Resultater Holdenrennet 2004

Malm il og Follafoss il arrangerte lørdag 13. mars Holdenrennet under strålende forhold. Holdenrennet går mellom Follafoss og Malm i Verran kommune i Nord-Trøndelag. Løpet var i år 30 km. Morten Brørs hadde løpets beste tid. 61 løpere deltok i turklassene og 240 i trimklassene.



Rennleder: Inge Hovd.           Tidtakersjef: John Haugen         TD: Gisle Løseth
Klasse Plass Navn Lag Start Mål TID
K 16-17 år 1 Kristine Vandbakk Follafoss il 11 30 00 13 16 34 1:46:34
        11 30 00       ##############
K 20-24 år 1 Ragnhild Norum Verrastranda il 11 30 00 13 23 9 1:53:09
        11 30 00       ##############
K 40-44 år 1 Anne Hauge Malm il 11 30 00 13 28 40 1:58:40
        11 30 00       ##############
K 45-49 år 1 Bente Markhus Inn-Tr. Politidis. 11 30 00 13 25 34 1:55:34
        11 30 00       ##############
M 50-54 år 1 Øivind Lorvik Malm il 11 30 00 13 6 16 1:36:16
  2 Per Arild Bolaas Steinkjer Ski 11 30 00 13 6 20 1:36:20
  3 Per Norum Verrastranda il 11 30 00 13 9 55 1:39:55
  4 Torbjørn Ingvaldsen Namdalseid il 11 30 00 13 14 19 1:44:19
  5 Oddvar Vassmo Følling il 11 30 00 13 39 21 2:09:21
        11 30 00       ##############
M 55-59 år 1 Egil Brørs Steinkjer Ski 11 30 00 13 2 47 1:32:47
  2 Tor Erling Lorvik Malm il 11 30 00 13 10 26 1:40:26
  3 Per Strømsli Åfjord 11 30 00 13 22 36 1:52:36
  4 Håkon Wanderås Følling il 11 30 00 13 30 51 2:00:51
  5 Trond Eide Malm il 11 30 00 13 33 45 2:03:45
        11 30 00       ##############
M 60-64 år 1 Arve Lindstrøm Malm il 11 30 00 13 12 25 1:42:25
  2 Arvid Valøen Steinkjer Ski 11 30 00 13 13 6 1:43:06
  3 Erling Hatling Stod il 11 30 00 13 13 34 1:43:34
  4 Jostein Sand Steinkjer Ski 11 30 00 13 31 36 2:01:36
        11 30 00       ##############
M 65-69 år 1 Halldor Sæther Sprova il 11 30 00 13 13 43 1:43:43
  2 Odd Halseth Jernbanens il 11 30 00 13 16 37 1:46:37
  3 Egil Tettli Follafoss il 11 30 00 13 20 49 1:50:49
  4 Eirik Stamnes Beitstad il 11 30 00 13 22 5 1:52:05
  5 Asbjørn Solstad Åfjord il 11 30 00 13 31 40 2:01:40
  6 Arvid Musum Steinkjer Ski 11 30 00 13 33 48 2:03:48
        11 30 00       ##############
M 70-74 år 1 Jørund Saursaunet Egge il 11 30 00 13 22 53 1:52:53
  2 Harald Iversen Follafoss il 11 30 00 13 28 9 1:58:09
        11 30 00       ##############
M 18-19 år 1 Kristian Rennemo Leksvik il 12 0 00 13 23 14 1:23:14
  2 Vegard Saursaunet Egge il 12 0 00 13 26 5 1:26:05
  3 Håvard Norum Verrastranda il 12 0 00 13 41 41 1:41:41
        12 0 00       ##############
M 25-29 år 1 Jan Inge Rosenvinge Foldereid il 12 0 00 13 23 15 1:23:15
  2 Frank Hjulstad Malm il 12 0 00 13 28 14 1:28:14
  3 Stian Ludvigsen Follafoss il 12 0 00 13 31 38 1:31:38
  4 Lars Tore Berntsen Malm il 12 0 00 13 50 31 1:50:31
        12 0 00       ##############
M 30-34 år 1 Morten Brørs Steinkjer Ski 12 0 00 13 21 57 1:21:57
  2 Bjørnar Aksnes Helgådal il 12 0 00 13 28 55 1:28:55
  3 Arnt Egil Brørs Steinkjer Ski 12 0 00 13 29 54 1:29:54
  4 Tore Sundvik Namdalseid il 12 0 00 13 36 34 1:36:34
  5 Tore Almlid Kvikk il 12 0 00 13 48 36 1:48:36
  6 Geir Ketil Almlid Malm il 12 0 00 13 58 51 1:58:51
        12 0 00       ##############
M 35-39 år 1 Lars Ingar Enebakk Skauga il 12 0 00 13 31 39 1:31:39
  2 Per Ivar Storli Follafoss il 12 0 00 13 41 6 1:41:06
  3 Jonny Melting Mosvik il 12 0 00 13 44 6 1:44:06
        12 0 00       ##############
M 40-44 år 1 Rune Morten Vannebo Steinkjer Ski 12 0 00 13 26 8 1:26:08
  2 Robert Husby Malm il 12 0 00 13 31 34 1:31:34
  3 Jan Erik Myhre Malm il 12 0 00 13 34 0 1:34:00
  4 Jon Ivar Hovd Malm il 12 0 00 13 35 9 1:35:09
  5 Mikal Åkerlund Follafoss il 12 0 00 13 39 25 1:39:25
  6 Kjell Ove Løvli Follafoss il 12 0 00 13 40 29 1:40:29
  7 Odd Morten Aalberg Follafoss il 12 0 00 13 41 5 1:41:05
  8 Stein Øksnes Kvam il 12 0 00 13 42 43 1:42:43
  9 Jan Ove Storli Follafoss il 12 0 00 13 47 72 1:48:12
  10 Bjørn Hauge Malm il 12 0 00 13 48 38 1:48:38
  11 Ådmund Skjærstad Ytterøy il 12 0 00 13 54 52 1:54:52
        12 0 00       ##############
M 45-49 år 1 Kurt Sandseter Follafoss il 12 0 00 13 31 51 1:31:51
  2 Ivar Halseth Stod il 12 0 00 13 37 16 1:37:16
  3 Henry Brunes Trønder Energi 12 0 00 13 40 18 1:40:18
  4 Kjell Eriksen Byafossen il 12 0 00 13 40 25 1:40:25
  5 Frank Rudi Selbo Malm il 12 0 00 13 43 21 1:43:21
  6 Tor Arne Bakken Follafoss il 12 0 00 13 44 46 1:44:46
  7 Ketil Lysheim Malm il 12 0 00 13 49 28 1:49:28
  8 Kjell Norum Vada il 12 0 00 13 59 6 1:59:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +