Resultater Kjøldilten 2004



Plass Navn Klubb Sluttid   Diff.:
           
KLASSE Menn 16-17 år      
1 Magnus Bleken Rudsbygd I.L. 01:08:53    
2 Fredrik Klokk Sandberg Lillehammer Skiklubb 01:10:15   00:01:22
3 Erik Hjelle Carlson Lillehammer Skiklubb 01:16:42   00:07:49
4 Anders Jørstad Lillehammer Skiklubb 01:16:43   00:07:50
5 Ola Weihe Rinna IL 01:26:23   00:17:30
           
KLASSE Menn 18-19 år      
1 Lars Hovde Bakke Rudsbygd IL 01:13:28    
           
KLASSE Menn 20-24 år      
1 Kristian Breili Lillehammer Skiklubb 01:04:51    
2 Vegard Jevnesveen Vingrom I.L. 01:12:55   00:08:04
3 Tor Gunnar Ingvaldsen Lillehammer Skiklubb 01:18:21   00:13:30

KLASSE Menn 25-29 år 1 Trond Vognild Rudsbygd IL 01:06:03 2 Tor O. Sveinhaug Brøttum IL 01:13:50 00:07:47 KLASSE Menn 30-34 år 1 Øyvind Viken Øyer-Tretten IF 01:04:24 2 Geir Belsvik Gjensidige NOR 01:06:04 00:01:40 3 Roy Hopeland Lillehammer Sykleklubb 01:11:35 00:07:11 4 Erik Lundgård Vang Skiløperforening 01:12:17 00:07:53 5 Rune Hansen Snertingdal Ski 01:13:31 00:09:07 6 Ståle Størdal Lillehammer Skiklubb 01:13:44 00:09:20 7 Ola Sletten Skåbu-Tverrbygda I.L. 01:18:41 00:14:17 8 Roar Lunna Brøttum IL 01:19:11 00:14:47 9 Kristian Stokke Tynset Idrettsforening 01:22:39 00:18:15 10 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal Sykleklubb 01:27:03 00:22:39

KLASSE Menn 35-39år 1 Espen Eide Gudbr.dal Politiidr.lag 01:04:28 2 Jan Beitmyren Gjøvik Skiklubb 01:06:08 00:01:40 3 Tor Håkon Viken Øyer-Tretten IF 01:06:22 00:01:54 4 Steffan Repshus Magnor 01:08:21 00:03:53 5 Lars Erik Stinterud Lillehammer Skiklubb 01:08:50 00:04:22 6 Torstein Ingvaldsen Gjøvik Skiklubb 01:09:38 00:05:10 7 Steffen Gullikstad Lillehammer Skiklubb 01:10:01 00:05:33 8 Jo Arne Murud Roterud IL 01:12:17 00:07:49 9 Stein Jørstad Team SEE 01:12:33 00:08:05 10 Olav Lie Furnes Skiløperforening 01:13:34 00:09:06 11 Geir Strandbakke Redalen IL 01:13:40 00:09:12 12 Ove Jørstad Team SEE 01:14:41 00:10:13 13 Svein Midtlien Vestringen IL 01:17:55 00:13:27 14 Stig Lunde Tormod Skilag 01:24:13 00:19:45

KLASSE Menn 40-44 år 1 Per Brisklund Gjøvik Skiklubb 01:04:25 2 Magnor Rypdal Isfjorden IL 01:06:46 00:02:21 3 John Gunnar Dokk Ås 01:09:36 00:05:11 4 Eivind Nåvik Lillehammer Skiklubb 01:11:00 00:06:35 5 Ulf Storbekk Veldre Ski 01:14:38 00:10:13 6 Tor Anders Johansen Lillehammer Skiklubb 01:14:40 00:10:15 7 Gunder Skjeggestad Gausdal Skilag 01:14:41 00:10:16 8 Arve Noreng Lillehammer Skiklubb 01:17:21 00:12:56 9 Kjell Rusten Øyer-Tretten IF 01:17:49 00:13:24 10 Øystein Kvålen Skåbu-Tverrbygda I.L. 01:22:41 00:18:16 11 Steinar Veslum Skåbu-Tverrbygda I.L. 01:32:42 00:28:17

KLASSE Menn 45-49 år 1 Bjørn Høiby Næroset 01:06:55 2 Svein Løkken Toten Treningssenter 01:10:27 00:03:32 3 Per Ole Nygaard Vestringen IL 01:12:16 00:05:21 4 Odd Henning Jevne Nybygda IL 01:12:18 00:05:23 5 Inge Øvstehage Vestringen IL 01:13:44 00:06:49 6 Narve Nilsen Lensbygda IL 01:15:22 00:08:27 7 Morten Randen Tormod Skilag 01:15:46 00:08:51 8 Arne Brandslien Vestringen IL 01:16:16 00:09:21 9 Terje Sørlie Tormod Skilag 01:18:16 00:11:21 10 Jan Ingar Hagen Vestringen IL 01:22:20 00:15:25 11 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklubb 01:22:23 00:15:28 12 Steinar Næss LCK 01:27:47 00:20:52

KLASSE Menn 50-54 år 1 Øyvind Krogsveen Ringebu/Fåvang Skiklubb 01:12:53 2 John Krogsveen Ringebu/Fåvang Skiklubb 01:13:48 00:00:55 3 Ole Bakke Rudsbygd IL 01:16:26 00:03:33 4 Frantz Johansen Lillehammer Skiklubb 01:17:52 00:04:59 5 Sverre Fossen Lillehammer Skiklubb 01:20:19 00:07:26 6 Bjørn O. Sveinhaug Brøttum IL 01:21:18 00:08:25 7 Gudmund Forseth Vestringen IL 01:22:24 00:09:31 8 Rolf Ballangrud Vestringen IL 01:22:38 00:09:45 9 Kjell Rudlang Gjøvik Skiklubb 01:24:31 00:11:38 10 Kjell Håvard Grønbeck Lillehammer Skiklubb 01:25:11 00:12:18 11 Arvid Holte Lillehammer Skiklubb 01:26:20 00:13:27 12 Per Erik Fonkalsrud Lillehammer Skiklubb 01:30:51 00:17:58 13 Arne Beddari Lillehammer Skiklubb 01:34:25 00:21:32

KLASSE Menn 55-59 år 1 Leif Rosenborg Gjøvik Skiklubb 01:15:19 2 Harald Austgarden Vestringen IL 01:15:45 00:00:26 3 Einar Haugen Øyer-Tretten IF 01:15:51 00:00:32 4 Jørn Breili Lhmr. Sykehus BIL 01:17:10 00:01:51 5 Rolf Rønning Søre Ål IL 01:18:43 00:03:24 6 Hans O. Haugen Follebu 01:22:52 00:07:33 7 Jonas Øglænd Lillehammer Skiklubb 01:41:19 00:26:00 8 Kjell Mork Skjåk IL Brutt KLASSE Menn 60-64 år 1 Steinar Brekke Lillehammer Skiklubb 01:15:34 2 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklubb 01:17:16 00:01:42 3 Torbjørn Kristoffersen Redalen IL 01:20:39 00:05:05 4 Hilmar Viberg Vingrom IL 01:21:20 00:05:46

KLASSE Menn 65-69 år 1 Bjørn Tvedt Veldre Ski 01:16:20 2 Andreas Lillemoen Rudsbygd I.L. 01:28:19 00:11:59 3 Helge Johansen Søre Ål IL 01:30:23 00:14:03 KLASSE Kvinner 25-29 år 1 Elin Mikkelsen Tynset Idrettsforening 01:19:40 KLASSE Kvinner 30-34 år 1 Gry Korsletten Tormod Skilag 01:20:38 2 Miriam Gulbrandsen Lhmr. Sykehus BIL 01:28:18 00:07:40 3 Mette Eggen Vingar IL 01:29:04 00:08:26 4 Siw Elin Weideberg Brumunddal Sykleklubb 01:48:37 00:27:59

KLASSE Kvinner 35-39 år 1 Anne Olaussen Lhmr. Sykehus BIL 01:29:12 2 Kjersti Engeland Vestringen IL 01:29:13 00:00:01 3 Anita Sønsteby Vingar IL 01:34:26 00:05:14 KLASSE Kvinner 45-49 år 1 Margareth Nestavoll Lillehammer Skiklubb 01:30:54 2 Anna Torseke Lillehammer Skiklubb 01:41:44 00:10:50 KLASSE Kvinner 50-54 år 1 Petra Øglænd Lillehammer Skiklubb 01:38:11



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +