Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Menn 60-64 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 572 Svein Roger Løken   3:02:17 +0:00
2 1296 John Kvale   3:08:00 +5:43
3 1104 Arnt Edvin Andersen Halden Skiklubb 3:08:55 +6:38
4 1537 Øyvind Wennersberg Mysen IF, Team ParkettPartner 3:09:47 +7:30
5 1631 Reid Madland Team Ryfylke 3:12:40 +10:23
6 560 Eirik Næss-Ulseth Milslukern / Coremine 3:13:30 +11:12
7 1117 Jan Erik Bakken Strandbygda IL, Team Sport 1 Lillehammer 3:14:48 +12:31
8 9705 Ove Pernes Rustad IL 3:16:47 +14:30
9 1333 Terje Monsen Molde Pukkverk 3:16:52 +14:35
10 1125 Vidar Birkelund   3:17:15 +14:58
11 2044 Walter Brunner   3:18:08 +15:51
12 1314 Leo Ingemar Lyngstad Sørli IL 3:18:40 +16:23
13 1373 Asbjørn Oppegaard Aurskog-Høland Friiddretslag 3:18:46 +16:29
14 9719 Pål Bakke BK Ski 3:19:14 +16:57
15 1126 Kolbjørn Birkrem Flatdal IL 3:20:19 +18:02
16 1422 Olav Reidar Solberg   3:21:09 +18:52
17 1785 Jon Haukeland Skiforeningen 3:21:10 +18:53
18 1804 Torstein Hole   3:22:06 +19:49
19 1420 Åge Snerting Powel AS 3:22:16 +19:58
20 1723 Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 3:22:20 +20:03
21 1590 Stein Kaasa Byåsen IL 3:22:43 +20:25
22 1853 Even Knutsen Konnerud IL 3:24:43 +22:26
23 1981 Per Solbakken   3:26:03 +23:46
24 1842 Arne Jørgen Kildahl Volkswagen 075 3:26:26 +24:09
25 1706 Edvard Dahl Hamar Skiklubb 3:26:31 +24:14
26 1970 Sverre Skogen   3:26:58 +24:41
27 1988 Harald Starheim Valldal IL 3:27:33 +25:16
28 1923 Guttorm Oppedal Fana IL 3:28:22 +26:05
29 1809 Stein Roar Hopen Statoil BIL Oslo 3:28:33 +26:15
30 1995 Ulf Stuge Heming 3:28:34 +26:17
31 1959 Geir Asbjørn Sandal Emblem 3:29:13 +26:56
32 2460 Gjermund Kjerstad Rustad IL 3:29:19 +27:01
33 1796 Oddvar Hindseth I.L. Snøhetta 3:29:22 +27:05
34 1864 Bjørn Aanensen   3:29:45 +27:27
35 2057 Erling Skogasel   3:29:49 +27:31
36 1195 Alvin Granild Grovfjord IL 3:31:26 +29:09
37 2147 Yngve Langsrud   3:31:36 +29:19
38 3081 Vigleik Tysseland Samnanger il 3:31:59 +29:42
39 2911 Thor Inge Kristensen Umbukta Fjellstue 3:32:19 +30:02
40 1832 John Ebnes Justad Christiania Skiklub 3:32:27 +30:10
41 10008 Ulf Halvorsen Team Reno BIL / Nittedal 3:32:38 +30:20
42 1803 Kjell Yngvar Hole DnB 3:32:40 +30:23
43 1874 Dag Lunder Gjøvik skiklubb 3:32:56 +30:39
44 2220 Ivar Brandvold Fana IL/Fred Olsen Energy 3:33:12 +30:55
45 2230 Gunnar Båsen Eggedal I.L 3:34:11 +31:53
46 1683 Aasmund Bjørnstad Feiring IL 3:34:13 +31:56
47 2292 Ole Kjøs Vang Skiløperforening 3:34:22 +32:05
48 1799 Per Hjorth Newsec Sport 3:35:02 +32:45
49 2333 Gunnar Christian Nyhus   3:35:35 +33:18
50 2932 Sven Lystad Fet skiklubb 3:35:36 +33:19
51 2197 Jan Rune Pedersen   3:35:43 +33:26
52 1814 Harald Håkenrud Nortømmer 3:36:02 +33:45
53 2479 Terje Tangen Furnes skiforening 3:36:11 +33:54
54 2459 Jon Gunnar Karterud Nordbygda/Løten Ski 3:36:39 +34:22
55 1816 Håvard Håkonsen Moelven IL 3:38:06 +35:49
56 2291 Rune Kjelstad Skreia Skøyteklubb Toten 3:38:24 +36:07
57 9716 Lars Olsson Särna SK 3:38:47 +36:30
58 2239 Trond Eiken Fossum IF 3:38:59 +36:42
59 2774 Odd Jarle Døving Emblem IL 3:39:16 +36:59
60 1680 Arild Bjørdal Ørsta 3:39:17 +37:00
61 2495 Gisle Berg   3:39:20 +37:03
62 2258 Tom Guttormsen Statoil BIL 3:40:06 +37:49
63 2979 Ivar Nikolai Olsen Skiforeningen 3:40:15 +37:58
64 2299 Rauno Kousa   3:40:21 +38:04
65 2283 Per Indredavik Fana 3:40:27 +38:10
66 1890 Kasper Myhr Aktiv mot kreft 3:40:42 +38:25
67 2410 Asbjørn Tøllefsen kilkameratene if 3:40:49 +38:32
68 2777 Leif Ekornhol Spennteknikk 3:41:03 +38:46
69 2732 Stein Amundsen MOELV IL 3:41:40 +39:23
70 2803 Bjørn Gjerde Bul 3:41:44 +39:27
71 2256 Sverre Grøthe Veritas BIL 3:42:19 +40:01
72 1671 Anders Berge Tormod Skilag 3:42:20 +40:03
73 3644 Alv Arne Vilhelmsen Mosjøen IL Ski 3:42:21 +40:04
74 2345 Jan Blom Pettersen Luftkrigsskolen 3:42:27 +40:10
75 2255 Stein Arild Græsholt Kjelsås 3:43:05 +40:48
76 3090 Jan Wolther Høybråten og Stovner 3:43:06 +40:49
77 1880 Francesco Mich Team Futura 3:43:27 +41:10
78 3080 Runar Tyssebotn Fana IL 3:43:38 +41:20
79 2940 Egil Meisingset Skiforeningen 3:43:53 +41:36
80 3060 Erik Sveen IF B.I.L 3:44:00 +41:43
80 1914 Per Ole Nygaard Vestringen 3:44:00 +41:43
82 2340 Geir Owren   3:44:03 +41:45
83 2370 Arne Skretteberg Vikersund IF 3:44:04 +41:47
84 2765 Knut Børve Asker Skiklubb 3:44:35 +42:17
85 2855 Per Sigvald Hoggen Volda Turn og IL 3:44:37 +42:20
86 2895 Alf Peter Kahrs Gol Il / Team Råskinn 3:45:36 +43:19
87 2276 Ivar Hjelmseth Lillehammer Skiklub/Team Sport 1 Lillehammer 3:46:07 +43:50
88 9901 Arve Lian Nidelv 3:46:22 +44:04
89 2744 Pål Anders Selin Bjerke Bjerke I.L Ski 3:46:38 +44:21
90 2920 Kjetil Lehn Trondhjems skiklub 3:46:40 +44:23
91 3074 Øyvind Krogsveen Ringebu/Fåvang skiklubb 3:46:57 +44:40
92 2454 Inge Øvstehage VESTRINGEN IL 3:47:05 +44:48
93 3421 Jan-Ole Johansen   3:47:11 +44:53
94 2943 Morten Tufte Michelsen Gnist 3:47:49 +45:32
94 4347 Dag Haraldsen Eidanger IL 3:47:49 +45:32
96 2951 Arvid Mydland Egersund O-klubb 3:48:03 +45:46
97 2277 Kolbjørn Hoff Gran IL 3:48:05 +45:48
98 3522 Arild Nordsveen Furnesskiløperforening 3:48:19 +46:01
99 3305 Terje Børresen Jardar IL 3:48:26 +46:09
100 3627 Pål Tobiasson Bækkelagets Sportklub 3:48:56 +46:39
101 3141 Rune Tanum Runar IL 3:48:57 +46:40
102 3463 Johannes Leirdal IL Kolbukam 3:49:04 +46:47
103 2722 Arne Kristian Aune   3:49:10 +46:52
104 2791 Asbjørn Fleisje Gjelleråsen IF 3:49:32 +47:15
105 3288 Per Brandslien   3:49:44 +47:27
106 2252 Tom Degn Frøshaug PPT-Oslo-team C 3:49:55 +47:38
107 2027 Johan Lønnmark Werner Norske Studenters Roklubb 3:49:57 +47:40
108 3182 Sandro Giacomelli SottoZero Nordic Team 3:50:17 +48:00
109 3805 Kåre Grøthe Hemsedal IL 3:50:53 +48:36
110 3102 Jan Egil Årnes Sykkylven IL 3:51:01 +48:44
111 3037 Aslak Slokvik Bergkameratene 3:51:05 +48:48
112 3377 Gunnar Lejdholt Karlslund IF 3:51:37 +49:20
113 2980 Kurt Olsen Tennes og Omegn IL 3:51:42 +49:25
114 3540 Nils-Henrik Pettersson Glittertind BIL 3:51:47 +49:29
115 2750 Kjetil Bjørset Sparebanken Sogn og Fjordane/Førde 3:51:53 +49:36
116 3582 Arthur Ingvald Slåen Vang Skiløperforening 3:51:56 +49:39
117 3501 Ivar Morken   3:52:00 +49:43
118 2905 Geir Kjelstad Gjøvik skiklubb 3:52:43 +50:26
119 2360 Kurt Magnor Sandseter   3:52:57 +50:40
120 2931 Ottar Lyngstad Sørli IL 3:53:05 +50:48
121 3222 Håkon Haraldsen Asker Skiklubb 3:53:14 +50:57
122 3513 Gunnar Nerbø Vestnes Varfjell IL 3:53:39 +51:22
123 3554 Øyvind Ryen Asker skiklubb/Bærum kommune 3:54:02 +51:45
124 3595 Arild Stokke Ørsta il 3:54:04 +51:47
125 3523 Jon Helge Normann Steinkjer Skiklubb 3:54:23 +52:06
126 3430 Knut Marius Karlsen Lyn Ski 3:54:26 +52:09
127 3428 Jan-Henrik Karlsen Rustad IL 3:54:39 +52:22
128 9937 Gustav Wiig   3:55:08 +52:51
129 3292 Lars Ingar Brekke IL Ivrig 3:55:46 +53:29
130 3526 Einar Sivertsen Kirkens bymisjon 3:56:06 +53:49
131 3355 John Grue Rustad IL 3:56:48 +54:31
132 3587 Ronny Solli Grøa IL 3:57:00 +54:43
132 3527 Jan-Åge Nymoen KPMG Puls / Slåstad IL 3:57:00 +54:43
134 4359 Arild Nygaard Kjellmyra IL 3:57:32 +55:15
135 3468 Nils Jørgen Lie Fossum IF 3:58:18 +56:01
136 3640 Per Gunnar Vasset Emblem 3:58:46 +56:29
137 3431 Rune Karlsen OSAN SKILAG 3:59:31 +57:14
138 2964 Øyvind Nilsen Hurdal IL 3:59:32 +57:15
139 3442 Vladimir Kochetov Kochetov -Team 3:59:36 +57:19
140 3723 Tor Vedeler Fredrikstad Skiklubb 3:59:38 +57:21
141 3319 Olav Eik-Nes Ottestad Ski 4:00:06 +57:49
142 4413 Jan Danielsen   4:00:25 +58:08
143 3456 Steinar Køller Ineos Bil 4:00:37 +58:20
144 3529 Inge Nørstebø Skanska Aktiv 4:00:41 +58:24
145 3401 Nils Erik Hulbak Hemsedal IL 4:00:59 +58:41
146 3410 Einar Høstbjør Trøsken 4:01:10 +58:53
147 3306 Trond Børresen Ås 4:02:00 +59:43
148 3744 Hans Flaen Sørum-Bingsfoss sk 4:02:04 +59:46
149 2862 Bjørn Holmseth Trysil SK 4:02:05 +59:48
150 2827 Pål Hansen-Tangen Asker Skiklubb 4:02:11 +59:54
151 3283 Johs Bjørndal COWI BIL 4:02:27 +1:00:10
152 3010 Jan Arild Rømmen Syril 4:02:29 +1:00:12
153 3693 Nils Haugen Bjørn Myhre Sport/Lier skiløberforening 4:02:34 +1:00:17
154 3393 Ole Ivar Hoelsveen   4:02:46 +1:00:29
155 3437 Bjørn Klokset Eidsøra il 4:02:56 +1:00:38
156 4095 Ketil Reitan   4:03:24 +1:01:07
156 3379 Magne Heien Ternen IL 4:03:24 +1:01:07
158 2091 Tore Karl Saupstad Sportsklubben Rye 4:03:48 +1:01:31
159 3985 Jan Kristen Kindølshaug Fåset 4:04:30 +1:02:13
160 3706 Inge Østby Åsen IL 4:04:37 +1:02:20
161 4300 Per Kristian Aamlid   4:04:57 +1:02:40
162 3287 Mads K. B Borge   4:06:12 +1:03:55
163 3296 Olav Brunstad Elverum 4:06:14 +1:03:57
164 3493 Reidar Matre RM Team 4:06:31 +1:04:14
165 5788 Waldemar Spychalski   4:06:36 +1:04:18
166 3757 Egil Mollestad Holmen langrenn 4:07:33 +1:05:16
167 4088 Gjermund Tronsmoen Norsk Tipping BIL 4:07:41 +1:05:24
168 4104 Nils Martin Romestrand Ørsta 4:07:47 +1:05:30
169 3273 Hans Ole Bergby Hauken 4:07:50 +1:05:33
170 3796 Alesssandro Zanardi   4:07:54 +1:05:36
171 4707 Lars Otto Sørhus Åslia skilag 4:08:01 +1:05:44
172 4170 Arnfinn Sørlie Sarpsborg sykleklubb 4:08:09 +1:05:52
173 2755 Odd Jarl Borch Team Ludviksen 4:08:15 +1:05:58
174 3647 Kai Petter Westerheim Furnes Skiløperforening/Norconsult 4:08:18 +1:06:00
174 3302 Sjur Braaten Fana IL 4:08:18 +1:06:01
176 3479 Rune T Lund Vang Skiløperforening / Veidekke BIL 4:08:23 +1:06:06
177 3514 Ivar Nerhoel Orkdal il 4:08:59 +1:06:42
178 3598 Tor Strand Fenstad Skiklubb/Infratek 4:09:02 +1:06:45
179 4023 Klaus Livik Powel 4:09:12 +1:06:55
180 9115 Daniel Chaussard   4:09:45 +1:07:28
181 3967 Aksel Håkonsen Overhalla idrettslag 4:09:52 +1:07:35
182 3977 Svein Johansen Kil Ski 4:10:00 +1:07:43
183 4171 Jan Kjell Sørlien Rustad IL 4:11:26 +1:09:08
184 4530 Kari Jylha Silvini Madshus Team 4:12:19 +1:10:01
185 4192 Jens Vig Drammen Strong 4:12:33 +1:10:15
186 3860 Bjørn Busund Heming 4:12:41 +1:10:23
186 8472 Bo Andersson Uddevalla Roddklubb 4:12:41 +1:10:24
188 4028 Geir Løkken Lillehammer skiklubb 4:12:48 +1:10:31
189 4262 Arvid Inge Paulsen UIT-BIL 4:12:50 +1:10:33
190 3445 Kurt Kristensen Team Blåvegen Mo i Rana 4:12:57 +1:10:40
191 3819 Terje Andersen Fauske IL 4:13:14 +1:10:57
192 3568 Torleif Selseng Troms Kraft BIL 4:14:12 +1:11:55
193 3998 Olav Kvale Skullerud Sport Senter 4:14:15 +1:11:58
194 3832 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 4:14:28 +1:12:11
195 4091 Frode Ranhoff Njård 4:14:33 +1:12:16
196 8700 Voitto Mattila Vetikko Travel 4:14:50 +1:12:32
197 4725 Terje Tysvær   4:15:44 +1:13:27
198 3475 Severin Lindseth Aker Solutions 4:15:46 +1:13:29
199 3816 Otto Andersen Kaupanger IL 4:17:13 +1:14:56
200 3764 Olav Viken HOA 4:17:55 +1:15:38
201 4119 Hans Andreas Schwencke Lyn Ski 4:18:00 +1:15:43
202 10045 Karsten Solheim Skiforeningen 4:18:18 +1:16:01
203 4552 Petter Lorentz Larsen Heming 4:18:32 +1:16:15
204 5406 Mogens Hedengran Holte Skiklub 4:18:39 +1:16:22
205 4676 Torvald Spødervold Bjerkreim IL 4:19:13 +1:16:56
206 4366 Roy Andersen Stall Bystøa 4:19:42 +1:17:25
206 8165 Vaclav Ryc   4:19:42 +1:17:25
208 8928 Jan Erik Sæter Næroset 4:19:44 +1:17:27
209 4593 Bjørn Nilsen Drammens Seilforening 4:20:01 +1:17:44
210 3944 Jon Helsingeng EATON 4:20:39 +1:18:22
211 4795 Morten R. Lycke Holmen IF/IL Jardar 4:21:18 +1:19:01
212 4034 Leif Markseth   4:21:44 +1:19:27
213 4149 Bjørn Steinbekken Slåstad IL 4:21:50 +1:19:33
214 8875 Timothy Caldwell Ford Sayre 4:22:15 +1:19:57
215 8885 Chris Osgood Putney Ski Club 4:22:18 +1:20:01
216 8093 Einar Mitt   4:23:06 +1:20:49
217 4174 Freddy Tengberg Göteborgs Skidklubb 4:23:20 +1:21:03
218 4283 Kai Robert Jakobsen Gjøvik skiklubb 4:23:35 +1:21:18
219 4749 Bjørn Ødegaard Skiforeningen 4:23:42 +1:21:25
220 9252 Reino Loukusa   4:24:52 +1:22:35
221 3868 Stein Ivar Delsbek Fossum IF 4:25:20 +1:23:03
222 8562 John Garrett   4:25:35 +1:23:18
223 4852 Tage Johansen Raufoss IL 4:26:30 +1:24:13
224 5209 Christian Rytter Skiforeningen 4:26:41 +1:24:24
225 4585 Hans Holth Mustad Skifoeningen 4:27:00 +1:24:43
226 5139 Geir Lien Lien Bil as 4:27:27 +1:25:10
227 4759 Dag Aamelfot Njård 4:27:31 +1:25:14
228 3845 Halvor Bjaaland   4:27:46 +1:25:29
229 3524 Gunnar Nossum   4:27:50 +1:25:33
230 4047 Harald Stein Munkvold Førde i.l 4:28:07 +1:25:50
231 4382 Erik Belbo Snåsa IL 4:28:16 +1:25:58
232 4531 Steinar Jørgensen Team Baker Hansen 4:28:58 +1:26:41
233 4789 Erland Aure Sløyfa/ Soknedalen IL 4:29:15 +1:26:58
234 4310 Magnar Furuberg åsa.il 4:30:00 +1:27:43
235 4778 Hans Künzi   4:30:17 +1:28:00
236 4445 Arne Ottar Flakstad Hamar Media 4:30:26 +1:28:09
237 4807 Morten Holen Holmen IF / Hydro BIL 4:30:27 +1:28:10
238 4388 Robert Bering SK Rye 4:31:20 +1:29:02
239 4436 Nils-Konrad Enge Team Blåvegen Langløp 4:31:22 +1:29:05
240 4794 Ole Larsen Strandbygda il 4:31:40 +1:29:23
241 5488 Håvard  Bergum   4:32:30 +1:30:12
242 8952 Kikke Hovind Sør-Fron il 4:33:41 +1:31:24
243 4390 Odd Oskar Bjelke   4:34:11 +1:31:54
244 5207 Steinar Rundsveen Follebu Skiklubb 4:34:26 +1:32:09
245 5174 Henning Olsen Nordbygda/ Løten Ski 4:34:44 +1:32:26
246 5339 Odd Arne Madsstuen Gjøvik skiklubb 4:34:53 +1:32:36
247 10052 Roar Fjøsne TechnipFMC 4:35:19 +1:33:02
248 5022 Arne Grimsrud Øyer Tretten Idrettslag 4:35:20 +1:33:03
248 5433 Rune Østgård Bergen CK 4:35:20 +1:33:03
250 4150 Odd Aandal   4:36:10 +1:33:53
251 4551 Lars Jonar Larsen Team HE-Plan 4:36:21 +1:34:04
252 3896 Felix Vontobel   4:36:32 +1:34:15
253 4894 Ulf Olsen Turrennklubben Rogaland 4:36:37 +1:34:20
254 3909 Bjørn Graff Søre Ål IL 4:37:25 +1:35:08
255 5932 Ingar Jensen Filipstad SF 4:37:51 +1:35:34
256 5939 Ingemar Moland ULVSBY IF 4:37:53 +1:35:36
257 4320 Bjørn Nordengen Skiptvet IL 4:38:05 +1:35:48
258 4365 Paul Håkon Almås Hommelvik i.l. 4:39:21 +1:37:04
259 4694 John Erik Sundby Røa IL 4:39:26 +1:37:09
260 5128 Tor Arne Langdal Egge IL 4:39:41 +1:37:24
261 5360 Ebbe Christian Grønvold Nanset Ski 4:40:19 +1:38:02
262 5055 Hans Hugo Henriksen   4:40:44 +1:38:27
263 4962 Alf Bøen   4:41:04 +1:38:47
264 4327 Oddleiv Sæle Lillehammer Skiklub 4:41:23 +1:39:06
265 9151 Jean Gosseaume   4:42:18 +1:40:00
266 4801 Gunnar Søderholm Syril 4:42:20 +1:40:02
267 4658 Geir Sjaastad Skiforeningen 4:42:55 +1:40:38
268 5155 Thomas Meinich   4:43:13 +1:40:56
269 5534 Erling Evensen Sørum IL 4:43:18 +1:41:01
270 5002 Kjell Vidar Flisnes   4:43:27 +1:41:09
271 4927 Henri Baudet FONTROMEU 4:44:26 +1:42:09
272 5941 Jan Nemec VIVATSPORT Team 4:44:29 +1:42:11
273 6633 Bengt Jonsson Hestra IF 4:46:09 +1:43:52
274 5437 Kjell Andersen Hamar Skiklubb 4:47:14 +1:44:57
275 4364 Jan Almkvist Högbo GIF 4:47:27 +1:45:10
276 8006 Zdenek Hron   4:47:32 +1:45:15
277 4605 Jørn Olsen Skiforeningen 4:48:06 +1:45:49
278 5688 RBERTO LOVATO   4:48:21 +1:46:04
279 5347 Harald Aas Transportøkonomisk institutt 4:48:49 +1:46:32
280 4481 Åge Norman Hansen LEGETEAM AS 4:49:24 +1:47:07
281 5706 Luciano Micheletti   4:49:32 +1:47:14
282 5815 Kristen Erik Thorp NRK bil 4:49:34 +1:47:17
283 4423 Erik Driveklepp VTI 4:50:17 +1:48:00
284 9148 Gabriel Girard   4:50:26 +1:48:09
285 8768 Fred Scheer   4:50:46 +1:48:29
286 5928 Helmer Fjellvåg Team Baldur 4:51:05 +1:48:48
287 3940 Ragnar Heier Østbygda IL 4:51:12 +1:48:55
288 8072 Gerardo Benavides  Lopez Andalusian Regional Team 4:51:58 +1:49:41
288 4498 Terje Holt SI, Kongsvinger 4:51:58 +1:49:41
290 4038 Kjell Michaelsen   4:52:09 +1:49:52
291 7679 Isak Tyldum IL Hållingen 4:52:35 +1:50:18
292 4245 Clas-Eirik Slotte   4:53:20 +1:51:03
293 9983 Odd Steinar Lysen   4:53:31 +1:51:14
294 5505 William Bøhler Rustad IL 4:53:59 +1:51:42
295 5001 Øyvind Fjellvang Total BIL 4:55:11 +1:52:54
296 5801 Kjell Ove Sundsøy Kårvåg IL 4:56:19 +1:54:02
297 5874 Frode Forland Folkehelseinstituttet 4:56:24 +1:54:07
298 8257 Mogens Weel Københavns skiklub, 4:56:44 +1:54:26
299 4954 Steinar Bruheim   4:57:50 +1:55:33
300 5786 Eyvind Sommerfelt Kondis 4:58:09 +1:55:52
301 5569 Ole Grimsrud Stall bystua overnattingskode MA150 4:58:27 +1:56:10
302 5709 Knut Erling Moen Friskis&Svettis Lillehammer 4:58:35 +1:56:18
303 5592 Claus Heen   4:58:37 +1:56:19
304 4966 Morten Carlsen   4:58:38 +1:56:21
305 5180 Halvor Oseid Snarøya Sportsklubb 4:59:04 +1:56:46
306 5308 Jon Henrik Wien Bardu il 4:59:15 +1:56:58
307 5732 Per-Otto Olsen   4:59:24 +1:57:07
308 5721 Magnus Niklasson IK Stern 4:59:44 +1:57:27
309 9981 Esten Murbreck Strandbygda Idrettslag 4:59:45 +1:57:28
310 5910 Jan Leminger   5:00:05 +1:57:48
311 8042 Krzysztof Kostka   5:00:15 +1:57:58
312 6548 Tore Romon Tvedt Stavanger o-klubb 5:00:34 +1:58:17
313 5743 Erik Rambøl Stall Bystua 5:00:42 +1:58:25
314 4949 Eirik Brekke Loxam BIL 5:01:02 +1:58:45
315 5146 Sverre Trætteberg Søndre Land 5:02:38 +2:00:21
316 5391 Per Spødervold Bjerkreim IL 5:03:00 +2:00:42
317 5354 Eirik Nordbrøden Halden SK 5:03:19 +2:01:02
318 8608 Magne  Hjelle Eid IL ski 5:03:21 +2:01:04
318 5616 Lars Häggblom Sverige,Karlstad 5:03:21 +2:01:04
320 5978 Odd Rune Tenfjord Vestre Akers Skiklub 5:05:11 +2:02:54
321 4065 John Northug Team Sport 1 5:05:22 +2:03:05
322 8751 Jostein Rindal   5:05:42 +2:03:25
323 5536 Espen Finholt Eide IL 5:05:43 +2:03:26
324 5550 Anders Frisinger   5:05:48 +2:03:31
325 7293 Petr Bouchal   5:06:49 +2:04:32
326 5806 Thor Svegården   5:09:43 +2:07:26
327 6427 Lars Ove Ullereng Nordea 5:11:56 +2:09:39
328 5840 Trond Vågan Eidsvoll videregående skole 5:12:06 +2:09:49
329 4006 Ulf Larssen Stokmarknes IL 5:12:24 +2:10:07
330 6248 Anders Kuikka   5:12:42 +2:10:25
331 5282 Stein Børre Torp   5:13:40 +2:11:23
332 8339 Milos Budik   5:13:43 +2:11:26
333 5604 Per Hoff   5:14:27 +2:12:10
334 6015 Svein Terje Bakkeng Alvdal IL 5:15:00 +2:12:43
335 6462 Hans Østby-Deglum Hedalm Anebyhus BIL 5:15:08 +2:12:51
336 9407 Martin Thur   5:16:12 +2:13:55
337 5489 Ole Binder Skiklubben Gorm - Danmark 5:16:56 +2:14:39
338 3830 Ove Aunli Team Sport 1 5:16:58 +2:14:41
339 5553 Paul Fuglesang Nessegutten 5:18:03 +2:15:46
340 9976 Sören Skålberg IK Stern 5:18:11 +2:15:54
341 7318 Oddbjørn Magne Digre Alvdal IL. 5:18:54 +2:16:37
342 7432 Frantisek Kocourek STKVK Prostejov 5:19:31 +2:17:14
343 5611 Jon Hovden Toten treningssenter 5:20:14 +2:17:57
344 6887 Miroslav Spaner VHK Zasová 5:20:50 +2:18:32
345 5626 Jan Jech   5:21:27 +2:19:10
346 9236 Erich Lanziner Moonlight Classic Seiser Alm 5:21:33 +2:19:16
347 5800 Ketil Stølen SINTEF 5:22:36 +2:20:18
348 6444 Thomas Wall   5:23:11 +2:20:54
349 10283 Thomas Karlsson HC HIK Skiteam 5:23:19 +2:21:02
350 7673 Einar Bjart Haugen   5:23:28 +2:21:11
351 3270 Harald Barfod Skiforeningen 5:25:06 +2:22:49
352 6595 Karl Johan Johansen Strindheim 5:26:09 +2:23:52
353 9433 Frode Waaler Dfi ski 5:26:40 +2:24:23
354 4428 Johan Ragnar Eggen Alvdal IL 5:27:19 +2:25:01
355 6173 Cornelis De Groot RW Rottemeren 5:28:22 +2:26:05
356 5862 Per Arne Saure Bjørke IL 5:29:49 +2:27:31
357 5667 Rolf Krohg-Sørensen Asker 5:30:09 +2:27:52
358 6276 Tore Martinsen Orkdal il 5:31:26 +2:29:09
359 8016 Lars Jensen BIL@EVRY 5:31:55 +2:29:37
360 9437 Lars Øyvind Ødegård Aktiv mot kreft 5:34:08 +2:31:51
361 9075 Tom Armstrong   5:34:33 +2:32:16
362 9551 Edvin Holsæter   5:35:13 +2:32:56
363 6323 Jan Petersen Holte Ski 5:35:44 +2:33:27
364 6317 Per Osen Vestre Akers Skiklub 5:37:07 +2:34:50
365 6554 Milan Hajda VHK Zasová 5:38:00 +2:35:43
366 5511 Jon Dahl Kirkens bymisjon Drammen 5:38:19 +2:36:02
367 6481 Knut Karlsen Stranden IL. 5:39:21 +2:37:04
368 5563 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 5:39:46 +2:37:28
369 6608 Arnfinn Vinju Nes Ski 5:39:48 +2:37:31
370 6551 Kjell Vågfelt IK Stern 5:40:55 +2:38:38
371 5797 Arvid Strand   5:42:49 +2:40:32
372 5979 Svend Kristian Thorstensen Tvedestrand Turn & IF - Ski 5:43:26 +2:41:08
373 8340 Bent Damgård Norhalla 5:44:51 +2:42:34
374 6581 Rolf Kleiven Eidsiva 5:45:43 +2:43:26
375 5652 Bjørn Kjeldby   5:47:31 +2:45:14
376 6070 Brede Anzjøn Aberdeen Asset Management 5:48:49 +2:46:32
377 6221 Arild Isaksen   5:48:52 +2:46:35
378 8390 Tore Stangebye Lyn Ski 5:50:35 +2:48:18
379 7868 Jon Andreas Arild   5:51:05 +2:48:48
380 6298 Lars Lindgaard Nielsen   5:51:33 +2:49:16
381 6321 Gunnar Børge Pedersen Volkswagen 5:51:35 +2:49:18
382 6367 Morten Selnes B&OI-Orientering 5:52:45 +2:50:28
383 8222 Jan Taborsky   5:53:06 +2:50:49
384 6302 Jan Nordengen   5:53:15 +2:50:58
385 6110 Harald B. Ciarlo Decoy Cross Country 5:53:45 +2:51:28
386 7640 Arne Fjeldstad VestCK 5:54:48 +2:52:31
387 5660 Peter Føns Knudsen Skiklubben Grom Jelling DK 5:55:58 +2:53:40
388 6669 Fred Inge Barbøl   5:57:04 +2:54:47
389 6574 Olav Tunold Afbi 5:57:26 +2:55:09
390 6168 Edvard Johannes Gløsen Team Blåvegen - Mo i Rana 5:58:10 +2:55:53
391 9305 Michael Palsberg   5:58:25 +2:56:08
392 8503 Kai Bjørkelund Asker Skiklubb 5:58:36 +2:56:19
393 6330 Søren Qvist Aarhus Skiklubb 6:00:11 +2:57:54
394 6396 Arne Egil Stensåsen Nordbygda/Løten Ski 6:03:16 +3:00:59
395 5648 Yngve Katralen   6:03:52 +3:01:35
396 6513 Franco Lampugnani   6:05:20 +3:03:03
397 8772 Aleksandr Shcherbin   6:05:26 +3:03:09
398 6315 Oddvar Olsnes Vaksdal IL 6:06:37 +3:04:20
399 7283 Charles Barden   6:07:07 +3:04:50
400 7683 Per Christian Bergh Tynset IF 6:09:24 +3:07:07
401 7577 Boris Ståhl IK Stern 6:10:41 +3:08:23
402 7864 Bill Andersson I 15 IF 6:12:18 +3:10:01
403 9096 Søren Bredkjær Københavns skiklub 6:14:24 +3:12:07
404 4444 Kjell Arne Fjære Tjøme Løpeklubb 6:15:22 +3:13:05
405 6877 Kaj Blomqvist   6:16:27 +3:14:10
406 6876 Ole Andersson   6:16:29 +3:14:12
407 6664 Per Tommy Antonsen   6:17:25 +3:15:07
408 8851 Nils Ragnar Wiersdalen   6:18:10 +3:15:52
409 6186 Øystein Vidar Hansen   6:19:00 +3:16:42
410 7404 Harry Juhani Iman FINLAND 6:21:26 +3:19:09
411 6447 Jay  Wiener   6:25:49 +3:23:32
412 6369 Thorstein Selvik Fana IL 6:26:54 +3:24:37
413 8035 Per Kloster   6:27:40 +3:25:23
414 6146 Reidar Flæte Førde il 6:28:11 +3:25:54
415 7892 Karol Bromboszcz Truchtacz-Myslowice 6:28:52 +3:26:35
416 6081 Steven Benton   6:28:53 +3:26:36
417 7492 Jan Nielsen   6:29:33 +3:27:15
418 8629 Christoffer Johansen Holte Skiklub 6:30:37 +3:28:20
419 9445 Christian Thorsen   6:30:42 +3:28:25
420 6732 Arne Hop Isfjorden IL 6:31:25 +3:29:08
421 6690 Knud Fink Ebbesen Holte Ski 6:32:00 +3:29:43
422 6779 Bjørn Nordgård Skodjerv iIL 6:39:25 +3:37:08
423 6332 Torleiv Ranheim Steni 6:41:42 +3:39:25
424 6803 Gard Erik Sandbakken Røros il 6:46:34 +3:44:17
425 6697 Lars Erlandsson Björnstorps IF 6:51:29 +3:49:11
426 6866 Morten Finn Anderson Bystua Overnatting kode M 150 6:56:47 +3:54:30
427 7440 Tom Kristiansen   6:59:55 +3:57:38
428 8715 Ralph Nielsen   7:03:10 +4:00:53
429 6265 Knut Lysfoss Team Tuu 7:04:21 +4:02:04
430 9398 Trond Tande Team Blåvegen Langløp 7:12:18 +4:10:01
431 7471 LUCA MARIO MANZONI   7:17:08 +4:14:51
432 7528 Mogens Rasmussen   7:19:26 +4:17:09
433 7587 Oke Saarenpää City Plåt Spånga 7:20:21 +4:18:04
434 7323 Mark Ehlert   7:21:02 +4:18:45
435 10375 Trond Velde Bogsrud   7:21:31 +4:19:14
436 7362 Claus Glædesdahl   7:25:53 +4:23:36
437 6474 Bill Gregg   7:34:01 +4:31:44
438 6471 Don Duffy   7:34:04 +4:31:47