Resultater Vårløpet - Ski 2016



Resultater Vårløpet 
Ski, Akershus - 30. april 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 900 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erlend Bakke Fossum IF 26:36   14:00
0 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 27:09   14:17
0 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 40:01   21:03
0 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 32:12   16:56
0 Simon Hernes Fossum IF 41:40   21:55
0 Markus Hirsch Bækkelagets SK 34:36   18:12
0 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 34:51   18:20
0 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 35:00   18:25
0 Håkon Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 36:34   19:14
0 Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 58:39 +5:34 30:52
0 Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 46:03   24:14
0 Julian Malmberg IL Tyrving 42:57   22:36
0 Linn Malmberg IL Tyrving 42:43   22:28
0 Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 37:27   19:42
0 Helene Scheele Nydalens SK 32:17   16:59
0 Alexander Sletten Raumar Orientering 37:17   19:37
0 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 57:51 +4:46 30:26
0 Celine Amlie Brenna Bækkelagets SK 1:18:05 +25:00 41:05
0 Martin Amlie Brenna Bækkelagets SK 1:17:27 +24:22 40:45
0 Emma Aune Jakobsen OK Moss 29:16   15:24
0 Benjamin Nesheim  Køber Nydalens SK 1:00:22 +7:17 31:46
0 Orion Elias Scromeda Kolbotn og Skimt OL 43:41   22:59
0 Johan Skodvin Heming Orientering 36:22   19:08
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 32:22   17:02
0 Iver Aarseth IL Koll 53:05   27:56
0 Celine Salomonsen Bækkelagets SK 57:23 +4:18 30:12

 

D -10

2 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 1:03:02   30:27
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 35:52   17:19

 

D 11-12

2 070 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 29:48   14:23
2 Eileen Bjanes IL Tyrving 29:58 +0:10 14:28
3 Linnea Holst IL Tyrving 31:57 +2:09 15:26
4 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 33:03 +3:15 15:57
5 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 33:32 +3:44 16:11
6 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 33:43 +3:55 16:17
7 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 34:40 +4:52 16:44
8 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 46:56 +17:08 22:40
  Live Arntzen Raumar Orientering diskvalifisert    

 

D 11-12N

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 32:46   17:14
2 Annika Jarstadmarken Price Østmarka OK 32:54 +0:08 17:18
3 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 46:31 +13:45 24:28

 

D 13-14

2 850 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 27:04   9:29
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 27:19 +0:15 9:35
3 Pia Young Vik Nydalens SK 29:40 +2:36 10:24
4 Noor Dirro-Helu Måren OK 34:22 +7:18 12:03
5 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 34:52 +7:48 12:14
6 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 36:37 +9:33 12:50
7 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 36:43 +9:39 12:52
8 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 37:28 +10:24 13:08
9 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 38:10 +11:06 13:23
10 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 38:17 +11:13 13:25
11 Tina Kalleson Oppsal Orientering 40:32 +13:28 14:13
12 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 42:55 +15:51 15:03
13 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 43:20 +16:16 15:12
14 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 44:40 +17:36 15:40
15 Iris Holst IL Tyrving 45:19 +18:15 15:54
16 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 48:45 +21:41 17:06
17 Petra Hoveid Asker Skiklubb 50:25 +23:21 17:41
18 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 52:38 +25:34 18:28
18 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 52:38 +25:34 18:28
20 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 53:57 +26:53 18:55
21 Ida Marie Flågen Heming Orientering 54:23 +27:19 19:04
22 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 1:09:15 +42:11 24:17
23 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 1:11:04 +44:00 24:56
24 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1:11:09 +44:05 24:57
25 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 1:35:53 +1:08:49 33:38
26 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 1:40:45 +1:13:41 35:21
27 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:44:13 +1:17:09 36:34

 

D 13-16C

2 310 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Luciana Maria Svads Måren OK 33:46   14:37
2 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 36:49 +3:03 15:56
3 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 47:54 +14:08 20:44
4 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:01:24 +27:38 26:34
5 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 1:03:14 +29:28 27:22
6 Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering 1:03:51 +30:05 27:38
  Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    

 

D 15-16

3 040 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 27:09   8:55
2 Åsne Holo Fossum IF 27:36 +0:27 9:04
3 Pernille Katla Fossum IF 31:06 +3:57 10:13
4 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 31:51 +4:42 10:28
5 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 32:00 +4:51 10:31
6 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 34:18 +7:09 11:16
7 Ingrid Hasaas Fossum IF 34:26 +7:17 11:19
8 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 35:14 +8:05 11:35
9 Maren Norderud IL Tyrving 35:41 +8:32 11:44
10 Ada Wulfsberg Nydalens SK 35:55 +8:46 11:48
11 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 36:02 +8:53 11:51
12 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 36:40 +9:31 12:03
13 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 37:08 +9:59 12:12
14 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 37:34 +10:25 12:21
15 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 37:38 +10:29 12:22
16 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 39:11 +12:02 12:53
17 Ragne Norrud Fossum IF 39:36 +12:27 13:01
18 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 39:41 +12:32 13:03
19 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 40:23 +13:14 13:17
20 Linn Mei Waaler Måren OK 40:38 +13:29 13:21
21 Karoline Bjørnerød OK Moss 41:01 +13:52 13:29
22 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 41:45 +14:36 13:44
23 Marie Liland Nydalens SK 43:00 +15:51 14:08
24 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 46:01 +18:52 15:08
25 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 48:02 +20:53 15:48
26 Carmen Dirro Måren OK 48:40 +21:31 16:00
27 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 49:23 +22:14 16:14
28 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 49:35 +22:26 16:18

 

D 15-16B

2 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torill Oldernes Lillomarka OL 48:48   17:07
2 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 1:01:13 +12:25 21:28

 

D 17-B

3 050 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 49:11   16:07
2 Solveig Sæl Fossum IF 49:26 +0:15 16:12
3 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 51:09 +1:58 16:46
4 Nina Birkelund Asker Skiklubb 55:03 +5:52 18:02
5 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 58:37 +9:26 19:13
6 Katinka Horgen NOTEAM 1:32:19 +43:08 30:16
  Monica Renate Trøan Nittedal OL diskvalifisert    

 

D 17-C

2 310 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 30:13   13:04
2 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 39:49 +9:36 17:14
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 39:54 +9:41 17:16
4 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 40:13 +10:00 17:24
5 Laila Eriksen Blom Fet OL 40:27 +10:14 17:30
6 Ronja Heller Bækkelagets SK 48:02 +17:49 20:47
7 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 1:05:32 +35:19 28:22
  Lena Henriksson IL Tyrving diskvalifisert    

 

D 17-18

3 220 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 32:36   10:07
2 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 33:24 +0:48 10:22
3 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 33:47 +1:11 10:29
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 34:31 +1:55 10:43
5 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 35:45 +3:09 11:06
5 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 35:45 +3:09 11:06
7 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 37:59 +5:23 11:47
8 Åse Bergan Nydalens SK 38:04 +5:28 11:49
9 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 39:46 +7:10 12:20
10 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 43:28 +10:52 13:29
11 Synne Skjærstein IL Tyrving 46:50 +14:14 14:32
12 Julie Bakke Fossum IF 51:03 +18:27 15:51
13 Marie Ullevålseter Nydalens SK 51:22 +18:46 15:57
14 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:29:58 +57:22 27:56
  Synne  Eikeland Nydalens SK diskvalifisert    

 

D 21-

4 340 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 34:44   8:00
2 Tone E Lye Nydalens SK 36:37 +1:53 8:26
3 Malin Sørensen Nydalens SK 37:52 +3:08 8:43
4 Louise Oram Bækkelagets SK 38:21 +3:37 8:50
5 Ina Westerlund Nydalens SK 39:03 +4:19 8:59
6 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 40:59 +6:15 9:26
7 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 41:31 +6:47 9:33
8 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 43:39 +8:55 10:03
9 Maria Jonsson Nydalens SK 43:46 +9:02 10:05
10 Marion Huber Nydalens SK 46:48 +12:04 10:47
11 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 48:46 +14:02 11:14
12 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 49:09 +14:25 11:19
13 Hedvig Åstebøl NTNUI 49:44 +15:00 11:27
14 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 50:01 +15:17 11:31
15 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 51:50 +17:06 11:56
16 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 53:44 +19:00 12:22
17 Camilla Stridsklev IL Tyrving 54:07 +19:23 12:28
18 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 56:29 +21:45 13:00
19 Cristina Luis Nydalens SK 56:32 +21:48 13:01
20 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 57:13 +22:29 13:11
21 Hege Holth Rekaa Røyken OL 59:21 +24:37 13:40
22 Karoline Andersen Asker Skiklubb 59:29 +24:45 13:42
23 Belinda Jørandli Rudsengen Oslostudentenes IK 1:04:32 +29:48 14:52
24 Heidi Vogt Østmarka OK 1:12:24 +37:40 16:40
25 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 1:21:26 +46:42 18:45
  Lone Malmgren Gjø-Vard OL diskvalifisert    

 

D 35-

3 220 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 37:28   11:38
2 Line  Sommerfeldt NOTEAM 40:15 +2:47 12:30
3 Silje Syversen Oppsal Orientering 43:10 +5:42 13:24
4 Grete Westgaard Indre Østfold OK 54:43 +17:15 16:59
5 Hanne Stenslet Raumar Orientering 55:26 +17:58 17:12

 

D 40-

3 220 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 33:17   10:20
2 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 33:55 +0:38 10:31
3 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 36:09 +2:52 11:13
4 Ann-Kristin Stokke Ås-NMBU Orientering 40:26 +7:09 12:33
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 40:44 +7:27 12:39
6 Milda Øhlckers IL Tyrving 44:33 +11:16 13:50
7 Elin Kalleson Oppsal Orientering 48:45 +15:28 15:08
8 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 50:33 +17:16 15:41
9 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 51:44 +18:27 16:03
10 Gyda Drage Kleiva Nydalens SK 54:37 +21:20 16:57
11 Aase Mestad Lillomarka OL 1:10:22 +37:05 21:51
  Kristine Scromeda Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    

 

D 45-

2 720 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 29:12   10:44
2 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 30:19 +1:07 11:08
3 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 33:02 +3:50 12:08
4 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 35:55 +6:43 13:12
5 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 38:05 +8:53 14:00
6 Heidi Østli Raumar Orientering 40:09 +10:57 14:45
7 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 40:15 +11:03 14:47
8 Katrine Bakke Fossum IF 41:40 +12:28 15:19
9 Nora Skauen IL Tyrving 42:12 +13:00 15:30
10 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 44:37 +15:25 16:24
11 Astrid Bjørnerød OK Moss 44:45 +15:33 16:27
12 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 46:41 +17:29 17:09
13 Anett Wallin IL Tyrving 47:50 +18:38 17:35
14 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 48:22 +19:10 17:46
15 Trine Oldernes Lillomarka OL 49:06 +19:54 18:03
16 Anne Teigland Arntzen Raumar Orientering 49:13 +20:01 18:05
17 Marianne Reusch Heming Orientering 49:49 +20:37 18:18
18 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 52:46 +23:34 19:23
19 Ann Elin Flågen Heming Orientering 54:00 +24:48 19:51
  Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

D 50-

2 720 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gry Ahlsand Nydalens SK 33:39   12:22
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 35:56 +2:17 13:12
3 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 39:12 +5:33 14:24
4 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 39:41 +6:02 14:35
5 Trude Fixdal IL Koll 40:15 +6:36 14:47
6 Marianne Hjermstad Fossum IF 41:20 +7:41 15:11
7 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 43:34 +9:55 16:01
8 Tone Bakken Lillomarka OL 45:41 +12:02 16:47
9 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 46:21 +12:42 17:02
10 Kristin Fleisje Nittedal OL 46:43 +13:04 17:10
11 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 46:45 +13:06 17:11
12 Helena Stubberud Nydalens SK 47:55 +14:16 17:36
13 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 48:11 +14:32 17:42
14 Ingrid Nermoen Østmarka OK 49:12 +15:33 18:05
15 Else Grandal IL Tyrving 50:49 +17:10 18:40
16 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 54:28 +20:49 20:01
17 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 55:01 +21:22 20:13
18 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 59:17 +25:38 21:47
  Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

 

D 55-

2 720 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Danielsen IL Tyrving 37:23   13:44
2 Runa Skyttersæter Heming Orientering 38:34 +1:11 14:10
3 Berit Berge IL Tyrving 39:41 +2:18 14:35
4 Grete Berge Owren Freidig 40:34 +3:11 14:54
5 Kjersti Skantze IL Tyrving 43:27 +6:04 15:58
6 Toril Hallan Lillomarka OL 44:22 +6:59 16:18
7 Unni Rye Asker Skiklubb 46:49 +9:26 17:12
8 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 48:42 +11:19 17:54
9 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 55:28 +18:05 20:23
10 Inger Johanne Eikeland Nydalens SK 58:36 +21:13 21:32
11 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 59:31 +22:08 21:52

 

D 60-

2 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 43:19   17:15
2 Randi Nilstad IL Tyrving 1:04:35 +21:16 25:43
3 Nina Kolberg IL Tyrving 1:04:53 +21:34 25:50

 

D 65-

2 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kaasa Driv IL 44:10   17:35
2 Sidsel Graff-Iversen Fossum IF 46:22 +2:12 18:28
3 Jessica Kathle Måren OK 1:09:08 +24:58 27:32

 

D 70-

2 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 55:49   22:14
2 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:01:13 +5:24 24:23
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    

 

D 75-

2 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 54:48   21:49
  Unni Drage Haugerud IF diskvalifisert    

 

H -10

2 070 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Elias Molund IL Tyrving 56:14   27:09
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 38:10   18:26
0 Magnus Molund IL Tyrving 55:58   27:02
0 Håkon Sæl Steen Fossum IF 35:52   17:19
0 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 59:48   28:53

 

H 11-12

2 070 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Krogh Oppsal Orientering 20:42   10:00
2 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 24:21 +3:39 11:45
3 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 24:23 +3:41 11:46
4 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 27:37 +6:55 13:20
5 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 29:00 +8:18 14:00
6 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 31:05 +10:23 15:00
7 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 33:58 +13:16 16:24
8 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 42:29 +21:47 20:31
9 Alexander Hernes Fossum IF 1:05:44 +45:02 31:45

 

H 11-12N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 31:53   16:46

 

H 13-14

3 200 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 26:04   8:08
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 27:57 +1:53 8:44
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 28:25 +2:21 8:52
4 Alfred Bjørnerød OK Moss 30:40 +4:36 9:35
5 Ådne Skjærstein IL Tyrving 32:44 +6:40 10:13
6 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 34:06 +8:02 10:39
7 Felix Finsrud Asker Skiklubb 34:55 +8:51 10:54
8 August Syrdal Øen Heming Orientering 35:47 +9:43 11:10
9 Kristian Østermann Heming Orientering 36:45 +10:41 11:29
10 Mikkel Katla Fossum IF 38:11 +12:07 11:55
11 Henrik Reusch Heming Orientering 38:21 +12:17 11:59
12 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 39:46 +13:42 12:25
13 Christopher Ladim OK Moss 41:41 +15:37 13:01
14 Gaute Bergan Nydalens SK 41:59 +15:55 13:07
15 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 42:58 +16:54 13:25
16 Simen Fritzner Nittedal OL 45:07 +19:03 14:05
17 Sondre Ladim OK Moss 45:09 +19:05 14:06
18 Ferdinand Fremming Heming Orientering 46:36 +20:32 14:33
19 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 47:23 +21:19 14:48
20 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 49:09 +23:05 15:21
21 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 52:38 +26:34 16:26
22 Marius Bakke Fossum IF 55:18 +29:14 17:16
23 Jonas Aarseth Nydalens SK 56:49 +30:45 17:45
24 Birk Felland Sætnan Fossum IF 58:58 +32:54 18:25
25 Storm Kleiva Nydalens SK 1:02:00 +35:56 19:22
26 Martin Birkelund Asker Skiklubb 1:02:49 +36:45 19:37
27 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 1:07:58 +41:54 21:14
28 Magnus Endresen Måren OK 1:18:23 +52:19 24:29
29 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:21:36 +55:32 25:30
30 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 2:30:45 +2:04:41 47:06
  Elias Stubberud Nydalens SK diskvalifisert    
  Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Erlend Børli Fossum IF diskvalifisert    

 

H 13-16C

2 310 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christoffer Sletten Raumar Orientering 29:12   12:38
2 Trygve Lillehammer Ås-NMBU Orientering 37:36 +8:24 16:16
3 Simen Høyer Fossum IF 43:31 +14:19 18:50
4 Daniel Nystuen Røyken OL 47:26 +18:14 20:32
5 Magnus Jystad Østmarka OK 50:58 +21:46 22:03
6 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 56:46 +27:34 24:34
  Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK brutt    

 

H 15-16

3 380 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 24:33   7:15
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 28:10 +3:37 8:20
3 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 28:21 +3:48 8:23
4 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 28:34 +4:01 8:27
5 Isak Jonsson Nydalens SK 29:10 +4:37 8:37
6 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 30:14 +5:41 8:56
7 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 31:27 +6:54 9:18
8 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 32:20 +7:47 9:33
9 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 32:36 +8:03 9:38
10 Peter Gisholt Fossum IF 33:27 +8:54 9:53
11 Andreas Ramberg Østmarka OK 35:46 +11:13 10:34
12 Vegard Løvli Asker Skiklubb 37:04 +12:31 10:57
13 Lars Young Vik Nydalens SK 37:11 +12:38 11:00
14 Emil Størmer Fossum IF 37:29 +12:56 11:05
15 Eivind Berner Myhre Fossum IF 41:25 +16:52 12:15
16 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 41:31 +16:58 12:16
17 Sivert Sande Kverme Fossum IF 42:15 +17:42 12:30
18 Håkon Sturød Nydalens SK 42:56 +18:23 12:42
19 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 42:57 +18:24 12:42
20 Torjus Ullern IL Tyrving 48:59 +24:26 14:29
21 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 50:09 +25:36 14:50

 

H 17-B

3 050 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Høyer Fossum IF 39:26   12:55
2 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 40:00 +0:34 13:06
3 Gunnar Pedersen Asker Skiklubb 42:41 +3:15 13:59
4 Jan Vegard  Rudsengen NOTEAM 46:02 +6:36 15:05
5 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 46:58 +7:32 15:23
6 Roar Hernes Fossum IF 47:15 +7:49 15:29
7 Jarle Rogndokken Fet OL 56:18 +16:52 18:27
8 Harald Aulie IL Koll 1:20:39 +41:13 26:26
  Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Thor Norderud IL Tyrving brutt    

 

H 17-C

2 310 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torleif Galteland Asker Skiklubb 41:54   18:08
2 Magnus Espeland Køber Nydalens SK 51:24 +9:30 22:15

 

H 17-N

2 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 25:24   11:20

 

H 17-18

3 470 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Borge Heir Fossum IF 28:46   8:17
2 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 29:50 +1:04 8:35
3 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 30:03 +1:17 8:39
4 Jostein Tandberg Nydalens SK 30:18 +1:32 8:43
5 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 30:25 +1:39 8:45
6 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 30:49 +2:03 8:52
7 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 30:56 +2:10 8:54
8 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 31:48 +3:02 9:09
9 Axel Hoveid Asker Skiklubb 33:04 +4:18 9:31
10 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 35:16 +6:30 10:09
11 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:30 +6:44 10:13
12 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 38:55 +10:09 11:12
13 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 41:29 +12:43 11:57
14 Magnus Ramberg Østmarka OK 42:12 +13:26 12:09
15 Martin Andresen Skotte Fossum IF 48:25 +19:39 13:57
  Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Eirik Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert    

 

H 19-20

3 470 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 26:52   7:44
2 Knut Aasheim Oppsal Orientering 28:16 +1:24 8:08
3 Are Wigaard Oppsal Orientering 29:12 +2:20 8:24
4 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 36:11 +9:19 10:25
5 Endre Aaen Ås-NMBU Orientering 37:58 +11:06 10:56
  Vebjørn Tandberg Nydalens SK diskvalifisert    

 

H 21-

4 900 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Sørensen Nydalens SK 32:13   6:34
2 Simo Martomaa Kalevan rasti 34:00 +1:47 6:56
3 Sindre Sandven Fossum IF 34:15 +2:02 6:59
4 Lukas Liland Nydalens SK 34:46 +2:33 7:05
5 Håvard Haga Nydalens SK 34:58 +2:45 7:08
6 Morten Jarvis Westergård Halden SK 35:12 +2:59 7:11
7 Markus Holter Halden SK 35:39 +3:26 7:16
8 Henrik Eijsink Nydalens SK 35:48 +3:35 7:18
9 Oskar Størmer Fossum IF 36:06 +3:53 7:22
10 Christian F Schive Halden SK 36:40 +4:27 7:28
11 Per Øyvind Stene Nydalens SK 37:00 +4:47 7:33
12 Elias Jonsson Nydalens SK 37:23 +5:10 7:37
13 Halvor Saunes Nydalens SK 37:27 +5:14 7:38
14 Erling Hjermstad Fossum IF 37:38 +5:25 7:40
15 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 37:59 +5:46 7:45
16 David Gottfridsson Lillomarka OL 38:04 +5:51 7:46
17 Sindre Rønning Fossum IF 38:14 +6:01 7:48
18 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 38:18 +6:05 7:48
19 Øystein Pettersen Nydalens SK 38:32 +6:19 7:51
20 Thor Mella Oppsal Orientering 38:41 +6:28 7:53
21 Einar Melsom Fossum IF 38:44 +6:31 7:54
22 Leif Størmer Fossum IF 38:50 +6:37 7:55
23 Trond Kortner Østmarka OK 39:47 +7:34 8:07
24 Pål Skogedal Asker Skiklubb 39:58 +7:45 8:09
25 Øyvind Enger Nydalens SK 40:17 +8:04 8:13
26 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 40:18 +8:05 8:13
27 Jostein Andersen Nydalens SK 40:40 +8:27 8:17
28 Oskar Jensen Nydalens SK 40:44 +8:31 8:18
29 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 40:48 +8:35 8:19
30 Thomas Bedin Indre Østfold OK 41:45 +9:32 8:31
31 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 42:06 +9:53 8:35
32 Lars Henrik Verde Thon NTNUI 42:10 +9:57 8:36
33 Are Kristiansen IL Tyrving 42:29 +10:16 8:40
34 Endre Stokseth Nydalens SK 42:36 +10:23 8:41
35 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 42:42 +10:29 8:42
36 Gard Lindseth Nydalens SK 42:43 +10:30 8:43
37 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 43:04 +10:51 8:47
38 Sören Jonsson Nydalens SK 43:16 +11:03 8:49
39 Ivar Seierstad IL GeoForm 43:26 +11:13 8:51
40 Tarjei Holo Fossum IF 43:39 +11:26 8:54
41 Inge Lindseth Nydalens SK 44:15 +12:02 9:01
42 Harald Thon Sturla, IF 44:23 +12:10 9:03
43 Stefan Ring OK Löftan 44:56 +12:43 9:10
44 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 45:00 +12:47 9:11
45 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 45:06 +12:53 9:12
46 Tore Bjørnerød OK Moss 45:20 +13:07 9:15
47 Magnus Nordbrøden Halden SK 45:22 +13:09 9:15
48 Per Ivar  Nikolaisen Oppsal Orientering 45:55 +13:42 9:22
49 Simen Smestad Bækkelagets SK 46:28 +14:15 9:28
50 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 46:36 +14:23 9:30
51 Torstein Hole Nydalens SK 49:34 +17:21 10:06
52 Thomas Schive Bækkelagets SK 50:13 +18:00 10:14
53 Donatas Kontautas OK Moss 52:16 +20:03 10:40
54 Hallvard Koren OK Moss 53:05 +20:52 10:50
55 Truls Kvaase Bækkelagets SK 53:46 +21:33 10:58
56 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 54:45 +22:32 11:10
57 Øystein Rapp Raumar Orientering 56:47 +24:34 11:35
58 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 59:07 +26:54 12:03
59 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:03:09 +30:56 12:53
60 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:07:49 +35:36 13:50
61 Tom-Vegard Feltstykket Hadeland OL 1:16:28 +44:15 15:36
  Ulf Brenna Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Kyongsa Ri Nydalens SK diskvalifisert    
  Jarl Magnus Berge Søgne og Songdalen OK brutt    
  Hans Trøan Nittedal OL ikke startet    

 

H 35-

3 470 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 38:18   11:02

 

H 40-

3 470 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Hauge Nydalens SK 37:08   10:42
2 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 40:22 +3:14 11:37
3 Trond Myhre Fossum IF 44:49 +7:41 12:54
4 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 53:41 +16:33 15:28
5 Erik Giercksky Nydalens SK 1:10:19 +33:11 20:15
6 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:19:47 +42:39 22:59

 

H 45-

3 470 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 29:27   8:29
2 Karl-Johan Malmberg IL Tyrving 32:38 +3:11 9:24
3 Lars Erik Gjein Fossum IF 33:51 +4:24 9:45
4 Ivar Mølnvik Fossum IF 34:20 +4:53 9:53
5 Einar Gisholt Fossum IF 34:24 +4:57 9:54
6 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 35:01 +5:34 10:05
7 Sven Arne Gylterud Fossum IF 36:41 +7:14 10:34
8 Espen Wigaard Oppsal Orientering 38:16 +8:49 11:01
9 Christian Gløgård Nittedal OL 38:47 +9:20 11:10
10 Kjetil Steen Fossum IF 38:51 +9:24 11:11
11 Vemund Kongsnes Østmarka OK 39:01 +9:34 11:14
12 Morten Rannem Fossum IF 39:17 +9:50 11:19
13 Inge Ramberg Østmarka OK 39:22 +9:55 11:20
14 Olav Hasaas Fossum IF 40:31 +11:04 11:40
15 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 40:35 +11:08 11:41
16 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 41:25 +11:58 11:56
17 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 41:40 +12:13 12:00
18 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 43:16 +13:49 12:28
19 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 45:56 +16:29 13:14
20 Anders Flågen Heming Orientering 47:18 +17:51 13:37
21 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 47:21 +17:54 13:38
22 Hans Olav Hygen Østmarka OK 55:20 +25:53 15:56
23 Jens Christian Holst IL Tyrving 55:25 +25:58 15:58

 

H 50-

3 220 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Holo Fossum IF 26:36   8:15
2 Morten Heir Fossum IF 28:36 +2:00 8:52
3 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 28:55 +2:19 8:58
4 Arild Andresen Fossum IF 28:59 +2:23 9:00
5 Jon Iver Bakken Nydalens SK 29:19 +2:43 9:06
6 Kjetil Karlsen OK Moss 29:36 +3:00 9:11
7 Christian Grotnes IL Tyrving 30:42 +4:06 9:32
8 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 32:16 +5:40 10:01
9 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 32:31 +5:55 10:05
10 Egil Eide IL Tyrving 32:54 +6:18 10:13
11 Stein Blomseth Lillomarka OL 33:04 +6:28 10:16
12 Gjermund Røren Eiker OL 33:53 +7:17 10:31
13 Børge Pedersen Nydalens SK 33:59 +7:23 10:33
14 Håkon Løvli Asker Skiklubb 34:21 +7:45 10:40
15 Knut Erling Øen Heming Orientering 34:54 +8:18 10:50
16 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 35:09 +8:33 10:54
17 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 35:10 +8:34 10:55
18 Ole Ingesen Sarpsborg OL 35:29 +8:53 11:01
19 Håkon Jendal Fossum IF 35:39 +9:03 11:04
20 Øyvind Helmersen Fet OL 37:31 +10:55 11:39
21 Roar Pedersen Oppsal Orientering 37:45 +11:09 11:43
22 Vegard Halden Nydalens SK 39:56 +13:20 12:24
23 Trond Brevik Fossum IF 39:59 +13:23 12:25
24 Torkjell Nesheim IL Tyrving 40:01 +13:25 12:25
25 Stein Mella Oppsal Orientering 40:17 +13:41 12:30
26 Terje Linløkken Østmarka OK 42:11 +15:35 13:06
27 Frode Kamsvåg IL Tyrving 42:49 +16:13 13:17
28 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 42:55 +16:19 13:19
29 Are Njåstein IL Tyrving 47:04 +20:28 14:37
30 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 48:33 +21:57 15:04
31 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:06:58 +40:22 20:47
  Jo Wiklund Nydalens SK diskvalifisert    
  Terje Melsom Fossum IF diskvalifisert    
  Guttorm L Egge Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Olav Bakken Lillomarka OL diskvalifisert    

 

H 55-

2 720 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Hæstad Fossum IF 23:36   8:40
2 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 25:37 +2:01 9:25
3 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 27:21 +3:45 10:03
4 Hallvard Fjær Lillomarka OL 28:42 +5:06 10:33
5 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 28:46 +5:10 10:34
6 Morten Due Måren OK 29:04 +5:28 10:41
7 Terje Dengerud Nydalens SK 30:05 +6:29 11:03
8 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 30:22 +6:46 11:09
9 Karl Aasmund Erøy OK Moss 30:27 +6:51 11:11
10 Morten Kongsberg IL Tyrving 32:24 +8:48 11:54
11 Lars Hjermstad Fossum IF 33:27 +9:51 12:17
12 Egil Rundberget Nydalens SK 35:18 +11:42 12:58
13 Christopher Schive OK Moss 36:05 +12:29 13:15
14 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 36:14 +12:38 13:19
15 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 37:50 +14:14 13:54
16 Hallvard Berg IL Tyrving 38:04 +14:28 13:59
17 Per Arne  Røstadsand Nydalens SK 38:21 +14:45 14:05
18 Bo Emilsson Oppsal Orientering 51:30 +27:54 18:56
19 Roy Gjerding OK Moss 52:40 +29:04 19:21
20 Petter Fure Oppsal Orientering 58:39 +35:03 21:33
  Helge Stubberud Nydalens SK diskvalifisert    
  Per Schanche Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

H 60-

2 720 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 25:09   9:14
2 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 26:21 +1:12 9:41
3 Alf Pettersen IL Tyrving 36:19 +11:10 13:21
4 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 36:44 +11:35 13:30
5 Morten Johannessen Røyken OL 40:34 +15:25 14:54
6 Stein Turtumøygard Måren OK 46:59 +21:50 17:16
7 Leif Roger Hultgreen Ringerike OL 49:51 +24:42 18:19
  Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL diskvalifisert    
  Are Eriksen Oslostudentenes IK diskvalifisert    

 

H 65-

2 720 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 30:52   11:20
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 31:21 +0:29 11:31
3 Per Øhlckers IL Tyrving 35:52 +5:00 13:11
4 Per-Erik Østlie Driv IL 41:25 +10:33 15:13
5 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 42:19 +11:27 15:33
6 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 43:14 +12:22 15:53

 

H 70-

2 510 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Langaard Oppsal Orientering 33:37   13:23
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 36:26 +2:49 14:30
3 Roar Bjordal Oppsal Orientering 37:06 +3:29 14:46
4 Erik Johan Grorud Haslum IL 38:54 +5:17 15:29
5 Einar Hem Lillomarka OL 41:49 +8:12 16:39
6 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 44:26 +10:49 17:42
7 Bjørn Sandelien Heming Orientering 45:56 +12:19 18:18
8 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:11:45 +38:08 28:35
  Tore Vaaje Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Åsmund Jahr Driv IL diskvalifisert    

 

H 75-

2 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Egner Heming Orientering 39:59   15:55
2 Odd Kletteli Bækkelagets SK 40:15 +0:16 16:02
3 Svein Frimann Kvalheim Årstad IL 1:05:03 +25:04 25:54

 

H 80-

2 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Drage Haugerud IF 45:58   18:18
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 53:23 +7:25 21:16
3 Kjell H. Eriksen Fossum IF 1:15:53 +29:55 30:13