Resultater Torefjellsrennet 2005



Kvam LSK                                   Resultat                Teknisk delegert:
Tore Neubert                                                                        
                              
Rennleder: Olav Kreken               Torefjellsrennet 2005                          
     Side  1                                                                        
                              
Løypesjef: Per Ove Sæleset     Torefjellsrennet Sjusete 27.02.2005          
Fremstilt 27.02.2005                                                                
                                      
 Plass  Start                                                                       
         Tid                                                                       
                               
 nr.    nr.     N a v n                       Klubb                            T i d
       etter                                                                       
                               
Jenter 12-15                                                                        
                                                                                    
                              
  1      0005   Vanja Byrkjeland              Kvam LSK                         57.54
                                                                                  
                                
  2      0004   Elisabet Hesvik               Jondal IL                      1:09.13
     11.19                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Gutar 12-15                                                                         
                                                                                    
                              
  1      0008   Øystein Brurok                Kvam LSK                         40.26
                                                                                  
                                
  2      0010   Johannes Sæleset              Kvam LSK                         41.05
     00.39                                                                        
                                
  3      0011   Ivar Andreas Blokkum          IL Ternen                        41.53
     01.27                                                                        
                                
  4      0009   Eirik Aalvik Stranden         Kvam LSK                         41.58
     01.32                                                                        
                                
  5      0012   Sondre Auganæs                Kvam LSK                         47.25
     06.59                                                                        
                                
  6      0013   Eirk Vevatne                  Kvam LSK                         49.43
     09.17                                                                        
                                
  7      0014   Øvind Sæleset                 Kvam LSK                         50.07
     09.41                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 65-69                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0019   Olav Totland                  Fana IL                          42.01
                                                                                  
                                
  2      0018   Magne Løvtangen               Stord TIL                        47.21
     05.20                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 70+                                                                            
                                                                                    
                              
  1      0021   Arne Størksen                 TIF Viking                       52.46
                                                                                  
                                
  2      0020   Ingjald Vestbø                Hålandsdalen IL                1:10.56
     18.10                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 16-19                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0026   Eirik Lindebjerg              Fana IL                        1:09.11
                                                                                  
                                
  2      0027   Ruben Dyrhovden               Samnanger IL                   1:11.06
     01.55                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Kvinner 20-24                                                                       
                                                                                    
                              
  1      0029   Solgunn Eide                  Kvam LSK                       1:47.04
                                                                                  
                                
                                                                                                                                                                                                        
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 20-24                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0030   Torkjell Lunde Børsheim       Ulvik IL                       1:02.17
                                                                                  
                                
  2      0031   Sigve Dyrhovden               Samnanger IL                   1:05.01
     02.44                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 25-29                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0034   Johnny Gjerald                IL Eldar                       1:06.34
                                                                                  
                                
  2      0035   Ørjan Hagen                   Kodal IL                       1:14.50
     08.16                                                                        
                                
  3      0036   Stein Olav Espeland           Jondal IL                      1:17.32
     10.58                                                                        
                                
  4      0037   Tormod Vågenes                Ukjent klubb                   1:21.04
     14.30                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Kvinner 30-34                                                                       
                                                                                    
                              
  1      0039   May-Randi Haugen              Jondal IL                      1:33.42
                                                                                  
                                
                                                                                                      
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 30-34                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0043   Ove Måge                      Strandebarm IL                 1:16.03
                                                                                  
                                
  2      0042   Andre Kjærgård                Pilar                          1:25.51
     09.48                                                                        
                                
  3      0041   Carl Fredrik Eek-Jensen       Hydro Bergen BIL               1:26.01
     09.58                                                                        
                                
  4      0044   Lars Måge                     Strandebarm IL                 1:26.36
     10.33                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Kvinner 35-39                                                                       
                                                                                    
                              
  1      0046   Hanne Liland                  TIF Viking                     1:30.44
                                                                                  
                                
                                                                                                                                                                                                        
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 35-39                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0049   Bjarte Hydle                  IL Viljar                      1:09.00
                                                                                  
                                
  2      0050   Jan Erik Boge                 Hålandsdalen IL                1:09.02
     00.02                                                                        
                                
  3      0047   Stig Atle Eide                Rolles Royce BIL               1:19.54
     10.54                                                                        
                                
  4      0048   Halvard Totland               Kvam LSK                       1:21.33
     12.33                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 40-44                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0059   Dag Foseid                    Stord TIL                      1:11.09
                                                                                  
                                
  2      0053   Arve Lunestad                 Rosendal IL                    1:14.52
     03.43                                                                        
                                
  3      0056   Kjell Magnar Helland          Stord TIL                      1:17.55
     06.46                                                                        
                                
  4      0055   Magnar Tveite                 IL Eldar                       1:19.26
     08.17                                                                        
                                
  5      0057   Ole Martinsen                 Fana IL                        1:21.55
     10.46                                                                        
                                
  6      0052   Tarje Fykse                   Kvam LSK                       1:25.40
     14.31                                                                        
                                
  7      0054   Sveinung Selvik               Jondal IL                      1:25.42
     14.33                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
8 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 45-49                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0064   Vigleik Tysseland             Samnanger IL                   1:09.38
                                                                                  
                                
  2      0063   Brigt Strømmen                Bergsdalen IL                  1:11.18
     01.40                                                                        
                                
  3      0067   Iver Blokkum                  IL Ternen                      1:12.00
     02.22                                                                        
                                
  4      0065   Magne Heien                   IL Ternen                      1:16.30
     06.52                                                                        
                                
  5      0061   Inge Hatlebrekke              Rådhuset BIL                   1:19.51
     10.13                                                                        
                                
  6      0062   Selmer Kjerland               Granvin IL                     1:20.12
     10.34                                                                        
                                
 Brutt   0066   Oddvin Aksnes                 Kvam LSK                              
                                                                                   
                               
                                                                                                                                                                                                        
8 påmeldte. 7 startet. 6 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 50-54                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0072   Harald Simmenes               Bergsdalen IL                  1:10.22
                                                                                  
                                
  2      0077   Rune Brattabø                 Voss IL                        1:14.22
     04.00                                                                        
                                
  3      0071   Hans Berland                  Hålandsdalen IL                1:20.19
     09.57                                                                        
                                
  4      0073   Geir Steinsland               Lysekloster IL                 1:20.20
     09.58                                                                        
                                
  5      0074   Wilhelm Engelsen              Stord TIL                      1:25.06
     14.44                                                                        
                                
  6      0075   Ingar Vatne                   Bergsdalen IL                  1:25.29
     15.07                                                                        
                                
  7      0076   Alf Bøen                      Pilar                          1:32.46
     22.24                                                                        
                                
                                                                                        
7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 55-59                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0085   Per Øyvind Tveiten            Kvam LSK                       1:14.23
                                                                                  
                                
  2      0083   Alv Espeland                  Jondal IL                      1:18.33
     04.10                                                                        
                                
  3      0081   Gunnar Eide                   Kvam LSK                       1:23.40
     09.17                                                                        
                                
  4      0082   Bjørn R. Larsen               Pilar                          1:24.50
     10.27                                                                        
                                
  5      0084   Tore Trohaug                  Statoil sokkel BIL             1:30.31
     16.08                                                                        
                                
  6      0080   Magnar Leiren                 Kvam LSK                       1:37.16
     22.53                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.                                                
                                                                                    
                              
                                                                                                                                                                                                        
Menn 60-64                                                                          
                                                                                    
                              
  1      0090   Hans Kvalsøren                IL Bjørn                       1:23.30
                                                                                  
                                
  2      0091   Lars Buttingsrud              Vingelen IL                    1:23.54
     00.24                                                                        
                                
  3      0088   Svein Raa                     Fana IL                        1:27.02
     03.32                                                                        
                                
  4      0092   Erling Pettersen              Samnanger IL                   1:27.59
     04.29                                                                        
                                
  5      0089   Arne Hauso                    Voss IL                        1:30.07
     06.37                                                                        
                                
                                                                                                                                                                                                        
5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.                                                
                                                                                    
                              



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +