www.langrenn.com

Ruka: Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| 10/15 km jaktstart F: Kvinner| Menn| Gålå: 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Eggekollen Opp 2009

Tips en venn  Skriv ut
12.09.2009

OFFISIELL RESULTATLISTE
Plass Stnr Navn Klubb Slutt-tid Diff
Kvinner Ungdom
1 3 Heidi Mårtensson Modum FIK 24:17
2 1 Tilla Farnes Hennum Lierbygda O-lag 26:58 2:41
3 2 Vilde Aaseth Team Aaseth 29:54 5:37
4 249 Yvonne Hennum Sjåstad Vestre Lier 32:54 8:37
5 5 Kaja Engum Sjåstad Vstre Lier I 1:07:35 43:18
Påmeldt: 5 Startet: 5 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0
Kvinner Junior
1 12 Silje Bæra Hørthe Modum FIK 21:28
2 10 Marte Tveten 32:43 11:15
11 Hannah Thunes Mjøndalen Ikke-møt
Påmeldt: 3 Startet: 2 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 1
Kvinner Senior
1 39 Kjersti Karoline Danielsen SK Vidar 20:11
2 38 Tone Andreassen Rustad 22:43 2:32
3 34 Synøve Brox sturla 23:22 3:11
4 40 Hege Nja Bjørkmann SK Vidar 23:35 3:24
5 24 Bente Stølan Asker trekkhundklubb 23:45 3:34
6 32 Henriette Sand Milslukern Sport 23:53 3:42
7 28 Heidi Morken Svelvik 24:44 4:33
8 36 Ane Norheim Høverstad DBK 24:57 4:46
9 31 Martine Nygaard Asker Skiklubb 25:25 5:14
10 35 Mari Helgesen DBK 26:38 6:27
11 37 Britt Østbye Eriksrud Gardskjerring.com 27:22 7:11
12 26 Guro Mile Helgesen DBK 27:58 7:47
13 25 Anita Sand Sporting Meren 28:15 8:04
14 41 Tone Berit Mohagen DBK 29:08 8:57
15 29 Sigrunn Hegg 29:18 9:07
16 30 Caroline Mjøen Drøbak-Frogn IL 29:33 9:22
17 42 Anne Dahl Bouvet 29:34 9:23
18 43 Gry Jacobsen DBK 30:05 9:54
19 20 Anita Nybøe Liungen 31:34 11:23
20 22 Brita Ladehaug 33:24 13:13
21 27 AnnChristin Holme Lier 37:27 17:16
23 Silje Stenstad Nilsen Ikke-møt
21 Ingvild Måkestad Bovim Tjalve Ikke-møt
33 Marthe Katrine Myhre Gjøvik Friidrettsklu Ikke-møt
Påmeldt: 24 Startet: 21 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 3
Menn Ungdom
1 65 Marius Bergane Konnerud IL 21:38
2 52 Vebjørn Aaseth Team Aaseth 22:14 0:36
3 57 Marcus Braathen Sjåstad Vestre Lier 22:25 0:47
4 55 Brage Reier Groven Sturla 22:34 0:56
5 56 Andreas Haverstad Sjåstad/Vestre Lier 22:56 1:18
51 Bendik Winsvold Lier IL 22:56 1:18
7 59 Vetle Fuglerud Sjåstad vestre lier 24:54 3:16
8 50 Vebjørn Evjen Lier IL 25:01 3:23
9 53 Kristoffer Carlsen IL.ROS 26:15 4:37
10 67 Ferdinand Mala Schjerven Konnerud ski 26:42 5:04
11 60 Torstein Wiiger Opsahl Lier IL 26:52 5:14
12 54 Aleksander Morsund Karlsen Lier IL 27:12 5:34
13 63 Emil August Engum Sjåstad V. Lier 27:16 5:38
14 61 John Rasmus Swang Sjåstad Vestre Lier 27:23 5:45
15 62 Jonas Bueie Lier il 27:51 6:13
16 64 Henrik Hennum Sjåstad Vestre Lier 29:41 8:03
17 68 Sebastian Mala Schjerven Konnerud ski 30:58 9:20
18 69 Thor Jørgen Kristiansen Sjåstad Vestre Lier 1:07:35 45:57
66 Martin Kristiansen IL ROS Ikke-møt
58 Håvard Landsverk Grim IL Ros Ikke-møt
Påmeldt: 20 Startet: 18 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 2
Menn Junior
1 84 Hans Kristian Fløystad Sørild FIK 18:12
2 85 Sindre Løchting Fik Orion 19:06 0:54
3 88 Andreas Hillestad IL ROS 19:09 0:57
4 79 Martin Bekken Nilsen Sjåstad/V.Lier- NTG 19:27 1:15
5 77 Jens Gunnar Torgersen Asker Skiklubb 19:49 1:37
6 83 Herman Kornerud Christensen Konnerud 20:32 2:20
7 98 Jonas Torgersen ASker Skiklubb 20:37 2:25
8 78 Vebjørn Gilde Hernes il 20:56 2:44
9 93 Sondre Evjen Lier IL 22:07 3:55
10 91 Daniel Børnick Konnerud IL 22:19 4:07
11 80 Øyvind Paulsen Modum FIK 22:50 4:38
12 90 Kristian Tobias Andersen Konnerud IL 22:51 4:39
13 97 Morten Schjervenstad Asker Skiklubb 23:05 4:53
14 92 Øyvind Groseth Lier IL 23:45 5:33
15 99 Sondre Skui Lier IL 23:56 5:44
16 89 Bjørn Tore Wik Porsgrunn Sykkel 25:00 6:48
17 96 Vemund Rønneberg Røyken OL 25:02 6:50
82 Erik Trøen Lierbygda o-lag 25:02 6:50
19 100 Emil Moen Ditt Tempo 25:55 7:43
20 76 David Treffen Sjåstad Vestre Lier 26:09 7:57
21 81 Magnus Olsson Lierbygda O-lag 27:01 8:49
22 95 Glenn Lislelid 29:04 10:52
86 Joachim Sjulstad IF Birkebeinern Ikke-møt
75 Emil O. Andersen Konnerud IL Ikke-møt
94 Ole-Vidar Eriksrud Team e7 Ikke-møt
87 Anders Wahl Wahl racing team Ikke-møt
Påmeldt: 26 Startet: 22 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 4
Menn Senior
1 149 Øystein Sylta SK Vidar 17:32
2 148 Øyvind Heiberg Sundby IK Tjalve 17:43 0:11
3 190 Kristian Horntvedt Stokke IL 18:01 0:29
4 139 Per Kristian Nygård Vestre Spone IF 18:16 0:44
5 141 Hallvard Nilsen Gular 18:19 0:47
6 167 Øystein Mørk Bøler IF 18:28 0:56
7 184 Eirik Gramstad OSI 18:39 1:07
131 Per-Christian Lysake Torgersrud E-CO BIL 18:39 1:07
9 195 Knut Engebretsen Over Toppen 18:42 1:10
10 150 Arne Sand Gardsgutta.com 18:45 1:13
11 123 Eirik Kurland Olsen IL ROS/ Team Manpo 18:49 1:17
12 180 Per Øyvind Mythe Hemedal il 18:56 1:24
13 147 Anders Stenbrenden Nordea / Oslo Sports 19:01 1:29
14 161 Jens Arne Svartedal Team Xtra Personell 19:04 1:32
15 129 Gjermund Sørstad Sk Vidar/Sjåstad 19:12 1:40
16 197 Jørn Yngve Tømmerstrand Namdal 19:41 2:09
17 110 Rolv Eriksrud jr. Gardsgutta.com 19:43 2:11
18 144 Lars Petter Stormo Team Oslo Sportslage 19:46 2:14
19 158 Ulf Holmen 19:56 2:24
20 154 Jarle Wermskog Team Oslo Sportslage 20:23 2:51
21 124 Per Christian Stokke OSI 20:26 2:54
22 128 Fredrik Stormo Team Oslo Sportslage 21:09 3:37
23 116 Pål-Andre Thorsby Nesodden ProTour 21:17 3:45
24 189 Runar Gilberg SK Vidar 21:20 3:48
25 202 Jørgen El Fakiri 21:24 3:52
26 155 Terje Skinstad Drammen 21:43 4:11
27 159 Nils Ragnar Hennum Glitre Offroad 21:52 4:20
28 178 Anton Bueie lier il 22:01 4:29
29 204 Arne Gilberg SK Vidar 22:13 4:41
30 168 Kenneth Gavoll-Hansen Team Oslo Sportslage 22:23 4:51
31 165 Bjarne Rud Sjåstad Vestre Lier 22:43 5:11
32 170 Hans Erik Sand Gardsgutta.com 22:48 5:16
33 146 Geir Egge Arbeidsinstituttet, 22:54 5:22
34 188 Henrik Arnold Solli Sportsidiot 22:57 5:25
35 122 Hans Petter Økern Sportsmanden Lier 22:59 5:27
36 198 Lars Bråthen DCK 23:04 5:32
37 120 Ken Tore Tallakstad Team Sinsen Racing - 23:08 5:36
38 176 Vidar Eriksrud Team e7 23:14 5:42
39 169 Tron Rustadbakken Gardsgutta 23:25 5:53
40 135 Fredrik Helmen Gardsgutta.com 23:27 5:55
41 201 Einar Narjord Liungen 23:37 6:05
42 145 Magnus Poverud Semsgjengen 23:49 6:17
43 115 Dag Bern Liungen IF 23:53 6:21
44 130 Hans Petter Fuglerud Lier 23:57 6:25
45 164 Henrik Brøvig 24:01 6:29
46 162 Stig Benestad Overtoppen 24:10 6:38
47 172 Morten Kløvstad Liungen 24:29 6:57
48 136 Espen Poverud 24:33 7:01
49 138 Jon Camillo Wille 24:42 7:10
50 177 Tor Erling Aanerud Bouvet 24:43 7:11
51 173 Jon Arne Fossen Sjåstad Vestre Lier 24:45 7:13
52 192 Frank Hansen DBK 24:48 7:16
53 134 Arne Skretteberg Modum FIK 24:52 7:20
54 113 Anders Moen Ditt tempo 24:53 7:21
55 151 Øystein A. Tronvik Team Hagbart Slark 24:56 7:24
56 111 Hans Petter Gulbrandsen Berger IL 25:13 7:41
57 152 Jan Inge Trontveit Gardsgutta.com 25:16 7:44
58 187 Christian Prestegård 25:28 7:56
59 179 Paul Myrhaug Gardsgutta.com 25:31 7:59
60 185 Frode Stokke Liungen IF 25:43 8:11
61 182 Tor Treffen Sjåstad V Lier 25:52 8:20
62 112 Knut Olav Schou Drafn SBK/Veritas BI 26:01 8:29
63 196 Tome Helgesen DBK 26:14 8:42
64 183 Kim Farnes Hansen Lierbygda O-lag 26:59 9:27
65 132 Geir Terje Hansen Team SpareBank1 Nor 27:01 9:29
66 127 Henrik Helmersmo Gardsgutta.com 27:14 9:42
67 156 Tor Egil Skogly Skoglyklinikken 27:15 9:43
68 137 Atle Larsen 27:58 10:26
69 133 Nils Haugen Liungen/Gardsgutta.c 28:26 10:54
70 174 Simen Hagerup Kjeldsen Aron Skiklubb 28:27 10:55
71 142 Kjell Rønneberg Røyken OL 28:33 11:01
186 Per Schjerven Konnerud Ski 28:33 11:01
73 114 Frode Sundseth Drammen CK 28:45 11:13
74 140 Klaus Eriksrud DCK 28:54 11:22
75 200 Håvard Måseide Long Distance Man 29:00 11:28
76 125 Joachim Abelseth 29:54 12:22
77 117 Jørgen Hårberg Jensrud Milslukern Sport 29:57 12:25
78 199 Petter Moseide 29:58 12:26
79 171 Jan Paulsen Sjåstad V Lier 30:05 12:33
80 194 Kai Willy Knutsen Sjåstad Vestre Lier 30:07 12:35
81 119 Bjørn Egil Andreassen LIK Fjell 30:56 13:24
82 191 Reidar Ladehaug 31:13 13:41
83 193 Hellek Haugen 31:18 13:46
84 206 Harald Ravn Haugen 31:27 13:55
85 203 Jo Bjørnstad Dolly Dimpel 32:03 14:31
86 157 Øyvind Hornstuen 32:17 14:45
87 181 Chrisander Bøhm Børmarken DBK 32:29 14:57
88 248 Tormod Høimyr 34:19 16:47
163 Jon Olav Utgaard Ikke-møt
160 Torkjel Kleppo Grøndalen DFI/Gardsgutta.com Ikke-møt
175 Håkon Austad Asker sykkelklubb Ikke-møt
166 Henrik Sollie sportsidiot.com Ikke-møt
121 Anders Gravdal Team Mjælkesyre Ikke-møt
143 Håkon Brox IK Tjalve Ikke-møt
153 Nils Harald Vinsvold Mjøndalen Ikke-møt
118 Eivind Karfjell Team Sport1 sentrum Ikke-møt
126 Anders Brun Hennum Lier IL / Team Aker Ikke-møt
Påmeldt: 97 Startet: 88 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 9


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut


Vålådalen Classic Ski Marathon 2009

Førstemann til Kulia 2009

Norgescupfinale orientering D17-20

Furumomila 2009-5 km

Landfallhytta opp 2009

Stoltzekleiven Opp 2009

Norgescup rulleski Askim - sprint

Tour de Lyn 2009

Mosviksenderen Opp 2009

Skogbygda Rundt 2009

Ringkollklyver'n 2009

Seterløpet 2009

Rulleskirenn Bjerkreim

Eggekollen Opp 2009

Dragsjøen Rundt 2009

Hvittingen Opp 2009

Nordmarkstraver'n 2009

Worldloppet 2009/2010 - Kangaroo Hoppet

Torsby Skifestival 2009 lørdag

Vassfjellet Rundt 2009