Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 2 av 7 etapper - Menn 2016-2017



Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 2 av 7 etapper, menn
Val Mustair, Sveits - 1. januar 2017

1. etappe - Val Mustair, Sveits - Sprint, fri teknikk
2. etappe - Val Mustair, Sveits - Fellesstart, 10 km, klassisk

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank FIS Code Name Year Nation Time Behind
 1  3481539 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   26:26.2   
 2  3420228 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   26:45.1  +18.9
 3  3100110 HARVEY Alex  1988  CAN   27:25.8  +59.6
 4  3481132 LARKOV Andrey  1989  RUS   27:27.7  +1:01.5
 5  3421320 IVERSEN Emil  1991  NOR   27:35.4  +1:09.2
 6  3510023 COLOGNA Dario  1986  SUI   27:36.6  +1:10.4
 7  3220002 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   27:41.0  +1:14.8
 8  3290326 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   27:43.7  +1:17.5
 9  3500139 HELLNER Marcus  1985  SWE   27:44.0  +1:17.8
 10  3420994 TOENSETH Didrik  1991  NOR   27:48.9  +1:22.7
 11  3420961 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   27:55.1  +1:28.9
 12  3200241 BING Thomas  1990  GER   28:03.7  +1:37.5
 13  3420605 ROETHE Sjur  1988  NOR   28:04.9  +1:38.7
 14  3420577 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   28:05.4  +1:39.2
 15  3421779 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   28:07.9  +1:41.7
 16  3180053 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   28:08.8  +1:42.6
 17  3190111 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   28:12.6  +1:46.4
 18  3180535 NISKANEN Iivo  1992  FIN   28:12.9  +1:46.7
 19  3420586 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   28:14.1  +1:47.9
 20  1345875 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   28:15.6  +1:49.4
 21  3290379 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   28:16.7  +1:50.5
 22  3501223 BURMAN Jens  1994  SWE   28:28.1  +2:01.9
 23  3480695 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   28:28.8  +2:02.6
 24  3510351 FURGER Roman  1990  SUI   28:29.4  +2:03.2
 25  3180557 HYVARINEN Perttu  1991  FIN   28:34.7  +2:08.5
 26  3100097 VALJAS Len  1988  CAN   28:39.7  +2:13.5
 27  3482119 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   28:40.7  +2:14.5
 28  3050159 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   28:42.3  +2:16.1
 29  3510342 BAUMANN Jonas  1990  SUI   28:44.6  +2:18.4
 30  3200229 TSCHARNKE Tim  1989  GER   28:45.7  +2:19.5
 31  3150069 JAKS Martin  1986  CZE   28:48.3  +2:22.1
 32  3100006 KERSHAW Devon  1982  CAN   28:48.7  +2:22.5
 33  3220016 YOUNG Andrew  1992  GBR   28:51.2  +2:25.0
 34  3290407 SALVADORI Giandomenico  1992  ITA   28:51.8  +2:25.6
 35  3090024 TSINZOV Veselin  1986  BUL   28:52.3  +2:26.1
 36  3100175 KILLICK Graeme  1989  CAN   28:55.7  +2:29.5
 37  3200376 NOTZ Florian  1992  GER   28:58.4  +2:32.2
 38  3481755 VOKUEV Ermil  1992  RUS   28:58.5  +2:32.3
 39  3190229 JEANNEROD Alexis  1991  FRA   29:01.7  +2:35.5
 40  3290383 RASTELLI Maicol  1991  ITA   29:03.3  +2:37.1
 41  3190302 PARISSE Clement  1993  FRA   29:06.8  +2:40.6
 42  3530511 BJORNSEN Erik  1991  USA   29:07.4  +2:41.2
 43  3500015 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   29:07.8  +2:41.6
 44  3460018 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU   29:08.2  +2:42.0
 45  1362656 LIVERS Toni  1983  SUI   29:08.3  +2:42.1
 46  3050180 BALDAUF Dominik  1992  AUT   29:17.9  +2:51.7
 47  3050179 HAUKE Max  1992  AUT   29:19.5  +2:53.3
 48  3530489 HOFFMAN Noah  1989  USA   29:23.6  +2:57.4
 49  3200205 BOEGL Lucas  1990  GER   29:27.9  +3:01.7
 50  3510417 KAESER Erwan  1992  SUI   29:28.7  +3:02.5
 51  3501346 THORN Viktor  1996  SWE   29:29.5  +3:03.3
 52  3480832 SEDOV Petr  1990  RUS   29:36.1  +3:09.9
 53  3290245 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   29:38.5  +3:12.3
 54  3501259 EKSTROEM Axel  1995  SWE   29:39.5  +3:13.3
 55  3200219 MAETTIG Valentin  1990  GER   29:41.1  +3:14.9
 56  3390101 RANKEL Raido  1990  EST   29:44.8  +3:18.6
 57  1067291 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   29:46.1  +3:19.9
 58  3390103 TAMMJARV Karel  1989  EST   29:46.7  +3:20.5
 59  3200356 DOBLER Jonas  1991  GER   29:50.0  +3:23.8
 60  3481803 MELNICHENKO Andrey  1992  RUS   29:51.0  +3:24.8
 61  3200331 WICK Thomas  1991  GER   29:56.9  +3:30.7
 62  3150570 NOVAK Michal  1996  CZE   30:05.3  +3:39.1
 63  3510479 RUEESCH Jason  1994  SUI   30:13.1  +3:46.9
 64  3560101 SIMENC Miha  1995  SLO   30:13.2  +3:47.0
 65  3430103 STAREGA Maciej  1990  POL   30:14.4  +3:48.2
 66  3200121 KUEHNE Andy  1987  GER   30:18.4  +3:52.2
 67  3150035 KOZISEK Dusan  1983  CZE   30:26.3  +4:00.1
 68  3350003 HAELG Philipp  1991  LIE   30:30.2  +4:04.0
 69  3180408 LUUSUA Ari  1988  FIN   30:30.2  +4:04.0
 70  3500762 LINDBLAD Anton  1990  SWE   30:38.5  +4:12.3
 71  3150509 KNOP Petr  1994  CZE   30:39.5  +4:13.3
 72  3220019 SMITH Callum  1992  GBR   30:42.0  +4:15.8
 73  3550114 BIKSE Indulis  1995  LAT   30:45.1  +4:18.9
 74  3530120 HAMILTON Simeon  1987  USA   31:00.9  +4:34.7
 75  3390169 KILP Marko  1993  EST   31:05.5  +4:39.3
 76  3040101 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   31:48.4  +5:22.2
 77  3390003 KUMMEL Peeter  1982  EST   33:08.5  +6:42.3
 78  3150136 BARTON Jan  1990  CZE   33:24.2  +6:58.0