Resultater Kjøldilten 2005



Plass Navn Klubb Sluttid   Diff.:
           
KLASSE Menn 16-17 år      
1 Anders Dahl Kråkstad 01:15:07    
           
KLASSE Menn 18-19 år      
1 Anders Folllerås NTG/Lillehammer Skikl. 00:59:32    
2 Kenneth Fegri Jevnaker IF/Norema 01:04:11   00:04:39
3 Ola Weihe Rinna I.L. 01:19:17   00:19:45
           
KLASSE Menn 20-24 år      
1 Lars Ragnar Manengen Sport og Fritid 01:01:29    
2 Vegard Jevnesveen Vingrom I.L. 01:02:03   00:00:34
3 Svein Arstad Søre Ål I.L. 01:12:13   00:10:44
4 Øyvind Olstad Søre Ål I.L. 01:16:58   00:15:29
           
KLASSE Menn 25-29 år      
1 Alf Roger Holme Nannestad Skiklubb 01:03:01    
2 Trond Erik Taugland Bjerke I.L. 01:03:38   00:00:37
3 Gert Moen Øvre Surnadal 01:06:26   00:03:25
           
KLASSE Menn 30-34 år      
1 Øyvind Viken Øyer Tretten I.F. 00:59:44    
2 Roy Hopland LCK 01:03:03   00:03:19
3 Jan Ove Ofseth Bjerke I.L. 01:03:40   00:03:56
3 Arne Gunnar Ellvoll Bjerke I.L. 01:03:40   00:03:56
5 Rune Kvikstad Indal 01:06:42   00:06:58
6 Rune Hansen Snertingdal IF Ski 01:06:47   00:07:03
7 Andre Skarstein Bjerke I.L. 01:08:03   00:08:19
8 Hans Petter Melbø Rinna I.L. 01:11:10   00:11:26
9 Roar Lunna Brøttum I.L. 01:17:33   00:17:49

 

KLASSE Menn 35-39år      
1 Jan Olav Beitmyren Team Sport 1 00:59:45    
2 Per Atle Nustad Øyer Tretten I.F. 01:01:23   00:01:38
3 Tor Håkon Viken Øyer Tretten I.F. 01:01:26   00:01:41
4 Øystein Engesveen Motek 01:03:13   00:03:28
5 Steffen Gullikstad Lillehammer Skiklubb 01:03:37   00:03:52
6 Tor Erik Bakken Øyer Tretten I.F. 01:04:57   00:05:12
7 Lars Erik Stinterud Lillehammer Skiklubb 01:05:34   00:05:49
8 Kristen Kankerud Team Siemens 01:05:57   00:06:12
9 Hans Rognlien ØTS 01:07:49   00:08:04
10 Ståle Hamnes Lillehammer Skiklubb 01:08:01   00:08:16
11 Svein Midtlien Vestringen I.L. 01:08:28   00:08:43
12 Ove Jørstad Visma 01:09:42   00:09:57
13 Terje Bakkum Øyer Tretten I.F. 01:14:34   00:14:49
14 Eirik Torbjørnsen Fåberg I.L. 01:21:45   00:22:00
15 Ole Christian Lunna Brøttum I.L. 01:40:06   00:40:21
           
KLASSE Menn 40-44 år      
1 Eivind Nåvik Lillehammer Skiklubb 01:06:48    
2 Thor A. Johansen Vingar I.L. 01:07:53   00:01:05
3 Stein Jørstad Follebu Skiklubb 01:08:06   00:01:18
4 Gunnar Jensen Tele BIL 01:08:28   00:01:40
5 Arvid Berntsen Vestringen I.L. 01:08:32   00:01:44
6 Gunder Skjeggestad Gausdal Skilag 01:09:20   00:02:32
7 Hallgeir Haug Moelven Bedrift 01:09:24   00:02:36
8 Bjørn Magne Solhaug Hvam I.L. 01:10:50   00:04:02
9 Åge Walter Inderdal   01:11:45   00:04:57
10 Arve Noreng Lillehammer Skiklubb 01:11:59   00:05:11
11 Arnfinn Hoff Bjerke I.L. 01:14:35   00:07:47
12 Bjørn Husom Fåberg I.L. 01:15:42   00:08:54
13 Aadne Smidesang Fåberg I.L. 01:21:16   00:14:28
14 Håkon Dahl Kråkstad 01:26:22   00:19:34

 

KLASSE Menn 45-49 år      
1 Per Briskelund Team Sport 1 01:01:19    
2 Per Ole Nygaard Vestringen I.L. 01:07:14   00:05:55
3 Inge Øvstehage Vestringen I.L. 01:08:45   00:07:26
4 Arne Brandslien Vestringen I.L. 01:09:02   00:07:43
5 Helge Plukkerud Rudsbygd I.L. 01:15:57   00:14:38
6 Jan Ingar Hagen Vestringen I.L. 01:17:45   00:16:26
           
           
KLASSE Menn 50-54 år      
1 Erik Hanssveen Søre Ål I.L. 01:02:50    
2 Frans Johansen Lillehammer Skiklubb 01:11:44   00:08:54
3 Kjell Håvard Grønbeck Lillehammer Skiklubb 01:15:03   00:12:13
4 Rolf Ballangrud Vestringen I.L. 01:16:23   00:13:33
5 Gudmund Forseth Vestringen I.L. 01:19:52   00:17:02
           
KLASSE Menn 55-59 år      
1 Olaf Pedersen Søre Ål I.L. 01:02:41    
2 Harald Austgarden Vestringen I.L. 01:11:09   00:08:28
3 Einar Haugen Øyer Tretten I.F. 01:12:16   00:09:35
4 Sverre Fossen Lillehammer Skiklubb 01:16:03   00:13:22
5 Hans Olav Haugen Follebu Skiklubb 01:20:37   00:17:56
6 Tormod Prestrud Rudsbygd I.L. 01:23:51   00:21:10
           
KLASSE Menn 60-64 år      
1 Steinar Brekke Lillehammer Skiklubb 01:11:54    
2 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklubb 01:15:22   00:03:28
3 Jostein Tryggeseth Gausdal Skilag 01:25:08   00:13:14

 

KLASSE Menn 65-69 år      
1 Andreas Lillemoen Rudsbygd I.L. 01:24:27    
           
           
           
           
KLASSE Kvinner 30-34 år      
1 Marianne Berg Rinna I.L. 01:19:27    
2 Mette Eggen Vingar I.L. 01:29:21   00:09:54
           
KLASSE Kvinner 35-39 år      
1 Kjersti Engeland Vestringen I.L. 01:23:39    
2 Anita Sønsteby Vingar I.L. 01:34:15   00:10:36
           
KLASSE Kvinner 40-44 år      
1 Liv Østensen ØTS 01:18:26    
2 Unni Halvorsen Øyer Tretten I.F. 01:21:48   00:03:22

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +