Resultater Eikerløpet - KM Buskerud Mellomdistanse 2016



Resultater Eikerløpet - KM Buskerud Mellomdistanse 
Hokksund, Buskerud - 5. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 82 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Simen Hope Abel Røyken OL 29:04   17:05
0 Katrine Akselsen Nydalens SK 28:18   16:38
0 Marthe Austal-Brekke Eiker OL 34:12 +5:08 20:07
0 Abelone Josefine Axelson Eiker OL 19:53   11:41
0 Amanda Axelson Eiker OL 24:57   14:40
0 Mathias Axelson Eiker OL 24:25   14:21
0 Oliver Bakken Eiker OL 37:59 +8:55 22:20
0 Sebastian Bakken Eiker OL 34:57 +5:53 20:33
0 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 23:46   13:58
0 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 44:21 +15:17 26:05
0 Oliver Bjerke Kongsberg OL 45:00 +15:56 26:28
0 Linn Sofie Bjørnerød Eiker OL 42:06 +13:02 24:45
0 Marta Borowska Eiker OL 27:39   16:15
0 Michal borowski Eiker OL 21:58   12:55
0 Tuva Bredholt Kongsberg OL 28:07   16:32
0 Mathis Burkhardt Eiker OL 32:49 +3:45 19:18
0 Alexander Dypvik Stokke IL 30:00 +0:56 17:38
0 Jens Dypvik Stokke IL 36:08 +7:04 21:15
0 Marte Eger Kongsberg OL 20:56   12:18
0 Martinius Fleicher Eiker OL 26:45   15:44
0 Filip August Fleischer Eiker OL 24:24   14:21
0 Olander Fleischer Eiker OL 26:59   15:52
0 Eivind B Friberg Sturla, IF 22:28   13:12
0 Marthe Graff-Wiik Røyken OL 26:17   15:27
0 Aleksander Gruba Eiker OL 25:52   15:12
0 Jarand Gustafsson Kongsberg OL 1:00:00 +30:56 35:17
0 Sofie M. Pahr Haare Konnerud IL 31:46 +2:42 18:41
0 Eskild Hafskjold Nydalens SK 27:50   16:22
0 Sindre Hafskjold Nydalens SK 26:39   15:40
0 Thea Helene Hammer Schjølberg Eiker OL 1:33:57 +1:04:53 55:15
0 William Leo Hammer Schjølberg Eiker OL 1:34:13 +1:05:09 55:25
0 Eira Harbo-Haase Røyken OL 27:55   16:25
0 Håvard Haugland Røyken OL 38:37 +9:33 22:42
0 Elise Hedemark Nelson Berger og Svelvik OL 41:52 +12:48 24:37
0 Johanne Hedemark Nelson Berger og Svelvik OL 41:43 +12:39 24:32
0 Isabel Heitmann Konnerud IL 38:40 +9:36 22:44
0 Mina Hobbelstad Eiker OL 34:06 +5:02 20:03
0 Frida Hope Modum OL 28:40   16:51
0 Oskar Hope Modum OL 28:15   16:37
0 Marlene Huse Sandelien Asker Skiklubb 50:40 +21:36 29:48
0 Mathilde Sunniva Huse Sandelien Asker Skiklubb 51:03 +21:59 30:01
0 Tormod Høimyr Brekke Sturla, IF 31:25 +2:21 18:28
0 Kristine L Johansen Eiker OL 47:30 +18:26 27:56
0 Marthe L Johansen Eiker OL 47:49 +18:45 28:07
0 Mats Johnsen Røyken OL 16:13   9:32
0 Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL 29:33 +0:29 17:22
0 Hedda Kind Kjellevold Modum OL 29:35 +0:31 17:24
0 Olivia Kjølstad Røyken OL 30:53 +1:49 18:10
0 Aksel Klausen Sturla, IF 26:50   15:47
0 Herman Lauvlid Kongsberg OL 21:16   12:30
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 44:25 +15:21 26:07
0 Lars Lindum Ackenhausen Konnerud IL 42:09 +13:05 24:47
0 Ulla Lunøe Akselsen Nydalens SK 49:28 +20:24 29:05
0 Helene Stenvik Moen Kongsberg OL 1:00:02 +30:58 35:18
0 Emil S Molenaar Modum OL 15:57   9:22
0 Filip Molenaar Modum OL 21:59   12:55
0 Inez Nelson Lardal OL 33:21 +4:17 19:37
0 Martin Nøst-Hegge Røyken OL 36:43 +7:39 21:35
0 Mathias Nøst-Hegge Røyken OL 36:29 +7:25 21:27
0 Anna Paulsen Ask Lierbygda OL 23:50   14:01
0 Mathis Renard Kongsberg OL 33:34 +4:30 19:44
0 Alfred Berglund Sande Røyken OL 35:19 +6:15 20:46
0 Stine Sembsmoen-Schleis Kongsberg OL 24:19   14:18
0 Sølve Sembsmoen-Schleis Kongsberg OL 23:45   13:58
0 Linus Hognestad Sennels Røyken OL 20:59   12:20
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 19:36   11:31
0 Ella Louise Skogen OL Tønsberg og omegn 49:10 +20:06 28:55
0 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 23:04   13:34
0 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 30:31 +1:27 17:57
0 Ingrid Solumshenglet Kongsberg OL 59:52 +30:48 35:12
0 Erlend Sommerhein OK Horten 17:58   10:34
0 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 22:50   13:25
0 Jon Strand Kongsberg OL 21:11   12:27
0 Vegard Sølvberg-Øien Røyken OL 34:54 +5:50 20:31
0 Melina Teien Knapskog Eiker OL 46:01 +16:57 27:04
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 30:52 +1:48 18:09
0 Aurora Viken Foss Eiker OL 35:42 +6:38 21:00
0 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 52:16 +23:12 30:44
0 Jens Wold Sturla, IF 22:30   13:14
0 Julie Wold Sturla, IF 49:33 +20:29 29:08
0 Håkon Øverby Kongsberg OL 36:33 +7:29 21:30
0 Eimund Øverli Berg Kongsberg OL 36:15 +7:11 21:19

D -10

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofia Øhlckers IL Tyrving 36:16   18:08
2 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 44:46 +8:30 22:23
3 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 51:28 +15:12 25:44
4 Elise Renard Kongsberg OL 57:57 +21:41 28:58
5 Anita Langeggen Kongsberg OL 59:55 +23:39 29:57
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

D 11-12

2 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sunniva Morlandsto Eiker OL 18:26   9:13
2 Synne Sandven Notodden OL 18:40 +0:14 9:20
3 Marie Kvarme Røyken OL 19:23 +0:57 9:41
4 Mina Akiko Johnsen Røyken OL 24:44 +6:18 12:22
5 Andrea Opsahl Røyken OL 25:27 +7:01 12:43
6 Martine Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 28:20 +9:54 14:10
7 Nora Christine Hansen Røyken OL 28:40 +10:14 14:20
8 Anne Maren Eidsten Sturla, IF 32:09 +13:43 16:04
9 Andrea Kirkenes Fjell Røyken OL 33:21 +14:55 16:40
10 Emma Berglund Sande Røyken OL 37:27 +19:01 18:43
11 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 37:58 +19:32 18:59
12 Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 44:27 +26:01 22:13
13 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 48:29 +30:03 24:14
  Ingvild Gustafsson Kongsberg OL diskvalifisert    

D 11-12N

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bettina Nystuen Røyken OL 33:54   15:24
2 Selma Sembsmoen-Schleis Kongsberg OL 1:14:19 +40:25 33:46

D 13-14

2 600 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 22:34   8:40
2 Åsne Haavengen Kongsberg OL 23:14 +0:40 8:56
3 Berthe Teslo Hadeland OL 30:48 +8:14 11:50
4 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 31:05 +8:31 11:57
5 Oda Isnes Tyse Eiker OL 32:13 +9:39 12:23
6 Mina Schjerven Lardal OL 32:56 +10:22 12:40
7 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 35:03 +12:29 13:28
8 Mille Jægtvik Konnerud IL 37:09 +14:35 14:17
9 Sanna Sembsmoen-Schleis Kongsberg OL 39:08 +16:34 15:03
10 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 39:12 +16:38 15:04
11 Malene Instanes Sturla, IF 42:05 +19:31 16:11
12 Mari Øverby Kongsberg OL 44:15 +21:41 17:01
13 Konstanse Moholth Kongsberg OL 44:30 +21:56 17:06
14 Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF 46:50 +24:16 18:00
15 Ine Instanes Sturla, IF 47:14 +24:40 18:10
16 Petra Hoveid Asker Skiklubb 49:27 +26:53 19:01
17 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 51:25 +28:51 19:46
  Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL brutt    

D 13-16C

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 25:40   10:41
2 Vera Gano Mønnich Røyken OL 29:07 +3:27 12:07
3 Ingrid Mobråthen Botne SK 29:43 +4:03 12:22
4 Silje Carlsen Røyken OL 31:47 +6:07 13:14
5 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 36:24 +10:44 15:10
6 Elin Heitmann Konnerud IL 37:33 +11:53 15:38
7 Tessa Verinder Sturla, IF 1:26:17 +1:00:37 35:57

D 15-16

3 500 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Eger Kongsberg OL 31:05   8:52
2 Tale Strand Kongsberg OL 32:10 +1:05 9:11
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 34:25 +3:20 9:50
4 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 34:44 +3:39 9:55
5 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 34:47 +3:42 9:56
6 Jenny Baklid Konnerud IL 35:15 +4:10 10:04
7 Andrea Ranvik Konnerud IL 37:12 +6:07 10:37
8 Lotte Myklemyr Eiker OL 38:59 +7:54 11:08
9 Christine Hoen Eiker OL 39:38 +8:33 11:19
10 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 39:49 +8:44 11:22
11 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 40:05 +9:00 11:27
12 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 40:27 +9:22 11:33
13 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 40:44 +9:39 11:38
14 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 42:23 +11:18 12:06
15 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 42:42 +11:37 12:12
16 Andrea Vanebo Kongsberg OL 44:05 +13:00 12:35
17 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 45:40 +14:35 13:02
18 Solveig Letmolie Eiker OL 47:32 +16:27 13:34
19 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 48:13 +17:08 13:46
20 Sarah Wøllo Kongsberg OL 50:01 +18:56 14:17
21 Ingeborg Kvarme Røyken OL 56:02 +24:57 16:00
22 Johanne Viken Flaten Eiker OL 56:55 +25:50 16:15
23 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 59:51 +28:46 17:06
24 Anniken Ranvik Konnerud IL 1:02:03 +30:58 17:43
25 Silje Morlandstø Eiker OL 1:03:15 +32:10 18:04
26 Thea Land Konnerud IL 1:10:04 +38:59 20:01
27 Anni Saarela Konnerud IL 1:36:49 +1:05:44 27:39
  Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL brutt    

D 17-C

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 34:17   14:17
2 Nina Klausen Sturla, IF 35:06 +0:49 14:37
3 Inger-Helene Carlsen Røyken OL 36:26 +2:09 15:10
4 Randi Mobråthen Botne SK 42:59 +8:42 17:54
5 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 46:55 +12:38 19:32
6 Kari Berg Larvik OK 56:30 +22:13 23:32

D 17-N

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Sand Kongsberg OL 30:12   13:43
2 Emma Louise Lightwing Modum OL 49:29 +19:17 22:29

D 17-

4 500 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Sørensen Nydalens SK 40:36   9:01
2 Therese Haare Konnerud IL 41:12 +0:36 9:09
3 Celine Renard Kongsberg OL 43:27 +2:51 9:39
4 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 44:26 +3:50 9:52
5 Brit Volden Kongsberg OL 45:15 +4:39 10:03
6 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 47:44 +7:08 10:36
7 Aurora Moholth Kongsberg OL 49:17 +8:41 10:57
8 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 50:19 +9:43 11:10
9 Christine Williksen Høiland Fossum IF 51:03 +10:27 11:20
10 Hege Kullerud Konnerud IL 52:34 +11:58 11:40
11 Eszter Horvati IL Tyrving 53:28 +12:52 11:52
12 Hege Holth Rekaa Røyken OL 54:03 +13:27 12:00
13 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 54:33 +13:57 12:07
14 Maren Kopland Modum OL 55:22 +14:46 12:18
15 Ida Svanberg Røyken OL 57:23 +16:47 12:45
16 Heidi Stokseth Halden SK 58:07 +17:31 12:54
17 Siri Moholth Kongsberg OL 1:00:10 +19:34 13:22
18 Monica Berglund Ringerike OL 1:00:18 +19:42 13:24
19 Kari Strand Kongsberg OL 1:00:58 +20:22 13:32
20 Dana B. Stene Nydalens SK 1:01:10 +20:34 13:35
21 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:01:49 +21:13 13:44
22 Marianne Solheim Sandberg Modum OL 1:03:42 +23:06 14:09
23 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 1:05:06 +24:30 14:28
24 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:07:04 +26:28 14:54
25 Kristine Grønlund Fana IL 1:10:52 +30:16 15:44
26 Sanna Antell Røyken OL 1:12:46 +32:10 16:10
27 Silje Borge Hovi Skien OK 1:15:04 +34:28 16:40
28 Linn Hege Roso Lardal OL 1:34:58 +54:22 21:06
  Marit Isachsen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ingvild Løver Thon Modum OL diskvalifisert    

D 40-

4 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Milda Øhlckers IL Tyrving 44:48   11:12
2 Liv Schjerven Lardal OL 45:48 +1:00 11:27
3 Merete Lysebo Lardal OL 45:58 +1:10 11:29
4 Tanja Instanes Sturla, IF 56:31 +11:43 14:07
5 Kristin Eger Kongsberg OL 1:03:34 +18:46 15:53
6 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:33:13 +48:25 23:18
7 Mette Maudal Kongsberg OL 1:36:06 +51:18 24:01
  Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL diskvalifisert    

D 45-

4 000 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 38:54   9:43
2 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 38:56 +0:02 9:44
3 Hege Feiring IL Tyrving 39:08 +0:14 9:47
4 Hilde Hovdenak Modum OL 42:30 +3:36 10:37
5 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 42:54 +4:00 10:43
6 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 43:09 +4:15 10:47
7 Kristin Sandven Notodden OL 43:38 +4:44 10:54
8 Tone Skram Røyken OL 49:06 +10:12 12:16
9 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 49:11 +10:17 12:17
10 Jorun Ruud Asker Skiklubb 50:18 +11:24 12:34
11 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 51:01 +12:07 12:45
12 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 51:17 +12:23 12:49
13 Hanne Løver Thon Modum OL 52:21 +13:27 13:05
14 May Ingela Hope Modum OL 53:31 +14:37 13:22
15 Hilde Storløkken Kongsberg OL 54:34 +15:40 13:38
16 Anne Mia Olsen Modum OL 57:45 +18:51 14:26
17 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 58:38 +19:44 14:39
18 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:01:33 +22:39 15:23
19 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 1:02:41 +23:47 15:40
20 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 1:03:55 +25:01 15:58
21 Solveig Kongsrud Modum OL 1:12:44 +33:50 18:11
22 Laila Thomassen Modum OL 1:24:29 +45:35 21:07
23 Merete Undeland Sturla, IF 1:38:58 +1:00:04 24:44
24 Cora Ebner Kongsberg OL 1:44:03 +1:05:09 26:00
  Eli Bonden Kjørsvik Kongsberg OL diskvalifisert    
  Line Skjevik Arnevik Ringerike OL diskvalifisert    
  Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert    

D 50-

3 100 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Strand Måren OK 31:03   10:00
2 Sissel Skovly Ringerike OL 35:22 +4:19 11:24
3 Heidi Schatvet Notodden OL 36:23 +5:20 11:44
4 Tove Heimdal Konnerud IL 36:47 +5:44 11:51
5 Ida Syversen Røyken OL 38:56 +7:53 12:33
6 Rine Hanssen Byåsen IL 40:50 +9:47 13:10
7 Eva Syversen Røyken OL 43:44 +12:41 14:06
8 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 43:57 +12:54 14:10
9 Maria Persson Asker Skiklubb 51:46 +20:43 16:41
10 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 54:01 +22:58 17:25
11 Tove Beate Jelstad Modum OL 1:03:17 +32:14 20:24
12 Jane Rødder Kongsberg OL 1:08:30 +37:27 22:05
13 Hilde Moholth Kongsberg OL 1:09:55 +38:52 22:33
14 Marit Follestad Tandberg Modum OL 1:10:59 +39:56 22:53

D 55-

3 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 30:59   9:59
2 Grete S B Hovi Skien OK 31:29 +0:30 10:09
3 Berit Danielsen IL Tyrving 32:54 +1:55 10:36
4 Sidsel Nørstebø IL Tyrving 34:00 +3:01 10:58
5 Anne Berit Eid Nydalens SK 34:08 +3:09 11:00
6 Berit Berge IL Tyrving 38:38 +7:39 12:27
7 Helga Haverstad Lierbygda OL 41:49 +10:50 13:29
8 Grete Berntsen Måren OK 47:35 +16:36 15:20
9 Helen Gåsvik Lierbygda OL 48:29 +17:30 15:38
10 May Jorunn Rognlien Modum OL 48:41 +17:42 15:42
11 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 52:18 +21:19 16:52
12 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 55:44 +24:45 17:58
  Sirpa Lilja Modum OL diskvalifisert    

D 60-

2 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Verde Sturla, IF 30:20   12:08
2 Randi Kristin Nærum Larvik OK 31:01 +0:41 12:24
3 Wenche Hultgreen IL Tyrving 31:54 +1:34 12:45
4 Inger Nergaard Stokke IL 46:23 +16:03 18:33
5 Lisa Annersand OK Tyr 51:18 +20:58 20:31
6 Elisabeth Rød Andebu IL 1:10:43 +40:23 28:17

D 65-

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 32:22   12:56
2 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 44:55 +12:33 17:58
3 Margit Ryen Steen Bø OL 58:04 +25:42 23:13

D 70-

2 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 29:51   14:12
2 Inger Halck Måren OK 35:14 +5:23 16:46
3 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 36:47 +6:56 17:30
4 Sidsel Sandelien Heming Orientering 38:37 +8:46 18:23
5 Hanne Bræck Kongsberg OL 39:35 +9:44 18:50
6 Birgitte Bekkelund Røyken OL 40:52 +11:01 19:27
7 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 52:24 +22:33 24:57
8 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:25:28 +55:37 40:41

D 75-

2 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 30:40   14:36
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 36:22 +5:42 17:19
3 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 36:36 +5:56 17:25
4 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 39:51 +9:11 18:58
5 Lisa Sørenssen Røyken OL 48:00 +17:20 22:51

H -10

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tollef Tjentland Lardal OL 31:54   15:57
2 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 33:15 +1:21 16:37

H 11-12

2 000 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Løken Kongsberg OL 15:54   7:57
2 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 18:36 +2:42 9:18
3 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 18:44 +2:50 9:22
4 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 19:57 +4:03 9:58
5 Reno Pape Konnerud IL 21:22 +5:28 10:41
6 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 21:39 +5:45 10:49
7 Borgar Skjelbred Kongsberg OL 21:53 +5:59 10:56
8 Endre Sand Kongsberg OL 24:15 +8:21 12:07
9 Ola Kjølstad Røyken OL 24:52 +8:58 12:26
10 Arne Bergan Kongsberg OL 25:30 +9:36 12:45
10 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 25:30 +9:36 12:45
12 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 26:13 +10:19 13:06
13 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 26:17 +10:23 13:08
14 Rasmus Berglund Ringerike OL 26:54 +11:00 13:27
15 Henrik Holm Nes Modum OL 29:22 +13:28 14:41
16 Noah Rølles Issowitsch Røyken OL 30:20 +14:26 15:10
17 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 31:09 +15:15 15:34
18 Hallvard Tjentland Lardal OL 31:33 +15:39 15:46
19 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 32:37 +16:43 16:18
20 Martin Dybvik Stokke IL 33:08 +17:14 16:34
  Mats Olsen Bye Modum OL diskvalifisert    

H 11-12N

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 26:10   11:53
2 Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL 47:02 +20:52 21:22
3 Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 1:04:11 +38:01 29:10

H 13-14

2 600 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 21:58   8:26
2 Johan Eger Kongsberg OL 24:08 +2:10 9:16
3 Vetle Drage Kongsberg OL 24:24 +2:26 9:23
4 Martin Birkelund Asker Skiklubb 24:59 +3:01 9:36
5 Lukas Klausen Sturla, IF 29:28 +7:30 11:20
6 Mikkel Berglund Ringerike OL 30:26 +8:28 11:42
7 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 31:11 +9:13 11:59
8 Stein Aas Stræte Ringerike OL 31:39 +9:41 12:10
9 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 32:21 +10:23 12:26
10 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 34:45 +12:47 13:21
11 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 35:46 +13:48 13:45
12 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 36:40 +14:42 14:06
13 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 38:00 +16:02 14:36
14 Erlend Langeggen Kongsberg OL 39:29 +17:31 15:11
15 Vegard Tronstad Andersen Kongsberg OL 40:43 +18:45 15:39
16 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 48:39 +26:41 18:42
17 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 49:32 +27:34 19:03
18 Simen Kolbergsrud Røyken OL 50:28 +28:30 19:24
19 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 57:23 +35:25 22:04
20 Oskar Fossås Ringerike OL 1:13:44 +51:46 28:21

H 13-16C

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 26:36   11:05
2 Daniel Nystuen Røyken OL 28:42 +2:06 11:57
3 Håkon Haugland Røyken OL 32:45 +6:09 13:38

H 13-16N

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Paulsen Ask Lierbygda OL 42:50   19:28

H 15-16

4 000 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 29:17   7:19
2 Sølve Drage Kongsberg OL 39:30 +10:13 9:52
3 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 39:42 +10:25 9:55
4 Nicolai Harvik Konnerud IL 45:48 +16:31 11:27
5 Patrick Thomassen Modum OL 48:33 +19:16 12:08
6 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 49:03 +19:46 12:15
7 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 49:12 +19:55 12:18
8 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 51:35 +22:18 12:53
9 Anders Horvei Raumar Orientering 51:46 +22:29 12:56
10 Vegard Øverli Berg Kongsberg OL 51:53 +22:36 12:58
11 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 56:04 +26:47 14:01
12 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 57:34 +28:17 14:23
13 Sverre Graffer Ringerike OL 1:08:58 +39:41 17:14
14 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 1:13:48 +44:31 18:27
  Egil Frydenlund Sturla, IF diskvalifisert    

H 17-C

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Bøhn Heiebråten Røyken OL 27:20   11:23
2 Svend Kristian Eidsten Sturla, IF 28:03 +0:43 11:41
3 Jan Lazor Modum OL 32:33 +5:13 13:33
4 Torodd Kolbergsrud Røyken OL 32:54 +5:34 13:42
5 Espen Ekholt Berg Kongsberg OL 33:29 +6:09 13:57
6 Morten Fjell Røyken OL 43:06 +15:46 17:57

H 17-

5 300 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Nørbech IL Tyrving 31:09   5:52
2 Anders Tiltnes IL Tyrving 32:47 +1:38 6:11
3 Damien Renard Kongsberg OL 36:07 +4:58 6:48
4 Øystein Sørensen Nydalens SK 36:26 +5:17 6:52
5 Per Øyvind Stene Nydalens SK 37:32 +6:23 7:04
6 Pål Skogedal Asker Skiklubb 37:33 +6:24 7:05
7 Espen Jakobsen IL Tyrving 38:07 +6:58 7:11
8 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 38:29 +7:20 7:15
9 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 38:48 +7:39 7:19
10 Mathias Drage Kongsberg OL 39:36 +8:27 7:28
11 Per Wiréhn Asker Skiklubb 39:58 +8:49 7:32
12 Sturla Frydenlund Sturla, IF 40:17 +9:08 7:36
13 Tord Strand Kongsberg OL 40:52 +9:43 7:42
14 Øyvin Thon Kongsberg OL 41:04 +9:55 7:44
15 Dag Steinar Ragvin Bø OL 41:28 +10:19 7:49
16 Svein Nygård Lillomarka OL 41:50 +10:41 7:53
17 Erik Feyling Haare Konnerud IL 42:01 +10:52 7:55
18 Øyvind Enger Nydalens SK 42:03 +10:54 7:56
19 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 42:04 +10:55 7:56
20 Petter Reinemo Kongsberg OL 42:19 +11:10 7:59
21 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 42:45 +11:36 8:03
22 Marius Lindhom Ackenhausen Konnerud IL 42:46 +11:37 8:04
23 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 42:48 +11:39 8:04
24 Lars Enerhaugen Modum OL 43:24 +12:15 8:11
25 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 44:40 +13:31 8:25
26 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 44:43 +13:34 8:26
27 Einar Lund Kongsberg OL 44:46 +13:37 8:26
28 Inge Lindseth Nydalens SK 45:00 +13:51 8:29
29 Håvard Hågård Konnerud IL 45:24 +14:15 8:33
30 Erik Trøen Modum OL 45:29 +14:20 8:34
31 Lars Grønhovd Modum OL 46:13 +15:04 8:43
32 Harald Thon Sturla, IF 48:19 +17:10 9:06
33 Harald Hovi Skien OK 48:45 +17:36 9:11
34 Ola Lesteberg Kongsberg OL 49:18 +18:09 9:18
35 Rune Fleischer Eiker OL 49:42 +18:33 9:22
36 Lars Berglund Ringerike OL 50:00 +18:51 9:26
37 Stig Melling Ringerike OL 50:21 +19:12 9:30
38 Steinar Kvaale Bø OL 50:23 +19:14 9:30
39 Joar Gjerdahl Konnerud IL 51:42 +20:33 9:45
40 Jarl Homme Sturla, IF 52:26 +21:17 9:53
41 Vegard Myklemyr Eiker OL 52:30 +21:21 9:54
42 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 52:35 +21:26 9:55
43 Karsten Alexander Kopland Modum OL 53:55 +22:46 10:10
44 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 54:39 +23:30 10:18
45 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 55:25 +24:16 10:27
46 Sander Arnevik Ringerike OL 56:32 +25:23 10:40
47 Hans Marius Nelson Berger og Svelvik OL 57:51 +26:42 10:54
47 Vegard Østlid Bagstevold Kongsberg OL 57:51 +26:42 10:54
49 Henrik André Larsen Kongsberg OL 57:57 +26:48 10:56
50 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 58:07 +26:58 10:57
51 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 1:00:45 +29:36 11:27
52 Martin Sørensen Eiker OL 1:00:50 +29:41 11:28
53 Morten Tangen Måren OK 1:01:52 +30:43 11:40
54 Eirik Larsen Skien OK 1:05:35 +34:26 12:22
55 Arno Lilja Grønhovd Modum OL 1:07:19 +36:10 12:42
56 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 1:07:23 +36:14 12:42
57 Petter Stenbro Modum OL 1:07:35 +36:26 12:45
58 Henrik Haug Kongsberg OL 1:08:43 +37:34 12:57
59 Hans Berulfsen OL Tønsberg og omegn 1:15:46 +44:37 14:17
60 Martin Berulfsen OL Tønsberg og omegn 1:32:38 +1:01:29 17:28
  Bjørn Haavengen Kongsberg OL diskvalifisert    
  Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL diskvalifisert    
  Gard Lindseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Øyvind Stokseth Halden SK diskvalifisert    
  Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb diskvalifisert    

H 40-

4 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Anders Istad Asker Skiklubb 43:04   9:34
2 André Jægtvik Konnerud IL 44:48 +1:44 9:57
3 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:17:30 +34:26 17:13

H 45-

4 500 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Larsen Hafslund Nydalens SK 39:44   8:49
2 Per Øivind Eger Kongsberg OL 41:24 +1:40 9:12
3 Pål Sommerhein OK Horten 42:40 +2:56 9:28
4 Kjell Westin Porsgrunn OL 43:18 +3:34 9:37
5 Anders Gustafsson Sturla, IF 43:36 +3:52 9:41
6 Ingar Tollum Andersen Kongsberg OL 47:00 +7:16 10:26
7 Lars Erik Gjein Fossum IF 47:47 +8:03 10:37
8 Øystein Skjelbred Kongsberg OL 51:00 +11:16 11:20
9 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 56:25 +16:41 12:32
10 Øyvind Støren Bø OL 57:53 +18:09 12:51
11 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 1:05:22 +25:38 14:31
12 Rune Sørensen Sturla, IF 1:07:01 +27:17 14:53
13 Asbjørn Roe Larvik OK 1:29:04 +49:20 19:47
14 Knut Langeggen Kongsberg OL 1:35:05 +55:21 21:07
  Peter Carlsen Røyken OL diskvalifisert    
  Kim Abel Røyken OL diskvalifisert    
  Espen Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    

H 50-

3 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 25:44   7:21
2 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 26:57 +1:13 7:42
3 Erik Saugerud Konnerud IL 27:36 +1:52 7:53
4 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 28:11 +2:27 8:03
5 Roger Wiik Røyken OL 29:47 +4:03 8:30
6 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 30:55 +5:11 8:50
7 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 32:07 +6:23 9:10
7 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 32:07 +6:23 9:10
9 Jon Erik Kvarme Røyken OL 33:38 +7:54 9:36
10 Njål Svingheim Konnerud IL 34:03 +8:19 9:43
11 Gunnar Hope Modum OL 34:32 +8:48 9:52
12 Jan Sølvberg Fossum IF 36:37 +10:53 10:27
13 Arild Storheim Kongsberg OL 37:36 +11:52 10:44
14 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 41:08 +15:24 11:45
15 Helge Graffer Ringerike OL 46:00 +20:16 13:08
16 Torgeir Brandal Kongsberg OL 57:22 +31:38 16:23
17 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:00:05 +34:21 17:10
18 Rune Røed Stokke IL 1:02:17 +36:33 17:47
19 Torbjørn Bogen Sturla, IF 1:06:20 +40:36 18:57

H 55-

3 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Aas Ringerike OL 27:27   7:50
2 Jens Kr Kopland Modum OL 27:57 +0:30 7:59
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 29:12 +1:45 8:20
4 Morten Due Måren OK 29:13 +1:46 8:20
5 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 29:40 +2:13 8:28
6 Anton Plaian Asker Skiklubb 31:11 +3:44 8:54
7 Ove Martinsen Hauketo IF 31:45 +4:18 9:04
8 Martin Granly Lillomarka OL 31:53 +4:26 9:06
9 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 32:02 +4:35 9:09
10 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 32:50 +5:23 9:22
11 Roar Tønnessen Kongsberg OL 34:17 +6:50 9:47
12 Per Schanche Asker Skiklubb 34:25 +6:58 9:50
13 Åge-Geir Skatter Notodden OL 35:30 +8:03 10:08
14 Per Kaarby Fossum IF 39:41 +12:14 11:20
15 Tov Arne Bondal Notodden OL 39:50 +12:23 11:22
16 Trygve Rognstad Hadeland OL 40:27 +13:00 11:33
17 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 45:47 +18:20 13:04
18 Rolf E. Andersen Lierbygda OL 48:29 +21:02 13:51
19 Roy Gjerding OK Moss 50:45 +23:18 14:30
  Jarl Berulfsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Ivar Lindseth Ringerike OL diskvalifisert    

H 60-

3 100 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 24:40   7:57
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 25:21 +0:41 8:10
3 Morten Dåsnes Ringerike OL 25:24 +0:44 8:11
4 Reidar Fossum Asker Skiklubb 27:19 +2:39 8:48
5 Erik Lindström Modum OL 28:31 +3:51 9:11
6 Per Chr. Hagen Bø OL 28:58 +4:18 9:20
7 Ola Brox OL Toten-Troll 29:11 +4:31 9:24
8 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 30:19 +5:39 9:46
9 Hugo Christensen Notodden OL 31:27 +6:47 10:08
10 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 31:34 +6:54 10:10
11 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 34:55 +10:15 11:15
12 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 37:08 +12:28 11:58
13 Leif Roger Hultgreen Ringerike OL 46:03 +21:23 14:51
14 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 47:01 +22:21 15:10
  Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 65-

3 100 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans O Augedal Asker Skiklubb 27:04   8:43
2 Svein S Jacobsen IL Tyrving 29:38 +2:34 9:33
3 Dag Rønning Jensen OL Trollo 31:21 +4:17 10:06
4 Sveinung Rekaa Notodden OL 32:19 +5:15 10:25
5 Per Øhlckers IL Tyrving 33:01 +5:57 10:39
6 Runar Kittilsen Stokke IL 34:16 +7:12 11:03
7 Øyvind Stene Asker Skiklubb 35:00 +7:56 11:17
8 Bjørn Steen Bø OL 36:28 +9:24 11:45
9 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 37:36 +10:32 12:07
10 Finn Bjørtuft Kongsberg OL 37:45 +10:41 12:10
11 Hans Lyder Haare Konnerud IL 37:58 +10:54 12:14
12 Bård Stang Modum OL 38:44 +11:40 12:29
13 Svein Grønhovd Modum OL 39:00 +11:56 12:34
14 Elling Aakre Andebu IL 39:48 +12:44 12:50
15 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 40:16 +13:12 12:59
16 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 40:40 +13:36 13:07
17 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 40:47 +13:43 13:09
18 Eystein Weltzien IL Tyrving 45:56 +18:52 14:49
19 Trond Friden OL Trollelg 48:45 +21:41 15:43
  Christian Bugge Røyken OL diskvalifisert    

H 70-

2 500 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Widar Taxth Løland Hisøy OK 26:18   10:31
2 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 27:20 +1:02 10:56
3 Paul Biseth Kongsberg OL 27:34 +1:16 11:01
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 29:00 +2:42 11:36
5 Rolf Gjølberg Larvik OK 29:12 +2:54 11:40
6 Helge Venås Kongsberg OL 29:42 +3:24 11:52
7 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 29:49 +3:31 11:55
8 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 29:55 +3:37 11:58
9 Arild Moen Konnerud IL 30:18 +4:00 12:07
10 John Thomas Petersen Nittedal OL 30:21 +4:03 12:08
11 Henning Gaarder Konnerud IL 31:08 +4:50 12:27
12 Kjell Grønhovd Modum OL 31:19 +5:01 12:31
13 Thorolf Trolsrud Botne SK 32:17 +5:59 12:54
14 Bjørn Sandelien Heming Orientering 32:41 +6:23 13:04
15 John Ivar Kjellevold Modum OL 32:53 +6:35 13:09
16 Erik Johan Grorud Haslum IL 34:13 +7:55 13:41
17 Helge Fossheim Hedrum OL 34:58 +8:40 13:59
18 Ragnar Hillestad Lardal OL 35:18 +9:00 14:07
19 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 36:00 +9:42 14:24
20 Roar Bjordal Oppsal Orientering 36:22 +10:04 14:32
21 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 36:25 +10:07 14:34
22 Eirik Eriksen Sturla, IF 37:21 +11:03 14:56
23 Magnar Øvreås Botne SK 37:40 +11:22 15:04
24 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 39:08 +12:50 15:39
25 Lasse Vråle Sturla, IF 50:47 +24:29 20:18
  Lars Martin Gjein Stokke IL diskvalifisert    
  Per Dalheim Konnerud IL diskvalifisert    

H 75-

2 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Kjemhus Kongsberg OL 30:58   14:44
2 Elling Frøvoll Sturla, IF 33:40 +2:42 16:01
3 Magnar Reppesgård Hedrum OL 36:13 +5:15 17:14
4 Erling Tidemann Lommedalens IL 39:41 +8:43 18:53
5 Ivar Louis Berg Sturla, IF 42:53 +11:55 20:25
6 Ole Einar Dalen Ringerike OL 46:26 +15:28 22:06
7 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 47:04 +16:06 22:24
8 Per Meiland Lommedalens IL 1:15:45 +44:47 36:04
  Asbjørn Bræck Kongsberg OL diskvalifisert    

H 80-

2 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Drage Haugerud IF 28:21   13:30
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 32:45 +4:24 15:35
3 Tormod Høimyr Sturla, IF 38:52 +10:31 18:30
4 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 40:14 +11:53 19:09
5 Einar Hoff IL Tyrving 52:03 +23:42 24:47
6 Leiv Hope Kongsberg OL 55:32 +27:11 26:26
  Iver Rognstad Hadeland OL diskvalifisert    

Direkte AL

5 300 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 45:56   8:40
2 Charles Halaas Fossum IF 46:23 +0:27 8:45
3 Vegard Brun Saga IL Tyrving 48:46 +2:50 9:12
4 Kristian Kullerud Konnerud IL 52:27 +6:31 9:53
5 Terje Blindheim Lillomarka OL 53:02 +7:06 10:00
6 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 56:14 +10:18 10:36
7 Håvard Halvorsen Konnerud IL 1:04:20 +18:24 12:08
8 Bertil Horvli Konnerud IL 1:09:04 +23:08 13:01
9 Arild Larsen Kongsberg OL 1:11:09 +25:13 13:25
10 Vebjørn Røtvold Kongsberg OL 1:13:41 +27:45 13:54
11 Ingunn Jahren Horvli Konnerud IL 1:19:52 +33:56 15:04
12 Pirjo Luchsinger Kongsberg OL 1:26:44 +40:48 16:21
13 Elise Hafskjold Nydalens SK 1:43:04 +57:08 19:26
  Geir Jacobsen Lardal OL diskvalifisert    
  Helene Lund-Johansen IL Tyrving diskvalifisert    

Direkte AK

3 100 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Fjeld Kraugerud NMBU-BIL 25:11   8:07
2 Geir Sommerhein OK Horten 26:03 +0:52 8:24
3 Erik Molenaar Modum OL 28:23 +3:12 9:09
4 Marita Weierud Kvaale Røyken OL 29:39 +4:28 9:33
5 Kristin Sletner Røyken OL 36:15 +11:04 11:41
6 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 36:33 +11:22 11:47
7 Solveig Sletner Røyken OL 37:05 +11:54 11:57
8 Bjørn Baklid Konnerud IL 37:14 +12:03 12:00
9 Håkon Berg Stokke IL 37:57 +12:46 12:14
10 Kristin Blindheim Lillomarka OL 38:48 +13:37 12:30
11 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 41:05 +15:54 13:15
12 Håvard Sandvoll Ask Lierbygda OL 42:51 +17:40 13:49
13 Toini Skyttersæter Konnerud IL 43:24 +18:13 14:00
14 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 43:38 +18:27 14:04
15 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 45:17 +20:06 14:36
16 Jon Petter Nielsen Nydalens SK 45:59 +20:48 14:50
17 Kjersti Myhre Kongsberg OL 49:37 +24:26 16:00
18 Marion Amundsen Ringerike OL 49:40 +24:29 16:01
19 Cathrine Norvik Røyken OL 51:53 +26:42 16:44
20 Georg Horvati IL Tyrving 53:34 +28:23 17:16
21 Ronny Nelson Lardal OL 55:11 +30:00 17:48
22 Pål Berg Røyken OL 1:03:05 +37:54 20:20
23 Stein Erik Nordby Modum OL 1:08:35 +43:24 22:07
24 Ildiko Horvati IL Tyrving 1:08:37 +43:26 22:08
25 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1:14:40 +49:29 24:05
26 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 1:24:20 +59:09 27:12
27 Lill Kristin Enger Modum OL 1:25:16 +1:00:05 27:30

Direkte B

2 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Petter Småge Konnerud IL 26:16   10:06
2 Jørn Idar Ellingsen Konnerud IL 31:21 +5:05 12:03
3 Tom Rådahl IL Tyrving 34:31 +8:15 13:16
4 Rolf Magnus Justad IF Hellas 53:31 +27:15 20:35
5 Line Nordhaug Konnerud IL 58:41 +32:25 22:34
6 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 59:02 +32:46 22:42
7 Annemarie Ranvik Konnerud IL 1:00:04 +33:48 23:06
8 Merethe Nordby Modum OL 1:14:45 +48:29 28:45

Direkte C

2 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torleif Galteland Asker Skiklubb 27:13   11:20
2 Øydis Jahren Fiskum IL 32:00 +4:47 13:20
3 Marius Bull-Tornøe Bjørkli Ringerike OL 33:25 +6:12 13:55
4 Liv Berit Arenth Sturla, IF 37:20 +10:07 15:33
5 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 37:57 +10:44 15:48
6 Thomas Berg Røyken OL 39:42 +12:29 16:32
7 Anne Marte Pensgaard OK Horten 40:13 +13:00 16:45
8 Knut Bjerknes Røyken OL 41:06 +13:53 17:07
9 Gunn Kristin Roso Lardal OL 41:24 +14:11 17:15
10 Florian Hause Røyken OL 42:22 +15:09 17:39
11 Egil Amundsen Lardal OL 45:40 +18:27 19:01
12 Tanja Oppenzeller Fossum IF 46:48 +19:35 19:30
13 Anne Grethe Pape Konnerud IL 55:50 +28:37 23:15

H 15-16B

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bernhard Bryhn Sturla, IF 23:07   8:53

D 17-B

2 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 32:11   12:22
2 Ellen Gustafsson Kongsberg OL 33:18 +1:07 12:48
3 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 41:03 +8:52 15:47
4 Monica Tveit Tjentland Lardal OL 41:32 +9:21 15:58
5 Lene Flesseberg Kongsberg OL 47:59 +15:48 18:27
  Reidun Lilleholt Kraugerud Ås IL diskvalifisert    

H 17-B

2 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Pahr Haare Konnerud IL 22:44   8:44
2 Eirik Gullord Gjø-Vard OL 26:52 +4:08 10:20
3 Per Gustafsson Kongsberg OL 27:24 +4:40 10:32
4 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 32:45 +10:01 12:35
5 Kenneth Dybvik Stokke IL 36:08 +13:24 13:53
6 Jan Arild Rygg Sande Sportsklubb 37:09 +14:25 14:17
7 Harald Lesteberg Kongsberg OL 52:17 +29:33 20:06
  Karl Anton Undeland Sturla, IF diskvalifisert