Resultater Norgescup Junior Voss - 5 km fri - Kvinner 17 år - 2017



Resultater Norgescup Junior Voss - Intervallstart, 5 km, fri teknikk, kvinner 17 år
Voss, Hordaland - 17. februar 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind
 1  110 DENGERUD Karianne Olsvik  2000  NOR   0:13:55.8   
 2  117 GULBRANDSEN Ingrid  2000  NOR   0:14:10.7  +14.9
 3  116 RAVNDAL Linn  2000  NOR   0:14:18.5  +22.7
 4  119 MIKAELSEN Ingvild Larsen  2000  NOR   0:14:20.8  +25.0
 5  115 FOSNAES Kristin Austgulen  2000  NOR   0:14:22.9  +27.1
 6  10 FREMSTAD Andrine Harriet  2000  NOR   0:14:29.2  +33.4
 7  8 LIEN Mari Roboele  2000  NOR   0:14:42.4  +46.6
 8  46 SCHJOELSET Sofie  2000  NOR   0:14:47.1  +51.3
 9  112 JOHNSEN Elena Rise  2000  NOR   0:14:49.1  +53.3
 10  23 GULLIKSTAD Pernille  2000  NOR   0:14:49.6  +53.8
 11  113 LUND Tiril Bergitte  2000  NOR   0:14:54.4  +58.6
 12  109 LAUKLI Marie  2000  NOR   0:14:57.2  +1:01.4
 13  99 KVILE Synneva Iren  2000  NOR   0:15:00.7  +1:04.9
 14  9 STRANDLIE Kristine Haanes  2000  NOR   0:15:06.8  +1:11.0
 15  103 KLEIVI Kristine  2000  NOR   0:15:08.0  +1:12.2
 16  37 VALNES Lisa Amalie  2000  NOR   0:15:08.9  +1:13.1
 17  114 JOHANSEN Stine  2000  NOR   0:15:12.3  +1:16.5
 18  111 WANG Ane Groetan  2000  NOR   0:15:14.0  +1:18.2
 19  64 ROFSTAD Hanne Wilberg  2000  NOR   0:15:15.3  +1:19.5
 20  82 PEDERSEN Ingrid Leuckfeld  2000  NOR   0:15:16.3  +1:20.5
 21  57 NORDSETH Karen Amalie  2000  NOR   0:15:17.7  +1:21.9
 22  29 BERNTSEN Annette  2000  NOR   0:15:20.1  +1:24.3
 22  6 EINMO Malin  2000  NOR   0:15:20.1  +1:24.3
 24  118 SOERUM Thea  2000  NOR   0:15:21.3  +1:25.5
 25  67 ROETVEI Nora  2000  NOR   0:15:21.6  +1:25.8
 26  42 MIOEEN Margrethe  2000  NOR   0:15:24.1  +1:28.3
 27  81 KURE Marianne  2000  NOR   0:15:26.1  +1:30.3
 28  85 STORAA Silje  2000  NOR   0:15:26.2  +1:30.4
 29  24 AMUNDSEN Kristine   2000  NOR   0:15:28.4  +1:32.6
 30  40 LIE Maiken  2000  NOR   0:15:29.5  +1:33.7
 31  17 SLAAEN Anna  2000  NOR   0:15:31.7  +1:35.9
 32  120 NJAASTAD Sanne  2000  NOR   0:15:32.2  +1:36.4
 33  30 LANGE Vilde Roysdatter  2000  NOR   0:15:35.8  +1:40.0
 34  90 ROLFSEN Ingrid Thune  2000  NOR   0:15:36.4  +1:40.6
 35  41 LYNGNES Susann Fedreheim  2000  NOR   0:15:37.8  +1:42.0
 36  33 KILDAHL Selma  2000  NOR   0:15:38.5  +1:42.7
 37  39 KILLINGSTAD Hanna Norbom  2000  NOR   0:15:40.9  +1:45.1
 38  108 KVAL Stella  2000  NOR   0:15:41.5  +1:45.7
 39  78 SKJELDAL Guro  2000  NOR   0:15:43.1  +1:47.3
 40  94 AUSTAD Vilde  2000  NOR   0:15:45.3  +1:49.5
 41  80 LARSEN Emilie Holen  2000  NOR   0:15:47.1  +1:51.3
 42  35 JOHNSEN Ingrid  2000  NOR   0:15:48.9  +1:53.1
 43  65 RYAN Ingrid Tandberg  2000  NOR   0:15:49.9  +1:54.1
 44  74 VESTENGEN Siri  2000  NOR   0:15:50.5  +1:54.7
 45  88 KATLA Pernille  2000  NOR   0:15:51.1  +1:55.3
 46  89 SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat  2000  NOR   0:15:51.6  +1:55.8
 47  96 FAGERLI Kristin  2000  NOR   0:15:53.4  +1:57.6
 48  53 NORRUD Ragne  2000  NOR   0:15:54.9  +1:59.1
 49  54 OEVREBUST Vilde Lorgen  2000  NOR   0:15:57.7  +2:01.9
 50  51 SOERENSEN Maja  2000  NOR   0:16:01.5  +2:05.7
 50  14 HARSTVEIT Marie  2000  NOR   0:16:01.5  +2:05.7
 52  55 DARELL Amanda  2000  NOR   0:16:01.6  +2:05.8
 53  91 SVALLAND Jehudit  2000  NOR   0:16:02.1  +2:06.3
 54  16 BANG Lucie Magdalena Lunde  2000  NOR   0:16:04.7  +2:08.9
 55  44 STANGEBYE Pia  2000  NOR   0:16:05.1  +2:09.3
 56  28 GERMUNDSON Benedicte  2000  NOR   0:16:05.6  +2:09.8
 57  70 SOERENSEN Ingrid  2000  NOR   0:16:07.8  +2:12.0
 58  15 FOSS Thea Helene  2000  NOR   0:16:15.9  +2:20.1
 59  92 HAGLUND Sofia  2000  FIN   0:16:16.3  +2:20.5
 60  38 VALAAS Ane Bjoergum  2000  NOR   0:16:17.0  +2:21.2
 61  95 HOEYDAL Ingvild  2000  NOR   0:16:17.5  +2:21.7
 62  45 AASERUD Marthe  2000  NOR   0:16:18.7  +2:22.9
 63  50 HETLAND Silje  2000  NOR   0:16:24.9  +2:29.1
 64  101 BREKKE Ane  2000  NOR   0:16:26.8  +2:31.0
 65  102 KROKFOSS Helene  2000  NOR   0:16:28.0  +2:32.2
 66  63 MOGSTAD Ane  2000  NOR   0:16:28.2  +2:32.4
 67  62 MORKEN Maria Norheim  2000  NOR   0:16:28.9  +2:33.1
 67  47 NORLAND Johanne Dahl  2000  NOR   0:16:28.9  +2:33.1
 69  107 RIISE Karoline Hast  2000  NOR   0:16:30.3  +2:34.5
 70  77 AMUNDSEN Selma  2000  NOR   0:16:32.8  +2:37.0
 71  72 QVENILD-SVENNUNGSEN Marthe  2000  NOR   0:16:35.4  +2:39.6
 72  97 KOLSTADBAKKEN Elin  2000  NOR   0:16:37.2  +2:41.4
 73  58 NILSEN Hanne  2000  NOR   0:16:37.3  +2:41.5
 74  68 KRISTOFFERSEN Kine  2000  NOR   0:16:44.6  +2:48.8
 75  22 LID Ingeborg Gjelland  2000  NOR   0:16:46.9  +2:51.1
 76  43 HOEIBY Karoline Wardberg  2000  NOR   0:16:50.4  +2:54.6
 77  98 DAEHLEN Marie Holtet  2000  NOR   0:17:01.2  +3:05.4
 78  93 MILLI Silje  2000  NOR   0:17:04.6  +3:08.8
 79  11 SAETHER Victoria  2000  NOR   0:17:05.0  +3:09.2
 80  104 OLESEN Marte Riis   2000  NOR   0:17:06.8  +3:11.0
 81  12 LUND Maria  2000  NOR   0:17:07.3  +3:11.5
 82  61 NYGAARD Marianne  2000  NOR   0:17:08.7  +3:12.9
 83  76 SAETERSDAL Karen Aarskog   2000  NOR   0:17:13.3  +3:17.5
 84  27 LUNDE Tuva Overrein  2000  NOR   0:17:16.5  +3:20.7
 85  79 VETHE Lena  2000  NOR   0:17:17.7  +3:21.9
 86  69 KVAM Eline  2000  NOR   0:17:21.0  +3:25.2
 87  84 RAGNHILDLOEKKEN Johanne Lunde  2000  NOR   0:17:22.5  +3:26.7
 88  60 BUNDE Silja  2000  NOR   0:17:24.9  +3:29.1
 89  52 HAUGEN Gjertrud Rasch   2000  NOR   0:17:27.7  +3:31.9
 90  106 REFSDAL Tuva H.  2000  NOR   0:17:39.0  +3:43.2
 91  19 TUFTELAND Eirin  2000  NOR   0:17:41.7  +3:45.9
 92  105 OPPENHAGEN Tuva  2000  NOR   0:17:48.2  +3:52.4
 93  56 TORGERSEN Julie  2000  NOR   0:17:54.3  +3:58.5
 94  36 BAKKE Erna Marie Toefting  2000  NOR   0:17:55.0  +3:59.2
 95  71 MYKLEMYR Lotte  2000  NOR   0:17:58.2  +4:02.4
 96  32 LINGA Eivor  2000  NOR   0:18:23.9  +4:28.1
 97  49 RANDLEV Emma Nilssen  2000  NOR   0:18:47.2  +4:51.4
 98  18 ANDENAES Juni G  2000  NOR   0:18:47.8  +4:52.0
 99  100 MARTINSEN Elida Veidahl  2000  NOR   0:18:51.8  +4:56.0
 100  34 RAMBERG Nora  2000  NOR   0:21:44.7  +7:48.9
Did not start
   121 SANNESS Nora  2000  NOR     
   87 VORAA Sofie Marie  2000  NOR     
   83 FAGERBAEK Elise Sommervold  2000  NOR     
   75 WARSET Malin  2000  NOR     
   73 HULBAK Guri Sollien  2000  NOR     
   66 ESPEDAL Runa Brekke  2000  NOR     
   59 PETTEROEE Julie Katharina  2000  NOR     
   48 REKKEBO Madelen Simonsen  2000  NOR     
   31 KRISTIANSEN Melanie  2000  NOR     
   26 SOLE Andrine Reksen  2000  NOR     
   25 KARLSON Caroline Molland  2000  NOR     
   21 WIIK Rikke  2000  NOR     
   20 HAAKENSTAD Ronja Evertsen  2000  NOR     
   13 FALKENSTEIN Anniken  2000  NOR     
   7 GJERDE Margrethe  2000  NOR     
Did not finish
   86 AUSLAND Kaja  2000  NOR