Resultater Testløp Junior-VM Uttak 2016



Resultater Testløp Junior-VM Uttak
Bergen, Hordaland - 5. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

NB!
Dette er ikke et orienteringsløp, men en ren løpetest (terrengløp) for orienteringsløpere.
 

Damer 16 år - 2 km

1. Hedda Bjørlo Halden SK 10:23
2. Tora Nymark TIF Viking 12:10

 

Damer 17-20 år - 2 km

1. Bjørnstad, Victoria Hæstad Fossum IF 9:28
2. Eide, Ingeborg Byåsen IL 9:49
3. Lome, Anine Hamar OK 9:52
4. Trømborg, Åsne Skram Kongsberg OL 9:59
5. Malmei, Hannah Sandnes IL (Rogaland) 10:09
  Vassend, Tonje Fossum IF 10:09
7. Malmei, Vilde Sandnes IL (Rogaland) 10:16
8. Lundanes, Ingrid Emblem IL 10:17
9. Utengen, Ingvild, Ytterhus Byåsen IL 10:18
10. Eide, Ragnhild Byåsen IL 10:21
11. Strand, Synne Asker Skiklubb 10:25
12. Grande, Maren Frol IL 10:29
13. Baklid, Thea Sildnes Konnerud IL 10:38
14. Farnes Hennum, Tilla Asker Skiklubb 10:41
15. Helland-Hansen, Kristin IL Tyrving 10:46
  Løvald, Kaja Bråten Asker Skiklubb 10:46
17. Dyrkorn, Ane Eiker OL 10:48
18. Hjermstad, Ragnhild Fossum IF 10:52
19. Olaussen, Idun Kristine Felde Halden SK 10:54
20. Sæther, Frida Freidig 10:58
21. Sønsterudbråten, Karoline Lillomarka OL 11:04
22. Ahlsand, Ingvil Nydalens SK 11:12
23. Nymark, Tonje Aasheim Askøy OL 11:23
24. Dyrkorn, Thea Eiker OL 11:25
  Kolstad, Åshild Freidig 11:25
26. Hjortland, Julie Larvik OK 11:27
27. Blakkestad Ingesen, Rikke Fredrikstad SK 11:29
28. Mathisen Bekhus, Mia Fredrikstad SK 11:36
29. Omdal, Sunniva Sandnes IL (Rogaland) 11:43
30. Woxholth, Nora Synnøve Asker Skiklubb 11:49
31. Svihus, Marthe Sandnes IL (Rogaland) 11:53
32. Fleisje, Ingvild C. Lillomarka OL 12:01
33. Hågård, Maiken Økern Konnerud IL 12:05
  Wisløff, Margrethe Asker Skiklubb 12:05
35. Birkeland, Nina Asheim Halden SK 12:11
36. Aune, Karoline Halden SK 12:47
37. Ariansen, Ellen Marie Lillomarka OL 12:57
38. Bredalen, Ingrid Lillomarka OL 13:29
39. Paulsen, Emma Eithun Lillomarka OL 14:26

 

Herrer 17-20 år - 2,4 km

1. Eidsmo, Håvard Freidig 9:04
2. Størmer, Oskar Fossum IF 9:15
3. Blandkjenn, Dag Kristiansand OK 9:16
4. Jonsson, Elias Nydalens SK 9:17
5. Melsom, Einar Fossum IF 9:30
6. Bjørlo, Håkon Raadal Halden SK 9:31
7. Liland, Lukas Nydalens SK 9:33
8. Baklid, Jørgen Konnerud IL 9:37
  Lillevold, Olai Stensland Fossum IF 9:37
10. Heimdal, Audun Konnerud IL 9:38
  Westergård, Vegard Jarvis Halden SK 9:38
12. Fremstad, Karl Halden SK 9:39
13. Fosser, Kasper Heming Orientering 9:49
14. Haga, Anders Raumar Orientering 9:54
  Kaspersen, Even-Johan Mo OK 9:54
16. Mølnvik, Elias T. Fossum IF 9:57
  Sundsvik, Stian Frol IL 9:57
18. Gløersen, Mathias OL Tønsberg og omegn 10:00
19. Hodne Hanisch, Matias Kristiansand OK 10:03
20. Wiggen, Øyvind Byåsen IL 10:04
21. Christiansen, Håkon Fruseth NTNUI 10:06
22. Pytten, Marius Kristiansand OK 10:09
23. Kamsvåg, Styrk Hundseid Fossum IF 10:10
  Kollerud, Steinar Lillomarka OL 10:10
25. Storhov, Oskar Spets Freidig 10:13
26. Løvli, Trygve Kristoffer Halden SK 10:14
27. Gulbrandsen, Vegard Asker Skiklubb 10:15
  Sævareid, Håkon Østraat Halden SK 10:15
29. Aashamar, Johannes Bakke Kristiansand OK 10:17
30. Brendstuen, Erlend Halden SK 10:19
31. Daland, Sebastian Kristiansand OK 10:20
32. Ekeland, Einar Oddersjaa SSK 10:29
33. Martinsen, Herman Ryen Fredrikstad SK 10:30
34. Nytrøen, Erlend Kvittum Tynset IF 10:31
35. Hjermstad, Erling Fossum IF 10:33
36. Christiansen, Øystein Fruseth OL Tønsberg og omegn 10:37
37. Arnesen, Ulrik Astrup Heming Orientering 10:42
38. Kristensen, Tobias Larvik OK 10:44
39. Nilsen Sandnes, Erlend Emblem IL 10:47
40. Håland, Eirik Sundby Oddersjaa SSK 10:48
41. Bordal, Johannes Ringsaker OK 10:52
  Nilsen Sandnes, Kristian Emblem IL 10:52
43. Gran, Olav Milian Schmitt Halden SK 10:54
44. Nordbrøden, Peter Halden SK 11:04
45. Oldernes, Joar Lillomarka OL 11:15