---

VM på Ski - Lahti
Lagsprint: Semi: Kvinner- Menn| Skiathlon: Kvinner- Menn| Alle konk. i VM
---
NC Åsen
Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn
---
Vasaloppets Vintervecka
Öppet Spår| UngdomsVasan| TjejVasan| KortVasan
---
Hovedlandsrennet - Skiskyting
Stafett: J15- J16- G15- G16- Mix| Sprint: J15- J16- G15- G16| Alle konk. i HL
---
VM Junior/Ungdom - Skiskyting
Jr. Jakt: Kvinner- Menn| Ung. Jakt: Kvinner- Menn| Alle konk. i VM
---
Smøretips
Vasaloppet| VM Lahti| Hafjell Ski Marathon| Søre Ål-runden
---
STREAMING / DIREKTE TV - Norgescup Åsen
Søndag - 20/30 km, fri teknikk
---
250 spesialartikler - Best av det beste


Resultater Tour de Ski - 1. etappe - Sprint prolog - Menn 2016



Resultater Tour de Ski - 1. etappe - Sprint, prolog, fri teknikk, menn
Val Mustair, Sveits - 31. desember 2016

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  19  3481539 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   3:01.24     0.00
 2  14  3290326 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   3:05.42  +4.18  27.68
 3  22  3190323 CHANAVAT Lucas  1994  FRA   3:05.64  +4.40  29.13
 4  16  3420228 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   3:06.25  +5.01  33.17
 5  15  3421320 IVERSEN Emil  1991  NOR   3:06.85  +5.61  37.14
 6  6  3420961 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   3:07.07  +5.83  38.60
 7  2  3510023 COLOGNA Dario  1986  SUI   3:07.17  +5.93  39.26
 8  39  3510351 FURGER Roman  1990  SUI   3:07.48  +6.24  41.32
 9  17  3220002 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   3:07.61  +6.37  42.18
 10  51  3200241 BING Thomas  1990  GER   3:07.82  +6.58  43.57
 11  21  3220016 YOUNG Andrew  1992  GBR   3:07.96  +6.72  44.49
 12  27  3050159 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   3:07.97  +6.73  44.56
 13  36  3290379 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   3:09.00  +7.76  51.38
 14  23  3530120 HAMILTON Simeon  1987  USA   3:09.19  +7.95  52.64
 15  47  3150136 BARTON Jan  1990  CZE   3:09.48  +8.24  54.56
 16  26  3510377 HEDIGER Jovian  1990  SUI   3:09.62  +8.38  55.48
 17  25  3190282 JAY Renaud  1991  FRA   3:09.77  +8.53  56.48
 18  20  3180221 JYLHAE Martti  1987  FIN   3:10.07  +8.83  58.46
 19  18  3481132 LARKOV Andrey  1989  RUS   3:10.13  +8.89  58.86
 20  28  3430103 STAREGA Maciej  1990  POL   3:10.20  +8.96  59.32
 21  31  3100097 VALJAS Len  1988  CAN   3:10.43  +9.19  60.85
 22  41  3560101 SIMENC Miha  1995  SLO   3:10.47  +9.23  61.11
 23  4  3420994 TOENSETH Didrik  1991  NOR   3:10.61  +9.37  62.04
 24  49  3510417 KAESER Erwan  1992  SUI   3:10.79  +9.55  63.23
 25  7  3100110 HARVEY Alex  1988  CAN   3:10.85  +9.61  63.63
 26  34  3050180 BALDAUF Dominik  1992  AUT   3:10.91  +9.67  64.03
 27  11  3500139 HELLNER Marcus  1985  SWE   3:11.08  +9.84  65.15
 28  24  3180508 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN   3:11.16  +9.92  65.68
 29  35  3190111 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   3:11.54  +10.30  68.20
 30  3  3180557 HYVARINEN Perttu  1991  FIN   3:11.65  +10.41  68.93
 31  10  3420577 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   3:11.78  +10.54  69.79
 32  29  3390169 KILP Marko  1993  EST   3:11.91  +10.67  70.65
 33  42  3501346 THORN Viktor  1996  SWE   3:12.02  +10.78  71.37
 34  68  3481803 MELNICHENKO Andrey  1992  RUS   3:12.17  +10.93  72.37
 35  12  3421779 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   3:12.62  +11.38  75.35
 36  56  3200356 DOBLER Jonas  1991  GER   3:13.04  +11.80  78.13
 37  8  3180053 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   3:13.28  +12.04  79.72
 38  33  3290383 RASTELLI Maicol  1991  ITA   3:13.64  +12.40  82.10
 39  55  1345875 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   3:14.01  +12.77  84.55
 40  63  3200219 MAETTIG Valentin  1990  GER   3:14.14  +12.90  85.41
 41  13  3420586 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   3:14.29  +13.05  86.40
 42  52  3481755 VOKUEV Ermil  1992  RUS   3:14.54  +13.30  88.06
 43  81  3200229 TSCHARNKE Tim  1989  GER   3:14.56  +13.32  88.19
 44  50  3290245 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   3:14.62  +13.38  88.59
 45  9  3420605 ROETHE Sjur  1988  NOR   3:14.67  +13.43  88.92
 46  48  3150035 KOZISEK Dusan  1983  CZE   3:15.15  +13.91  92.10
 47  86  3190302 PARISSE Clement  1993  FRA   3:15.26  +14.02  92.83
 48  66  3501259 EKSTROEM Axel  1995  SWE   3:15.42  +14.18  93.89
 49  57  3510479 RUEESCH Jason  1994  SUI   3:15.68  +14.44  95.61
 50  38  3390101 RANKEL Raido  1990  EST   3:15.82  +14.58  96.53
 51  46  3100006 KERSHAW Devon  1982  CAN   3:15.87  +14.63  96.87
 52  1  3180535 NISKANEN Iivo  1992  FIN   3:15.94  +14.70  97.33
 53  53  3150069 JAKS Martin  1986  CZE   3:16.15  +14.91  98.72
 54  37  3180408 LUUSUA Ari  1988  FIN   3:16.35  +15.11  100.04
 55  65  3150570 NOVAK Michal  1996  CZE   3:16.51  +15.27  101.10
 56  58  3510342 BAUMANN Jonas  1990  SUI   3:16.57  +15.33  101.50
 57  64  3100175 KILLICK Graeme  1989  CAN   3:16.59  +15.35  101.63
 58  73  3090024 TSINZOV Veselin  1986  BUL   3:16.62  +15.38  101.83
 59  45  3500762 LINDBLAD Anton  1990  SWE   3:16.66  +15.42  102.10
 60  74  3200205 BOEGL Lucas  1990  GER   3:16.79  +15.55  102.96
 61  70  3482119 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   3:16.96  +15.72  104.08
 62  79  3150509 KNOP Petr  1994  CZE   3:17.16  +15.92  105.41
 63  43  3480695 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   3:17.28  +16.04  106.20
 64  40  3530511 BJORNSEN Erik  1991  USA   3:17.52  +16.28  107.79
 65  77  3190229 JEANNEROD Alexis  1991  FRA   3:17.79  +16.55  109.58
 66  69  3460018 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU   3:17.90  +16.66  110.31
 67  78  3050179 HAUKE Max  1992  AUT   3:17.92  +16.68  110.44
 68  32  3390003 KUMMEL Peeter  1982  EST   3:18.41  +17.17  113.68
 69  72  3200121 KUEHNE Andy  1987  GER   3:19.69  +18.45  122.16
 70  76  3220019 SMITH Callum  1992  GBR   3:19.94  +18.70  123.81
 71  61  3350003 HAELG Philipp  1991  LIE   3:20.08  +18.84  124.74
 72  44  3040101 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   3:20.34  +19.10  126.46
 73  71  1362947 PERL Curdin  1984  SUI   3:20.47  +19.23  127.32
 74  75  1067291 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   3:20.53  +19.29  127.72
 74  54  3290407 SALVADORI Giandomenico  1992  ITA   3:20.53  +19.29  127.72
 76  67  3530489 HOFFMAN Noah  1989  USA   3:20.65  +19.41  128.51
 77  62  3550114 BIKSE Indulis  1995  LAT   3:20.74  +19.50  129.11
 78  5  3501223 BURMAN Jens  1994  SWE   3:21.50  +20.26  134.14
 79  82  3500015 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   3:21.78  +20.54  136.00
 80  60  3200331 WICK Thomas  1991  GER   3:21.79  +20.55  136.06
 81  59  3390103 TAMMJARV Karel  1989  EST   3:22.17  +20.93  138.58
 82  80  3200376 NOTZ Florian  1992  GER   3:22.71  +21.47  142.15
 83  83  1362656 LIVERS Toni  1983  SUI   3:24.84  +23.60  156.26
 84  84  3480832 SEDOV Petr  1990  RUS   3:27.96  +26.72  176.91
 85  85  3090097 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL   3:29.79  +28.55  189.03