17.01.2005
Jårasprinten

Jårasprinten Asbøllsaga skistadion 16.01.2005

Rennleder: Jan Roald Sandvik
Løypesjef: Erik P. Tronvoll
Teknisk delegert: Håvard Garberg





Resultat

Gutter 9 år 1 km
PlassStartTid
 0004Tølløv Løfald BjørnstadIK Rindals-Troll04.47 
 0005Johan FlønesOrkanger IF04.56 
 0006Ole NicolaisenLøkken IF04.31 
 0008Andreas LarssenOrkanger IF05.45 
 0009Ola StaveliOrkdal IL04.55 
 0010Andreas SølbergLeik IL04.27 
 0011Knut Anders ByOrkdal IL05.12 

8 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Jenter 9 år 1 km
PlassStartTid
 0014Ane SkjølbergSvorkmo/NOI06.22 
 0015Torunn UstadOrkanger IF05.37 
 0016Pia ØdegårdOrkanger IF05.18 
 0017Ida Marie S. PettersenOrkdal IL06.21 
 0018Siv-Merete UthusOrkdal IL05.07 
 0019Malin UnsgårdLeik IL05.09 

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
Gutter 8 år 1 km
PlassStartTid
 0020Espen StaveliOrkdal IL05.26 
 0021Fredrik DamliSvorkmo/NOI05.59 
 0022Inge SkjølsvoldIK Rindals-Troll04.46 
 0023Marius RikstadIL Nor05.39 
 0024Vebjørn Trønsdal BævreIK Rindals-Troll05.27 
 0025Håvard SelvnesOrkanger IF05.18 
 0026Morten WoldenOrkanger IF05.21 
 0027Vegard SelvnesOrkdal IL05.19 
 0028Martin DybdahlOrkanger IF05.43 
 0029Geir Magne GlåmenIK Rindals-Troll04.45 
 0030Marius Foss VaagaSvorkmo/NOI08.48 
 0190Njål GabrielsenLøkken IF05.58 

12 påmeldte. 12 startet. 12 resultater.
Jenter 8 år 1 km
PlassStartTid
 0033Ida ØyumSvorkmo/NOI08.04 
 0034Marit Ustad HoveDalguten06.24 
 0035Hanne OpphaugOrkanger IF06.35 
 0037Silje BakkenLeik IL05.08 

5 påmeldte. 5 startet. 4 resultater.
Gutter 7 år 1 km
PlassStartTid
 0038Jonas Nergård TørsetIK Rindals-Troll05.56 
 0039Tor Egil JohansenSvorkmo/NOI06.24 
 0040Aksel NorliIK Rindals-Troll05.12 
 0041Stefan Stavnes RyeSvorkmo/NOI09.10 
 0042Espen P. DørdalOrkdal IL06.39 
 0043Jo SkjølbergSvorkmo/NOI07.25 
 0044Trond SandstadSvorkmo/NOI10.02 
 0045Øystein BerdalKrokstadøra IL05.23 
 0046Anders OpøienOrkdal IL07.36 
 0047Vegard StavFlå IL05.37 
 0048Jørgen UstadOrkanger IF06.55 
 0049Sivert StoråsDalguten05.58 
 0050Espen KarlsenSvorkmo/NOI08.53 
 0051Erik HusbySkaun IL05.26 

14 påmeldte. 14 startet. 14 resultater.
Jenter 7 år 1 km
PlassStartTid
 0053Helene J. BergSvorkmo/NOI10.19 
 0054Emma StaveliOrkdal IL07.30 
 0055Ane SødahlKyrksæterøra IL08.24 
 0056Maren UnsgårdLeik IL05.34 
 0057Maren HøgholtIL Rindøl05.52 

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Gutter 11 år 2 km
PlassStartTid
10063Gjermund LøfaldIL Rindøl06.05 
20069Lars Bakken RøenIK Rindals-Troll06.2800.23
30064Olav Nergård TørsetIK Rindals-Troll06.3900.34
40070Einar RikstadIL Nor06.5200.47
50061Lars Ove AunliKyrksæterøra IL06.5800.53
60065Sondre Lernes HansenKyrksæterøra IL06.5900.54
70062Sindre BerdalKrokstadøra IL07.0300.58
80068Jo Inge SandvikSvorkmo/NOI07.0601.01
90066Vegard Berg WuttudalKrokstadøra IL07.1901.14
100067Jo Trønsdal BævreIK Rindals-Troll07.2001.15
110072Svein Erik GlåmenIK Rindals-Troll07.2201.17
120073Hallvard StemshaugSvorkmo/NOI08.0201.57
130071Ola SkjølbergSvorkmo/NOI08.5502.50

13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.
Gutter 10 år 2 km
PlassStartTid
10083Erik FossumOrkanger IF06.42 
20085Andreas KvamDalguten06.4700.05
30086Petter EbbesenOrkanger IF07.1000.28
40081Sturla Fagerli LarsenOrkanger IF07.5101.09
40084Martin HolsethOrkanger IF07.5101.09
60079Johan Olav HusebyLøkken IF07.5401.12
70082Tor Anders DybdahlOrkanger IF08.0201.20

8 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Gutter 10 år 2 km

Plass Start Tid
1 0083 Erik Fossum Orkanger IF 06.42  
2 0085 Andreas Kvam Dalguten 06.47 00.05
3 0086 Petter Ebbesen Orkanger IF 07.10 00.28
4 0081 Sturla Fagerli Larsen Orkanger IF 07.51 01.09
4 0084 Martin Holseth Orkanger IF 07.51 01.09
6 0079 Johan Olav Huseby Løkken IF 07.54 01.12
7 0082 Tor Anders Dybdahl Orkanger IF 08.02 01.20



8 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.

Jenter 10 år 2 km

Plass Start Tid
1 0090 Ida Uvsløkk Normann Børsa IL 07.33  
2 0092 Wenche Snildalsli Krokstadøra IL 07.59 00.26
3 0094 Marte Berg Krokstadøra IL 08.49 01.16
4 0089 Astrid H. Kleven Børsa IL 09.04 01.31
5 0097 Hege Sæther Garberg Orkdal IL 09.17 01.44
6 0096 Alida Sødahl Kyrksæterøra IL 09.25 01.52
7 0091 Ingvild Larsen Volden Børsa IL 09.26 01.53
8 0095 Thea Skei Orkdal IL 09.42 02.09
9 0088 Anja Johansen Svorkmo/NOI 12.14 04.41
10 0093 Amanda Welde Orkdal IL 12.26 04.53



10 påmeldte. 10 startet. 10 resultater.

Gutter 13 år 3 km

Plass Start Tid
1 0104 Mads Erik Berg Krokstadøra IL 09.14  
2 0102 Sverre Solligård Orkdal IL 09.50 00.36
3 0103 Kim Roar Stavnes Rye Svorkmo/NOI 12.43 03.29
4 0101 Ola Stemshaug Svorkmo/NOI 12.49 03.35



4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

Jenter 13 år 3 km

Plass Start Tid
1 0108 Astrid Larsen Volden Børsa IL 11.18  
2 0107 Julie Kleven Børsa IL 11.34 00.16



2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

Gutter 12 år 3 km

Plass Start Tid
1 0116 Morten Rikstaddal Leik IL 09.40  
2 0114 Emil Lynum Orkanger IF 09.43 00.03
3 0115 Lasse Ødegård Orkanger IF 10.15 00.35
4 0118 Nils Storås Dalguten 11.37 01.57
5 0113 Vidar Flønes Orkanger IF 11.55 02.15
6 0119 Ole Kristian Stav Flå IL 12.07 02.27



8 påmeldte. 7 startet. 6 resultater.

Jenter 12 år 3 km

Plass Start Tid
1 0127 Tonje Uvsløkk Haugen Børsa IL 10.40  
2 0130 Åshild Fossum Orkanger IF 11.06 00.26
3 0123 Kristine Unsgård Leik IL 11.22 00.42
4 0124 Kristin Holseth Orkanger IF 11.37 00.57
5 0126 Annette Unsgård Leik IL 11.59 01.19
6 0128 Solvår Kvernstad Kyrksæterøra IL 12.34 01.54
7 0125 Else Helmine Myklegard IL Rindøl 13.07 02.27
8 0129 Marthe Bjerknes Sinnes Kyrksæterøra IL 13.22 02.42
9 0131 Bente Husby Skaun IL 13.36 02.56



9 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.

Gutter 15 år 5 km

Plass Start Tid
1 0134 Runar Krognes Leik IL 14.22  
2 0136 Ken Michael Slørdahl Krokstadøra IL 16.19 01.57
3 0133 Øyvind L. Grønningen Lensvik IL 16.36 02.14
4 0135 Øyvind Wognild Soknedal IL 17.41 03.19



4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

Gutter 14 år 5 km

Plass Start Tid
1 0142 Eirik Kvernstad Kyrksæterøra IL 15.10  
2 0144 Joar Andre Berg Wuttudal Krokstadøra IL 15.37 00.27
3 0143 Sondre Løfald Bjørnstad IK Rindals-Troll 16.30 01.20
4 0145 Martin K. Schei Krokstadøra IL 17.16 02.06



4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

Gutter 17 år 10 km

Plass Start Tid
1 0154 Tor Einar Sandvik Svorkmo/NOI 29.47  



1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Gutter 16 år 10 km

Plass Start Tid
1 0157 Espen Rikstaddal Leik IL 31.41  



1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Jenter 16 år 5 km

Plass Start Tid
1 0162 Mona N. Krokstad Krokstadøra IL 17.06  



1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Menn senior 10 km

Plass Start Tid
1 0177 Runar Flønes Orkanger IF 28.44  
2 0167 John Olav Wuttudal Krokstadøra IL 29.13 00.29
3 0168 Andreas Berbu Svorkmo/NOI 30.24 01.40
4 0170 Erlend Olsø Svorkmo/NOI 30.40 01.56
5 0179 Jo Vegar Olsø Svorkmo/NOI 31.05 02.21
6 0175 Frode Sundal Jonsvatnet IL 31.20 02.36
7 0173 Einride Asbøll Svorkmo/NOI 32.29 03.45
8 0172 Geir Arne Dombuhaug Svorkmo/NOI 32.33 03.49
9 0166 Nils Olav Volden Krokstadøra IL 33.31 04.47
10 0164 Jan Peder Hegdal Orkdal IL 33.55 05.11
11 0178 Erik P. Tronvoll Svorkmo/NOI 33.56 05.12
12 0176 Egil Berdal Krokstadøra IL 34.40 05.56
13 0174 Ole Andreas Opphaug Orkanger IF 35.54 07.10
14 0171 Lars Einar Berg Krokstadøra IL 36.03 07.19
15 0169 Trygve Dybdahl Orkanger IF 39.28 10.44
16 0165 Bjarne Flønes Meldal IL 42.41 13.57



16 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.

Damer senior 5 km

Plass Start Tid
1 0182 Heidi Haugen Orkdal IL 17.45  



1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.