NM 2004 - 50 km fristil menn

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
 1	Skjeldal,Kristen                Bulken Il              3     2:02:42,3 + 00:00,0
 2	Eide,Anders                     Snåsa Il               3     2:03:03,6 + 00:21,3
 3	Solbakken,Håvard                Tromsdalen Uil         3     2:06:03,3 + 03:21,0
 4	Estil,Frode                     Lierne Ski             3     2:06:36,3 + 03:54,0
 5	Svartedal,Jens Arne             Trøsken Il             3     2:07:03,6 + 04:21,3
 6	Aasen,Geir Ludvig               Oddersjaa Ssk          3     2:07:32,6 + 04:50,3
 7	Gjerdalen,Tord Asle             Il Holeværingen        3     2:07:45,0 + 05:02,7
 8	Pedersen,Eivind Juul            Harestua Il            3     2:08:02,3 + 05:20,0
 9	Brørs,Morten                    Steinkjer Skiklubb     3     2:08:18,3 + 05:36,0
 10	Skjærli,Brynjar                 Lillehammer Skiklub    3     2:08:35,0 + 05:52,7
 11	Andresen,Jan Egil               Hamar Skiklubb         3     2:08:44,8 + 06:02,5
 12	Solbjørg,Øystein                Vestringen Il          3     2:10:39,5 + 07:57,2
 13	Hetland,Tor Arne                Byåsen Il              3     2:10:42,5 + 08:00,2
 14	Flora,Lars                      Usa                    3     2:11:25,4 + 08:43,1
 15	Bjerke,Espen Harald             Lillehammer Skiklub    3     2:11:33,3 + 08:51,0
 16	Kjølstad,Johan Ekne             Ekne Il                NT    2:12:34,1 + 09:51,8
 17	Rønbeck,Øystein                 Viddelaget             3     2:12:41,2 + 09:58,9
 18	Pedersen,Frode                  Kjelsås Il             3     2:13:08,2 + 10:25,9
 19	Rønning,Eldar                   Skogn Il               3     2:13:24,5 + 10:42,2
 20	Pedersen,Kjetil Juul            Magnor Ul              3     2:13:27,9 + 10:45,6
 21	Skorstad,Håvard                 Rustad Il              3     2:13:43,0 + 11:00,7
 22	Elden,Trond Einar               Strindheim Il          3     2:13:45,0 + 11:02,7
 23	Post,Arne                       Kjelsås Il             OS    2:13:55,1 + 11:12,8
 24	Torset,Rune                     Kjelsås Il             3     2:14:20,8 + 11:38,5
 25	Hvattum,Per Morten              Gran Il                3     2:14:21,6 + 11:39,3
 26	Sinnes,Svein Tore               Tonstad Il             3     2:14:22,4 + 11:40,1
 27	Andersen,Remi                   Kjelsås Il             3     2:14:47,3 + 12:05,0
 28	Høgnes,Lars Westend             Ringkollen Skiklubb    3     2:15:08,6 + 12:26,3
 29	Gaustad,John Anders             Hamar Skiklubb         3     2:15:13,2 + 12:30,9
 30	Nes,Bjarne                      Sogndal Il             3     2:15:16,1 + 12:33,8
 31	Emanuelsen,Espen                Lierne Ski             3     2:15:54,3 + 13:12,0
 32	Estil,Jens Petter               Lierne Ski             3     2:15:55,4 + 13:13,1
 33	Bjerkli,Atle J.                 Nittedal Il            3     2:16:07,2 + 13:24,9
 34	Bergerud,Lars                   Ringkollen Skiklubb    3     2:16:20,0 + 13:37,7
 35	Jakobsen,Ronny                  Tromsdalen Uil         3     2:16:28,0 + 13:45,7
 36	Næss,Børre                      Efteløt Il             3     2:16:29,8 + 13:47,5
 37	Kjerstad,Thomas Andre           Rustad Il              3     2:16:55,7 + 14:13,4
 38	Børsheim,Sjur                   Kjelsås Il             OS    2:17:04,6 + 14:22,3
 39	Finstad,Arnstein                Steinkjer Skiklubb     3     2:17:08,7 + 14:26,4
 40	Henriksen,Thomas                Fossum If              3     2:17:18,5 + 14:36,2
 41	Muller,Rune                     Tynset If              3     2:17:23,8 + 14:41,5
 42	Dammen,Kjetil Hagtvedt          Rustad Il              3     2:17:26,9 + 14:44,6
 43	Fisketjønn,Aslak                Morgedal Il            TE    2:17:38,4 + 14:56,1
 44	Stene,John                      Byåsen Il              3     2:18:04,6 + 15:22,3
 45	Haugsbø,Andre                   Gaular Il              3     2:18:15,7 + 15:33,4
 46	Pettersen,Øystein               Linderud Il            3     2:18:19,5 + 15:37,2
 47	Gjerdalen,Gard Filip            Il Holeværingen        3     2:18:28,1 + 15:45,8
 48	Djupvik,Roger Aa                Fjellhug / Vereide - H 3     2:18:28,4 + 15:46,1
 49	Krogsveen,Lars                  Ringebu/Fåvang Skiklub 3     2:19:04,8 + 16:22,5
 50	Moland,Stig                     Andebu Il              3     2:19:07,4 + 16:25,1
 51	Andersen,Øystein E.             Il Vindbjart           3     2:19:11,7 + 16:29,4
 52	Streitlien,Bjørn Tore           Hamar Skiklubb         3     2:20:02,7 + 17:20,4
 53	Karlsen,Kjell                   Sørskogbygda Il        3     2:20:26,0 + 17:43,7
 54	Nordgård,Rune                   Hurdal Il              3     2:20:26,1 + 17:43,8
 55	Andersen,Ruben                  Rustad Il              3     2:20:34,0 + 17:51,7
 56	Myrland,Anders                  Gruben Il              3     2:20:46,7 + 18:04,4
 57	Bergland,Jonas                  Rustad Il              3     2:21:00,2 + 18:17,9
 58	Skrødal,Kristian Sveaas         Fjellørnen Il          ST    2:21:38,7 + 18:56,4
 59	Strand,Daniel                   Alta If                FI    2:21:50,1 + 19:07,8
 60	Rønbeck,Thomas                  Alta If                3     2:21:54,5 + 19:12,2
 61	Skaarud,Kenneth                 Harestua Il            3     2:22:20,9 + 19:38,6
 62	Jespersen,Chris Andre           Il Korlevoll           3     2:22:28,7 + 19:46,4
 63	Pedersen,Audun Domaas           Medkila Sl             3     2:22:40,1 + 19:57,8
 64	Skjellaug,Harald                Varde Il               3     2:23:06,8 + 20:24,5
 65	Dahl,Jon Kristian               Kirkenes Og Omegn Skik 3     2:23:40,5 + 20:58,2
 66	Rønning,Eirik                   Skogn Il               NT    2:24:08,9 + 21:26,6
 67	Hatlen,Knut Anders              Stranda Il             MR    2:24:12,9 + 21:30,6
 68	Bakkejord,Erik Øvsthus          Strindheim Il          ST    2:24:16,3 + 21:34,0
 69	Pedersen,Jon Hove               Høybråten Og Stovner I 3     2:24:42,5 + 22:00,2
 70	Munz,Ole-Morten                 Sf Grei                3     2:25:00,4 + 22:18,1
 71	Heilemann,Nicolai               Byåsen Il              3     2:25:17,4 + 22:35,1
 72	Hoff,Erlend                     IF Kilkameratene       3     2:25:22,3 + 22:40,0
 73	Meen,Halvard                    Svene Il               3     2:25:40,4 + 22:58,1
 74	Gasmann,Per Ola                 Lyn Ski                3     2:25:53,4 + 23:11,1
 75	Østlien,Espen                   Raufoss Il             3     2:26:04,2 + 23:21,9
 76	Morgestad,Åsmund H.             Engerdal Sp.kl.        3     2:26:37,8 + 23:55,5
 77	Reed,Ragnvald                   Bærums Skiklub         AK    2:27:28,1 + 24:45,8
 78	Leistad,Petter                  Vaaler If              HE    2:27:35,0 + 24:52,7
 79	Lunde,Daniel                    Harestua Il            3     2:27:50,9 + 25:08,6
 80	Hovind,Johan                    Svene Il               BU    2:28:06,2 + 25:23,9
 81	Snerthammer,Odd                 Knaben Il              3     2:28:15,1 + 25:32,8
 82	Holmestad,Ola                   Moelven Il             3     2:28:50,4 + 26:08,1
 83	Tveito,Tore                     Voss Il                HO    2:29:24,2 + 26:41,9
 84	Årdal,Inge                      Jølster Il             3     2:29:42,0 + 26:59,7
 85	Feragen,Ove                     Tynset If              3     2:29:45,0 + 27:02,7
 86	Opsahl,Eivind Gjørven           Vang Skiløperforening  3     2:29:59,4 + 27:17,1
 87	Okkenhaug Sjonbotn,Stian        Bossmo & Ytteren Il    3     2:30:11,7 + 27:29,4
 88	Ask,Morten                      Varde Il               3     2:31:02,1 + 28:19,8
 89	Reed,Lars Bjarne                Bærums Skiklub         3     2:31:41,0 + 28:58,7
 90	Gjømle,Erik                     Stathelle Og Omegn Il  3     2:33:00,5 + 30:18,2
 91	Botten,Aslak                    Gol Il                 3     2:33:41,9 + 30:59,6
 92	Johnsen,Henrik                  Magnor Ul              3     2:34:23,6 + 31:41,3
 93	Bjørgen,Per Egil                Trønder-lyn Il         3     2:34:24,3 + 31:42,0
 94	Kjerstadmo,Torbjørn             Strindheim Il          3     2:34:43,1 + 32:00,8
 95	Dushyn,Oleksiy                  Ukraina                UKR   2:35:25,6 + 32:43,3
 96	Bøygard,Terje                   Ål Il                  3     2:35:42,2 + 32:59,9
 97	Aketun,Karl Kristian            Nesodden If            3     2:37:00,8 + 34:18,5
 98	Martinsen,Runar                 Lierne Ski             3     2:38:26,6 + 35:44,3
 99	Keefe,Tom                       Main Winter Sports Cen 3     2:39:25,5 + 36:43,2
 100	Jorde,Svein                     Gol Il                 3     2:39:40,7 + 36:58,4
 101	Halland,Jon Arild               Jølster Il             3     2:40:06,6 + 37:24,3
 102	Woodbury,Tim                    Main Winter Sports Cen 3     2:41:05,7 + 38:23,4
 103	Wærenskiold,Nicolas Arm         Lyn Ski                3     2:42:35,5 + 39:53,2
 104	Blindheim,Frank Robert          Lillehammer Skiklub    3     2:50:23,6 + 47:41,3
 105	Gjedtjernet,Ole Erik F.         Grue Finnskog Il       3     2:53:34,5 + 50:52,2
 DNF	Olsen,Tommy                     Hamar Skiklubb         3              
 DNF	Jørgensen,Jens                  Byåsen Il              ST             
 DNF	Lien,Martin Grothe              Il Heming              OS             
 DNF	Sætha,Morten                    Veldre Ski             HE             
 DNF	Laugaland,Audun                 Hjelm Il               RG             
 DNF	Hasselvold,Lars                 Strindheim Il          3              
 DNF	Bjerkeli,Håvard                 Isfjorden Il           3              
 DNF	Berger,Ola                      Byåsen Il              ST             
 DNF	Bjonviken,Tore                  Fossum If              3              
 DNF	Skjønsfjell,Karl-Gunnar         Nordreisa Il           TR             
 DNS	Storvik,Håvard                  Stokke Il              VE             
 DNS	Freitas,Helio                   Brasil                 BRA            
 DNS	Valnes,Thomas Andre             Ankenes Skiklubb       NO             
 DNS	Martinsen,Nicolai               Rustad Il              OS             
 DNS	Sandbakk,Sindre                 Ankenes Skiklubb       NO             
 DNS	Bjørgård,John                   Haltdalen Il           ST             
 DNS	Selseng,Håvard                  Sogndal Il             SF             
 DNS	Sandbakk,Øyvind                 Ørsta Il               MR             
 DNS	Nerland,Geir                    Molde Og Omegn If - Sk MR             
 DNS	Helgesen,Kaj Helge              Alta If                FI             
 DNS	Bergheim,Bjørn                  Næroset Il             HE             
 DNS	Mortensen,Arne                  Tromsdalen Uil         TR             

27.03.04 15:08:34 eTiming versjon 1.7.2 Emit as 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut














Fra fødsel til NM-medalje

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

Bjerviglite_100x102

Ikke helt som før

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

IKnotten_200x165

Jaget inn til NM-gull

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

hofstad close (ad)_200x188

Den optimale spurtduellen

Hofstad slo Hetland i spurten og sikret Lillehammer gull:

NM 2004 Stafett kvinner

Langrenn.com på NM i Bardufoss

BJORGEN[1]_150x108

For kaldt for skirenn

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

bjornaas2_150x134

Vellykket comeback-år

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

horntvedt_lite_100x129

Kalkulert formtopp

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

oddb_3_200x221

NM-kongen Odd-Bjørn

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

NM 2004 15 km klassisk menn

Langrenn.com på NM i Bardufoss

hilde2_200x205

Hildes store NM

Langrenn.com følger NM i Bardufoss