Resultater Stenfjellrunden 2005



Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng

 

 

 

 1	Lohorne,Håkon                   Søgne Skiklubb         2:40:24 +  00:001      
 2	Skyrudsmoen,Bjørn               Grue IL Skigruppa      2:54:04 +  13:401      
  
Resultatliste M 16-17 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Bonkerud,Vegard                 Veldre Ski             2:34:32 +  00:001      
 2	Mæhlum,Per Erik Råbøl           Søre Ål IL             2:34:37 +  00:051      
 3	Bergsodden,Simen                Moelven IL             2:40:28 +  05:561      
 4	Sand,Mads Emil                  Kongsvinger            2:43:58 +  09:261      
 DNS	Heggelund,Øyvind                Nybygda IL                     1      
  
Resultatliste M 20-24 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Anmarkrud,Øyvind                Gran IL                2:07:08 +  00:001      
 2	Jevnesveen,Vegard               Vingrom IL             2:08:57 +  01:491      
 3	Furuberg,Ole Eirik              Grue Finnskog          2:20:25 +  13:171      
 4	Hovde,Johannes                  Nybygda IL             2:26:57 +  19:492      
 5	Tømta,Trygve                    Hurdal IL              2:28:15 +  21:071      
 6	Kroglund,Andre                  Vang Skiløperforening  2:46:24 +  39:161      
 7	Barli,Andreas Sørlien           Moelven IL             2:47:40 +  40:321      
 DNF	Spillekom,Aleksander            Lillesand                      1      
 DNS	Schweiger,Christoph             Germany                        1      
 DNS	Heggelund,Gunnar                Nybygda IL                     1      
  
Resultatliste M 25-29 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Faraasen,Anders                 Oslo Politis IL        2:26:08 +  00:001      
 2	Jevanor,Lars Erik               Brummunddal Sk         2:26:53 +  00:451      
 3	Rønnestad,Bent Ronny            Ingen                  2:27:06 +  00:581      
 4	Sveen,Egil                      Biri IL                2:29:06 +  02:581      
 5	Wikstrøm,Marius                 Lillehammer Skiklub    2:29:36 +  03:281      
 6	Flekøy,Lars Ivar                Skjåk IL               2:29:38 +  03:301      
 7	Bontveit,Ove                    Vingrom IL             2:40:24 +  14:161      
 8	Almås,Magne                     Hernes IL              2:46:20 +  20:121      
 9	Lierhagen,Ole Ivar              Furnesfjorden Kajakklu 2:53:01 +  26:531      
 10	Lund,Kristoffer                 Ingen                  2:56:03 +  29:551      
 11	Nilsen,Stian F                  Ingen                  3:02:37 +  36:291      
 12	Eriksen,Mattis O                Asker Skiklubb         3:05:00 +  38:521      
 13	Tjønn,Jon Terje                 Ingen                  4:12:02 +1:45:541      
  
Resultatliste M 30-34 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Viken,Eivind                    Øyer-Tretten IF        2:02:42 +  00:001      
 2	Johnsen,Lars Kristian           Eidsvold Værks Skiklub 2:05:21 +  02:393      
 3	Evensen,Torfinn                 Rustad IL              2:19:53 +  17:111      
 4	Bakkestuen,Roger                Lillehammer Skiklub    2:20:29 +  17:471      
 5	Stokke,Kristian                 Tynset IF              2:20:41 +  17:591      
 6	Samuelsen,Jan-Rune              Oslo Studentenes IK    2:21:15 +  18:331      
 7	Myhrsveen,Bjørn Ove             Terra Bil              2:21:41 +  18:591      
 8	Stalsberg,Petter                Eidsvold Værks Skiklub 2:25:37 +  22:551      
 9	Stenberg,Pål                    Vang O Lag             2:25:53 +  23:112      
 10	Gulbrandsen,Terje               Faaberg IL             2:26:33 +  23:511      
 11	Anderstuen,Stein                Vang Skiløperforening  2:27:04 +  24:221      
 12	Tommy,Stener                    Ridabu                 2:27:17 +  24:351      
 13	Nyhagen,Håvard                  Øystre Slidre IL       2:27:36 +  24:541      
 14	Sjøli,Per Christian             Eidsvoll Sykkel        2:28:39 +  25:571      
 15	Myre,Torleiv Yli                Hamar Skiklubb         2:28:53 +  26:114      
 16	Holen,Andreas                   Gausdal Skilag         2:28:55 +  26:131      
 17	Stokseth,Endre                  Ringen O-Lag           2:32:33 +  29:511      
 18	Nilsen,Olav                     Furnes Skiløperforenin 2:35:10 +  32:281      
 19	Lunna,Roar                      Brøttum IL             2:35:49 +  33:071      
 20	Aamodt,Helge                    Osi                    2:37:16 +  34:341      
 21	Sahlin,Peder                    Lillehammer Skiklub    2:39:04 +  36:221      
 22	Kilander,Sven                   Osi                    2:39:12 +  36:301      
 23	Langeland,Simon                 Tinn                   2:39:19 +  36:371      
 24	Dolven,Per                      Ringsaker IF           2:39:41 +  36:591      
 25	Thomassen,Rune                  Hamar Skiklubb         2:40:25 +  37:431      
 26	Sagberg,Håkon                   Osi                    2:43:42 +  41:001      
 27	Bårnås,Tore Bråten              Luke the drifters runn 2:45:28 +  42:461      
 28	Fossum,Ole Petter               Elverum                2:48:52 +  46:101      
 29	Harkinn,Hans Ludvik             Furnes Skiløperforenin 3:01:47 +  59:051      
 30	Ørneberg,Stig                   Ingen                  3:03:53 +1:01:111      
 31	Jenssveen,Arne                  Lillesand              3:08:19 +1:05:371      
 32	Mjølstad,Ole Christian          Ingen                  3:10:57 +1:08:151      
 33	Mikkelsen,Geir                  Østerdal Garnison      3:11:02 +1:08:201      
 34	Olsen,Tor Erik                  Nordreisa              3:11:52 +1:09:101      
 35	Ulvolden,Trond Ola              Furnes Skiløperforenin 3:17:19 +1:14:371      
 36	Almås,Johannes                  Norconsult Bil         3:29:39 +1:26:571      
  
Resultatliste M 35-39 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Olsen,Tommy                     Hamar Skiklubb         1:58:43 +  00:001      
 2	Nylund,Sven                     Nordbygda Ski          2:03:52 +  05:092      
 3	Vandsemb,Amund                  Hvam IL                2:10:24 +  11:413      
 4	Engesveen,Øystein               Lillehammer Skiklub    2:10:41 +  11:581      
 5	Folland,Rolf                    Hemsedal Il            2:11:51 +  13:081      
 6	Bakken,Tor Erik                 Øyer-Tretten IF        2:15:02 +  16:191      
 7	Medhus,Ragnvald                 Røldal IL              2:15:06 +  16:231      
 8	Murud,Jo Arne                   Roterud IL             2:15:12 +  16:292      
 9	Inglingstad,Bjørn Ole           Rustad IL              2:15:34 +  16:511      
 10	Larsen,Svein Erik               Veldre Ski             2:16:31 +  17:482      
 11	Pedersen,Jan Ola                Vang Skiløperforening  2:16:56 +  18:137      
 12	Westgård,Egil                   Nordbygda Ski          2:19:02 +  20:191      
 13	Hemma,Jørn                      Brøttum IL             2:19:04 +  20:211      
 14	Storsveen,Kjetil                Sørskogbygda IL        2:20:05 +  21:221      
 15	Kankerud,Kristen                Team Siemens           2:20:28 +  21:451      
 16	Stimtrud,Lars Erik              Lillehammer Skiklub    2:20:41 +  21:581      
 17	Smørbøl,Jørn Erik               Kjellmyra IL           2:21:15 +  22:321      
 18	Ingvaldsen,Torstein             Gjøvik Skiklubb        2:21:17 +  22:341      
 19	Nyberget,Ole Martin             Stor-Elvdal SK         2:21:25 +  22:423      
 20	Græsli,Jon Anders               Hamar Skiklubb         2:21:50 +  23:071      
 21	Midtlien,Svein Olav             Vestringen IL          2:21:53 +  23:101      
 22	Kjonerud,Ola                    Søre Ål IL             2:22:10 +  23:274      
 23	Hansen-Møllerud,Mads            Grue IL Skigruppa      2:22:27 +  23:442      
 24	Lindby,Sjur                     Otta IL                2:22:58 +  24:151      
 25	Aasmundstad,Tor                 Hamar Skiklubb         2:24:49 +  26:061      
 26	Riibe,Hans Tore                 Hamar Skiklubb         2:26:25 +  27:421      
 27	Fløtlien,Asgeir                 Brøttum IL             2:28:06 +  29:231      
 28	Huse,Ole Marcus                 Ingen                  2:29:13 +  30:301      
 29	Johansen Skogstad,Ove           Vestringen IL          2:29:47 +  31:041      
 30	Odenrud,Jon                     Sør Fron IL            2:30:40 +  31:571      
 31	Stakston,Per Gunnar             Søre Ål IL             2:30:54 +  32:111      
 32	Paulsen,Tom                     Rustad IL              2:31:40 +  32:571      
 33	Bakke,Knut Are                  Strandbygda IL         2:33:02 +  34:191      
 34	Skurdal,Hermod                  Ottestad IL            2:33:29 +  34:461      
 35	Håkonsen,Yngve                  Sogndal IL             2:34:06 +  35:231      
 36	Heyerdahl,Stig                  Helse Øst RHF          2:34:52 +  36:091      
 37	Halvorsen,Stein                 Åslia Skilag           2:36:30 +  37:472      
 38	Solvoll,Hogne                   Rustad IL              2:37:19 +  38:361      
 39	Øyen,Inge                       Østerdal Garnison      2:37:36 +  38:531      
 40	Kråkevik,Bjørn Vidar            Veldre Ski             2:39:00 +  40:171      
 41	Byfuglien,Finn Erik             Brumunddal Ski         2:39:54 +  41:111      
 42	Almqvist,Østen                  Østerdal Garnison      2:41:44 +  43:011      
 43	Nordheim,Tom                    Åslia Skilag           2:42:23 +  43:401      
 44	Kartomten,Johan                 Vang Skiløperforening  2:43:50 +  45:075      
 45	Høsøien,Torger                  Ingen                  2:46:36 +  47:531      
 46	Emilsen,Rune                    Ingen                  2:48:23 +  49:401      
 47	Flatebø,Reidag                  Eidsiva B.i.l          2:50:20 +  51:371      
 48	Mathisen,Atle                   Pizza Nini             2:54:26 +  55:431      
 49	Limi,Jørn                       Rustad IL              2:55:46 +  57:031      
 50	Svendby,Tor Erik                Brumunddal Ski         2:55:48 +  57:051      
 51	Hjelløkken,Ola Kristian         Østerdal Garnison      2:56:32 +  57:491      
 52	Wettermark,Erik                 Brumunddal IL          2:57:12 +  58:291      
 53	Bogsti,Eivind                   Veldre Ski             3:00:57 +1:02:141      
 54	Von Rosen,Martin                Hamar Skiklubb         3:02:25 +1:03:421      
 55	Peters,Morten                   Rustad IL              3:06:28 +1:07:451      
 56	Hansen,Kjetil                   Hamar Politi Bil       3:06:35 +1:07:521      
 57	Hatlen,Arne                     Rustad IL              3:07:35 +1:08:521      
 58	Asplund,Steinar                 Ingen                  3:26:49 +1:28:061      
 59	Lunna,Ole Christian             Brøttum                3:30:01 +1:31:181      
 DNF	Lornstad,Audun                  Hamar Skiklubb                 3      
 DNF	Kilander,Olve                   Gjøvik Skiklubb                1      
 DNF	Hamnes,Ståle                    Lillehammer Skiklub            1      
 DNS	Nylende,Roar                    Vang Skiløperforening          2      
 DNS	Engebråten,Rune                 Halmsås Og Omegn               1      
 DNS	Gullikstad,Steffen              Lillehammer Skiklub            1      
  
Resultatliste M 40-44 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Nilsen,Egil                     Bærums Skiklub         2:06:39 +  00:001      
 2	Nylund,Dag                      Nordbygda Ski          2:07:48 +  01:093      
 2	Evensen,Jon                     Mesnali Skilag         2:07:48 +  01:098      
 4	Aamodt,Nils Tore                Vang Skiløperforening  2:14:22 +  07:4314     
 5	Storbekk,Ulf                    Veldre Ski             2:15:08 +  08:296      
 6	Gilde,Rune                      Hernes IL              2:15:44 +  09:051      
 6	Bonkerud,Torbjørn               Veldre Ski             2:15:44 +  09:0512     
 8	Røysheim,Eirik                  Søre Ål IL             2:17:05 +  10:261      
 9	Johansen,Thor Anders            Lillehammer Skiklub    2:17:56 +  11:171      
 10	Hagen,Bjørn                     Moen Skiklubb          2:19:45 +  13:062      
 11	Hemma,Johs                      Brøttum IL             2:22:07 +  15:281      
 12	Skjeggestad,Gunder              Gausdal Skilag         2:24:12 +  17:331      
 13	Jakobsen,Dennis                 Rustad IL              2:25:42 +  19:031      
 14	Østberg,Håkon                   Gjøvik Skiklubb        2:26:18 +  19:391      
 15	Hansen-Møllerud,Lars            Grue IL Skigruppa      2:26:35 +  19:561      
 16	Ellegård,Dag                    Vang Skiløperforening  2:29:26 +  22:475      
 17	Tørudstad,Brede                 Furnes Skiløperforenin 2:29:36 +  22:571      
 18	Nyborg,Arnt                     Åsmarka IL             2:29:43 +  23:041      
 19	Ulven,Jørn                      Næroset IL             2:29:59 +  23:204      
 20	Bakken,Arnfinn                  Os IL                  2:31:29 +  24:501      
 21	Svensson,Reidar                 Skarnes                2:32:16 +  25:371      
 22	Skarpnord,Kjell                 Veldre Ski             2:33:01 +  26:224      
 23	Sortehaug,Per Eivind            Hamar Skiklubb         2:34:20 +  27:412      
 24	Fossum,Rune                     Ottestad IL            2:36:02 +  29:231      
 25	Ringen,Harald                   Rustad IL              2:40:01 +  33:221      
 26	Utkvitne,Oddvar                 Follo Politi           2:41:40 +  35:011      
 27	Volden,Knut                     Gjøvik Skiklubb        2:41:52 +  35:131      
 28	Larsen,Knut S.                  Gjerdrum O-lag.        2:42:01 +  35:221      
 29	Lehne,Tom Erik                  Ingen                  2:42:07 +  35:281      
 30	Grothe,Josef                    Ottadalen Sykkelklubb  2:42:41 +  36:021      
 31	Brandslien,Per                  Follebu Skiklubb       2:44:01 +  37:221      
 32	Søbak,Kjell                     Vang Skiløperforening  2:45:01 +  38:221      
 33	Nybo,Jan Olav                   Rustad IL              2:45:44 +  39:051      
 34	Aamodt,Arne Morten              Ingen                  2:46:50 +  40:111      
 35	Øistad,Odd                      Torpa Il               2:47:03 +  40:241      
 36	Etnestad,Harald                 Veldre Ski             2:47:06 +  40:271      
 37	Godager,Bjørn                   Gjøvik Skiklubb        2:48:48 +  42:091      
 38	Frisli,Jardar                   Veldre Ski             2:52:18 +  45:391      
 39	Berre,Gunnar                    Rustad IL              2:52:42 +  46:031      
 40	Nystad,Kjell                    Rustad IL              2:54:28 +  47:491      
 41	Lien,Jan Erik                   Otta IL                2:54:34 +  47:551      
 42	Berger,Olav                     Ingen                  3:00:39 +  54:001      
 43	Andreas,Welander                Oppdal Il              3:02:04 +  55:251      
 44	Aslaksen,Rune                   Rustad IL              3:02:05 +  55:261      
 45	Torgerhagen,Per                 Ottestad IL            3:04:03 +  57:241      
 46	Hagen,Morten                    Hamar Skiklubb         3:06:28 +  59:491      
 47	Johansen,Roar                   Nes Sportsklubb        3:09:25 +1:02:461      
 48	Dæhlin,Jorulf                   Ingen                  3:13:02 +1:06:231      
 49	Johnsen,Lars Kenneth            Rustad IL              3:17:07 +1:10:281      
 50	Pedersen,Oddbjørn               Næroset IL             3:18:14 +1:11:351      
 51	Hansen,Morten                   Fredrikstad Fk         3:28:26 +1:21:471      
 52	Nordstrand,Malvin               Rustad IL              3:29:05 +1:22:261      
 53	Berge,Jon Runar                 Tro & Håp              4:55:00 +2:48:211      
 54	Krog,Jan Andreas                Tro & Håp              5:03:45 +2:57:061      
 DNF	Årud,Espen                      Hamar Skiklubb                 1      
 DNF	Haugli,Lars Arvid               Rustad IL                      1      
 DNF	Brorson,Rune                    Svea Skilag                    1      
 DNS	Skjelstad,Kai                   Østre Toten Skilag             1      
 DNS	Lie,Olav                        Furnes Skiløperforenin         2      
  
Resultatliste M 45-49 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Høiby,Bjørn                     Næroset IL             2:04:39 +  00:0015     
 2	Gresmo,Tore                     Hof IL                 2:11:10 +  06:311      
 3	Wennersberg,Øyvind              Mysen                  2:14:27 +  09:481      
 4	Svingheim,Geir                  Gran IL                2:15:14 +  10:352      
 5	Nygaard,Per Ole                 Vestringen IL          2:16:35 +  11:561      
 6	Brandslien,Arne                 Vestringen IL          2:20:32 +  15:533      
 7	Larsson,Richard                 Grorud                 2:22:23 +  17:441      
 8	Nordsveen,Arild                 Furnes Skiløperforenin 2:22:29 +  17:509      
 9	Hoel,Jan                        Rustad IL              2:23:38 +  18:591      
 10	Pernes,Ove                      Rustad IL              2:24:42 +  20:031      
 11	Skumlien,Dan                    Gnf Bil                2:25:24 +  20:451      
 12	Nyhus,Gunnar                    Høyskolen I Hedmark    2:25:26 +  20:471      
 13	Amundsen,Stein                  Hamar Skiklubb         2:27:22 +  22:434      
 14	Gjerdalen,Jan Erik              Tynset IF              2:27:55 +  23:161      
 15	Skarpnord,Jan Ola               Brumunddal Ski         2:31:24 +  26:451      
 16	Paulsen,Stein                   Rustad IL              2:32:21 +  27:421      
 17	Lie,Bernt                       Rustad IL              2:32:53 +  28:141      
 18	Berntsen,Thore                  Vågå IL                2:33:33 +  28:541      
 19	Mæhlum,Eivind                   Søre Ål IL             2:35:21 +  30:421      
 20	Brelin,Geir-Inge                Moelven IL             2:35:51 +  31:123      
 21	Bruset,Jon Arne                 Lillehammer Sykkelkl.  2:35:55 +  31:161      
 22	Olsson,Kurt                     Hamar Skiklubb         2:36:07 +  31:281      
 23	Nøstberg,Erik                   Rustad IL              2:36:53 +  32:141      
 24	Nordby,Svein                    Rustad IL              2:37:45 +  33:061      
 25	Øyen,Villy                      Moelven IL             2:39:36 +  34:571      
 26	Holmstad,Per                    Gjøvik Skiklubb        2:40:29 +  35:501      
 27	Langseth,Arvid                  Oppdal Il              2:41:01 +  36:221      
 28	Ekkje,Dag Sverre                Røldal IL              2:41:20 +  36:411      
 29	Lillebo,Snorre                  Engerdal SP.kl.        2:41:49 +  37:101      
 30	Askautrud,Erik                  Rustad IL              2:42:39 +  38:001      
 31	Bergset,Alf Eldar               Hamar Skiklubb         2:43:11 +  38:321      
 32	Bjørnstad,Geir Håkon            Kløfta                 2:44:16 +  39:371      
 33	Christensen,Henning Holter      Hamar Skiklubb         2:44:29 +  39:501      
 34	Håkonsen,Håvard                 Moelven IL             2:45:08 +  40:291      
 35	Brennodden,Stein                Moelven Bil            2:45:23 +  40:442      
 36	Brunstad,Olav                   Jømna/Heradsbygd Langr 2:46:23 +  41:441      
 37	Matsen,Nils                     Rustad IL              2:47:33 +  42:541      
 38	Pierre,Therenard                Kongsvinger            2:48:19 +  43:401      
 39	Halvorsen,Geir                  Asko Bil               2:48:46 +  44:071      
 40	Hagen,Jan Ingar                 Vestringen IL          2:49:11 +  44:321      
 41	Neby,Erik                       Hamar Skiklubb         2:50:24 +  45:451      
 42	Bratberg,Nils                   Hamar Skiklubb         2:50:34 +  45:551      
 43	Scharning,Tom                   Rustad IL              2:54:16 +  49:371      
 44	Engebretsen,Steinar             Access                 3:15:55 +1:11:161      
 45	Gjestvang,Per Øyvind            Østre Toten Skilag     3:19:15 +1:14:361      
 DNF	Thorsen,Hallgeir                Nordre Land                    1      
 DNS	Bakken,Jan Erik                 Strandbygda IL                 1      
 DNS	Johansen,Jonny                  Brummunddal Sk                 1      
  
Resultatliste M 50-54 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Negård,Tore                     Kongsvinger            2:18:49 +  00:001      
 2	Telneset,Svein Harald           Tynset IF              2:20:02 +  01:131      
 3	Vinju,Johnny                    Søre Ål IL             2:22:31 +  03:421      
 4	Kjerstad,Gjermund               Rustad IL              2:25:33 +  06:441      
 5	Tronsmoen,Torbjørn              Hamar Skiklubb         2:31:46 +  12:578      
 6	Hauger,Knut                     Nes Ski                2:34:38 +  15:491      
 7	Westerheim,Kai Petter           Furnes Skiløperforenin 2:38:08 +  19:1914     
 8	Flekøy,Rolv                     Skjåk IL               2:38:47 +  19:581      
 9	Engebakken,Morten               Brumunddal Ski         2:39:21 +  20:3210     
 10	Rønning,Thor Arne               Hamar Skiklubb         2:39:55 +  21:061      
 11	Sæle,Oddleiv                    Lillehammer Skiklub    2:40:07 +  21:181      
 12	Karben,Terje                    Næroset IL             2:41:51 +  23:021      
 13	Overn,Trond                     S.K. RYE               2:42:42 +  23:531      
 14	Karlsen,Vidar                   Brummunddal Sk         2:43:07 +  24:181      
 15	Fjogstad,Anders                 Rustad IL              2:44:01 +  25:121      
 16	Ballangrud,Rolf                 Vestringen IL          2:44:03 +  25:141      
 17	Øistad,Bjørn Olav               Torpa Il               2:47:04 +  28:151      
 18	Hansen,Hermann                  Maxbo Torstvedt        2:47:08 +  28:191      
 19	Holte,Arvid                     Lillehammer Skiklub    2:52:41 +  33:521      
 20	Andersen,Kjell                  Hamar Skiklubb         2:53:15 +  34:261      
 21	Westby,Erik                     Østerdal Politi Il     2:55:41 +  36:521      
 21	Brodshaug,Jørn                  Feiring Il             2:55:41 +  36:521      
 23	Nilsen,Kjell-Arne               Moelven IL             3:06:20 +  47:311      
 24	Strømnes,Jan                    Hamar Skiklubb         3:07:42 +  48:531      
 DNF	Dalby,Roald                     Fagerfjell                     1      
 DNS	Lysaker,Bjørn                   Nes Ski                        3      
 DNS	Hanssveen,Erik                  Søre Ål IL                     3      
 DNS	Antonsen,Frank                  Ringnes                        1      
 DNS	Manengen,Ragnar                 Øyer-Tretten IF                1      
 DNS	Tynset,Svein Harald             Tynset IF                      1      
 DNS	Karlsen,Terje                   Næroset IL                     28     
 DNS	Olsen,Tore                      Hamar Skiklubb                 1      
  
Resultatliste M 55-59 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Krogsveen,John                  Ringebu/Fåvang Skiklub 2:21:11 +  00:003      
 2	Strøm,Stein Erik                Hamar Skiklubb         2:24:04 +  02:5315     
 3	Bronken,Hans Petter             Jømna og Heradsbygd il 2:24:41 +  03:301      
 4	Eriksen,Kjell                   Bærums Skiklub         2:30:41 +  09:301      
 5	Behrns,Einar                    Veldre Ski             2:34:40 +  13:2910     
 6	Pedersen,Per Arne               Østre Toten Skilag     2:34:57 +  13:461      
 7	Helstad,Birger                  Næroset IL             2:36:15 +  15:041      
 8	Skogen,Olav                     Vang Skiløperforening  2:37:19 +  16:083      
 9	Lundberg,Tormod                 Hamar Skiklubb         2:38:15 +  17:0420     
 10	Arve,Smestad                    Nordbygda Ski          2:38:33 +  17:221      
 11	Skogly,Terje                    Hamar Skiklubb         2:40:33 +  19:222      
 12	Jensen,Ragnar                   Furnes Ski             2:40:34 +  19:2313     
 13	Tørud,Helge                     Veldre Ski             2:42:14 +  21:031      
 14	Hvalsbråten,Iver                Rælingen Skiklubb      2:44:41 +  23:301      
 15	Haugen,Hans Olav                Follebu Skiklubb       2:46:18 +  25:071      
 16	Mork,Kjell                      Skjåk IL               2:47:22 +  26:111      
 17	Prestrud,Ole                    Rudsbygd Il            2:48:54 +  27:431      
 18	Almås,Rolf                      Syril                  2:49:04 +  27:531      
 19	Grytbakk,Rolf                   Otta IL                2:49:33 +  28:221      
 20	Prestrud,Tormod                 Rudsbygd Il            2:50:36 +  29:252      
 21	Øren,Ole                        Flo/ikt Bil            2:53:40 +  32:291      
 22	Hestvik,Leif                    Sørum                  2:56:09 +  34:582      
 23	Øksdal,Magne                    Rustad IL              3:08:00 +  46:491      
 24	Jevanord,Knut                   Brumunddal Ski         3:20:11 +  59:001      
 25	Bjerke-Narud,Ludvig             Hamar Skiklubb         3:26:23 +1:05:121      
 26	Thomassen,Eilert                Nymo                   3:56:06 +1:34:551      
 DNS	Skåre,Einar                     Brevpost                       1      
 DNS	Stensby,Odd                     Furnes Skiløperforenin         5      
  
Resultatliste M 60-64 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Rustad,Jan                      Lillehammer Skiklub    2:36:51 +  00:001      
 2	Clausen,Klaus Sigmund           Skedsmo Skiklubb       2:37:35 +  00:441      
 3	Folland,Eivind                  Vang Skiløperforening  2:41:20 +  04:291      
 4	Vestli,Arne R                   Skarnes                2:44:17 +  07:261      
 5	Lind,Johan                      Hamar Skiklubb         2:48:10 +  11:191      
 6	Farbu,Leif                      Hamar Skiklubb         2:51:03 +  14:1210     
 7	Hansen,Martin                   Grue IL Skigruppa      2:53:47 +  16:561      
 8	Engen,Egil                      Ingen                  2:54:06 +  17:151      
 9	Standbakken,Arne                Moelven IL             2:55:01 +  18:101      
 10	Moe,Einar                       Lillehammer Skiklub    2:55:52 +  19:011      
 11	Kavli,Gunnar                    Nordbygda Ski          3:15:02 +  38:111      
 12	Østerhaug,Nils                  Moelven IL             3:21:14 +  44:231      
 13	Eik,Harald                      Ingen                  3:29:56 +  53:051      
 14	Rimberg,Sverre                  Jømna og Heradsbygd il 3:32:04 +  55:131      
 DNS	Moen,Arne                       Drake Com Tek                  1      
 DNS	Larsen,Harald                   Bærums Skiklub                 1      
  
Resultatliste M 65-69 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Tvedt,Bjørn                     Veldre Ski             2:33:49 +  00:0028     
 2	Kristoffersen,Thorbjørn         Redalen IL             2:43:09 +  09:201      
 3	Fløtlien,Annar Olav             Ring IL                3:08:22 +  34:331      
  
Resultatliste K 18-19 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Berger,Helene                   Lillehammer Skiklub    2:52:15 +  00:001      
 1	Opsahl,Ine Camilla              Vang Skiløperforening  2:52:15 +  00:001      
  
Resultatliste K 20-24 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Øyen,Vigdis                     Moelven IL             2:59:26 +  00:002      
 2	Aronsen,Sissel                  Ingen                  3:03:05 +  03:391      
  
Resultatliste K 25-29 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Storeng,Mari                    Tynset IF              2:26:18 +  00:001      
 2	Mikkelsen,Elin                  Tynset IF              2:27:25 +  01:071      
 3	Pedersen,Lene                   Åslia Skilag           2:31:56 +  05:381      
 4	Pedersen,Solveig                SK Vidar               2:35:14 +  08:561      
 5	Bolstad,Hilde                   Åslia Skilag           2:42:50 +  16:321      
 6	Westby,Elisabeth                Politihøgskolen        3:00:58 +  34:401      
 7	Longsbakken,Anne Tesle          Ingen                  3:16:40 +  50:221      
 8	Bjerke,Camilla Maria            Ingen                  3:30:46 +1:04:281      
 9	Becke,Therese                   Ingen                  3:33:22 +1:07:041      
 10	Andreassen,Mildri               Ingen                  4:05:45 +1:39:271      
  
Resultatliste K 30-34 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Berger,Hege Skari               Lillehammer Skiklub    2:24:53 +  00:001      
 2	Sivertsvoll,Randi               Lillehammer Skiklub    2:37:21 +  12:281      
 3	Bryhni,Rita                     Åsbygda IL             2:41:45 +  16:521      
 4	Etnestad,Ragnhild Jevne         Veldre Ski             2:46:00 +  21:071      
 5	Herberg,Ingvild                 Oslo Studentenes IK    2:48:25 +  23:321      
 6	Holen,Inger                     Gausdal Skilag         2:55:27 +  30:341      
 7	Jevne Framstad,Ingrid           Ingen                  3:00:58 +  36:051      
 8	Robøle,Ingrid                   Hamar Skiklubb         3:02:24 +  37:311      
 9	Haugmo,Elin                     Fopil                  3:07:06 +  42:131      
 10	Bjørnslett,Lillian              Tro & Håp              4:50:00 +2:25:071      
 11	Bårnås,Kjersti Dalby            Luke the drifters runn 5:10:00 +2:45:071      
  
Resultatliste K 35-39 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Ølstad,Torunn                   Gjø-Vard o-lag         2:44:45 +  00:001      
 2	Wold,Mette                      Skiptveit              2:49:17 +  04:321      
 3	Glorud,Eli Mørkved              Brumunddal IL          2:56:56 +  12:111      
 4	Kari Anne Fløtlien,Barli        Moelven IL             3:00:59 +  16:141      
 5	Olausen,Anne                    Follebu Skiklubb       3:03:14 +  18:291      
 DNS	Nygard,Ann Britt                Vindbjart, IL                  1      
 DNS	Nygard,Ann Britt W              Ingen                          1      
  
Resultatliste K 40-44 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Bolstad,Ragnhild                Åslia Skilag           2:23:21 +  00:002      
 2	Lillebo,Grete                   Engerdal SP.kl.        2:42:26 +  19:051      
 3	Godager,Beathe                  Gjøvik Skiklubb        2:46:16 +  22:551      
 4	Sandbakk,Inger Lise             Stryn T og IL          3:13:43 +  50:221      
 5	Steen,Wenche                    Ibas Bil               3:18:58 +  55:371      
 6	Renneseter,Marit Moss           Ringen O-Lag           3:21:19 +  57:581      
 7	Sørbø,Liv                       Norsk Tipping Bil      4:09:19 +1:45:581      
 DNF	Nordby,Aud                      Vang Skiløperforening          1      
  
Resultatliste K 45-49 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Sandberg,Grete                  Skedsmo Skiklubb       2:47:19 +  00:001      
 2	Hovdsveen,Toril                 Lillehammer Skiklub    3:00:14 +  12:551      
 3	Kjøs,Irene J                    Vang Skiløperforening  3:04:30 +  17:111      
 4	Sørbø,Gro                       Norsk Tipping Bil      4:08:47 +1:21:281      
  
Resultatliste Kvinner 60-64 år Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
 1	Løkken,Liv Astrid               Gilde                  3:18:54 +  00:001      
 2	Buraas,Marit                    DNB Nor                3:21:46 +  02:525      
 3	Worren,Inger                    Hein O-Lag             3:28:17 +  09:231      
  
Resultatliste Trimklasse Return

 
Plass Navn                           Klubb                  Tid
Ant.gng
   	Vala,Knut                       Rustad IL              2:30:03 1      
   	Johnsen,Vegard Blomseth         Ås                     3:22:10 1      
   	Johansen,Steinar                Jømna og Heradsbygd il 3:55:22 1      
 DNF	Busterud,Einar                  Vang Skiløperforening          1      
 DNF	Guldbransen,Miriam              Lillehammer Skiklub            1      
 DNS	Eriksen,Mattis                  Asker Skiklubb                 1      


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +