VM U23 - Menn sprint finale, fri teknikk

Erzurum, Tyrkia - 21. februar 2012

Plass Startnr Navn Født Nasjon    
 1  1 RETIVYKH Gleb  1991  RUS     
 2  6 BELOV Evgeniy  1990  RUS     
 3  14 FURGER Roman  1990  SUI     
 4  20 CLEMENTI Fabio  1990  ITA     
 5  2 COLOGNA Gianluca  1990  SUI     
 6  11 LINDBLAD Anton  1990  SWE     
 7  10 GOALABRE Paul  1991  FRA     
 8  4 JAY Renaud  1991  FRA     
 9  3 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR     
 10  19 BERTOLINA Mirco  1991  ITA     
 11  8 VIKULIN Pavel  1989  RUS     
 12  5 HALFVARSSON Calle  1989  SWE     
 13  7 TSCHARNKE Tim  1989  GER     
 14  22 BAKKENE Eivind  1990  NOR     
 15  23 BARTON Jan  1990  CZE     
 16  26 KROGH Finn Haagen  1990  NOR     
 17  9 HERBURGER Aurelius  1990  AUT     
 18  24 BING Thomas  1990  GER     
 19  25 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR     
 20  28 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN     
 21  12 STAREGA Maciej  1990  POL     
 22  13 MALYSHEV Alexandr  1989  KAZ     
 23  15 EISENLAUER Sebastian  1990  GER     
 24  17 RASTELLI Maicol  1991  ITA     
 25  30 SCOTT Ryan  1989  USA     
 26  18 PACKER Eric  1990  USA     
 27  21 IVERSEN Emil  1991  NOR     
 28  29 MELNIK Aliaksandr  1990  BLR     
 29  16 MIKKONEN Juho  1990  FIN     
 30  27 GROS Baptiste  1990  FRA     
 31  31 KILLICK Graeme  1989  CAN     
 32  32 BJORNSEN Erik  1991  USA     
 33  33 HANNEMAN Reese  1989  USA     
 34  35 LENTING Akira  1990  JPN     
 34  34 RIMAHAZI Matija  1989  SLO     
 36  36 RANKEL Raido  1990  EST     
 37  37 HEDIGER Jovian  1990  SUI     
 38  38 TAMMJARV Karel  1989  EST     
 39  39 COCKNEY Jesse  1989  CAN     
 40  40 JONSSON Fredrik  1990  SWE     
 41  41 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN     
 42  42 ERIKSSON Gustav  1991  SWE     
 43  43 GAZUREK Sebastian  1990  POL     
 44  44 BONDARENKO Yevgeniy  1991  KAZ     
 45  45 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS     
 46  46 LI Zhihui  1989  CHN     
 47  47 GREER David  1989  CAN     
 48  48 HOGIU Petrica  1991  ROU     
 49  49 SHIMIZU Kouhei  1989  JPN     
 50  50 HAMILTON Christopher  1989  CAN     
 51  51 ANTOLEC Jan  1990  POL     
 52  52 POTOCNIK Domen  1989  SLO     
 53  53 YUSUFUOGLU Omer  1990  TUR     
 54  54 BURIC Andrej  1989  CRO     
 55  55 KAPPAS Dimitrios  1989  GRE     
 56  56 KRISTENSEN Karl Peter  1991  DAN     
 57  57 PLATT Simon James  1989  GBR     
 58  58 STANDEN Alexander  1990  GBR     
 59  59 POHL Andrew  1989  NZL     
 60  60 KOVACS Paul  1990  AUS     
 61  61 YEGHOYAN Artur  1990  ARM     
 62  62 GHARIBYAN Myasnik  1991  ARM     

 


I samarbeid med nettstedet Skireiser.com og portalen Resultater.