Resultater Verdenscup Rulleski Oroslavje - Fellesstart 16 km - Menn - 2017



Resultater Verdenscup Rulleski - Fellesstart 16 km, fri teknikk, menn
Oroslavje, Kroatia - 7. juli 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Komplette resultater

Senior (junior nedenfor)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWC Points
 1  12  3290374 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   22:58.2     57.55  100.00
 2  10  3420360 ANDRESEN Ragnar Bragvin  1988  NOR   22:58.4  +0.2  57.96  80.00
 3  1  3500326 NORUM Robin  1988  SWE   22:58.6  +0.4  58.36  60.00
 4  15  3290413 GIARDINA Jacopo  1996  ITA   22:58.8  +0.6  58.77  50.00
 5  6  3290372 TANEL Matteo  1993  ITA   22:59.3  +1.1  59.78  45.00
 6  8  3700074 SULEK Miroslav  1993  SVK   23:00.2  +2.0  61.61  40.00
 7  24  3481890 BEZGIN Ilia  1995  RUS   23:03.9  +5.7  69.13  36.00
 8  11  3380038 CRNKOVIC Kresimir  1995  CRO   23:04.2  +6.0  69.74  32.00
 9  5  3500743 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   23:05.4  +7.2  72.18  29.00
 10  18  3290566 DALLA VIA Alberto  1995  ITA   23:08.4  +10.2  78.27  26.00
 11  2  3700049 MLYNAR Peter  1988  SVK   23:38.8  +40.6  140.03  24.00
 12  21  3422938 OLAFSEN Jostein  1989  NOR   23:56.0  +57.8  174.98  22.00
 13  4  3501191 FAHLEN Tom  1994  SWE   24:16.3  +1:18.1  216.22  20.00
 14  13  3422853 REIGSTAD Sigurd Braathen  1996  NOR   24:52.7  +1:54.5  290.17  18.00
 15  23  3290223 SBABO Emanuele  1983  ITA   24:57.1  +1:58.9  299.11  16.00
 16  9  3700073 SEGEC Andrej  1994  SVK   24:57.6  +1:59.4  300.13  15.00
 17  16  3200574 WAIDELICH Moritz  1995  GER   24:58.5  +2:00.3  301.96  14.00
 18  22  3490091 SANZ Unai  1988  ESP   24:58.6  +2:00.4  302.16  13.00
 19  17  3200791 BENDER Niklas  1995  GER   25:02.3  +2:04.1  309.68  12.00
 20  7  3310022 SMRKOVIC Rejhan  1991  SRB   25:52.5  +2:54.3  411.66  11.00


Junior

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJWC Points
 1  32  3290419 BECCHIS Francesco  1997  ITA   26:04.1     90.55  100.00
 2  31  3501399 JACOBSSON Hugo  1997  SWE   26:05.0  +0.9  92.16  80.00
 3  38  3290671 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA   26:05.6  +1.5  93.24  60.00
 4  34  3700093 MIKUS Jan  1998  SVK   26:07.2  +3.1  96.10  50.00
 5  33  3290664 CURTI Luca  1997  ITA   26:07.5  +3.4  96.64  45.00
 6  35  3501550 BERTILSSON Erik  1998  SWE   26:20.4  +16.3  119.73  40.00
 7  36  3390238 MOISTUS Robert Klen  1998  EST   27:34.8  +1:30.7  252.92  36.00
 8  42  3200793 BUND Marcel  1998  GER   27:43.4  +1:39.3  268.31  32.00
 9  40  3200844 RIECKHOFF Nico  1998  GER   27:55.3  +1:51.2  289.62  29.00
 10  43  3200951 KUPFER Erik  2000  GER   28:22.9  +2:18.8  339.03  26.00
 11  44  3200950 ALBRECHT Tobias  2001  GER   30:40.3  +4:36.2  584.99  24.00
 12  41  3380057 KUNSTEK Karlo  2002  CRO   32:32.9  +6:28.8  786.57  22.00