Resultater Folloløpet - KM Akershus og Oslo Sprint 2016



Resultater KM Akershus og Oslo Sprint - Folloløpet 
Nesodden, Akershus - 1. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

D -10

1 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 31:32   22:12
  Malin Michelsen Fossum IF 27:04   19:03
  Helene Scheele Nydalens SK 16:56   11:55
  Mari Kalleson Oppsal Orientering ikke startet    

D 11-12

1 910 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 17:27   9:08
2 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 17:34 +0:07 9:11
3 Elise Thorseng Fossum IF 18:21 +0:54 9:36
4 Eileen Bjanes IL Tyrving 18:38 +1:11 9:45
5 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 19:40 +2:13 10:17
6 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 19:52 +2:25 10:24
7 Ingvild Berner Myhre Fossum IF 21:29 +4:02 11:14
8 Signe Holo Fossum IF 22:19 +4:52 11:41
9 Marielle Michelsen Fossum IF 23:22 +5:55 12:14
10 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 24:25 +6:58 12:47
11 Tuva Høyer Fossum IF 24:44 +7:17 12:56
12 Shannon Bruvold Dinneen Fossum IF 24:58 +7:31 13:04
13 Maja Weedon Fekjær Måren OK 25:45 +8:18 13:28
14 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 26:58 +9:31 14:07
15 Tia Zelow Bliksmark Fossum IF 28:25 +10:58 14:52
  Sara Martini Asker Skiklubb ikke startet    
  Anna Mæhre Torjussen Fossum IF ikke startet    

D 13-14

2 200 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 18:20   8:20
2 Åsne Haavengen Kongsberg OL 19:10 +0:50 8:42
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 19:21 +1:01 8:47
4 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 19:27 +1:07 8:50
5 Pia Young Vik Nydalens SK 19:50 +1:30 9:00
6 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 20:22 +2:02 9:15
7 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 21:00 +2:40 9:32
8 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 21:37 +3:17 9:49
9 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 21:52 +3:32 9:56
10 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 21:57 +3:37 9:58
11 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 22:22 +4:02 10:09
12 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 22:44 +4:24 10:19
13 Ea Lunøe Nydalens SK 24:15 +5:55 11:01
14 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 24:46 +6:26 11:15
15 Mari Brende Fossum IF 25:05 +6:45 11:24
16 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 25:35 +7:15 11:37
17 Hilde Sogn Haug Fossum IF 25:49 +7:29 11:44
18 Ina Martini Asker Skiklubb 27:05 +8:45 12:18
19 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 27:06 +8:46 12:19
20 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 27:32 +9:12 12:30
21 Frida Solsrud Nydalens SK 27:49 +9:29 12:38
22 Luciana Maria Svads Måren OK 27:53 +9:33 12:40
23 Live Østvold Heming Orientering 28:16 +9:56 12:50
24 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 28:39 +10:19 13:01
25 Tina Kalleson Oppsal Orientering 28:47 +10:27 13:04
26 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 28:59 +10:39 13:10
27 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 29:07 +10:47 13:14
28 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 29:27 +11:07 13:23
29 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 30:24 +12:04 13:49
30 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 32:31 +14:11 14:46
31 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 33:10 +14:50 15:04
32 Noor Dirro-Helu Måren OK 33:30 +15:10 15:13
33 Andrea Luna Guanio Risberg Måren OK 42:50 +24:30 19:28
  Iris Holst IL Tyrving diskvalifisert    
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert    

D 15-16

2 270 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 18:42   8:14
2 Åsne Holo Fossum IF 18:52 +0:10 8:18
3 Marie Liland Nydalens SK 19:05 +0:23 8:24
4 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 19:15 +0:33 8:28
4 Jenny Baklid Konnerud IL 19:15 +0:33 8:28
6 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 19:21 +0:39 8:31
7 Maren Norderud IL Tyrving 19:22 +0:40 8:31
7 Pernille Katla Fossum IF 19:22 +0:40 8:31
9 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 19:31 +0:49 8:35
10 Anniken Ranvik Konnerud IL 19:54 +1:12 8:45
11 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 20:12 +1:30 8:53
12 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 20:41 +1:59 9:06
13 Andrea Ranvik Konnerud IL 20:49 +2:07 9:10
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 21:04 +2:22 9:16
15 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 21:19 +2:37 9:23
16 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 21:21 +2:39 9:24
17 Ragne Norrud Fossum IF 21:27 +2:45 9:26
18 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 21:34 +2:52 9:30
19 Tale Strand Kongsberg OL 21:51 +3:09 9:37
20 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 21:52 +3:10 9:37
21 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 21:54 +3:12 9:38
22 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 22:24 +3:42 9:52
23 Carmen Dirro Måren OK 23:01 +4:19 10:08
24 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 23:08 +4:26 10:11
25 Ada Wulfsberg Nydalens SK 23:12 +4:30 10:13
26 Linn Mei Waaler Måren OK 24:36 +5:54 10:50
27 Lotte Myklemyr Eiker OL 24:48 +6:06 10:55
28 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 26:24 +7:42 11:37
29 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 27:31 +8:49 12:07
30 Thea Land Konnerud IL 28:04 +9:22 12:21
31 Matilde Holen Østmarka OK 29:22 +10:40 12:56
  Ingrid Hasaas Fossum IF ikke startet    
  Ingvild Høydal Nydalens SK ikke startet    
  Ingrid Madslien Nydalens SK ikke startet    

D 17-18

2 470 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Akershus og Oslo 18:45   7:35
2 Synne Strand Asker Skiklubb 19:15 +0:30 7:47
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 19:30 +0:45 7:53
4 Ane Dyrkorn Eiker OL 19:46 +1:01 8:00
5 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 20:33 +1:48 8:19
6 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 20:43 +1:58 8:23
7 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 21:07 +2:22 8:32
8 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 21:14 +2:29 8:35
9 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 21:45 +3:00 8:48
10 Thea Dyrkorn Eiker OL 22:02 +3:17 8:55
11 Aurora Moholth Kongsberg OL 22:12 +3:27 8:59
12 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 22:25 +3:40 9:04
13 Anine Hallén Nydalens SK 23:18 +4:33 9:25
14 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 24:14 +5:29 9:48
15 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 24:17 +5:32 9:49
16 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 25:47 +7:02 10:26
17 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 26:41 +7:56 10:48
18 Marie Ullevålseter Nydalens SK 26:43 +7:58 10:48
  Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK diskvalifisert    
  Ronja Heller Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK ikke startet    
  Idunn Haavengen Kongsberg OL ikke startet    
  Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    
  Margrethe Wisløff Asker Skiklubb ikke startet    

D 19-20

2 540 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 20:53   8:13
2 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 21:08 +0:15 8:19
3 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 21:20 +0:27 8:23
4 Kristin Brekke Lillomarka OL 25:21 +4:28 9:58
  Arianna Taufer Nydalens SK ikke startet    

D 21-

2 660 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 18:08   6:49
2 Anne Johanne Lind Nydalens SK 18:44 +0:36 7:02
3 Ina Westerlund Nydalens SK 20:03 +1:55 7:32
4 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 23:33 +5:25 8:51
5 Cristina Luis Nydalens SK 23:52 +5:44 8:58
6 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 24:02 +5:54 9:02
7 Marit Isachsen Asker Skiklubb 26:05 +7:57 9:48
8 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 29:21 +11:13 11:02
  Kine Gulliksen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Kristine Berglia Eiker OL ikke startet    

D 40-

2 270 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 21:17   9:22
2 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 21:25 +0:08 9:26
3 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 21:31 +0:14 9:28
4 Karianne Katla Fossum IF 21:58 +0:41 9:40
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 23:32 +2:15 10:22
6 Nora Skauen IL Tyrving 24:17 +3:00 10:41
7 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 25:59 +4:42 11:26
8 Toini Skyttersæter Konnerud IL 26:43 +5:26 11:46
9 Sigrid Melander Vie Fossum IF 27:31 +6:14 12:07
10 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 28:10 +6:53 12:24
11 Marianne Reusch Heming Orientering 29:14 +7:57 12:52
12 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 30:07 +8:50 13:16
13 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 30:17 +9:00 13:20
14 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 31:07 +9:50 13:42
15 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 34:09 +12:52 15:02
  Line Bar-Nathan Lillomarka OL diskvalifisert    

D 50-

2 040 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 18:16   8:57
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 18:46 +0:30 9:11
3 Alix Young Vik Nydalens SK 20:28 +2:12 10:01
4 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 20:38 +2:22 10:06
5 Runa Skyttersæter Heming Orientering 21:05 +2:49 10:20
6 Tove Heimdal Konnerud IL 21:21 +3:05 10:27
7 Eldri Holo Fossum IF 21:29 +3:13 10:31
8 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 21:51 +3:35 10:42
9 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 22:05 +3:49 10:49
10 Torun Dyrkorn Eiker OL 23:15 +4:59 11:23
11 Helena Stubberud Nydalens SK 24:28 +6:12 11:59
12 Mette Hallén Nydalens SK 25:11 +6:55 12:20
13 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 27:05 +8:49 13:16
14 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 30:00 +11:44 14:42
  Marianne Hjermstad Fossum IF ikke startet    
  Line Telje Høydal Nydalens SK ikke startet    
  Anne Madslien Nydalens SK ikke startet    
  Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL ikke startet    

D 60-

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 24:24   12:42

D 70-

1 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 31:20   16:19
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 33:19 +1:59 17:21

H -10

1 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 22:04   15:32
  Lauritz Brunborg Nittedal OL 19:29   13:43
  Erlend Otterlei Østmarka OK 13:33   9:32
  Håvard Endresen Måren OK ikke startet    
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet    

H 11-12

1 910 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ladim OK Moss 14:48   7:44
2 Jonas Krogh Oppsal Orientering 15:30 +0:42 8:06
3 Eirik Vie Strisland Fossum IF 16:43 +1:55 8:45
4 Sindre Vie Strisland Fossum IF 17:16 +2:28 9:02
5 Fridtjof Reusch Heming Orientering 17:34 +2:46 9:11
6 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 18:13 +3:25 9:32
7 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 18:29 +3:41 9:40
8 Oliver Nilsen Fossum IF 21:43 +6:55 11:22
9 Knut Kolltveit Sørlie Fossum IF 28:34 +13:46 14:57
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 13-14

2 200 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 16:19   7:25
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 17:19 +1:00 7:52
2 Christopher Ladim OK Moss 17:19 +1:00 7:52
4 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 18:05 +1:46 8:13
5 Mikkel Katla Fossum IF 18:31 +2:12 8:25
6 Henrik Reusch Heming Orientering 19:14 +2:55 8:44
7 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 19:27 +3:08 8:50
8 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 19:30 +3:11 8:51
9 Felix Finsrud Asker Skiklubb 19:53 +3:34 9:02
10 Erlend Børli Fossum IF 20:16 +3:57 9:12
11 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 20:29 +4:10 9:18
12 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 20:35 +4:16 9:21
13 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 20:46 +4:27 9:26
14 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 21:32 +5:13 9:47
15 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 21:39 +5:20 9:50
16 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 21:43 +5:24 9:52
17 Andreas Gjetanger Måren OK 21:51 +5:32 9:55
18 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 22:37 +6:18 10:16
19 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 22:53 +6:34 10:24
20 Kristian Østermann Heming Orientering 23:08 +6:49 10:30
21 Simen Fritzner Nittedal OL 23:28 +7:09 10:39
22 Birk Felland Sætnan Fossum IF 24:51 +8:32 11:17
23 John Otterlei Østmarka OK 25:21 +9:02 11:31
24 Arthur Brunborg Nittedal OL 25:59 +9:40 11:48
25 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 26:07 +9:48 11:52
26 Henrik Linløkken Østmarka OK 26:42 +10:23 12:08
27 Elias Stubberud Nydalens SK 27:50 +11:31 12:39
28 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 28:18 +11:59 12:51
29 Bendik Mjøster Østmarka OK 28:19 +12:00 12:52
30 Jonas Aarseth Nydalens SK 28:27 +12:08 12:55
31 Magnus Endresen Måren OK 31:42 +15:23 14:24
32 Eivind Lahnstein Fossum IF 33:12 +16:53 15:05
  Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering diskvalifisert    
  August Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert    
  Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Ole Jakob Frankrig Nydalens SK ikke startet    
  Magnus Jystad Østmarka OK ikke startet    
  Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL ikke startet    
  Isak Kråkevik Åberg Måren OK ikke startet    

H 15-16

2 630 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18:20   6:58
2 Sander Arntzen Asker Skiklubb 18:28 +0:08 7:01
3 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 18:31 +0:11 7:02
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 18:37 +0:17 7:04
5 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 18:45 +0:25 7:07
6 Isak Jonsson Nydalens SK 19:02 +0:42 7:14
7 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 19:32 +1:12 7:25
8 Håkon Sturød Nydalens SK 19:35 +1:15 7:26
9 Aslak Heimdal Konnerud IL 20:41 +2:21 7:51
10 Sivert Sande Kverme Fossum IF 20:50 +2:30 7:55
11 Herman Brunborg Nittedal OL 20:55 +2:35 7:57
12 Peter Gisholt Fossum IF 21:14 +2:54 8:04
13 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 21:50 +3:30 8:18
14 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 21:51 +3:31 8:18
15 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 21:52 +3:32 8:18
16 Eivind Berner Myhre Fossum IF 22:08 +3:48 8:24
17 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 22:12 +3:52 8:26
18 Vegard Løvli Asker Skiklubb 22:20 +4:00 8:29
19 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 23:28 +5:08 8:55
20 Anders Horvei Raumar Orientering 23:51 +5:31 9:04
21 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 24:25 +6:05 9:17
22 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 28:03 +9:43 10:39
23 Markus Månum Moen Måren OK 28:31 +10:11 10:50
  Lars Young Vik Nydalens SK diskvalifisert    
  Sølve Drage Kongsberg OL ikke startet    
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet    

H 17-18

2 660 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 16:12   6:05
2 Lukas Liland Nydalens SK 16:46 +0:34 6:18
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 17:15 +1:03 6:29
4 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 17:54 +1:42 6:43
5 Martin Borge Heir Fossum IF 18:23 +2:11 6:54
6 Sam Lunøe Nydalens SK 18:25 +2:13 6:55
7 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 18:34 +2:22 6:58
8 Erling Hjermstad Fossum IF 18:40 +2:28 7:01
9 Jostein Tandberg Nydalens SK 18:41 +2:29 7:01
10 Vegard Myklemyr Eiker OL 19:02 +2:50 7:09
11 Tord Strand Kongsberg OL 19:13 +3:01 7:13
12 Tarjei Holo Fossum IF 19:38 +3:26 7:22
13 Joar Gjerdahl Konnerud IL 19:43 +3:31 7:24
14 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 19:44 +3:32 7:25
15 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 19:48 +3:36 7:26
16 Håkon Lund Kongsberg OL 20:06 +3:54 7:33
17 Erlend Brendstuen Halden SK 20:14 +4:02 7:36
18 Axel Hoveid Asker Skiklubb 20:29 +4:17 7:42
19 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 20:38 +4:26 7:45
20 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 20:39 +4:27 7:45
21 Øyvind Hjermstad Fossum IF 20:54 +4:42 7:51
22 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 21:44 +5:32 8:10
23 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 22:00 +5:48 8:16
24 Martin Andresen Skotte Fossum IF 22:55 +6:43 8:36
25 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 23:58 +7:46 9:00
26 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 24:06 +7:54 9:03
27 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 29:35 +13:23 11:07
  Eirik Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert    
  August Asheim Birkeland Halden SK ikke startet    
  Bjørnar Løvli Asker Skiklubb ikke startet    
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    

H 19-20

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 18:14   6:17
2 Henrik Eijsink Nydalens SK 19:03 +0:49 6:34
3 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 19:52 +1:38 6:51
  Audun Heimdal Konnerud IL diskvalifisert    
  Knut Aasheim Oppsal Orientering ikke startet    
  Dag Blandkjenn Kristiansand OK ikke startet    
  Oskar Størmer Fossum IF ikke startet    

H 21-

2 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rickard Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 17:26   6:00
2 Anders Vister Nydalens SK 17:27 +0:01 6:01
3 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 18:11 +0:45 6:16
4 Håvard Haga Nydalens SK 18:19 +0:53 6:18
5 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 19:51 +2:25 6:50
6 Per Wiréhn Asker Skiklubb 20:17 +2:51 6:59
7 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 20:49 +3:23 7:10
8 Thomas Schive Bækkelagets SK 21:31 +4:05 7:25
9 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 21:54 +4:28 7:33
10 Kyongsa Ri Nydalens SK 21:57 +4:31 7:34
11 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 24:35 +7:09 8:28
  Bojan Blumenstein Nydalens SK diskvalifisert    
  Donatas Kontautas OK Moss diskvalifisert    
  Are Kristiansen IL Tyrving ikke startet    

H 40-

2 540 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Michelsen Fossum IF 17:50   7:01
2 Kimme Arnesen Heming Orientering 18:33 +0:43 7:18
3 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 18:41 +0:51 7:21
4 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 18:50 +1:00 7:24
5 Odd Strand Kongsberg OL 19:14 +1:24 7:34
6 Bjørn Martini Asker Skiklubb 19:20 +1:30 7:36
7 Odin Tellesbø Østmarka OK 19:45 +1:55 7:46
8 Einar Gisholt Fossum IF 19:59 +2:09 7:52
9 Trond Myhre Fossum IF 20:11 +2:21 7:56
10 Christian Jomaas Fossum IF 20:47 +2:57 8:10
11 Øystein Rapp Raumar Orientering 21:26 +3:36 8:26
12 Christian Reusch Heming Orientering 21:40 +3:50 8:31
13 Tommy Skårbø Raumar Orientering 21:49 +3:59 8:35
14 Bjørn Hauge Nydalens SK 21:58 +4:08 8:38
15 Jørn Mjøster Østmarka OK 22:03 +4:13 8:40
16 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 22:31 +4:41 8:51
17 Espen Jernberg Nydalens SK 23:05 +5:15 9:05
18 Kjell Petter Småge Konnerud IL 23:06 +5:16 9:05
19 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 23:37 +5:47 9:17
20 Jon Solsrud Nydalens SK 23:43 +5:53 9:20
21 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 24:02 +6:12 9:27
22 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 24:03 +6:13 9:28
23 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 24:25 +6:35 9:36
24 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 25:53 +8:03 10:11
25 Ola Nilsen Oppsal Orientering 25:59 +8:09 10:13
26 Jens Christian Holst IL Tyrving 27:24 +9:34 10:47
27 Hans Olav Hygen Østmarka OK 27:37 +9:47 10:52
28 Geir Linløkken Østmarka OK 28:32 +10:42 11:14
  Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Henning Bratland Carlsen OK Moss diskvalifisert    
  Sven Arne Gylterud Fossum IF ikke startet    
  Jens Kjær Jørgensen Måren OK ikke startet    
  Stig Melling Ringerike OL ikke startet    
  Frode Strisland Fossum IF ikke startet    
  Leif Størmer Fossum IF ikke startet    
  Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    

H 50-

2 470 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Iver Bakken Nydalens SK 18:42   7:34
2 Øystein Holo Fossum IF 19:05 +0:23 7:43
3 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 19:15 +0:33 7:47
4 Arild Andresen Fossum IF 19:18 +0:36 7:48
5 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 19:56 +1:14 8:04
6 Einar Lunøe Nydalens SK 20:01 +1:19 8:06
7 Stein H. Hagen Fossum IF 20:02 +1:20 8:06
8 Terje Dengerud Nydalens SK 20:07 +1:25 8:08
9 Sören Jonsson Nydalens SK 20:08 +1:26 8:09
10 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 20:10 +1:28 8:09
11 Knut Erling Øen Heming Orientering 20:11 +1:29 8:10
12 Nils Hæstad Fossum IF 20:18 +1:36 8:13
13 Sigmund Vister Indre Østfold OK 20:23 +1:41 8:15
14 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 20:29 +1:47 8:17
15 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 21:47 +3:05 8:49
16 Børge Pedersen Nydalens SK 22:02 +3:20 8:55
17 Ole Ingesen Sarpsborg OL 22:38 +3:56 9:09
18 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 23:36 +4:54 9:33
19 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 24:01 +5:19 9:43
20 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 25:08 +6:26 10:10
21 Jan Arild Johnsen Fossum IF 29:07 +10:25 11:47
22 Roy Gjerding OK Moss 31:07 +12:25 12:35
23 Per-Arne Røstadsand Nydalens SK 31:51 +13:09 12:53
24 Pål Hellerud Halden SK 34:15 +15:33 13:51
25 Petter Fure Oppsal Orientering 41:20 +22:38 16:44
  Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK ikke startet    
  Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Ole Petter Haugen Nydalens SK ikke startet    

H 60-

2 040 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 18:07   8:52
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 18:37 +0:30 9:07
3 Bård Natvig Nittedal OL 19:45 +1:38 9:40
4 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 21:04 +2:57 10:19
5 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 24:21 +6:14 11:56

H 70-

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Løvaas OL Trollelg 30:14   15:44
  Thor Palmgren Halden SK ikke startet    

Åpen B

2 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Otter Johansen Asker Skiklubb 23:21   10:36
2 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 27:50 +4:29 12:39
3 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 28:07 +4:46 12:46
4 Stian Lillegård Lillomarka OL 29:05 +5:44 13:13
5 Roger Østvold Heming Orientering 29:30 +6:09 13:24
6 Knut Johan Winsvold Østmarka OK 40:46 +17:25 18:31

N-åpen

1 100 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 33:13   30:11
  Ingrid Weider Egner Heming Orientering 20:23   18:31
  Henriette Fjeldstad Fossum IF 14:18   12:59
  Jonas Flåtteng Måren OK 12:33   11:24
  Leonora Flåtteng Måren OK 13:26   12:12
  Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering 11:41   10:37
  Malin Gjetanger Måren OK 13:58   12:41
  Olaf Blom Hagen Fossum 18:41   16:59
  Anna Løvig Halvorsen Måren OK 12:35   11:26
  Jonas Hirsch Bækkelagets SK 18:09   16:30
  Markus Hirsch Bækkelagets SK 13:01   11:49
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 25:31   23:11
  Martin Jystad Østmarka OK 12:49   11:39
  Josefine C Kjær Jørgensen Måren OK 27:15   24:46
  Lilja Celina Kjær Jørgensen Måren OK 20:56   19:01
  Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 17:27   15:51
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL 18:16   16:36
  Liv Møklebust Måren OK 12:48   11:38
  Alexander Nygård Måren OK 11:01   10:00
  Anne Irene Nygård Nesodden IF 16:00   14:32
  Aud Irene Nygård Nesodden IF 13:04   11:52
  Kåre Nygård Nesodden IF 13:05   11:53
  William Nygård Nesodden IF 15:55   14:28
  Astrid Reusch Heming Orientering 14:21   13:02
  Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 14:09   12:51
  Odin Vie Strisland Fossum IF 35:10   31:58
  Magnus Erik Weedon-Fekjær Måren OK 9:37   8:44
  Maja Sofie Weedon-Fekjær Måren OK 9:55   9:00
  Anne Østvold Heming Orientering 11:51   10:46
  Einar Østvold Heming Orientering 15:30   14:05