Resultater O-Ringen / 5-dagars 2016 - Alle norske løpere



Resultater O-Ringen / 5-dagars
Sälen, Sverige - 24.-29. juli 2016

Arrangementstype: Orientering

Litt vilkårlig sortering fra arrangørens resultatservice, men klasse i venstre kolonne og høyre kolonne med totalplass i parantes og totaltid ved siden av.

Oversikten inneholder 1.613 norske deltakere, men et antall av disse har ikke fått godkjent alle 5 etapper og står oppført med "Ej godk." (ikke godkjent) i tabellen.

nb! Tabellen er tatt ut etter 5. etappe. Det kan være norske deltakere som har løpt tidligere etapper, men ikke den avsluttende.
 

Klasse Plass jaktstart Navn Klubb Plass totalt og sammenlagttid
D21 Elit --- Sigrid Alexandersen Fossum IF (---) Ej godk.
D21 Elit 6 Ingjerd Myhre Järla Orientering (5) 295:03
D21 Elit 31 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK (6) 302:06
D21 Elit --- Lone Brochmann Bækkelagets SK (---) Ej godk.
D21 Elit 3 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK (2) 280:00
D21 Elit 39 Kine Gulliksen Bækkelagets SK (38) 342:59
H21 Elit 13 Magne Dæhli Halden SK (3) 314:48
H21 Elit 31 Torgeir Nørbech IL Tyrving (13) 334:44
H21 Elit --- Jo Forseth Indgaard Frol IL (---) Ej start
H21 Elit 10 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK (5) 317:13
H21 Elit 33 Andreas Sølberg IFK Göteborg (28) 351:10
H21 Elit 50 Håvard Haga Nydalens SK (37) 364:27
H21 Elit --- Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn OF (---) Ej start
H21 Elit --- Vegard Ruttenborg NTNUI (---) Ej start
H21 Elit 56 Carl Petter Lyngen Frol IL (46) 381:58
H21 Elit 15 Bjørn Ekeberg IL Tyrving (21) 345:46
D20 Elit 60 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL (52) 304:53
D20 Elit 23 Åshild Kolstad Freidig (30) 270:35
D20 Elit 37 Siri Moholth Kongsberg OL (69) 342:39
D20 Elit --- Tonje Vassend Fossum IF (---) Ej godk.
D20 Elit --- Nina Asheim Birkeland Halden SK (---) Ej start
D20 Elit 69 Silje Arntzen Asker SK (59) 322:40
D20 Elit 15 Evine Westli Andersen Løten o-lag (40) 292:09
D20 Elit 17 Ingeborg Eide Byåsen IL (4) 248:00
D20 Elit --- Kaja Bråten løvald Asker SK (---) Ej godk.
D20 Elit 11 Ragnhild Hjermstad Fossum IF (18) 258:53
D20 Elit 28 Anine Ahlsand Nydalens SK (3) 247:54
D20 Elit 57 Marte H. Hagen NTNUI (61) 326:57
H20 Elit 87 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering (75) 395:05
H20 Elit --- Olai Stensland Lillevold Fossum IF (---) Ej start
H20 Elit 45 Trygve Heggedal Kongsberg OL (51) 342:35
H20 Elit 33 Knut Aasheim Oppsal Orientering (---) Ej start
H20 Elit 11 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK (8) 286:41
H20 Elit --- Peter Nordbrøden Halden SK (---) Ej godk.
H20 Elit --- Elias Thorsdal Mølnvik Fossum IF (---) Ej start
H20 Elit 3 Audun Heimdal Konnerud IL (2) 276:13
H20 Elit 42 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL (27) 312:25
H20 Elit 10 Stian Sundsvik Frol IL (13) 290:34
H20 Elit 51 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg (39) 323:41
H20 Elit 29 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL (48) 333:43
H20 Elit --- Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering (---) Ej godk.
H20 Elit 23 Olav Remmen OL Trollelg (43) 327:15
H20 Elit 58 Øyvind Wiggen Byåsen IL (42) 326:06
H20 Elit 8 Sverre Bang Støeng Hamar OK (34) 318:26
H20 Elit --- Ivar Jevne Arnesen Hamar OK (---) Ej godk.
H20 Elit --- Henrik Eijsink Nydalens SK (---) Ej godk.
H20 Elit 46 Rein Mårdalen Freidig (63) 368:59
H20 Elit 38 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL (52) 342:46
D18 Elit 7 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF (4) 212:02
D18 Elit 26 Ingvil Ahlsand Nydalens SK (31) 240:54
D18 Elit 20 Ane Dyrkorn Eiker OL (23) 233:25
D18 Elit 77 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK (61) 256:45
D18 Elit 48 Silje Hauge Hisøy OK (52) 251:46
D18 Elit 51 Tonje Aasheim Nymark Askøy O-Lag (67) 271:39
D18 Elit --- Maria Prestbøen Sandefjord OK (---) Ej start
D18 Elit 49 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering (55) 253:13
D18 Elit 56 Thea Dyrkorn Eiker OL (49) 249:23
D18 Elit --- Mia Bekhus Fredrikstad SK (---) Ej start
D18 Elit --- Ida Aurebekk Torridal (---) Ej start
D18 Elit 76 Aurora Moholth Kongsberg OL (70) 272:53
D18 Elit 19 Åse Bergan Nydalens SK (48) 249:08
D18 Elit 12 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK (24) 234:20
D18 Elit 62 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss (78) 280:23
D18 Elit 58 Ragnhild Eide Byåsen IL (42) 246:32
D18 Elit 38 Maiken Hågård Konnerud IL (47) 247:59
D18 Elit 6 Synne Strand Asker SK (2) 205:15
D18 Elit 42 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK (58) 254:37
D18 Elit 59 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL (50) 249:26
D18 Elit 60 Vera Melkild Freidig (41) 245:34
D18 Elit 12 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK (44) 247:16
D18 Elit 2 Anine Lome Hamar OK (3) 205:47
H18 Elit 85 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering (58) 250:05
H18 Elit 62 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF (55) 247:54
H18 Elit --- Lars Solli Mo o-klubb (---) Ej start
H18 Elit 25 Erling Hjermstad Fossum IF (39) 236:34
H18 Elit 15 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK (30) 230:19
H18 Elit --- Håkon Østraat Sævareid Halden SK (---) Ej godk.
H18 Elit 48 Oscar Lyngen Frol IL (62) 252:44
H18 Elit 1 Kasper Fosser Heming Orientering (4) 206:24
H18 Elit 102 Einar Ekeland Oddersjaa (85) 275:21
H18 Elit 77 Tord Strand Kongsberg OL (82) 273:53
H18 Elit 104 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og Omegn (94) 287:16
H18 Elit --- Jørgen Wulfsberg Nydalens SK (---) Ej godk.
H18 Elit 31 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK (25) 226:32
H18 Elit 29 Sebastian Daland Kristiansand OK (44) 239:07
H18 Elit 27 Jørgen Baklid Konnerud IL (9) 215:58
H18 Elit 38 Even-Johan Kaspersen Mo o-klubb (29) 230:08
H18 Elit 83 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK (66) 255:26
H18 Elit 35 August Asheim Birkeland Halden SK (34) 235:13
H18 Elit 21 Vegard Gulbrandsen Asker SK (5) 210:30
H18 Elit 54 Elias Jonsson Nydalens SK (---) Ej start
D21 Elit 2 --- Synnøve Bråten Vegårshei IL (---) Ej start
D21 Elit 2 3 Karen Oline Kolstad Freidig (5) 316:54
D21 Elit 2 --- Tone Lye Nydalens SK (---) Ej start
D21 Elit 2 22 Nina Jeanette Tollehaug Eiker OL (27) 456:12
H21 Elit 2 90 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL (96) 455:02
H21 Elit 2 59 Anders Felde Olaussen Halden SK (46) 373:40
H21 Elit 2 101 Andreas Grøteide Polden Gneist (74) 418:53
H21 Elit 2 --- Bjørn Lundanes NTNUI (---) Ej godk.
H21 Elit 2 48 Sindre Østgulen Deisz NTNUI (20) 352:08
H21 Elit 2 --- Paul Sirum Frol IL (---) Ej godk.
H21 Elit 2 35 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett (36) 366:10
H21 Elit 2 51 Jonas Klausen Espedal NTNUI (43) 368:00
H21 Elit 2 93 Ola Keiserås IL Leik (87) 429:54
H21 Elit 2 --- Halvor Eid Nielsen Ärla IF (---) Ej godk.
H21 Elit 2 --- Isak Bergset NTNUI (---) Ej godk.
D21-1 8 Kristine Fjeldbo NTNUI (10) 259:39
D21-1 118 Mariell Arntzen Gneist (102) 378:20
D21-1 --- Gry Granstedt NTNUI (---) Ej godk.
D21-1 --- Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving (---) Ej start
D21-1 84 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering (93) 357:47
D21-1 26 Gitte Bromander Fredrikstad SK (25) 280:05
D21-1 88 Ragnhild Løvli Asker SK (95) 362:27
D21-1 16 Ida Arnesen Tiltnes IL Tyrving (18) 273:24
D21-1 --- Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering (---) Ej godk.
D21-1 59 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK (26) 281:13
D21-1 --- Eirin Mari Fossøy NTNUI (---) Ej godk.
D21-1 86 Aurora Fossøy NTNUI (73) 319:16
D21-1 38 Kristin Åstebøl Byåsen IL (55) 306:41
D21-1 37 Marthe Gløersen Bækkelagets SK (---) Ej godk.
D21-1 116 Trine Disch Kihle NTNUI (105) 383:54
D21-1 --- Ingelinn Molvik Gneist (---) Ej start
D21-1 74 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI (77) 322:47
D21-2 105 Anne Marthe Peveri Eiker OL (104) 411:18
H21-1 21 Simen Bordal Fossum IF (28) 326:29
H21-1 27 Eivind Høydal NTNUI (48) 344:23
H21-1 7 Mathias Drage Kongsberg OL (2) 284:02
H21-1 28 Gustav Henrik Fiskum NTNUI (58) 359:26
H21-1 20 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK (5) 295:31
H21-1 60 Adrian Opheim NTNUI (47) 344:00
H21-1 --- Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering (---) Ej start
H21-1 97 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL (---) Ej godk.
H21-1 --- Jørgen Madslien NTNUI (---) Ej start
H21-1 --- Eirik Larsen Skien OK (---) Ej godk.
H21-1 86 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering (87) 388:17
H21-1 2 Magne Jutulstad NTNUI (1) 283:09
H21-1 49 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering (19) 313:10
H21-1 87 Gunnar Fiskum NTNUI (52) 350:45
H21-1 142 André Dyrstad Gneist (134) 573:34
H21-1 --- Arvid Nelson Lardal OL (---) Ej start
H21-1 30 Sindre Johannessen Freidig (51) 348:22
H21-1 121 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering (114) 437:33
H21-1 4 Sverre Turter Sandvold NTNUI (8) 300:21
H21-1 135 Pål Skogedal Asker SK (133) 561:15
H21-1 82 Jonas Madslien Bakken NTNUI (---) Ej start
H21-1 59 Erik Trøen Modum O-lag (37) 330:25
H21-1 50 Harald Kalager NTNUI (65) 360:43
H21-1 98 Jostein Kvakland Varegg Fleridrett (76) 372:19
H21-1 79 Lars Henrik Verde Thon NTNUI (88) 391:17
D21 Kort-2 39 Kajsa Stina Sandstad NTNUI (---) Ej godk.
D21 Kort-2 137 Silje Borge Hovi Skien OK (120) 426:10
D21 Kort-2 133 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL (116) 383:58
D21 Kort-2 --- Line Birgitte Solvang Bardu IL (---) Ej start
D21 Kort-2 89 Kristin Vollen Sataøen Rond OL (53) 253:37
D21 Kort-2 23 Mari Jellum Helgerud IL Tyrving (---) Ej godk.
D21 Kort-2 36 Nina Smestad Løten o-lag (11) 210:37
D21 Kort-2 38 Jenny Persson Byåsen IL (24) 223:26
D21 Kort-2 76 Kine Sofie Sandstad Frol IL (71) 275:14
D21 Kort-2 84 Toril Granly Falkenberg Stavanger OK (---) Ej start
D21 Kort-2 16 Maren Kaarby Nydalens SK (27) 231:22
D21 Kort-2 87 Trine Bolstad Ganddal IL (74) 277:35
D21 Kort-2 2 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK (1) 168:44
D21 Kort-2 --- Sunniva Nergaard Berg Stokke IL (---) Ej start
D21 Kort-2 111 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL (91) 297:57
D21 Kort-2 --- Lone Malmgren Gjø-Vard OL (---) Ej start
D21 Kort-2 54 Inger Anita Tollehaug Eiker OL (60) 260:35
D21 Kort-2 93 Marita Lilja Grönhovd Modum O-lag (94) 299:42
D21 Kort-2 91 Christina Maria Kasin Kongsberg OL (28) 231:57
D21 Kort-2 4 Nicole Ragvin Nydalens SK (4) 183:38
D21 Kort-2 75 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK (---) Ej start
D21 Kort-2 122 Maren Kopland Modum O-lag (69) 272:40
H21 Kort-1 165 Stian Lundteppen Elverum OK (---) Ej godk.
H21 Kort-1 130 Vetle Andre Reinhartsen Kristiansand OK (144) 431:33
H21 Kort-1 8 Marius Øie Løten o-lag (17) 246:20
H21 Kort-1 34 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK (48) 288:44
H21 Kort-1 3 Lars Sandstad Skjeset Frol IL (3) 211:51
H21 Kort-1 76 Erik Storaas Byåsen IL (121) 378:23
H21 Kort-1 95 Simen Smestad Bækkelagets SK (68) 319:10
H21 Kort-1 97 Håvar Østvik Bardu IL (104) 359:47
H21 Kort-1 41 Haakon Ingvaldsen Kamrat och IF KIF (25) 260:04
H21 Kort-1 1 Anders Nordberg Nydalens SK (1) 196:49
H21 Kort-1 117 Joar Kleiva Elverum OK (134) 409:01
H21 Kort-1 158 Geir Inge Keiserås IL Leik (131) 408:32
H21 Kort-1 99 Espen Stornes NTNUI (138) 418:05
H21 Kort-1 --- Thomas Furuheim IFK Lidingö SOK (---) Ej start
H21 Kort-1 82 Håkon N. Berg Stokke IL (142) 428:28
H21 Kort-1 --- Mats Nordbrøden Halden SK (---) Ej start
H21 Kort-1 10 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK (20) 247:20
H21 Kort-1 154 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger OK (153) 460:59
H21 Kort-1 87 Per Magnus Dahl Elverum OK (101) 353:26
H21 Kort-1 16 Rune Rystad Nydalens SK (36) 276:48
H21 Kort-1 22 Anders Bjergaard NTNUI (21) 251:07
H21 Kort-1 62 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL (56) 304:47
H21 Kort-1 13 Andreas Höye Fredrikstad SK (7) 218:46
H21 Kort-1 4 Morten Jarvis Westergård Halden SK (6) 217:48
H21 Kort-1 138 Øystein Rodem Nydalens SK (87) 339:09
H21 Kort-1 160 Rudi Olsen Lillomarka OL (---) Ej godk.
H21 Kort-1 --- Andreas Breiland Ålgård Orientering (---) Ej start
H21 Kort-1 36 Sebastian Kvithammer Wing OK (44) 287:12
H21 Kort-1 100 Gard-Martin Udnesseter Johnson NTNUI (137) 417:57
D20 14 Nanna Norderud IL Tyrving (8) 242:58
D20 --- Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving (---) Ej start
D20 7 Ingvild Torgersen NTNUI (---) Ej godk.
D20 32 Karen Bjergaard Nydalens SK (---) Ej godk.
D20 8 Astrid Fiskum IL Tyrving (15) 262:29
D20 --- Vilde Skage Gneist (---) Ej start
D20 --- Martine Topstad Larvik OK (---) Ej godk.
D20 24 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering (20) 269:09
D20 --- Ingvild Wang NTNUI (---) Ej godk.
D20 57 Kristine Ausen NTNUI (42) 327:07
D20 39 Sigrid Søvik Gneist (26) 290:47
H20 --- Fredrik Moe Sandefjord OK (---) Ej godk.
H20 --- Ole-Kristian Kaspersen Mo o-klubb (---) Ej start
H20 36 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) (32) 375:54
H20 41 Thomas Tubbehaugen OK Moss (38) 414:38
H20 3 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK (3) 243:12
H20 27 Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL (---) Ej start
H20 8 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL (12) 316:38
H20 23 Karl Gjølsjø OK Moss (22) 348:21
H20 --- Ole Kostøl Kristiansand OK (---) Ej godk.
H20 --- Even Lindstad Børresen Hamar OK (---) Ej start
D18 Elit 2 31 Julie Nærestad Vegårshei IL (6) 251:40
D18 Elit 2 37 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og omegn IF (22) 289:33
D18 Elit 2 --- Marte Lien Johnsen Byåsen IL (---) Ej godk.
D18 Elit 2 22 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL (20) 287:42
D18 Elit 2 --- Synne Skjærstein IL Tyrving (---) Ej start
D18 Elit 2 19 Guri Sandvold Tynset IF (3) 249:05
D18 Elit 2 --- Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK (---) Ej start
D18 Elit 2 2 Marit Melby Jacobsen Lardal OL (5) 251:31
D18 Elit 2 --- Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering (---) Ej start
D18 Elit 2 23 Vilde Årøen Lykke Emblem IL (21) 288:39
H18 Elit 2 12 Axel Hoveid Asker SK (8) 225:25
H18 Elit 2 95 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK (---) Ej godk.
H18 Elit 2 90 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering (61) 281:07
H18 Elit 2 30 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF (---) Ej start
H18 Elit 2 4 Johannes Bordal Ringsaker OK (4) 218:21
H18 Elit 2 --- Simen Ballangrud Raufoss I.L. Orientering (---) Ej start
H18 Elit 2 71 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK (81) 314:06
H18 Elit 2 16 Jørgen Vister Halden SK (---) Ej start
H18 Elit 2 46 Håkon Lund Kongsberg OL (59) 278:43
H18 Elit 2 9 Ole Wanvik Haugen Freidig (17) 237:06
H18 Elit 2 63 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF (60) 281:05
H18 Elit 2 19 Sam Lunøe Nydalens SK (27) 246:45
H18 Elit 2 94 Henrik Haug Kongsberg OL (87) 416:36
H18 Elit 2 2 Jonas Unsgård IL Leik (10) 230:38
H18 Elit 2 93 Aleksander Skoglund Freidig (54) 270:12
H18 Elit 2 43 Knut Kyrkjebø TIF Viking (34) 252:57
H18 Elit 2 20 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK (23) 242:12
H18 Elit 2 41 Erlend Brendstuen Halden SK (37) 253:56
H18 Elit 2 89 Mathias Vindal Freidig (69) 293:49
H18 Elit 2 5 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF (5) 218:41
H18 Elit 2 --- Ole Flaatten OK Skeidi (---) Ej start
H18 Elit 2 --- Mathias Gløersen OL Tønsberg og Omegn (---) Ej godk.
D18 57 Kristiane Rogstad Kongsberg OL (60) 305:33
D18 38 Kornelia Brurberg IF Sturla (57) 302:19
D18 37 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL (53) 295:46
D18 --- Fride Sørensen IF Sturla (---) Ej start
D18 76 Thea Feiring Haltia IL Tyrving (---) Ej godk.
D18 19 Idunn Haavengen Kongsberg OL (40) 280:46
D18 2 Line Sølberg OL Trollelg (3) 218:13
H18 9 Ole Jakob Olsrød Stokke IL (8) 230:51
H18 --- Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK (---) Ej godk.
H18 77 Vegard Vaeng Bernhardsen Bul-Tromsø IL (62) 347:02
H18 71 Haakon Johannesen Indre Østfold OK (69) 400:24
H18 --- Ola Løvald Bråten Asker SK (---) Ej start
H18 5 Sander H. Rogndokken Fet OL (16) 249:08
H18 21 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL (3) 219:27
H18 36 Bjørnar Løvli Asker SK (24) 265:35
H18 --- Magnus Ramberg Østmarka OK (---) Ej start
H18 30 Håvard Hovde Ringsaker OK (22) 255:53
H17-20 Kort 32 Syver Røhnebæk Kongsrud Modum O-lag (---) Ej godk.
H17-20 Kort 3 Henrik André Larsen Kongsberg OL (4) 191:09
H17-20 Kort --- Andreas Hammer Håversen Østmarka OK (---) Ej start
H17-20 Kort 43 Noah Henderson Steinkjer OK (36) 324:31
H17-20 Kort --- Håkon Blågestad Indre Østfold OK (---) Ej start
H17-20 Kort --- Øystein Rønning Strand Nydalens SK (---) Ej start
H17-20 Kort 14 Even Fossum IK Grane Arendal Orientering (12) 241:24
H17-20 Kort 24 Jørgen Slokvik Notodden OL (16) 259:50
H17-20 Kort 44 Egil Lokøen Knudsen Gneist (---) Ej godk.
H17-20 Kort --- Sigurd Hagring Haug Hadeland OL (---) Ej start
H17-20 Kort 9 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering (5) 212:07
D16 57 Ingrid Hasaas Fossum IF (62) 214:30
D16 49 Kjersti Tønnesen Bergstøl Kongsberg OL (31) 188:59
D16 89 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK (52) 206:56
D16 33 Ingrid Gylterud Kvålsgard Fossum IF (18) 178:57
D16 1 Ragne Wiklund Nydalens SK (1) 159:34
D16 101 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK (104) 250:16
D16 94 Solveig Eline Berg IL Tyrving (89) 233:00
D16 41 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL (71) 218:12
D16 67 Maren Norderud IL Tyrving (53) 207:17
D16 105 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL (102) 247:27
D16 --- Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK (---) Ej start
D16 85 Eli Kolstad Mo o-klubb (84) 226:23
D16 58 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF (85) 226:59
D16 --- Ingrid Madslien Nydalens SK (---) Ej start
D16 8 Marlin Haavengen Kongsberg OL (21) 182:16
D16 --- Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK (---) Ej godk.
D16 14 Pernille Katla Fossum IF (28) 186:27
D16 10 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK (9) 168:11
D16 69 Tora Indregard Bul-Tromsø IL (70) 218:01
D16 160 Ida Aabogen Hauggaard Indre Østfold OK (149) 346:33
D16 92 Sarah Wøllo Kongsberg OL (---) Ej start
D16 59 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving (---) Ej godk.
D16 149 Ingunn Torød Buset Gneist (140) 306:48
D16 84 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK (80) 221:54
D16 147 Ane Marte Vatn Frol IL (---) Ej godk.
D16 138 Charlotte Eide Gjø-Vard OL (143) 312:23
D16 90 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK (97) 245:33
D16 16 Helene Eger Kongsberg OL (27) 186:17
D16 20 Lene Berg Hanssen Byåsen IL (32) 189:28
D16 154 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist (152) 374:57
H16 115 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) (146) 257:02
H16 111 Stian Rykkje Stord IL (59) 193:22
H16 73 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering (64) 196:32
H16 57 Håkon Sturød Nydalens SK (92) 212:11
H16 72 Njaal Ellegaard Melby Vang OL (65) 196:57
H16 102 Vegard Løvli Asker SK (113) 226:02
H16 --- Eskil Fröisland Vang OL (---) Ej start
H16 81 Elias Öhman Gjø-Vard OL (67) 199:20
H16 164 Trym Island OL Tønsberg og Omegn (101) 215:48
H16 59 Henrik Fredriksen Aas Asker SK (33) 178:12
H16 162 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL (145) 256:55
H16 179 Nikolai Nordhaug Konnerud IL (157) 276:57
H16 181 Ole Johan Bråten Vang OL (170) 319:58
H16 40 Even Lindaas Vang OL (26) 172:31
H16 5 Sander Arntzen Asker SK (1) 145:34
H16 38 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF (35) 180:27
H16 165 Sølve Drage Kongsberg OL (---) Ej start
H16 172 Fredrik Sveen Vang OL (168) 309:28
H16 178 Håvard Vaeng Bernhardsen Bul-Tromsø IL (147) 259:42
H16 184 Andreas Ronglan OK Skøynar (156) 276:11
H16 86 Audun Bergan Nydalens SK (90) 209:12
H16 105 Morten Svendgård OK Skøynar (161) 288:52
H16 12 Marius Aurebekk Kristiansand OK (8) 161:09
H16 118 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange (54) 188:02
H16 64 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken (93) 212:24
H16 139 Johan Storebakken Hamar OK (160) 287:39
H16 141 Vegar Skinne Indre Østfold OK (142) 254:22
H16 37 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering (52) 187:31
H16 96 Andreas Ramberg Østmarka OK (91) 209:23
H16 83 Aslak Heimdal Konnerud IL (31) 177:56
D15 84 Silje Kregnes Kristiansand OK (57) 213:06
D15 31 Tale Strand Kongsberg OL (46) 202:15
D15 15 Mari K Grevskott Frol IL (8) 173:28
D15 --- Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK (---) Ej start
D15 2 Jenny Baklid Konnerud IL (---) Ej godk.
D15 50 Karoline Bjørnerød OK Moss (85) 238:45
D15 88 Inga Sandvold Tynset IF (---) Ej godk.
D15 33 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL (28) 188:49
D15 59 Mari Strømme Lid TIF Viking (37) 195:00
D15 130 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF (86) 240:06
D15 126 Matilde Munkeby Frol IL (113) 279:33
D15 --- Hanna Johansson Hedrum OL (---) Ej godk.
D15 113 Idunn Strand Bul-Tromsø IL (84) 236:59
D15 83 Emma Danevad Fredrikstad SK (78) 232:56
D15 70 Tora Aasheim Nymark TIF Viking (65) 219:44
D15 63 Anniken Ranvik Konnerud IL (63) 218:10
D15 135 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL (108) 270:09
D15 90 Andrea Ranvik Konnerud IL (19) 186:11
D15 117 Ada Wulfsberg Nydalens SK (100) 250:16
D15 121 Kamilla Lome Hamar OK (109) 270:15
D15 --- Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL (---) Ej start
D15 --- Elin Flø Lillomarka OL (---) Ej start
D15 17 Malin Hauge Hisøy OK (29) 188:51
H15 86 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK (105) 279:45
H15 67 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK (53) 224:07
H15 84 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering (76) 240:03
H15 34 Bendik Eliassen Fredrikstad SK (12) 174:17
H15 120 Elias Bergset IL Veten (71) 235:06
H15 --- Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering (---) Ej godk.
H15 122 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering (103) 271:33
H15 30 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF (30) 194:01
H15 19 Lars Young Vik Nydalens SK (13) 174:26
H15 71 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og Omegn (55) 224:17
H15 59 Even Østreng Raumar Orientering (---) Ej godk.
H15 149 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK (126) 331:10
H15 --- Herman Brunborg Nittedal OL (---) Ej start
H15 147 Mads Jørgen Skage Gneist (128) 348:04
H15 96 Eirik Blågestad Indre Østfold OK (77) 240:10
H15 76 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL (73) 236:52
H15 134 Tore Markhus Verdal OK (115) 307:25
H15 105 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering (114) 305:27
H15 22 Anders Vestøl Vegårshei IL (31) 194:08
H15 4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK (4) 161:42
H15 125 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK (111) 293:35
H15 7 Isak Jonsson Nydalens SK (10) 173:12
H15 --- Odin Unsgård IL Leik (---) Ej godk.
H15 --- Asgeir Espeland Tynset IF (---) Ej start
D16 Kort 43 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL (40) 437:06
D16 Kort 29 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK (31) 321:33
D16 Kort --- Ida Urset Bul-Tromsø IL (---) Ej start
D16 Kort 12 Sarah Brynhildsen Wing OK (10) 258:03
D16 Kort 24 Ingeborg Kvarme Røyken O-lag (6) 231:29
D16 Kort 26 Solveig Sæternes Byåsen IL (16) 260:39
H16 Kort 21 Lars Hovdal OK Skøynar (12) 233:30
H16 Kort --- Kristian Veie OK Skøynar (---) Ej godk.
H16 Kort --- William Hofoss Hadeland OL (---) Ej start
H16 Kort --- Olav Torgersen Bækkelagets SK (---) Ej start
H16 Kort 15 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll (14) 240:28
D14 123 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) (---) Ej godk.
D14 74 Ingrid Lamark Ganddal IL (103) 234:02
D14 7 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL (7) 157:41
D14 139 Petra Hoveid Asker SK (125) 257:00
D14 151 Alexandra Linløkken Østmarka OK (---) Ej start
D14 142 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL (149) 300:26
D14 132 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK (---) Ej godk.
D14 172 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK (159) 376:13
D14 19 Marte Madslien Bakken Nydalens SK (28) 175:56
D14 86 Ea Lunøe Nydalens SK (---) Ej godk.
D14 41 Åsne Haavengen Kongsberg OL (---) Ej start
D14 4 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL (11) 164:30
D14 33 Louise Ronglan OK Skøynar (70) 209:17
D14 18 Oda Scheele Nydalens SK (4) 145:00
D14 10 Sara Marlene Nystrøm Olsen Stavanger OK (51) 193:59
H14 107 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL (111) 192:45
H14 61 Jørgen Schjølberg Tynset IF (93) 184:58
H14 96 Mikkel Katla Fossum IF (106) 189:40
H14 130 Esten S. Kringhaug Bodø & Omegn IF Orientering (---) Ej godk.
H14 197 Sven Bergset Langvik IL Veten (157) 228:03
H14 210 Snorre Slokvik Notodden OL (173) 261:51
H14 209 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL (170) 254:23
H14 101 Einar Eide Byåsen IL (---) Ej godk.
H14 154 Gard Frost Alta OL (85) 181:10
H14 169 Tobias Espedal Nydalens SK (115) 194:50
H14 152 Erlend Børli Fossum IF (117) 195:42
H14 222 Theodor Lier Indre Østfold OK (181) 275:58
H14 183 Olav Lund Kongsberg OL (---) Ej godk.
H14 27 Trym Nergård Rønning OK Skøynar (---) Ej godk.
H14 117 Simen Hegstad OK Skøynar (88) 182:44
H14 37 Grunde Isaksætre Grue IL (---) Ej godk.
H14 76 Tobias Rødde Ganddal IL (123) 200:19
H14 78 Hallvar Hallan OK Skøynar (91) 184:43
H14 98 Håvard Veie OK Skøynar (101) 188:07
H14 60 Christopher Ladim OK Moss (68) 171:26
H14 182 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL (171) 255:39
H14 190 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL (---) Ej godk.
H14 102 Åsmund Slokvik Notodden OL (114) 194:19
H14 127 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL (109) 190:14
H14 69 Eskil Frischknecht Alta OL (56) 166:01
H14 131 Sondre Zahl Hagen Fossum IF (125) 202:24
H14 32 Vetle Drage Kongsberg OL (53) 162:28
H14 104 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL (159) 231:53
H14 148 Henrik Sturød Nydalens SK (143) 215:40
H14 50 Tobias Alstad Frol IL (---) Ej godk.
H14 94 Even Bordal Ringsaker OK (138) 210:47
H14 202 Håkon Sæternes Byåsen IL (161) 235:10
H14 203 Kristoffer Helminsen Fredrikstad SK (---) Ej godk.
H14 --- Noak Öhman Gjø-Vard OL (---) Ej godk.
H14 12 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK (5) 128:24
H14 221 Magnus Fossum IK Grane Arendal Orientering (---) Ej godk.
D13 138 Linnea Munkeby Frol IL (120) 253:38
D13 --- Ragnhild Helmersen Fet OL (---) Ej start
D13 89 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK (---) Ej godk.
D13 4 Pia Young Vik Nydalens SK (6) 154:03
D13 55 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering (89) 227:28
D13 114 Ida Olea Solli Mo o-klubb (136) 284:00
D13 23 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL (30) 181:48
D13 123 Mari Brende Fossum IF (105) 240:16
D13 61 Trude Markhus Verdal OK (90) 227:30
D13 86 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering (---) Ej godk.
D13 134 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering (137) 288:56
D13 38 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK (118) 250:35
D13 169 Elise Wærp Hauge Nydalens SK (---) Ej godk.
H13 --- Arthur Brunborg Nittedal OL (---) Ej start
H13 --- Sivert Poppe Fredrikstad SK (---) Ej godk.
H13 108 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK (---) Ej godk.
H13 21 Anders Håvard Larsen Nydalens SK (35) 161:23
H13 --- Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK (---) Ej start
H13 95 Birk Felland Saetnan Fossum IF (91) 206:06
H13 4 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK (15) 147:51
H13 97 Simen Aure Skogedal Asker SK (105) 218:38
H13 37 Gaute Bergan Nydalens SK (42) 165:57
H13 182 Birk Thorstensen Oppsal Orientering (170) 340:41
H13 57 Johan Eger Kongsberg OL (58) 177:00
H13 86 Mats Lindaas Elverum OK (---) Ej start
H13 --- Rolf Andreas Berg Nydalens SK (---) Ej start
H13 46 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL (19) 152:15
H13 14 Hans Urset Bul-Tromsø IL (7) 137:09
H13 72 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering (---) Ej godk.
H13 --- Henning Strand Bul-Tromsø IL (---) Ej start
H13 159 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK (89) 204:08
H13 122 Vegard Ranestad Hamar OK (76) 192:32
H13 --- Tor Erling Gjølsjø OK Moss (---) Ej godk.
H13 154 Erlend Aune Byåsen IL (126) 241:05
D14 Kort --- Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL (---) Ej start
D14 Kort --- Hege Hallan OK Skøynar (---) Ej start
D14 Kort --- Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger OK (---) Ej start
D14 Kort --- Caroline Eide Gjø-Vard OL (---) Ej start
D14 Kort --- Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering (---) Ej start
D14 Kort --- Lerke Hjelseth OL Tønsberg og Omegn (---) Ej start
D14 Kort --- Tora Briskerud Hasselvold Grue IL (---) Ej start
H14 Kort 10 Anton Øyvindsson Ringsaker OK (39) 204:28
H14 Kort 22 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL (22) 178:59
H14 Kort --- Odin Høie Vollum Ringsaker OK (---) Ej godk.
H14 Kort 29 Sverre Strand Lierbygda O-lag (34) 200:36
H14 Kort 38 Isak Jacobsen-Gaski Bardu IL (51) 235:43
H14 Kort 18 Sander Bystrøm Indre Østfold OK (45) 219:17
H14 Kort 55 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK (37) 203:06
D12 1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og Omegn (3) 112:43
D12 176 Julie Mykleset Vang OL (140) 215:30

 

D12 154 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF (130) 198:15
D12 27 Eline Horten Jordet Vingelen IL (5) 119:34
D12 --- Marielle Michelsen Fossum IF (---) Ej start
D12 60 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL (49) 148:36
D12 85 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF (36) 140:41
D12 118 Marie Kvarme Røyken O-lag (45) 146:11
D12 77 Emma Dåsnes Vang OL (81) 160:27
D12 105 Lene Hauge Hisøy OK (95) 168:17
D12 146 Erle Frost Alta OL (108) 177:01
D12 88 Astrid White Søgne og Songdalen OK (93) 166:48
D12 --- Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering (---) Ej start
D12 98 Andrea Sæther Verdenius Vingelen IL (65) 155:53
D12 157 Anne Frøisland Vang OL (154) 229:20
D12 194 Sara Molund IL Tyrving (163) 240:28
H12 23 Sondre Ladim OK Moss (24) 116:09
H12 157 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK (139) 200:14
H12 24 Alfred Bjørnerød OK Moss (11) 106:01
H12 --- Sigurd Vatn Frol IL (---) Ej godk.
H12 66 Børge Nilsen Berg Fossum IF (85) 149:13
H12 164 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL (127) 181:26
H12 158 Eirik Vie Strisland Fossum IF (140) 200:25
H12 138 Hallvard Tjentland Lardal OL (134) 188:00
H12 --- Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL (---) Ej godk.
H12 --- Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) (---) Ej godk.
H12 130 Tidemann Lier Indre Østfold OK (137) 198:18
H12 90 Sindre Vie Strisland Fossum IF (---) Ej godk.
H12 --- Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) (---) Ej start
H12 18 Eirik Frost Alta OL (21) 115:45
H12 38 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) (36) 122:56
H12 83 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL (59) 136:44
H12 101 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger OK (121) 172:34
H12 116 Øyvind Lamark Ganddal IL (68) 143:39
H12 44 Lars Lien Gjø-Vard OL (13) 107:04
D11 --- Emilie R Flø Lillomarka OL (---) Ej start
D11 92 Marie Scheele Nydalens SK (66) 173:00
D11 55 Guro Schjølberg Tynset IF (62) 167:46
D11 20 Anna Taksdal Ganddal IL (20) 133:54
D11 120 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK (126) 241:22
D11 150 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK (138) 283:58
D11 112 Guro Hegstad OK Skøynar (63) 168:09
D11 128 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK (119) 229:57
D11 71 Maren Aure Skogedal Asker SK (51) 161:30
D11 12 Marie Kravdal Gjø-Vard OL (7) 117:34
D11 146 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg (110) 215:06
H11 199 Knut Kolltveit Sørlie Fossum IF (177) 270:57
H11 112 Lars Horten Jordet Vingelen IL (94) 155:33
H11 17 Magnus Alstad Frol IL (18) 114:19
H11 210 Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering (---) Ej godk.
H11 119 Samuel Stokkeland Ålgård Orientering (162) 222:02
H11 157 Anders Næss-Ulseth Nydalens SK (---) Ej godk.
H11 155 Sindre Mathisen OL Tønsberg og Omegn (114) 162:44
H11 96 Ragnar Lande Eidskog OL (62) 135:11
H11 174 Jørgen Aune Byåsen IL (161) 219:14
D12 Kort 31 Hanna Bystrøm Indre Østfold OK (25) 157:02
D12 Kort --- Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL (---) Ej godk.
D12 Kort 29 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering (9) 125:47
H12 Kort 32 Lage Røhnebæk Kongsrud Modum O-lag (33) 206:00
H12 Kort 8 Mats Olsen Bye Modum O-lag (13) 127:09
H12 Kort 4 Martin Kaiser IF Sturla (24) 157:04
D10 68 Tonje Rykkje Stord IL (107) 164:44
D10 --- Malin Michelsen Fossum IF (---) Ej start
D10 127 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering (125) 177:50
D10 --- Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK (---) Ej godk.
D10 186 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL (171) 222:45
D10 180 Elise Nilsen Berg Fossum IF (179) 237:02
H10 159 Magnus Molund IL Tyrving (112) 140:30
H10 100 Even Lien Gjø-Vard OL (38) 109:27
H10 74 Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) (88) 131:35
H10 47 Mathias Linløkken Østmarka OK (69) 123:21
H10 172 Eskil Hafskjold Nydalens SK (155) 169:05
H10 19 Herman Øen Paulsrud IL Koll (---) Ej godk.
H10 --- Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL (---) Ej godk.
H10 72 Henrik Kaiser IF Sturla (182) 199:20
H10 44 Ola Dåsnes Vang OL (150) 165:17
D35 51 Mari Gotteberg Hamar OK (---) Ej start
D35 35 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll (---) Ej start
D35 37 Ingvild Gjessing Vang OL (33) 283:49
H35 28 Anders Skjeset Vang OL (26) 291:13
H35 56 Hans Marius Nelson Berger og Svelvik o-lag (48) 376:29
D35 Kort 14 Anja Berge Gjellestad Nydalens SK (13) 183:45
D35 Kort 110 Hanne Stenslet Raumar Orientering (104) 298:54
D35 Kort 114 Marion Amundsen Ringerike OL (112) 366:59
D35 Kort 103 Solveig Sørlien Vang OL (92) 276:06
D35 Kort 52 Tonje Midttun Bardu IL (56) 224:35
D35 Kort 12 Dana Stene Nydalens SK (20) 192:20
D35 Kort 53 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og Omegn (47) 216:08
D35 Kort --- Marianne Berge Mjølhus OL Trollelg (---) Ej godk.
D35 Kort --- Eva Lutnæs Hamar OK (---) Ej start
D35 Kort 101 Kristin Nergaard Berg Fossum IF (84) 267:22
D35 Kort 68 Tone Bleken Rud Vang OL (34) 204:24
D35 Kort --- Stine Holmen Hamar OK (---) Ej godk.
H35 Kort 3 Jostein Andersen Nydalens SK (1) 172:14
H35 Kort 16 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering (9) 198:08
H35 Kort --- Lars Storslett Hamar OK (---) Ej start
H35 Kort 90 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK (99) 275:38
H35 Kort 58 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) (79) 257:39
H35 Kort --- Kristoffer Jacobsen IL Tyrving (---) Ej start
H35 Kort 168 Bernt Gjellestad Nydalens SK (158) 367:31
H35 Kort 134 Ole Fredrik Vangen Hamar OK (90) 267:42
H35 Kort 62 Sverre Berg Lutnæs Hamar OK (77) 253:41
D40 37 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL (9) 187:46
D40 41 Kari Solem Aune Byåsen IL (40) 225:15
D40 59 Marit Inngjerdingen Heming Orientering (53) 245:32
D40 43 Birgit Økern Jensen Konnerud IL (---) Ej godk.
D40 84 Kristin Eger Kongsberg OL (85) 331:39
D40 16 Karin Skedsmo Fredrikstad SK (11) 189:33
D40 --- Julie Finsrud Lande Eidskog OL (---) Ej start
D40 49 Heidi Tronbøl Fet OL (49) 238:50
D40 32 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF (27) 201:25
H40 165 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL (88) 288:00
H40 173 Jon-Kåre Hansen TIF Viking (188) 415:13
H40 185 Roar Mathisen OL Tønsberg og Omegn (175) 379:57
H40 113 Knut Jostein Saetnan Fossum IF (118) 311:33
H40 --- Eivind Tonna Lillomarka OL (---) Ej start
H40 160 Henning Bratland Carlsen OK Moss (161) 364:59
H40 112 Christopher Rolsdorph Grue IL (162) 367:24
H40 72 Øyvind Lien Gjø-Vard OL (93) 292:17
H40 5 Per Øyvind Stene Nydalens SK (12) 223:30
H40 154 Henrik Bleken Rud Vang OL (128) 325:22
H40 171 Joar Svendgård OK Skøynar (139) 341:15
H40 3 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering (22) 235:36
H40 92 Tor Kristian Buraas Vang OL (119) 311:35
H40 --- Anders Storbråten Bækkelagets SK (---) Ej godk.
H40 69 Thomas Lie Fredrikstad SK (92) 291:43
H40 79 Espen Danevad Fredrikstad SK (36) 251:07
H40 90 Steinar Lande Bø OL (67) 277:27
H40 70 Pål Stenberg Vang OL (59) 268:08
H40 164 Trond Flaskerud OL Toten-Troll (---) Ej start
H40 204 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering (198) 458:56
D40 Kort-1 77 Tanja Benum Henderson Steinkjer OK (67) 241:37
D40 Kort-2 6 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK (1) 140:56
D40 Kort-2 23 Linda Torper Bystrøm Indre Østfold OK (53) 218:06
D40 Kort-2 33 Anne Kjersti Briskerud Grue IL (34) 195:00
D40 Kort-2 34 Yngvild Malmo Vang OL (18) 182:10
D40 Kort-2 26 Linda Rykkje Stord IL (39) 198:10
D40 Kort-2 1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL (3) 154:07
D40 Kort-2 42 Anny Øen Nydalens SK (---) Ej godk.
D40 Kort-2 69 Stine Kaiser IF Sturla (69) 231:37
D40 Kort-2 77 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK (70) 232:03
D40 Kort-2 12 Karianne Katla Fossum IF (20) 183:36
D40 Kort-2 62 Sigrid Melander Vie Fossum IF (93) 290:44
D40 Kort-2 42 Else Kari Scheele Nydalens SK (30) 191:48
D40 Kort-2 61 Turid Wiik Melve Ringsaker OK (43) 203:55
D40 Kort-2 118 Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) (108) 329:44
D40 Kort-2 88 Kjersti Hagberg Solum Rond OL (87) 272:49
D40 Kort-2 97 Katrine Austmo Møller Stjørdals-Blink Orientering (100) 302:45
D40 Kort-2 44 Elin Bergseng Løten o-lag (78) 256:56
D40 Kort-2 2 Anne Urset Bul-Tromsø IL (19) 182:49
D40 Kort-2 --- Kari Strand Lierbygda O-lag (---) Ej start
D40 Kort-2 89 Elise Hafskjold Nydalens SK (102) 310:40
H40 Kort-1 --- Asgeir Lium Fet OL (---) Ej start
H40 Kort-1 74 Dag Arne Lier Indre Østfold OK (51) 226:54
H40 Kort-1 49 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK (62) 235:00
H40 Kort-1 131 Glenn Bergland Indre Østfold OK (---) Ej godk.
H40 Kort-1 16 Erik Paulsrud IL Koll (10) 185:47
H40 Kort-1 67 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK (64) 236:06
H40 Kort-1 --- Inge Andreas Lindseth Nydalens SK (---) Ej godk.
H40 Kort-1 48 Thomas Berge Mjølhus OL Trollelg (36) 213:35
H40 Kort-1 --- Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL (---) Ej start
H40 Kort-1 11 Tom Bergan Fet OL (40) 215:38
H40 Kort-1 57 Sigleif Steinsvaag Haugesund IL Orientering (45) 221:05
H40 Kort-1 37 Thomas Bedin Indre Østfold OK (28) 206:23
H40 Kort-1 --- Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL (---) Ej godk.
H40 Kort-1 --- Petter Halvorsen Nydalens SK (---) Ej start
H40 Kort-1 --- Johan Michelsen Fossum IF (---) Ej start
H40 Kort-1 --- Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF (---) Ej start
H40 Kort-1 66 Helge Midttun Bardu IL (74) 247:42
H40 Kort-1 14 Gard Lindseth Nydalens SK (15) 194:26
H40 Kort-1 46 Bjørn Hauge Nydalens SK (48) 223:45
H40 Kort-1 --- Ronny Nelson Lardal OL (---) Ej start
H40 Kort-1 47 Rune Blågestad Indre Østfold OK (39) 214:59
D45 --- Inger K Nesbø Gneist (---) Ej start
D45 106 Eli Bonden Kjørsvik Kongsberg OL (134) 302:38
D45 133 Mette Eline Heimstad Ringerike OL (120) 268:59
D45 55 Anne Borgen Sturød Nydalens SK (54) 208:45
D45 100 Tove Aasheim Askøy O-Lag (81) 227:59
D45 50 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF (63) 212:47
D45 152 Kathrine Lunøe Nydalens SK (142) 344:06
D45 45 Ingrid Kvistad Kongsberg OL (33) 195:47
D45 24 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK (46) 205:48
D45 139 Hilde Poppe Fredrikstad SK (140) 327:50
D45 142 Stine Arntzen Sandefjord OK (144) 345:48
D45 156 Anne Mia Olsen Modum O-lag (151) 375:42
D45 134 Laila Herlyng Grue IL (129) 282:44
D45 74 Marianne Hauge Hisøy OK (---) Ej godk.
D45 65 Doris Kaspersen Mo o-klubb (92) 238:00
D45 64 Ellen Aure Skogedal Asker SK (47) 206:09
D45 28 Britt Vangen Sandvold Tynset IF (43) 204:55
D45 80 Sigrid Melkild Freidig (64) 212:56
D45 83 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK (68) 217:28
D45 39 Hanne Lerche Raadal Halden SK (37) 200:41
D45 92 Arnhild Ufsvatn Bråten Vegårshei IL (106) 248:06
D45 28 Kirsti Kringhaug Ringerike OL (50) 206:52
D45 147 Solveig Kongsrud Modum O-lag (141) 334:30
D45 105 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering (105) 246:14
D45 36 Gøril Eide Byåsen IL (51) 207:18
D45 37 Hege Feiring IL Tyrving (39) 201:25
D45 34 Christina White Søgne og Songdalen OK (10) 180:28
D45 157 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering (153) 381:13
H45-2 56 Geir Nilsen Viul OK (35) 226:34
H45-2 --- Lars Strøm OK Skøynar (---) Ej start
H45-2 --- Hans Olav Hygen Østmarka OK (---) Ej start
H45-2 9 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK (21) 216:43
H45-2 30 Ola Tellesbø Hadeland OL (51) 240:19
H45-2 51 Per Øivind Eger Kongsberg OL (56) 244:09
H45-2 102 Sveinung Rykkje Stord IL (64) 256:44
H45-2 106 Pål Bårdsen Stavanger OK (105) 320:26
H45-2 66 Kjetil Bjørlo Halden SK (29) 222:05
H45-2 --- Per Erik Larsen Sandefjord OK (---) Ej start
H45-2 61 Jan Ola Pedersen Vang OL (48) 238:13
H45-2 88 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL (96) 295:15
H45-2 63 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering (62) 252:58
H45-2 67 Ivar Mølnvik Fossum IF (63) 256:34
H45-2 36 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) (18) 212:13
H45-2 46 Svein Nygård Lillomarka OL (45) 236:48
H45-2 64 Øivind Frøisland Vang OL (89) 290:06
H45-2 115 Atle Wøllo Kongsberg OL (119) 366:18
H45-2 53 Otto Richard Eide Byåsen IL (54) 243:15
H45-2 --- Kjetil Molund IL Tyrving (---) Ej start
H45-2 --- Håkon Dåsnes Vang OL (---) Ej start
H45-2 119 Bjørn-Willy Arntzen Asker SK (100) 297:19
H45-2 33 Gunnar Vatn Frol IL (38) 228:30
H45-2 1 Gjermund Urset Bul-Tromsø IL (1) 182:04
H45-2 94 Arnt Oluf Eide Gjø-Vard OL (71) 267:52
H45-2 47 Øyvind Solli Fet OL (49) 239:07
H45-2 31 Eivind Lande Eidskog OL (37) 228:02
H45-2 103 John-Ola Hovdal OK Skøynar (101) 308:39
H45-2 38 Tore Nymark Askøy O-Lag (33) 225:45
H45-2 57 Sven Arne Gylterud Fossum IF (59) 248:55
H45-2 10 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL (43) 233:52
H45-2 73 Knut Aurebekk Torridal (80) 274:47
H45-2 --- Roar Haug Hadeland OL (---) Ej start
H45-2 19 Håvard Hågård Konnerud IL (55) 243:37
H45-2 41 Torgeir Aune Byåsen IL (52) 240:38
H45-2 43 Torgeir Snilsberg OK Moss (50) 240:05
H45-2 112 Harald Storrønning Byåsen IL (103) 314:35
H45-2 65 Bernt Brynhildsen Wing OK (67) 260:16
H45-2 17 Thomas Frost Alta OL (11) 201:45
H45-2 87 Jens Tjentland Lardal OL (99) 297:18
H45-2 --- Gunnar Engen Vik Nydalens SK (---) Ej start
D45 Kort-2 122 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering (66) 227:08
D45 Kort-2 114 Marianne Myklebust Hamar OK (---) Ej godk.
D45 Kort-2 104 Cathrine Lillestrand Trøsken IL (71) 231:15
D45 Kort-2 12 Tone Ingesen Sarpsborg OL (37) 192:46
D45 Kort-2 --- Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL (---) Ej start
D45 Kort-2 23 Mona Lome Hamar OK (3) 160:58
D45 Kort-2 53 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger OK (47) 202:01
D45 Kort-2 115 Tone Almås IL Leik (34) 190:02
D45 Kort-2 52 Hege Solerød Gjø-Vard OL (52) 205:57
D45 Kort-2 36 Nina Søndmør Hamar OK (24) 183:18
D45 Kort-2 75 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering (83) 243:08
D45 Kort-2 86 Christina Ramberg Østmarka OK (88) 247:10
D45 Kort-2 118 Cora Ebner Kongsberg OL (---) Ej godk.
D45 Kort-2 31 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering (33) 189:26
D45 Kort-2 125 Anita Høie Ringsaker OK (106) 277:22
D45 Kort-2 4 Grethe Bergersen Eidskog OL (14) 174:38
D45 Kort-2 63 Solveig Bergan Nydalens SK (94) 257:53
D45 Kort-2 18 Liv Karen Johannessen Bul-Tromsø IL (38) 194:26
D45 Kort-2 29 Isa Anette Baklid Heggedal Konnerud IL (7) 166:13
D45 Kort-2 126 Mariann Fossum IK Grane Arendal Orientering (120) 547:20
D45 Kort-2 43 Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK (40) 194:58
D45 Kort-2 102 Mai Iren Almås IL Leik (68) 228:19
D45 Kort-2 68 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering (46) 201:37
D45 Kort-2 64 Kjersti Vestengen Hamar OK (95) 262:55
D45 Kort-2 --- Anne Gyri Gløersen OL Tønsberg og Omegn (---) Ej godk.
D45 Kort-2 39 Tove Heimdal Konnerud IL (19) 179:12
D45 Kort-2 15 Vibeke Lamark Ganddal IL (17) 175:50
D45 Kort-2 101 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL (59) 222:10
D45 Kort-2 55 Astrid Bjørnerød OK Moss (31) 188:58
D45 Kort-2 72 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken O-lag (56) 216:03
H45 Kort-1 117 Kai Solum Rond OL (66) 220:39
H45 Kort-1 136 Erling Andreas Ronglan OK Skøynar (---) Ej godk.
H45 Kort-1 56 Inge Ramberg Østmarka OK (129) 270:46
H45 Kort-1 52 Frode Strisland Fossum IF (40) 201:00
H45 Kort-1 165 Trond Lamark Ganddal IL (128) 270:15
H45 Kort-1 19 Oddvar Taksdal Ganddal IL (9) 177:40
H45 Kort-1 93 Thorbjørn Værp Kristiansand OK (105) 247:55
H45 Kort-1 114 Inge Hauge Hisøy OK (143) 298:45
H45 Kort-1 122 Håkon Børli Fossum IF (82) 230:33
H45 Kort-1 33 Are Strandlie Gjø-Vard OL (33) 193:56
H45 Kort-1 121 Even Erlien Gjø-Vard OL (---) Ej start
H45 Kort-1 --- Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering (---) Ej godk.
H45 Kort-1 71 Olav Hasaas Fossum IF (98) 241:03
H45 Kort-1 151 Trond Foss Sandefjord OK (151) 315:04
H45 Kort-1 74 Asbjörn Grövlen Nidarøst OK (114) 251:07
H45 Kort-1 73 Hans Helmer Sæternes Byåsen IL (79) 227:45
H45 Kort-1 5 Knut Landstad Nydalens SK (11) 181:28
H45 Kort-1 160 Jan Hage IL Leik (126) 266:25
H45 Kort-1 91 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering (72) 222:41
H45 Kort-1 94 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag (95) 239:56
H45 Kort-1 20 Runar Hafskjold Nydalens SK (41) 201:49
H45 Kort-1 111 Arnstein Dale OL Vallset/Stange (112) 250:41
H45 Kort-1 125 Øyvind Meland Edvardsen Ringsaker OK (134) 278:34
H45 Kort-1 1 Rune Scheele Nydalens SK (3) 169:22
D50 42 Ingrid Sandvoll Gneist (93) 232:14
D50 26 Ann Katrin Olsen Asker SK (41) 194:40
D50 46