Resultater Vestfold Vårcup - Løp 4 - 2016



Resultater Vestfold Vårcup, 4. løp
Sandefjord, Vestfold - 3. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 110 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Teodor Flatner-Welde Hedrum OL 26:11   23:35
0 Tobias Flatner-Welde Hedrum OL 1:10:11 +44:00 1:03:13
0 Anne Haugberg Andebu IL 14:20   12:54
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 18:27   16:37
0 Andreas Kristiansen OL Trollo 13:43   12:21
0 Truls Christian Revå Stokke IL 17:53   16:06
0 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 17:44   15:58
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 11:11   10:04
0 Lykke Wisth Larvik OK 13:12   11:53

D 11-12

1 580 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amalie Kvernsmyr Andebu IL 19:07   12:05
2 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 21:25 +2:18 13:33

D 11-12N

1 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 9:06   8:11
2 Karoline Fjære Hedrum OL 17:20 +8:14 15:36

D 13-14

1 770 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Scherven Lardal OL 14:16   8:03
2 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 15:08 +0:52 8:32
3 Ingvild Johnsen Hedrum OL 16:39 +2:23 9:24
4 Emilie Kleppan Stampe Sandefjord OK 21:57 +7:41 12:24

D 13-16C

1 580 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Kyvik Bårnes Hedrum OL 14:41   9:17
2 Ylva Aasestad Hedrum OL 15:08 +0:27 9:34
3 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 15:18 +0:37 9:41
4 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 15:50 +1:09 10:01
5 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 17:13 +2:32 10:53
6 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 18:04 +3:23 11:26
7 Lise Strøm Sandefjord OK 18:52 +4:11 11:56
  Åsta Firing Simonsen Andebu IL diskvalifisert    

D 15-16

2 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 23:37   9:43

D 17-

2 890 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Knotten Haugberg Andebu IL 26:37   9:12
2 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 26:56 +0:19 9:19
3 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 27:20 +0:43 9:27
4 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 27:46 +1:09 9:36
5 Ingvild Eckdahl OK Horten 28:43 +2:06 9:56
6 Sandra Robertsen OL Tønsberg og omegn 29:42 +3:05 10:16
7 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 31:23 +4:46 10:51
8 Vilde Eia Holtung OL Trollo 32:39 +6:02 11:17
9 Katrine Gjestrum Hedrum OL 33:05 +6:28 11:26
10 Mathea Grønn Hedrum OL 33:06 +6:29 11:27
11 Gunvor Aurora Masvik Larvik OK 33:07 +6:30 11:27

D 17-C

1 580 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Johansson Hedrum OL 15:11   9:36
2 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 15:49 +0:38 10:00
3 Liv Kristin Aasestad Hedrum OL 15:57 +0:46 10:05
4 Lillian Berge Sandefjord OK 16:02 +0:51 10:08
5 May Nordkvelde Hedrum OL 16:33 +1:22 10:28
6 May-Britt Reppesgård Hedrum OL 17:22 +2:11 10:59
7 May-Britt Skramdal Hedrum OL 18:23 +3:12 11:38
8 Sissel Bentsen Hedrum OL 28:00 +12:49 17:43

D 17-N

1 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anita Flatner-Welde Hedrum OL 26:23   23:46

D 40-

2 430 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Bruserud OL Trollo 18:40   7:40
2 Kjersti Kjeldaas OL Trollo 20:11 +1:31 8:18
3 Silje Island OL Tønsberg og omegn 20:23 +1:43 8:23
4 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 20:32 +1:52 8:26
5 Elin Gravningen Stokke IL 21:27 +2:47 8:49
6 Wenche Eikås Sandefjord OK 24:01 +5:21 9:53
7 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 24:13 +5:33 9:57
8 Celine Vik Olsen Larvik OK 25:26 +6:46 10:27
9 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 25:43 +7:03 10:34
10 Liv Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 26:32 +7:52 10:55
11 Anette Firing Andebu IL 28:22 +9:42 11:40

D 50-

2 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 23:45   9:46
  Tone Stokland Sandefjord OK diskvalifisert    

D 60-

1 770 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Kristin Nærum Larvik OK 15:24   8:42
2 Gro Eia OL Trollo 15:52 +0:28 8:57
3 Inger Nergaard Stokke IL 16:15 +0:51 9:10
4 Elisabeth Rød Andebu IL 17:07 +1:43 9:40
5 Randi Hansen Stokke IL 17:10 +1:46 9:41
6 Margareta Brynhildsen Stokke IL 19:07 +3:43 10:48
7 Karin Kittilsen Stokke IL 21:34 +6:10 12:11

D 70-

1 770 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 19:02   10:45
2 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 19:49 +0:47 11:11
3 May Helene Hansen Sandefjord OK 20:53 +1:51 11:47
4 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 28:45 +9:43 16:14

H 11-12

1 580 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 12:40   8:01
2 Brage Eikås Sandefjord OK 13:32 +0:52 8:33
3 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 19:17 +6:37 12:12
4 Henrik Omlid Johansen Larvik OK 29:28 +16:48 18:38
  Kristoffer Eckdahl OK Horten diskvalifisert    

H 11-12N

1 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ludvig Skramdal Hedrum OL 8:29   7:38
2 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 11:26 +2:57 10:18

H 13-14

1 770 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Viljan van Raaij Hedrum OL 11:36   6:33
2 Simen Gravningen Stokke IL 12:00 +0:24 6:46
3 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 12:39 +1:03 7:08
4 Jonas Eikås Sandefjord OK 13:11 +1:35 7:26
5 Kristoffer Fjære Hedrum OL 15:04 +3:28 8:30
6 Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK 18:53 +7:17 10:40
7 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 20:30 +8:54 11:34

H 13-16C

1 580 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Simen Kristiansen OL Trollo diskvalifisert    

H 15-16

2 890 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 19:24   6:42
2 Even Gravningen Stokke IL 21:59 +2:35 7:36
3 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 22:38 +3:14 7:49
4 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 23:59 +4:35 8:17
5 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 24:57 +5:33 8:37
6 Per Anders Eckdahl OK Horten 29:08 +9:44 10:04
7 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 33:50 +14:26 11:42
8 Marius Sæther Mydland Hedrum OL 37:55 +18:31 13:07
  Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

H 17-

2 890 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 17:55   6:11
2 Sindre R Holt Hedrum OL 18:18 +0:23 6:19
3 Tobias Kristensen Larvik OK 18:35 +0:40 6:25
4 Mathias Glørsen OL Tønsberg og omegn 18:50 +0:55 6:31
5 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 19:09 +1:14 6:37
6 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 19:37 +1:42 6:47
7 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 20:23 +2:28 7:03
8 Jørgen Frøyd Larvik OK 20:46 +2:51 7:11
9 Sindre Eia Holtung OL Trollo 22:01 +4:06 7:37
10 Jarle Lysnes Hedrum OL 24:29 +6:34 8:28
11 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 24:52 +6:57 8:36
12 Ludvig Johnsen Hedrum OL 27:36 +9:41 9:33
  Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Rune Firing Haugberg Andebu IL diskvalifisert    

H 17-C

1 580 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Haakon Pettersen Sandefjord OK 13:22   8:27
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 13:24 +0:02 8:28
3 Frode Gjestum Hedrum OL 15:50 +2:28 10:01
4 Terje B. Olsen Sandefjord OK 16:55 +3:33 10:42

H 17-N

1 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erland Welde Hedrum OL 26:23   23:46
2 Nils Karsten Seberg Andebu IL 33:15 +6:52 29:57

H 40-

2 890 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Kristensen Larvik OK 21:11   7:19
2 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 22:43 +1:32 7:51
3 Arne Nåtedal OL Trollo 23:10 +1:59 8:00
4 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 23:13 +2:02 8:02
5 Jørgen Fjære Hedrum OL 23:23 +2:12 8:05
6 Stian Kvernsmyr Andebu IL 24:32 +3:21 8:29
7 Kjetil Eckdahl OK Horten 24:41 +3:30 8:32
8 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 25:24 +4:13 8:47
9 Espen Johnsen Hedrum OL 25:49 +4:38 8:55
10 Ian Ringheim OL Trollo 26:29 +5:18 9:09
11 Øyvind Kristiansen OL Trollo 28:25 +7:14 9:49
12 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 29:09 +7:58 10:05
13 Eelco van Raaij Hedrum OL 29:35 +8:24 10:14
14 Magne Kløve Stokke IL 30:49 +9:38 10:39
15 Gunnar Rustan OL Trollo 34:33 +13:22 11:57

H 50-

2 890 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Løe Notodden OL 22:15   7:41
2 Lars Fremstad Larvik OK 22:20 +0:05 7:43
3 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 22:51 +0:36 7:54
4 Roar Nilsen Sandefjord OK 23:54 +1:39 8:16
5 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 26:04 +3:49 9:01
6 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 27:01 +4:46 9:20
7 Dag Johnny Lian Andebu IL 29:02 +6:47 10:02
8 Rune Røed Stokke IL 30:54 +8:39 10:41
9 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 31:09 +8:54 10:46
10 Asle Johnsen Hedrum OL 34:58 +12:43 12:05
11 Jan Arild Rygg Sande Sportsklubb 35:15 +13:00 12:11
  Petter Lingelem Sandefjord TIF diskvalifisert    

H 60-

2 430 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 19:11   7:53
2 Runar Kittilsen Stokke IL 20:49 +1:38 8:33
3 Kai Midtskogen Botne SK 23:03 +3:52 9:29
4 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 24:31 +5:20 10:05
5 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 24:32 +5:21 10:05
6 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 27:40 +8:29 11:23
7 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 28:02 +8:51 11:32
8 Svein Eriksen Sandefjord OK 30:32 +11:21 12:33
9 Trond Ceeberg Andebu IL 45:28 +26:17 18:42
  Elling Aakre Andebu IL diskvalifisert    

H 70-

1 770 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frank Eliassen Sandefjord OK 14:18   8:04
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 14:26 +0:08 8:09
3 Helge Fossheim Hedrum OL 14:38 +0:20 8:16
4 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 17:08 +2:50 9:40
5 Magnar Øvreås Botne SK 17:14 +2:56 9:44
6 Anton Lomme Hedrum OL 18:14 +3:56 10:18
7 Roar Løken Sandefjord OK 18:24 +4:06 10:23
8 Thorolf Trolsrud Botne SK 18:35 +4:17 10:29
9 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 18:39 +4:21 10:32
10 Svein Thorsen Sandefjord TIF 18:46 +4:28 10:36
11 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 18:57 +4:39 10:42
12 Steinar Ruud Konnerud IL 19:39 +5:21 11:06
  Magnar Reppesgård Hedrum OL diskvalifisert