Resultater Holdenrennet 2006



Klasse Plass Navn Lag TID
K 17-18 1 Kristin Gausen  Inderøy il 1:40:00
  2 Sandra Alise Lyngstad Namdalseid il 1:44:54
         
K 19-20 1 Kristine Vandbakk Henning skilag 1:38:23
         
K 21-25 1 Kjersti Norberg Henning skilag 1:35:01
  2 Kristin Skei Leksvik il 1:35:02
  3 Ingrid Aune Tyldum  Overhalla il 1:36:08
  4 Silje Kreken Almeland  Strindheim il 1:41:08
  5 Gunn Elisabeth Ulkestad Strindheim il 1:43:31
         
K 36-40 1 Siv Grete Evensen Malm il 1:52:19
  2 Hanne Bjugan Steinkjer Skiklubb 2:01:36
         
K 41-45 1 Anne Hauge Malm il 1:57:53
  2 Ann-Mari Hovd Malm il 2:07:05
         
M 17-18 1 Ole Marius Bach Inderøy il 1:26:22
  2 Andreas Steen Leksvik il 1:26:53
  3 Anders T Rennemo Leksvik il 1:28:16
  4 Kenneth Myhre Steinkjer Skiklubb 1:30:33
  5 Jonas Sæther Beitstad il 1:30:39
  6 Kristian Melhus Mork Steinkjer Skiklubb 1:34:56
  7 Tommy Rønning Follafoss il 2:08:16
  8 Christoper Wanebo Malm il 2:23:00
         
M 19-20 1 Marius Lande Henning skilag 1:22:51
  2 Jørgen Skei Leksvik il 1:28:17
         
M 21-25 1 Jonas A. Kolstad Henning skilag 1:20:06
  2 Eric Simonson Landøns if 1:31:42
  3 Lars Håvard Tømmervik Malm il 1:45:13
  4 Håvard S. Norum Verrastranda il 1:49:39
         
M 26-30 1 Joakim Sæther Sprova il 1:48:54
  2 Stian Ludvigsen Follafoss il 1:49:21
         
M 31-35 1 Morten Brørs Steinkjer Skiklubb 1:22:12
  2 Arnt Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 1:26:48
  3 Frank Hjulstad Malm il 1:33:36
  4 Stig Arthur Hustad Egge il 1:40:57
  5 Knut Ole Skar Malm il 1:42:29
  6 Lars Tore Bertsen Malm il 1:58:46
         
M 36-40 1 Tore Sundvik Namdalseid il 1:44:11
  2 Jan Ole Simila Sparbu il 2:02:05
         
M 41-45 1 Robert Husby Malm il 1:37:06
  2 Kjell Ove Løvli Follafoss il 1:50:52
         
M 46-50 1 Frank R. Selbo Malm il 1:40:42
  2 Bjørn Bakkhaug  Mosvik il 1:45:51
  3 Stein Øksnes Kvam il 1:50:17
  4 Bjørn Hauge Malm il 2:04:01
         
M 51-55 1 Øivind Lorvik Malm il 1:35:32
  2 Bengt Skytberg õsk 1:35:39
  3 Torbjørn Ingvaldsen Namdalseid il 1:45:38
  4 Kjell Norum Vada il 1:51:52
         
M 56-60 1 Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 1:35:00
  2 Tor Bøgseth Namdalseid il 1:43:28
  3 Rubert Simonson Landøns if 1:44:52
  4 Håkon Wanderås Følling il 2:02:10
  5 Oddvar Vassmo Følling il 2:23:48
         
M 61-65 1 Arve Lindstrøm Malm il 1:49:33
  2 Bernt Ryggvik Frosta il 1:55:56
  3 Trond Eide Malm il 2:10:17
         
M 66-70 1 Nils Undersaker Inderøy il 1:53:44
  2 Halldor Sæther Sprova il 1:54:56
  3 Arvid Musum Steinkjer Skiklubb 2:01:15
  4 Jostein Sand Steinkjer Skiklubb 2:06:48
         
M 71-75 1 Jørund Saursaunet Egge il 1:58:45
         
    Beste dame    
    Kjersti Norberg Henning skilag 1:35:01
    Beste herre    
    Jonas Kolstad Henning skilag 1:20:06
         
    Beste herre over 50 år    
    Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 1:35:00
         
    Beste dame Malm    
    Siv Grete Evensen Malm il 1:52:19
    Beste herre Malm    
    Frank Hjulstad Malm il 1:33:36
         
    Beste herre Follafoss    
    Stian Ludvigsen Follafoss IL 1:49:21
         
    Beste 3-mannslag    
    Henning skilag   4:17:58
    Kjersti Norberg    
    Jonas Kolstad    
    Marius Lande    

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +