Resultater Drammen City Cup 4 - KM Buskerud Sprint - 2016



Resultater KM Buskerud Sprint - Drammen City Cup -  løp nummer 4
Drammen, Buskerud - 28. april 2016

Arrangementstype: Orientering

Rekrutt

1 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Aksel Klausen Sturla, IF 20:49 +3:33 13:52
0 Julie Hågard Økern Konnerud IL 56:28 +39:12 37:38
0 Hanna Spangberg Konnerud IL 20:33 +3:17 13:42
0 Isabel Heitmann Konnerud IL 17:16   11:30
0 Jens Wold Sturla, IF 22:36 +5:20 15:04
0 Johanne Storhaug Konnerud IL 17:13   11:28

D 15 -16

2 200 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Eger Kongsberg OL 12:05   5:29
2 Andrea Ranvik Konnerud IL 12:26 +0:21 5:39
3 Jenny Baklid Konnerud IL 12:46 +0:41 5:48
4 Marlin Haavengen Kongsberg OL 13:07 +1:02 5:57
5 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 13:36 +1:31 6:10
6 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 13:45 +1:40 6:14
7 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 13:50 +1:45 6:17
8 Tale Strand Kongsberg OL 14:39 +2:34 6:39
9 Thea Land Konnerud IL 14:43 +2:38 6:41
10 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 15:05 +3:00 6:51
11 Lotte Myklemyr Eiker OL 15:11 +3:06 6:54
12 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 15:19 +3:14 6:57
13 Christine Hoen Eiker OL 15:24 +3:19 6:59
14 Anniken Ranvik Konnerud IL 15:28 +3:23 7:01
15 Silje Morlandstø Eiker OL 15:31 +3:26 7:03
16 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 15:48 +3:43 7:10
17 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 16:10 +4:05 7:20
18 Andrea Vanebo Kongsberg OL 16:14 +4:09 7:22
19 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 16:42 +4:37 7:35
20 Solveig Letmolie Eiker OL 17:18 +5:13 7:51
21 Anni Saarela Konnerud IL 18:00 +5:55 8:10
22 Sarah Wøllo Kongsberg OL 18:20 +6:15 8:20
23 Silje Carlsen Røyken OL 20:13 +8:08 9:11
24 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 23:22 +11:17 10:37
25 Tessa Verinder Sturla, IF 26:31 +14:26 12:03

H 15 -16

2 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 14:07   5:38
2 Egil Frydenlund Sturla, IF 14:38 +0:31 5:51
3 Vegard Øverli Berg Kongsberg OL 14:44 +0:37 5:53
4 Sølve Drage Kongsberg OL 14:51 +0:44 5:56
5 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 15:27 +1:20 6:10
6 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 16:33 +2:26 6:37

D 17-

2 500 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 13:53   5:33
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 14:18 +0:25 5:43
3 Ane Dyrkorn Eiker OL 14:39 +0:46 5:51
4 Thea Dyrkorn Eiker OL 14:50 +0:57 5:56
5 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 15:58 +2:05 6:23
6 Ingrid Tronshaug Stokke IL 16:12 +2:19 6:28
7 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 16:16 +2:23 6:30
8 Eline Drage Kongsberg OL 16:26 +2:33 6:34
9 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 16:41 +2:48 6:40
10 Aurora Moholth Kongsberg OL 16:52 +2:59 6:44
11 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 16:57 +3:04 6:46
12 Siri Moholth Kongsberg OL 18:20 +4:27 7:20
13 Katinka Jussie Brurberg Sturla, IF 18:39 +4:46 7:27
14 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 21:11 +7:18 8:28
15 Idunn Haavengen Kongsberg OL 21:22 +7:29 8:32
16 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 21:38 +7:45 8:39
17 Anna Isnes Tyse Eiker OL 21:57 +8:04 8:46
18 Ingrid Letmolie Eiker OL 29:18 +15:25 11:43

H 17-

2 600 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 13:35   5:13
2 Audun Heimdal Konnerud IL 13:50 +0:15 5:19
3 Mathias Drage Kongsberg OL 14:29 +0:54 5:34
4 Erik Feyling Haare Konnerud IL 14:57 +1:22 5:45
5 Emil Ahlbäck Fossum IF 15:07 +1:32 5:48
6 Vegard Myklemyr Eiker OL 15:12 +1:37 5:50
7 Tord Strand Kongsberg OL 16:09 +2:34 6:12
8 Lars Henrik Verde Thon Sturla, IF 16:13 +2:38 6:14
9 Joar Gjerdahl Konnerud IL 16:16 +2:41 6:15
10 Håkon Lund Kongsberg OL 16:18 +2:43 6:16
11 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 16:28 +2:53 6:20
12 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 17:50 +4:15 6:51
13 Kenneth Sandvold Eiker OL 18:12 +4:37 7:00
14 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 19:14 +5:39 7:23
15 Nicolai Hübschle Sturla, IF 19:17 +5:42 7:25
16 Henrik André Larsen Kongsberg OL 19:50 +6:15 7:37

D 11-12

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Hübschle Sturla, IF 20:35   13:43

H 11-12

1 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 11:18   7:32
2 Martin Flemmig Kristensen Konnerud IL 13:46 +2:28 9:10
3 Oskar allocated Konnerud IL 15:14 +3:56 10:09

D 13-14

2 200 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 13:35   6:10
2 Mille Jægtvik Konnerud IL 15:00 +1:25 6:49
3 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 15:27 +1:52 7:01
4 Hedda Spangberg Konnerud IL 17:20 +3:45 7:52
5 Oda Isnes Tyse Eiker OL 17:22 +3:47 7:53
6 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 17:59 +4:24 8:10
7 Konstanse Moholth Kongsberg OL 18:30 +4:55 8:24
8 Ine Instanes Sturla, IF 18:55 +5:20 8:35
8 Iselin Sørensen Sturla, IF 18:55 +5:20 8:35
10 Mari Øverby Kongsberg OL 20:35 +7:00 9:21
11 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 22:58 +9:23 10:26
12 Malene Instanes Sturla, IF 23:56 +10:21 10:52
13 Elin Heitmann Konnerud IL 24:55 +11:20 11:19
14 Eline Andersen Konnerud IL 28:36 +15:01 12:59

H 13-14

2 500 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vetle Drage Kongsberg OL 14:54   5:57
2 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 15:15 +0:21 6:06
3 Lukas Klausen Sturla, IF 15:36 +0:42 6:14
4 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 15:55 +1:01 6:22
5 Johan Eger Kongsberg OL 16:14 +1:20 6:29
6 Henrik Reusch Heming Orientering 16:16 +1:22 6:30
7 Mikkel Berglund Ringerike OL 17:02 +2:08 6:48
8 Ferdinand Fremming Heming Orientering 17:35 +2:41 7:02
9 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 18:35 +3:41 7:26
10 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 23:11 +8:17 9:16
11 Kristoffer Hübschle Sturla, IF 24:02 +9:08 9:36
12 Stein Aas Stræte Ringerike OL 24:56 +10:02 9:58
13 Olav Melheim Sturla, IF 28:49 +13:55 11:31
14 Daniel Nystuen Røyken OL 33:20 +18:26 13:20
15 Simen Kolbergsrud Røyken OL 34:23 +19:29 13:45
  Sigurd Smemo Sturla, IF diskvalifisert    
  Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL diskvalifisert    

D 40

2 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Berglund Ringerike OL 16:35   6:38
2 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 17:07 +0:32 6:50
3 Isa Heggedal Konnerud IL 17:13 +0:38 6:53
4 Hanne Løver Thon Modum OL 18:38 +2:03 7:27
5 Heidi Myklemyr Eiker OL 21:09 +4:34 8:27
6 Marianne Reusch Heming Orientering 21:12 +4:37 8:28
7 Mette Spangberg Konnerud IL 22:43 +6:08 9:05
8 Ingunn Norbom Konnerud IL 23:26 +6:51 9:22
9 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 29:15 +12:40 11:42

H 40

2 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd Strand Kongsberg OL 16:21   6:17
2 Christian Reusch Heming Orientering 17:24 +1:03 6:41
3 Stig Melling Ringerike OL 17:30 +1:09 6:43
4 Per Øivind Eger Kongsberg OL 17:46 +1:25 6:50
5 Christian Jomaas Fossum IF 17:52 +1:31 6:52
6 Håvard Hågård Konnerud IL 18:02 +1:41 6:56
7 Peter Carlsen Røyken OL 18:09 +1:48 6:58
8 Lars Berglund Ringerike OL 18:40 +2:19 7:10
9 Øystein Rognebakke Sturla, IF 18:53 +2:32 7:15
10 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 20:53 +4:32 8:01
11 Per Jogeir Karlsbakk Konnerud IL 21:17 +4:56 8:11
12 Jørn Idar Ellingsen Konnerud IL 25:12 +8:51 9:41
  Ole Myklemyr Eiker OL diskvalifisert    
  Rune Andersen Konnerud IL diskvalifisert    

D 50

2 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Stræte Ringerike OL 15:13   6:54
2 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 15:55 +0:42 7:14
3 Tove Heimdal Konnerud IL 17:48 +2:35 8:05
4 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 18:12 +2:59 8:16
5 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 18:43 +3:30 8:30
6 Hilde Moholth Kongsberg OL 19:53 +4:40 9:02
7 Katrine Hjelsteh Larsen Kongsberg OL 22:17 +7:04 10:07
8 Annemarie Ranvik Konnerud IL 22:19 +7:06 10:08
9 Jane Rødder Kongsberg OL 27:22 +12:09 12:26
  Gunhild Hennum Lierbygda OL diskvalifisert    

H 50

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 13:56   5:34
2 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 14:50 +0:54 5:56
3 Erik Saugerud Konnerud IL 15:06 +1:10 6:02
4 Knut Aas Ringerike OL 15:16 +1:20 6:06
5 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 15:34 +1:38 6:13
6 Njål Svingheim Konnerud IL 17:00 +3:04 6:48
7 Bjørn Bakli Konnerud IL 18:24 +4:28 7:21

D 60

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sirpa Lilja Modum OL 15:11   6:54

H 70

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 15:35   7:04