgenbladet 4:39:17 +2:12:51
465 9224 Martin Knudsen   4:39:32 +2:13:06
466 5372 Thomas Tollefsen Svelvik IF 4:40:43 +2:14:16
467 5582 Andreas Hamre Telenor BIL 4:40:53 +2:14:26
468 6501 Morten Fernando Ringvold   4:41:16 +2:14:49
469 4952 Tore Broholt   4:41:20 +2:14:53
469 5004 Fredrik Pettersson Sävedalens AIK 4:41:20 +2:14:53
471 4642 Finn Håkon Rødland KISS ARMY NORWAY 4:41:24 +2:14:57
472 7539 Kristian Ruud ku klubben 4:41:59 +2:15:32
473 5836 Per Christian Villanger Ask friidrett 4:42:31 +2:16:05
474 5130 Jens Olav Larsen   4:42:34 +2:16:08
475 4491 Martin Holanek BORCI zdar! 4:42:46 +2:16:19
476 5995 Thomas Sellevoll   4:43:12 +2:16:45
477 4191 David Vallner   4:43:18 +2:16:51
478 738 Terje Grøttan Prvt 4:44:02 +2:17:35
479 9963 Sveinung Kronstad   4:44:10 +2:17:43
480 10028 Lars Borgeteien Sand IL Ski 4:44:18 +2:17:51
481 4985 Andreas Engvall Bodens SK 4:44:49 +2:18:22
482 5837 Donny Vinther   4:45:06 +2:18:39
483 4786 Tomas Wallmo Älvdalens If 4:45:39 +2:19:13
484 5498 Jesper Brandstorp-Boesen Oslofjord Triathlon 4:45:42 +2:19:15
485 4558 Trond Ljoså Team Gossen 4:45:43 +2:19:16
486 6314 Knut-Håvard Olsen Sortland og Omegn Skiklubb 4:46:10 +2:19:43
487 5914 Tristan Hollande   4:46:38 +2:20:11
488 8568 Trond Godtland Tieto Tempo 4:47:27 +2:21:00
489 5796 Frank Stoum   4:48:14 +2:21:48
490 4855 Roy Lien MjøsSki 4:48:54 +2:22:28
491 5945 Jimmy  Skord Älvdalens IF Skidor 4:49:05 +2:22:39
492 8062 David Leitermann   4:49:16 +2:22:50
493 6281 Jan-Ivar Meldre   4:49:57 +2:23:30
494 4751 Stian Østlie Driv IL 4:50:18 +2:23:52
495 9099 Christian Brendstrup   4:50:33 +2:24:06
496 7743 Ole Anders Ruud Volkswagen/Søre Ål IL 4:50:34 +2:24:07
497 6509 Tobias Dahl   4:50:50 +2:24:23
498 6605 Anders Schoster Axa SC 4:51:38 +2:25:11
499 8653 Dag André Kristoffersen   4:53:38 +2:27:11
500 5938 Thomas Moen Team Moen 4:53:55 +2:27:29
501 5147 Lars Petter Lund Spenncon Rail AS 4:54:40 +2:28:14
502 8392 Ånon Ausland Gjerstad IL 4:55:47 +2:29:20
503 5038 Kai Arne Halvorsen PwC 4:55:52 +2:29:26
504 5964 Fredrik Myhre Haugerud Kråkerøy IL 4:56:41 +2:30:14
505 5727 Nicolai Nyborg   4:56:49 +2:30:22
506 8729 Stefan Ogi SC Kandersteg 4:57:20 +2:30:53
507 6520 Jon Nikolai Rønningen Vind IL 4:57:22 +2:30:56
508 5062 Magne Holand   4:57:38 +2:31:11
509 6593 Mathias Hesselmann   4:57:59 +2:31:32
510 5418 Christer Ramm Forsvaret 4:58:07 +2:31:40
511 5462 Fredrik Ahl Godegårds SK 4:58:20 +2:31:53
512 5627 Erlend Berger Jenssen Veien Tilbake 4:58:26 +2:31:59
513 5766 Oskar Åsmund Sandanger   4:58:30 +2:32:04
514 5687 Per Frithjof Lorange   4:58:32 +2:32:05
515 5636 Thor Arne Johansen Sula sk 4:59:28 +2:33:01
516 6251 Marius Köhler-Olsen Gjelleråsen IF 4:59:46 +2:33:20
517 4398 Fredrik Borén Lsk 5:00:10 +2:33:43
518 5856 David Hubanks   5:00:56 +2:34:30
519 8086 Christer Mathisen Nedre Nattland Rulleskiklubb 5:01:03 +2:34:36
520 5665 Rune Rene Kristiansen   5:01:38 +2:35:12
521 7703 Gjermund Tvinnereim   5:02:00 +2:35:33
522 6591 Alexander Nilsskog  Fraser   5:02:02 +2:35:35
523 5562 Morten Gjessing Sande Sportsklubb/Elopak BIL 5:02:13 +2:35:47
524 6114 Pär Dahlqvist   5:02:24 +2:35:58
525 9276 Tor Øystein Moen Forsvaret 5:02:51 +2:36:24
526 5848 Geir Østerfeldt   5:02:56 +2:36:29
527 10340 Peter Moberger Söderhamns Skidkamrater 5:03:21 +2:36:54
528 8490 Espen Berg   5:03:45 +2:37:19
529 5006 Nils Fredriksen   5:03:47 +2:37:20
530 6351 Kenneth Rønnestad SISU Produkter AS 5:03:52 +2:37:25
531 7439 Dan Kristiansen Team Bauer 5:04:06 +2:37:39
532 7295 Per Brattberg Betonmast 5:05:36 +2:39:09
533 9337 Nigg Reto www.nigg-arch.ch / www.trimotion-varioserv.ch 5:06:16 +2:39:49
534 5176 Peder Alexander Olsen   5:07:43 +2:41:17
535 9227 Peter Korsholm   5:08:01 +2:41:34
535 7370 Magnus  Gustafsson Söderhamnsskidkamrater 5:08:01 +2:41:35
537 6178 Stig Aimar Gundersen   5:08:33 +2:42:06
538 6144 Asbjørn Finstad Konnerud IL 5:08:48 +2:42:21
539 8489 Andreas Berg   5:09:23 +2:42:56
540 5460 Kjetil Lorentzen   5:09:25 +2:42:58
541 5211 Stian Rønnekleiv Flora Ck 5:12:48 +2:46:22
542 7747 Knut Harald Resen-Fellie Rambøll 5:12:50 +2:46:24
543 7750 Linas Gatautis   5:12:52 +2:46:25
544 9623 Ketil RIsberg ManpowerGroup BIL 5:15:42 +2:49:16
545 6575 Paul Valle Norsk Tipping BIL 5:16:22 +2:49:55
546 8666 John  Langley Aberdeen Boat Club 5:17:45 +2:51:18
547 9392 Rune Sætran Angvik IL 5:19:50 +2:53:23
548 8021 Christian Johansson   5:19:56 +2:53:29
549 8547 Vladimir Fejdi 3NT - Trinity triathlon team 5:20:18 +2:53:52
550 5959 Bård Espeland Volkswagen 089 5:20:48 +2:54:21
551 9216 Tero Kasala   5:20:58 +2:54:31
552 8709 Tom Morgan Aberdeen Boat Club 5:21:46 +2:55:20
553 9573 Nicolaj Hval-Thomsen   5:23:14 +2:56:48
554 6565 Morten Larsen Københavns skiklub 5:23:59 +2:57:32
555 6316 Martin Orre   5:24:02 +2:57:35
556 8232 Kristjan Tõnisson Metsasõbrad 5:24:51 +2:58:25
557 8579 Christophe  Guillard Nokia BIL 5:25:30 +2:59:04
558 6009 Åge Ødegård Batnfjord IL 5:26:38 +3:00:11
559 8242 Petter Urdal   5:26:39 +3:00:13
560 6464 Michael Åhs   5:27:09 +3:00:42
561 8061 Alari Leevit   5:27:25 +3:00:58
562 6607 Toomas Viira   5:28:05 +3:01:38
563 7719 Flemming Pettersen   5:28:08 +3:01:41
564 5913 Gudbrand Eggen   5:28:20 +3:01:53
565 6541 Endre Maarud   5:28:48 +3:02:22
566 5960 Tom Espeland Volkswagen 474 5:29:20 +3:02:53
567 6552 Atle Aaland fjellhammer Håndball 5:29:39 +3:03:13
568 8480 Tim Antill   5:29:49 +3:03:22
569 9207 Eirik Zimmer   5:30:02 +3:03:36
570 5522 Morten Einarsen NNRSK 5:31:36 +3:05:10
571 6222 Jon Iversen Volkswagen 380/Team Galskap 5:31:37 +3:05:10
572 8721 Anders Nordby Møller IT 5:32:04 +3:05:37
573 7916 Fredrik  Dobber High End Ski Club 5:32:14 +3:05:47
574 6482 Åsmund Thoring-Strømner   5:32:59 +3:06:32
575 5888 Erik Erici Linköpings SK 5:33:35 +3:07:08
576 5961 Jørn Grønset Batnfjord IL 5:36:12 +3:09:45
577 4633 Christopher Rolsdorph Grue IL 5:36:40 +3:10:13
578 8192 Bjørn Skogmo   5:37:05 +3:10:38
579 6719 Andreas Hammarstedt Norkart BIL 5:37:15 +3:10:48
580 6142 Odd Fidje Fidji Ski og Orientering 5:40:32 +3:14:05
581 6069 Hans Martin Andreassen   5:40:48 +3:14:22
582 6948 Gisle Brandstad   5:42:56 +3:16:29
583 6263 Kay Lund-Pettersen Ørje IL 5:43:06 +3:16:39
584 6428 John Richard Urbanski Team Urban 5:45:05 +3:18:38
585 7520 Ben Popp   5:45:19 +3:18:52
586 6712 Espen Glosli Østbygda IL 5:45:24 +3:18:57
587 6772 Odd Arild Maarud   5:45:30 +3:19:03
588 5885 Nils-Kristian Berg-Olsen   5:46:47 +3:20:20
589 7628 Thor Bentel Allerød skiklub 5:47:06 +3:20:40
590 8178 Björn Schedwin   5:48:01 +3:21:34
591 6774 Bo Nielsen   5:48:26 +3:22:00
592 8618 Niels Hougaard   5:49:28 +3:23:02
593 6941 Ole Gramstad Jensen   5:49:57 +3:23:30
594 6563 Joakim H. Halle Team PO 5:51:53 +3:25:26
595 6704 Malte Foghsgaard   5:52:06 +3:25:40
596 8859 Morten Zacho Gerlev IH 5:53:00 +3:26:33
597 9092 Torbjørn Bogen-Storø Forsvaret 5:53:02 +3:26:35
598 8615 Jules Hopkinson   5:53:22 +3:26:55
599 6503 John Georg Storvik   5:53:38 +3:27:11
600 8058 Anders Larsson Team CKDS 5:55:15 +3:28:48
601 6571 Thomas Rusten   5:57:33 +3:31:07
602 7435 Trond Korvald ku klubben 5:59:47 +3:33:20
603 6239 Sahin Kisacam   6:00:40 +3:34:14
604 6195 Anders Hellgren Vansbro AIK Skidor 6:02:21 +3:35:54
605 6760 Stian Madsen   6:04:19 +3:37:53
606 8139 Spence Patterson   6:05:18 +3:38:51
607 8327 Børge Herefoss   6:07:34 +3:41:07
608 6785 Eirik Ovrum   6:08:10 +3:41:43
609 5586 Rune Haug Frosta Il 6:09:40 +3:43:14
610 8645 Thomas Kjelland Veien Tilbake 6:11:24 +3:44:58
611 6190 Håvard Haugland   6:11:50 +3:45:24
612 8050 Geir Atle Kvendset Rindal IL 6:12:16 +3:45:50
613 10333 Daniel Eriksson   6:16:15 +3:49:49
614 8180 Nicolay Schram   6:20:31 +3:54:04
615 8870 Lasse Aalerud   6:21:00 +3:54:33
616 8794 Alexander Stensrud Veien Tilbake 6:25:01 +3:58:35
617 8742 Zebulon Philpott   6:25:16 +3:58:49
618 10322 Anders  Porskrog   6:25:24 +3:58:58
619 10358 Trond Øyhus   6:25:31 +3:59:04
620 8060 Adam Lasthein IHS 6:28:07 +4:01:40
621 8903 Simen Ombye Kirkens bymisjon Drammen 6:30:21 +4:03:54
622 9103 Pierre  Bueso   6:30:56 +4:04:29
623 6818 Jørgen Thingelstad SISU Produkter AS 6:33:47 +4:07:21
624 8637 Peter Kamper   6:35:42 +4:09:15
625 7940 Lars Georg Fordal Lilletjern IL 6:41:21 +4:14:55
626 7784 Rune Sundvoll Bøleråsen tråkkelag 6:47:16 +4:20:49
627 9065 Jouko Alakuijala   6:48:05 +4:21:39
628 9516 Håvard Tjelle-Sørvik Angvik IL 6:59:51 +4:33:24
629 6177 Åsmund Grøstad   7:00:26 +4:33:59
630 9034 Joachim Karlsen Norwegian Rally Drivers Club 7:12:01 +4:45:35
631 8863 Kristoffer  Ziener   7:12:05 +4:45:38
632 6816 Frode Sæbønes Kirkens bymisjon Drammen 7:13:55 +4:47:28