Resultater Stenfjellrunden 2006



Resultatliste M 21-25 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Offingstad,Oddvind Øyer/Tretten 2:07:12 + 00:00 2
2 Offigstad,Henning Øyer-Tretten IF 2:11:03 + 03:51 2
3 Bjørnbakken,Tony Andre Hernes IL 2:17:09 + 09:57 1
4 Henriksen,Jon Nittedal IL 2:17:10 + 09:58 1
5 Jevnesveen,Vegard Vingrom IL 2:18:15 + 11:03 2
6 Myhrvold,Kjell Setskog IF 2:21:33 + 14:21 1
7 Kolstad,Kristian Tromsø Skiklub 2:30:15 + 23:03 1
8 Kroglund,Andre Vang Skiløperforening 2:30:42 + 23:30 2
9 Haugen,Pål Lalm IL 2:34:40 + 27:28 1
10 Andersen,Lars Erik Rælingen Skiklubb 2:34:43 + 27:31 1
11 Olsen,Anders Storhaug Lommis og Heen Gårds h 2:37:47 + 30:35 1
12 Hansen,Kim Are Bull MAXBO TORSTVEDT 2:38:39 + 31:27 1
13 Bergstrøm,Jens Åslia Skilag 2:43:06 + 35:54 1
14 Fladsrud,Øyvind Vang Skiløperforening 2:59:46 + 52:34 2
15 Henriksen,Bjørnar Elgtråkken 3:10:35 +1:03:23 1
16 Werdenhof,Pål Lommis & Heen Gårds He 3:30:11 +1:22:59 1
17 Allergodt,Lars Magnar Veldre Ski 3:48:59 +1:41:47 1
18 Pettersen,Jon Petter Finstad SK .klubb 3:57:02 +1:49:50 1
DNS Anmarkrud,Øyvind Jevnaker IF   2
Resultatliste M 36-40 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Jevne,Erling Team Sporten Hafjell 2:07:11 + 00:00 1
2 Nygaard,Jon Per Hamar Skiklubb 2:07:12 + 00:01 1
3 Johnsen,Lars Kristian Eidsvold Værks Skiklub 2:11:06 + 03:55 4
4 Sveen,Helge Nycomed 2:11:18 + 04:07 3
5 Bakken,Tor Erik Team Sporten Hafjell 2:13:20 + 06:09 2
6 Eide,Espen GPIL 2:14:42 + 07:31 1
7 Clausen,Sigmund NOTEAM 2:15:32 + 08:21 1
8 Hemma,Jørn Brøttum IL 2:17:07 + 09:56 2
9 Engesveen,Øystein Team Sporten Hafjell 2:17:13 + 10:02 2
10 Evensen,Geir Søre Ål IL 2:18:32 + 11:21 1
10 Johnsen,Per Inge Eidsvold Værks Skiklub 2:18:32 + 11:21 1
12 Bergset,Petter Inge Vistdal IL 2:19:07 + 11:56 1
13 Nylund,Sven Nordbygda Ski 2:21:27 + 14:16 3
14 Lierhagen,Kjell Aril Ringsaker Roklubb 2:21:41 + 14:30 1
15 Berghagen,Lars Ringkollen Skiklubb 2:21:55 + 14:44 1
16 Stinterud,Lars Erik Lillehammer Skiklubb 2:22:52 + 15:41 3
17 Øvergård,Geir Sørskogbygda IL 2:23:27 + 16:16 1
18 Pedersen,Arnfinn Nesodden IF 2:25:02 + 17:51 1
19 Karfjell,Eivind Asker Skiklubb 2:25:49 + 18:38 1
20 Riibe,Hans Tore Hamar Skiklubb 2:26:06 + 18:55 3
21 Lindby,Sjur Arne Otta IL 2:27:09 + 19:58 1
22 Solberg,Thomas Patrick Setskog IF 2:28:44 + 21:33 1
23 Dahling,Martin Hernes IL 2:28:53 + 21:42 1
24 Mikkelsen,Tommy Brumunddal Ski 2:30:22 + 23:11 1
25 Kankerud,Kristen Team Siemens 2:30:33 + 23:22 3
26 Vognild,Torgeir Bjerke IL 2:30:41 + 23:30 1
27 Karlhovde,John NIHBIL 2:31:11 + 24:00 1
28 Holm,Lars Atle Driv IL 2:31:25 + 24:14 1
29 Wiig,Svein Ukjent skigruppe 2:31:30 + 24:19 1
30 Revelsby,Arnfinn Varteig IL 2:31:42 + 24:31 1
31 Jørstad,Ove Visma BIL 2:31:55 + 24:44 1
32 Randen,Per Arne Folldal IF 2:33:17 + 26:06 1
33 Bakke,Knut Are Strandbygda IL 2:33:23 + 26:12 2
34 Olsen,Rune Moen Sportsklubb 2:33:26 + 26:15 1
35 Nordli,Ronny Ukjent skigruppe 2:33:35 + 26:24 1
36 Mørch,Karl Kristian Bakglatt 2:34:05 + 26:54 1
37 Skyrud,Finn Terje SAS ski, jogg & tråkk 2:34:26 + 27:15 1
38 Bergo,Knut Røa IL 2:34:39 + 27:28 1
39 Støve,Odd Willy NIHBIL 2:35:23 + 28:12 1
40 Westgård,Egil Nordbygda Ski 2:36:22 + 29:11 2
41 Lium,Knut Torpa Ski 2:36:39 + 29:28 1
42 Hoff,Morten Erik Lillehammer Skiklubb 2:36:45 + 29:34 1
43 Nylende,Roar Vang Skiløperforening 2:36:50 + 29:39 2
44 Hansen,Jan Arve Trøgstad Skiklubb 2:37:51 + 30:40 1
45 Vestheim,Bjørn Ukjent skigruppe 2:38:09 + 30:58 1
46 Thomassen,Stig Roger Ukjent skigruppe 2:38:34 + 31:23 1
47 Gotaas,Per Veldre Ski 2:38:38 + 31:27 1
48 Kolstad,Ole Jørgen Søndre Høland Idretts- 2:38:58 + 31:47 1
49 Skarpnord,Stian Furnes Skiløperforenin 2:39:21 + 32:10 1
50 Egner,Joar Terra B.i.l. 2:39:28 + 32:17 1
51 Hilleren,Arve Ukjent skigruppe 2:40:22 + 33:11 1
52 Olasveen,Arnt Steinar Lillehammer Skiklubb 2:40:57 + 33:46 1
53 Halvorsen,Stein Åslia Skilag 2:41:09 + 33:58 3
54 Almqvist,Østen Ukjent skigruppe 2:41:16 + 34:05 1
55 Karlsen,Robert Ukjent skigruppe 2:41:33 + 34:22 1
56 Moengen,Trond Lørenskog Skiklubb 2:41:42 + 34:31 1
57 Nysveen,Geir Veldre Ski 2:43:22 + 36:11 1
58 Wernberg,Birger Ukjent skigruppe 2:44:12 + 37:01 1
59 Haverstad,Tore Harpefoss IL 2:44:25 + 37:14 1
60 Bøe,Anders Telenor BIL 2:44:43 + 37:32 1
61 Barkenes,Vegar Interenergi BIL 2:46:04 + 38:53 1
62 Meiningen,Knut Ukjent skigruppe 2:46:21 + 39:10 1
63 Frøisland,Øivind Vang Skiløperforening 2:46:29 + 39:18 1
64 Øwre,Lars Huuse Skien O - Klubb 2:46:31 + 39:20 1
65 Tiller,Ove Moelven IL 2:46:49 + 39:38 1
66 Nordeby,Alexander Lillehammer Skiklubb 2:49:42 + 42:31 1
67 Wassrud,Per Sør Fron IL 2:49:43 + 42:32 1
68 Salater,Trond NOTEAM 2:50:08 + 42:57 1
69 Gullord,Kjell Harald Bipp 2:51:26 + 44:15 1
70 Gotaas,Lars Veldre Ski 2:51:31 + 44:20 3
71 Hjelmtvedt,Trond Totentråkk 2:51:51 + 44:40 1
72 Etterlid,Jo Ukjent skigruppe 2:52:03 + 44:52 1
73 Eik,Arne Ukjent klubb 2:52:47 + 45:36 1
74 Henni,Anders Harald A Møller 2:52:49 + 45:38 1
75 Myrvang,Per Hamar Skiklubb 2:53:18 + 46:07 1
76 Høgevold,Andreas Ukjent skigruppe 2:53:42 + 46:31 1
77 Hjelløkken,Ola Kristian Ukjent skigruppe 2:53:58 + 46:47 2
78 Marcussen,Ingve Velle Stokke IL 2:54:53 + 47:42 1
79 Furuseth,Truls Leirsund Idrettslag 2:55:03 + 47:52 1
80 Skjold,Arild Ukjent skigruppe 2:55:35 + 48:24 1
81 Løkken,Ola Idar Gausdal Skilag 2:59:45 + 52:34 1
82 Karløf,Lars Møya IF, Sverige 2:59:55 + 52:44 1
83 Nyberg,Vidar Eidsvold Værks Skiklub 3:00:52 + 53:41 1
84 Holm,Bjarte Brumund IF 3:02:34 + 55:23 1
85 Evensen,Henning Bjerke IL 3:02:35 + 55:24 1
86 Bye,Audun Flo 3:03:16 + 56:05 1
87 Larsen,Tommy Real Kikut 3:06:47 + 59:36 1
88 Tveit,Ketil Ål IL 3:07:59 +1:00:48 1
89 Gjendahl,Gunnar Vang Skiløperforening 3:09:59 +1:02:48 1
90 Wolsgaard,Jens Hamar Skiklubb 3:10:11 +1:03:00 1
91 Eide,Kjetil Otta IL 3:10:24 +1:03:13 1
92 Johansen,Tom Ivar Ytre-Andørja IL 3:12:10 +1:04:59 1
93 Kolobekken,Geir Ove Harpefoss IL 3:15:53 +1:08:42 1
94 Hodnesdal,Dag Aarthun Ukjent skigruppe 3:16:54 +1:09:43 1
95 Lunna,Ole Christian Brøttum IL 3:21:55 +1:14:44 2
96 Haugen,Ole Asbjørn Lillehammer Skiklubb 3:23:35 +1:16:24 1
97 Ulvolden,Trond Ola Furnes Skiløperforenin 3:24:31 +1:17:20 2
98 Olsen,Morten Ottestad IL 3:25:42 +1:18:31 1
99 Vesterås,Morten Follum BIL 3:28:10 +1:20:59 1
100 Manskow,Svein Stokke IL 3:28:23 +1:21:12 1
101 Sundet,Birger Data Respons BIL 3:33:16 +1:26:05 1
102 Bredesen,Per Arne efg Hov+Dokka 3:37:18 +1:30:07 1
103 Eng,Tom Ullensaker Skiklubb 3:44:21 +1:37:10 1
104 Huus,Georg Andreas Ukjent skigruppe 3:52:24 +1:45:13 1
105 Bakkelund,Roar Kolbu IL 4:21:19 +2:14:08 1
DNS Lied,Arve Team Boron 88   1
DNS Liven,Harald Ukjent skigruppe   1
DNS Stranden,Johnny Furnes Skiløperforenin   1
DNS Elstad,Kjetil Mesnali Skilag   1
DNS Kåshagen,Kjetil Næroset IL   1
DNS Brynsrud,Lasse Ukjent skigruppe   1
DNS Mangset,Morten Ukjent skigruppe   1
DNS Schjølberg Hagerup,Paal Lyn Ski   1
DNS Berntsen,Svein Erik SpareBank 1   1
DNS Høisveen,Øystein Hamar Skiklubb   1
Resultatliste M 26-30 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Hørsand,Herman Hamar Skiklubb 2:07:10 + 00:00 2
2 Faraasen,Andres Opel IL 2:12:18 + 05:08 6
3 Fakstad,Stig Morten Vest-Torpa UL 2:13:19 + 06:09 1
4 Leithe,Hans Moen Sportsklubb 2:14:31 + 07:21 1
5 Otterstad,Nils Marius Oseberg Skilag 2:17:10 + 10:00 1
6 Hovde,Johannes Nybygda IL 2:20:04 + 12:54 3
7 Eggen,Øystein Posten BIL 2:20:39 + 13:29 1
8 Nilsen,Dag Andre Elgtråkken 2:33:13 + 26:03 1
9 Jevanord,Lars Erik Brumunddal Ski 2:34:45 + 27:35 1
10 Wikstrøm,Marius Lillehammer Skiklubb 2:35:12 + 28:02 2
11 Hartz,Helge Søreng skiklubb 2:38:58 + 31:48 1
12 Haave,Andreas ASKO HEDMARK BIL 2:47:46 + 40:36 1
13 Forberg,Lars-Fredrik Ukjent skigruppe 2:49:26 + 42:16 1
14 Almlid,Espen Hamar Skiklubb 2:53:16 + 46:06 1
15 Rustad,Håkon Statkraft Stabil 2:56:44 + 49:34 1
16 Borgersen,Øyvind Br.dal sykleklubb 2:57:20 + 50:10 1
17 Gaustad,Lars Kristian Oppstad IL 2:59:46 + 52:36 1
18 Nielsen,Stian Fjeldstad Ukjent skigruppe 3:01:31 + 54:21 1
19 Flaen,Tom Roger Høland IL 3:01:58 + 54:48 1
20 Farstad,Frode Gjøvik Skiklubb 3:04:08 + 56:58 1
21 Dahle,Espen Brettås Ukjent skigruppe 3:09:10 +1:02:00 1
22 Mjølstad,Anders NOTEAM 3:11:21 +1:04:11 1
23 Notkevitch,Leon Statkraft Stabil 3:36:17 +1:29:07 1
24 Dahl,Arild Ukjent skigruppe 3:49:00 +1:41:50 1
25 Edvardsen,Cato Søreng skiklubb 3:51:23 +1:44:13 1
DNS Fostervoll,Erik Lillehammer Skiklubb   1
DNS Nordengen,Sigbjørn Ukjent skigruppe   1
DNS Jensen,Tommy osloliftsenter.no   1
Resultatliste M 31-35 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Viken,Øyvind Øyer/Tretten 2:07:36 + 00:00 3
2 Aamodt,Bent Olav Fredrikstad SK 2:10:58 + 03:22 1
3 Grøan,Morten Team Oslo Sporlager 2:16:14 + 08:38 1
4 Berget,Kim Lesja IL 2:17:01 + 09:25 1
5 Bakkestuen,Roger Brøttum IL 2:21:14 + 13:38 2
6 Engelstad,Kjetil Ringkollen Skiklubb 2:23:38 + 16:02 1
7 Nilsen,Kjell Ingebret Ukjent skigruppe 2:24:23 + 16:47 1
8 Ellevold,Arne Gunnar Team Vintersport 2:24:30 + 16:54 1
8 Stokke,Kristian Tynset IF 2:24:30 + 16:54 2
10 Freng,Gaute Brøttum IL 2:24:32 + 16:56 1
11 Holm,Terje Kjell Sykkel og Sport 2:24:59 + 17:23 1
12 Knutsen,Thomas Morgan Ukjent skigruppe 2:26:59 + 19:23 1
13 Authen,Paul Aksel Trøgstad Skiklubb 2:28:27 + 20:51 1
14 Wiig,Rune Andre Veidekke BIL 2:29:20 + 21:44 1
15 Lilleøkseth,Bjørn Erik Nordbygda Ski 2:30:03 + 22:27 1
16 Værnes,Arne Rennebu IL 2:30:04 + 22:28 1
17 Brækken,Bård TPWB CC 2:31:11 + 23:35 1
18 Aalberg,Anders Lillehammer IL 2:32:52 + 25:16 1
19 Holen,Andreas Gausdal Skilag 2:33:15 + 25:39 2
20 Bårnås,Tore Bråten Luke the drifters runn 2:34:21 + 26:45 2
21 Østerås,Johannes Høyskolen I Hedmark 2:34:50 + 27:14 2
22 Dahl,Jørn Helge Hamar Skiklubb 2:34:56 + 27:20 1
23 Helland,Hallvard Ukjent skigruppe 2:35:31 + 27:55 1
24 Pettersen,Per Christian Moss Skiklubb 2:35:33 + 27:57 1
25 Stener,Tommy Ridabu 2:35:47 + 28:11 2
26 Lien,Kjetil Ukjent 2:36:27 + 28:51 1
27 Bræin,Jo Inge Faaberg IL 2:36:30 + 28:54 1
28 Sjølander,Frode Stokke IL 2:36:32 + 28:56 1
29 Lierhagen,Ole Ivar Furnesfjorden Kajakklu 2:37:29 + 29:53 2
30 Nyhagen,Håvard Øystre Slidre IL 2:37:48 + 30:12 2
31 Blom-Hagen,Gjermund Fet Skiklubb 2:39:02 + 31:26 1
31 Langeland,Simon V. Tinn IL 2:39:02 + 31:26 2
33 Bollandsås,Ole Martin Rustad IL 2:39:44 + 32:08 1
34 Dalheim,Tron Rustad IL 2:41:15 + 33:39 1
35 Sivertsen,Vegard Vegard Sivertsen 2:41:17 + 33:41 1
36 Grini,Joar Veldre IL 2:42:59 + 35:23 2
37 Sahlin,Peder Lillehammer Skiklubb 2:47:01 + 39:25 2
38 Andersen,Frits Atle Ukjent skigruppe 2:47:53 + 40:17 1
39 Fjeldbraaten,Bengt Lillehammer Skiklubb 2:49:56 + 42:20 1
40 Nilssen,Roger Brumund IF 2:51:06 + 43:30 1
41 Ørneberg,Stig Jerry Boc 2:51:34 + 43:58 2
42 Bendiksen,Frank Ernst & Young BIL 2:51:36 + 44:00 1
43 Mjølstad,Ole Christian Ingen 2:52:24 + 44:48 2
44 Rusten,Jakob Ukjent skigruppe 2:52:27 + 44:51 1
45 Asplund,Knut Michael Real Kikut 2:54:07 + 46:31 1
46 Sanden,Pål Inge Ukjent skigruppe 2:54:25 + 46:49 1
47 Hansen,Cato Vang Skiløperforening 2:54:30 + 46:54 2
48 Lunna,Roar Brøttum IL 2:55:11 + 47:35 2
49 Stensen,Anders Thorstensen Hamar IL 2:55:31 + 47:55 1
50 Bakken,Håvard NOTEAM 2:55:49 + 48:13 1
51 Eide,Pål Bertil Otta IL 2:56:29 + 48:53 1
52 Storhagen,Børre NOTEAM 2:57:09 + 49:33 1
53 Johansen,Jørn Cato Vang Skiløperforening 2:59:19 + 51:43 1
54 Røraas,Carl-Inge Mjøsen Skog BA 2:59:24 + 51:48 1
55 Sandermoen,Stian Kjellmyra IL 3:00:32 + 52:56 1
56 Mittet,Geir Ove Norsk Tipping 3:00:43 + 53:07 1
57 Almås,Johannes Ukjent skigruppe 3:01:29 + 53:53 3
58 Hodnesdal,Nils Robert IL Try 3:01:45 + 54:09 1
59 Kjønø,Tom Erik NOTEAM 3:04:27 + 56:51 1
60 Killi,Rune Otta IL 3:04:35 + 56:59 1
61 Ellevold,Kåre Martin Oppstad IL 3:08:30 +1:00:54 1
62 Nordlund,Jørn Furnes Skiløperforenin 3:09:41 +1:02:05 1
63 Jensen,Bernt Kristian Capgemini 3:10:19 +1:02:43 1
64 Haslerud,Stian Løplabbet 3:12:58 +1:05:22 1
65 Lutnæs,Simen Berg Ukjent skigruppe 3:13:46 +1:06:10 1
66 Øfsti,Anders T. Veldre Ski 3:15:32 +1:07:56 1
67 Gundersen,Frode Ukjent skigruppe 3:17:32 +1:09:56 1
68 Elvsvebakken,Atle Ring IL 3:18:13 +1:10:37 1
69 Torp,Tommy Brynthe Mjøsen Skog BA 3:21:31 +1:13:55 1
70 Aasen,Harald Ukjent skigruppe 3:22:22 +1:14:46 1
71 Kvarnstrøm,Krister Oslo Studentenes IK 3:29:07 +1:21:31 1
72 Hartz,Andreas Blodhund IL 3:40:49 +1:33:13 1
73 Molstad,Jostein Kolbu IL 3:43:42 +1:36:06 1
74 Wulfsberg,Richard Norsk Tipping 3:46:04 +1:38:28 1
DNF Halvorsen,Knut Åslia Skilag   1
DNS Konst,Frode Ukjent skigruppe   1
DNS Mikkelsen,Geir Ukjent skigruppe   2
DNS Høgås,Ricard Lillehammer Skiklubb   1
DNS Skar,Robert Gjensidige Sport   1
DNS Lyshaug,Steinar Mjøsen Skog BA   1
DNS Sagbakken,Svein Lillehammer Olympiapar   1
DNS Ruud,Tom Lillehammer Skiklubb   1
DNS Eriksen,Tommy Ottestad il   1
Resultatliste M 41-45 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Bjerkerheim,Tore Nordic Sportsmaster 2:10:46 + 00:00 1
2 Evensen,Jon Mesnali Skilag 2:10:48 + 00:02 9
3 Karlsen,Kjell Forsvarsbygg/Sørskogby 2:11:47 + 01:01 6
4 Nylund,Dag Nordbygda Ski 2:15:42 + 04:56 4
5 Udnæs,Hans-Christian Kraftkameratene BIL 2:21:14 + 10:28 1
6 Bakken,Knut Heming, IL 2:21:16 + 10:30 1
7 Aamodt,Nils Tore Vang Skiløperforening 2:22:13 + 11:27 15
8 Hagen,Bjørn Moen Sportsklubb 2:23:16 + 12:30 3
9 Lien,Knut Pc-Gutta 2:23:26 + 12:40 3
10 Nyberget,Ole Martin Stor-Elvdal SK 2:24:13 + 13:27 4
11 Storbekk,Ulf Veldre Ski 2:24:48 + 14:02 7
12 Johansen,Thor Anders Lillehammer Skiklubb 2:24:52 + 14:06 2
13 Gilde,Rune Hernes IL 2:24:56 + 14:10 4
14 Helgestad,Jo Hamar Skiklubb 2:25:01 + 14:15 1
15 Strømsodd,Morten Ringkollen Skiklubb 2:28:03 + 17:17 1
16 Juveli,Ole-Arthur Konnerud IL 2:28:04 + 17:18 1
17 Hågå,Jon Lesja IL 2:28:51 + 18:05 1
18 Øyen,Inge Østerdal Garnison 2:28:55 + 18:09 2
19 Bjerkrheim,Terje Høland IL 2:29:00 + 18:14 1
20 Sandseter,Knut Bjørnar Moelven IL 2:30:06 + 19:20 1
21 Hamnes,Ståle Lillehammer Skiklubb 2:30:07 + 19:21 1
22 Knutsmoen,Rune Nesodden IF 2:30:19 + 19:33 1
23 Skjeggestad,Gunder Gausdal Skilag 2:35:02 + 24:16 2
24 Ellegård,Dag Vang Skiløperforening 2:35:07 + 24:21 6
25 Morønning,Bjørn Ukjent skigruppe 2:35:32 + 24:46 1
26 Lie,Bjarne Grue IL 2:35:36 + 24:50 1
27 Hagen,Geir E Bama 2:35:39 + 24:53 1
28 Sandvik,Svein J Strandbygda IL 2:35:49 + 25:03 1
29 Frank,Bjørn Olav Ukjent skigruppe 2:36:18 + 25:32 1
30 Elden,Jan Erik Bjerke IL 2:38:18 + 27:32 1
31 Limbodal,Svein Rune Ukjent skigruppe 2:39:04 + 28:18 1
32 Søgaard,Øyvind Eidsvoll Sykkelklubb 2:39:19 + 28:33 1
33 Ulven,Jørn Næroset IL 2:39:20 + 28:34 5
34 Huse,Ole Marcus Lillehammer Skiklubb 2:39:34 + 28:48 2
35 Sunde,Sven Inge Strandbygda IL 2:39:44 + 28:58 1
36 Sandberg,Tore Stor-Elvdal SK 2:40:18 + 29:32 1
37 Almqvist,Per NOIL 2:41:48 + 31:02 1
38 Rønning,John Trygve Ringkollen Skiklubb 2:42:04 + 31:18 1
39 Killi,Bjørner Øyer-Tretten IF 2:42:09 + 31:23 1
40 Skjeseth,Kristian Hamar Skiklubb 2:42:44 + 31:58 1
41 Fossum,Rune Ukjent skigruppe 2:43:38 + 32:52 2
42 Frøytlog,Geir Egersund O-Klubb 2:45:15 + 34:29 1
43 Roaldstveit,Atle Vang Skiløperforening 2:45:37 + 34:51 3
44 Carlsen,Trond Inge Rustad IL 2:46:06 + 35:20 1
45 Hammerud,Iver Gran IL 2:46:09 + 35:23 1
46 Aase,Bjørn Espen Data Respons BIL 2:46:50 + 36:04 1
47 Hansen,Jan Sviggum Osi 2:47:00 + 36:14 9
48 Andresen,Sverre Ukjent skigruppe 2:48:00 + 37:14 1
49 Fandrem,Asgeir SpareBank 1 2:48:09 + 37:23 1
50 Forseth,Eystein Vestringen IL 2:49:37 + 38:51 1
51 Fæste,Kristian Drøbak Seilforening 2:50:22 + 39:36 1
52 Kongerud,Trond SpareBank 1 2:51:18 + 40:32 1
53 Holtze Jensen,Rune Moss Skiklubb 2:52:02 + 41:16 1
54 Sagstuen,Rune Kolbu IL 2:52:26 + 41:40 1
55 Obel,Peter Lillehammer Skiklubb 2:52:37 + 41:51 1
56 Velta,Geir Abb BIL 2:53:26 + 42:40 2
57 Pettersen,Svenn Inge Nordbygda Ski 2:56:02 + 45:16 4
58 Holt,Morten Grue IL 2:56:46 + 46:00 1
59 Overskott,Espen Hamar Skiklubb 2:57:03 + 46:17 1
60 Torgerhagen,Per Ottestad IL 3:01:29 + 50:43 2
61 Frøisland,Gaute Ukjent skigruppe 3:02:05 + 51:19 1
62 Lien,Jan Erik Otta IL 3:05:00 + 54:14 2
63 Øfstaas,Bjørge Ukjent skigruppe 3:06:35 + 55:49 1
64 Lien,Arnljot Ukjent skigruppe 3:10:23 + 59:37 1
65 Larsen,Johan Ukjent skigruppe 3:10:25 + 59:39 1
66 Bjørnstad,Knut Ukjent skigruppe 3:12:04 +1:01:18 1
67 Måøy,Jan Jamit BIL 3:12:08 +1:01:22 1
68 Wold,Knut Ukjent skigruppe 3:12:26 +1:01:40 1
69 Aalrust,Svein Asker CK 3:12:39 +1:01:53 1
70 Gulbrandsen,Torgeir Ukjent skigruppe 3:13:37 +1:02:51 1
71 Mjølnerød,Jens Erik Halden SK 3:16:17 +1:05:31 1
72 Kartomten,Johan Vang Skiløperforening 3:18:50 +1:08:04 6
73 Lervik,Frode Ukjent skigruppe 3:20:28 +1:09:42 2
74 Dehli,Halvor Brøttum IL 3:20:29 +1:09:43 1
75 Bjerkrheim,Roger Mangenfjellet Turlag 3:31:45 +1:20:59 1
76 Moi,Per Gunnar Ibm-Klubben 3:32:32 +1:21:46 1
77 Nesdal,Øyvind Ukjent skigruppe 3:32:37 +1:21:51 1
78 Henriksen,Svein Choice Happy Sport Tea 3:42:31 +1:31:45 1
79 Mathiesen,Arvid Rustad IL 3:56:34 +1:45:48 1
80 Holm,Morten Halden SK 4:08:29 +1:57:43 1
DNF Halvorsen,Terje NOTEAM   1
DNS Bergersen,Eirik Ukjent skigruppe   1
DNS Lund,Morten E Hamar Skiklubb   7
DNS Svartholt,Per-Ivar Vaaler IF   1
Resultatliste M 19-20 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nordbakken,Lars Fredrik Gjerdrum IL 2:25:04 + 00:00 1
2 Sørlie,Erik Heming, IL 2:32:54 + 07:50 1
3 Eggen,Lars Fredrik Alvdal IL 2:35:04 + 10:00 1
4 Stormoen,Morten Alvdal IL 2:38:49 + 13:45 1
5 Andersen,Eirik, Hauan Halden SK 2:51:42 + 26:38 1
6 Skinnerlien,Bjørn Eirik Lillehammer Skiklubb 2:55:13 + 30:09 1
7 Talleraas,Åsmund Ukjent skigruppe 4:28:25 +2:03:21 1
DNS Sundhagen,Tord André Rustad IL   1
Resultatliste M 46-50 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Høiby,Bjørn Næroset IL 2:13:10 + 00:00 16
2 Rypdal,Magnor Isfjord IL 2:15:56 + 02:46 2
3 Svingheim,Geir Gran IL 2:21:07 + 07:57 6
4 Gresmo,Tore Hof IL 2:21:12 + 08:02 8
5 Trønnes,Olav Otta IL 2:21:17 + 08:07 1
6 Sætha,Bjørn Ola Team Sporten Hafjell 2:21:27 + 08:17 1
7 Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:25:00 + 11:50 2
8 Moen,Terje Sørbråten IL 2:27:23 + 14:13 1
9 Busterud,Tormod Vang Skiløperforening 2:29:58 + 16:48 11
10 Grøndahl,Harald Rælingen Skiklubb 2:30:16 + 17:06 1
11 Bakken,Jan Erik Strandbygda IL 2:30:33 + 17:23 3
12 Bjølgerud,Sverre Kristian Vikersund IF 2:31:09 + 17:59 1
13 Gjerdalen,Jan Erik Tynset IF 2:31:40 + 18:30 2
14 Holden,Pål Morten Bjerke IL 2:31:47 + 18:37 1
15 Kolstad,Arne kolstad sk 2:32:19 + 19:09 1
16 Øby,Tore Varteig IL 2:32:42 + 19:32 1
17 Trønnes,Erik Otta IL 2:32:45 + 19:35 1
18 Karterud,Jon Gunnar Nordbygda Ski 2:32:50 + 19:40 12
19 Nordsveen,Arild Furnes Skiløperforenin 2:32:57 + 19:47 10
20 Holt Nilsen,Gunnar Harestua IL 2:33:51 + 20:41 1
21 Bakken,Rolf Hernes IL 2:34:03 + 20:53 1
22 Øyen,Ivar Eidsvåg IL 2:35:05 + 21:55 1
23 Brandslien,Arne Vestringen IL 2:35:11 + 22:01 4
24 Skumlien,Dan Gnf Bil 2:35:50 + 22:40 3
25 Eik-Nes,Olav Ottestad IL 2:35:57 + 22:47 1
26 Salvesen,Johan Ukjent skigruppe 2:35:58 + 22:48 1
27 Sørlie,Terje Kraftkameratene BIL 2:37:15 + 24:05 1
28 Hammer,Geir Grue IL 2:37:48 + 24:38 3
29 Skårholen,Arne Nordbygda Ski 2:38:13 + 25:03 1
30 Kildahl,Arne Jørgen Ukjent skigruppe 2:38:18 + 25:08 1
31 Fjeldstad,Helge Rustad IL 2:38:25 + 25:15 1
32 Leirdal,Johannes Totentråkk 2:40:00 + 26:50 1
33 Håkonsen,Håvard Moelven IL 2:40:08 + 26:58 2
34 Schwencke,Hans A. Kamp/Vestheim IF 2:40:39 + 27:29 1
35 Trøen,Espen Lillehammer Skiklubb 2:42:58 + 29:48 1
36 Bruset,Jon Arne Team Engesveen 2:43:08 + 29:58 2
37 Øyen,Villy Moelven IL 2:44:00 + 30:50 2
38 Hasle,Lars Nesodden IF 2:45:12 + 32:02 1
39 Mydland,Arvid Egersund O-Klubb 2:46:03 + 32:53 1
40 Kjøs,Ole Vang Skiløperforening 2:47:09 + 33:59 1
41 Tronsmoen,Gjermund Hamar Skiklubb 2:48:45 + 35:35 3
42 Jensen,Bjørn Eide Nesodden IF 2:48:58 + 35:48 1
43 Schjølberg,Richard Nesodden IF 2:49:03 + 35:53 1
44 Nordhagen,Harald Brøttum IL 2:50:22 + 37:12 1
45 Moe,Trygve F. Ukjent skigruppe 2:51:33 + 38:23 1
46 Berntsen,Thore Vågå IL 2:51:44 + 38:34 11
47 Sveen,Kjell Furnes Skiløperforenin 2:52:36 + 39:26 11
48 Erichsen,Bjarne Dramdal DN 2:52:40 + 39:30 1
49 Sortehaug,Per Eivind Hamar Skiklubb 2:52:55 + 39:45 3
50 Utby,Stein Arild Hamar Skiklubb 2:53:25 + 40:15 1
51 Finstad,Bent Lørenskog Skiklubb 2:53:56 + 40:46 1
52 Neby,Erik Access Bil 2:54:05 + 40:55 5
53 Kværneng,Geir Nordbygda Ski 2:54:06 + 40:56 1
54 Johansen,Jonny Brumunddal sykleklubb 2:56:48 + 43:38 1
55 Andersen,Morten, Roger Halden SK 2:56:50 + 43:40 1
56 Navestad,Kai Varteig IL 2:56:55 + 43:45 1
57 Sæter,Jan Erik Næroset IL 3:01:56 + 48:46 1
58 Tåsåsen,Ove Access Bil 3:04:06 + 50:56 1
59 Strand Ødegård,Rune Brøttum IL 3:05:36 + 52:26 1
60 Holmlund,Reidar Moelven IL 3:08:22 + 55:12 1
61 Gustavsen,Roar Ukjent skigruppe 3:09:23 + 56:13 1
62 Bulie,Johan Henrik Norsk Tipping BIL 3:16:39 +1:03:29 1
63 Hjorth,Frode Hamar Skiklubb 3:18:08 +1:04:58 1
64 Woldvik,Thor Egil Ukjent skigruppe 3:20:46 +1:07:36 1
65 Engebretsen,Steinar Access Bil 3:21:03 +1:07:53 3
66 Høye,Ingar Vang Skiløperforening 3:21:24 +1:08:14 1
67 Nannestad,Gyrd Ringsaker IF 3:23:32 +1:10:22 1
68 Bjørnbeth,Terje Diesen Vel 3:29:32 +1:16:22 2
69 Karlsen,Bent Lillehammer Skiklubb 3:29:53 +1:16:43 26
70 Vogtlender,Dietmar Varteig IL 3:50:31 +1:37:21 1
DNS Lindstad,Bent Lørenskog Skiklubb   1
DNS Halvorsen,Geir Håvard ASKO B.I.L   2
DNS Plukkerud,Helge Rudsbygd Il   1
DNS Olsen,Henning Nordbygda Ski   1
DNS Kragtorp,Ingar Høland IL   1
DNS Sørlien,Jan Kjell Ukjent skigruppe   1
DNS Haugli,Lars Arve Rustad IL   1
Resultatliste K 26-30 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Ingvoldstad,Ingrid Anne Vang Skiløperforening 2:50:33 + 00:00 3
2 Værnes,Marthe Elise Molde Og Omegn 2:54:11 + 03:38 1
3 Bolstad,Hilde Åslia Skilag 2:56:09 + 05:36 2
4 Bagsjøberget,Hege Ukjent skigruppe 3:00:14 + 09:41 1
5 Kalbakken,Marianne Jømna/Heradsbygd Langr 3:03:55 + 13:22 1
6 Aronsen,Sissel Ingen 3:08:05 + 17:32 2
7 Bakken,Marthe Ukjent skigruppe 3:08:08 + 17:35 1
8 Bjerke,Camilla Marie Ukjent skigruppe 3:26:07 + 35:34 2
9 Hals,Anne Marte Grue IL 3:32:54 + 42:21 1
10 Becke,Therese Ingen 3:33:11 + 42:38 2
11 Rutle,Astrid NOTEAM 3:40:25 + 49:52 1
12 Kolboholen,Tina Hannestad SK iklubb 3:44:40 + 54:07 2
13 Andersen,Therese Ukjent skigruppe 4:09:20 +1:18:47 1
DNS Mikkelsen,Elin Tynset IF   2
DNS Aunan,Elisabeth Lillehammer Skiklubb   1
Resultatliste M 51-55 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Telneset,Svein Harald Tynset IF 2:25:43 + 00:00 2
2 Sandstad,Ole R Grue IL Skigruppa 2:25:59 + 00:16 6
3 Bergan,Erik Ringkollen Skiklubb 2:26:37 + 00:54 1
4 Foss,Tom Romeriksåsen Sykkelklu 2:34:28 + 08:45 1
5 Anmarkrud,Dag Gran IL 2:35:53 + 10:10 1
6 Tronsmoen,Torbjørn Hamar Skiklubb 2:39:43 + 14:00 9
7 Frogner,Hans Ringsaker IF 2:40:50 + 15:07 2
8 Mellbye,Andreas Ukjent skigruppe 2:44:39 + 18:56 1
9 Brunstad,Olav Jømna/Heradsbygd Langr 2:44:57 + 19:14 4
10 Wolther,Jan Høybråten og Stovner I 2:45:56 + 20:13 1
11 Rodem,Bent Bekkelagets Sp.kl. 2:46:59 + 21:16 2
12 Forseth,Gudmund Vestringen IL 2:48:02 + 22:19 1
13 Bendiksen,Alf Gunnar Lillehammer Skiklubb 2:49:25 + 23:42 1
14 Sæle,Oddleiv Lillehammer Skiklubb 2:49:30 + 23:47 2
15 Westerheim,Kai Petter Furnes Skiløperforenin 2:50:34 + 24:51 15
16 Mehus,Lars Terje Moelven IL 2:51:42 + 25:59 9
17 Hansen,Hermann Iver MAXBO TORSTVEDT 2:51:53 + 26:10 1
18 Overn,Trond S.K. RYE 2:52:15 + 26:32 2
19 Øverjordet,Arne Helge Eidsvold Værks Skiklub 2:53:21 + 27:38 1
20 Pedersen,Svend Jevnaker Skiklubb 2:56:40 + 30:57 1
21 Karlsen,Vidar Brummunddal Sk 2:56:48 + 31:05 3
22 Norderhaug,Truls Furnes Skiløperforenin 3:00:00 + 34:17 19
23 Skogli,Jan DNB NOR BIL 3:00:24 + 34:41 1
24 Fjeld,Yngve Hydro Aluminium Profil 3:01:11 + 35:28 2
25 Kolboholen,Willy Hannestad SK iklubb 3:01:39 + 35:56 1
26 Løkken,Geir Lillehammer Skiklubb 3:01:48 + 36:05 1
27 Andersen,Kjell Hamar Skiklubb 3:05:48 + 40:05 2
28 Steinbekken,Bjørn Slåstad IL 3:06:51 + 41:08 1
29 Røstad,Olav Ukjent skigruppe 3:08:23 + 42:40 1
30 Mathisen,Helge Ukjent skigruppe 3:10:26 + 44:43 1
31 Olsen,Bjørn Karsten Skog-Data BIL 3:27:59 +1:02:16 1
32 Johansen,Karsten Vestringen IL 3:47:33 +1:21:50 1
33 Torp,Roald Hamar Skiklubb 4:16:33 +1:50:50 1
DNS Hanssveen,Erik Søre Ål IL   3
DNS Dahl,Erik A. Lillehammer Skiklubb   1
DNS Bakken,Gudmund Lillehammer Skiklubb   3
DNS Engebakken,Morten Brumunddal Ski   11
DNS Krogsveen,Øyvind Ringebu/Fåvang Skiklub   2
Resultatliste M 56-60 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Sandberg,Erik Stor-Elvdal SK 2:37:38 + 00:00 7
2 Wangensteen,Andris Bækkelagets SK 2:39:24 + 01:46 1
3 Helstad,Birger Næroset IL 2:40:20 + 02:42 13
4 Åvangen,Oddbjørn Lesja IL 2:41:33 + 03:55 3
5 Røsbak,Erik Furnes Skiløperforenin 2:41:43 + 04:05 4
6 Behrns,Einar Veldre Ski 2:42:44 + 05:06 11
7 Ballangrud,Rolf Vestringen IL 2:44:14 + 06:36 2
8 Østerhagen,Steinar Åsbygda IL 2:44:28 + 06:50 1
9 Sagsveen,Paul Fagernes IL 2:44:29 + 06:51 1
10 Johansen,Frantz Lillehammer Skiklubb 2:44:36 + 06:58 1
11 Karlsen,Terje Næroset IL 2:44:38 + 07:00 28
12 Andersen,Steinar Stor-Elvdal SK 2:45:38 + 08:00 1
13 Skogen,Olav Vang Skiløperforening 2:46:32 + 08:54 4
14 Haug,Vidar Sten Jevnaker Skiklubb 2:50:36 + 12:58 1
15 Fossen,Sverre Lillehammer Skiklubb 2:50:38 + 13:00 1
16 Smestad,Arve Nordbygda Ski 2:53:25 + 15:47 4
17 Skinnerlien,Bjørn Lillehammer Skiklubb 2:53:42 + 16:04 1
18 Jensen,Ragnar Furnes Ski 2:54:56 + 17:18 14
19 Sveinhaug,Bjørn Olav Brøttum IL 2:55:44 + 18:06 2
20 Sagberg,Fridulf Koll IL 2:55:49 + 18:11 2
21 Solbrekken,Torgeir R. BIL 2:56:03 + 18:25 1
22 Skogly,Terje Hamar Skiklubb 2:59:33 + 21:55 3
23 Grønbeck,Kjell Håvard Lillehammer Skiklubb 2:59:46 + 22:08 1
24 Vilberg,Bjørn NOTEAM 3:04:04 + 26:26 2
25 Bergstrøm,Hasse Tyrving IL 3:05:16 + 27:38 5
26 Stubrud,Arnfinn Lillehammer Skiklubb 3:05:31 + 27:53 1
27 Almlid,Torbjørn NOTEAM 3:05:35 + 27:57 1
28 Olsen,Freddy Hernes IL 3:05:46 + 28:08 2
29 Tørud,Helge Veldre Ski 3:12:07 + 34:29 6
30 Tonvang,Gunnar Hamar Skiklubb 3:13:33 + 35:55 1
31 Øren,Ole Heming 3:13:47 + 36:09 2
32 Skraastad,Gudbrand Vang Skiløperforening 3:19:54 + 42:16 5
33 Bakkene,Arvid Jevnaker Skiklubb 3:20:00 + 42:22 1
34 Krogstad,John Rennebu IL 3:20:39 + 43:01 1
35 Jevanord,Knut Arve Hagen BIL 3:21:32 + 43:54 2
36 Fonkalsrud,Per Erik Lillehammer Skiklubb 3:22:06 + 44:28 1
37 Hjort,Peter Ådal IL 3:25:03 + 47:25 1
38 Hansen,Knut Ergo Group BIL 3:41:03 +1:03:25 2
DNS Heggelund,Bjørn Ullensaker Skiklubb   1
DNS Krogsveen,John Ringebu/Fåvang Skiklub   5
DNS Nilsen,Kjell-Arne Moelven IL   2
DNS Tjøgersen,Olav Høybråten og Stovner I   2
DNS Grytbakk,Rolf Arne Otta IL   1
DNS Andreassen,Stein Nordbygda Ski   1
DNS Nilsen,Tor Emil Lillehammer Skiklubb   1
DNS Antonsen,Trond Kjellmyra IL   1
DNS Myhrvold,Vidar Setskog IF   2
Resultatliste K 41-45 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Dehli,Turid GPIL 2:50:09 + 00:00 1
2 Harviken,Marianne Hernes IL 2:57:08 + 06:59 1
3 Kurud,Anne Nybygda IL 3:03:26 + 13:17 1
4 Olaussen,Anne Follo SK iklubb 3:06:23 + 16:14 2
5 Andersen,Ragnhild Bente Telenor BIL 3:18:54 + 28:45 1
6 Sandum,Jorun S. Ukjent skigruppe 3:22:12 + 32:03 1
7 Måøy,Åsa Maria Blad Jamit BIL 3:32:38 + 42:29 1
8 Rønneseter,Marit Moss Slåstad IL 3:34:57 + 44:48 1
9 Mevik,Marianne NOTEAM 3:52:06 +1:01:57 1
10 Kongsvoll,Åse Vang Skiløperforening 4:17:27 +1:27:18 1
DNS Kindem,Liv Fossum IF   1
DNS Busterud,Toril T. Vang Skiløperforening   1
Resultatliste K 31-35 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Skari,Hege Lillehammer Skiklubb 2:35:22 + 00:00 1
2 Amundsen,Cecilie Risvoll Ukjent skigruppe 2:36:22 + 01:00 1
3 Håkenstad,Hilde Roterud IL 2:46:08 + 10:46 1
4 Sivertsvoll,Randi Gausdal Skilag 2:50:35 + 15:13 2
5 Bryhni,Rita Åsbygda IL 2:51:39 + 16:17 7
6 Bolstad,Sissel Tynset IF 3:00:16 + 24:54 1
7 Framstad,Ingrid Jevne Østre Toten Skilag 3:00:41 + 25:19 2
8 Bolstad,Randi Åslia Skilag 3:05:50 + 30:28 1
9 Kirkhus,Trine Dvask 3:06:58 + 31:36 1
10 Herberg,Ingvild Oslo Studentenes IK 3:11:02 + 35:40 2
11 Storhagen,Hanne Monica Lillehammer Ake- Og Bo 3:20:01 + 44:39 1
12 Sygnestveit,Kari Ukjent skigruppe 3:20:20 + 44:58 1
12 Kjønø,Lise Grete NOTEAM 3:20:20 + 44:58 1
14 Weideborg,Siw Elin Br.dal sykleklubb 3:21:56 + 46:34 1
15 Mæhlum,Anne Mjøsen Skog BA 3:25:11 + 49:49 1
16 Kristiansen,Anne-Line Østerdal Garnison 3:31:37 + 56:15 1
17 Bagsjøberget,Lene Vang Skiløperforening 3:34:10 + 58:48 1
18 Bjerke,Guro Alette Ukjent skigruppe 3:34:45 + 59:23 1
19 Berg,Sille Ukjent skigruppe 3:36:36 +1:01:14 1
20 Fismen,Britta Nydalens SK 3:37:05 +1:01:43 1
21 Rusten,Guro Ukjent skigruppe 4:16:54 +1:41:32 1
22 Ulstein,Heidi Stabæk IL 4:19:17 +1:43:55 1
DNS Buøen,Anne Carine NOTEAM   1
DNS Hodnesdal,Hege Ukjent skigruppe   1
DNS Robøle,Ingrid Hamar Skiklubb   3
DNS Lundåsmo,Ingunn Vangen Tynset IF   1
Resultatliste M 61-65 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Andersen,Tom Rye 2:44:05 + 00:00 5
2 Høiås,Olav Fylkesmannen i Hedmark 2:44:31 + 00:26 1
3 Gjengedal,Arnstein OPIL 2:44:50 + 00:45 6
4 Oldertrøen,Joar Tynset IF 2:48:00 + 03:55 2
5 Myhr,Bjørn Pleym Bekkelagets Sp.kl. 2:50:01 + 05:56 6
6 Wanberg,Svein Stovnerkam. 2:58:15 + 14:10 1
7 Folland,Eivind Vang Skiløperforening 2:58:32 + 14:27 5
7 Westerheim,Henning Åslia Skilag 2:58:32 + 14:27 15
9 Homb,Arne Gausdal Skilag 2:58:38 + 14:33 1
10 Nybakk,Rolf Nesbyen IL 3:02:17 + 18:12 1
11 Farbu,Leif Hamar Skiklubb 3:03:14 + 19:09 11
12 Moe,Bernt Fredrik Vang Skiløperforening 3:07:02 + 22:57 1
13 Hammersmark,Inge Moss Skiklubb 3:12:19 + 28:14 1
14 Strandbakke,Arne Willy Moelven IL 3:15:11 + 31:06 1
15 Skarpnord,Svein Furnes Skiløperforenin 3:16:08 + 32:03 8
16 Åserud,Ove Setskog IF 3:19:37 + 35:32 1
17 Skjevdal,Harald Mjøsen Skog BA 3:21:35 + 37:30 1
18 Bjerke-Narud,Ludvig Hamar Skiklubb 3:34:26 + 50:21 2
19 Eik,Harald Ingen 3:34:42 + 50:37 2
DNS Clausen,Klaus Sigmund Skedsmo Skiklubb   2
DNS Østerhaug,Nils Åsene Søre Trysil   2
DNS Brekke,Steinar Lillehammer Skiklubb   7
Resultatliste M 66-70 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Rustad,Jan Lillehammer Skiklubb 2:38:27 + 00:00 5
2 Tvedt,Bjørn Veldre Ski 2:43:13 + 04:46 29
3 Ludvigsen,Åge Lillehammer Skiklubb 2:46:25 + 07:58 7
4 Lundby,Jon Olav Løten Ski 2:57:15 + 18:48 1
5 Ledang,Birger Høybråten og Stovner I 2:58:47 + 20:20 3
6 Teien,Kjell Hasle-Løren IL 3:06:19 + 27:52 1
7 Skjølås,Emil Lillehammer Skiklubb 3:06:20 + 27:53 1
8 Larsen,Svein Søre Ål IL 3:15:24 + 36:57 1
9 Dalen,Rolf Mogutten IL 3:16:02 + 37:35 1
10 Henni,Knut Stabæk IL 3:22:13 + 43:46 1
11 Vamnes,Ivar Furnes Skiløperforenin 3:29:54 + 51:27 1
12 Pederstad,Thor SpareBank 1 3:35:49 + 57:22 1
13 Flatmo,Oddvar Lillehammer Skiklubb 3:50:43 +1:12:16 4
DNS Sæthre,Johan Kåre Ukjent skigruppe   1
Resultatliste K 19-20 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Skårholen,Marte Nordbygda Ski 2:46:22 + 00:00 1
2 Smestad,Nina Nordbygda Ski 2:58:29 + 12:07 1
3 Indby,Jenni Hesselberg Nordbygda Ski 3:02:46 + 16:24 1
4 Mjølnerød,Emeline Halden SK 4:47:30 +2:01:08 1
Resultatliste K 21-25 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Breda,Tille Marie Vinn IL 2:59:29 + 00:00 1
2 Øyen,Vigdis Moelven IL 3:07:20 + 07:51 3
3 Trannum,Silje Lillehammer Skiklubb 3:25:29 + 26:00 1
4 Agnalt,Elisabeth Ukjent skigruppe 3:37:20 + 37:51 1
Resultatliste K 36-40 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Lie,Anne Lene Lillehammer Skiklubb 2:55:42 + 00:00 1
2 Sandvold,Britt Vangen Tynset IF 2:57:10 + 01:28 1
3 Nygard,Ann Britt W Hernes IL 3:01:39 + 05:57 1
4 Berg,Line Ukjent skigruppe 3:06:21 + 10:39 1
5 Olasveen,Anett Lillehammer Skiklubb 3:09:49 + 14:07 1
Resultatliste K 46-50 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Sandberg,Grethe Skedsmo Skiklubb 3:01:22 + 00:00 1
2 Skaret,Ingerd Ottestad IL 3:24:19 + 22:57 1
3 Krogerud,Karin Ringsaker IF 3:24:58 + 23:36 1
4 Taraldstad,Aud Karin Møller Bil 3:38:47 + 37:25 1
5 Riibe,Sissel Stall Bystua 3:54:57 + 53:35 1
6 Novang Pedersen,Kristin Ukjent skigruppe 4:08:28 +1:07:06 1
DNS Holund,Rikkelill Nittedal IL   1
Resultatliste K 17-18 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Rognstad,Johanne Kjellmyra IL 3:05:56 + 00:00 1
2 Hjorth,Ida Hamar Skiklubb 4:13:38 +1:07:42 1
Resultatliste M 17-18 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Navestad,Thomas Varteig IL 2:29:24 + 00:00 1
2 Eriksen,Lars Rælingen Skiklubb 2:29:27 + 00:03 1
3 Øby,Kai Ingar Varteig IL 2:30:21 + 00:57 1
4 Dahl,Knut Einar Lillehammer Skiklubb 2:31:03 + 01:39 1
5 Ruttenborg,Vegard Østre Toten Skilag 2:35:27 + 06:03 1
6 Olsen,Ola Rælingen Skiklubb 2:38:52 + 09:28 1
7 Høgset,Lars Vegard Ringsaker Roklubb 2:46:00 + 16:36 1
8 Groset,Johannes Ringsaker Roklubb 2:56:21 + 26:57 1
9 Håkonsen,Tomas Varteig IL 3:00:46 + 31:22 1
10 Leirud,Kristian Frogner IL 3:09:18 + 39:54 1
11 Holdhus,Mathias Finstad SK .klubb 4:19:19 +1:49:55 1
DNF Kristiansen,Kent Robert Rælingen Skiklubb   1
DNS Hagen,Håkon Ringsaker Roklubb   1
DNS Grøndahl,Simon Rælingen Skiklubb   1
Resultatliste G 16 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Øverjordet,Amund Strømnes Eidsvold Værks Skiklub 2:32:24 + 00:00 1
2 Hovind,Eirik Kamstrup Ullensaker Skiklubb 2:36:12 + 03:48 1
3 Nafstad,Sjur Messel Ullensaker Skiklubb 2:36:15 + 03:51 1
4 Myhrer,Kristian Eidsvold Værks Skiklub 2:40:45 + 08:21 1
Resultatliste K 51-55 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Kjøs,Irene J Vang Skiløperforening 3:09:13 + 00:00 2
2 Foss,Liv Romeriksåsen Sykkelklu 3:19:41 + 10:28 1
3 Trandum,Ingebjørg Ukjent skigruppe 3:24:55 + 15:42 1
4 Tonvang,Anne Hamar Skiklubb 3:50:40 + 41:27 1
Resultatliste K 56-60 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Westerheim,Astrid Åslia Skilag 3:34:50 + 00:00 8
2 Holmgren,Marit Arve Hagen BIL 4:19:10 + 44:20 1
Resultatliste K 61-65 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Buraas,Marit DNB NOR BIL 3:31:32 + 00:00 6
Resultatliste K 66-70 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Henni,Inger Stabæk IL 4:18:37 + 00:00 1
Resultatliste M 71-75 år 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nyberget,Per Stor-Elvdal SK 3:11:39 + 00:00 1
2 Ødegaard,Halstein Nordbygda Ski 3:37:48 + 26:09 2
Resultatliste Trim 40km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
  Leirud,Nils Frogner IL   1
  Seim,Reidar Ukjent skigruppe   1
  Heggem,Linda Osmarka IL   1
  Sørlie,Gunnar Finstad SK .klubb   1
  Morseth,Anne Stovnerkam.   1
DNF Langeland,Hans Kristian Tinn IL   1
Resultatliste NOCLAS   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
0 A2 Ukjent løper,11 NOTEAM 2:43:24 + 00:00 1

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +