www.langrenn.com

NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | |
---
600 TRENINGSARTIKLER
Martin Kirkeberg Mørk var den aller raskeste av løperne i UngdomsBirken i klassen for Gutter 12 år, 2013. Foto: Privat.

Martin Kirkeberg Mørk var den aller raskeste av løperne i UngdomsBirken i klassen for Gutter 12 år, 2013. Foto: Privat.

UngdomsBirken 2013, her er alle tidene

Kommende helg arrangeres UngdomsBirken for løpere i alderen 12 til 16 år. Langrenn.com presenterer i denne forbindelse omtrent 2.000 tider fra fjorårets utgave, fordelt på samtlige 10 klasser, rett på neste side. Da ser dere alle hvor raskt ungdommene tar seg gjennom den 15 kilometer lange løypa.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

UngdomsBirken arrangeres nå i 2014 for 13. gang. Start er på Sjusjøen langrennsarena og mål på Birkebeineren Skistadion, Lillehammer.

Løypa er 15 km og går i klassisk stil. Alle som er 12-16 år kan delta. Alle deltakere må bære sekk som skal veie minst 1,5 kg.

---

UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2013

Klasse Jenter 12 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Tiril Kristine Knotten Ivrig Il 50:24
2 Runa Ulvang Kjelsås IL 50:38
3 Line Maltun Helland Kjelsås IL 51:05
4 Carlotta Kim Krüger Redalen il 51:14
5 Sigrid Leseth Føyen kjelsås Langress 53:41
6 Ingrid Hermine Fürst Heming 53:53
7 Nora Meli Svea skilag 53:56
8 Hedda Bakkemo Gjøvik skiklubb 53:57
9 Marie Sølverud Wangen Magnor UL 54:14
10 Kristine Eide Rapp Gjerdrum IL 54:43
11 Carina Sveen Strandbygda il 54:45
12 Margrethe Bergane Glassverket IF 54:57
13 Kaja Aamodt Grønlie Røa IL 55:01
14 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 55:12
15 Mari Gåsbakk Fossum IF 55:56
16 Martine Grøttum Engen Røa IL 56:09
17 Lina Eikenes Hvamstad Rustad 56:23
18 Dina Kolderup Lund   56:29
19 Julie Moger Lillehammer Skiklubb 56:31
20 Martine Svendsby Tistedalen FL-Ski 56:35
21 Camilla Hals Heming 56:47
22 Nora Andersen Røa IL 57:08
23 Mathilde Hauge Harviken Strandbygda il 57:22
24 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre I.L. 57:27
25 Julie Henriette Arnesen Konnerud IL 57:27
26 Ida Haugen Ramstad Nittedal IL 57:32
27 Hennie Rosalie Engebretsen Skoppum Ski 57:35
28 Gyrid Øygard Førde il 57:38
29 Mari Hallberg Bakkestuen Brøttum IL 57:38
30 Johanne Midttun Systad Lyn Ski 57:50
31 Carolina Hernandez Vråle Drammen Strong 58:05
32 Oda Thrane Øen IL Jutul 58:06
33 Monika Høistad  Bruce Lillehammer Skiklub 58:07
34 Selma Andersen Røa IL 58:10
35 Ingvild Snuggerud Reådalen Ski 58:13
36 Mina Lunde Røa 58:48
37 Frida Tendal Rustad IL 58:49
38 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 58:55
39 Kristina Bergquist Rømskog Il 58:56
40 Ingvild Soland Bolin Fossum IF 59:02
41 Heidi Linn   59:15
42 Cecilia Synnevåg Nybø Koll 59:18
43 Eline Fejerskov Asker Skiklubb 59:19
44 Ingeborg Sørhøy Tufte Larvik ski 59:20
45 Martine Agner Strand Holmen IF Langrenn 59:21
46 Sigrid Sofie Wien Stenersen Hamar Skiklubb 59:22
47 Vilde Kverndal Veslegard Fjellet IL 59:27
48 Nora Nikoline Falck Asker Skiklubb 59:31
49 Hennie Thoeneie Asker Skiklubb 59:31
50 Christine Thorvaldsen IL TRY 59:40
51 Mari Torsteinsrud Fjellet IL 59:47
52 Ada Eide Longva Ottestad Ski 59:48
53 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 1:00:01
54 Hanne Eide Rapp Gjerdrum IL 1:00:07
55 Constance Løken Dahl HEMING IL 1:00:11
56 Marthine Herger Lindgren IL Jutul 1:00:17
57 Silje Berner Myhre Fossum IF 1:00:18
58 Karen Myklebust Vang Skiløperforening 1:00:21
59 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 1:00:21
60 Amalie Andersen Heming 1:00:22
61 Ida Benjaminsen MjøsSki 1:00:28
62 Hanne Kampenhøy Nordbygda/Løten Ski 1:00:29
63 Hanna Gjerdingen Søndre Ål Sportsklubb 1:00:33
64 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 1:00:36
65 Mia Edland Lunde Fossum 1:00:37
66 Henriette Andersen MjøsSki 1:00:42
67 Tuva Sanne-Grini Årvoll 1:00:52
68 Filippa Andresen Røa IL 1:00:55
69 Idunn Cecilie Rolfsen HEMING IL 1:00:59
70 Anita Bueno Lindmoen Raufoss Il langrenn 1:01:00
71 Anniken Berger Fet skiklubb 1:01:01
72 Helene Unander Njård 1:01:01
73 Julie Blakstad Ottestad 1:01:10
74 Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 1:01:11
75 Vilde Opsanger Rebbestad Fossum IF 1:01:12
76 Kaja Vikerhaug Fet skiklubb 1:01:22
77 Nora Marie Storvik Grønvold Hakadal IL 1:01:28
78 Hedda Mikalsen Driv IL Ski 1:01:38
79 Karoline Vik Tolo Lommedalens IL 1:01:48
80 Silje Hauknes Svendsen Gjerdrum IL 1:01:53
81 Kaisa Antonsen Fredrikstad Skiklubb 1:01:56
82 Selma Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 1:01:57
83 Otilie Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 1:02:02
84 Ida Kristine Tandberg Kjelsås IL - ski 1:02:03
85 Elin Mikkelsplass Bromma IL 1:02:03
86 Mina Holmen Nilssen MjøsSki 1:02:03
87 Maren Aaberg LØRENSKOG SKIKLUBB 1:02:08
88 Lea Stabæk Wenaas Røa IL 1:02:10
89 Karine Bang Ritland Koll 1:02:39
90 Ann Sophie Skaalvik Sandøy Bromma 1:02:45
91 Marie Nesbakken Sande Harestua 1:02:47
92 Ragni Andreassen Kollien Asker Skiklubb 1:02:52
93 Anne Torgersen Jutul 1:03:04
94 Synne Haug Andersen Lommedalen IL 1:03:04
95 Maja Solsrud Kjelsås Langrenn 1:03:23
96 Amalie Marie Hov Asker Skiklubb 1:03:35
97 Julie Aarvak Bakklund Fossum 1:03:38
98 Emma Hult Ottestad IL Ski 1:03:38
99 Marte Jørstad-Langsrud Fossum IF 1:03:39
100 Ingrid Emblem Holte Gjerstad IL 1:03:42
101 Kristin Schei Eriksen Bærums Verk IF 1:03:53
102 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 1:03:57
103 Elise Viste Rustad IL 1:04:01
104 Maria Finni Magnussen Nitteal IL 1:04:04
105 Sara Grini Frøisli Kjelsås ski 1:04:12
106 Rachel Marøy Bårdsen Try 1:04:23
107 Hanne Berget ØTI Ski 1:04:23
108 Mille Therese Jacobsen Fossum IF 1:04:23
109 Helene  Kjeldaas Botne SK 1:04:24
110 Hannah Elisabeth Grude Rustad IL 1:04:24
111 Hege Pettersen Fossum IF 1:04:25
112 Ylva Nereng Sørlie Raufoss Il langrenn 1:04:27
113 Nora Johanne Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:04:27
114 Ada Wulfsberg IL Koll 1:04:33
115 Marte Tangen Rustad IL 1:04:35
116 Fanny Dan Tomter Nordbygda Løten ski 1:04:35
117 Julie Grøndalen Raufoss IL 1:04:36
118 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 1:04:37
119 Heidi Indergård Molde og Omegn IF - Ski 1:04:37
120 Vilde Golberg Njård 1:04:47
121 Rikke Storli Ottestad Ski 1:04:48
122 Nora Bjørnholt Sørkedalen IF 1:04:49
123 Hedda Kristiansen Hakadal IL 1:05:24
124 Rebecca Larsson Hestnes Gjelleråsen IF 1:05:32
125 Mari Hanesand Asker Skiklubb - ski 1:05:32
126 Kamilla Lome Ottestad IL 1:05:33
127 Oda Brannstorph Ottestad Ski 1:05:33
128 Anna Bårdseng Vang Skiløperforening 1:05:43
129 Frida Sofie Schmidt Kjelsås Langrenn 1:05:45
130 Henriette Evjen Winum Hakadal IL 1:05:50
131 Live Rygnestad Haugerud Lyn Ski 1:05:52
132 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:05:52
133 Mina Bergskaug IL Koll 1:06:00
134 Else Hågå Lesja IL 1:06:00
135 Kaja Sjøl Christensen Heggedal IL 1:06:17
136 Siri Vegsund Staver Jardar IL 1:06:20
137 Emma Wisnes Paulsen Fossum IF 1:06:32
138 Ingeborg Lønnum Årvoll IL 1:06:37
139 Frøya Bildøy Sollien Lommedalens IL 1:06:50
140 Caroline Gunnufsen Rustad IL 1:06:51
141 Kjersti Engen Korsæth Lillehammer Skiklub 1:06:55
142 Ingvild Bossum Søre Ål IL 1:07:11
143 Mathilde Hongseth Heming 1:07:19
144 Ingrid Maurtvedt Gran IL 1:07:43
145 Josefine Bark Flaterud Raufoss IL- Langrenn 1:07:44
146 Kamilla Mørk Hansen Gjerdrum 1:07:58
147 Hege Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:08:20
148 Tonje-Malin Rhrich Konnerud Idrettslag, ski 1:08:27
149 Hedda Hammer Flathagen Hernes IL 1:08:28
150 Mille Sparboe Røa IL 1:08:29
151 Anne Marte Nordeng Nordre Land IL 1:08:37
152 Synne Asplund Koll 1:08:39
153 Kaja Bollingmo Årvoll IL 1:08:45
154 Solvor Seim Hamar Skiklubb 1:09:43
155 Caroline Grotøy Bjørgum Fossum IF 1:09:44
156 Carmen Maria Usler Rustad IL 1:09:58
157 Elise Fjeld Lundberg IL R.O.S. 1:10:10
158 Alvilde Marthinsen Lundberg Hyggen IF 1:10:30
159 Hanna Grimstad Sørhøy Rustad IL 1:10:46
160 Silje Jøranli Nordre Land IL 1:11:13
161 Helene Janshaug Halvorsen Fossum IF 1:11:21
162 Sofie Gjone Kvelde Il 1:11:23
163 Camilla Krogh Ottestad Ski 1:11:49
164 Martine Bakken Lyn Ski 1:12:38
165 Marte Løseth FOSSUM IL 1:12:38
166 Vibeke Øverby IL Trysilgutten 1:12:50
167 Carina Plukkerud Øyer/Tretten ski 1:12:53
168 Thea Wisløff TRY IL 1:13:30
169 Maria Lindeman Welle TRY IL 1:13:44
170 Mirthe Leistra Tolfsen Østre Toten Skilag 1:13:46
171 Marie Frølich-Olsen Fredrikstad Skiklubb 1:13:56
172 Stine Rokne Vågen Koll IL 1:14:09
173 Emma Meyer Larsson Jardar IL 1:14:16
174 Vilde Børseth Eidsvold Værks Skiklub 1:14:17
175 Anne Marte Skrindo Pettersen Rustad IL 1:14:31
176 Mari Gladhaug Redalen il ski 1:14:36
177 Cecilie Lysgaard Lemme Vollen Ungdomslag 1:14:36
178 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmoskiklubb 1:14:47
179 Lone Bovold Østby IL 1:15:23
180 Helle Skagestad Størdal Faaberg IL 1:19:02
181 Thea Horn Røa IL 1:19:16
182 Christine H Thorstensen Lyn Ski 1:19:38
183 Birgitta Kumar Westberg Lyn Ski 1:19:38
184 Oda Kirkeby Frogner IL 1:22:48
185 Gaia Cornelia Tangen Fossum IF 1:23:23
186 Ane Straumsheim Fossum IF 1:24:07
187 Mari Ying Raadim Berntsen Fossum IF 1:24:07
188 Stine Støylen Stavdal Bjørndal IF 1:26:48
189 Katrine Dirdal Jardar 1:28:25
190 Madeleine Leyland Fossum 1:53:23
191 Johanna  Steinfeld Midseim   1:53:31


Klasse Jenter 13 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Lisa Neraas Fossum IF 47:59
2 Stine Stadsvik Fossum 48:01
3 Hege Lindvik Stubrud Søre Ål IL 48:03
4 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 48:03
5 Anna Slåen Tormod Skilag 48:26
6 Ingrid Johnsen Åsen IL 48:49
7 Tora Drage Roti Røa IL 49:04
8 Sofie Voraa Haslum IL 49:06
9 Sara Borchgrevink Fossum IF 49:33
10 Nikoline Lund Holme Skoppum IL 49:43
11 Mathilde Eiklid Sørkedalens Idrettsforening 49:49
12 Elena Rise Johnsen Asker Skiklubb 50:00
13 Annette Berntsen Vind IL 50:06
14 Karen Amalie Nordseth Snertingdal If Ski 50:08
15 Solveig Rief Armo Skoppum Ski 50:13
16 Marie Laukli Konnerud IL 50:16
17 Sanne Njaastad Kjelsås IL 50:17
18 Marthe Dehn Haslum IL 50:23
19 Ane Grøtan Wang Haslum IL 50:23
20 Victoria Sæther Magnor UL 50:32
21 Pia Anine Stangebye Lyn Ski 50:32
22 Stine Johansen Åslia skilag 50:46
23 Berit Nordsæter Resell Byåsen IL 50:52
24 Kristine Kleivi Kjelsås 50:53
25 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 51:05
26 Pernille Bakken Vind IL 51:16
27 Hanna Killingstad Konnerud IL 51:22
28 Tuva Nesheim Flatebakken IL Jardar 51:45
29 Maria Norheim Morken Kjelsås IL 52:05
30 Tuva Overrein Lunde Røa IL 52:05
31 Marie Harstveit Rustad IL 52:07
32 Lucie Bang FOSSUM IL 52:08
33 Mari Victoria Robøle Lien Hamar Skiklubb 52:11
34 Marit Kragh Kjos Haslum IL 52:11
35 Karianne Olsvik Dengerud Kjelsås IL, Ski 52:14
36 Thea Sørum Gjelleråsen IF 52:21
37 Pernille Gullikstad Søre Ål IL 52:22
38 Marianne Kure Ås IL -Ski 52:25
39 Hennie Wahlstrøm Krogstad TRY IL 52:28
40 Tiril Bergitte Lund Fossum IF - Ski 52:30
41 Oda Støen Kolkinn Søndre Ål Spk 52:41
42 Nora Sanness Kjelsås IL 52:42
43 Karoline Wardberg Høiby Åsmarka IL 52:44
44 Ingrid Thune Rolfsen Fossum Idrettsforening 52:46
45 Anna Littorin Sandbu Lyn Ski/SK Rye 52:48
46 Eline Kvam Øyer Tretten IF - ski 52:48
47 Ragne Norrud Røa IL 53:00
48 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås IL 53:04
49 Andrine Harriet Fremstad Nanset Ski 53:06
50 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 53:08
51 Guri Sollien Hulbak Hemsedal IL 53:16
52 Pernille Katla Haslum IL 53:32
53 Andrine Hildeng Høybråten & Stovner IL 53:33
54 Elin Kolstadbakken Rogne il 53:38
55 Tonje Rognerud Bøe Røa IL 53:56
56 Sigri Bergum Øyer-Tretten IF 53:56
57 Selma Sandsten Røa IL 54:03
58 Synne Ekre Heidal IL 54:04
59 Karoline Hast Riise Skoppum IL 54:04
60 Hanne Myhr Vallset Il 54:06
61 Thea Bull Wiig Holmen IF 54:10
62 Kristine Strandlie Gjøvik skiklubb 54:11
63 Siri Vestengen Nittedal IL 54:13
64 Ingvild Fossgård Bækkelagets SK 54:18
65 Selma Elise Kildahl Asker Skiklubb 54:21
66 Martine Sogn-Larssen IL TRY 54:22
67 Siri Ågnes Søre Ål IL 54:23
68 Ane Bjørgum Valås Byåsen IL 54:24
69 Marte Tjernshaugen Skimt 54:26
70 Helene Nybakken Hansen MjøsSki 54:29
71 Heidi Grøholdt Sørkedalens IF 54:35
72 Anniken Falkenstein Fossum IF 54:38
73 Benedicte Germundson Heming IL - ski 54:51
74 Lotte Sølvsberg Noren Hamar Skiklubb 54:54
75 Thea Heegaard Olsen Mjøndalen IF 54:59
76 Anne Ofstad Konnerud IL Ski 55:02
77 Ingrid Gylterud Kvålsgard Fossum IF 55:05
78 Marte Morgenlie Skei Kjelsås IL 55:09
79 Christine Dalsjø Fredriksen Magnor UL 55:13
80 Kjersti Lundqvist Ås IL 55:17
81 Eira Rapp Magnor UL 55:25
82 Anne Bunemann De Besche Try 55:29
83 Andrine Kleiven Heidal IL 55:30
84 Ingvild Høydal Lyn Ski 55:50
85 Frida Bakken Ulseth Kjelsås IL 55:52
86 Linn Mei Waaler Drøbak Frogn IL 55:58
87 Silje Milli Nordre Eidsvoll IL 56:03
88 Anna Maria Østbye Mysen IF 56:05
89 Emma Ryen Hamar Skiklubb 56:05
90 Susann Fedreheim Lyngnes MjøsSki 56:08
91 Nora Tveit Langerud MjøsSki 56:09
92 Eva Nesje-Haugli Søre Ål IL 56:16
93 Mari Balke Fjellang Koll 56:17
94 Lisa Josefine Bakke tistedalen fl 56:21
95 Helene Roaas Skimt 56:22
96 Kristine Bekken Gulbrandsen Brandbu idrettsforening, ski 56:25
97 Kristin Fagerli Røa IL 56:26
98 Selma Tærum LØRENSKOG SKIKLUBB 56:27
99 Anne Omholt Berrefjord Svarstad il 56:29
100 Anna Mjølstad-Svendsen Varde IL 56:40
101 Henriette Spidsberg Fossum 56:40
102 Karoline Wangen-Eriksen Røa IL 56:47
103 Margrethe Miøen Fossum 56:47
104 Hedda Horn Rønneberg Røa IL 56:48
105 Caroline Molland Karlson Kjelsås 56:50
106 Angelica Bratteng Gjelleråsen Ski 56:54
107 Mathilde Benjaminsen Fossum 56:58
108 Jorid Hoel IL Kolbukameratene 56:58
109 Frida Sanne-Grini Kjelsås - Ski 57:15
110 Andrine Korslund Roterud IL 57:17
111 Mia Nilssen Randlev Gjerdrum IL 57:18
112 Emma Nilssen Randlev Gjerdrum IL 57:19
113 Maiken Lie Kjelsås IL 57:23
114 Synnøve Frantzen Asker Skiklubb 57:40
115 Emilie Reinholdt Oppegård IL 57:46
116 Andrea Johnsrud Gran IL 57:50
117 Lisa Hustad Byåsen IL 57:52
118 Linnea Pflugfelder Gram IL Jardar 57:53
119 Silja Persson Bunde Kjelsås 57:54
120 Anne Sigrid Alm Gran IL 57:55
121 Eline Julsrud Rekdal Koll IL 57:55
122 Tilde Øyjordet Lom il 57:56
123 Johanne Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 57:58
124 Julie Torgersen Haslum 57:58
125 Ingrid Hasaas Fossum IF 58:06
126 Thea M Nyhus Haslum IL 58:09
127 Thea Helene L. Foss Varde IL 58:12
128 Elin Bartnes Fet skiklubb 58:12
129 Oda Løken Vallset Il 58:18
130 Elida Veidahl Martinsen Vang Skiløperforening 58:18
131 Ingrid Lothe Jevne Fossum 58:26
132 Marie Aakvaag Haslum IL 58:27
133 Solveig Eline Berg Haslum IL 58:33
134 Maren Norderud Haslum IL 58:39
135 Randi Fjelltun Stensvand IL ROS 58:47
136 Ingrid Marie Wølneberg Jardar IL 58:57
137 Dorthe Martinussen Fossum IF 58:58
138 Karla Fastbø Nes Ski 58:59
139 Maja Sogn Lien Fossum 59:00
140 Signe Haaland Buer   59:02
141 Sirianne Carlsen Rymoen Moss skiklubb 59:03
142 Selma Amundsen Fossum IF 59:04
143 Sigrid Moland Heming 59:05
144 Thea Eikeland Melen Heming 59:05
145 Pernille Borch Røa IL 59:10
146 Ida Harsem Holmen langrenn 59:18
147 Iris Mæhlumsveen Byåsen IL 59:20
148 Anna Cathrine Krekling Lommedalen IL 59:22
149 Andrea Leerbeck Roterud IL 59:30
150 Andrine Hammer J/H-Langrenn 59:40
151 Sara Berg-Westskogen   59:45
152 Juni G Andenæs Holmen 59:57
153 Aurora Gjølsjø Spydeberg IL 1:00:03
154 Karoline Sjulstad Svarstad Il Ski 1:00:14
155 Camilla Olberg Setskog idretsforening 1:00:20
156 Helene Krokfoss LØRENSKOG SKIKLUBB 1:00:29
157 Sofie Wetten Vang SLF 1:00:43
158 Celine Vik Kjelsås IL 1:01:11
159 Thea Cathrin Urke Haslum IL 1:01:15
160 Marta Eik Tomrefjord il ski 1:01:15
161 Sofie Klokset Tomrefjord IL 1:01:15
162 Ida Lunde Svarstad il 1:01:27
163 Lise Molden Stensrud Vestre Gran IL 1:01:32
164 Selma Rydland Fjøsne NIL 1:01:34
165 Hedda Landbø Roberg Haslum IL 1:01:45
166 Mathilde Langaard Lund Njård 1:01:55
167 Victoria Stenseth Olberg kjellmyra il,solør ski 1:02:01
168 Elinor Evensen Smedstad Hernes idrettslag 1:02:01
169 Elise Nordberg Næss LØRENSKOG SKIKLUBB 1:02:03
170 Gjertrud Rasch Haugen ROS IL 1:02:22
171 Hanna Width Holmen IF 1:02:22
172 Elisabeth Caspersen Heming 1:02:23
173 Kristine Schuessler Try 1:03:05
174 Benedicte Refstad Heidenstrøm Fredrikstad Skiklubb 1:03:07
175 Mirjam Kvamme Gjøvik skiklubb 1:03:11
176 Rakel Kvamme Gjøvik skiklubb 1:03:37
177 Kamomilla Sunde Brandbu IF Ski 1:04:01
178 Vilma Nilsen Rømskog Il 1:04:02
179 Fie Cappelen Haslum IL 1:04:22
180 Ingrid Marie Sel   1:04:47
181 Oda Kvamme Søre Ål IL 1:04:50
182 Rebekka Opdal Christiansen Roterud IL 1:04:54
183 Emilie Bilgrav Sæther Østre Toten Skilag 1:05:03
184 Liv-Jorunn B. Haug Harestua IL 1:05:32
185 Celina Ryssdal Heming 1:05:59
186 Nora Hundere Holmen IF Langrenn 1:06:02
187 Hannah Kvalfoss Try 1:06:09
188 Maria Teigen Lom il 1:07:02
189 Anette Sandviken Lom il 1:07:15
190 Julia Nordeng   1:07:22
191 Mia Gundhus Dyrberg Holmen IF 1:08:12
192 Martine Viberg-Dahl Byåsen IL 1:08:43
193 Malin Sannerhaugen Bjerke IL 1:08:48
194 Margret Fridriksdottir Koll 1:08:54
195 Ingri Bryhn Vallset Il 1:09:41
196 Synnøve Bække Sande Sportsklubb 1:09:57
197 Karianne Larsen Haget Elverum Håndball 1:10:27
198 Maiken Ellingsen Hamar Skiklubb 1:10:40
199 Sophie Charlotte Hansson Try 1:11:05
200 Madelen Bingen Halnes Jardar IL 1:11:53
201 Katharina Langsethagen Strandbygda IL Ski 1:12:11
202 Tiril Engemoen Aasland Try 1:12:45
203 Rebekka Garcia Benito Koll 1:12:46
204 Emilie Johnrud Skrim Ski 1:13:07
205 Katharina Sommerfelt LYN SKI / SK Rye 1:14:10
206 Dagny Sofie Hagen Johnsgård Lsk 1:16:16
207 Andrea Bryhni Vallset Il 1:18:46
208 Catharina Elisabeth Lykke HEMING IL 1:19:47
209 Sandra Jøranli Nordre Land IL 1:21:23

Klasse Jenter 14 år

Plass Navn Klubb Tid (#R)
1 Sigrid Stakston Søre Ål IL 43:53
2 Ragnhild Rønning Vikersund IF Langrenn 44:59
3 Stine Bratteng Gjelleråsen i.f skigruppe 45:03
4 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL 45:46
5 Torunn Taksgaard Strindheim Ski 45:47
6 Jenny Pedersen Dfi ski 45:56
7 Henriette Smeby Kjelsås IL 46:24
8 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF-ski 46:29
9 Vilde Blomseth Heming 46:40
10 Ingrid Sølverud Wangen Magnor UL 46:51
11 Elena Bekken Stokke ski 46:53
12 Guro Myrset Molde og Omegn IF - Ski 46:53
13 Marte Andersen-Gott Husby Rustad 46:59
14 Solveig Hernandez Vråle Drammen-Strong IL 47:00
15 Guro Nalum Duvholt Nanset Ski 47:02
16 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk IF 47:02
17 Amalie Winnes Drammen Strong 47:03
18 Ingvil Ahlsand Kjelsås 47:06
19 Julie Bjervig Drivenes Lommedalens IL 47:17
20 Dorthe B Seierstad Raufoss Il langrenn 47:28
21 Kaia Melhus Heming 47:35
22 Marie Skjæggestad HEMING IL 47:37
23 Ingrid Cecilie Brakstad Bækkelaget SK 47:43
24 Anine Lome Hamar Skiklubb 47:43
25 Vilde Årøen Lykke Emblem Idrettslag 48:19
26 Sigrid Bye Eidsvoll værk skiklubb 48:44
27 Henriette Hannisdal Heming 48:46
28 Ingrid Aaslund Fet skiklubb 48:46
29 Ragnhild Mogstad Surnadal il 48:53
30 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 48:56
31 Julie Bodahl Mjøndalen Ski 48:58
32 Maria Leseth Kjelsås Langrenn 49:06
33 Elisabeth H Thorstensen Lyn Ski 49:14
34 Johanne Nordheim Tveter Holmen IF - Langrenn 49:14
35 Tuva Bakkemo Gjøvik skiklubb 49:14
36 Hanna Kristine Larsen Heddal IL 49:17
37 Maren Sophie Talmo Koll 49:21
38 Agnes Irene Longfjeld Vikersund IF Langrenn 49:22
39 Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 49:29
40 Oda Hatlestad Hovland Jardar IL 49:32
41 Ingvild Wollebek Ås IL 49:39
42 Tina Rusten Brøttum il/Team Sjusjøen 49:46
43 Karen Johanna Frankrig Kjelsås 49:57
44 Pauline Tørnby Rømskog Il 49:58
45 Ingvild Marie Haug Mjøndalen Ski 49:59
46 Synne Skjærstein Bærums Verk IF 49:59
47 Vera Norli Haslum IL 50:03
48 Franziska Skogsholm Åslia skilag 50:12
49 Kaia Ritland Thomsen Heming 50:16
50 Marie Wahlstrøm HEMING IL 50:28
51 Marte Bergsland Trøsken IL 50:31
52 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 50:55
53 Martine Opsahl Rustad IL 51:00
54 Hannah Thorstensen Koll IL 51:01
55 Guro Skari Berger Lillehammer Skiklub 51:07
56 Guro Karlsen Lillehammer Skiklub 51:16
57 Oda Lund Aakre Lom IL - Ski 51:18
58 Synne Jonassen Heddal IL 51:23
59 Elisabeth Hagen Helgesen LØRENSKOG SKIKLUBB 51:25
60 Ragnhild Eide Byåsen IL 51:26
61 Tale Dybvad Haugdal Byåsen IL 51:27
62 Cornelia Mydske Wang Heming 51:29
63 Kristin Moengen Lørenskog Ski 51:40
64 Marte Gjerjordet Prytz Heddal IL 51:41
65 Ingrid Lykken Hamre Søre Ål IL 51:44
66 Hedda Børsting Saltnes Asker Skiklubb 51:50
67 Benedicte Rimmereid Lyn Ski 52:03
68 Malin Jøranli Nordre Land IL 52:05
69 Henriette Sæterdal Semb Asker Skiklubb 52:05
70 Louise Andersen Heming 52:07
71 Julie Flatner Hansen Gjerdrum IL 52:09
72 Synne Svarstad Hanslien Lillehammer Skiklub 52:16
73 Guro Haugland Syverinsen Bærums Verk IF 52:19
74 Marte Wiger Høybråten og Stovner Langrenn 52:24
75 Marion Sveen Heidal IL 52:38
76 Marit Sveen Hamar Skiklubb 52:41
77 Lise Hveem Krogsti MjøsSki 52:42
78 Heidi Therese Wiest Vang Skiløperforening 52:55
79 Mina Claussen Bærums Verk IF 52:55
80 Maria Virik Bærums Verk - Ski 53:00
81 Betine Bakken Haugsbygd IF 53:05
82 Thea Feiring Haltia Jardar IL 53:22
83 Karoline Gagnum Ring Dikemark IF Langrenn 53:25
84 Emma Stanger   53:29
85 Ingrid Storlien MjøsSki 53:31
86 Eira Torsteinsen Bærums Verk IF 53:35
87 Thea Forbord Johnsen   53:48
88 Ella Hegg Gundersen Fossum IF 53:52
89 Kristine Marie Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 53:53
90 Maiken Leistra Tolfsen Østre Toten Skilag 53:59
91 Emilie Høgås   54:04
92 Kjersti Løkka Granlund Heddal IL 54:05
93 Ann-Eline Bloch Børke Byåsen IL 54:05
94 Sara Langvatn Nesodden IF 54:13
95 Gina Lindmoen Raufoss Il langrenn 54:14
96 Ingvild Tveita Rustad IL 54:14
97 Vilde Øvreeide Kjelsås IL 54:19
98 Julie Hammer Gjerdrum il ski 54:21
99 Jenny Roald Lyngstad Bækkelagets Sportsklub 54:24
100 Tonje Hauglie-Hanssen Heggedal IL 54:29
101 Frida Kullerud   54:32
102 Signe Nordli BSF 54:34
103 Sethne Ingrid   54:36
104 Synne Winum Hakadal IL 54:38
105 Karen Marie Håkonsen   54:38
106 Selma Landsverk LynSki 55:01
107 Viktoria Saastad Stokke 55:05
108 Synne Johanne Røstadsand Kjelsås IL 55:08
109 Sandra Sedeniussen Gjelleråsen Ski 55:09
110 Marie Bakken Hernes IL 55:11
111 Siri Spetalen Heming 55:11
112 Emma Sørset Oppegård IL 55:26
113 Synne Furuheim Kråkenes Kjelsås 55:38
114 Cathrine Libæk Lyn Ski 55:39
115 Andrea Corneliussen Austeng BVIF 55:43
116 Johanne Gregers Lyn Ski 55:48
117 Linnea Skaare Søbstad Koll IL 55:49
118 Agnes Lindstad Børresen Ottestad Ski 55:54
119 Lina Brevik Gran IL 56:16
120 Henriette Frølich-Olsen Fredrikstad Skiklubb 56:24
121 Johanne Bark Flaterud Raufoss IL - Langrenn 56:43
122 Oda Libæk Lyn Ski 56:50
123 Ingeborg Fallbakken Berge Nordbygda/Løten Ski 56:54
124 Selma Jensen Lyn Ski 56:54
125 Gina Marie Granheim IL ROS 56:59
126 Marie Bøvre Landmark Gjerdrum il ski 57:09
127 Ida Vågsmyr Engen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 57:12
128 Hedvig Marie David-Andersen Sørkedalens IF 57:19
129 Emilie Torset Roterud IL 57:20
130 Nora Olafsen   57:22
131 Synne Hongseth Heming 57:22
132 Torbjørg Venstad Skimt 57:26
133 Vilde Tunheim LØRENSKOG SKIKLUBB 57:35
134 Marie Bråten Nittedal IL 58:02
135 Ingrid Bredalen Hakadal 58:10
136 Ingrid Kleiven Lalm IL 58:14
137 Karoline Duelien Vaaje Granli IL 58:16
138 Ingrid Nergård Åslia skilag 58:19
139 Ebba Dromsrud Ross Vang Skiløperforening 58:44
140 Nora Simone Sande   59:24
141 Thea Løvaas Tennøy MOI 59:26
142 Ane Øren Myhre IL Trysilgutten 59:32
143 Amanda H. Spjeldnæs Lyn Ski 59:52
144 Ebba Lindbæck Lyn Ski 59:55
145 Tora Slettom Lom il 1:00:01
146 Victoria Anthonsen ØHIL 1:00:15
147 Ida Brustad Helmersen Rustad IL 1:00:17
148 Bjørk Margrete Ellingsbø Vang Skiløperforening 1:00:17
149 Tomine Victoria Hillier Skimt Langrenn 1:00:23
150 Frida Winther Kapstad Heggedal IL 1:00:26
151 Ingvild Engh Pollestad Nittedal IL 1:00:26
152 Elen Katle Fleten Asker Skiklubb 1:00:32
153 Tia Tiller Jardar 1:01:16
154 Idunn Holte Kjelsås IL 1:01:24
155 Ingebjørg Thorkildsen Skoppum IL Skigruppa 1:01:30
156 Ingrid Bolstad Martinsen Åslia skilag 1:01:49
157 Maya Bratland Nittedal IL 1:02:17
158 Nina E. Hoelfeldt Lund Øvrevoll Hosle IL 1:02:22
159 Live Thomassen Øvrevoll Hosle IL 1:02:22
160 Ragnhild Emblem Holte Gjerstad IL 1:02:44
161 Marthe Tystad Trysilgutten, IL 1:03:04
162 Jenny Engebretsen Lyn Ski 1:04:07
163 Nora Heyerdahl Lyn 1:04:17
164 Marte Uthus Oppegård 1:04:38
165 Selma Haldar Holen Haslum IL 1:04:43
166 Ella Jones BVIF 1:04:51
167 Vilde Kenworthy Oppegård IL 1:06:10
168 Hanna Lille Holmen IF 1:06:39
169 Marthe Kirkeby Frogner IL 1:08:31
170 Helene Lundin Haslum IL 1:08:35
171 Victoria Kenworthy Oppegård IL 1:08:54
172 Aurora Gøbel   1:14:03
173 Mina Uthus Oppegård IL 1:14:50
174 Karen Vormdal Johansen Haslum IL 1:16:51
175 Sunniva Ramsdal Eikefjord IL 1:19:18

Klasse Jenter 15 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Amalie Olsen Mjøndalen 42:18
2 Mathilde Myhrvold Vind IL 42:34
3 Katrine Seim Hol IL 43:37
4 Martine Engebretsen HEMING IL 43:39
5 Inger-Ane Sætra Schefte Oppegård IL 43:40
6 Hedda Hulbaklien Bakke Koll 44:20
7 Maiken Min Midtskogen Stor-Elvdal 44:22
8 Hanna Tendal Rustad IL 44:23
9 Julie Rustad Dfi ski 44:24
10 Marte Emilsen Nordbygda/Løten Ski 44:29
11 Anna Grøntjernet Svea skilag 44:52
12 Hedda Østberg Amundsen Asker Skiklubb / Team G-sport 45:03
13 Kristin Sandbæk Østre Toten Skilag 45:06
14 Ida Bratlie høybråten Stovner IL 45:25
15 Tiril Liverud Knudsen Konnerud IL 45:34
16 Emma Murvold Stor-Elvdal Skiklubb 45:45
17 Kristine Tuv Myhre Jevnaker Ski 45:56
18 Mariia Orlova St.Petersburg 45:56
19 Martine Korslund Roterud IL 46:00
20 Cecilie Mogen Oppegård 46:01
21 Anine Hallén Kjelsås IL 46:02
22 Mille Lund   46:03
23 Ina Høie Rustad IL 46:12
24 Karoline Strømmen Martinsen Vind IL 46:24
25 Hanne Mo Vaadal Roterud IL 46:32
26 Anniken Skeisvoll Grimsmo Holmen IF 46:41
27 Tina Knutsmoen Nesodden IF 46:45
28 Aurora Kildahl Asker ski klubb- Team G-sport Asker 47:17
29 Tale Kristine Lindefjeld IL Jardar 47:24
30 Camilla Lie Kjelsås IL 47:41
31 Maria Victoria Dammen LØRENSKOG SKIKLUBB 47:48
32 Marte Killingstad Konnerud IL 47:49
33 Ingrid Rodahl Kvale Skedsmo Skiklubb 48:02
34 Elise Gravningen Sande Sportsklubb 48:19
35 Guro Finstad Bjerken Gjerdrum il ski 48:23
36 Caroline Egebakken Grotli Gjelleråsen IF 48:26
37 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 48:37
38 Thea Maurtvedt Slitu IF 48:51
39 Oda Sikkeland   48:58
40 Mari Hognestad Nordre Eidsvoll IL 49:01
41 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK 49:04
42 Henriette Furu Gjerdrum il ski 49:09
43 Emilie Auestad Nittedal IL 49:10
44 Julie Juvik Sand IF / Team Odal 49:38
45 Sigrid Fu Skjelbostad MjøsSki 50:01
46 Sofie Skyttersæter Iversen Heming 50:05
47 Sigrid Anne Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 50:07
48 Vilde Thorud Koll 50:10
49 Ylva Horten Høybråten og Stovner IL 50:18
50 Anniken Helland-Hansen Jardar Langrenn 50:19
51 Emilie Røkaas Mjøndalen IF 50:28
52 Tessa Klokkerud Odden Rustad 50:42
53 Tuva Skarra Konnerud 50:44
54 Helena Kumar Westberg Koll 50:58
55 Margit Hågå Lesja IL 51:06
56 Marie Eskeland Øygarden Gjerstad i.l. 51:09
57 Bente Berget ØTI Ski 51:18
58 Henriette Schøyen Vold Hamar Skiklubb 51:23
59 Andrea Mydske Koll 51:25
60 Linn Hege Roso Svarstad il 51:36
61 Martine H. Mellbye   52:13
62 Emilie Stålerød Larsen Andebu ski 52:20
63 Elida Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 52:25
64 Åsta Sørensen Kielland Hamar Skiklubb 52:32
65 Pernille Grini Drøbak-Frogn IL 52:53
66 Marie E. Norløff ØHIL 52:58
67 Ida Marie Halvorsen Bjørndal IF Ski 53:33
68 Julia Mehre Ystgaard   54:06
69 Celine Kjernsval LØRENSKOG SKIKLUBB 54:08
70 Nora Sofie Thesen Laeskogen HEMING IL 54:14
71 Inger Nordberg Næss LØRENSKOG SKIKLUBB 54:26
72 Louise Marøy Bårdsen Heming 54:40
73 Ingrid Ljoså Thøgersen Asker Skiklubb 54:52
74 Mia Rose Maanum Bækkelagets spk 54:56
75 Karoline Haugeland Andebu IL 55:00
76 Eirin Marie Syvertsen Kjelsås IL, Langrenn 55:21
77 Emilie Marie Hanevold Kildal Røa Langrenn 55:22
78 Juni Ramm Haugland Fossum IF 55:39
79 Thea Mathilde Jutkvam Bækkelagets SK 56:05
80 Katarina Sørhøy Rustad IL 56:44
81 Sofia Henden Groth Øvrevoll Hosle IL 56:49
82 Margrethe Wisløff Holmen IF 56:50
83 Alida Sørli Hagerup Lyn Ski 57:03
84 Anna Isis Katteland Jardar IL 57:20
85 Ida Grafsrønningen JH-langrenn 57:26
86 Maiken Sofie Sandberg IL Koll 57:58
87 Ellen Vrålstad Koll IL 58:20
88 Aurora Olsen Juklestad Lyn Ski 58:53
89 Elise Ullern Holmen langrenn 59:16
90 Nora Yun Svegården Lillehammer Skiklub 1:00:31
91 Synnøve Eik Tomrefjord il ski 1:00:38
92 Kassandra Nordahl Øvrevoll Hosle 1:01:32
93 Mia-Synnøve Triumf Bjørndal IF 1:02:31
94 Kristine Høymer Steen Øvrevoll Hosle IL 1:03:22
95 Petrine Lande Koteng Fossum I.F 1:04:19
96 Astrid Seland Fredrikstad Skiklubb 1:04:24
97 Johanne Øderud Vatne Bækkelaget SK 1:04:30
98 Tine Opsal MjøsSki 1:04:34
99 Marlene Miller Svingen Lyn Ski 1:09:17

Klasse Jenter 16 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Marte Mæhlum Johansen Østre Toten Skilag 42:00
2 Kristin Helland-Hansen Jardar Langrenn 42:51
3 Kristine Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 42:51
4 Vilde Aaseth   42:51
5 Johanne Hauge Harviken Strandbygda il 42:52
6 Ellinor Høgberg Il Heming 43:01
7 Marthe Lindmoen Raufoss Il langrenn 43:49
8 Susann Sagstuen Østre Toten Skilag 43:50
9 Mie Bjørndal Ottestad Lyn Ski 43:50
10 Tina Andrea Thomte Vind IL 44:10
11 Guro Ørbeck Gjerdrum il ski 44:13
12 Kristin Nilsen Bærums Verk IF 44:14
13 Gina Flugstad Øistuen Etnedal Skilag 44:19
14 Julie Slåen Vognild Oppdal IL Ski 44:21
15 Karoline Haaland Fossum IF 44:28
16 Hanna Melhus Heming 44:31
17 Inger Brenna Skrautvål Il 44:39
18 Anna Weel Konnerud 45:01
19 Ingvild Høymork Heming 45:05
20 Ingeborg Eide Byåsen IL 45:29
21 Ragnhild Wingan Kyrksæterøra IL 45:37
22 Vilde Hansen Mysen IF 45:49
23 Karoline Bye Øren Lillehammer Skiklub 45:57
24 Synne Nesheim Flatebakken IL Jardar 45:58
25 Stina Meinicke IL Jardar 46:02
26 Vida Tjøgersen Høybråten og Stovner 46:17
27 Pauline Forren Ytre Snillfjord IL 46:38
28 Eir Løkken Raufoss Il langrenn 46:39
29 Thea Solvoll Rustad IL 46:56
30 Malin Margareta Trønnes Jardar 47:00
31 Henriette Bryhn Ros 47:41
32 Oda Myrvold Thorud Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 47:57
33 Andrea Rydland Sivertsgård Fossum IF 48:03
34 Stine Madslien Bakken Kjelsås IL 48:22
35 Ine Sofie Kristiansen NIF 48:25
36 Kristine Fjeld   48:35
37 Ida Gotaas Buøen Bærums verk 48:35
38 Silje Amalie Grindedal Brandvold Fana IL 48:44
39 Christina Sveen Strandbygda il 48:47
40 Emilie Johanne Hagen Gjerdrum IL-Ski 49:13
41 Tuva Børsting Saltnes Asker Skiklubb/Team G-sport 49:23
42 Eivor Ertzaas Granøien Bærums Verk IF 49:28
43 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 49:35
44 Martine Slokvik Ottestad IL Ski 49:54
45 Maria Aaby Asker Skiklubb 49:54
46 Liselotte Carlsen Rymoen Moss skiklubb 50:01
47 Lisell Øyjordet   50:07
48 Lise Nilsen Trøsken IL 50:17
49 Helene Sandberg Bærums Verk IF 50:53
50 Cecilie Høgset Røa IL 51:11
51 Mari Myrvold Jevnaker-ski 51:16
52 Mari Hamran Koll Ski 52:39
53 Oda Foss Almqvist Hadeland trekkhundklubb 53:56
54 Inger Margit Alm Gran IL 54:50
55 Astrid Trommald Straumsheim Lyn Ski 54:51
56 Ida Feiring Haltia Jardar IL 55:04
57 Margit Sørensen Fet skiklubb 55:50
58 Celine Wilhelmsen Nesodden skiklubb 56:11
59 Ida Ness Oppegård 56:30
60 Helle Linderud Koll IL 56:43
61 Oda Beheim Skjolden Bærums Verk IF 56:47
62 Hanna E. Andersen Simostranda IL 57:01
63 Martine Rudi Teige Kvam IL 57:56
64 Elise Skjelland Koll 58:12
65 Maja Elisabeth Reiss Koll 59:15
66 Aasta Gran Andreassen   1:02:48
67 Anja Gigernes Nes Ski 1:12:56
68 Dyveke Bergh Poulsson   1:13:50
69 Lene Brukstuen Lismarka Skilag 1:14:28
70 Hanne Berit Tuterud Nordølum Øyer-Tretten IF 1:16:50

Klasse Gutter 12 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Martin Kirkeberg Mørk Drammens Ballklubb 46:00
2 Eirik Stene IL Jutul 46:09
3 Henrik Solheim Ruud Fossum IF 46:11
4 Mads Grøholdt Sørkedalens IF 46:14
5 Matz William Jenssen Njård 46:47
6 Christian Hartz Melling Glassverket IF 47:03
7 Halvor Tørnqvist Halden Koll 47:21
8 Andreas Bergsland Trøsken IL 47:53
9 Reidar Aurmo Lom IL - Ski 48:03
10 Bendik Jæger Stang Røa IL 48:07
11 Alexander Smeby Kjelsås IL 48:33
12 Vegard Stokke Bekkelaget spk 48:58
13 Anders Melaaen Døssland Lier IL 48:59
14 Olaf Talmo Koll IL 49:01
15 Håvard Kvam Kolbukameratene, IL 49:06
16 Martin Aasen Hemstad Skedsmo Skiklubb 49:37
17 Mats Opsal MjøsSki 49:49
18 Simen Sethne Kolbukam il 49:55
19 Eirik Heir Koll 49:56
20 Herman Mobråthen Botne Skiklubb 49:57
21 Erik Johannes Jevne Øyer/Tretten 49:58
22 Magnus Perger Haslum IL 49:58
23 Sivert Tallerud Bakkelund kolbukammeratene il 49:58
24 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 50:12
25 Ulrik Bjerke Lyn Ski 50:34
26 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 50:53
27 Sigurd Nicolaysen Gjelleråsen IF 50:54
28 Simen Sælid Haugsbygd IF 50:56
29 Ole Conrad Burud Sande Sportsklubb ski 50:56
30 Karsten Andre Vestad Molde og omegn Idrettsforening 50:57
31 Aksel Emil Aasbø Heming 51:14
32 Magnus Mobråthen Botne Skiklubb 51:15
33 Tobias Ottersen Ullensaker skiklubb 51:24
34 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 51:33
35 Edvard Sandvik Kjelsås IL 51:34
36 Benjamin Drøyer Lyn Ski 51:35
37 Oscar Bretteville Fossum 51:35
38 Lars Hurum Skedsmo Skiklubb 51:37
39 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 51:48
40 Jonas Vika MjøsSki 51:55
41 Jens Marcus Dyrberg Ek Jutul Il 52:03
42 Lars Agnar Hjelmeset Gjelleråsen IF Ski 52:09
43 Mads Riber Haugland Høybråten og Stovner Langrenn 52:17
44 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 52:27
45 Vetle Leander Johansen Glassverket IF/Team Splitkon 52:28
46 Oscar Reiersen Trøsken IL 52:31
47 Sivert Løvseth Langedal Gjøvik Skiklubbk 52:36
48 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård 52:39
49 Mathias Berthet HEMING IL 52:43
50 Fredrik Stenersen Oppegård IL 52:43
51 Marius Pedersen Nes Ski 52:54
52 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 52:55
53 August Jarbeaux Gjelleråsen 52:55
54 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 52:55
55 Øyvind Egebakken Grotli Gjelleråsen IF 52:57
56 Viken Erland Åsmarka IL 52:59
57 Jørgen Harby Brøttum IL 53:03
58 Kristian Svestad Gundersen Trøsken IL 53:06
59 Frederik Arent Rogstad Njård 53:23
60 Herman Brunborg Fana IL 53:52
61 Sander Elstad Gjerdrum il ski 53:53
62 Jørgen Ninive Pettersen Raufoss IL - Langrenn 53:55
63 Lars Ranheim Brynestad MjøsSki 53:56
64 Mads Mathiesen Ullensaker skiklubb 53:57
65 Simen Kildal Røa Langrenn 53:59
66 Mathias Ulverud Gjerdrum IL - Ski 54:01
67 Henrik Horpedal Haslum IL 54:01
68 Peder Nytrøen Steimoen Trøsken IL 54:08
69 Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 54:10
70 Lars Broch Bjørgaas Asker Skiklubb 54:13
71 Mathias Bjerke Pedersen Bækkelaget ski 54:21
72 Vemund Sundheim Magnussne Skrautvål 54:27
73 Raimond Haugom Strømvall Østre Toten Skilag 54:27
74 Ole Kristian Sauar Haslum I.L. 54:35
75 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 54:43
76 Håvar Kvam Hafslo IL 54:45
77 Aleksander Dokset Kjelsås 54:51
78 Torjus Rudiløkken Ullensaker skiklubb 54:56
79 Sivert Raddum Skaug Øyer-Tretten IF 55:02
80 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum IL Langrenn 55:02
81 Fredrik Tveit Haraldstad Lyn Ski 55:08
82 Marcus Korsnes Bærums Verk IF 55:12
83 Petter Thorslund Aadland Nittedal IL 55:15
84 Oskar Axelsson Oppegård IL 55:15
85 Mads Sander Kjørsvik IL TRY 55:16
86 Eivind Kallmyr IL Jardar 55:21
87 Håvard Langvatn Nesodden IF 55:22
88 Sander Sønsterud Bækkelagets Sportsklub 55:23
89 Tormod Johnson Joranger Fossum IF 55:24
90 Peder Udnæs Brokke Fossum 55:26
91 Jacob Olsson Rustad IL 55:26
92 Ole Stornes Iversen Asker Skiklubb 55:27
93 Sondre Østbye Hakadal IL 55:29
94 Henrik Katteland   55:31
95 Ole Vibe Volden Fossum IF 55:35
96 Magnus Andreassen Fossum IF 55:36
97 Mats Haug Driv IL 55:36
98 Ulrik Evald Engebretsen IL TRY 55:37
99 William Ebert Nedal TRY IL 55:37
100 Ola Thune Sundklakk   55:38
101 Erling  Wangen Lillehammer Skiklub 55:46
102 Villanger Ludvik Raufoss IL 55:48
103 Lars Young Vik Vestre Akers Skiklub 55:55
104 Sander Aarstad Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 56:02
105 Oskar Kjos Ullensaker skiklubb 56:03
106 Jonas Haugmo Heming 56:09
107 Magnus Nyberg Kjelsås Langrenn 56:17
108 Aleksander Solhaug Ullensaker skiklubb 56:36
109 Arne Hangerhagen Stokke il Ski 56:37
110 Snorre Løkken Dahle Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 56:39
111 Tobias Zelow Bliksmark Fossum 56:39
112 Vemund Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 56:40
113 Simen Olsen Ottestad IL Ski 56:43
114 Nils Petter Alfsen Koll IL 56:44
115 Niklas Hartvigsen Jardar IL 56:45
116 Herman Schultz LØRENSKOG SKIKLUBB 56:47
117 Herman Østengen Ullensaker skiklubb 56:49
118 Asgeir Kråkenes Bækkelaget SK ski 56:50
119 Kristoffer Prøsch Lyn 56:51
120 Viktor Olsen Juklestad Lyn Ski 56:54
121 Sindre Lysaker Norbom Konnerud 56:59
122 Sondre Sørbye Røa IL 57:00
123 Øyvind Tveit ÅL IL 57:06
124 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 57:08
125 Mads Fraurud Vang Skiløperforening 57:10
126 Isak Jonsson Kjelsås ski 57:20
127 William Nymoen Røa IL 57:21
128 Lars Seeberg Nittedal IL 57:24
129 Jaran Skoglund Harestua IL 57:26
130 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 57:26
131 Håvard Linn Follebu Skiklubb 57:31
132 Martin Tjøtta Fossum IF 57:46
133 Heine Husdal Drøbak-Frogn i.l. 57:58
134 Martin Stokke Nes Ski 57:58
135 Martin Flo Øfstaas NIL Ski 58:07
136 Tobias Orellana Hellerud Vestfossen IF 58:09
137 Stian Melteig Brekkan Hakadal IL 58:14
138 Axel Legallais-Korsbakken Try 58:15
139 Bastian Karlsen Antonsen Koll 58:20
140 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF Langrenn 58:24
141 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 58:30
142 Tor Christian Aaserød Fossum IF 58:31
143 Sondre Sørlie Kjelsås 58:35
144 Vetle Opheim Rønningsveen Kjelsås Idrettslag 58:38
145 Sondre Løvberg Gjerdrum IL 58:41
146 Ola Frivold Berg Røa IL 58:42
147 Jostein Nermoen LØRENSKOG SKIKLUBB 58:44
148 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 58:46
149 Jørgen Utne Bjerke Sørum IL 58:47
150 Erik Nordhagen Bærums Verk IF 58:52
151 Axel Refsum Try 58:52
152 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen Ski 58:52
153 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 58:54
154 Even Gravningen Stokke il 58:57
155 Emil Sondre Friberg Moss skiklubb 58:59
156 Morten Antonsen Nes Ski 59:02
157 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 59:02
158 Eivind Berner Myhre Fossum IF 59:02
159 Henrik Sortåsløkken Runar IL 59:03
160 Sivert Høgevold Strandbygda Ski 59:05
161 Hallgeir Høgåsen Søre Ål IL 59:05
162 Nikolai Eldevik Aarbakke IL TRY 59:12
163 Sigurd Høilo Ongstad Fossum IF 59:12
164 Isak Askjer Oseberg Skilag 59:13
165 Petter Hexeberg Warlo Asker Skiklubb 59:14
166 Emil Johansen Spydeberg IL 59:18
167 Thor Håvar Bjor Hognestad Heggedal IL 59:21
168 Mikkel Skjellum Oppegård IL 59:25
169 August Gude Dikemark IF 59:25
170 Frikk Dukefoss Lillehammer Skiklub 59:28
171 August Siljebråten Gjerdrum Lyn Ski 59:31
172 Eirik Rørstad Fossum IF 59:36
173 Jørn Martin Almlie Eidsold Værks Skiklub 59:36
174 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 59:36
175 Magnus Braathen Olsen Oppegård il ski 59:40
176 Johannes Tiller Lismarka Skilag 59:42
177 Eirik Clausen Haugen Mesnali Skilag 59:45
178 Martin Håkensmoen Strandbygda 59:48
179 Sebastian Hagen Gundersen Vingrom IL 1:00:06
180 Jakob Eilif Rasmussen Drøbak Frogn 1:00:12
181 Joakim Bundli Karlsen Ullensaker skiklubb 1:00:14
182 Jon Tho Anundskås Heddal IL 1:00:16
183 Rasmus Eggen Vinge Rustad IL 1:00:21
184 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 1:00:26
185 Trygve Liahagen Ottestad 1:00:31
186 Andreas Grimsmo Holmen IF 1:00:32
187 Aslak Smedshaug Fossum 1:00:32
188 Sivert Sande Kverme Fossum I.F. 1:00:33
189 Nikolai Eggum Ullensaker skiklubb 1:00:34
190 Sondre Nordgård Heddal IL 1:00:36
191 Kristoffer Mathisen Strøm Fossum IF 1:00:37
192 Bendik Eliassen Trøsken IL 1:00:38
193 Albert Furuseth Eidsvold Værks Skiklub 1:00:40
194 Håvard Gjestvang Østre Toten Skilag 1:00:42
195 Benjamin Isaksen Fossum 1:00:44
196 Tollef Blakstad Sørum IL 1:00:46
197 Torjus Skille strandbygda Il/ski 1:00:49
198 Even Nygaard Østreng Gjerdrum 1:00:51
199 Julius Ellertsson Gjelleråsen IF Ski 1:00:53
200 Hans Audun Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL 1:00:56
201 Sindre Harviken Rosenlind Ullensaker skiklubb 1:00:57
202 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 1:00:58
203 Mattias Brekkum Skjåk Idrettslag 1:00:59
204 Sindre Rotnes Erichsen Gjelleråsen IF 1:01:01
205 Eskil Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 1:01:01
206 Herman H. Kleivi Holmen IF 1:01:03
207 Sondre Østraat Mortensen Fossum IF 1:01:12
208 Ole Marius Thesen Laeskogen IL TRY 1:01:13
209 Tobias Rognmo Tromsø Skiklubb - Langrenn 1:01:16
210 Eilev Aa Klokk Lillehammer Skiklub 1:01:17
211 Truls Hestetræet Lillehammer Skiklub 1:01:20
212 Marius Solberg Hernes Nes Ski 1:01:26
213 Edvard Finstad Åsen IL 1:01:33
214 Henrik Marius Laukli Konnerud IL 1:01:36
215 Theo Gustav Piene Fossum IF 1:01:36
216 Sigurd Dugstad Lyn Ski 1:01:38
217 Paul Høsteng-Haugen Skjåk 1:01:38
218 Martin Lund Sjøen Spydeberg IL 1:01:41
219 Morten Ramstad Gjøvikskiklubb 1:01:43
220 Bendik Lae Steinsrud Raufoss 1:01:46
221 Erlend Kvisgaard Røa 1:01:52
222 Håkon Nordbø Vikersund IF Langrenn 1:01:53
223 Jonas Herbrandsen Rustad IL 1:01:57
224 Benjamin Røkeness Driv IL Ski 1:01:58
225 Thomas Ringen Skrautvål IL Ski 1:02:14
226 Elias Snilsberg Aune Eidsvold Værks Skiklub 1:02:21
227 Magnus Trandokken Njård Langrenn 1:02:22
228 Henrik Günther Vestre Aker SK 1:02:28
229 Arne Molden Stensrud   1:02:31
230 Petter Haugom Bakke Lismarka Skilag 1:02:32
231 Tarjei Handal Galteland Lyn 1:02:40
232 Sander Myhre Sauge Fet skiklubb 1:02:47
233 Olav Martinus Njå Fossum IF 1:02:55
234 Ruben Oustad Vang Skiløperforening 1:03:00
235 Martin Wangen Rustad Nittedal IL 1:03:00
236 Truls Bratvold Fossen Vikersund IF Langrenn 1:03:03
237 Marwin Grøterud Vikersund IF Langrenn 1:03:04
238 Olav Høgåsen Søre Ål IL 1:03:07
239 Andreas Aleksander Gjessing Holmen IF Langrenn 1:03:09
240 Jørgen Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 1:03:12
241 Jonathan Bø Hveberg Vang Skiløperforening 1:03:19
242 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 1:03:23
243 Christoffer Vie Angell Idrettslaget Try 1:03:26
244 Martin Hammer Søre Osen IL 1:03:32
245 Andreas Seierstad Larsen Fossum 1:03:32
246 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:03:43
247 Kristoffer Bue Nes Ski 1:03:48
248 Andreas Utengen Doksrød Fossum 1:03:48
249 Jonas Lindbæck Lyn 1:03:51
250 Hans Krogstad Skjåk IL 1:03:58
251 Tobias Hellum Moe Jardar IL 1:04:01
252 Audun Brevik Åsen IL 1:04:02
253 Eirik Halvorsen Nittedal IL 1:04:06
254 Sivert Øversveen Nordre Land SKI 1:04:06
255 Thomas Jacobsen Heddal IL 1:04:07
256 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 1:04:08
257 Oscar Hærdig Andresen IL TRY 1:04:12
258 Kristian Sundborg Jødahl Åsen IL 1:04:19
259 Jørgen Magnussen Fossum IF 1:04:20
260 Aleksander Nyberg Åslia skilag 1:04:21
261 Henrik August Burmann Ullensaker skiklubb 1:04:49
262 William Pihlstrøm Kjelsås ski 1:04:50
263 Christoffer Eidissen Fossum IF 1:04:52
264 Filip Vislie Frogner Fossum IF 1:05:03
265 Anders Haugen Skjåk IL 1:05:03
266 Bendik Andersen Gjerdrum IL 1:05:05
267 Eivind Sætre Gjelleråsen IF 1:05:16
268 Herman Larsen Sølhusvik Lyn Ski 1:05:23
269 Alexander Løvold Rustad 1:05:26
270 Kristian Skorpen Fossum IF 1:05:26
271 Sebastian Kjæstad LØRENSKOG SKIKLUBB 1:05:30
272 Thomas Helstad Gudbrandsgård Hernes ski 1:05:30
273 Elias Midtvold Skedsmo Skiklubb 1:05:31
274 Tobias Kaashagen Holmen MjøsSki 1:05:33
275 Elias Kjærstad Gjerdrum IL- Ski 1:05:34
276 Aleksander Schei Røa IL 1:05:36
277 Magnus Tyseng Suren Vaaler IF 1:05:37
278 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 1:05:45
279 Eirik Hella Vollen Ungdomslag Ski 1:05:49
280 Petter Hynden Wangen Granli IL 1:05:49
281 Kristoffer Sørlie Vaaler IF 1:05:52
282 Jakob Schia Løe Heddal i.l. 1:06:07
283 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 1:06:37
284 Markus Dybeold Simonsen Bækkelaget 1:06:48
285 Valdemar Matheson Jardar IL 1:06:50
286 Sigurd Kapstad Østgulen   1:07:10
287 Eirik Seegaard Gjøvik skiklubb 1:07:15
288 Kjetil Midttun Nordstrand Tennisklubb 1:07:38
289 Sondre Langerud Åsen IL 1:07:40
290 Brage Wiseth Søre Ål IL 1:08:22
291 Amund Lillemo Vallset Il 1:08:25
292 Brage Kristoffer Opseth Koll 1:08:32
293 Rasmus Nås Kjelsås Idrettslag 1:08:38
294 Ulrik Kristiansen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:08:41
295 Anton Olaussen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:08:43
296 Emil Rindal Kolseth Vollen Ungdomslag 1:08:45
297 Sivert Svardal Fet skiklubb 1:08:48
298 Carl Anton Lier Ringsaker 1:08:49
299 Sander Deglum Ottestad 1:08:50
300 Bård Fossum Eidsvold Værks Skiklub 1:09:01
301 Lars Erik Jacobsen Ottestad IL 1:09:13
302 August Haug Bjerknæs Røa langren 1:09:30
303 Magnus Røse Nilsen Høybråten og Stovner IL 1:10:20
304 Jørgen Fjermedal Hamar Skiklubb 1:10:29
305 Sondre Bratland IL Jardar 1:10:36
306 Hans Løken Feiring IL 1:10:55
307 Oskar William Rønning Kjørsvik Nittedal IL 1:10:56
308 Jakob Strand Lillehammer 1:10:58
309 Nicolas Astrup Rusta idrettslag 1:10:59
310 Håvard Sørvåg LØRENSKOG SKIKLUBB 1:11:03
311 Morten Tørnblad Sameien Fet skiklubb 1:11:18
312 Bård Ragnvald Kleven Johnsen Ringebu Fåvang Skiklubb 1:11:41
313 Nikolai Auestad Horn ØHIL 1:11:53
314 Aslak Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 1:11:55
315 Halvor Tyseng Vallset Il 1:12:36
316 Ådne Storhagen Vingrom IL skiskyting 1:12:37
317 Kristoffer Lersveen Hernes IL 1:12:56
318 Gjermund Høvik Lunde Lørenskog ski Langrenn 1:13:01
319 Filip Garcia Benito Koll 1:13:14
320 Borgar Ihle Njård 1:13:14
321 Tore Hartz Bartnes Hernes idrettslag 1:13:20
322 Ola Emaus Holm Lillehammer Skiklub 1:13:26
323 Ragnar Jonsrud IL Mogutten 1:13:36
324 Ask Røsand Fossum IF 1:14:47
325 Bjørnar Storbråten IL Mogutten 1:15:31
326 Jonatan Fekene Lundby GIF Ski 1:17:26
327 Knut Soglo Skjåk IL 1:17:57
328 Kasper Orseth Rustad IL 1:18:32
329 Andreas Engh Leisund 1:19:14
330 Audun Holar Jensen Vallset idrettslag 1:19:47
331 Håkon Dieseth Brenden Hamar Skiklubb 1:19:54
332 Stian Berg Rønning Roterud IL 1:19:56
333 Fredrik Løvli Lillehammer FK 1:20:21
334 Lasse Sætre   1:21:37
335 Marius Bjørk Dahl Nes Ski 1:22:11
336 Lars Johnrud Skrim Ski 1:22:12
337 Endre Holtet Eidsvold Værks Skiklub 1:22:20
338 August Gøbel   1:22:38
339 Eirik Nyberget LØRENSKOG SKIKLUBB 1:22:46
340 Truls Sætre   1:23:09
341 Benjamin Krogh Team Krogh 1:23:12

Klasse Gutter 13 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Fredrik Johnsrud Stokke il Ski 39:21
2 Ansgar Evensen Vind IL 41:42
3 Ulrik Hegdal Larvik ski 41:43
4 Adrian Orellana Hellerud Eiker Kvikk IF 42:49
5 Simen Øiseth Fet skiklubb 43:24
6 Håkon Nyhagen Rogne il 43:27
7 Sveinung Hoel Bjorå Koll IL 43:59
8 Torstein Walseth Kjelsås IL 44:00
9 Kasper Inderhaug Botne Skiklubb 44:03
10 Kristoffer Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 44:04
11 Andreas Kirkeng IL ROS - ski 44:08
12 Håvard Sveen Gjerdrum il ski 44:14
13 Arngrim Sørumshaugen Gjøvik skiklubb 44:17
14 Wilhelm Moe Heming 44:44
15 Mons Kjærås Moland Andebu IL SKI 44:48
16 Martin Aakvik Surnadal il 44:52
17 Felix Baastad Berg Jardar 44:56
18 Even Riber Haugland Høybråten og Stovner Langrenn 45:06
19 Andreas Tronsli Lier IL 45:21
20 Gunnar Nydal Eide Bærums verk 45:22
21 Petter Myhr Vallset Il 45:23
22 Amund Korsæth Trøsken 45:24
23 Mathias Haugen Østre Toten Skilag 45:25
24 Anders Frey Skedsmo SK 45:38
25 Sondre Dahl Lommedalens IL 45:42
26 Sondre Haneberg Oppegård IL 46:00
27 Harald Schaanning Øvrevoll Hosle 46:04
28 Petter Lindmoen Raufoss Il langrenn 46:06
29 Oscar Langford Sand Gjerdrum IL 46:10
30 Jørgen Solberg Drøbak-Frogn IL 46:15
31 Sigurd Borge-Moe Botne Skiklubb 46:16
32 Jørgen Tandsether Gjøvik skiklubb 46:21
33 Eirik Holm Olsen Fet skiklubb 46:22
34 Erland Granstrøm Grenland Ski / Hei IL 46:38
35 Christian Rustad Dfi ski 46:41
36 Petter Astrup Arnesen Il Heming 46:41
37 Einar Hoff Lillehammer Skiklub 46:41
38 Håkon Sturød Kjelsås 46:42
39 Endre Tveiten Øvrevoll Hosle IL 46:44
40 Ådne Olav Mittet Hagen Nordbygda Løten ski 46:44
41 Ask Hordvei Koll 46:44
42 Erik Andre Lier Gjerdrum il ski 46:45
43 Øyvind Mydske Koll 46:46
44 Sigurd Skurdal Ottestad Ski 46:46
45 Vemund Øversjøen Bærums Verk IF 46:46
46 Ivar Harald Clem Fossum IF 46:46
47 Christian Bucher-Johannessen Fossum IF 46:47
48 Anders Tobias Lund Nittedal IL 46:50
49 Lars Østeberg Moan Sørkedalen Idrettsforening 46:57
50 Christoffer L Nlsen HEMING IL 46:58
51 Tobias Fremming Try 47:00
52 Sigurd Rustad Vangskiløperforening 47:02
53 David Thorvik Kjelsås 47:04
54 Simen Ruud Konnerud Ski 47:04
55 William Martinius Akselsen Mjøndalen IF 47:05
56 Mathias Bjerregård Haugnes Raufoss IL 47:18
57 Simen Seeberg-Rommetveit Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 47:28
58 Julian Salole Skjerven Kjelsås Langrenn 47:29
59 Max Oliver Jonsson Holmen langrenn 47:31
60 Petter Berdal Lommedalens IL 47:32
61 Robin Johnsen Eidsvoll værk skiklubb 47:40
62 Mathias Øivind Andresen Kjelsås 47:45
63 Even  Hognestad Nordre Eidsvoll IL 47:46
64 Sondre Nordby Vagli Kjelsås IL 47:46
65 Sander Rosendal Skrautvål Il 47:47
66 Sander Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 47:47
67 Ole Andreas Brækken Byåsen IL 47:47
68 Anders Vamsæter Gjerdrum 47:47
69 Andreas Tvedt Iversen Gjerdrum 47:48
70 Johan Storebakken Hamar Skiklubb 47:48
71 Einar Lund Westgaard Rustad IL 47:48
72 Audun Melby Jacobsen Svarstad il 47:49
73 Petter Ellingsbø Vang Skiløperforening 47:49
74 Erik Fodstad Østre Toten Skilag 47:49
75 Eskil Frøisland Vang Skiløperforening 47:50
76 Matias Rogstad Aadnøy Gjerdrum il ski 47:51
77 Marius Skau Göthe Svea skilag 47:52
78 Jostein Wiig Dagestad Haslum IL 47:53
79 Lars Ramsøy Haugerud Skimt 47:54
80 Christoffer Halvorsen Botne Skiklubb 47:57
81 Walter Pettersen Asker Skikubb 48:16
82 Magnus Tuv Myhre Jevnaker Ski 48:18
83 Håkon Andreas Tverfjell Madsen Koll 48:25
84 Ole Jørgen Knoph Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:30
85 Vegard Lund Røer Bækkelagets Sportsklub 48:33
86 Andreas Aas-Jakobsen Heming 48:42
87 Snorre Sveen Fossum IF 48:43
88 Simen Besseberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:44
89 Kristian Søhr Lyn 48:46
90 Kristoffer Thorud Lyn Ski 48:46
91 Jordi Van Der Spruyt Mjøndalen IF 48:51
92 Ole-Martin Sandness Sørum IL ski 48:52
93 Per Clemet Wisløff Holmen IF 48:55
94 Trygve Myhr Asker Skiklubb 48:58
95 Zakarias Nikolai Meyer Øverli Kjelsås 48:59
96 Simen Fagerli Pedersen Eidsvoll værk skiklubb 49:12
97 Christian Shiva Zeiner-Henriksen Jardar 49:14
98 Leander Halvorsen Botne Skiklubb 49:17
99 Simen Løbak Asker Skiklubb 49:23
100 Ole Jørgen Kraggerud Kjelsås 49:24
101 Olav Torgersen Lyn Ski 49:24
102 Fabian Strøm Rustad IL 49:25
103 Kristoffer Kvarstad Hamar Skiklubb 49:26
104 Simen Granvold Varde IL 49:33
105 Martin Nordvold Lunde Åslia skilag 49:36
106 Hugo Harnæs Kjelsås IL 49:36
107 Fridtjof Kristiansen NIF 49:37
108 Even Ingolf Sollien Hamar Skiklubb 49:38
109 Vinjar Løkken Raufoss Il langrenn 49:38
110 Håvard Høymork Try / Heming 49:47
111 Mathias Lange Gjelleråsen Ski 49:49
112 Tobias Ugland Vind IL 49:50
113 Sander Kjus Tjøgersen Høybråten og Stovner 49:53
114 Henrik Elvsveen Raufoss Il langrenn 49:55
115 Iver Wang Johansen Kjelsås 50:03
116 Sander Maanum Trulsen Roterud IL 50:05
117 Nikolai Fredriksen Botne Skiklubb 50:10
118 Amund Riege Rustad IL 50:12
119 Bendik Sparre Hovet IL TRY 50:14
120 Amund Møllerhagen Kolbukameratene 50:15
121 Aleksander Vannebo Jardar Langrenn 50:15
122 Jeppe Nilsen Øvrevoll Hosle IL 50:18
123 Peder Stalenget Øyer/Tretten Skiklubb 50:25
124 Trym Hagen Lyn Ski 50:26
125 Herman Karterud Nordbygda/Løten Ski 50:28
126 Isak Sirevåg Vik Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 50:28
127 Tobias H. Mortensen Lyn Ski 50:29
128 Sjur Lien Sagabråten Nesbyen IL 50:35
129 Eirik Lorange Brandt Asker Skiklubb 50:43
130 Fredrik Foyn Evensen Asker Skiklubb 50:44
131 Ivar Høgnes Jevnaker Ski 50:46
132 Didrik Brenna Magnor UL 50:52
133 Martin Ramel Haaland Fossum IF 50:53
134 Benjamin Strand Høybråten og Stovner IL 50:58
135 Konrad Buene Bukve VUL 51:00
136 Marius Tønder Hansteen Vollen Ski 51:00
137 Sander Arntzen IL ROS 51:04
138 Erlend Holmen Hærland il 51:06
139 Christian Opsahl Eriksen Vind IL 51:11
140 Sindre Arnås Jødahl Vang Skiløperforening 51:12
141 Even Lunde Varteig IL 51:24
142 Sebastian Rossvoll Bærums Verk IF 51:26
143 Ole Anton Ringlund Tormod Skilag 51:27
144 Magnus Mortensen Hellum Røa IL 51:27
145 Simen Aasmundstad Tormod Skilag 51:31
146 Hans Christian Thagaard TRY IL 51:31
147 Nils August Ihlen Koll 51:39
148 Fredrik L Nilsen HEMING IL 51:44
149 Jonas Johansen Fet skiklubb 51:49
150 Trym Nesje-Haugli Søre Ål IL 51:51
151 Aksel Dombestein Holmen IF Langrenn 51:51
152 Simen Krogstie Bjørgan Nordbygda Løten ski 51:51
153 Iver Stadsvoll Søre Ål IL 51:52
154 Jens Branem Eriksen Trøsken IL 51:52
155 Alf Briskerud Hasselvold Hof Il 51:52
156 Thomas Riiser Christensen Holmen langrenn 51:52
157 Jonas S. Trontveit vang skiløper 51:53
158 Jørgen Greibesland Askim IF 51:53
159 Marius Skara Hakadal IL 51:54
160 Jens Strømmen Martinsen Vind IL 51:56
161 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 51:57
162 Petter Pettersen Røa IL 51:58
163 Evert Waage Lillomarka skiklubb 51:58
164 Bendik Giving Kalstad ØHIL 52:00
165 André Windelstad Dikemark IF 52:01
166 Mikael Frankmo Ottestad Ski 52:02
167 Kristoffer Wist Haslum Ski 52:04
168 Truls Melby Bråten Spydeberg Langrenn 52:05
169 Aslak Heimdal Konnerud 52:05
170 Magnus Fosen Holmen IF Langrenn 52:07
171 Jarmund Øyen Kvernstuen Lom il 52:09
172 Fredrik Mangset Lommedalens Idrettslag - Ski 52:11
173 Eivind Woie Ler Fossum 52:13
174 Simen Syversen Hamar Skiklubb 52:13
175 Tord Johan Espe Kjelsås Idrettslag 52:14
176 Sondre Try Myrmel Spydeberg IL Langrenn 52:14
177 Sondre Kvalø Haug Fet skiklubb 52:19
178 Tobias Fossheim Raufoss Il langrenn 52:19
179 Albin Littorin Sandbu Lyn Ski/SK Rye 52:19
180 Johannes Irgens Herlofson Kjelsås 52:20
181 Magnus Brynsrud Bærums verk 52:21
182 Lars Ruud Barland Mysen IF 52:22
183 Vetle Ekern Oppegård IL 52:29
184 Jonas Gundersen Mjøndalen Ski 52:29
185 Frederik  Osmundsen HEMING IL 52:30
186 Uffe Sogn Tomasgaard Drøbak Frogn IF ski 52:32
187 Bjørn Roar Hatten Gjelleråsen IF Ski 52:32
188 Marcus Kringlebotn Gjelleråsen Ski 52:33
189 Jon Hårstadhaugen VESTRINGEN IL 52:34
190 Ola Aalvik Nanset Ski 52:35
191 Petter Sunde Gjelleråsen idrettsforening 52:35
192 Axel Villanger Bang Røa IL 52:36
193 Henrik Sinding Abrahamsen Holmen IF 52:36
194 Jostein Svaland Dale Vallset Il 52:37
195 Magnus Granmo Finset Nes Ski 52:40
196 Nicolai J. Holter Henriksen Bækkelaget SK 52:41
197 Sondre Pedersen Nes Ski 52:42
198 Hans Kristian Evensen Sande Sportsklubb 52:43
199 Kevin Jessen Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 52:53
200 Cornelius Grini Drøbak-Frogn IL 52:57
201 Jonas Løkken Vallset Il 53:06
202 Peder Raastad Basmo Hamar Skiklubb 53:08
203 Håvard Aune Nittedal 53:13
204 Samuel Heimly Rønning Harestua 53:26
205 Thomas Thalberg Johannesen Try 53:31
206 Sigurd Bakken Hamre Nanset IF Ski 53:33
207 Jon Osnes Oseberg Skilag 53:34
208 Andreas Østensen Østre Toten Skilag 53:44
209 Henrik Branem Eriksen Trøsken IL 53:54
210 Andreas Hjelle Stordal IL Ski 54:01
211 Sondre Gaden Solberg Brøttum IL - Team Sjusjøen 54:02
212 Kristian Aleksander Toresen Lillomarka skiklubb 54:03
213 Kristian Markhus Brekke Lillomarka skiklubb 54:06
214 Sebastian Dietrich Bjørndal IF 54:09
215 Erik Tveraaen Torvbråten Vollen Ungdomslag 54:11
216 Fredrik Sangnæs Raufoss IL 54:14
217 Kristian Berg-Pedersen Fet skiklubb 54:16
218 Gard Mathias Dolve Mysen Trysilgutten IF 54:19
219 Torkild Rosvoll Asker Skiklubb 54:19
220 Teodor Birkeland Asker Skiklubb 54:21
221 Sivert Brekke Røa IL 54:26
222 Eivind Solberg Botne Skiklubb 54:27
223 Fredrik Berg Hansen Rinna il 54:28
224 Sondre Rishøi Trøsken IL 54:30
225 Bjørn Melaaen IL ROS 54:36
226 Patrick Lunde Roterud IL Ski 54:41
227 Sondre Langmo Vestre Aker ski klub 54:45
228 Magnus Torvund Nittedal IL 54:54
229 Jonas Utaker Vestre Aker Skiklub 54:57
230 Kasper Ussvær Bærums Verk IF 54:59
231 Jørgen Birch Eide Søre Ål Ski 55:01
232 Pelle Grjotheim Dahl Jardar 55:01
233 Herman Haakenstad Breck Strandbygda 55:10
234 Njaal Ellegaard Melby Vang Skiløperforening 55:20
235 Ole Lassesen Ekern Fossum IF 55:23
236 Erik Dahlhaug Freng Brøttum IL, Team Sjusjøen 55:23
237 Eivind Midtbø Øyulvstad Jardar 55:25
238 Eirik Noremsaune Koll 55:25
239 Nicolay Bjørnstad Berg Høybråten og Stovner 55:28
240 Torgeir Auråen KOLBUKAMERATENE , SKI 55:28
241 Edvard Skjolden Bærums Verk IF 55:29
242 Lars Rivenes Vaaler IFw 55:36
243 Andreas Hansen Beck Åsa Il 55:37
244 Herman Fausa Olsen Heming 55:40
245 Vemund Sander Brendøymoen Skimt 55:43
246 Erlend Rondeel Dfi ski 55:44
247 Erik Mathias Anderssen Granli IL 55:47
248 Elias Michelsen Tangen Oseberg Skilag 55:47
249 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 55:49
250 Jens Johan Brekke Lillomarka skiklubb 55:54
251 Truls Berge Vidnes Lyn Ski 55:56
252 Kristoffer Strand Raufoss Langrenn 56:01
253 Kristian Haugeland Andebu IL 56:10
254 Mathias Farestveit  Berge Rena IL SSK 56:11
255 Peder Flugstad Hasle Løren 56:20
256 Johannes Wiken Vang Skiløperforening 56:29
257 Tobias Wilhelmsen Nesodden skiklubb 56:30
258 Håvard Myrvold Jevnaker-ski 56:36
259 Ole Einar Ringen Rustad IL 56:38
260 Jonas Aas Fet skiklubb 56:42
261 Jørgen Lyngstad Lyngstad & Omegn IL 56:44
262 Lars Væråmoen Strandbygda Ski 56:45
263 Adam Flatland Høybråten og Stovner IL 56:50
264 Martin Vang Dahl Lyn Ski 56:53
265 Gudbrand Gisleberg Gran IL 56:58
266 Morten Harterman Bakketun Jardar 57:00
267 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka skiklubb 57:02
268 Eirik Enge Thomassen Ottestad Ski 57:03
269 Amund Svestad Hakadal IL 57:06
270 Ole Johan Bråten Vang Skiløperforening 57:08
271 Philippe Pignatel Jenssen Lommedalen Idrettslag 57:18
272 Nikolai Falck Heggen ØHIL langrenn 57:20
273 Sølve Nordahl Rolfsen HEMING IL 57:20
274 Simen Bergh Pedersen Oseberg Skilag 57:21
275 Marius Næss Høybråten og Stovner IL 57:24
276 Aasmund Skurdal Kjelsås IL 57:33
277 Bendik Aas Vestre Akers Skiklub 57:39
278 Emil Øhre Skiaker Gran IL 57:42
279 Mads Fredrik Lohne   57:52
280 Samuel Haugeto Holeværingen Ski 57:58
281 Elling Svee Gjerdrum IL 58:00
282 Jakob Sætra Ørje IL 58:02
283 Matteo Fregosi Maaø Rustad IL 58:04
284 Marius Stava Bærums Verk idrettsforening (BVIF) 58:05
285 Øyvind Nordbø Vikersund IF Langrenn 58:09
286 Fredrik Bådstangen Soon CK- Ski 58:14
287 Alf Kristian Rickertsen Hole Bækkelagets SK 58:27
288 Jakob Klavenes Berg Oseberg Skilag 58:28
289 Henrik Mathiesen Holmen IF Langrenn 58:31
290 Lars Thorsnes Lefdal IL Bjørn 58:47
291 Antonio Øfeldt Marstein Lom il 58:50
292 Henrik Koldberg Oppegård IL 58:53
293 Herman Paus Asker Skiklubb 58:55
294 Henrik Auseth ØHIL 58:56
295 Sondre Gjuvsland Eidsvold Værk Skiklubb 58:58
296 Bertil Østli Runi IL Mogutten 59:01
297 Simen Totlund   59:02
298 Emil Nilsen Austad IL Mogutten 59:05
299 Lewis Williams TRY IL 59:09
300 Even Øyen Try 59:09
301 Jonas Dale Fredriksen Nittedal IL 59:13
302 Eskil Hoel Bjørnstad Østre Toten Skilag 59:22
303 Filip Nyman Nanset Ski 59:27
304 Sondre B. Armann Røa IL 59:42
305 Andreas Askevold Kjelsås IL 1:00:01
306 Olav Bøthun VIK IL 1:00:15
307 Pål L Mork Lillehammer Skiklub 1:00:17
308 Johan Lauritz Gotzel Ringebu og Fåvang skiklubb 1:00:22
309 Jørgen Bjelke Kachel Vestre Aker Skiklubb 1:00:29
310 Trym Reinsnes Lind Fossum IF 1:00:46
311 Nils Martin Anvik Hellenes Drøbak Frogn IL 1:00:48
312 Even Lindaas Strandbygda il 1:01:01
313 Harald Sønes MjøsSki 1:01:04
314 Torjus Leite Rimstad Rustad IL 1:01:08
315 Lars Ole Skjørdal Sande Sportsklubb 1:01:19
316 Nicolai Heimbeck Arnesen Heming 1:01:20
317 Knut Ola Bredalen Kjellmyra IL 1:01:45
318 Kjartan Syltevig Molde og omegn IF 1:01:56
319 Elias Instefjord Heming 1:01:58
320 Thomas Blikstad Fossum 1:02:07
321 Jørgen Sømoen Vang Skiløperforening 1:02:08
322 Stian Sandberg Nittedal Ski 1:02:09
323 Ole Øyhaugen Gausdal skilag 1:02:18
324 Henrik Sundquist Wahl Hamar Skiklubb 1:02:31
325 Anton Mørkved Andersen Hamar Skiklubb 1:02:35
326 Eivind Jensløkken Njård 1:02:55
327 Nils Forren Ytre Snillfjord IL 1:03:03
328 Lars Kvarstad Liven Nordbygda/Løten Ski 1:03:09
329 Vetle Hægeland Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:03:16
330 Anton Eng Holmen IF 1:03:40
331 Kristian Urdahl Haugen Roterud IL Ski 1:03:41
332 Jonas Aass Østre Toten Skilag 1:03:43
333 Jakob Ødegaarden Stathelle 1:03:59
334 Marius Lund LØRENSKOG SKIKLUBB 1:04:11
335 Sebastian Lauritzen Fossum 1:04:22
336 Magnus Skogli   1:04:33
337 Erlend Almåsbak Johansen ØHIL 1:05:15
338 Casper Corneliussen   1:05:18
339 Sverre Baraas-Klungseth Eidsvoll værk skiklubb 1:06:03
340 Konrad Østeberg   1:06:18
341 Einar Brusletto Waldrop Njård 1:06:20
342 Kristoffer Eliassen Sørlie Siggerud 1:06:21
343 Thorvald Solvåg Pedersen Nes Ski 1:06:44
344 Axel Schøien Skimt 1:06:47
345 Isak Rasch Haugen ROS IL 1:07:07
346 Rolf Skøien Soon CK 1:07:30
347 Emil Kullerud   1:08:15
348 Kim-Andre Kolloen Nybygda IL 1:09:10
349 Sebastian Rendedal ØHIL 1:10:25
350 Aasmund Sanderud Nordgaard Skarnes I.L 1:10:53
351 August Henriksen Nesodden 1:10:56
352 Morten Bergane Siggerud IL 1:11:07
353 Jens Henrik Skjeltorp Soon CK 1:11:19
354 Kåre-Jørgen Bøe Varteig IL 1:12:51
355 Patrick Thomassen Vikersund IF Langrenn 1:13:22
356 Ola Soglo Vestad Lom il 1:14:09
357 Oliver Spenning Spydeberg IL, Geir Moen AS 1:15:22
358 Lars Berggren Kjellmyra 1:15:25
359 Jeppe Keyser   1:15:38
360 Sander Frimo Oppsal Fotball 1:18:37
361 Haakon Emmar Hoel Askim 1:20:00

Klasse Gutter 14 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Eirik Andreas Mortensbakke Bærums skiklub 40:21
2 Olav Rygnestad Haugerud Lyn Ski 40:21
3 Filip Fjeld Andersen Geilo IL 40:24
4 Kristoffer Berset Surnadal il 41:05
5 Håvard Moseby Kjelsås IL 41:22
6 Fredrik Grusd Fossum IF 41:25
7 Lasse Theodorsen Gjerdrum IL 41:26
8 Lars Mogstad Ranger   41:27
9 Bjørnar Stensrud Tyribakken Nesbyen IL 41:32
10 Sindre Vassdal Johannesen Strandbygda 41:34
11 Sivert Leander Johansen Drammens Ballklubb 41:35
12 Petter Stokkeland Tistedal friluftslag 41:36
13 Jo Brøste Nørstegård Dombås il 41:36
14 Eirik Sundheim Magnussen Skrautvål 41:41
15 Morten Sætre Rustad IL 41:45
16 Marius Sjølie Haslum IL 41:48
17 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 41:49
18 Albert Sperstad Bærums skiklub 42:04
19 Bård Eskil Bjørndalen Magnor UL 42:13
20 Ville Vakkila OW Pro Team 42:19
21 Ole Einar Borgaard Gjerdrum ski 42:20
22 Anders Kolstadbakken Rogne il 42:21
23 Kristoffer Ramsberg Kolbukameratene 42:28
24 Fillip Askildsen HEMING IL 42:31
25 Anton Jensen Kjelsås IL 42:41
26 Emil Arnkværn Fossum I.F. 42:43
27 Henrik Vik Tolo Lommedalens IL 42:46
28 Jonas Juel Fossum IF 42:47
29 Asmund Kjorstad   42:49
30 Gaute Norland Snøhetta IL 42:50
31 Henrik Klepp Rustad IL 42:51
32 Kristian Mikkelsplass Bromma 42:51
33 Øystein Rønning Strand   42:53
34 Matias Gran-Henriksen Fossum 42:55
35 Bjørn Anders Flågen Heming 42:57
36 Anders Johan Rogne Hakadal 42:57
37 Sigurd Wangen Lillehammer Skiklub 42:59
38 Jørgen Baklid Konnerud IL 43:07
39 Vegard Brenna Heddal IL 43:11
40 Anders Kristiansen Roberg Kjelsås IL - ski 43:15
41 Viktor Barkegren Domnarvets Goif 43:15
42 Herman Bjerke Lyn Ski 43:17
43 Hans Bernhard Burud Dy Sande Sportsklubb ski 43:19
44 Mads Andre Jørgensen Hagen Nesodden IF 43:19
45 Petter Elias Vestre Røkke Stordal IL langrenn 43:20
46 Vetle Storvik Gjelleråsen 43:21
47 Herman Sandborg Lommedalen IL 43:24
48 Lukas Liland IL Koll 43:26
49 Jens Christian Grymyr Bødalen IF/Ski 43:27
50 Knut Røhme Skedsmo Skiklubb 43:34
51 Jostein Rodahl Kvale Skedsmo Skiklubb 43:38
52 Erlend Tørstad Bækkelagets SK 43:40
53 Torjus Dybendahl Hartz Kjelsås IL 43:44
54 Martin Solvik   43:45
55 Vegard Ek Hagen IL Driv 43:45
56 Sindre Fløtre Øfsti Oppegård IL 43:47
57 Thomas Meinicke IL Jutul 43:48
58 Marius Bundli Karlsen Ullensaker skiklubb 43:49
59 Sigurd Ranheim Brynestad MjøsSki 43:49
60 August Farre Sandnes Fana IL 43:50
61 Nicolay Bjønness Yngsdal Rustad IL 43:50
62 Fredrik Flugstad Gjøvik skiklubb 43:52
63 Simen Nordahl Svendsen Mjøndalen IF 43:52
64 Edvard August Lund Rustad IL 43:56
65 Thomas Strand Eidsnes Spydeberg 43:58
66 Kristian Larsen MjøsSki 44:01
67 Nicolay Sevang Lyn Ski 44:03
68 Marius Ringstad Roterud IL Ski 44:07
69 Lars-Haakon Kvernvolden Ottestad Ski 44:08
70 Torjus Helland With Bærums skiklub 44:09
71 Carl August Brechan HEMING IL 44:10
72 Johannes Engdahl Domnarvets Goif 44:16
73 Tom-Erik Johnsen Lillomarka skiklubb 44:17
74 Emil Wiig Skimt Langrenn 44:18
75 Øyvind Løvstad Sørum IL 44:25
76 Jørgen  Stigen Fredrikstad Skiklubb 44:26
77 Daniel Nyvoll Fossum IF 44:29
78 Martin Haarstad Heggedal IL 44:30
79 Eirik Nordaas Strandbygda il 44:34
80 Håkon Jørgen Grude Rustad IL 44:37
81 Eivind Carlsen Skimt 44:39
82 Espen Hegstad Krüger Lyn Ski 44:42
83 Trygve Glomsrød tistedalen fl 44:58
84 Øystein Kolberg Brennum Lillehammer Skiklub 45:08
85 Sander Thon Etnedal Skilag 45:11
86 Aslak Djuve Lyn Ski 45:14
87 Sander Stokkli Fredriksberg Vang Skiløperforening 45:14
88 Magnus Mørk Runar ski. 45:15
89 Filip Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 45:16
90 Ole Martin Hjellødegård Nybygda 45:16
91 Nikolai Jones Arnesen   45:20
92 Sjur Kvisle   45:21
93 Fridtjof Myrvold Andberg Lillehammer fotballklubb 45:23
94 Jørgen Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 45:23
95 Sigurd Wilmo Bækkelaget SK 45:24
96 Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL 45:26
97 Lars Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 45:31
98 Herman Valset Drammens Ballklubb 45:36
99 Jonas Hammer   45:36
100 Tobias Oftedal Stokkeland Oddersjaa Ssk 45:40
101 Henrik Bjørnstad Koppang Haslum Ski 45:42
102 Simen Offigstad Øyer/Tretten IF 45:43
103 Johan Teodor Westly   45:45
104 Jacob Bjelke Kachel HEMING IL 45:46
105 Sivert Thoreid Hovland Sørum IL ski 45:49
106 Christian Theodorsen Heming 45:50
107 Håvard Hovde MjøsSki 45:51
108 Alexander Engebretsen Drammen Strong 46:00
109 Nils Petter Aamodt Grønlie Røa IL 46:02
110 Johan Bjørtomt Gjerdrum il ski 46:02
111 Torjus Loen Lillehammer Skiklub 46:05
112 Peer Anton Zahl RUSTAD I.L. 46:09
113 Iver Hustvedt Rustad IL 46:11
114 Vemund Næss Jensen   46:14
115 Osmund Øversjøen Fossum 46:14
116 Jan-Henrik Melbø Spydeberg IL 46:16
117 Petter Høst Sølna Heming 46:17
118 Vegard Madsstuen Njård 46:17
119 Kristoffer Dunham Bærums Skiklubb 46:18
120 Mikael Ripel Høgman Gulset iF/Grenland ski 46:21
121 Anders Ringen Bjerke ILski 46:23
122 Kristian Fodstad Karlsen Strandbygda il 46:24
123 Ola Hansen-Møllerud Hauen Alvdal 46:24
124 Halvor Elverum Stokke il 46:26
125 Thomas Stangjordet   46:31
126 Fredrik Hesselberg Hakadal IL 46:34
127 Rasmus Hemma Brøttum IL 46:35
128 Kasper Fosser Heming 46:36
129 Elias Jonsson Kjelsås ski 46:45
130 Jakob Kaasen Bærums skiklub 46:51
131 Ola Lier Asker Skiklubb 46:52
132 Erik Honganvik Holen Magnor UL 46:54
133 Jørgen Wulfsberg IL Koll 46:54
134 Sivert Laukli Konnerud IL 47:01
135 Øivind Wøien Stø Lillehammer Skiklub 47:02
136 Mads Ulrich Mjanger Koll 47:08
137 Ola Trommald Straumsheim Lyn Ski 47:14
138 Håkon Thunshelle Øvstedal Kjelsås 47:14
139 Hauk Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 47:15
140 Marius Sæther   47:16
141 Kristian Sollie Kjelsås IL Ski 47:16
142 Kristoffer Seegaard Gjøvik skiklubb 47:18
143 Børge Brenås   47:18
144 Theodor Musum Sundbye   47:18
145 Oskar Kjonerud-Waage Ottestad IL 47:19
146 Sondre Nydal Høybråten og Stovner IL 47:20
147 Henrik Schiøtz Svea skilag 47:24
148 Herman Caspersen Heming 47:24
149 Rasmus Børset Westad Lillehammer Skiklubb 47:27
150 Øystein Høistad Bruce Lillehammer Skiklub 47:32
151 Einar Melsom Fossum IF 47:50
152 Herman Kjærnsmo Bærums skiklub 47:54
153 Sondre Juven Nesbyen Idrettslag 47:54
154 Sander Kulstad Haugen Østre Toten Skilag 47:56
155 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Jardar 47:59
156 Torjus Jahren Nilsen   47:59
157 Lars Moen Hamar Skiklubb 48:00
158 Sander Østensen Østre Toten Skilag 48:00
159 Sindre Schonhowd Svea skilag 48:01
160 Asbjørn  Nisi Gransherad IL 48:04
161 Christian Bull Osmundsen Heming, IL 48:06
162 Eivind Røe Gullingsrud Nesbyen Idrettslag 48:07
163 Magnus Myrvold kjellmyra il/solør ski 48:07
164 Ørjan Lie Nesbyen IL 48:09
165 Eirik Kjelland-Mørdre Koll IL 48:09
166 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklubb 48:09
167 Syver Røhnebæk Kongsrud Vikersund IF Langrenn 48:10
168 Hans Kristian Stubban Hygen Lørenskog 48:14
169 Erlend Sørlie Hernes IL 48:18
170 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 48:18
171 Mads Arnesen Fredrikstad SK 48:24
172 Karl Hallberg Ringstad   48:30
173 Erik K. Christiansen Holmen 48:31
174 Peder Tinius Waalen Holmen IF 48:34
175 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 48:35
176 Kristian Mork Nielsen Gjerdrum IL, Ski 48:35
177 Henrik Brodshaug Langaas Raufoss Il langrenn 48:37
178 Bjørn Berdal Lommedalens IL 48:38
179 Sindre Rolfsen Haugmo Heming 48:44
180 Henrik Olaussen Oppegård IL 48:44
181 Lars-Martin Fossgard Asker Skiklubb 48:44
182 Martin Moosmayer Holmen IF 48:45
183 Hermund Ulvensøen Skoppum IL Ski 48:45
184 Birger Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 48:46
185 Gaute Owren   48:47
186 Fredrik Mysen Heggelund Lillehammer Skiklub 48:47
187 Vebjørn Karlsen Fjellblom IL 48:54
188 Elias Hoel Østre Toten Skilag 48:55
189 Simen Smestad Lillehammer ski klubb 48:56
190 Jonas Kristiansen Gjelleråsen Ski 48:56
191 Kristian Fabricio Tveiten Jardar IL 49:01
192 Jonas Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 49:02
193 Sigurd Dyrstad Kjelsås IL 49:03
194 Fabian Sparboe Røa 49:05
195 William Støkken Njård 49:08
196 Johan Warholm SØMNA IL 49:16
197 Vegard G. Pettersen Raufoss Langrenn 49:18
198 Andrè Torset Roterud IL 49:20
199 Tobias Hagelund Båstad IL Ski 49:36
200 Anders Lervik Asker Skiklubb 49:36
201 Fredrik Wisløff Bækkelagets SK 49:36
202 Ørjan Berger Sand IF/Team Odal 49:47
203 Carl-Martin Sandvold Raufoss Il langrenn 49:48
204 Christoffer Herredsvela Sørum IL 49:53
205 Hermann Skram Botterud Bærums skiklub 49:58
206 Emil Jaksland Bødalen 50:10
207 Tor Kristian Grindaker   50:16
208 Emil Stordahl Trøsken IL 50:16
209 Henrik Forfang Huuse Søre Ål 50:24
210 Håkon Lund IL Bevern 50:28
211 Sigmund William Cook Koll IL 50:28
212 Ole Reidar Tallakstad Svarstad Il Ski 50:31
213 Hans Agner Strand Holmen IF Langrenn 50:35
214 Sindre Holm IL. Jardar 50:40
215 Sigurd Gjerdingen Søndre Ål Spkl 50:41
216 Ola Jåvold Landmark Fossum 50:50
217 Peder Bollingmo Kjelsås IL 50:51
218 Vetle Harviken Hernes IL 50:55
219 Markus Olsson Rustad IL 50:56
220 Eivind Solheim Stokke ski 50:59
221 Simen Ramsdal Eikefjord IL 51:00
222 Petter Hangerhagen Stokke il Ski 51:02
223 Peder Stenberg-Nilsen   51:03
224 Hermann Herger Lindgren IL Jutul 51:03
225 Halvor Uttian Skedsmo Skiklubb 51:03
226 Ådne Gigernes Nes Ski 51:04
227 Vebjørn Sveen Redalen ski 51:05
228 Christian Truyen Ryssdal   51:08
229 Elias Nissen-Lie Lyn Ski 51:08
230 Thomas Heyn Skedsmo Skiklubb 51:36
231 Morten Greibesland Askim IF 51:37
232 Henrik Getz Bergmo Moelven IL 51:37
233 William Schiøtz Oppegård IL 51:40
234 Robin Alexander Skjellum Oppegård IL 51:40
235 Edvard Lauritz Sæthern Magnor UL 51:45
236 Martin Hoff Søndre Land IL 51:48
237 Vegard Hauge Bækkelagets Sportsklub 51:49
238 Jan Erik Kørra Kjellmyra IL 51:49
239 Marcus Ness Oppegård Idrettslag 52:00
240 Jonathan Brooks Lommedalens IL 52:01
241 Erik Rolfsen Haugmo Heming 52:06
242 Sander Nielsen Gjøvik skiklubb 52:12
243 Vidar Brenna Skrautvål Il 52:14
244 Nikolai Leistad Nes Ski 52:19
245 Kristian Erling Skogvold Skedsmo Skiklubb 52:20
246 Jakob Raaum Egner Skedsmo Skiklubb 52:20
247 Andreas Welhaven Hamar Skiklubb 52:20
248 Henrik Tøn Løvhaug HEMING IL 52:29
249 Mikkel Amb Ringsaker IF 52:32
250 Herman Riber Bødalen IF 52:33
251 Karl Biehl Haslum 52:38
252 Jesper Hogseth Fet skiklubb 52:41
253 Magnus Fraurud Vang Skiløperforening 52:42
254 Anton Linnerud Andreassen Rælingen skiklubb 52:42
255 Ole Anton Lybæk Båstad Ski 52:44
256 Ole Andreas Grøtting Hernes IL 52:48
257 Ola Smedshammer Tynset IF 52:51
258 Jostein Dugstad Lyn Ski 52:55
259 Lavran Thorstensen Rustad 52:58
260 Gjermund Bjørklund IL Mogutten/Team Odal 52:59
261 Jesper Juvik Sand IF / Team Odal 53:01
262 Lars Lyshaug Øyer/Tretten Idrettsforening 53:02
263 Sigurd Skatvedt Åsen IL 53:06
264 Eirik Tveit Langerud MjøsSki 53:06
265 Mads Hagen Nøtterøy 53:07
266 Aksel Bergskaug Koll IL 53:12
267 Bjørn Olav Blakstad Sørum IL 53:21
268 Vegard Ness HEMING IL 53:25
269 Haakon Døssland   53:25
270 Bendik Blom  Olrud Fredrikstad Skiklubb 53:26
271 Erik Klev Bergheim Fossum IF 53:35
272 Øystein Bakke Bærum Skiklubb 53:39
273 Martin Varsi Bærums Verk IF 53:41
274 Trym Tellefsen Heidal IL 53:42
275 Martin Solbakken Jardar 53:42
276 Brynjar Strand Øyer Tretten IF 53:43
277 Kristian Dahl Hauglum Sande Sportsklubb 53:46
278 Lavrans Husebye Heming 53:48
279 Herman Grytnes Holmen IF 53:52
280 Vetle Thrane Øen IL Jutul 53:57
281 Ole Kristian Solberg Nittedal IL 53:59
282 Kjell Olav Bø Marthinsen Heddal IL 54:03
283 Sylfest Horten Søre Ål IL 54:07
284 Marius Vesterås Varde IL 54:09
285 Even Mangset MjøsSki 54:18
286 Tobias Olsen Fredrikstad skiforening 54:20
287 Aleksander Sørli Johnson Vang Skiløperforening 54:25
288 Henrik Bokrudstad Næroset IL 54:25
289 Halvor Nordhagen Strandbygda 54:30
290 Ola Harerusten Heidal IL 54:31
291 Henrik Glede Hauge Njård 54:35
292 Vegard Nordby Bækkelagets Sportsklub 54:54
293 Jo Falck-Ytter MjøsSki 54:58
294 Morten Ellingsæter Mürer Gjelleråsen IF 55:03
295 Fredrik Biering Mohr Heming, IL 55:19
296 Eirik Bjørkavåg Bærum Skiklubb 55:24
297 Halvor Villanger Raufoss IL 55:34
298 Torstein Libakken Vang Skiløperforening 55:36
299 Mathias Haugen Tverbekkmo RIL Langrenn 55:44
300 Sander August Standal Jensen Drøbak-Frogn IL 55:55
301 Petter Linberg Lillehammer Skiklub 56:03
302 Morten Malerstuen Bjørndal IF Ski 56:05
303 Torjus Løvholm Vang Skiløperforening 56:13
304 Mads Harsem Holmen langrenn 56:31
305 Nikolai Stavdal Bjørndal IF 56:36
306 Simen Meistad  Hermansen Fredrikstad Skiklubb 56:37
307 Sander Jønsrud Haugli   56:44
308 Johan Fredrik Bergland ØHIL 56:54
309 Stig Henning Nereng Nordre Land IL 57:04
310 Jesper Ugedal Lørenskog Skiklubb, Langrenn 57:50
311 Sondre Helland With Bærums skiklub 58:37
312 Bror Magnus Sundseth Sand Rustad 59:56
313 Andreas Skorpen Fossum IF 1:00:02
314 Vetle Solodden Lier Koll 1:00:10
315 Halvor Flathagen Hernes IL 1:00:34
316 Trym Hirkjølen   1:00:41
317 Tomas Fossum Gustavsen MjøsSki 1:00:54
318 Sindre Alvim Spydeberg IL 1:01:27
319 Jørgen Sjeggestad   1:01:31
320 Mikkel Ruud Blom Nøtterøy Ski 1:01:47
321 Haakon Johannesen Askim IF 1:01:59
322 Sverre Strømseth Lillehammer ck 1:02:29
323 Sondre Kulseng Holmen IF 1:02:30
324 Philip Krogh Team Krogh 1:09:20
325 Anders Guldal Bramness Koll 1:13:13
326 Maximilian Dethloff   1:13:50

Klasse Gutter 15 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Vebjørn Hegdal Larvik Ski/Team 2022 36:50
2 Petter Bergmann KOnnerud IL/ Team Drammen 36:53
3 Emil Intelhus Brøto   36:54
4 Patrick Fossum Kristoffersen Ullensaker skiklubb 36:55
5 Fredrik Bucher-Johannessen Fossum IF 36:58
6 Oscar Moe Heming 37:05
7 Erik Høiås IF Birkebeinersen Ski 37:07
8 Magnus Bøe Fossum IF 37:07
9 Simen Myhre Koll 37:11
10 Jørgen Lippert Trøsken IL 37:37
11 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 38:04
12 Jon Rolf Skamo Hope Hyen IL 38:04
13 Johannes Bjertnæs Jevnaker IF ski 38:04
14 Kristian G Hegg Botne Skiklubb 38:05
15 Christoffer Henningsen Lillehammer Skiklub 38:06
16 Sindre Johansen Spydeberg IL 38:09
17 Sivert B. Langerud Lier IL 38:13
18 Håkon Kjelland-Mørdre Koll IL 38:25
19 Sedrik Engebø Ullebø Førde il 38:38
20 Marcus Arnesen Sport 1 38:38
21 Håkon Asdøl IL Jardar 38:42
22 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb 39:07
23 Mats Kobbersletten Jensen   39:10
24 Øyvind Rikheim Haugan Heming 39:13
25 Petter Dalen Vegårshei 39:14
26 Daniel Bergquist Rømskog Il 39:15
27 Niklas Gustavsen Botne Skiklubb 39:15
28 Andreas Bossum Søre Ål IL 39:17
29 Kristoffer Ahlstrand Murphy Koll IL 39:17
30 Andreas Magnussen Nittedal IL 39:18
31 Anders Øium Tormod Skilag 39:18
32 Ole Marius Kirkeng IL ROS - ski 39:18
33 Jakob Stensåsen Kjelsås IL 39:19
34 Jonas Strøm Scheie Vang Skiløperforening 39:19
35 Sigve Ansgar Solberg Botne Skiklubb 39:20
36 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 39:20
37 Ole Haldor Ensrud Trøsken IL 39:20
38 Gjermund Tørnqvist Halden Koll 39:21
39 Eirik Bergo Røa IL 39:21
40 Harald Østberg Amundsen Asker Skiklubb / Team G-sport 39:21
41 Iver Skaarseth Lillehammer Skiklub 39:22
42 Sivert Sælid Haugsbygd IF 39:22
43 Jan Espen Spydevold Varteig 39:23
44 Thomas Engebråten Nes Ski 39:31
45 Trym Moeng Jensen Kjelsås IL 39:35
46 Vebjørn Hallberg Bakkestuen Brøttum IL / Team Sjusjøen 39:43
47 Henrik Tallakstad Svarstad Il Ski 39:52
48 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb/Team G-sport 39:52
49 Petter Ihlebæk DFI/Team Toyota Follo 39:57
50 Håvard Offigstad Søre Ål IL 40:02
51 Endre Georg Svendsen Trøsken IL 40:08
52 Lauritz Rokne Vågen Koll IL 40:09
53 Rasmus Krogstad HEMING IL 40:13
54 Fredrik Aasen Strømsnes Lier IL 40:16
55 Simen Andersen Drøbak frogn IF 40:19
56 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 40:22
57 Tobias Teien Larvik ski 40:23
58 Bjørnar Kj Jacobsen Driv IL Ski 40:24
59 Ole Flatebø MjøsSki 40:24
60 Eirik Langedal Breivik Koll IL 40:25
61 Iver Johan Knotten Ivrig Il 40:32
62 Markus M. Unneberg Oseberg Skilag 40:33
63 Eirik Bergene Aabrekk IL Runar 40:34
64 Petter Tallerud Bakkelund kolbukammeratene il 40:38
65 Jørgen Bakken Hodt Konnerud IL 40:46
66 Ole Kristian Lae Mjøndalen IF 40:46
67 Halvor Hårstadhaugen VESTRINGEN IL 40:51
68 Georg Kaasen Bærums skiklub 40:52
69 Magnus Brath Skurdal Bærrums Verk IF 40:59
70 Fredrik Kviteberg Moholt Jevnaker IF ski 41:01
71 Simen Munch Wahl Bjørndal IF 41:02
72 Victor Wejden Team G-Sport Asker 41:02
73 Per Helge Hvalbye Redalen ski 41:03
74 Markus Høgne Rømskog Il 41:06
75 Christian Assev Øyen HEMING IL 41:07
76 Mikael Falkendal Drøbak-Frogn IL Ski, Team Toyota Follo 41:07
77 Sander Berntsen   41:07
78 Iver Kleiven Lalm IL 41:08
79 Sivert Bøen Kjelsås IL 41:11
80 Thomas Ødegaarden Stathelle/grenland ski 41:18
81 Jonatan Norbye Koll 41:20
82 Vegar Tiller Moelven il Ski 41:22
83 Martin Borge Heir Fossum IF 41:26
84 Andreas Nærheim Edvardsen Fet skiklubb 41:28
85 Jørgen Kjos Barkenæs Fet skiklubb 41:35
86 Jørgen Krogsæter Ullensaker skiklubb 41:37
87 Anders Grundt Njård 41:37
88 Erik Gellein Halvorsen Botne SK 41:42
89 Emil Morgenlie Skei Kjelsås 41:44
90 Even Seeberg Nittedal IL 41:56
91 Hans-Petter Madsen Koll 42:06
92 Joakim Herbrandsen Rustad IL 42:20
93 Jostein Tandberg Kjelsås IL - ski 42:28
94 Vincent Meo Røa IL 42:28
95 Ole Martin Solheim Ruud Fossum IF 42:31
96 Esten Sørhus Åslia skilag 42:34
97 Kristoffer Nyberg Åslia skilag 42:35
98 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 42:46
99 Aleksander Wold Høybråten og Stovner 42:47
100 Christoffer Trandokken Njård Langrenn 42:48
101 Håkon Nortvedt Sande Sportsklubb 42:48
102 Kristian Nilsen IL Jardar 42:51
103 Kristian Karset Broen Vang Skiløperforening 42:52
104 Morten Vikerhaug Fet skiklubb 42:53
105 Anders Haga Åsen IL 42:54
106 Andreas Staune-Mittet Roterud IL 42:55
107 Herman Kristoffer Tveten Røa IL 42:57
108 Simen Berger Fet skiklubb 43:06
109 Magnus Bjørkeng Aaløkken Bækkelaget sportsklubb 43:07
110 Henrik Udnæs Brokke Fossum 43:07
111 Erik Hattestad Lillehammer Skiklub 43:10
112 Petter Bernhard Huth Trøsken IL 43:11
113 Sigve Kolderup Trøsken IL 43:14
114 Victor Synnestvedt Åsen IL 43:16
115 Erlend Hauglum Slettene Drøbak/Frogn Ski 43:17
116 Ask Moe Løite Sørkedalens IF 43:17
117 Trym Overrein Lunde Røa IL 43:21
118 Edvard Dybevold Hesle Lyn Ski 43:26
119 Torger Haukåen   43:29
120 Henning Åsheim Kjelås 43:29
121 Robin Ulverud Gjerdrum IL - Ski 43:30
122 Phillip Blindern Myhre Koll IL 43:35
123 Njål Gunnar Nicolaysen Nittedal IL 43:36
124 Magnus Wiik Eckhoff Røa IL 43:38
125 Vemund Holm   43:39
126 Martin Morgenlien Skamo Fet skiklubb 43:44
127 Vegard Holm Gundersen Team G-Sport Asker 43:48
128 Amund Kirkebøen Husom Lillehammer Skiklub 43:53
129 Erlend Hordvei Koll 44:09
130 Kristian Jakobsen Gjøvik skiklubb 44:13
131 Trygve Lunde LØRENSKOG SKIKLUBB 44:28
132 Olav Thorkildsen VUL 44:30
133 Simen Åmodt Amundsen Hof Il 44:31
134 Andreas Rosendahl Evensen Bærums Verk IF 44:40
135 Mats Andre Hysjulien VESTRINGEN IL 44:46
136 Sebastian Ivan Hansen Vind IL 44:47
137 Jens Erling Bråten Vang Skiløperforening 44:58
138 Jonas Onshuus Botne Skiklubb 44:59
139 Magnus  Harstveit Rustad IL 45:03
140 Henrik Thorsnes Lefdal IL Bjørm 45:04
141 Martin Sollie Nåtedal IL Ivrig 45:04
142 Per Ivar Reinemo Hamar Skiklubb 45:05
143 Henrik Husdal Drøbak-Frogn i.l. 45:05
144 Sebastian Drøyer Lyn Ski 45:15
145 Even Skeide Eidsvoll værk skiklubb 45:22
146 Mathias Chr. Hagen Sande Sportsklubb 45:25
147 Jørgen Mydske Wang Heming 45:30
148 Sebastian Baastad Berg Jardar 45:30
149 Jørgen Haraldstad Heier Oddersjaa 45:34
150 Marius Holmsen Fossum IF 45:35
151 Tore Heir Koll 45:38
152 Alexander Bjørnstad Berg Høybråten og Stovner 45:39
153 Oskar Testad Bærums Verk IF 45:39
154 Hans Kristian Sørum MjøsSki 46:08
155 Sebastian Vålbekk Vaaler IF 46:09
156 Åsmund Stein Bærums verk 46:10
157 Lars Olav Rian Brynildsen Koll IL 46:12
158 Sander H. Rogndokken Fet skiklubb 46:12
159 Anton Evensen Søre Ål IL 46:13
160 Magnus Aasrud Nittedal IL 46:14
161 Kristian Funderud   46:14
162 Jacob Rosenvinge Høyem Søre Ål IL 46:15
163 Tarjei Holo Fossum IF 46:25
164 Per Kristian Skalmerud Koll 46:33
165 Erik Riis Enander Gjelleråsen IF 46:36
166 Andreas Granstrøm Grenland Ski / Hei IL 46:40
167 Embrik Nikolai Grann Hevrøy Try 46:50
168 Aleksander Brendemoen Tormod Skilag 46:52
169 Herman Andreas Andersen Ås IL 46:55
170 Patrick Sandgrav LØRENSKOG SKIKLUBB 46:57
171 Ole Christopher Fløgstad Larsen Skedsmo Skiklubb 46:57
172 Bjørn Erik  Langstein Tomrefjord IL - Ski 47:10
173 Bjørnar Brevik Åsen IL 47:13
174 Sivert Seim Hamar Skiklubb 47:17
175 Simen Nylenna Wager Røa IL 47:25
176 Håkon Horndalsveen Bærums Verk IF 47:50
177 Daniel Hansen Nesodden IF 48:22
178 Vebjørn Carlsen Vollen Ski 48:27
179 Morten Thorsdalen Oddersjaa 48:34
180 Marius Brandbo Næroset il ski 48:37
181 Christoffer Undseth Grenlandski, Gulset 48:40
182 Sigvard Helsingen Nesodden IF 48:55
183 Johan Elias Hogrenning Trysilgutten IL 49:06
184 Håkon Sandaker Bærums verk 49:07
185 Andreas Bothner Team Odal / Sand IF 49:11
186 Roman Magnus Lørken Gausdal 49:14
187 Fredrik Nordby Fet skiklubb 49:39
188 Audun Midttun Systad Lyn Ski 49:40
189 Bendik Aas Fredrikstad SK 49:56
190 Daniel D. Medlien Moelven IL/Team Sjusjøen 50:02
191 Fredrik Jensen Nordbygda/Løten 50:03
192 Henrik Hestnes Gjelleråsen IF 50:08
193 Jacob Brenna Christophersen   50:09
194 Oliver Danielsen Vollen Ski 50:09
195 Sigurd Varhaugvik Lyn Ski 50:39
196 Ivar Wangensteen Fjellblom IL 50:39
197 Anders Aksnes Smith Fossum IF 50:39
198 Axel Alm Hovland Bækkelaget SK 50:54
199 Sindre L.S. Ekern Heggedal IL 50:56
200 Vegard Brække MjøsSki 51:00
201 Sindre Magnussen Jevnaker if 51:02
202 Mathias Bueng Gjone Kvelde Il 51:09
203 Rein Bentdal Lillehammer Skiklubb 51:20
204 Thorbjørn Lund Onsaker Trøsken IL 51:23
205 Erling Nesset   51:36
206 Jonas Mæhlum Røa IL 51:50
207 Jordan Hamilton   52:26
208 Jørgen Jenvin Høiden Fredrikstad SK 52:53
209 Erik Jensen Misje Heggedal IL 52:54
210 Audun Rognerud Bøe Røa IL 52:58
211 Martin Aleksander Hjemaas Svindal Fet skiklubb 53:19
212 Vegard Omsland Oddersjaa 53:28
213 Kristoffer Bilgrav Sæther Vind IL 53:32
214 Engebret Lønnum Kjelsås IL 53:41
215 Erling Husøy Driv IL 53:45
216 Nicolai Tofte Asker Skiklubb 54:02
217 Henrik Opsand Skimt 54:20
218 Mathias Sørnes Karlsen Kjelsås IL 54:22
219 Sindre Fougner Kjelsås IL 54:45
220 Østen Myhre Haug Tormod Skilag 55:36
221 Vidar Fjerdingøy SØMNA IL 55:40
222 Kristian Flock Gjelleråsen 57:20
223 Justus Garvs   57:26
224 Karl Filip Bjerke Einarsson IK Stern 1:00:48
225 Kristian Width Holmen IF 1:00:59
226 Karl August Schultz LØRENSKOG SKIKLUBB 1:01:25
227 Erlend Nilsen Løten FK 1:02:38
228 Eirik Skagestad  Størdal Faaberg IL 1:02:41
229 Kevin Lunde Tyrili 1:03:27
230 Herman Gording Hong Lillehammer cykleklubb 1:05:38
231 Even Grini MjøsSki 1:06:22
232 Thomas Skogli Hagen   1:17:35
233 Chris Tommy Rognerud Vaaler IF 1:22:02

Klasse Gutter 16 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Petter Stakston Søre Ål IL 35:08
2 Ivar Andre Ryttervold Frogner IL 35:09
3 Amund Hoel Frogner IL 35:13
4 Thomas Bucher-Johannessen Fossum IF 35:17
5 Sigurd Rønning Vikersund IF Langrenn 35:23
6 Herman Martens Meyer Frogner IL 36:19
7 Endre Strømsheim Bærums skiklub 36:21
8 Mårten Soleng Skinstad   36:22
9 Lars Sønsterud Bækkelagets Sportsklub 36:23
10 Marius Svendsby Tistedalen FL-Ski 36:23
11 Karsten Martinussen   36:24
12 Ole-Jørgen Folkestad Trøsken 36:24
13 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 36:26
14 Jonas Kolderup Lund Rustad 36:35
15 Øystein Hatlestad Hovland Jardar IL 37:18
16 Christian Magnus Hjelde   37:18
17 Viktor Nilsen Rømskog IL ski 37:20
18 Georg Johan Benestad Heming 37:24
19 Vegard Stornes Iversen asker skiklubb team g-sport 37:25
20 Jonas Fremming Heming 37:26
21 Kjetil Stuge Bånerud Koll 37:26
22 Jakob Velle Bækkelagets SK 37:27
23 Borgar Norrud Røa IL 37:27
24 Sverre Bang Støeng Hamar Skiklubb 37:28
25 Ole-Einar Brukvangen VSF 37:44
26 Petter Fagerhaug Gjerdrum ski 37:46
27 Ole Ingar Sel   37:46
28 Ola Nygård Snellingen Svea skilag 37:51
29 John Birk Forbord Johnsen Gjelleråsen IF 38:12
30 Lars Norheim Christiansen Botne Skiklubb 38:12
31 Jon Amund Vold Heming 38:16
32 Jens Andersen Ullensaker skiklubb 38:16
33 Vetle Gunnar Lyckander Gran IL 38:17
34 Anders Nyaas Tynset IF 38:18
35 Jørgen Fischer Nes Ski 38:18
36 Marius Backe Botne SK 38:18
37 Eirik Haug Driv IL 38:22
38 Bjørn Georg Riksaasen Vågå IL 38:29
39 Sebastian Lunde Ullensaker skiklubb 38:33
40 Henrik R Granseth Lillehammer Skiklubb 38:39
41 Ingar Høiseth Frogner IL 38:42
42 Petter Andrè Kleiven   39:02
43 Torger Bjørnson Risdal STEIL 39:02
44 Erling Moseby Koll IL 39:03
45 Kristian Kvamme Vegårshei Il 39:08
46 Håkon A. Kjonerud Lillehammer Skiklub 39:09
47 Emil Wiik IL ROS 39:13
48 Didrik Singsaas Magnussen Bærum Skiklubb 39:14
49 Oscar Jonsson Jardar IL 39:17
50 Ivar Jevne Arnesen Hamar Skiklubb 39:18
51 Bård Tollef Tveiterås Lyn Ski 39:20
52 Henrik Romundstad Heming 39:21
53 Sigurd Agnalt Trøsken IL - Ski 39:26
54 Eirik Pettersen Nittedal IL 39:27
55 Kristian Røise Kolbukam il 39:28
56 Eirik Ellefsen Frikstad Oddersjå 39:31
57 Sivert Onshuus Olsen   39:46
58 Marcus Solbakke Bækkelaget 40:00
59 Fredrik Haugen Petersen Rustad IL 40:01
60 Audun Heimdal Konnerud 40:03
61 Matteo Rokke Heming 40:03
62 Håkon Berg-Pedersen Heming 40:12
63 Lars Bovold Østby I.L 40:14
64 Fredrik Gulbrandsen Nes Ski 40:23
65 Øystein Nordaas Strandbygda il 40:23
66 Lars Gustav Rogne Hakadal 40:23
67 Jonas Aasbø Surnadal il 40:24
68 Marius Myren Nybø Nes Ski 40:26
69 Eirik Sømoen VSF 40:29
70 Eirik Torjussen IL Jardar 40:30
71 Vetle Sommerstad Raufoss ski 40:37
72 Bernt Marius Rørstad Volda Turn og Idrettslag 40:45
73 Magnus Mikalsen   40:46
74 Tore Berdal Kyrksæterøra IL 40:49
75 Sebastian Haugeto Holeværingen Ski 41:03
76 Jørgen Johan Bjørtomt Bærums Verk IF Ski 41:06
77 Even Lindstad Børresen   41:12
78 Knut Skrindo Gol Il 41:19
79 Sindre Riediger LØRENSKOG SKIKLUBB 41:21
80 Thor Gudmund Weisz Koll 41:23
81 Mikkel Førsund Bærums Skiklubb 41:26
82 Sigve Smedshammer Tynset IF 41:26
83 Emil Ellingsen   41:31
84 Estin Kleiven   41:44
85 Sivert Knotten Svarstad il 41:44
86 Eirik Westbye Nittedal IL 41:46
87 Fredrik Dalen Vang Skiløperforening 41:49
88 Erik Aurmo Lom il 42:08
89 Erlend Berg Krokstadøra il 42:13
90 Erling Tveter Holmen IF - Langrenn 42:19
91 Erlend Nordal Gran Bærums skiklub 42:21
92 Remi Kleppan Stokke il 42:22
93 Mats Burud Skjølsvold   42:23
94 Sander Emil B-H Wold Bærums Verk IF Langrenn 42:32
95 Edvin Grundnes gjellerasen 42:39
96 Marius B. Fredriksen Botne Skiklubb 42:48
97 Anders Karlsen Strandbygda il 42:48
98 Ulrik Astrup Arnesen Il Heming 42:51
99 Jonas Moosmayer Holmen IF 43:03
100 Eivind Kampesæter Slaaen Raufoss Langrenn 43:10
101 Leik Torsteinsen Bærums Verk IF 43:16
102 Magnus Molstad Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 43:17
103 Magnus Rønningen   43:18
104 Erlend Rinden Skedsmo Skiklubb 43:31
105 Olav Katle Fleten Asker Ck 43:33
106 Snorre Ødegaard Konnerud IL Ski 43:42
107 Gunnar Wang-Haugseth LØRENSKOG SKIKLUBB 43:49
108 August Linnerud Fredø Røa Langrenn 43:52
109 Christoffer Bakke Soon CK 43:55
110 Martin Wangen-Eriksen Røa IL 44:03
111 Erlend Andreas Knutsen Magnor Ski 44:05
112 Johan Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 44:15
113 Pål Anders Rønningen Ringebu-Fåvang skiklubb 44:32
114 Sigurd Ringen Bjerke ILski 44:39
115 Jacob Andreas Wulff Wold Røa IL 45:04
116 Lars Alhaug Svea skilag 45:06
117 Martin Snerle Lalm IL 45:25
118 Anders Stiansen Nygaard Drøbak-Frogn IL 45:43
119 Håvard Nord Mjømen Nittedal IL 46:06
120 Håkon Moseng Gjerdrum IL 46:20
121 Svein Harald Nereng   46:20
122 Pål Spone Vikersund IF 46:21
123 Ole Andre Skonnord Konnerud IL 46:27
124 Sander Wangensteen Fjellblom IL 46:35
125 Erik Gulbrandsen   46:45
126 Emil Lier Asker skiklubb/TeamGsport 46:59
127 Håkon Myhr   47:38
128 Sander Smaaskjær Soon CK 47:44
129 Sondre Rustad Rudi Eidsvold Turn Fotball 48:02
130 Erik Olsen Kjelsås IL Ski 48:03
131 Per Strømseth Lillehammer ck 48:19
132 Wilhelm Krogstad Vikersund IF Langrenn 48:20
133 Vemund Langvatn Nesodden IF 48:22
134 Brage Carlsen asker skiklubb team g-sport 48:28
135 Henrik Skofsrud MjøsSki 48:51
136 Nils Andreas Sande STEIL 49:08
137 Vebjørn Bekkhus Falk håndball 49:26
138 Kasper Jacobsen Bækkelagets SK 50:07
139 Andreas Bjørgesæter Bjørndal IF Ski 50:11
140 Frederik Veslum STEIL 51:00
141 Theodor Eriksson IF Frøy 51:05
142 Jan Niklas  Dreessen   53:55
143 Karl Andreas Selnes Kråkstad IL 54:59
144 Jonas Kvarud Bjørndal IF 57:35
145 Jørgen Rosten Syversen Jaren il 57:39
146 Vegard Erling Ramsdal Flora Ck 1:09:54
147 Jonas Esmann   1:10:06

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut














Langrenn.com
UngdomsBirken. Foto: Geir Olsen/Birken.

UngdomsBirkens pallplasser - Klasse for klasse

Smøretips UngdomsBirken

Oppdatert 3. gang

Illustrasjonsbilde: Foto: Rauschendorfer/NordicFocus.

Har noen spurt ungene – Har noen gjort det?

Kommentar

UngdomsBirken. Foto: Geir Olsen/Birken.

Topp 3 i UngdomsBirken - Klasse for klasse

UngdomsBirken. Foto: Geir Olsen/Birken.

Smøretips UngdomsBirken 2018 – Fluorfritt forslag inngår

Oppdatert 6. gang - Flere leverandører

UngdomsBirken. Foto: Geir Olsen/Birken.

Birken gjør retrett

UngdomsBirken. Foto: Geir Olsen/Birken.

Smøretips UngdomsBirken 2017

Oppdatert 3. gang

UngdomsBirken. Foto: Geir Olsen/Birken.

UngdomsBirken innfører stakefrie soner

UngdomsBirken. Foto: Geir Olsen/Birken.

Ikke uten grunn at UngdomsBirken har blitt Norges største skirenn

Kommentar

Illustrasjonsbilde. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Smøretips UngdomsBirken 2016

39

Birken 2016 - Program og info

Liten tvil om at langrenn har stor fokus ved Lillehammer Hotel. Foto: Liv Maren Mæhre Vold.

Overnatting Birken med Falla og Sundby

Jenter 13 år på vei ut fra start i UngdomsBirken 2014. Foto: Geir Olsen.

Svært gode tall for UngdomsBirken

Illustrasjonsbilde fra UngdomsBirken 2012. Foto: Birkebeinerrennet AS.

Smøretips UngdomsBirken 2015

Illustrasjonsbilde fra Birkebeinerrennet. Foto: Veltheim/NordicFocus.

Dette er Birken Skifestival 2015

Illustrasjonsbilde fra UngdomsBirken. Foto: Birkebeinerrennet AS.

UngdomsBirken i rekordstor utgave har startet

Racing service under VM i Val di Fiemme 2013. Foto: Laiho/NordicFocus.

Smøretips UngdomsBirken

Rode - Swix

Martin Kirkeberg Mørk var den aller raskeste av løperne i UngdomsBirken i klassen for Gutter 12 år, 2013. Foto: Privat.

UngdomsBirken 2013, her er alle tidene

Illustrasjonsbilde UngdomsBirken. Foto: Lars Krogsveen.

UngdomsBirken er fulltegnet

Illustrasjonsbilde UngdomsBirken. Foto: Lars Krogsveen.

Birken Skifestival 2014, disse arrangementene inngår