Tour de Ski - Etp. 3 - Kvinner sprint kvalik klassisk

Oberstdorf, Tyskland - 31. desember 2011

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid
 
1 20 KOWALCZYK Justyna 1983 POL 2:49.83  
2 13 BJOERGEN Marit 1980 NOR 2:50.90  
3 12 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 2:51.56  
4 38 RANDALL Kikkan 1982 USA 2:53.05  
5 44 MATVEEVA Natalia 1986 RUS 2:54.31  
6 37 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 2:55.50  
7 56 FABJAN Vesna 1985 SLO 2:55.70  
8 33 LAHTEENMAKI Krista 1990 FIN 2:55.73  
9 26 KOROSTELEVA Natalia 1981 RUS 2:55.89  
10 39 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 2:55.97  
11 49 WENG Heidi 1991 NOR 2:55.99  
12 50 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 2:56.00  
13 1 VISNAR Katja 1984 SLO 2:56.37  
14 41 DOTSENKO Anastasia 1986 RUS 2:56.82  
15 60 JEAN Aurore 1985 FRA 2:56.92  
16 22 SARASOJA-LILJA Riikka 1982 FIN 2:56.96  
17 34 KALLA Charlotte 1987 SWE 2:57.85  
18 30 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 2:58.16  
19 43 FESSEL Nicole 1983 GER 2:58.23  
20 25 BOEHLER Stefanie 1981 GER 2:58.50  
21 47 HAAG Anna 1986 SWE 2:58.62  
22 31 SMUTNA Katerina 1983 AUT 2:58.74  
23 28 JOHAUG Therese 1988 NOR 2:59.03  
24 45 RINGWALD Sandra 1990 GER 2:59.10  
25 16 SAARINEN Aino- Kaisa 1979 FIN 2:59.59  
26 32 BROCARD Elisa 1984 ITA 2:59.83  
27 23 NYVLTOVA Eva 1986 CZE 3:00.01  
28 36 KRISTOFFERSEN Marthe 1989 NOR 3:00.16  
29 46 MEDVEDEVA Polina 1989 RUS 3:00.56  
30 11 ZELLER Katrin 1979 GER 3:00.88  
31 35 ISHIDA Masako 1980 JPN 3:01.25  
32 40 IVANOVA Julia 1985 RUS 3:01.60  
33 65 KOLB Hanna 1991 GER 3:01.70  
34 18 STEIRA Kristin Stoermer 1981 NOR 3:02.86  
35 7 ANGER Lucia 1991 GER 3:03.05  
36 57 KOLOMINA Yelena 1981 KAZ 3:03.30  
37 54 BARTHELEMY Laure 1988 FRA 3:03.74  
38 63 BRODIN Hanna 1990 SWE 3:04.36  
39 70 YATSKAYA Oxana 1978 KAZ 3:04.48  
40 66 BROOKS Holly 1982 USA 3:04.57  
41 58 MANNIMA Tatjana 1980 EST 3:04.78  
42 52 IKSANOVA Alija 1984 RUS 3:05.00  
43 17 AHERVO Laura 1984 FIN 3:05.07  
44 14 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN 3:05.10  
45 21 TIKHONOVA Julia 1986 RUS 3:05.71  
46 51 JEZERSEK Barbara 1986 SLO 3:07.32  
47 4 OJASTE Triin 1990 EST 3:07.66  
48 15 DE MARTIN TOPRANIN Virginia 1987 ITA 3:08.12  
49 64 RYDQVIST Maria 1983 SWE 3:08.30  
50 29 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA 3:08.49  
51 6 CEBASEK Alenka 1989 SLO 3:08.74  
52 24 HERRMANN Denise 1988 GER 3:08.94  
53 48 LARSEN Lisa 1990 SWE 3:09.06  
54 68 HUGUE Coraline 1984 FRA 3:09.21  
55 42 SHAIDUROVA Larisa 1987 RUS 3:09.34  
56 19 SHEVCHENKO Valentina 1975 UKR 3:09.44  
57 59 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 3:09.62  
58 27 STEPHEN Elizabeth 1987 USA 3:10.94  
59 71 DABUDYK Aurelie 1988 FRA 3:11.69  
60 10 OSSIPOVA Tatyana 1987 KAZ 3:13.55  
61 62 ANTSYBOR Maryna 1987 UKR 3:13.94  
62 67 MATROSSOVA Marina 1990 KAZ 3:15.59  
63 69 GUSCHINA Mariya 1989 RUS 3:16.38  
64 5 MACIUSZEK Paulina 1985 POL 3:17.43  
65 55 AGREITER Debora 1991 ITA 3:17.88  
66 3 SIEGEL Monique 1989 GER 3:20.00  
67 61 JANECKOVA Ivana 1984 CZE 3:20.96  
68 9 CAVALLAR Veronica 1983 ITA 3:22.57  
69 8 MARCISZ Ewelina 1991 POL 3:33.95  

 


I samarbeid med nettstedet Skireiser.com og portalen Resultater.