Resultater Vårløpet - Stjørdal 2016



Resultater Orientering
Vårløpet
Stjørdal, Nord-Trøndelag - 9. mai 2016

N-åpen

1 280 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sigrid Kvernrød Stjørdals-Blink Orientering 19:20 +8:57 15:06
0 Astri Myhre Svinsås Stjørdals-Blink Orientering 10:10   7:56
0 Ida Dullum Stjørdals-Blink Orientering 18:56 +8:33 14:47
0 Guri Bolme Nonstad OL Trollelg 15:28 +5:05 12:05
0 Robel Kidane Selbu OK 19:44 +9:21 15:25
0 Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 12:04 +1:41 9:25
0 Nados Kidane Selbu OK 19:42 +9:19 15:23
0 Jonas Alstad Frol IL 10:23   8:06
0 Hermann Helland Stjørdals-Blink Orientering 15:37 +5:14 12:12
0 Erik Myhr Imsland Frol IL 11:04 +0:41 8:38
0 Leo Benjamin Morgan Malvik IL 16:44 +6:21 13:04
0 Eiril Helland Stjørdals-Blink Orientering 16:40 +6:17 13:01
0 Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 22:11 +11:48 17:19
0 Grete Estil Stjørdals-Blink Orientering 16:00 +5:37 12:30
0 Gustav Standal Stjørdals-Blink Orientering 18:31 +8:08 14:27
0 Konrad Estil Stjørdals-Blink Orientering 16:20 +5:57 12:45
0 Sondre Skoglund Leite Frol IL 1:26:23 +1:16:00 1:07:29
0 Tina Uglemsmo Selbu OK 19:39 +9:16 15:21
0 Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering 19:16 +8:53 15:03
0 Martin Sæther Levin Freidig 15:42 +5:19 12:15
0 Filip Estil Stjørdals-Blink Orientering 16:12 +5:49 12:39
0 Synne Korstad Stjørdals-Blink Orientering 31:19 +20:56 24:27
0 Noelle Henderson Steinkjer OK 21:10 +10:47 16:32
0 Martin Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 18:46 +8:23 14:39
0 Linnea Sorte Vollan Stjørdals-Blink Orientering 21:51 +11:28 17:04
0 Laura Hegstad OK Skøynar 28:15 +17:52 22:04
0 Hanna Sorte Vollan Stjørdals-Blink Orientering 21:08 +10:45 16:30
0 Mateo Henderson Steinkjer OK 21:12 +10:49 16:33
0 Karita Møller Steinkjer OK 13:55 +3:32 10:52
0 Lily Alexandra Morgan Malvik IL 26:32 +16:09 20:43
  Linus Fossum Malmring Freidig brutt    

D -10

1 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 23:05   12:28
0 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 32:17   17:27
0 Marit Svendgård OK Skøynar 26:00   14:03

D11-12

1 850 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 19:34   10:34
2 Ingrid Dullum Stjørdals-Blink Orientering 21:36 +2:02 11:40
3 Guro Hegstad OK Skøynar 32:13 +12:39 17:24
  Ella Sandstad Freidig brutt    

D 11-12N

1 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Myhr Imsland Frol IL 9:45   7:37
2 Rebekka Veie OK Skøynar 12:48 +3:03 10:00

D13-14

2 010 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Ronglan OK Skøynar 17:20   8:37
2 Vilde Lereim Storli Freidig 18:07 +0:47 9:00
3 June Munkeby Frol IL 23:09 +5:49 11:31
4 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 24:17 +6:57 12:04
5 Iselina Myhr Imsland Frol IL 25:11 +7:51 12:31
6 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 25:56 +8:36 12:54
7 Maren Viken Byåsen IL 26:58 +9:38 13:24
8 Ingvild Reinaas Bjørshol Frol IL 28:48 +11:28 14:19
9 Trude Markhus Verdal OK 29:08 +11:48 14:29
10 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 33:38 +16:18 16:43
11 Caroline Eide Gjø-Vard OL 38:00 +20:40 18:54
12 Hege Hallan OK Skøynar 1:04:26 +47:06 32:03

D15-16

2 740 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Munkeby Frol IL 34:17   12:30
2 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 36:07 +1:50 13:10
3 Ane Marte Vatn Frol IL 39:26 +5:09 14:23
4 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 40:07 +5:50 14:38
5 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 43:30 +9:13 15:52
6 Sofie Hallem Verdal OK 48:54 +14:37 17:50
7 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 49:42 +15:25 18:08

D17-20

3 270 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 42:46   13:04
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 42:48 +0:02 13:05
3 Andrine Viken Byåsen IL 51:31 +8:45 15:45

D21

3 690 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Rundhaug Frol IL 29:44   8:03
2 Hanne Sandstad Freidig 31:23 +1:39 8:30
3 Kristine Fjeldbo NTNUI 34:18 +4:34 9:17
4 Ida Lindkvist NTNUI 34:35 +4:51 9:22
5 Guro Torpe Frol IL 37:05 +7:21 10:02
6 Elen Katrine Skjerve Frol IL 38:17 +8:33 10:22
7 Ingrid Berge NTNUI 38:24 +8:40 10:24
8 Ingrid Okkenhaug NTNUI 41:47 +12:03 11:19
9 Gry Granstedt NTNUI 42:09 +12:25 11:25
10 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 42:49 +13:05 11:36
11 Marit Rønning Skoglund NTNUI 43:11 +13:27 11:42
12 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 43:21 +13:37 11:44
13 Julie Størmer NTNUI 44:16 +14:32 11:59
14 Line Sundsvik Frol IL 44:55 +15:11 12:10
15 Sunniva Morgan Malvik IL 46:35 +16:51 12:37
16 Solveig Blindheim NTNUI 46:45 +17:01 12:40
17 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 47:53 +18:09 12:58
18 Silje Arntzen NTNUI 49:00 +19:16 13:16
19 Marit Schmid OL Trollelg 50:20 +20:36 13:38
20 Karianne Hjortland NTNUI 51:51 +22:07 14:03
21 Åsta Venås Flægstad NTNUI 52:00 +22:16 14:05
22 Camilla Öhman NTNUI 52:13 +22:29 14:09

D40

3 270 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Almås IL Leik 39:57   12:13
2 Margot Bolstad Lynum Freidig 44:52 +4:55 13:43
3 Bente H. Sundsvik Frol IL 51:08 +11:11 15:38
4 Mai Iren Almås IL Leik 52:09 +12:12 15:56
5 Tanja Henderson Steinkjer OK 54:48 +14:51 16:45

D50

2 740 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Stræte Ringerike OL 29:42   10:50
2 Randi Jensen Frol IL 31:00 +1:18 11:18
3 Gunhild Bredesen Verdal OK 33:54 +4:12 12:22
4 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 34:46 +5:04 12:41
5 Hilde Forbord Malvik IL 35:19 +5:37 12:53
6 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 35:44 +6:02 13:02
7 Karin Galaaen Selbu OK 43:50 +14:08 15:59
8 Åse Rita Ellingsen Wing OK 48:10 +18:28 17:34

D60

2 740 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjellrun Sporild Malvik IL 37:13   13:34
2 Reidun Fallan Smaavik Freidig 53:41 +16:28 19:35

D70

2 740 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 43:14   15:46

H -10

1 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Håkon Hallan OK Skøynar 20:54   11:17
0 Sivert Sæther Levin Freidig 25:13 +2:35 13:37
0 Vebjørn Berg Hansen Byåsen IL 22:38   12:14

H11-12

1 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 16:14   8:46
2 Anders Tørum Selbu OK 27:58 +11:44 15:07

H13-14

2 010 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 14:23   7:09
2 Simen Hegstad OK Skøynar 15:24 +1:01 7:39
3 Håvard Veie OK Skøynar 18:46 +4:23 9:20
4 Mikkel Holt Freidig 19:44 +5:21 9:49
5 Einar Eide Byåsen IL 20:07 +5:44 10:00
6 Hallvar Hallan OK Skøynar 20:23 +6:00 10:08
7 Martin Wold Stavrum Frol IL 21:34 +7:11 10:43
8 Jostein Rø Freidig 22:19 +7:56 11:06
9 Petter Lynum Frol IL 26:13 +11:50 13:02
10 Fredrik Møller Steinkjer OK 44:53 +30:30 22:19
  Lars Erik Uglemsmo Selbu OK diskvalifisert    

H13-16 C

1 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Tuset Steinkjer OK 23:00   12:25

H15-16

3 270 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Fredrik Lynum Freidig 30:43   9:23
2 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 32:04 +1:21 9:48
3 Morten Svendgård OK Skøynar 32:35 +1:52 9:57
4 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 34:35 +3:52 10:34
5 Lars Sandstad Freidig 34:56 +4:13 10:40
6 Marius Møller Steinkjer OK 35:07 +4:24 10:44
7 Are Lodgaard Byåsen IL 36:25 +5:42 11:08
8 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 36:53 +6:10 11:16
9 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 45:33 +14:50 13:55
10 Tore Markhus Verdal OK 48:57 +18:14 14:58
11 Håkon Holstad Freidig 51:57 +21:14 15:53

H17-20

3 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Wanvik Haugen Freidig 40:13   10:53
2 Petter Markhus Verdal OK 42:53 +2:40 11:37
3 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 43:18 +3:05 11:44
4 Brage Jørum Byåsen IL 44:32 +4:19 12:04
5 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 1:09:12 +28:59 18:45

H21-

4 910 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Vister Frol IL 32:56   6:42
2 Yngve Skogstad Frol IL 33:01 +0:05 6:43
3 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 34:12 +1:16 6:57
4 Bård Nonstad OL Trollelg 36:06 +3:10 7:21
5 Johan Ivarsson Freidig 37:06 +4:10 7:33
6 Simen Eid Nielsen NTNUI 37:14 +4:18 7:34
7 Jan Schmid OL Trollelg 37:35 +4:39 7:39
8 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 38:16 +5:20 7:47
9 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 38:42 +5:46 7:52
10 Mikkel Sørensen NTNUI 39:14 +6:18 7:59
11 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 39:17 +6:21 8:00
12 Eivind Høydal NTNUI 39:38 +6:42 8:04
13 Gustav Fiskum NTNUI 40:44 +7:48 8:17
14 Anders Bjergaard NTNUI 40:48 +7:52 8:18
14 Wolfgang Kampel NTNUI 40:48 +7:52 8:18
16 Anton Bjartnes Verdal OK 42:06 +9:10 8:34
17 Roar Skulbørstad OL Trollelg 42:25 +9:29 8:38
18 Jørgen Fiskum Frol IL 42:35 +9:39 8:40
19 Adrian Opheim NTNUI 42:40 +9:44 8:41
20 Nicholas Morgan Malvik IL 44:35 +11:39 9:04
21 Ola Keiserås IL Leik 44:51 +11:55 9:08
22 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 44:57 +12:01 9:09
23 Kristoffer Nesland NTNUI 47:45 +14:49 9:43
24 Eirik Aal NTNUI 47:47 +14:51 9:43
25 Jacob Berg Lofthus NTNUI 48:23 +15:27 9:51
26 Otto Richard Eide Byåsen IL 49:27 +16:31 10:04
27 Tommy Schmid OL Trollelg 54:13 +21:17 11:02
28 Harald Storrønning Byåsen IL 57:02 +24:06 11:36
29 Pierre Husebø Chambenoit NTNUI 58:44 +25:48 11:57
30 Espen Stornes NTNUI 1:04:55 +31:59 13:13
  Arild H Clausen Freidig diskvalifisert    
  Dag Lofthus NTNUI diskvalifisert    
  Bjørn Johannessen Field NTNUI diskvalifisert    

H40

3 690 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Vatn Frol IL 35:22   9:35
2 Lars Strøm OK Skøynar 38:41 +3:19 10:28
3 Arnt Oluf Eide Gjø-Vard OL 38:49 +3:27 10:31
4 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 39:08 +3:46 10:36
5 Bernt Brynhildsen Wing OK 40:54 +5:32 11:05
6 Joar Svendgård OK Skøynar 42:48 +7:26 11:35
7 Frode Estil Stjørdals-Blink Orientering 45:13 +9:51 12:15
8 Olle Malmring Freidig 45:27 +10:05 12:19
9 Jan Hage IL Leik 52:27 +17:05 14:12
10 Harald Grønning OL Trollelg 58:05 +22:43 15:44

H50

3 270 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Okkenhaug Verdal OK 30:16   9:15
2 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 34:14 +3:58 10:28
3 Hans Boye Skogstad OL Gaula 38:01 +7:45 11:37
4 Øystein Wiggen Byåsen IL 39:35 +9:19 12:06
5 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 39:52 +9:36 12:11
6 Pål Wærum Steinkjer OK 40:26 +10:10 12:21
7 Tor Ove Hallem Verdal OK 44:16 +14:00 13:32
8 Geir Paulsen OL Trollelg 44:36 +14:20 13:38

H60

2 740 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rolf Wærnes Orkanger IF 29:34   10:47
2 Morten Skoglund Byåsen IL 37:09 +7:35 13:33
3 Tor Gjermstad Wing OK 41:46 +12:12 15:14
4 Nils Olav Vennevik Freidig 49:03 +19:29 17:54

H70

2 740 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Forbord Malvik IL 33:13   12:07
2 Egil Repvik OL Trollelg 39:41 +6:28 14:28
3 Rolf Karset Steinkjer OK 42:26 +9:13 15:29
4 Gunnar Østerbø Freidig 42:43 +9:30 15:35
5 Eigil Sørli Malvik IL 45:01 +11:48 16:25
6 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 47:19 +14:06 17:16
7 Johannes Sollid Verdal OK 58:48 +25:35 21:27
8 Robert Strøm Wing OK 1:03:36 +30:23 23:12

Direkte A

3 270 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Truls Hestengen NTNUI 35:34   10:52
2 Harald Oftedal Stjørdals-Blink Orientering 35:41 +0:07 10:54
3 Magnus Nygaard NTNUI 36:27 +0:53 11:08
4 Herman Leite Frol IL 38:13 +2:39 11:41
5 Rolf Alstad Frol IL 38:33 +2:59 11:47
6 Simen Oskal Nasjonalrådet 39:00 +3:26 11:55
7 Arild Heggeset Freidig 42:39 +7:05 13:02
8 Rune Stræte Wing OK 44:22 +8:48 13:34
9 Maj-Lisbet Rønning Freidig 1:14:36 +39:02 22:48

Direkte B

2 010 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Oskal Nasjonalrådet 25:05   12:28
2 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 26:36 +1:31 13:14
3 Hege Hegstad OK Skøynar 27:03 +1:58 13:27
4 Rudolf Schmid OL Trollelg 28:50 +3:45 14:20
5 Marte Skoglund Frol IL 33:09 +8:04 16:29
6 Sarah Brynhildsen Wing OK 38:50 +13:45 19:19
7 Susanna Brynhildsen Wing OK 41:05 +16:00 20:26
8 Elisabeth Størseth Selbu OK 44:06 +19:01 21:56
9 Heidi Johansen Selbu OK 46:05 +21:00 22:55
10 Rune M Holt Freidig 48:52 +23:47 24:18
11 Kari Sollid Verdal OK 55:52 +30:47 27:47

Direkte C

1 850 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kent Oddvik NOTEAM 17:42   9:34
2 Siv Anita Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 20:08 +2:26 10:52
3 Martin Munkeby NOTEAM 20:10 +2:28 10:54
4 Henriette Olsen NOTEAM 21:13 +3:31 11:28
5 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 21:51 +4:09 11:48
6 Tone Flægstad OK Skøynar 26:38 +8:56 14:23
7 Lise Tuset Gustad OK Skøynar 40:01 +22:19 21:37
  Diego Maria Barbieri NOTEAM diskvalifisert    

H15-20 B

2 010 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noah Henderson Steinkjer OK 24:21   12:06

D15-20 B

2 010 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristel Haltbrekken Steinkjer OK 34:03   16:56