Live resultater søndag

UngdomsBirken Sykkel | Eikeskar Opp |
Tromsdalstinden Opp | Haugesund Triatlon (m/NM)

Siste resultater

Oslos Råeste | Roatoppen Opp | KM Te/Ve Rulleski | KM HE, langdist. | KM RO, mellomdist. | Tripp Trapp Triathlon | Koboltgruvene Opp | Førde Opp | Folgefonna Opp | Vennafjellet Opp | Svalbard Space Run | Tromsø Mountain Ultra | Bergen Fjord Tour | Øygardsmila | Soon Tryathlon | Challenge Norway/Tønsberg | Stavanger Marathon | Fjällmaraton Sälen | El Clasico Ciclista de Pais Perez | KM TE/VE, langd. | Kangaroo Hoppet | MSM Ekstremløp | Midt-Norsk Mesterskap: Langdist. - Sprint | Birkebeinerrittene: BIRKEN/Birkebeinerrittet: K Elite - K Elite Jr. - K17 - K18-19 - K20-24 - K25-29 - K30-34 - K35-39 - K40-44 - K45-49 - K50-54 - K55-59 - K60-64 - K65-69 - K70-74 - K75-79 - K Funksjonsh. | M Elite - M Elite Jr. - M17 - M18-19 - M20-24 - M25-29 - M30-34 - M35-39 - M40-45 - M45-49 - M50-54 - M55-59 - M60-64 - M65-69 - M70-74 - M75-79 - M80-84 - M85+ - M Funksjonsh. - Tandem - Alle klasser | HalvBirken: K16-39 - K40+ - M16-39 - M40+ - Utviklingshemmede - Alle klasser | UltraBirken: K17-19 - K20-29 - K30-39 - K40-49 - K50-59 - M17-19 - M20-29 - M30-39 - M40-49 - M50-59 - M60-69 - Alle klasser | FredagsBirken: Kvinner - Menn - Tandem - Alle klasser | Alliansloppsveckan: Alliansloppet - Sting Hill Race - Integra Sprint Race - GKN-Loppet | Barcode Challenge | Vegmuseumsløpet (Sørdalskar.) | Knarvik Xtrem | Wiersholm Open | VM Orientering: Stafett | Langdistanse - Mellomdistanse - Sprintstafett - Sprint

Gå raskere på ski

Topp stoff om kondis, styrke, teknikk, smøring + +


VC Falun - Menn 15 km klassisk



Falun, Sverige - 17. mars 2012

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid
 1  4 COLOGNA Dario  1986  SUI   43:14.9
 2  24 ROENNING Eldar  1982  NOR   43:15.3
 3  3 VALJAS Len  1988  CAN   43:16.2
 4  15 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   43:16.8
 5  11 KERSHAW Devon  1982  CAN   43:17.9
 6  32 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   43:19.1
 7  20 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   43:20.9
 8  31 BELOV Evgeniy  1990  RUS   43:22.2
 9  29 CLARA Roland  1982  ITA   43:24.9
 10  27 SEDOV Petr  1990  RUS   43:33.2
 11  19 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   43:36.2
 12  42 FILBRICH Jens  1979  GER   43:38.6
 13  35 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   43:48.9
 14  30 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   43:49.2
 15  33 ANGERER Tobias  1977  GER   43:52.0
 16  13 ROETHE Sjur  1988  NOR   43:56.3
 17  22 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   44:12.2
 18  2 HARVEY Alex  1988  CAN   44:19.4
 19  37 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   44:20.7
 20  8 HELLNER Marcus  1985  SWE   44:21.3
 21  45 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   44:21.7
 22  26 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   44:26.1
 23  21 TSCHARNKE Tim  1989  GER   44:28.6
 24  40 MORIGGL Thomas  1981  ITA   44:29.0
 25  41 SHAKIRZIANOV Raul  1989  RUS   44:29.9
 26  28 HOFER David  1983  ITA   44:30.1
 27  34 JAKS Martin  1986  CZE   44:31.7
 28  23 LEGKOV Alexander  1983  RUS   44:46.6
 29  10 NEWELL Andrew  1983  USA   44:56.9
 30  18 GOLBERG Paal  1990  NOR   44:58.6
 31  25 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   45:01.3
 32  7 DAHL John Kristian  1981  NOR   45:10.8
 33  44 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS   45:19.2
 34  46 SANDAU Kevin  1988  CAN   45:23.8
 35  17 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN   45:28.7
 36  16 PASINI Fabio  1980  ITA   46:04.9
 37  39 STRANDVALL Matias  1985  FIN   46:11.4
 38  5 PETERSON Teodor  1988  SWE   46:24.6
 39  1 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   46:44.6
 40  9 HATTESTAD Ola Vigen  1982  NOR   46:50.8
 41  14 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   46:52.1
 42  38 WENZL Josef  1984  GER   47:30.6
 43  12 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   47:53.7
 44  36 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   48:06.4
 45  6 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   48:07.4