---

VM på Ski - Lahti
Lagsprint: Semi: Kvinner- Menn| Skiathlon: Kvinner- Menn| Alle konk. i VM
---
NC Åsen
Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn
---
Vasaloppets Vintervecka
Öppet Spår| UngdomsVasan| TjejVasan| KortVasan
---
Hovedlandsrennet - Skiskyting
Stafett: J15- J16- G15- G16- Mix| Sprint: J15- J16- G15- G16| Alle konk. i HL
---
VM Junior/Ungdom - Skiskyting
Jr. Jakt: Kvinner- Menn| Ung. Jakt: Kvinner- Menn| Alle konk. i VM
---
Smøretips
Vasaloppet| VM Lahti| Hafjell Ski Marathon| Søre Ål-runden
---
STREAMING / DIREKTE TV - Norgescup Åsen
Søndag - 20/30 km, fri teknikk
---
250 spesialartikler - Best av det beste


Resultater Tour de Ski - 2. etappe - Fellesstart 5 km - Kvinner 2017



Resultater Tour de Ski - 2. etappe - Fellesstart, 5 km, klassisk, kvinner
Val Mustair, Sveits - 1. januar 2017

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  5  3425410 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   13:21.2     0.00
 2  3  3425499 WENG Heidi  1991  NOR   13:28.2  +7.0  12.23
 3  10  3185256 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   13:32.6  +11.4  19.92
 4  15  3515221 FAEHNDRICH Nadine  1995  SUI   13:45.8  +24.6  42.99
 5  1  3505754 NILSSON Stina  1993  SWE   13:46.3  +25.1  43.86
 6  29  3185137 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   13:47.2  +26.0  45.43
 7  4  3425397 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   13:49.3  +28.1  49.10
 8  6  3535410 DIGGINS Jessica  1991  USA   13:53.8  +32.6  56.96
 9  19  3185114 MONONEN Laura  1984  FIN   13:54.7  +33.5  58.54
 10  7  3515087 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   13:56.5  +35.3  61.68
 11  34  3485195 TCHEKALEVA Yulia  1984  RUS   13:59.0  +37.8  66.05
 12  35  1373617 FESSEL Nicole  1983  GER   14:01.5  +40.3  70.42
 13  13  3505675 SETTLIN Evelina  1992  SWE   14:01.8  +40.6  70.94
 14  14  3565062 LAMPIC Anamarija  1995  SLO   14:01.9  +40.7  71.12
 15  38  3205460 HENNIG Katharina  1996  GER   14:02.2  +41.0  71.64
 16  30  3185168 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   14:02.4  +41.2  71.99
 17  22  3515184 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   14:02.8  +41.6  72.69
 18  26  3425355 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   14:03.1  +41.9  73.22
 19  17  1365857 RANDALL Kikkan  1982  USA   14:03.6  +42.4  74.09
 20  45  3295088 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   14:05.3  +44.1  77.06
 21  16  3295144 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA   14:05.9  +44.7  78.11
 22  41  3426200 WENG Lotta Udnes  1996  NOR   14:11.1  +49.9  87.19
 23  31  3425421 HAGA Ragnhild  1991  NOR   14:11.4  +50.2  87.72
 24  20  3205434 KREHL Sofie  1995  GER   14:13.5  +52.3  91.39
 25  2  3425365 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   14:13.8  +52.6  91.91
 26  39  3295157 SCARDONI Lucia  1991  ITA   14:15.2  +54.0  94.36
 27  48  3485510 KALSINA Polina  1989  RUS   14:15.6  +54.4  95.06
 28  28  3205260 SCHICHO Elisabeth  1991  GER   14:18.1  +56.9  99.43
 29  50  3295000 BROCARD Elisa  1984  ITA   14:19.2  +58.0  101.35
 30  54  1255665 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   14:20.9  +59.7  104.32
 31  27  1293107 BOEHLER Stefanie  1981  GER   14:21.2  +1:00.0  104.84
 32  49  3485717 SOBOLEVA Elena  1992  RUS   14:22.2  +1:01.0  106.59
 33  33  3055067 STADLOBER Teresa  1993  AUT   14:22.7  +1:01.5  107.46
 34  44  3155249 NOVAKOVA Petra  1993  CZE   14:23.7  +1:02.5  109.21
 35  21  3535320 BJORNSEN Sadie  1989  USA   14:23.8  +1:02.6  109.39
 36  8  3205176 RINGWALD Sandra  1990  GER   14:28.8  +1:07.6  118.12
 37  18  3505591 NORDSTROEM Maria  1991  SWE   14:29.5  +1:08.3  119.35
 38  12  3535304 CALDWELL Sophie  1990  USA   14:30.6  +1:09.4  121.27
 39  55  3535316 BRENNAN Rosie  1988  USA   14:31.7  +1:10.5  123.19
 40  53  3505434 WIKEN Emma  1989  SWE   14:33.3  +1:12.1  125.99
 41  24  3505217 KALLA Charlotte  1987  SWE   14:33.5  +1:12.3  126.34
 42  37  3295237 STUERZ Giulia  1993  ITA   14:39.9  +1:18.7  137.52
 43  52  3295170 BAUDIN Francesca  1993  ITA   14:40.6  +1:19.4  138.74
 44  43  3535261 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   14:42.4  +1:21.2  141.89
 45  58  3485498 GUSCHINA Mariya  1989  RUS   14:46.0  +1:24.8  148.18
 46  36  3205124 SIEGEL Monique  1989  GER   14:47.3  +1:26.1  150.45
 47  47  3485862 ZHAMBALOVA Alisa  1994  RUS   14:47.6  +1:26.4  150.97
 48  57  3155314 BEROUSKOVA Katerina  1991  CZE   14:53.5  +1:32.3  161.28
 49  46  3205491 FRAEBEL Antonia  1997  GER   14:58.2  +1:37.0  169.50
 50  62  3045088 JEZERSEK Barbara  1986  AUS   14:59.3  +1:38.1  171.42
 51  23  3565034 CEBASEK Alenka  1989  SLO   15:00.2  +1:39.0  172.99
 52  9  3205224 KOLB Hanna  1991  GER   15:02.2  +1:41.0  176.49
 53  32  3205403 CARL Victoria  1995  GER   15:18.7  +1:57.5  205.32
 54  40  3505003 RYDQVIST Maria  1983  SWE   15:19.2  +1:58.0  206.19
 55  51  3485490 TSAREVA Olga  1990  RUS   15:22.5  +2:01.3  211.96
 56  61  3225019 TAYLOR Annika  1993  GBR   15:23.0  +2:01.8  212.83
 57  11  3565002 FABJAN Vesna  1985  SLO   15:24.4  +2:03.2  215.28
 58  59  3155111 GROHOVA Karolina  1990  CZE   15:25.3  +2:04.1  216.85
 59  25  3565005 VISNAR Katja  1984  SLO   15:27.0  +2:05.8  219.82
 60  56  3055085 SCHWARZ Nathalie  1993  AUT   15:28.2  +2:07.0  221.92
 61  60  3385016 MALEC Vedrana  1990  CRO   15:29.5  +2:08.3  224.19
 62  42  3565053 EINFALT Lea  1994  SLO   15:53.2  +2:32.0  265.60