Resultater Kvist-Kvaset 2016



Resultater Kvist-Kvaset
Ås, Akershus - 5. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

DH 11-16

24 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Nydalens SK 1       1:45:07        
  1. Ragne Wiklund 27:36 4 +1:09 27:36 3   +1:09  
  2. Oda Scheele 14:07 1   41:43 1 -2    
  3. Kornelius Kriszat-Løvfald 26:47 1   1:08:30 1 0    
  4. Halvor Tørnqvist Halden 36:37 1   1:45:07 1 0    
2 Fossum IF 1       1:47:03     +1:56  
  1. Emil Størmer 27:24 2 +0:57 27:24 2   +0:57  
  2. Ingrid G. Kvålsgard 14:59 2 +0:52 42:23 2 0 +0:40 -0:17
  3. Åsne Holo 27:36 2 +0:49 1:09:59 2 0 +1:29 +0:49
  4. Erik Hæstad Bjørnstad 37:04 2 +0:27 1:47:03 2 0 +1:56 +0:27
3 Asker Skiklubb 1       1:55:18     +10:11  
  1. Lotte Jauhojärvi Markussen 28:09 6 +1:42 28:09 5   +1:42  
  2. Anna Øfsthus Gravir 15:58 3 +1:51 44:07 4 -1 +2:24 +0:42
  2. Ina Martini ikke startet     fullført        
  3. Henrik Fredriksen Aas 29:31 4 +2:44 1:13:38 3 -1 +5:08 +2:44
  4. Sander Arntzen 41:40 3 +5:03 1:55:18 3 0 +10:11 +5:03
4 Asker Skiklubb 2       2:02:21     +17:14  
  1. Ingrid Tandberg Ryan 31:36 11 +5:09 31:36 9   +5:09  
  2. Ingvild Pedersen Bergan 19:49 11 +5:42 51:25 9 0 +9:42 +4:33
  2. Felix Finsrud 19:51 12 +5:44 fullført        
  2. Eilev Kvaale 19:53 13 +5:46 fullført        
  3. Trygve Myhr 28:24 3 +1:37 1:19:49 5 -4 +11:19 +1:37
  4. Per Clemet Wisløff 42:32 4 +5:55 2:02:21 4 -1 +17:14 +5:55
5 Lillomarka OL 1       2:02:49        
  1. Elias Skjolden Sørensen 26:27 1   26:27 1      
  2. Ingrid Blindheim 17:06 4 +2:59 43:33 3 +2    
  3. Maria Rørvik Haver 34:08 7 +7:21 1:17:41 4 +1    
  4. Eirik Høst Fossgård 45:08 7 +8:31 2:02:49 5 +1    
6 Nydalens SK 2       2:06:46     +21:39  
  1. Pia Young Vik 30:21 9 +3:54 30:21 8   +3:54  
  2. Aurora Wilkens Jernberg 20:14 19 +6:07 50:35 7 -1 +8:52 +4:58
  3. Gaute Bergan 32:34 5 +5:47 1:23:09 7 0 +14:39 +5:47
  4. Håkon Sturød 43:37 5 +7:00 2:06:46 6 -1 +21:39 +7:00
7 IL Tyrving 1       2:06:58     +21:51  
  1. Maren Norderud 28:44 7 +2:17 28:44 6   +2:17  
  2. Solveig Eline Berg 19:48 10 +5:41 48:32 5 -1 +6:49 +4:32
  2. Julie Meinicke 20:09 17 +6:02 fullført        
  3. Ådne Skjærstein 33:30 6 +6:43 1:22:02 6 +1 +13:32 +6:43
  4. Oliver Wallin Higgins 44:56 6 +8:19 2:06:58 7 +1 +21:51 +8:19
8 OK Moss 1       2:15:43     +30:36  
  1. Aurora Gjølsjø 34:42 15 +8:15 34:42 13   +8:15  
  2. Alfred Bjørnerød 17:55 5 +3:48 52:37 11 -2 +10:54 +2:39
  3. Karoline Bjørnerød 34:31 8 +7:44 1:27:08 9 -2 +18:38 +7:44
  4. Christopher Ladim 48:35 9 +11:58 2:15:43 8 -1 +30:36 +11:58
9 Østmarka OK 1       2:20:06     +34:59  
  1. Anna Cecilie Linløkken 30:17 8 +3:50 30:17 7   +3:50  
  2. Matilde Holen 21:30 23 +7:23 51:47 10 +3 +10:04 +6:14
  2. Janna Sofie Tellesbø 21:31 24 +7:24 fullført        
  2. Monica Brevik 21:38 25 +7:31 fullført        
  3. John Otterlei 41:53 13 +15:06 1:33:40 11 +1 +25:10 +15:06
  4. Andreas Ramberg 46:26 8 +9:49 2:20:06 9 -2 +34:59 +9:49
10 Oppsal Orientering 1       2:24:30     +39:23  
  1. Ane Sofie Krogh 31:50 12 +5:23 31:50 10   +5:23  
  2. Jonas Krogh 19:06 8 +4:59 50:56 8 -2 +9:13 +3:50
  2. Lars Sigurd Baugstø Rødnes 19:07 9 +5:00 fullført        
  3. Amélie Aamodt 34:56 9 +8:09 1:25:52 8 0 +17:22 +8:09
  4. William Resvoll Skaug 58:38 12 +22:01 2:24:30 10 +2 +39:23 +22:01
11 Nydalens SK 5       2:26:34     +41:27  
  1. Tobias Mikael Espedal 27:49 5 +1:22 27:49 4   +1:22  
  2. Lin Martine Andorsen 22:45 27 +8:38 50:34 6 +2 +8:51 +7:29
  3. Kasper Bakken Ulseth 40:29 11 +13:42 1:31:03 10 +4 +22:33 +13:42
  3. Jonas Aarseth ikke startet     fullført        
  4. Frida Bakken Ulseth 55:31 11 +18:54 2:26:34 11 +1 +41:27 +18:54
12 Indre Østfold OK 1       2:28:41     +43:34  
  1. Peder Aabogen Haugaard 34:16 13 +7:49 34:16 11   +7:49  
  2. Elida Sagli Gudim 20:07 16 +6:00 54:23 12 +1 +12:40 +4:51
  2. Sander Bystrøm 20:09 17 +6:02 fullført        
  3. Ida Aabogen Haugaard 42:37 16 +15:50 1:37:00 13 +1 +28:30 +15:50
  3. Amund Bedin 42:41 17 +15:54 fullført        
  4. Eirik Blågestad 51:41 10 +15:04 2:28:41 12 -1 +43:34 +15:04
13 OK Moss 2       2:47:28     +1:02:21  
  1. Tor Erling Gjølsjø 34:27 14 +8:00 34:27 12   +8:00  
  2. Frida Hovgaard Eisvang 20:05 14 +5:58 54:32 13 +1 +12:49 +4:49
  2. Ingrid Bratland Tjernshaugen 20:16 20 +6:09 fullført        
  2. Julie Sophie Wold 39:29 39 +25:22 fullført        
  3. Sondre Ladim 42:07 14 +15:20 1:36:39 12 -1 +28:09 +15:20
  3. Adam Kristiansen ikke startet     fullført        
  4. Selma Kristiansen 1:10:49 13 +34:12 2:47:28 13 +1 +1:02:21 +34:12
14 Måren OK 1       2:32:04        
  1. Andreas Gjetanger 37:57 19 +11:30 37:57 16   +11:30  
  2. Noor Dirro-Helu 21:01 21 +6:54 58:58 15 -1 +17:15 +5:45
  2. Luciana Maria Svads 21:02 22 +6:55 fullført        
  2. Simen Rønning Johansen 32:32 32 +18:25 fullført        
  3. Markus Månum Moen 42:07 14 +15:20 1:41:05 14 -1 +32:35 +15:20
  4. Linn Mei Waaler 50:59 17 +14:22 2:32:04 14 0    
15 Nydalens SK 3       2:38:50        
  1. Ole Jakob Frankrig 27:32 3 +1:05 27:32 14   +1:05  
  2. Mari Aarseth 35:32 34 +21:25 1:03:04 16 +2 +21:21 +20:16
  3. Anders Håvard Larsen 43:29 18 +16:42 1:46:33 16 0 +38:03 +16:42
  3. Elias Stubberud 1:17:52 26 +51:05 fullført        
  4. Karianne Olsvik Dengerud 52:17 18 +15:40 2:38:50 15 -1    
16 IL Tyrving 2       2:43:22        
  1. Tuva Nesheim Flatebakken 35:35 18 +9:08 35:35 15   +9:08  
  2. Linnea Holst 21:40 26 +7:33 57:15 14 -1 +15:32 +6:24
  2. Eileen Bjanes 27:34 30 +13:27 fullført        
  2. Kristine Solbakken 27:58 31 +13:51 fullført        
  3. Iris Holst 48:40 21 +21:53 1:45:55 15 +1 +37:25 +21:53
  3. Ingrid Lund Hovden 48:56 22 +22:09 fullført        
  4. Torjus Ullern 57:27 19 +20:50 2:43:22 16 +1    
17 Heming Orientering 1       2:46:00        
  1. Maya Jones Arnesen 54:43 22 +28:16 54:43 19   +28:16  
  2. Live Østvold 26:36 29 +12:29 1:21:19 17 -2 +39:36 +11:20
  2. Hannah Syrdal Øen 32:45 33 +18:38 fullført        
  3. August Syrdal Øen 38:24 10 +11:37 1:59:43 17 0 +51:13 +11:37
  4. Petter Astrup Arnesen 46:17 16 +9:40 2:46:00 17 0    
18 Nydalens SK 4       2:47:02        
  1. Joakim Wilkens Jernberg 46:00 20 +19:33 46:00 17   +19:33  
  2. Marie Saugestad 36:46 35 +22:39 1:22:46 18 +1 +41:03 +21:30
  3. Ea Lunøe 41:08 12 +14:21 2:03:54 18 0 +55:24 +14:21
  3. Rolf Andreas Berg 59:21 25 +32:34 fullført        
  4. Audun Uglenes Bergan 43:08 15 +6:31 2:47:02 18 0    
19 Indre Østfold OK 2       3:18:54        
  1. Theodor Lier 47:58 21 +21:31 47:58 18   +21:31  
  2. Elma Sagli Gudim 37:56 36 +23:49 1:25:54 19 +1 +44:11 +22:40
  2. Vilde Retteraasen 37:57 37 +23:50 fullført        
  2. Tidemann Lier 37:58 38 +23:51 fullført        
  3. Gea Øiseth Bedin 48:05 19 +21:18 2:13:59 19 0 +1:05:29 +21:18
  3. Hans Matias Glomsrud 48:16 20 +21:29 fullført        
  4. Kristoffer Halsnes 1:04:55 20 +28:18 3:18:54 19 0    
  Fossum IF 2       diskvalifisert        
  1. Sivert Sande Kverme diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Kathinka Zahl Hagen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Erlend Børli diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Peter Gisholt diskvalifisert     diskvalifisert        
  Heming Orientering 2       diskvalifisert        
  1. Kristian Østermann diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Fridtjof Reusch diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Kåre Peter Krohn Gjessing diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Fredrik Berning Borchsenius diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Ferdinand Fremming diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Henrik Reusch diskvalifisert     diskvalifisert        
  Lillomarka OL 2       diskvalifisert        
  1. Kristian Markhus Brekke 35:11 16 +8:44 diskvalifisert        
  2. Oda Marie Colquhoun 25:20 28 +11:13 diskvalifisert        
  3. Emilie Flø diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Mathias Pedersen Vold 1:19:23 21 +42:46 diskvalifisert        
  Ås-NMBU Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Vegard Aarstad 30:40 10 +4:13 diskvalifisert        
  2. Sofie Gammelsæther 20:06 15 +5:59 diskvalifisert        
  3. Celine Ytternes diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Nils Tveite 38:24 14 +1:47 diskvalifisert        
  Oppsal Orientering 2       brutt        
  1. Inger Marie Rødnes 35:34 17 +9:07 brutt        
  2. Ask Olaussen 18:27 6 +4:20 brutt        
  2. Marius E. Aamodt 18:28 7 +4:21 brutt        
  2. Anselm Reichenbach ikke startet     brutt        
  3. Wilmine Resvoll Skaug 51:44 23 +24:57 brutt        
  3. Tina Kalleson 51:49 24 +25:02 brutt        
  4. Henrik Knudsen ikke startet     brutt        

D 17

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Ås-NMBU Orientering 1       2:16:33        
  1. Rannveig W. Nordhagen 45:11 1   45:11 1      
  2. Mari Brøndbo Dahl 51:14 1   1:36:25 1 0    
  3. Kaja Winsnes Nordhagen 40:08 1   2:16:33 1 0    
2 Nydalens SK 1       2:30:29     +13:56  
  1. Åse Bergan 48:37 4 +3:26 48:37 4   +3:26  
  2. Marit Wenseth Kure 54:27 2 +3:13 1:43:04 3 -1 +6:39 +3:13
  3. Sofie Aarnes 47:25 2 +7:17 2:30:29 2 -1 +13:56 +7:17
3 Oslostudentenes IK 1       2:38:46     +22:13  
  1. Lea-Rebekka Tonjer 47:01 3 +1:50 47:01 3   +1:50  
  2. Audrun Utskarpen 56:00 3 +4:46 1:43:01 2 -1 +6:36 +4:46
  3. Hanne Maria Vister 55:45 4 +15:37 2:38:46 3 +1 +22:13 +15:37
4 Asker Skiklubb 1       2:39:00     +22:27  
  1. Hilda Øfsthus 46:57 2 +1:46 46:57 2   +1:46  
  2. Ragnhild Løvli 57:52 4 +6:38 1:44:49 4 +2 +8:24 +6:38
  3. Karoline Andersen 54:11 3 +14:03 2:39:00 4 0 +22:27 +14:03
5 Oslostudentenes IK 2       3:13:24     +56:51  
  1. Gunn Camilla Stang 57:51 6 +12:40 57:51 5   +12:40  
  2. Svenja Kernstock 1:01:56 6 +10:42 1:59:47 5 0 +23:22 +10:42
  3. Sirkku Juntunen 1:13:37 5 +33:29 3:13:24 5 0 +56:51 +33:29
6 OK Moss 1       3:00:26        
  1. Johanne Bratland Tjernshaugen 52:43 5 +7:32 52:43 6   +7:32  
  2. Monica Meum Johansen 58:25 5 +7:11 1:51:08 6 0 +14:43 +7:11
  3. Rine Holmsen 1:09:18 7 +29:10 3:00:26 6 0    
7 Ås-NMBU Orientering / Østmarka OK 2       3:17:08        
  1. Mari Jensen Aas (Ås-NMBU Orientering / Østmarka OK) 1:13:21 7 +28:10 1:13:21 7   +28:10  
  2. Ingrid Disch Løset (Ås-NMBU Orientering / Østmarka OK) 1:07:32 7 +16:18 2:20:53 7 0 +44:28 +16:18
  3. Marie Hammer Iversen (Ås-NMBU Orientering / Østmarka OK) 56:15 6 +16:07 3:17:08 7 0    

H 17

11 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Oppsal Orientering 1       2:09:06        
  1. Knut Aasheim 41:51 1   41:51 1      
  2. Are Wigaard 48:52 3 +4:37 1:30:43 3 +2    
  3. Sigve Vågsnes 38:23 1   2:09:06 1 -2    
2 Oppsal Orientering 2       2:13:00        
  1. Kristoffer Fiane Pedersen 42:50 2 +0:59 42:50 2   +0:59  
  2. Ola Marius Pedersen 44:52 2 +0:37 1:27:42 1 -1    
  3. Bent Erik Skaug 45:18 2 +6:55 2:13:00 2 +1    
3 Nydalens SK 1       2:13:26     +4:20  
  1. Halvor Saunes 43:31 3 +1:40 43:31 3   +1:40  
  2. Martin Hoset 44:15 1   1:27:46 2 -1 +0:04  
  3. Sondre Ruud Bråten 45:40 3 +7:17 2:13:26 3 +1 +4:20 +4:16
4 Ås-NMBU Orientering 1       2:28:15     +19:09  
  1. Endre Aaen 49:31 4 +7:40 49:31 4   +7:40  
  2. Simen Olafsen 50:21 4 +6:06 1:39:52 4 0 +12:10 +4:30
  3. Øystein Tvedt 48:23 4 +10:00 2:28:15 4 0 +19:09 +6:59
5 Oppsal Orientering 3       2:54:25     +45:19  
  1. Lavran Thorstensen 56:02 6 +14:11 56:02 5   +14:11  
  2. Ludvig Rødnes 52:56 5 +8:41 1:48:58 5 0 +21:16 +7:05
  3. Ole Martin Edstrøm 1:05:27 5 +27:04 2:54:25 5 0 +45:19 +24:03
6 Fet OL 1       2:56:16        
  1. Jørgen Kjos Barkenæs 1:03:46 9 +21:55 1:03:46 8   +21:55  
  2. Åshild Faller Råheim 58:04 7 +13:49 2:01:50 7 -1 +34:08 +12:13
  3. Sander Hildebrand Rogndokken 54:26 6 +16:03 2:56:16 6 -1    
7 Heming Orientering 1       2:59:36        
  1. Kimme Arnesen 53:35 5 +11:44 53:35 6   +11:44  
  2. Harald Astrup Arnesen 1:10:20 10 +26:05 2:03:55 8 +2 +36:13 +24:29
  3. Nils Petter Fremming 55:41 7 +17:18 2:59:36 7 -1    
8 Asker Skiklubb 1       3:02:38        
  1. Bjørnar Løvli 1:03:08 8 +21:17 1:03:08 7   +21:17  
  2. Vegard Løvli 58:09 8 +13:54 2:01:17 6 -1 +33:35 +12:18
  3. Håkon Løvli 1:01:21 9 +22:58 3:02:38 8 +2    
9 OK Moss 1       3:27:39        
  1. Donatas Kontautas 1:16:39 11 +34:48 1:16:39 10   +34:48  
  2. Vegar Kristiansen 1:09:42 9 +25:27 2:26:21 9 -1 +58:39 +23:51
  3. Hans Martin Stokke 1:01:18 8 +22:55 3:27:39 9 0    
10 Indre Østfold OK 1       3:38:35        
  1. Stian Overskeid 1:14:52 10 +33:01 1:14:52 9   +33:01  
  2. Sjur Grindstuen 1:16:30 11 +32:15 2:31:22 10 +1 +1:03:40 +30:39
  3. Arnfinn Kringlen 1:07:13 10 +28:50 3:38:35 10 0    
  Oslostudentenes IK 1       diskvalifisert        
  1. Mikael Olausson 58:44 7 +16:53 diskvalifisert        
  2. Vegard Line 56:11 6 +11:56 diskvalifisert        
  3. Elina Itkonen diskvalifisert     diskvalifisert        

D 150

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Nydalens SK 1       1:35:38        
  1. Alix Young Vik 22:37 1   22:37 1      
  2. Inger Johanne Eikeland 41:32 1   1:04:09 1 0    
  3. Anne Marit Bjergaard 31:29 1   1:35:38 1 0    
2 Kolbotn og Skimt OL 1       2:06:32     +30:54  
  1. Cathrine Palmgren 35:26 2 +12:49 35:26 2   +12:49  
  2. Sissel Olaisen 51:37 2 +10:05 1:27:03 2 0 +22:54 +10:05
  3. Marit Vågsnes 39:29 2 +8:00 2:06:32 2 0 +30:54 +8:00
  Oslostudentenes IK 1       ikke startet        
  1. Ida Christine Parnemo ikke startet     ikke startet        
  2. ikke startet     ikke startet        
  3. ikke startet     ikke startet        

H 130

16 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Indre Østfold OK 1       1:57:39        
  1. Bjørn Erik Glomsrud 37:09 1   37:09 1      
  2. Thomas Bedin 38:53 1   1:16:02 1 0    
  3. Sigmund Vister 41:37 2 +0:51 1:57:39 1 0    
2 Fossum IF 1       2:09:03     +11:24  
  1. Øystein Holo 39:44 3 +2:35 39:44 3   +2:35  
  2. Stein H. Hagen 44:33 4 +5:40 1:24:17 3 0 +8:15 +5:40
  3. Knut Jostein Sætnan 44:46 5 +4:00 2:09:03 2 -1 +11:24 +3:09
3 OK Moss 2       2:11:35     +13:56  
  1. Øystein Olsen 42:46 8 +5:37 42:46 7   +5:37  
  2. Øyvind Løken 44:38 6 +5:45 1:27:24 8 +1 +11:22 +5:45
  3. Hallvard Koren 44:11 4 +3:25 2:11:35 3 -5 +13:56 +2:34
4 Fet OL 1       2:11:38     +13:59  
  1. Tom Bergan 37:19 2 +0:10 37:19 2   +0:10  
  2. Asgeir Lium 44:46 7 +5:53 1:22:05 2 0 +6:03 +5:53
  3. Kyrre Gran 49:33 9 +8:47 2:11:38 4 +2 +13:59 +7:56
5 IL Tyrving 1       2:12:47     +15:08  
  1. Bjørn Henning Grandal 42:54 10 +5:45 42:54 9   +5:45  
  2. Christian Grotnes 42:05 2 +3:12 1:24:59 4 -5 +8:57 +3:12
  3. Trond Lund 47:48 8 +7:02 2:12:47 5 +1 +15:08 +6:11
6 Notodden OL 1       2:13:05     +15:26  
  1. Petter Løe 41:46 5 +4:37 41:46 5   +4:37  
  2. Harald Kvisli 44:57 8 +6:04 1:26:43 7 +2 +10:41 +6:04
  3. Robert Fredriksen 46:22 6 +5:36 2:13:05 6 -1 +15:26 +4:45
7 Måren OK 1       2:18:36     +20:57  
  1. Audun Bjerknes 42:02 6 +4:53 42:02 6   +4:53  
  2. Pål Winsents 44:37 5 +5:44 1:26:39 6 0 +10:37 +5:44
  3. Arve Opheim 51:57 10 +11:11 2:18:36 7 +1 +20:57 +10:20
8 Nydalens SK 1       2:18:51     +21:12  
  1. Einar Lunøe 42:48 9 +5:39 42:48 8   +5:39  
  2. Terje Dengerud 43:35 3 +4:42 1:26:23 5 -3 +10:21 +4:42
  3. Nils Bergan 52:28 11 +11:42 2:18:51 8 +3 +21:12 +10:51
9 Indre Østfold OK 2       2:21:52     +24:13  
  1. Dag Arne Lier 48:23 13 +11:14 48:23 11   +11:14  
  2. Rune Blågestad 46:35 9 +7:42 1:34:58 10 -1 +18:56 +7:42
  3. Sture Ottesen 46:54 7 +6:08 2:21:52 9 -1 +24:13 +5:17
10 Oppsal Orientering 1       2:24:23     +26:44  
  1. Espen Wigaard 40:18 4 +3:09 40:18 4   +3:09  
  2. Eilert Aamodt 47:29 10 +8:36 1:27:47 9 +5 +11:45 +8:36
  3. Roar Pedersen 56:36 13 +15:50 2:24:23 10 +1 +26:44 +14:59
11 Heming Orientering 1       2:27:17     +29:38  
  1. Christian Reusch 55:31 14 +18:22 55:31 12   +18:22  
  2. Knut Erling Øen 47:52 11 +8:59 1:43:23 12 0 +27:21 +8:59
  3. Øystein Østermann 43:54 3 +3:08 2:27:17 11 -1 +29:38 +2:17
12 Fossum IF 2       2:32:06     +34:27  
  1. Vebjørn Berre 43:08 11 +5:59 43:08 10   +5:59  
  2. Morten Rannem 53:54 13 +15:01 1:37:02 11 +1 +21:00 +15:01
  3. Terje Næss 55:04 12 +14:18 2:32:06 12 +1 +34:27 +13:27
13 IL Tyrving 2       2:53:13        
  1. Jens Christian Holst 1:04:05 16 +26:56 1:04:05 14   +26:56  
  2. Nora Skauen 58:35 14 +19:42 2:02:40 14 0 +46:38 +19:42
  3. Are Kristiansen 50:33 14 +9:47 2:53:13 13 -1    
  Østmarka OK 1       fullført        
  1. Inge Ramberg 57:07 15 +19:58 57:07 13   +19:58  
  2. Terje Linløkken 59:44 15 +20:51 1:56:51 13 0 +40:49 +20:51
  3. Erik Næss fullført     fullført        
  Indre Østfold OK 3       diskvalifisert        
  1. Asle Sagli Gudim 44:58 12 +7:49 diskvalifisert        
  2. Kjell-Erik Kristiansen 53:51 12 +14:58 diskvalifisert        
  3. Øyvind Thømt diskvalifisert     diskvalifisert        
  OK Moss 1       diskvalifisert        
  1. Tore Bjørnerød 42:09 7 +5:00 diskvalifisert        
  2. Torgeir Snilsberg diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Kjetil Karlsen 40:46 1   diskvalifisert        

H 170

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Oslostudentenes IK 1       1:35:23        
  1. Bjørn Grinde 32:07 2 +0:45 32:07 2   +0:45  
  2. Are Eriksen 34:39 2 +4:05 1:06:46 2 0 +1:56 +1:11
  3. Guttorm L Egge 28:37 1   1:35:23 1 -1    
2 Asker Skiklubb 1       1:46:37     +11:14  
  1. Jon Arvid Fossum 34:54 4 +3:32 34:54 4   +3:32  
  2. Jørn Bue Olsen 42:57 6 +12:23 1:17:51 6 +2 +13:01 +9:29
  3. Tommy Jauhojärvi 28:46 2 +0:09 1:46:37 2 -4 +11:14 -1:47
3 Kolbotn og Skimt OL 2       1:48:17        
  1. Bjørnar Gammelsæter 31:22 1   31:22 1      
  2. Olav Johannessen 35:30 4 +4:56 1:06:52 3 +2    
  3. Jon Færden 41:25 4 +12:48 1:48:17 3 0    
4 OK Moss 1       1:50:25     +15:02  
  1. Karl Aasmund Erøy 36:09 5 +4:47 36:09 5   +4:47  
  2. Christopher Schive 34:44 3 +4:10 1:10:53 4 -1 +6:03 +1:16
  3. Bjørn Arnfinn Paulsen 39:32 3 +10:55 1:50:25 4 0 +15:02 +8:59
5 Kolbotn og Skimt OL 1       1:50:37        
  1. Anders Færden 34:16 3 +2:54 34:16 3   +2:54  
  2. Knut Bjørkelo 30:34 1   1:04:50 1 -2    
  3. Geir Trøan 45:47 6 +17:10 1:50:37 5 +4    
6 Østmarka OK 1       1:58:58     +23:35  
  1. Leif S. Thingsrud 36:19 6 +4:57 36:19 6   +4:57  
  2. Øystein Kildahl 39:13 5 +8:39 1:15:32 5 -1 +10:42 +5:45
  3. Per Stedje 43:26 5 +14:49 1:58:58 6 +1 +23:35 +12:53

D 120

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Nydalens SK 1       1:44:03        
  1. Anne-Lene Bakken Ulseth 34:02 1   34:02 1      
  2. Monica Tørnqvist Halden 37:38 2 +0:47 1:11:40 1 0    
  3. Berit Sofie Wiklund 32:23 1   1:44:03 1 0    
2 Oppsal Orientering 1       2:11:23     +27:20  
  1. Arnhild Krogh 39:59 2 +5:57 39:59 2   +5:57  
  2. Mila Zaharinova 42:19 3 +5:28 1:22:18 2 0 +10:38 +4:41
  3. Anne Karin Thorstensen 49:05 2 +16:42 2:11:23 2 0 +27:20 +16:42
3 OK Moss 1       2:23:56     +39:53  
  1. Ellen Ladim 50:31 3 +16:29 50:31 3   +16:29  
  2. Astrid Bjørnerød 36:51 1   1:27:22 3 0 +15:42  
  3. Kristin Gjølsjø 56:34 3 +24:11 2:23:56 3 0 +39:53 +24:11