Resultater Blåveisløpet 2016



Resultater Blåveisløpet 
Levanger, Nord-Trøndelag - 1. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 580 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 20:55   13:14
0 Jonas Alstad Frol IL 11:36   7:20
0 Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 16:29   10:25
0 Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK 21:25 +0:30 13:33
0 Even Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 19:00   12:01
0 Lars Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 18:41   11:49
0 Nora Halvorsen Freidig 15:49   10:00
0 Laura Hegstad OK Skøynar 29:49 +8:54 18:52
0 Mateo Henderson Steinkjer OK 16:32   10:27
0 Noelle Henderson Steinkjer OK 31:27 +10:32 19:54
0 Erik Myhr Imsland Frol IL 14:53   9:25
0 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 15:06   9:33
0 Edmund Kulstad Frol IL 18:59   12:00
0 Victoria Kulstad Frol IL 20:14   12:48
0 Live Marie Langøygard Frol IL 1:05:37 +44:42 41:31
0 Ludvig Langøygard Frol IL 36:46 +15:51 23:16
0 Selma Langøygard Frol IL 45:18 +24:23 28:40
0 Sondre Skoglund Leithe Frol IL 30:41 +9:46 19:25
0 Martin Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 22:20 +1:25 14:08
0 Torstein Gjedrem Lund Verdal OK 14:29   9:10
0 Johannes Matberg Frol IL 34:41 +13:46 21:57
0 Mads Stensland Melby Verdal OK 38:03 +17:08 24:04
0 Mia Stensland Melby Verdal OK 19:38   12:25
0 Karita Møller Steinkjer OK 15:49   10:00
0 Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 17:24   11:00
0 Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 19:10   12:07
0 Amalie Skjetnemark Frol IL 26:22 +5:27 16:41
0 Ingeborg Skjetnemark Frol IL 29:36 +8:41 18:44
0 Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 19:18   12:12
0 Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering 28:58 +8:03 18:20
0 Gustav Standal Stjørdals-Blink Orientering 2:24:31 +2:03:36 1:31:27
0 Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 19:49   12:32
0 Ole Ulseth Sylte Freidig 14:00   8:51
0 Stine Helgetun Sørensen Stjørdals-Blink Orientering 21:01 +0:06 13:18
0 Amalie Vestheim Frol IL 22:20 +1:25 14:08
0 Eline Vestheim Frol IL 22:37 +1:42 14:18
0 Julie Malen Vestheim Frol IL 19:31   12:21

C1,5

1 650 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Gjedrem Lund Verdal OK 10:57   6:38
2 Lena Lyngsaunet Alstad Frol IL 12:58 +2:01 7:51
3 Rebekka Veie OK Skøynar 18:57 +8:00 11:29
4 Tone Flægstad OK Skøynar 21:58 +11:01 13:18
5 Andreas Sandberg Frol IL 23:58 +13:01 14:31
6 Lise Gustad OK Skøynar 30:58 +20:01 18:46
7 Amund Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 31:48 +20:51 19:16

B2,0

1 950 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Kraft Stjørdals-Blink Orientering 23:52   12:14
2 Hege Hegstad OK Skøynar 24:08 +0:16 12:22
3 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering 24:45 +0:53 12:41
4 Kjertsi Løvik Stjørdals-Blink Orientering 32:06 +8:14 16:27
5 Ellen Nielsen Stjørdals-Blink Orientering 32:15 +8:23 16:32
6 Anders Waage Freidig 44:28 +20:36 22:48
7 Kaja Bestvold NTNUI 44:55 +21:03 23:02
8 Ingrid Angell-Pettersen Freidig 46:36 +22:44 23:53
9 Eli Kristoffersen Verdal OK 50:36 +26:44 25:56
10 Ingvild Geving Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 1:03:54 +40:02 32:46
11 Kari Sollid Verdal OK 1:11:10 +47:18 36:29

A3,5

3 660 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Scott Macody Lund NTNUI 44:09   12:03
2 Ole Petter Stavrum Frol IL 44:27 +0:18 12:08
3 Marie Wold Stavrum Frol IL 48:55 +4:46 13:21
4 Lars Strøm OK Skøynar 53:03 +8:54 14:29
5 Rune Stæte Wing OK 58:22 +14:13 15:56
6 Tina Strømdal Wik Freidig 1:08:33 +24:24 18:43

D -10

1 650 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 21:54   13:16
0 Marit Svendgård OK Skøynar 15:13   9:13
0 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 16:04   9:44
0 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 17:28   10:35

D 11-12

1 650 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 12:55   7:49
2 Guro Hegstad OK Skøynar 13:19 +0:24 8:04
3 Maria Strømdal Wik Freidig 15:19 +2:24 9:16
4 Ella Sandstad Freidig 17:07 +4:12 10:22
5 Tora Kittilsen Freidig 17:40 +4:45 10:42

D 13-14

1 950 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 18:35   9:31
2 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 21:52 +3:17 11:12
3 Louise Ronglan OK Skøynar 23:04 +4:29 11:49
4 Hege Hallan OK Skøynar 23:14 +4:39 11:54
5 June Munkeby Frol IL 24:29 +5:54 12:33
6 Maren Viken Byåsen IL 25:08 +6:33 12:53
7 Iselina Myhr Imsland Frol IL 25:55 +7:20 13:17
8 Mari Eidsmo Freidig 27:43 +9:08 14:12
9 Trude Markhus Verdal OK 27:46 +9:11 14:14
10 Ane Malene Kolstad Freidig 28:13 +9:38 14:28
11 Linnea Sandvik Frol IL 29:45 +11:10 15:15
12 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 33:27 +14:52 17:09

D 15-16

2 210 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 23:55   10:49
2 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 26:31 +2:36 11:59
3 Sofie Hallem Verdal OK 1:00:04 +36:09 27:10
4 Mona Ulseth Sylte Freidig 1:00:45 +36:50 27:29

D 15-20B

1 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liva-Mari Løvstad Verdal OK 31:56   16:22
  Thea Walseth Malvik IL diskvalifisert    

D 17-20

3 230 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 32:51   10:10
2 Maren Grande Frol IL 36:15 +3:24 11:13
3 Emma Arnesen Byåsen IL 36:16 +3:25 11:13
4 Vera Melkild Freidig 43:29 +10:38 13:27
5 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 46:58 +14:07 14:32
6 Maria Ulseth Sylte Freidig 49:41 +16:50 15:22
7 Andrine Viken Byåsen IL 1:00:18 +27:27 18:40

D 21-

3 660 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Lindkvist NTNUI 32:38   8:54
2 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 34:02 +1:24 9:17
3 Hanne Sandstad Freidig 34:04 +1:26 9:18
4 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 34:30 +1:52 9:25
5 Anine Ahlsand Nydalens SK 35:18 +2:40 9:38
6 Linda Lindkvist Leksands OK 36:18 +3:40 9:55
7 Marta Ulvensøen NTNUI 40:26 +7:48 11:02
8 Line Sundsvik Frol IL 40:33 +7:55 11:04
9 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 40:39 +8:01 11:06
10 Jorunn Kvakland NTNUI 41:29 +8:51 11:20
11 Silje Arntzen NTNUI 41:55 +9:17 11:27
12 Marte Hoff Hagen NTNUI 42:06 +9:28 11:30
13 Marianne Opsahl Bredesen NTNUI 42:40 +10:02 11:39
14 Gry Granstedt NTNUI 44:06 +11:28 12:02
15 Aurora Fossøy NTNUI 44:27 +11:49 12:08
16 Camilla Öhman NTNUI 44:52 +12:14 12:15
17 Solveig Blandkjenn NTNUI 45:34 +12:56 12:26
18 Ingrid Okkenhaug NTNUI 46:08 +13:30 12:36
19 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 48:20 +15:42 13:12
20 Gunhild Rogne Halland NTNUI 48:34 +15:56 13:16
21 Jenny Persson Byåsen IL 50:15 +17:37 13:43
22 Norunn Kvistad Dengerud NTNUI 50:49 +18:11 13:53
23 Ane Kjerstine Sandstad Frol IL 50:52 +18:14 13:53
24 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 51:54 +19:16 14:10
25 Kristin Antonsen NTNUI 51:58 +19:20 14:11
26 Trine Disch Kihle NTNUI 51:59 +19:21 14:12
26 Randi Jensen Frol IL 51:59 +19:21 14:12
28 Ingvild Torgersen NTNUI 52:56 +20:18 14:27
29 Ingvild Brekke NTNUI 53:17 +20:39 14:33
30 Rannveig Jørgensen NTNUI 53:26 +20:48 14:35
31 Karoline Dahl Fosby NTNUI 55:23 +22:45 15:07
32 Synne Fossøy NTNUI 1:02:59 +30:21 17:12
33 Maria Dahl Fosby NTNUI 1:03:36 +30:58 17:22
34 Heidi Jensen NTNUI 1:03:51 +31:13 17:26
35 Kristine Ausen NTNUI 1:08:07 +35:29 18:36

D 40-

3 230 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Angell-Petersen Freidig 34:22   10:38
2 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 39:06 +4:44 12:06
3 Kari Ulseth Freidig 41:54 +7:32 12:58
4 Sigrid Melkild Freidig 46:09 +11:47 14:17
5 Gøril Eide Byåsen IL 47:55 +13:33 14:50
6 Eirin Benum Luong Steinkjer OK 48:45 +14:23 15:05
7 Tanja Henderson Steinkjer OK 49:04 +14:42 15:11
8 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 49:32 +15:10 15:20
9 Maj-Lisbet Rønning Freidig 1:09:54 +35:32 21:38

D 50-

2 210 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Arnesen Byåsen IL 31:44   14:21
2 Hilde Forbord Malvik IL 33:16 +1:32 15:03
3 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 34:11 +2:27 15:28
4 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 34:23 +2:39 15:33
5 Magnhild Kvaal Verdal OK 44:08 +12:24 19:58
6 Mona J. Mølnvik Freidig 44:28 +12:44 20:07
7 Gunhild Bredesen Verdal OK 48:19 +16:35 21:51

D 60-

2 210 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 47:11   21:20
2 Kari Halvorsen Melbye Verdal OK 1:09:40 +22:29 31:31

H -10

1 650 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ole Andreas Veske OK Skøynar 19:08 +6:59 11:35
0 Alf Petter Lynum Freidig 14:09 +2:00 8:34
  Håkon Hallan OK Skøynar diskvalifisert    

H 11-12

1 650 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 10:23   6:17
2 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 10:55 +0:32 6:36
3 Sigurd Vatn Frol IL 11:42 +1:19 7:05
4 Emil Grønli Freidig 11:58 +1:35 7:15
5 Vegard Lereim Storli Freidig 12:12 +1:49 7:23
6 Iver Dalsaune Thun Freidig 15:04 +4:41 9:07
7 Tristan Halvorsen Freidig 18:12 +7:49 11:01
8 Oliver Andreas Gjærum Stjørdals-Blink Orientering 20:27 +10:04 12:23

H 13-14

1 950 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 12:30   6:24
2 Jostein Rø Freidig 16:17 +3:47 8:21
3 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 17:19 +4:49 8:52
4 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 17:30 +5:00 8:58
5 Petter Lynum Frol IL 18:30 +6:00 9:29
6 Martin Wold Stavrum Frol IL 20:20 +7:50 10:25
7 Håvard Veie OK Skøynar 20:23 +7:53 10:27
8 Hallvar Hallan OK Skøynar 20:37 +8:07 10:34
9 Fredrik Møller Steinkjer OK 22:39 +10:09 11:36
10 Mikkel Holt Freidig 26:46 +14:16 13:43
11 Vemund Mølnvik Freidig 27:03 +14:33 13:52
12 Vegard Ulseth Sylte Freidig 30:58 +18:28 15:52
13 William P Walseth Malvik IL 45:31 +33:01 23:20

H 13-16C

1 650 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aksel Veske OK Skøynar 9:44   5:53

H 13-16N

1 580 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iver Gjedrem Lund Verdal OK 10:06   6:23
2 Olav Gjedrem Lund Verdal OK 12:18 +2:12 7:47

H 15-16

3 230 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittilsen Freidig 27:38   8:33
2 Simen Spets Storhov Freidig 29:58 +2:20 9:16
3 Mats Eidsmo Freidig 35:04 +7:26 10:51
4 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 35:49 +8:11 11:05
5 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 36:27 +8:49 11:17
6 Jo Even Kolstad Freidig 37:26 +9:48 11:35
7 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 39:32 +11:54 12:14
8 Morten Svendgård OK Skøynar 39:34 +11:56 12:14
9 Lars Sandstad Freidig 40:37 +12:59 12:34
10 Are Lodgaard Byåsen IL 40:50 +13:12 12:38
11 Kristian Fredrik Lynum Freidig 41:57 +14:19 12:59
12 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 42:01 +14:23 13:00
13 Tore Markhus Verdal OK 42:06 +14:28 13:02
14 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 46:37 +18:59 14:25
15 Andreas Ronglan OK Skøynar 49:13 +21:35 15:14
  Marius Møller Steinkjer OK diskvalifisert    

H 15-20B

1 950 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noah Henderson Steinkjer OK 28:08   14:25

H 17-20

3 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oscar Lyngen Frol IL 31:44   8:40
2 Kjetil Mølnvik Freidig 33:35 +1:51 9:10
3 Anders Haugskott OL Trollelg 34:50 +3:06 9:31
4 Adrian Opheim Freidig 37:14 +5:30 10:10
5 Ole Wanvik Haugen Freidig 37:50 +6:06 10:20
6 Mathias Hermstad Freidig 43:36 +11:52 11:54
7 Petter Markhus Verdal OK 48:13 +16:29 13:10

H 21-

5 150 m, 49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Sirum Frol IL 35:36   6:54
2 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 36:00 +0:24 6:59
3 Yngve Skogstad Frol IL 37:02 +1:26 7:11
4 Isak Bergset NTNUI 37:15 +1:39 7:13
5 Jonas Madslien Bakken NTNUI 37:51 +2:15 7:20
6 Dag Lofthus NTNUI 38:23 +2:47 7:27
7 Simen Aamodt NTNUI 39:15 +3:39 7:37
8 Stian Sundsvik Frol IL 39:33 +3:57 7:40
9 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 39:50 +4:14 7:44
9 Johan Ivarsson Freidig 39:50 +4:14 7:44
11 Jonas Klausen Espedal NTNUI 41:09 +5:33 7:59
12 Per Melander Often NTNUI 41:21 +5:45 8:01
13 Sverre Turter Sandvold NTNUI 41:28 +5:52 8:03
14 Carl Petter Lyngen Frol IL 42:05 +6:29 8:10
15 Simen Eid Nielsen NTNUI 42:27 +6:51 8:14
16 Magne Jutulstad NTNUI 43:06 +7:30 8:22
17 Gustav Fiskum NTNUI 43:13 +7:37 8:23
18 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 43:17 +7:41 8:24
19 Pål Kittilsen Freidig 43:43 +8:07 8:29
20 Sindre Nordhagen NTNUI 44:52 +9:16 8:42
21 Tomas Eidsmo Freidig 44:54 +9:18 8:43
22 Jørgen Fiskum Frol IL 45:30 +9:54 8:50
23 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 45:54 +10:18 8:54
24 Sindre Johannessen Freidig 46:06 +10:30 8:57
25 Erik Gustafsson NTNUI 46:30 +10:54 9:01
26 Torkil Eide Solstad NTNUI 47:02 +11:26 9:07
27 Roar Skulbørstad OL Trollelg 47:35 +11:59 9:14
28 Atle Dengerud Steinkjer OK 48:02 +12:26 9:19
29 Bjørn Lundanes NTNUI 49:23 +13:47 9:35
30 Brynjar Larssen Bakken NTNUI 49:36 +14:00 9:37
31 Lars Even Schei NTNUI 49:47 +14:11 9:40
32 Eirik Aal NTNUI 51:15 +15:39 9:57
33 Markus Glad Nydalens SK 51:43 +16:07 10:02
34 Jens Even Storhov Freidig 51:46 +16:10 10:03
35 Adrian Opheim NTNUI 52:12 +16:36 10:08
36 Kristoffer Nesland NTNUI 54:43 +19:07 10:37
37 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 57:26 +21:50 11:09
38 Svein Inge Ydse Verdal OK 57:55 +22:19 11:14
39 Håvard Myhre NTNUI 59:24 +23:48 11:32
40 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 59:25 +23:49 11:32
41 Pierre Husebø Chambenoit NTNUI 1:01:45 +26:09 11:59
42 Harald Kalager NTNUI 1:01:46 +26:10 11:59
43 Ole Morten Frøseth Verdal OK 1:01:52 +26:16 12:00
44 Jacob Berg Lofthus NTNUI 1:04:16 +28:40 12:28
45 Hermann Leithe Frol IL 1:04:20 +28:44 12:29
46 Erlend Engzelius Gylver NTNUI 1:08:36 +33:00 13:19
47 Espen Stornes NTNUI 1:17:32 +41:56 15:03
48 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 1:49:29 +1:13:53 21:15
  Anders Bjergaard NTNUI diskvalifisert    

H 40-

3 660 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kurt Ove Melbye Verdal OK 34:13   9:20
2 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 35:00 +0:47 9:33
3 Jørgen Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 35:53 +1:40 9:48
4 Otto Richard Eide Byåsen IL 36:38 +2:25 10:00
5 Arild H Clausen Freidig 40:46 +6:33 11:08
6 Håvard Dybdahl Frol IL 42:56 +8:43 11:43
7 Harald Storrønning Byåsen IL 42:57 +8:44 11:44
8 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 45:46 +11:33 12:30
9 Joar Svendgård OK Skøynar 45:56 +11:43 12:33
10 Marius Enes Verdal OK 50:27 +16:14 13:47
11 Håvard Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 50:34 +16:21 13:48
12 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:21:02 +46:49 22:08
13 Marius Walseth Malvik IL 1:23:24 +49:11 22:47

H 50-

3 230 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Severin Matberg Frol IL 29:50   9:14
2 Vidar Skjerve Verdal OK 32:54 +3:04 10:11
3 Arne Grevskott Frol IL 33:19 +3:29 10:18
4 Frode Haugskott OL Trollelg 33:34 +3:44 10:23
5 Einar Lund Verdal OK 34:20 +4:30 10:37
6 Terje Rønning OK Skøynar 34:32 +4:42 10:41
7 Øyvind Schjelderup Freidig 34:59 +5:09 10:49
8 Stein Markhus Verdal OK 36:45 +6:55 11:22
9 Tor Ove Hallem Verdal OK 36:57 +7:07 11:26
10 Haakon Arnesen Byåsen IL 38:42 +8:52 11:58
11 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 39:50 +10:00 12:19
12 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 40:02 +10:12 12:23
13 Øystein Wiggen Byåsen IL 41:40 +11:50 12:53
14 Inge Hafstad Verdal OK 45:21 +15:31 14:02
15 Geir Paulsen OL Trollelg 48:53 +19:03 15:08
16 Tore Solheim Stjørdals-Blink Orientering 50:14 +20:24 15:33

H 60-

2 210 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karl Arne Melbye Verdal OK 31:15   14:08
2 Tore Angell-Petersen Freidig 32:02 +0:47 14:29
3 Magnus Landstad Freidig 36:46 +5:31 16:38
4 Bjørn Olav Nygård Frol IL 39:47 +8:32 18:00
5 Nils Olav Vennevik Freidig 40:00 +8:45 18:05
6 Sverre Kristoffersen Verdal OK 42:05 +10:50 19:02
7 Gunnar Østerbø Freidig 45:55 +14:40 20:46
8 Svein Endre Hove Byåsen IL 47:28 +16:13 21:28
9 Jardar Sandstad Selbu OK 50:03 +18:48 22:38

H 70-

1 950 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øistein Åsmul OL Trollelg 26:33   13:36
2 Robert Strøm Wing OK 30:46 +4:13 15:46
3 Rolf Karset Steinkjer OK 32:13 +5:40 16:31
4 Lars Stavran Inderøy IL 32:15 +5:42 16:32
5 Kristian Midthjell Verdal OK 34:05 +7:32 17:28
6 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 38:49 +12:16 19:54
  Henry Sundsetvik OL Trollelg diskvalifisert    

H 80-

1 950 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Sollid Verdal OK 36:55   18:55