Resultater Oslo City Cup - Løp 5 - Finale - 2016



Resultater Oslo City Cup, finale, løp 5 av 5
Oslo - 3. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

D 13-16

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsne Holo Fossum IF 19:42  
2 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 19:44 +0:02
3 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 22:53 +3:11
4 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 23:18 +3:36
5 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 24:04 +4:22
6 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 24:07 +4:25
7 Mari Brende Fossum IF 24:50 +5:08
8 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 26:07 +6:25
9 Hanna Andersen Heming Orientering 26:08 +6:26
10 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 26:09 +6:27
11 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 27:21 +7:39
12 Astrid Rognstad Hadeland OL 29:20 +9:38
13 Frida Solsrud Nydalens SK 30:30 +10:48
14 Live Østvold Heming Orientering 30:48 +11:06
15 Hannah Mans Nydalens SK 31:31 +11:49
16 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 32:52 +13:10
17 Hilde Sogn Haug Fossum IF 33:04 +13:22
18 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 33:05 +13:23
19 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 33:54 +14:12
20 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 34:00 +14:18
21 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 34:45 +15:03
22 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 34:55 +15:13
23 Oda Sørlie Nydalens SK 36:07 +16:25
24 Karoline Egner Granerud Asker Skiklubb 39:06 +19:24
25 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 40:56 +21:14
26 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 43:31 +23:49
27 Eira Wessel Line Østmarka OK 46:03 +26:21

H 13-16

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peter Gisholt Fossum IF 17:31  
2 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 18:30 +0:59
3 Mikkel Katla Fossum IF 19:17 +1:46
4 Erlend Børli Fossum IF 20:50 +3:19
5 Anders Horvei Raumar Orientering 21:34 +4:03
6 Håvard Høymork Heming Orientering 22:00 +4:29
7 Henrik Knudsen Oppsal Orientering 22:48 +5:17
8 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 23:58 +6:27
9 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 25:26 +7:55
10 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 25:32 +8:01
11 Sivert Sande Kverme Fossum IF 25:38 +8:07
12 Birk Felland Sætnan Fossum IF 26:50 +9:19
13 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 26:59 +9:28
14 Simen Våge Asker Skiklubb 27:00 +9:29
15 Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering 28:30 +10:59
16 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 28:42 +11:11
17 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 32:13 +14:42
18 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 32:46 +15:15
19 Elias Stubberud Nydalens SK 37:40 +20:09
20 Jonas allocated Nydalens SK 38:12 +20:41
21 Eivind Lahnstein Fossum IF 41:21 +23:50
22 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:02:00 +44:29
  Magnus Jystad Østmarka OK diskvalifisert  
  Simen - Høyer Fossum IF diskvalifisert  
  Felix - Finsrud Asker Skiklubb diskvalifisert  

D rekrutt

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Astrid Reusch Heming Orientering 35:05 +11:26
0 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 24:22 +0:43
0 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 17:32  
0 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 17:37  
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 21:20  
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 13:35  
0 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 15:50  
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 46:11 +22:32
0 Åse Lurås Oppsal Orientering 30:45 +7:06
0 Anne Østvold Heming Orientering 16:12  
0 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 13:02  
0 Line Hetle Wasberg Oppsal Orientering 42:38 +18:59
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 19:03  
0 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 12:59  
0 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 17:22  
0 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 23:39  

H rekrutt

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Linus  Vinge Oppsal Orientering 22:26  
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 20:44  
0 Birk Eidelbrekt Wold Oppsal Orientering 31:14  
0 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 15:37  
0 Olav Solheim Undeberget Oppsal Orientering 22:25  
0 Einar Østvold Heming Orientering 14:55  
0 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 14:54  
0 Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering 12:58  
0 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 16:55  
0 Markus Hirsch Bækkelagets SK 21:46  
0 Håkon Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 24:43  
0 Aksel Eide Bækkelagets SK 13:09  
0 Andreas Aspelund Nydalens SK 34:30  
0 Eskil Hafskjold Nydalens SK 22:09  
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 34:19  
0 Leon Knudsen Oppsal Orientering 14:38  

D 11-12

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Saugestad Nydalens SK 24:26  
2 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 29:13 +4:47
3 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 29:38 +5:12
4 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 31:46 +7:20
5 Martha Wisløff Asker Skiklubb 33:08 +8:42
6 Emilie Flø Lillomarka OL 33:34 +9:08
7 Malin Sveen Bækkelagets SK 36:24 +11:58
8 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 37:46 +13:20
9 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 47:33 +23:07
10 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 58:17 +33:51
11 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 1:00:06 +35:40

H 11-12

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Krogh Oppsal Orientering 15:30  
2 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 23:01 +7:31
3 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 24:33 +9:03
4 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 26:21 +10:51
5 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 34:46 +19:16
  Marius E. - Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert  

D 17-

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 16:01  
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 17:23 +1:22
3 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 17:42 +1:41
4 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 18:10 +2:09
5 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 18:13 +2:12
6 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 18:28 +2:27
7 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 18:37 +2:36
8 Hanne Nøvik Nydalens SK 18:41 +2:40
9 Elin Bjerva Larvik OK 19:02 +3:01
10 Lisbeth Voll Nydalens SK 19:15 +3:14
10 Arianna Taufer Nydalens SK 19:15 +3:14
12 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 19:40 +3:39
13 Anine Hallén Nydalens SK 19:42 +3:41
14 Cristina Luis Nydalens SK 19:53 +3:52
15 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 20:26 +4:25
16 Synne Skjærstein IL Tyrving 21:38 +5:37
17 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 21:46 +5:45
18 Stefani Popova Hadeland OL 22:52 +6:51
19 Hedvig Vollset Heming Orientering 22:57 +6:56
20 Stine Njåstein IL Tyrving 23:05 +7:04
21 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 26:45 +10:44
22 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 28:13 +12:12
23 Kristin Jæger Oppsal Orientering 28:18 +12:17
24 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 28:35 +12:34
25 Ingrid Urseth Vingelen IL 29:07 +13:06
26 Ronja Heller Bækkelagets SK 37:40 +21:39
27 Ingrid Eck Jore Stokke IL 1:03:58 +47:57

H 17-

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håvard Haga Nydalens SK 14:00  
2 Halvor Saunes Nydalens SK 15:15 +1:15
3 Mathias Nipen IL Tyrving 15:31 +1:31
4 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 15:33 +1:33
5 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 15:37 +1:37
6 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 16:11 +2:11
7 Are Wigaard Oppsal Orientering 16:29 +2:29
8 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 16:59 +2:59
9 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 17:01 +3:01
10 Aksel Madslien Nydalens SK 17:08 +3:08
11 Joar Oldernes Lillomarka OL 17:16 +3:16
12 Prøveløper H17 NOTEAM 17:57 +3:57
13 Erik Trøen Modum OL 18:08 +4:08
14 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18:11 +4:11
15 Martin Schaelli Bækkelagets SK 18:14 +4:14
16 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 18:30 +4:30
17 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 18:35 +4:35
18 Thomas Schive Bækkelagets SK 18:45 +4:45
19 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 19:12 +5:12
20 Stian Bergersen IL Tyrving 19:24 +5:24
21 Per Magnus Dahl Elverum OK 19:49 +5:49
22 Jan Fredrik Helgaker Fossum IF 20:37 +6:37
23 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 21:11 +7:11
24 Mathias Olsen Larvik OK 22:20 +8:20
25 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 24:01 +10:01
26 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 24:09 +10:09
27 Stian Lillegård Lillomarka OL 24:54 +10:54
28 Espen Coward OK Sør 25:12 +11:12
29 Gunnar Nerijus Jacobsen Stokke IL 27:48 +13:48
30 Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL 29:42 +15:42
31 Espen Eik NOTEAM 30:55 +16:55
32 Torbjørn Dalløkken IL GeoForm 32:38 +18:38
  Askild - Aasarød Raumar Orientering diskvalifisert  

D 40-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 20:55  
2 Ingrid Skaarer Nydalens SK 24:23 +3:28
3 Marit Egner Asker Skiklubb 26:06 +5:11
4 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 28:55 +8:00
5 Marianne Reusch Heming Orientering 30:48 +9:53
6 Solveig Bergan Nydalens SK 30:51 +9:56
7 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 31:33 +10:38
8 Linda Fredh Måren OK 32:38 +11:43
9 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 33:22 +12:27
10 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 35:33 +14:38

H 40-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Holmboe IL Tyrving 16:32  
2 Svein Nygård Lillomarka OL 19:44 +3:12
3 Sven Arne Gylterud Fossum IF 20:14 +3:42
4 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 21:16 +4:44
5 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 21:35 +5:03
6 Henrik Vaage Bækkelagets SK 22:29 +5:57
7 Ove Hildrum Lillomarka OL 26:46 +10:14
8 Trond Myhre Fossum IF 27:36 +11:04
9 Yngve Røe Nydalens SK 28:05 +11:33
10 Svein Granerud Asker Skiklubb 28:37 +12:05
11 Fredrik Høyer Fossum IF 30:29 +13:57
12 Knut Johan Winsvold Østmarka OK 33:57 +17:25
13 Dag Espolin Johnson Bækkelagets SK 36:42 +20:10

D 50-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Madslien Nydalens SK 21:14  
2 Bente - Landmark Fossum IF 22:30 +1:16
3 Anne Danielsen Nydalens SK 23:52 +2:38
4 Aleidis Løken Heming Orientering 24:15 +3:01
5 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 25:35 +4:21
6 Berit Danielsen IL Tyrving 26:28 +5:14
7 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 27:32 +6:18
8 Ingrid Nermoen Østmarka OK 31:19 +10:05
9 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 33:46 +12:32
10 Ingrid T. - Rolfsen Haugmo Heming Orientering 39:55 +18:41

H 50-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjetil Karlsen OK Moss 17:13  
2 Bjørn Hølleland Fana IL 17:42 +0:29
3 Einar Lunøe Nydalens SK 17:54 +0:41
4 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 18:05 +0:52
5 Øystein Østermann Heming Orientering 18:13 +1:00
6 Arild Andresen Fossum IF 18:17 +1:04
7 Frode Kamsvåg IL Tyrving 19:14 +2:01
8 Lasse Arnesen Heming Orientering 19:44 +2:31
9 Arne Torgersen Bækkelagets SK 19:58 +2:45
10 Eirik Tandrevold Fossum IF 21:00 +3:47
11 Anders Kronberg Raumar Orientering 21:05 +3:52
12 Ole Petter Haugen Nydalens SK 21:12 +3:59
13 Helge Stubberud Nydalens SK 21:30 +4:17
14 Johan Mattsson Lillomarka OL 21:47 +4:34
15 Terje Bråten Raumar Orientering 24:18 +7:05
16 Donald Skantze IL Tyrving 26:23 +9:10
17 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 26:55 +9:42
18 Morten Engebretsen Raumar Orientering 33:05 +15:52

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 36:28  

H 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Jacobsen IL Tyrving 20:07  
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 20:28 +0:21
3 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 20:38 +0:31
4 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 23:34 +3:27

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 49:42  

H 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sturle Hånes IL GeoForm 36:35  
2 Tor Drage Haugerud IF 43:33 +6:58
  Knut Kristen - Hangeraas IL GeoForm diskvalifisert  
  Roar - Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Jon C. - Fougner Heming Orientering diskvalifisert