Resultater Stenfjellrunden 2004



Stenfjellrunden 2004

Gåsbu langrennssenter

21.02.04


 

Resultatliste per klasse

Kvinner 16-19 år| Kvinner 25-29 år| Kvinner 30-34 år| Kvinner 35-39 år| Kvinner 60-64 år| Menn 16-19 år| 
Menn 20-24 år| Menn 25-29 år| Menn 30-34 år| Menn 35-39 år| Menn 40-44 år| Menn 45-49 år| 
Menn 50-54 år| Menn 55-59 år| Menn 60-64 år| Menn 65-69 år| Trimklasse|   

Resultatliste Kvinner 16-19 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Messelt,Berit Frøisland         Lillehammer Skiklubb   1     2:10:21   
 2	Øyen,Vigdis                     Moelven IL             1     2:24:59   
  

Resultatliste Kvinner 25-29 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Brynhi,Rita                     Åsbygda IL             5     2:15:43   
 2	Fagerli,Solveig                 Feiring Il             1     2:32:39   
  

Resultatliste Kvinner 30-34 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Wehre,Torgunn                   Hamar Skiklubb         1     2:06:29   
 2	Robøle,Ingrid                   Øystre Slidre Il       1     2:22:11   
 3	Inger Elisabeth,Holen           Gausdal Skilag         1     2:30:24   
 4	Houmb,Siv                       Ntnui                  1     2:34:40   
 5	Engeset,Tone                    Hamar Skiklubb         1     2:46:02   
  

Resultatliste Kvinner 35-39 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Bolstad,Ragnild                 Åslia Skilag           1     1:56:05   
 2	Hege Bø,Tjøgersen               Hsil                   1     2:09:17   
 3	Bahr,Linda                      Rye                    1     2:13:58   
  

Resultatliste Kvinner 60-64 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Buraas,Marit                    DNB Nor                4     2:37:20   
  

Resultatliste Menn 16-19 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Offingstad,Oddvind              Øyer/Tretten           1     1:43:34   
 2	Offigstad,Henning               Øyer/Tretten           1     1:43:43   
 3	Gundersen,Emil S                Vang Skiløperforening  1     1:46:18   
 4	Gundersen,Tore Martin S         Vang Skiløperforening  1     1:51:24   
  

Resultatliste Menn 20-24 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Sætha,Morten                    Veldre Ski             1     1:42:12   
 2	Krogsveen,Arne                  Ringebu-Faavang        1     1:43:33   
 3	Botten,Aslak                    Gol                    1     1:44:44   
 4	Skjeset,Anders                  Vang Skiløperforening  1     1:55:45   
 5	Tønnesen,Rolf Martin            Lillehammer Skiklubb   1     2:00:09   
 6	Opsahl,Martin                   Veldre Ski             5     2:02:57   
 7	Hovde,Johannes                  Nybygda IL             1     2:09:35   
  

Resultatliste Menn 25-29 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Igeltjøen,Vidar                 Korlevold              2     1:40:48   
 2	Grøthe,Ståle                    Hemsedal Il            1     1:46:38   
 3	Myre,Torleiv                    Hamar Skiklubb         3     1:51:55   
 4	Østerås,Johannes                Høyskolen I Hedmark    1     1:55:53   
 5	Stenberg,Pål                    Vang O Lag             1     1:56:01   
 6	Prestrud,Trond                  Rudsbygd Il            1     1:59:54   
 7	Lyngnes,Tjærand                 Hed-opp                4     2:09:25   
 DNS	Sveinhaug,Tor Olav              Brøttum                1               
  

Resultatliste Menn 30-34 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Viken,Øyvind                    Øyer/Tretten           2     1:38:32   
 2	Meen,Eivind                     Kongsvinger            2     1:46:39   
 3	Sande,Ole-Jakob                 Gaular Il              1     1:47:57   
 4	Hopland,Roy                     Lillehammer Sykkelkl.  2     1:48:17   
 5	Pedersen,Knut Venger            Eidsvold Værks Skiklub 1     1:48:53   
 6	Blindheim,Frank Robert          Lillehammer Skiklubb   2     1:50:35   
 7	Larsen,Svein Erik               Veldre Ski             1     1:51:23   
 8	Lundgård,Erik                   Vang Skiløperforening  3     1:55:45   
 9	Hansen-Møllerud,Mads            Grue IL Skigruppa      1     1:58:42   
 10	Smevoll,Frode                   Vang Skiløperforening  4     2:05:18   
 11	Heggelund,Jon Brede             Hed-opp                5     2:07:50   
 12	Nyseen,Geir                     NOTEAM                 1     2:13:37   
  

Resultatliste Menn 35-39 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Karlsen,Kjell                   Forsvarsbygg           5     1:40:49   
 2	Viken,Tor Håkon                 Øyer/Tretten           3     1:45:09   
 3	Sveen,Helge                     Nycomed                2     1:45:45   
 4	Nyberget,Ole Martin             Storelvdal Skiklubb    2     1:46:28   
 5	Lie,Olav                        Furnes IL              1     1:48:34   
 6	Stinterud,Lars Erik             Lillehammer Skiklubb   1     1:48:36   
 7	Trosten,Toralf                  Sas                    1     1:48:56   
 8	Lien,Gudbrand                   Hamar Skiklubb         1     1:48:57   
 9	Pedersen,Jan Ola                Vang Skiløperforening  6     1:49:04   
 10	Murud,Jo Arne                   Roterud Il             1     1:50:11   
 11	Kjonerud,Ola                    Næroset IL             3     1:52:46   
 12	Lornstad,Audun                  Hamar Skiklubb         2     2:03:55   
 13	Bjørnemyr,Morten                Høyskolen I Hedmark    1     2:04:10   
 14	Skogstad,Ove                    Vestringen IL          1     2:05:39   
 15	Rødsåsen,Tom Steinar            Eidsvold Værks Skiklub 1     2:06:10   
 16	Lund,Dag Vegard                 Hamar Skiklubb         1     2:06:54   
 17	Nylende,Roar                    Vang Skiløperforening  1     2:07:34   
 18	Roaldstveit,Atle                Vang Skiløperforening  2     2:07:49   
 19	Berg,Stein                      Eidsiva B.i.l          1     2:09:12   
 20	Gotaas,Lars                     Veldre Ski             2     2:09:40   
  

Resultatliste Menn 40-44 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Evensen,Jon                     Mesnali Skilag         7     1:43:32   
 2	Aamodt,Nils Tore                Vang Skiløperforening  13    1:50:11   
 3	Frode,Løberg                    Hernes IL              1     1:51:55   
 4	Lien,Knut                       Pc-Gutta               2     1:52:45   
 5	Bonkerud,Torbjørn               Veldre Ski             11    1:52:47   
 6	Hellebergshaugen,Odd Arne       Vang Skiløperforening  5     1:53:50   
 7	Svensson,Reidar                 Ingen                  2     1:57:05   
 8	Skarpnord,Kjell                 Veldre Ski             3     1:59:25   
 9	Aasmundstad,Tor                 Hamar Skiklubb         1     1:59:26   
 10	Storbekk,Ulf                    Veldre Ski             5     1:59:50   
 11	Lund,Morten E                   Hamar Skiklubb         6     2:00:54   
 12	Sortehaug,Per Eivind            Hamar Skiklubb         1     2:01:33   
 13	Stein Aril,Utby                 Hamar Skiklubb         1     2:06:43   
 14	Johansen,Rune                   Rye                    1     2:13:14   
 DNS	Øynebråten,Magne                Gol                    1               
  

Resultatliste Menn 45-49 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Høiby,Bjørn                     Næroset IL             14    1:40:49   
 2	Wennersberg,Øyvind              Mysen T                4     1:47:59   
 3	Svingheim,Geir                  Gran IL                1     1:48:22   
 4	Nordsveen,Arild                 Furnes Ski             8     1:52:59   
 5	Frogner,Hans                    Ringsaker IF           2     1:59:55   
 6	Brandslien,Arne                 Vestringen IL          2     2:00:12   
 7	Nordahl,Thomas                  Hamar Skiklubb         2     2:00:45   
 8	Tronsmoen,Gjermund              Hamar Skiklubb         2     2:03:05   
 9	Brelin,Geir-Inge                Gjensidige             2     2:04:36   
 10	Westerheim,Kay Petter           Furnes Ski             13    2:05:33   
 11	Bakken,Gudmund                  Gjensidige             2     2:10:24   
 12	Brennodden,Stein                Moelven Bil            1     2:10:44   
 13	Ellingsen,Kurt                  No                     2     2:13:54   
 14	Øvergaard,Tormod                Asker Skiklubb         1     2:15:22   
 15	Øverland,Leif                   Ingen                  1     2:20:49   
 16	Hofshagen,Are                   Hamar Skiklubb         1     2:21:49   
  

Resultatliste Menn 50-54 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Hanssveen,Erik                  Søre Ål Ski            2     1:45:47   
 2	Krogsveen,Jon                   Ringebu-Faavang        1     1:52:52   
 3	Krogsveen,Øyvind                Ringebu-Faavang        1     1:57:05   
 4	Mehus,Lars Terje                Moelven IL             8     2:00:49   
 5	Brodal,Kjell                    Hamar Skiklubb         3     2:04:11   
 6	Tronsmoen,Torbjørn              Hamar Skiklubb         7     2:04:28   
 7	Karlsen,Terje                   Næroset IL             27    2:06:57   
 8	Olsen,Tore                      Hamar Skiklubb         1     2:07:29   
 9	Engebakken,Morten               Brumunddal IL          9     2:08:14   
 10	Tørud,Helge                     Veldre Ski             4     2:09:44   
 11	Sveinhaug,Bjørn O               Brøttum                1     2:11:24   
 12	Skogly,Terje                    Hamar Skiklubb         1     2:15:32   
 13	Brodshaug,Jørn                  Feiring Il             1     2:18:18   
 DNS	Roheim,Arne                     Hamar Skiklubb         7               
  

Resultatliste Menn 55-59 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Tjøgersen,Olav                  Hsil                   1     1:51:58   
 2	Vaa,Tor Dyre                    Skiptveit              1     2:00:53   
 3	Gjengedal,Arnstein              Opil                   5     2:02:42   
 4	Skogen,Olav                     Vang Skiløperforening  2     2:06:27   
 5	Lundberg,Tormod                 Hamar Skiklubb         19    2:07:44   
 6	Stensby,Odd                     Furnes IL              4     2:11:28   
 7	Sneli,Oddvin                    Hamar Skiklubb         3     2:16:44   
 8	Jensen,Ragnar                   Furnes Ski             12    2:19:14   
 9	Karlsen,Wiliam                  Sas                    1     2:25:06   
 10	Skraastad,Gudbrand              Vang Skiløperforening  4     2:33:06   
 DNS	Lagmannsveen,John               Veldre Ski             6               
 DNS	Øren,Ole                        Heming                 1               
  

Resultatliste Menn 60-64 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Berntsen,Ragnar                 Furnes Ski             23    2:13:48   
 2	Farbu,Leif                      Hamar Skiklubb         9     2:20:14   
 3	Knai,Steinar                    Asker Skiklubb         1     2:26:53   
 DNS	Lind,Johan                      Hamar Skiklubb         1               
 DNS	Folland,Eivind                  Vang Skiløperforening  4               
  

Resultatliste Menn 65-69 år

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
 1	Tvedt,Bjørn                     Veldre Ski             27    1:59:52   
 2	Hoelstad,Torbjørn               Sørskogbygda IL        6     2:32:32   
 3	Aasen,Arild                     Feiring Il             1     2:51:01   
  

Resultatliste Trimklasse

Return
Plass
Navn
Klasse
Ant.gng
Tid
   	Ødegaard,Halstein               Nordbygda Ski          1      
   	Simonsen,Jørn                   Furnes Almenning       1      
   	Simonsen,Andreas                Furnes Almenning       1      
   	Prestrud,Tormod                 Rudsbygd Il            1      
   	Simonsen,Bjørg                  Søre Ål Ski            1      


21.02.04 15:05:34 eTiming versjon 1.6.2 Emit as

Lisensen tilhører: VANG


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +