Resultater Vindfjelløpet 2004



Svarstad IL og L.O.T.      Vindfjelløpet 29.februar 2004
Rennleder : Håvald Lie     RESULTATER                      
Løypesjef : Hans L. Sogn          
TD        : Knut J. Johnsen                           Res.service:LOL
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n               Ant L a g           Lisens     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
M1 Menn 16-19
-------------
   1  0006 Aas Audun Vrålstad      1 SILJAN IL                1:50.13       
   2  0008 Engevik Bjørnar         2 IL RUNAR                 1:54.11   03.58
   3  0003 Nilsen Petter Sveen     1 OSEBERG SL               1:57.38   07.25
   4  0009 Thorstein Lars Martin   1 IL RUNAR                 2:00.23   10.10
   5  0005 Fredriksen Audun        1 STOKKE IL                2:01.45   11.32
   6  0001 Aschjem Halvor          4 SVARSTAD IL              2:11.23   21.10
   7  0541 Sogn Fredrik            3 SVARSTAD IL              2:15.49   25.36
   8  0002 Akerholt Lars Kristia   1 Hof IL                   2:17.26   27.13
   9  0004 Aschjem Gunnar          2 SVARSTAD IL              2:20.56   30.43
  10  0007 Kaupang Sondre          6 INGEN KLUBB              2:38.00   47.47

10 resultater, 10 påmeldte, 10 startende

M2 Menn 20-24
-------------
   1  0017 Moland Stig             1 ANDEBU IL                1:40.50       
   2  0016 Lindsverk Ole Reidar    6 SVARSTAD IL              1:42.57   02.07
   3  0018 Nakjem Nils Anders      5 SVARSTAD IL              2:21.25   40.35
   4  0019 Støen Torbjørn          2 Stone Computing          2:33.45   52.55

4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

M3 Menn 25-29
-------------
   1  0034 Nordset Per Iver        1 NTNUI                    1:45.44       
   2  0032 Gravningen Tom Rune     2 BOTNE SK                 1:52.25   06.41
   3  0041 Skaug Jan Kjetil        7 SVARSTAD IL              1:54.08   08.24
   4  0035 Nilsen Per Henning      5 SANNIDAL                 1:54.42   08.58
   5  0042 Kvernhusengen Øyvind    3 OSEBERG SL               1:56.16   10.32
   6  0040 Sørum Kjetil            1 Stavern Sport            1:57.43   11.59
   7  0036 Lillehagen Øyvind       1 Sportsavings             2:00.14   14.30
   8  0039 Onsøyen Jon Bjarne      2 Agder & Telemar          2:00.41   14.57
   9  0037 Hogstad Roy             2 SVARSTAD IL              2:02.24   16.40
  10  0046 Immerstein Tom          1 Grenland SK              2:05.13   19.29
  11  0043 Lunde Eirik             2 HYDRO PORSGRUNN          2:05.39   19.55
  12  0044 Holtung Gaute Eia       1 IL IVRIG                 2:13.59   28.15
  13  0045 Gausen Ole Kristian     1 Hof IL                   2:33.35   47.51
  14  0033 Høines Stian            1 KMAS                     2:47.58 1:02.14

14 resultater, 16 påmeldte, 14 startende

M4 Menn 30-34
-------------
   1  0058 Næss Ole Jakob          1 Veidekke BIL             1:39.54       
   2  0060 Sørensen Øyvind         8 NANSET IF                1:42.52   02.58
   3  0066 Hansen Kenneth          2 STOKKE IL                1:45.35   05.41
   4  0071 Evensen Torfinn         1 DNT BIL                  1:53.06   13.12
   5  0056 Mjøberg Petter          6 HORTEN SK                1:54.49   14.55
   6  0064 Hjertås Hans Kenneth    1 IL RUNAR                 1:56.31   16.37
   7  0074 Hansen Ole Jakob Ø.     1 NANSET IF                1:57.47   17.53
   8  0059 Tjentland Jens          8 SVARSTAD IL              1:58.07   18.13
   9  0062 Røsholt Gjermund        3 EFTELØT IL               1:59.16   19.22
  10  0069 Jørgenvaag John Einar   3 STAG                     2:02.50   22.56
  11  0082 Runnan Tore             1 HOLMESTRAND SYK          2:05.05   25.11
  12  0070 Nalum Knut I            3 IL RUNAR                 2:07.04   27.10
  13  0080 Lepperød Tor Jac        5 BRUNLANES IL             2:07.32   27.38
  14  0079 Steinhaug Øyvind        2 Isak M Nilsen            2:10.01   30.07
  15  0081 Lepperød Håvard         3 BRUNLANES IL             2:10.05   30.11
  16  0065 Sagen Martin            1 BOTNE SK                 2:11.36   31.42
  17  0057 Støren Øyvind           2 IF ØRN                   2:19.34   39.40
  18  0073 Kjoss Morten            1 IL RUNAR                 2:19.50   39.56
  19  0067 Ødegård Kjell Idar Wi   1 OSEBERG SL               2:26.06   46.12
  20  0077 Melby Stian             1 INGEN KLUBB              2:26.27   46.33
  21  0072 Gjelstad Vidar          2 SANDEFJORD O-KL          2:30.33   50.39
  22  0075 Hansen Kristian         1 IL RUNAR                 2:37.33   57.39
  23  0068 Andersen Frank          1 GJERPEN IF               2:45.30 1:05.36
  24  0083 Gjellan Gunnar          1 RAMNES                   2:46.05 1:06.11
  25  0076 Støfringshaug Nils      1 INGEN KLUBB              2:50.46 1:10.52
  26  0055 Steinsholt Bjørnar      4 STYRVOLL UNGD.L          3:01.30 1:21.36
  27  0061 Kiste Håkon             1 STYRVOLL UNGD.L          3:10.24 1:30.30
  28  0078 Røsholt Ove             1 STYRVOLL UNGD.L          3:54.08 2:14.14

28 resultater, 29 påmeldte, 28 startende

M5 Menn 35-39
-------------
   1  0107 Storvik Håvard          6 STOKKE IL                1:40.47       
   2  0127 Ulevåg Kåre             1 TVEDESTRAND              1:41.47   01.00
   3  0113 Abrahamsen Magne        4 STOKKE IL                1:48.24   07.37
   4  0117 Skar Sigmund            4 SANNIDAL                 1:48.26   07.39
   5  0095 Haughem Hans Martin     1 IL RUNAR                 1:49.37   08.50
   6  0109 Sjulstad Per Gunnar    12 SVARSTAD IL              1:50.55   10.08
   7  0121 Bergsvand Knut         10 NANSET IF                1:51.27   10.40
   8  0094 Elverum Lars            3 STOKKE IL                1:51.52   11.05
   9  0139 Bergsholm Einar         2 STOKKE IL                1:53.39   12.52
  10  0105 Berge Bjørn             1 BOTNE SK                 1:54.09   13.22
  11  0118 Jensen Osmund           2 IL RUNAR                 1:55.02   14.15
  12  0133 Bjune Geir Arne         7 IL IVRIG                 1:55.52   15.05
  13  0126 Aasheim Øystein         4 POSTEN                   1:57.12   16.25
  14  0104 Nåtedal Arne            3 IL IVRIG                 2:01.34   20.47
  15  0119 Gurholt Bjørn Tore      5 GJERPEN IF               2:02.09   21.22
  16  0135 Bjaadahl Stig           4 IF ØRN                   2:03.18   22.31
  17  0140 Haga Bård               6 LARVIK                   2:04.02   23.15
  18  0106 Grov Hølje              1 BLEFJELL                 2:04.15   23.28
  19  0138 Marcussen Yngve         1 STOKKE IL                2:04.59   24.12
  20  0134 Sørby Harald            2 IL IVRIG                 2:05.02   24.15
  21  0136 Rakkestad Kåre-Jan      3 GJERPEN IF               2:06.13   25.26
  22  0142 Søli Ole Arne           4 IF ØRN                   2:06.48   26.01
  23  0120 Moen Erik               2 IL RUNAR                 2:06.53   26.06
  24  0112 Stålstrøm Rune          2 Esso Raff                2:08.12   27.25
  25  0097 Hynne Bjørnar           1 Bjørnars Snarkj          2:10.46   29.59
  26  0124 Fjeld Jon E.            1 OSEBERG SL               2:11.10   30.23
  27  0110 Sponberg Ole Teodor     2 STOKKE IL                2:13.20   32.33
  28  0102 Troneng Stein           1 Telenor/HOC              2:14.25   33.38
  29  0128 Stretere Johannes      14 BRUNLANES IL             2:14.35   33.48
  30  0115 Styrvold Øyvind         8 KJOSE IL                 2:15.57   35.10
  31  0100 Askjer Georg            2 Bilteam                  2:19.36   38.49
  32  0130 Bakke Ole A             5 IL RUNAR                 2:21.55   41.08
  33  0111 Tofteberg Jon Arne      1 OSEBERG SL               2:24.16   43.29
  34  0099 Granstrøm Roar          3 SAAS BIL                 2:25.49   45.02
  35  0122 Abrahamsen Per          2 HOLMESTRAND SYK          2:25.53   45.06
  36  0129 Olsen Robert            1 BOTNE SK                 2:33.51   53.04
  37  0132 Allum John              2 Gjermundsen Aut          2:38.04   57.17
  38  0143 Lundeberg Kjetil        1 IL RUNAR                 2:41.06 1:00.19
  39  0116 Hansen Erling H         5 INGEN KLUBB              2:43.06 1:02.19
  40  0101 Røsholt Henning         4 STYRVOLL UNGD.L          2:44.36 1:03.49
  41  0137 Sjølie Karly            1 Hydro BIL                3:01.05 1:20.18
  42  0098 Eikenes Ole Gunnar      4 STYRVOLL UNGD.L          3:28.40 1:47.53
  43  0131 Bogstad Harald          3 Halsen IF                3:46.14 2:05.27
  44  0093 Steinsholt Lars Anton   1 STYRVOLL UNGD.L          4:00.04 2:19.17
                                                              
44 resultater, 52 påmeldte, 44 startende

M6 Menn 40-44
-------------
   1  0173 Engevik Jørn            3 IL RUNAR                 1:52.41       
   2  0152 Gundersen Edvard        8 STOKKE IL                1:52.58   00.17
   3  0165 Tørnes Jørgen           5 BERG-KAM.                1:54.59   02.18
   4  0155 Mathisen Knut Wiig      1 Hydro BIL                2:02.46   10.05
   5  0157 Jensen Jan Arild Reim   2 IF ØRN                   2:03.19   10.38
   6  0170 Tanum Trond            18 LARVIK SKI               2:04.04   11.23
   7  0154 Fremstad Lars           4 TEAM LARVIKIT            2:05.10   12.29
   8  0166 Ormestad Tellef         4 IL RUNAR                 2:07.17   14.36
   9  0153 Hansen Jan Erik         1 SILJAN IL                2:07.20   14.39
  10  0163 Guren Hans Chr.        13 START-FONDET             2:08.39   15.58
  11  0174 Ellefsen Stian          5 YIT Porsgrunn            2:09.05   16.24
  12  0168 Brekke Ole Jens         1 BERG-KAM.                2:10.13   17.32
  13  0162 Hynne Ole Roy           1 Buer Entreprenø          2:10.57   18.16
  14  0179 Haga Jostein            7 SKAGERAK NETT            2:11.17   18.36
  15  0180 Barland Bjørn Vidar     1 SANNIDAL                 2:14.52   22.11
  16  0156 Leegaard Thor Birger    1 Hof IL                   2:17.29   24.48
  17  0167 Stokke Øivind           5 OSEBERG SL               2:21.57   29.16
  18  0160 Akerholt Tom Arne       5 Hof IL                   2:22.36   29.55
  19  0161 Hvale Trond             2 ABB KRAFT                2:24.09   31.28
  20  0178 Traaholt Jan-Erik       2 STATOIL BIL              2:30.07   37.26
  21  0164 Dahl Andreas            1 Hof IL                   2:33.06   40.25
  22  0171 Kaupang Lasse          16 INGEN KLUBB              2:34.36   41.55
  23  0175 Hvaal Frank Olav        4 SVARSTAD IL              2:46.15   53.34
  24  0159 Tanggaard Endre         4 BRUNLANES IL             2:50.50   58.09
  25  0172 Strand Rune             1 LARVIK KOMMUNE           2:51.03   58.22
  26  0169 Gusland Ole Henr.      21 BRUNLANES IL             2:51.54   59.13
  27  0151 Hellerud Kjetil         1 STYRVOLL UNGD.L          3:08.31 1:15.50
  28  0177 Eikenes Lars            1 STYRVOLL UNGD.L          3:26.30 1:33.49

28 resultater, 29 påmeldte, 28 startende

M7 Menn 45-49
-------------
   1  0197 Høgmann Roger           4 IF ØRN                   1:52.47       
   2  0201 Pettersen Jan B         2 IL Stjørdals-bl          1:54.13   01.26
   3  0203 Heyerdahl Hans          3 BOTNE SK                 1:54.58   02.11
   4  0192 Tørnes Tomas            3 KJOSEN IL                1:55.02   02.15
   5  0217 Sjulstad Pål            9 SVARSTAD IL              1:55.38   02.51
   6  0194 Stokke Gunnar          13 STOKKE IL                1:56.40   03.53
   7  0209 Oterholt Sven           9 IF ØRN                   1:59.41   06.54
   8  0191 Bendal Frode            8 NANSET IF                2:04.09   11.22
   9  0202 Jahren Atle             3 OSEBERG SL               2:11.27   18.40
  10  0206 Olavsen Eivind Toni     1 Hof IL                   2:12.04   19.17
  11  0213 Kleven Gunnar           4 BOTNE SK                 2:13.23   20.36
  12  0208 Odberg Bjørn            1 Spydeberg IL             2:20.52   28.05
  13  0214 Hellerud Oskar          3 SVARSTAD IL              2:20.55   28.08
  14  0207 Aure Olav               6 NANSET IF                2:21.05   28.18
  15  0211 Brynning Bjarne         1 Formueforvaltni          2:21.10   28.23
  16  0200 Hellenes Søren Ø       24 NANSET IF                2:23.08   30.21
  17  0199 Eide Ole Adolf         24 SVARSTAD IL              2:23.29   30.42
  18  0205 Wiik Ole               13 SVARSTAD IL              2:23.56   31.09
  19  0193 Blaasvær Petter         2 IL RUNAR                 2:29.30   36.43
  20  0195 Bergh Morten           14 IF ØRN                   2:31.04   38.17
  21  0218 Lavoll Asbjørn          1 IL RUNAR                 2:31.31   38.44
  22  0198 Brathagen Knut         22 RØROS IL                 2:33.24   40.37
  23  0216 Andreassen Eilif        5 IL RUNAR                 2:37.10   44.23
  24  0212 Brekke Eirik            1 Metso BIL                2:40.48   48.01
  25  0196 Eikeland Tor Gunnar    15 HERKULES IF              2:46.47   54.00

25 resultater, 27 påmeldte, 25 startende

M8 Menn 50-54
-------------
   1  0242 Lahus Hans Olav         4 SKARPHEDIN               1:53.05       
   2  0230 Mangelrød Dag          16 KVELDE IL                1:53.15   00.10
   3  0226 Bronebakk Svein        19 NANSET IF                1:53.40   00.35
   4  0253 Thorstein Halvar       10 IL RUNAR                 2:01.52   08.47
   5  0248 Kile Jon                3 ABB NORSK KABEL          2:03.35   10.30
   6  0234 Fuglestveit Ragnvald    3 HYDRO PORSGRUNN          2:04.09   11.04
   7  0247 Årseth Torodd           7 VERITAS BIL              2:04.16   11.11
   8  0237 Nilsen Jens Hoel       18 NANSET IF                2:05.56   12.51
   9  0232 Klausen Hans J.         4 IL IVRIG                 2:07.15   14.10
  10  0231 Hansen Tor              5 IL RUNAR                 2:08.55   15.50
  11  0227 Halvorsen Erling        1 STOKKE IL                2:12.33   19.28
  12  0233 Sogn Hans Lauritz      19 SVARSTAD IL              2:12.36   19.31
  13  0240 Doksrød Ola             3 GJERPEN IF               2:16.37   23.32
  14  0236 Langslet Odin           8 GJERPEN IF               2:18.32   25.27
  15  0238 Skarstad Gudleik        1 BOTNE SK                 2:22.47   29.42
  16  0244 Skotheim Olav           4 STATOIL BIL              2:22.59   29.54
  17  0246 Halle Per               1 IL RUNAR                 2:23.31   30.26
  18  0241 Lauritzen Roger         1 HOLMESTRAND SYK          2:35.23   42.18
  19  0254 Nordheim Erling         4 ABB NORSK KABEL          2:35.35   42.30
  20  0235 Lilleng Dag             1 SVARSTAD IL              2:38.25   45.20
  21  0252 Hustuft Håvald         13 Lardal o-lag             2:51.40   58.35
  22  0243 Jahre Ulf               2 GILDE                    2:59.36 1:06.31
  23  0245 Faugstad Harald        26 HAFA VE OG VEL           3:07.01 1:13.56
  24  0229 Thorsberg Kai           2 Rosenvold klær           3:10.32 1:17.27
  25  0549 Aabol Per              13 NANSET IF                3:32.53 1:39.48

25 resultater, 26 påmeldte, 25 startende

M9 Menn 55-59
-------------
   1  0274 Kristoffersen Edmund   13 IL RUNAR                 1:54.11       
   2  0271 Olsen Jørn Bue         23 ASKER SK                 1:59.45   05.34
   3  0260 Fossheim Helge         31 KVELDE IL                2:00.08   05.57
   4  0267 Thorsen Arve           14 IL RUNAR                 2:04.14   10.03
   5  0275 Eriksen Roy Walter     25 NANSET IF                2:04.15   10.04
   6  0273 Tveitan Kjell          16 ABB KRAFT                2:05.00   10.49
   7  0261 Kristoffersen Lars      8 BERG-KAM.                2:05.06   10.55
   8  0280 Sundbø Kjell I.         1 Kragerø IF Ski           2:07.05   12.54
   9  0270 Klokkerhaug Vidar      11 OSEBERG SL               2:08.52   14.41
  10  0266 Langslet Gisle         15 URÆDD SK                 2:09.43   15.32
  11  0268 Bergene Reidar         19 NANSET IF                2:13.12   19.01
  12  0272 Skaug Jan Vidar        28 SVARSTAD IL              2:14.49   20.38
  13  0277 Torbjørnsen Arne        7 NANSET IF                2:17.04   22.53
  14  0279 Støen Hans Tore         1 Stone Computing          2:17.46   23.35
  15  0262 Hillestad Ragnar       32 Lardal o-lag             2:19.57   25.46
  16  0263 Bredal Odd Lars        21 NANSET IF                2:26.04   31.53
  17  0269 Elgesem Helge          27 KVELDE IL                2:30.28   36.17
  18  0259 Straume Einar           8 UNION                    2:30.54   36.43
  19  0256 Charlesen Tor H        21 NANSET IF                2:31.30   37.19
  20  0276 Nordal Tor Hansteen    27 NANSET IF                2:31.51   37.40
  21  0264 Hogstad Tore            3 ABB KRAFT                2:33.22   39.11
  22  0278 Roligheten Ole         26 HVARNES IL               2:48.21   54.10
  23  0257 Tjentland Per Ståle    29 SVARSTAD IL              2:55.29 1:01.18
  24  0258 Berger Morten           7 NANSET IF                2:56.54 1:02.43
  25  0265 Rambo Svein Helge      30 NANSET IF                2:57.29 1:03.18

25 resultater, 25 påmeldte, 25 startende

M10 Menn 60-64
--------------
   1  0303 Eriksen Jan Olav       14 NANSET IF                1:58.40       
   2  0295 Syversen Oddbjørn       4 TELEMARK FYLKE           2:02.36   03.56
   3  0299 Høines Sebastian       28 SILJAN IL                2:07.14   08.34
   4  0306 Aure Odd                7 DRANGEDAL IL             2:15.01   16.21
   5  0291 Thorsen Helge          15 IL RUNAR                 2:15.10   16.30
   6  0297 Kvifte Rolf            14 NANSET IF                2:18.42   20.02
   7  0310 Sandmoe Birger         32 KVELDE IL                2:19.23   20.43
   8  0307 Rønningen Knut          3 NYKIRKE IL               2:19.57   21.17
   9  0296 Stølen Sigmund          3 IF ØRN                   2:20.34   21.54
  10  0308 Wegger Steinar         24 ANDEBU IL                2:22.02   23.22
  11  0298 Saastad Bjørn           9 IL RUNAR                 2:25.15   26.35
  12  0313 Eliassen Frank         10 SANDEFJORD O-KL          2:25.25   26.45
  13  0300 Sønstegård Øistein      5 BLEFJELL                 2:27.54   29.14
  14  0311 Ringdal Jan Per        30 NANSET IF                2:35.12   36.32
  15  0294 Haga Nils B            20 BRUNLANES IL             2:37.53   39.13
  16  0304 Langslet Øyvind        11 TØNSBERG KAJAKK          2:40.17   41.37
  17  0305 Mangelrød Kai          24 NANSET IF                2:43.54   45.14
  18  0293 Langø Kjell            29 NANSET IF                2:44.06   45.26
  19  0309 Kristiansen Bjørn      13 HYDRO HOLMESTRA          2:47.13   48.33
  20  0292 Andersen Kjell         23 BRUNLANES IL             2:50.06   51.26
  21  0302 Hansen Martin           1 Norcontrol BIL           3:16.20 1:17.40

21 resultater, 21 påmeldte, 21 startende

M11 Menn 65-69
--------------
   1  0323 Smemo Øystein           8 NORCEM BIL               2:22.13       
   2  0322 Igelkjøn Kjell         17 HORTEN SK                2:25.24   03.11
   3  0321 Stoltenberg Erik-Hans   5 NORCEM BIL               2:26.19   04.06
   4  0327 Aunan Anton            29 SVARSTAD IL              2:46.49   24.36
   5  0320 Mortensen Kaare        26 KMAS                     2:48.08   25.55
   6  0324 Hansen Hans Stensholt  26 BRUNLANES IL             3:03.47   41.34
   7  0326 Hansen Jan Asgeir      32 LARVIK TURN              3:03.54   41.41
   8  0317 Hansen Arne            37 BRUNLANES IL             3:08.58   46.45
   9  0318 Lunde Roald            13 IL HAUKEN                3:09.57   47.44
  10  0325 Oppedal Torstein       41 BRUNLANES IL             3:50.34 1:28.21
  11  0316 Hangry Rolf Erling     39 LARVIK TURN              3:52.37 1:30.24

11 resultater, 12 påmeldte, 11 startende

M12 Menn 70-74
--------------
   1  0342 Andorsen Ernst         28 URÆDD SK                 2:47.56       
   2  0344 Larsen Karsten         21 IL RUNAR                 2:53.37   05.41
   3  0345 Weseth Dagfinn         17 HORTEN SK                2:54.02   06.06
   4  0341 Eidspjeld Øystein      36 NANSET IF                2:57.59   10.03
   5  0346 Tanum Reidar           22 BRUNLANES IL             3:04.41   16.45
   6  0348 Rogdo Reidar           27 BARKÅKER                 3:12.18   24.22
   7  0347 Jenssen Ingolf          2 FLINTJOGGEN              3:17.01   29.05
   8  0343 Reppesgård Sigurd      38 HEDRUM O-LAG             3:25.43   37.47

8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende

M13 Menn 75 og eldre
--------------------
   1  0356 Dreng Martin           41 NANSET IF                3:20.32       
   2  0357 Ormestad Louis          3 IL RUNAR                 3:31.57   11.25
   3  0358 Lie Birger              4 BIRGER LIE A/S           3:34.57   14.25

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

K1 Kvinner 16-19
----------------
   1  0369 Sollid Veronika         1 IF ØRN                   2:12.59       
   2  0366 Aas Kirsten Vrålstad    3 SILJAN IL                2:15.12   02.13
   3  0368 Vermelid Randi          1 STOKKE IL                2:19.52   06.53
   4  0367 Kvande Tale             1 STOKKE IL                2:34.33   21.34

4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

K2 Kvinner 20-24
----------------
   1  0376 Moen Vivian             8 SVARSTAD IL              2:31.22       

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

K3 Kvinner 25-29
----------------
   1  0381 Mustad Brita Cecilie    6 IL HAUKEN                1:58.32       
   2  0383 Tangen Lene             1 IL HAUKEN                2:20.12   21.40
   3  0382 Zagar Turid Langseth    3 LARVIK O-KLUBB           2:25.51   27.19

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

K4 Kvinner 30-34
----------------
   1  0394 Eriksen Astrid Helene   4 NANSET IF                2:03.34       
   2  0393 Berrefjord Liv Kr. O.  11 SVARSTAD IL              2:11.50   08.16
   3  0392 Nordrum Karina          3 HEDRUM IL                2:16.36   13.02
   4  0391 Sommerstad Ingjerd      5 BK SKI                   2:20.25   16.51

4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

K5 Kvinner 35-39
----------------
   1  0403 Melby Hege              2 SVARSTAD IL              2:00.55       
   2  0404 Lofthus Inger Anne      3 HEDDAL IL                2:05.48   04.53
   3  0405 Hellenes Kari-Anne S.   5 INGEN KLUBB              2:12.59   12.04
   4  0401 Midtskogen Heidi Næss   1 BOTNE SK                 2:42.48   41.53
   5  0402 Sollid Torill           1 IF ØRN                   3:32.27 1:31.32

5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende

K6 Kvinner 40-44
----------------
   1  0414 Torp Anne Lise          5 NANSET IF                2:13.32       
   2  0420 Berget Bente            4 FERDER SL                2:23.56   10.24
   3  0417 Christiansen Kari       1 STORE BERGAN             2:27.24   13.52
   4  0418 Roso Gunn Kristin      11 SVARSTAD IL              2:35.26   21.54
   5  0416 Laksesvela Merete       1 STOKKE IL                2:46.55   33.23
   6  0413 Andresen Gro            1 BOTNE SK                 2:47.07   33.35
   7  0411 Farnes-Hansen Trude     1 BOTNE SK                 2:53.15   39.43
   8  0412 Veggeland Turid         3 GJERPEN IF               2:55.17   41.45
   9  0419 Engevik Hanne           1 IL RUNAR                 3:12.00   58.28

9 resultater, 10 påmeldte, 9 startende

K7 Kvinner 45-49
----------------
   1  0426 Wiik Nora Marie Sogn   29 SVARSTAD IL              3:06.14       
   2  0427 Sogn Birgit Rimeslått  11 SVARSTAD IL              3:12.38   06.24

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

K8 Kvinner 50-54
----------------
   1  0438 Christensen Torill      1 BK SKI                   2:15.58       
   2  0436 Myhre Margrethe         2 BÆRUM SK                 2:19.56   03.58
   3  0437 Kristiansen Irene       3 ABB Skien                3:05.40   49.42

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

Trim 14 og eldre
----------------
      0500 Ormestad Thomas         1 INGEN KLUBB                            
      0501 Pedersen Karin Berger   1 MOSS                                   
      0503 Sogn Jørgen             3 SVARSTAD IL                            
      0504 Skyvulstad Berit        2 Gulsetjoggen                           
      0505 Eskedal Hans-Kristian   1 KODAL IL                               
      0507 Johansen Vebjørn        3 KODAL IL                               
      0508 Johansen Bjørnar        3 KODAL IL                               
      0509 Wierød Helge            5 SILJAN IL                              
      0510 Bergsli Kristian        1 SVARSTAD IL                            
      0511 Bergsli Lars            1 SVARSTAD IL                            
      0512 Styrmo Anton            1 SVARSTAD IL                            
      0513 Våleseter Per           1 INGEN KLUBB                            
      0514 Plathe Thomas           1 INGEN KLUBB                            
      0515 Pedersen Dagfinn       11 INGEN KLUBB                            
      0516 Solberg Tor             1 LARVIK KOMMUNE                         
      0518 Grønnerud Jostein       1 INGEN KLUBB                            
      0520 Wold Anders A.          1 Esso Raff                              
      0521 Holt Per                1 Horten Politit                         
      0522 Halvorsen Erling        1 INGEN KLUBB                            
      0523 Lysnes Kjetil           1 HEDRUM O-LAG                           
      0524 Bugge Fritz             1 SVARSTAD IL                            
      0525 Bergstå Stian           1 SVARSTAD IL                            
      0526 Odden Erling J.         1 KODAL IL                               
      0527 Dahl Tinus              1 KODAL IL                               
      0528 Tveitan Tore            1 INGEN KLUBB                            
      0529 Guldstrand Tove         1 SVARSTAD IL                            
      0530 Guldstrand Paul         1 SVARSTAD IL                            
      0531 Mortensen Johnny        1 SVARSTAD IL                            
      0532 Allum Marianne          1 SVARSTAD IL                            
      0533 Halvorsen Anne Sofie    2 NANSET IF                              
      0534 Eskedal Lars-Andreas    2 KODAL IL                               
      0535 Solberg Rønnhaug        2 FERDER SL                              
      0536 Halvorsen Ole M.        1 KODAL IL                               
      0537 Olafsen Jørn Willy      1 T.W.B                                  
      0538 Wang Synnøve            1 FERDER SL                              
      0539 Lund Anne               1 FERDER SL                              
      0540 Grønnevik Jon Egil      2 INGEN KLUBB                            
      0542 Jørgensen Henning       1 INGEN KLUBB                            
      0543 Omholt Marit G          1 SVARSTAD IL                            
      0544 Eia Gro                 3 IL IVRIG                               
      0545 Klevan Kurt             1 INGEN KLUBB                            
      0546 Bisgaard Sverre         1 INGEN KLUBB                            
      0547 Lian Arnfinn            1 Hof IL                                 
      0548 Buan Geir               1 Hof IL                                 
      0550 Sagmo Britt-I           1 INGEN KLUBB                            
      0551 Kulland Jan             9 INGEN KLUBB                            
      0517                                                                  

46 resultater, 47 påmeldte, 46 startende



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +