Resultater Kobberløpet 2006



38. KOBBERLØPET SØNDAG 12.03.2006

 

MENN TUR 17-18ÅR

----------------

1) Knut Aksel Hansten,IL Splint         2:08.14

2) Stian Rømo Storborg,IL Splint        2:08.55

 

MENN TUR 19-20ÅR

----------------

1) Robert Sandnes,IL Splint             2:05.12

2) Joakim Pedersen,Innstrandens IL      2:13.37

 

MENN TUR 21-25ÅR

----------------

1) Sondre Vold Arntsen,Innstrandens IL  2:20.27

 

MENN TUR 26-30ÅR

----------------

1) Vegar Skildheim,DSB                  2:22.36

2) Morten Kilen,Team Ludviksen          2:24.01

3) Dan Robert Sandmo,Innstrandens IL    2:32.15

4) Lars Nystadbakk,Fauske IL            2:34.25

 

MENN TUR 31-35ÅR

----------------

1) Vidar Valvik,Straumen BIL            2:07.02

2) Sindre Hanssen,Team Ludviksen        2:21.52

3) Trond Vegard Seivåg,Team Seivåg      2:26.50

4) Steffen Adler,B&OI Langrenn          2:37.55

5) Svein Henrik Hedenstad,Team T&C      2:45.29

6) Ørjan Alm,IL/UL Heimhug              2:49.14

7) Jim Richard Ness,Bodø Kajakklubb     2:59.53

 

MENN TUR 36-40ÅR

----------------

1) Oddmund Karlsen,IL Siso              2:25.18

 

MENN TUR 41-45ÅR

----------------

1) Arild Hegreberg,Innstrandens IL      2:10.08

2) Idar Andreassen,Team Ludviksen       2:16.50

3) Gøran Olsen,Straumen                 2:23.08

4) Ketil Olsen,NPS                      2:51.50

 

MENN TUR 46-50ÅR

----------------

1) Odd Eidner,Bodø                      2:31.14

2) Atle Jonny Waltila,IL Stålkameratene 2:41.18

3) Ingar Solberg,Olderskog IL           2:57.03

 

MENN TUR 51-55ÅR

----------------

1) Magne Nilsen,Nordfold IF             2:38.41

2) Bjarne Johan Eriksen,Bodø            2:47.52

3) Tor Erik Finne,NGU                   3:05.35

4) Per Henning Pettersen,IL Siso        4:06.36

 

MENN TUR 56-60ÅR

----------------

1) Kjetil Jordbru,Valnesfjord IL        2:35.14

2) Johan Steinvik,Skatten BIL           2:36.52

3) Tor Villy Strøm,Team Ludviksen       2:46.23

4) Guttorm Hammer,Team Ludviksen        2:48.16

5) Rolv Præsteng,Bodø                   3:01.36

6) Wiggo Kristensen,Fagerstrand         3:20.22

 

MENN TUR 61-65ÅR

----------------

1) Erling Pedersen,IL Siso              2:29.06

2) Einar Lindberg,Valnesfjord           2:45.53

3) Johan A. Grønås,Engavågen            2:57.05

4) Ragnar Kleiveland,Bodø               3:04.32

5) Kjell Albrigtsen,Bodø                3:06.09

6) Wilhelm Seivåg,Team Seivåg           3:10.45

 

MENN TUR 66-70ÅR

----------------

1) Gunnar Normann,B&OI                  2:52.03

2) Ottar Murbræch,Tverlandet            2:59.22

3) Tor Tryggestad,Tverlandet            3:09.52

4) Snorre Olsen,IL Vinger               3:16.51

5) John Skogøy,Norsk Luftfarts Museum   3:22.43

6) Oddbjørn Alstadsæter,Fauske IL       3:27.00

 

MENN TUR 71-75ÅR

----------------

1) Harald Nymo,IL Sørulf                4:37.55

 

KVINNER TRIM

 

Marita Engevik,NLSH                     3:19.55

Gudrun Hagalinsdottir,Fauske            4:39.50

Ingebjørg Ivarrud,Innstrandens IL       3:21.58

Kira Almendingen Jensen,Bodø            3:14.49

Kristin W. Johansen,Straumen BIL        4:19.05

Lisbeth Jordbru,Valnesfjord IL          3:55.03

Karen M. Kringhaug,Valnesfjord IL       3:27.03

Martha Kristensen,B&OI                  3:13.29

Tony Mathisen,Bodø                      3:51.31

Ing-Mari Nilsen,Valnesfjord IL          4:20.19

Tove Nilssen,Fauske                     2:44.29

Gerd Nymo,Fauske                        5:33.16

Tordis S.L. Pedersen,Steigen Sportskl   2:50.02

Kristin Pettersen,Bodø Kajakklubb       3:21.20

Snefred Risvåg,Fauske IL                3:19.43

Solveig Neverhaug Rubbås,Valnesfjord    3:25.04

Johanne Rudborg,Bodø                    4:28.26

Evy Marita Røymo,Leines IL              3:08.33

Ida Salbakk,Elkem Salten                3:19.13

Ingvild Skjold,Fauske                   3:17.13

Marit Tryggestad,Bodø                   4:03.03

Mari Wattum,Nordfold IF                 2:50.38

Turid Johansen Willumstad,Straumen      4:19.14

Rakel Marie Aas,Bodø                    3:22.00

 

MENN TRIM

 

Erik Alvestad,IL Malm                   3:46.05

Roald Amundsen,SKS                      2:45.28

Terje Andersen,Fauske                   3:22.49

Harald Martin Andreassen,Bø IL          3:11.49

Geir Bergli,SKS                         3:06.08

Størker Bjørnstad,Fauske                3:20.34

Rune Borøy,Bodø Kajakklubb              3:28.32

Benn Eidissen,Bodø                      3:09.14

Jostein Elvedal,Tverlandet              3:33.45

Bjarne Flaat,Hydro Glomfjord            3:25.13

Johnny Fure,Oldereid IL                 3:56.19

Bjarne Hansen,Nordfold IF               4:02.05

Ivar Hansen,Fauske                      2:31.47

Ketil Hansen,Nordfold IF                3:47.59

Kjell Hansen,Fauske                     3:17.17

Truls Hansen,Nordfold IF                3:14.33

Arnold Hattrem,Tverlandet IL            3:39.35

Bjørnar Hegreberg,Bodø Windsurfing      3:25.17

Robert Helgesen,SKS                     3:33.30

Paul Hjemås,Ørnes                       4:00.42

Erik Hugås,Finneid Sveis                4:02.25

Anders Høyen,Stamsund IL                4:30.38

Toralv Jakobsen,Bodø                    4:05.08

Thor Åge Jensen,SKS                     2:41.28

Ståle Jerstad,Fauske                    3:52.02

Jan-Ole Johansen,Steigen Sportsklubb    2:44.58

Martin Johansen,Bodø                    2:56.19

Svein Johansen,IL Vinger                3:46.04

Svenn Olav Johansen,Bodø                3:45.45

Terje Johansen,Bodø                     3:11.35

Knut Arne Jonassen,Nordfold IF          4:30.40

Johan Karbøl,Fauske                     3:39.09

Knut Øystein Kjerpeseth,Tverlandet      4:38.39

Oddvar Konradsen,Nordfold IF            3:33.41

Trond Kristensen,IL Stormfjell          2:39.36

Tormod Kristiansen,Hagan                3:02.22

Harald Larsen,Nordfold IF               2:51.29

Kenneth Larsen,Leines IL                3:14.47

Lasse Larsen,Nordfold IF                2:37.43

Jan Laukslett,IL/UL Heimhug             3:15.57

Leif Lieng,Fauske                       3:56.43

Yngvar H. Lindberg,Valnesfjord IL       3:12.44

Harald Lund,Rognan IL                   2:56.18

Per-Kristen Løkås,Valnesfjord           3:37.40

Alfred Mathisen,Bodø                    4:11.36

Per Arne Matisen,SKS                    2:58.39

Geir Mortensen,Arrows                   4:35.49

Aksel Nilssen,Fauske IL                 3:55.57

Torleif Nordhei,IL Siso                 3:02.28

Tor Inge Normann,B&OI                   4:06.21

Jann Nystad,Team Ludviksen              2:39.59

Steinar Nystad,Fauske                   4:34.39

Tore Okkenhaug,SKS                      3:41.28

Håvard Olsen,IL Løken                   4:00.44

Jan Sture Olsen,Fauske                  2:52.17

Kjell Lund Olsen,Sulitjelma             3:22.47

Remi Olsen,Stamsund IL                  3:04.29

Roger Olsen,Tverlandet                  4:00.24

Jan Bård Os,Fauske                      3:48.04

Asbjørn Pedersen,IL Siso                3:05.25

Inge Pedersen,SKS                       2:58.41

Jon M. Pedersen,Fauske                  3:35.31

Jørgen Pedersen,Team T&C                3:31.24

Ansgar Pettersen,Valnesfjord IL         2:56.16

Svein Pettersen,Elkem Salten            3:44.38

Kåre Pickhardt,Nordfold IF              3:21.12

Gunnar Rabben,Valnesfjord IL            3:39.38

Odd Ravn,Bodø                           3:49.11

Per Rekkedal,Bodø kommune               3:40.28

Sverre Rykkje,IK Grand Bodø             3:29.25

Hans Petter Rønning,Fauske              2:55.26

Aksel Olaf Rønvik,Bodø                  4:32.40

Bjørn Harald Salamonsen,Bodø            3:28.45

Cato Sandslett,SKS                      2:58.32

Hans Petter Saxi,Høgskolen Bodø         3:51.17

Arne Hagerup Schiefloe,Bodø             4:02.23

Einar Schilliås,Fauskepost              4:20.02

Morten Selnes,Bodø                      3:44.43

David Simonsen,Bodø                     4:01.16

Leif Sjøbu,Bodø                         3:40.33

Ragnar Skjerstad,Fauske IL              3:44.41

Dag Skogan,Valnesfjord IL               5:22.40

Roy Solbakk,Fauske                      2:46.54

Jarle Pedersen Solendal,Team T&C        4:51.33

Bjørn Håvard Stamnes,Bodø               4:42.35

Rune Stensland,SKS                      3:08.43

Steinar Stolpen,IL/UL Heimhug           4:48.19

Anders Stornes,IL/UL Heimhug            3:01.54

John Strøm,Finneid IL                   3:48.31

Leif Oskar Strøm,IL/UL Heimhug          3:33.58

Pål Kenneth Strøm,IL/UL Heimhug         3:34.00

Eirik Svare,Luftfartstilsynet           3:46.28

Lodve A. Svare,IK Junkeren              3:59.39

Stein Svendheim,Bodø                    4:04.48

Åge Sætermo,IL Stormfjell               2:33.25

Stian Petter Sørensen,Team T&C          4:51.27

Sigmund Sørflaten,Fauske                4:03.23

Arild Tjønndal,IK Grand Bodø            2:58.26

Erik Tryggestad,Bodø                    3:56.16

Henry Tune,Valnesfjord IL               3:20.25

Arvid Vevik,Bodø                        3:03.43

Bjørn Tore Winther,Bodø                 3:21.10

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +