Resultater Odalsløpet 2016



Resultater Odalsløpet
Sør-Odal, Hedmark - 8. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 400 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Maren Bleken Rud Vang OL 15:00   6:15
0 Mina Bleken Rud Vang OL 15:00   6:15
0 Salomon Braaten Odal OL - Orientering 15:00   6:15
0 Sivert Høilund Dragseth Fet OL 15:00   6:15
0 Emma Margrethe Finstad Sentrum OK 15:00   6:15
0 Maren Julie Finstad Sentrum OK 15:00   6:15
0 Lars Gjersøyen Odal OL - Orientering 15:00   6:15
0 Sondre Høylund Fet OL 15:00   6:15
0 Jonas Ler Fet OL 15:00   6:15
0 Jørgen Ler Fet OL 15:00   6:15
0 Elise Mobrenna Odal OL - Orientering 15:00   6:15
0 Jonas Pran Odal OL - Orientering 15:00   6:15
0 Alette Runden Pran Odal OL - Orientering 15:00   6:15
0 Trond Seigerud Haugen Lunderseter IL 15:00   6:15
0 Kasper Snapa Grue IL 15:00   6:15
0 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 15:00   6:15
0 Tim Östlund Västvärmlands OK 15:00   6:15

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 15:00    
0 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 15:00    

D 11-12

1 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aasne Sofie Ellevold Odal OL - Orientering 12:56   9:56
2 Anne Frøisland Vang OL 24:10 +11:14 18:35

D 13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Aarstad Odal OL - Orientering 59:50   28:29

D 17-

4 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Gjessing Vang OL 54:41   12:43
2 Kaisa Svergja Raumar Orientering 58:01 +3:20 13:29
3 Tone Bleken Rud Vang OL 58:25 +3:44 13:35
4 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 1:10:06 +15:25 16:18
5 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1:14:49 +20:08 17:23
6 Ruth-Marie Høilund Ler Sentrum OK 1:49:29 +54:48 25:27

D 17-N

1 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Simonsen OK Øst 17:11   14:19
2 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 41:12 +24:01 34:20

D 35-

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Høilund Sentrum OK 39:22   12:41
2 Mari Gotteberg Hamar OK 56:10 +16:48 18:07
3 Anne Marit Hagen Grue IL 1:02:37 +23:15 20:11
4 Mari Taraldrud Sentrum OK 1:23:10 +43:48 26:49
5 Linda Fredh Måren OK 1:52:09 +1:12:47 36:10

D 45-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karina Östlund Västvärmlands OK 46:46   16:42
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 54:00 +7:14 19:17
3 Mette Solbergseter Austmarka IL 1:00:39 +13:53 21:39

D 55-

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 38:02   13:35
2 Berit Danielsen IL Tyrving 44:25 +6:23 15:51
3 Solveig Billingsø Eidskog OL 44:52 +6:50 16:01
4 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 46:54 +8:52 16:45
5 Anne Sørum Ringsaker OK 1:12:16 +34:14 25:48

D 65-

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 1:06:10   27:34
  Berit Saxhaug Raumar Orientering diskvalifisert    
  Eva Marie Gran OK Øst diskvalifisert    
  Anne Berit Moe Raumar Orientering diskvalifisert    

H -10

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 15:00   6:15
0 Karsten Ellevold Odal OL - Orientering 15:00   6:15
0 Ole Jacob Ellevold Odal OL - Orientering 15:00   6:15
0 Asbjørn Lande Eidskog OL 15:00   6:15

H 11-12

1 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Lande Eidskog OL 12:46   9:49
2 Anders Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 17:01 +4:15 13:05
3 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 21:22 +8:36 16:26
4 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 22:28 +9:42 17:16

H 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Markus Finskud Raumar Orientering 15:00   11:32

H 13-14

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 23:51   11:55

H 13-16C

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 26:29   12:36
2 Martin Sundkøien Odal OL - Orientering 1:15:59 +49:30 36:10
3 Knut Egil Sjønneng Sjøen Odal OL - Orientering 1:16:37 +50:08 36:29

H 13-16N

1 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Mobrenna Odal OL - Orientering 8:15   6:52
2 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 12:11 +3:56 10:09
3 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 12:29 +4:14 10:24

H 15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:12:45   23:28

H 17-

4 700 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Rustad Raumar Orientering 37:21   7:56
2 Kenneth Bilstad Vang OL 38:51 +1:30 8:15
3 Eivind Lande Eidskog OL 40:57 +3:36 8:42
4 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 44:59 +7:38 9:34
5 Jostein Haug OL Vallset/Stange 47:19 +9:58 10:04
6 Pål Stenberg Vang OL 47:51 +10:30 10:10
7 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 53:08 +15:47 11:18
8 Eskil Frøisland Vang OL 53:31 +16:10 11:23
9 Anders Skjeset Vang OL 57:22 +20:01 12:12
10 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 57:40 +20:19 12:16
11 Øivind Frøisland Vang OL 58:11 +20:50 12:22
12 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:01:14 +23:53 13:01
13 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 1:22:22 +45:01 17:31
  Per Ole M. Gundersen Eidsvoll OL diskvalifisert    
  Morten Tangen Måren OK diskvalifisert    

H 17-20B

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 42:23   21:11
  Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering diskvalifisert    

H 17-C

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Tangen Hamar OK 23:30   11:11
2 Geir Finstad Sentrum OK 29:07 +5:37 13:51

H 17-N

1 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Arne Simonsen Loxhaug OK Øst 11:49   9:50
2 Tor Simonsen OK Øst 16:38 +4:49 13:51

H 35-

4 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tommy Skårbø Raumar Orientering 58:14   13:32
2 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:14:27 +16:13 17:18

H 45-

4 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gløer Winsvold Sentrum OK 46:17   10:45
2 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 46:46 +0:29 10:52
3 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 51:07 +4:50 11:53
4 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 54:55 +8:38 12:46
5 Roar Saxhaug Raumar Orientering 1:07:12 +20:55 15:37
  Svein Thorsberg Grue IL diskvalifisert    
  Stein Magnus Moen Grue IL diskvalifisert    

H 55-

3 100 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 32:50   10:35
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 37:53 +5:03 12:13
3 Tor Solbergseter Austmarka IL 39:52 +7:02 12:51
4 Kjell Magne Nordvi Grue IL 40:40 +7:50 13:07
5 Bård Natvig Nittedal OL 41:16 +8:26 13:18
6 Knut Engen Raumar Orientering 42:41 +9:51 13:46
7 Thomas Östlund Västvärmlands OK 43:30 +10:40 14:01
8 Erik Haugen Ringsaker OK 46:17 +13:27 14:55
9 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 47:29 +14:39 15:19
10 Roy Gjerding OK Moss 49:29 +16:39 15:57
11 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 52:08 +19:18 16:49
12 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 52:55 +20:05 17:04
13 Herman Bakke Løten o-lag 53:26 +20:36 17:14
14 Tor Strand Raumar Orientering 55:03 +22:13 17:45
15 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 1:18:18 +45:28 25:15
16 Egil Solbergseter Austmarka IL 1:34:32 +1:01:42 30:29
  Jan Sveen Raumar Orientering diskvalifisert    
  Stein Arne Negård Vang OL diskvalifisert    

H 65-

2 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Billingsø Eidskog OL 31:52   13:16
2 Knut Malmo Ringsaker OK 35:28 +3:36 14:46
3 Lars Saxhaug Raumar Orientering 38:40 +6:48 16:06
4 Olav Høiås Vang OL 40:30 +8:38 16:52
5 Odd Gundersen Eidsvoll OL 41:29 +9:37 17:17
6 Klaus Engen Eidskog OL 45:06 +13:14 18:47
7 Trond Feiring Hamar OK 48:42 +16:50 20:17
  Knut Fjæstad Hamar OK diskvalifisert    

H 75-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 29:45   12:23
2 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:00:55 +31:10 25:22
3 Hans Larsen Raumar Orientering 1:01:35 +31:50 25:39