Resultater Reistadløpet 2006



Reistadløpet 2006
Reistadløpet 2006 Setermoen-Bardufoss 02.04.2006

Rennleder: Ernst Hansen
Løypesjef: Yngve Sivertsen
Teknisk delegert: Kjell Johansen

Resultat

TURK1A, Kvinner 17-18 år 

Plass Start         Tid
1 0031 Eriksen Marit Risdal Skjervøy Ik 1 2:17.01  
2 0033 Siljebråten Mari Bardu IL 3 2:26.08 09.07
3 0001 Nordmo Line Mellembygd IL 2 2:54.20 37.19

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
TURK1, Kvinner, 19-20 år
Plass Start         Tid
1 0003 Spaun Trude Murberg Medkila Skilag 3 2:07.22  
2 0006 Segtnan Ann Kristin Bardu IL 5 2:14.33 07.11
Brutt 0002 Holopainen Heidi BOIF 2    

5 påmeldte. 3 startet. 2 resultater.
TURK2, Kvinner, 21-25 år
Plass Start         Tid
1 0007 Tøllefsen Ingvild Ytre Andørja IL 6 1:59.18  
2 0008 Bratlie Hilde L Ebn/Hsty 2 2:38.29 39.11

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
TURK3, Kvinner, 26-30 år
Plass Start         Tid
1 0009 Heimdal Heidi Rognli Signaldalen IL 3 2:01.37  
2 0010 Solbakken Sanna Snåsa Il 2 2:16.15 14.38
3 0012 Evensen Ann Kristin Statskog 1 2:22.28 20.51
4 0013 Nørgaard Rikke Ok Pan Århus 1 2:42.34 40.57

6 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
TURK4, Kvinner, 31-35 år
Plass Start         Tid
1 0015 Olsborg Trine Josefvatn IL 8 1:59.03  
2 0034 Kraft Ingeborg Gurine Egen 1 2:07.33 08.30
3 0014 Klaussen Elisabeth Malangshalvøya Skilag 14 2:09.07 10.04

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
TURK5, Kvinner, 36-40 år
Plass Start         Tid
1 0018 Storevik Åshild Bardu IL 12 1:49.41  
2 0016 Heimdal Line Bardu IL 9 1:58.41 09.00
3 0017 Selseng Ann Jorunn B Storsteinnes IL 10 2:02.50 13.09
4 0020 Nilsen Kristin Troms Kraft 3 2:58.21 1:08.40

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
TURK7, Kvinner, 46-50 år
Plass Start         Tid
1 0027 Roll Anne-Margrethe Narvik PIL 8 2:11.48  
2 0025 Spaun Jorun Murberg Medkila Skilag 16 2:17.55 06.07
3 0023 Moberg Marit Walle Bardu IL 20 2:26.32 14.44
4 0037 Skomedal Sigrid Harstad 5 2:29.37 17.49

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
TURK8, Kvinner, 51-55 år
Plass Start         Tid
1 0036 Røkenes Bodil I Kvæfjord IL 3 2:29.46  
2 0035 Krane Kirsten Bardu IL 2 2:32.24 02.38
3 0785 Henriksen Edel Harstad Helsestasjon 6 2:36.09 06.23
4 0026 Dahl Elin Kvæfjord IL 2 2:54.38 24.52

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
TURK9, Kvinner, 56-60 år
Plass Start         Tid
1 0028 Ytrehus Ingunn Universitetet i NN 10 2:22.33  
2 0029 Løkse Guri Sørreisa O-Lag 20 2:56.13 33.40

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
TURK10, Kvinner, 61-65 år
Plass Start         Tid
1 0030 Johnsen Dagmar Smil 4 3:56.20  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
TURK12, Kvinner, 71-75 år
Plass Start         Tid
1 0032 Kristensen Martha Bodø og Omegn IF 26 3:14.15  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
TURM1A, Menn 17-18år
Plass Start         Tid
1 0106 Stenersen Torstein Målselv IL 2 1:41.35  
2 0103 Joramo Knut T BOIF 5 1:43.04 01.29
3 0109 Karlsen Stian Medkila Skilag 1 1:44.50 03.15
4 0102 Skipenes Daniel Bardu IL 3 1:45.45 04.10
5 0108 Andreassen Håkon Kvaløysletta Skilag 3 1:47.27 05.52
6 0105 Ingdal Kay Arne Nordmo BOIF 3 1:47.46 06.11
7 0312 Haugsnes Skjalg Skjervøy Ik 1 1:49.14 07.39
8 0309 Holopainen Henrik BOIF 4 1:49.28 07.53
9 0338 Nyrønning Jonas Ålen IL 1 1:49.38 08.03
10 0104 Kildal Torleif Ankenes Skiklubb 2 1:49.44 08.09
11 0311 Mikalsen Karl Øyvind Nordreisa IL 1 1:52.18 10.43
12 0110 Grødahl Steinar I TSK Langrenn 3 1:53.34 11.59
13 0310 Christensen Anders J BOIF 1 1:54.34 12.59
14 0107 Pedersen Asgeir Domaas Medkila Skilag 2 1:57.01 15.26
15 0313 Arild Andreas Hammerfest SK 1 2:01.29 19.54
16 0299 Soules Lund Paul A RÅ VGS 1 2:02.43 21.08
17 0101 Johansen Espen R Kampen IL 3 2:03.22 21.47
18 0314 Solheim Stian Burfjord IL 1 2:05.10 23.35

18 påmeldte. 18 startet. 18 resultater.
TURM1, Menn 19-20 år
Plass Start         Tid
1 0112 Paulsen Sven-Are Bardu IL 3 1:40.45  
2 0111 Østvik Håvar Hovde Bardu IL 3 1:53.47 13.02
3 1147 Nilsen Steinar Egen 1 2:00.29 19.44
4 0113 Rognli Kristian Lyngen/Karnes 5 2:00.34 19.49

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
TURM2, Menn, 21-25 år
Plass Start         Tid
1 0306 Leirbakken Daniel Boberg Lstn Sørreisa 3 1:35.21  
2 0117 Sæther Sindre Ytre Andørja IL 6 1:42.46 07.25
3 0332 Bjørsvik Magnus Støback TSK Langrenn 3 1:55.24 20.03
4 0119 Østbømyr Kevin Sbbn/HSTY 2 2:22.26 47.05
5 0115 Doorman Jan Henrik   1 2:41.34 1:06.13

7 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
TURM3, Menn, 26-30 år
Plass Start         Tid
1 0122 Thomassen Fredrik Silsand og Omegn IL 5 1:47.16  
2 0800 Røkenes Anders Jegerkp/HSTY 4 1:54.02 06.46
3 0124 Mosli Stian Malangshalvøya Skilag 3 1:54.45 07.29
4 0121 Sletteng Ruben Unn 1 1:55.26 08.10
5 0120 Figenschau Kristian UiT-BiL 2 2:07.12 19.56

6 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
TURM4, Menn, 31-35 år
Plass Start         Tid
1 0133 Svendsen Arne M Dølaski 6 1:39.27  
2 0131 Kroken Erlend Dølaski 13 1:40.10 00.43
3 0303 Johansen Yngve Troms Kraft 5 1:42.01 02.34
4 0300 Uten Johansen Tim Silsand og Omegn IL 4 1:43.06 03.39
5 0327 Gulbrandsen Stein-Morten Unglyn IL 7 1:43.15 03.48
6 0132 Lundamo Rolf Dølaski 18 1:43.39 04.12
7 0125 Overland Håvard Cssbn/Hsty 2 1:51.10 11.43
8 0135 Nordgård Anders MEDICO, Harstad 3 1:52.12 12.45
9 0127 Stenvold Helge Egen 6 1:52.42 13.15
10 0337 Olsen Tommy Troms Fagpr senter 5 1:56.04 16.37
11 0298 Steene Erik TSK Langrenn 6 1:57.04 17.37
12 0130 Dybdal Knut-Erik Ytre Andørja IL 10 1:57.38 18.11
13 0138 Bjørnstad Tore Statskog 1 1:57.50 18.23
14 0134 Bendiksen Frank Ernst & Young As 1 1:58.29 19.02
15 0140 Kjeldsen Magnar A Tromsdalen Ski 1 2:01.07 21.40
16 0143 Schjølset Ragnar Målselv IL 2 2:01.12 21.45
17 0136 Kollstrøm Stein Olaf Bardu IL 14 2:02.35 23.08
18 0129 Talberg Børge Egen 2 2:07.36 28.09
19 0137 Nymo Martin Nymogården A/S 2 2:07.57 28.30
20 0330 Wintervoll Geir-H Pioner IL 1 2:10.29 31.02
21 0145 Finnseth Nils Stian Sørreisa IL 7 2:13.27 34.00
22 0144 Paulsen Tommy Ytre Andørja IL 2 2:17.35 38.08
23 0147 Granberg Ove Kampen IL 16 2:21.11 41.44
24 0126 Lundberg Charles Bardu IL 4 2:21.50 42.23
25 0128 Rognmo Geir Cato Biltrend Tromsø 1 2:56.42 1:17.15

30 påmeldte. 25 startet. 25 resultater.
TURM5, Menn, 36-40 år
Plass Start         Tid
1 0177 Heimdal Toralf Dølaski 18 1:31.18  
2 0156 Kristiansen Kjell-Arne Medkila Skilag 17 1:31.27 00.09
3 0170 Heimdal Bjørn Dølaski 21 1:33.24 02.06
4 0152 Eriksen Torgeir Målselv Maskin og Transp 16 1:40.58 09.40
5 0153 Svendsen Torstein Medkila Skilag 8 1:43.03 11.45
6 0174 Mikkelsen Tommy Brummundal Ski 2 1:49.39 18.21
7 0165 Skogstad Svein Tore Øverbygd IL 19 1:51.36 20.18
8 0169 Jernberg Gunnar Josefvatn IL 5 1:52.51 21.33
9 0172 Bie Morten Ebn/Hsty 7 1:53.11 21.53
10 0149 Nybakken Bjørn-Erik Tromsø/Egen 6 1:53.58 22.40
11 0171 Solbakk Kurt-Ivar Bardu IL 14 1:54.53 23.35
12 0316 Seglsten Ronald Ytre Andørja IL 8 1:55.50 24.32
13 0150 Jensen Frode Ytre Andørja IL 12 1:56.19 25.01
14 0173 Stenseth Odd-Ivar 337 skv 4 1:56.21 25.03
15 0162 Torbergsen Hugo Olav Kilkameratene IF 4 1:57.32 26.14
16 0296 Sletten Lars Trafo BIL 4 1:57.34 26.16
17 0160 Aakre Svein-Arild TSK Langrenn 9 1:57.35 26.17
18 0159 Skogmo Trond Storsteinnes IL 2 1:57.52 26.34
19 0161 Bjørseth Carl Henrik Bodø og Omegn IF 1 1:58.44 27.26
20 0176 Larsen Asgeir Lyngen/Karnes 3 2:00.45 29.27
21 0154 Tunes Ole Morten Aktiv Fysioterapi 3 2:01.02 29.44
22 0339 Lambertsen Odd-Leif Harstad CK 2 2:01.21 30.03
23 0151 Paulsen Kjetil Strømseng Barlindhaug BIL 5 2:01.46 30.28
24 0155 Larsen Arnt Hugo Olderbakken IL 7 2:02.07 30.49
25 0297 Elde Morten Biotec Pharmacon 1 2:04.26 33.08
26 0164 Larssen Trond Ytre Andørja IL 5 2:11.00 39.42
27 0163 Nyborg Roald BOIF 9 2:14.17 42.59
28 0158 Nåtedal Knut Viken Senter 1 2:16.59 45.41
29 0549 Daltveit Egil Artbn/Hsty 1 2:19.51 48.33
30 0179 Vaeng Hans-Martin Sørreisa O-Lag 11 2:25.24 54.06
31 0175 Sørmo Knut Stab/HSTY 7 2:28.10 56.52
32 0308 Johannessen Stein Egil Skjervøy Ik 12 2:35.46 1:04.28
33 0166 Johansen Ørjan Bufetat 4 2:50.18 1:19.00
34 0168 Eidesen Tor Biltrend Tromsø 1 3:21.09 1:49.51

37 påmeldte. 34 startet. 34 resultater.
TURM6, Menn, 41-45 år
Plass Start         Tid
1 0206 Solbakken Fred Anders Kilkameratene IF 13 1:31.57  
2 0194 Bekkevoll Arnulf Dølaski 25 1:33.19 01.22
3 0188 Roll Rolf-Kristian Ibestad IL 3 1:40.36 08.39
4 0204 Fagerheim Roger BUL Tromsø 5 1:44.19 12.22
5 0331 Persen Gøran SAS Skiklubb 1 1:49.42 17.45
6 0200 Øvergaard Arild Forsvarsbygg 13 1:49.44 17.47
7 0197 Ryvoll Bjarne Medkila Skilag 13 1:51.13 19.16
8 0190 Nordmo Lars Anton Flo/Base T-F 1 1:52.14 20.17
9 0196 Deraas Trygve S TSK Langrenn 2 1:52.20 20.23
10 0326 Rødli Brigt Melbu Il 3 1:53.13 21.16
11 1115 Jakobsen Pål Kvaløysletta Skilag 2 1:53.35 21.38
12 0318 Arild Nikolaisen Bardu IL 11 1:54.00 22.03
13 0184 Nordseth Steinar Egen 2 1:54.09 22.12
14 0182 Ingdal Arild Stab/HSTY 18 1:56.34 24.37
15 0189 Berntsen Jan Victor Kampen IL 25 1:57.07 25.10
16 0335 Stenvoll Ingvar Malangshalvøya Skilag 3 2:03.07 31.10
17 0201 Vangen Idar Morten TSK Langrenn 24 2:03.16 31.19
18 0202 Nordhagen Olav Harstad 3 2:04.54 32.57
19 0195 Jensen Kurt Jan Troms Kraft 20 2:09.21 37.24
20 0205 Skalle Lasse FMKN 2 2:10.31 38.34
21 0192 Sollien Paal Arne Telepost 13 2:12.39 40.42
22 0187 Granheim Tommy Johan Målselv IL 12 2:13.53 41.56
23 0186 Davidsen Ronald 339 Skv 3 2:14.23 42.26
24 0191 Lund Terje MX-Sport Målselv A/S 5 2:15.47 43.50
25 0302 Røtvold Ketil Veteranklubben NOR 1 2:16.51 44.54
26 0180 Steinnes Hans Erik Troms Kraft 6 2:21.53 49.56
27 0181 Skardal Jarle Ytre Andørja IL 20 2:30.55 58.58
28 0329 Lorentsen Jan-Magne Gilde NNS Målselv 6 2:37.17 1:05.20
29 0183 Andreassen Sten Magne Slettelva 1 2:43.23 1:11.26
30 0328 Olsen Kjell Gunnar Ibestad IL 3 2:44.36 1:12.39
31 0199 Århus Tore Kurt Unglyn IL 4 2:47.51 1:15.54
Disk 0193 Ryvoll Johnny Nordreisa IL 16    

35 påmeldte. 32 startet. 31 resultater.
TURM7, Menn, 46-50 år
Plass Start         Tid
1 0222 Nordseth Odd Arild Normotor 14 1:42.36  
2 0220 Granild Alvin Grovfjord IL 19 1:42.41 00.05
3 0218 Olsen Tommy Brødr Johannessen A S 5 1:43.11 00.35
4 0229 Kvernmo Kurt Jan Salangen IF 29 1:43.32 00.56
5 0336 Sneve Torbjørn Narvik Skiklubb 10 1:47.43 05.07
6 0226 Nordmo Jens Inge Nymogården A/S 16 1:51.24 08.48
7 0221 Johnsen Ragnar Vesterfjell og Omegn IL 10 1:52.15 09.39
8 0213 Mellem Ola Værvarslinga for N-N 6 1:57.10 14.34
9 0315 Andreassen Nils Tore Nordreisa IL 6 1:57.14 14.38
10 0224 Strømseth Jan Ivar TLV 29 1:57.27 14.51
11 0227 Johansen Edgar Kvæfjord IL 2 1:57.51 15.15
12 0228 Davidsen Asbjørn Kolo Veidekke 8 1:59.06 16.30
13 0211 Thomassen Odd Arnold HV-16 12 2:00.58 18.22
14 0217 Hanstad Finn Bardu IL 28 2:03.17 20.41
15 0215 Stølan Dag Hugo Stab/HSTY 2 2:04.37 22.01
16 0225 Olsen Kurt Tennes og Omegn 13 2:04.51 22.15
17 0321 Bertheussen Jarl Arne Skånland Sportsklubb 9 2:07.09 24.33
18 0219 Selseng Torleif Troms Kraft 23 2:07.37 25.01
19 0212 Olsen Trond Ytre Andørja IL 16 2:07.42 25.06
20 0214 Rasmussen Kåre Harstad Politi 5 2:09.05 26.29
21 0223 Tøllefsen Eidar Ytre Andørja IL 6 2:09.12 26.36
22 0301 Finnseth Asgeir CSKA 2 2:09.56 27.20
23 0207 Berntsen Stein-Hugo Kampen IL 21 2:10.10 27.34
24 0210 Bjørklund Harry Storsteinnes IL 9 2:15.33 32.57
25 0230 Skipenes Gunnar Flo/Base T-F 11 2:15.43 33.07
26 0216 Sørensen Jan Hugo Ringvassøy IL 10 2:16.35 33.59
27 0208 Lyngra Geir Åse IL 6 2:24.25 41.49

29 påmeldte. 27 startet. 27 resultater.
TURM8, Menn, 51-55 år
Plass Start         Tid
1 0235 Johansen Knut-Harald Nordreisa IL 4 1:48.28  
2 0232 Lindrupsen John Troms Kraft 28 1:52.39 04.11
3 0238 Hartviksen Terje Medkila Skilag 25 1:53.05 04.37
4 0240 Tøllefsen Asbjørn Ytre Andørja IL 24 1:53.54 05.26
5 0247 Bjørsvik Geir Tromsdalen UIL 29 1:54.01 05.33
6 0245 Prytz Jan Odd Medkila Skilag 8 1:58.25 09.57
7 0241 Røkenes Roar Kvæfjord IL 15 1:58.54 10.26
8 0239 Jensen Svein Tore Kilkameratene IF 25 1:59.17 10.49
9 0319 Dahle Arne Martin Kvæfjord IL 6 1:59.22 10.54
10 0322 Bachgansmo Knut Nordreisa IL 3 2:00.40 12.12
11 0234 Nordnes Randor Unglyn IL 28 2:00.57 12.29
12 0246 Hellevang Ove Hind IK 5 2:02.51 14.23
13 0242 Rognmo Svein Storsteinnes IL 10 2:03.13 14.45
14 0248 Bendiksen Alf Gunnar Lillehammer Sk 24 2:07.45 19.17
15 0243 Lieng Leif-Petter Josefvatn IL 1 2:09.24 20.56
16 0237 Bakkehaug Jan Arne Øvre Salangen IL 31 2:14.20 25.52
17 0244 Nysted Per Inge Bardu IL 6 2:17.15 28.47
18 0307 Olsen Willy Harstad CK 16 2:20.20 31.52
19 0236 Gravrok Trond Mellembygd IL 13 2:24.52 36.24
Disk 0231 Dunvoll Hermod Furuflaten IL 32    

21 påmeldte. 20 startet. 19 resultater.
TURM9, Menn, 56-60 år
Plass Start         Tid
1 0266 Johnsen Kjell TSK Langrenn 20 1:49.48  
2 0252 Lyngra Knut Torgeir Åse IL 29 1:52.57 03.09
3 0251 Stiberg Tore Norges Brannskole 5 1:53.08 03.20
4 0253 Aune Ole-Anders Egen 26 1:53.23 03.35
5 0264 Karlsen Odd Medkila Skilag 6 1:55.20 05.32
6 0254 Skog Martin Bjerkvik IF 11 1:58.11 08.23
7 0265 Furumo Martin Malangshalvøya Skilag 25 2:03.09 13.21
8 0260 Knudsen Thordur Skånland Sportsklubb 16 2:03.54 14.06
9 0545 Holmebukt Oddmar Flo/Base T-F 30 2:04.06 14.18
10 0317 Jordbru Kjetil Valnesfjord IL 1 2:05.30 15.42
11 0320 Beøy John Kilkameratene IF 7 2:06.46 16.58
12 0263 Rydland Are Salangen IF 28 2:07.25 17.37
13 0257 Sørsand Arild Lyngen/Karnes 2 2:07.54 18.06
14 0256 Iversen Helge Kilkameratene IF 10 2:10.02 20.14
15 0324 Schøning Bjørn Barlindhaug BIL 16 2:14.00 24.12
16 0249 Jegervatn Steinar Jægervatn Il 23 2:14.05 24.17
17 0267 Johnsen Tormod Kilkameratene IF 31 2:22.44 32.56
18 0262 Isdahl Hans Andreas Nordreisa IL 14 2:23.33 33.45
19 0255 Pedersen Idar Marinius Olderdalen IK 20 2:26.13 36.25
20 0259 Larsen Helge Skånland Sportsklubb 14 2:30.01 40.13
21 0258 Rognmo Johnny Tromsdalen Ski 20 2:37.45 47.57

23 påmeldte. 21 startet. 21 resultater.
TURM10, Menn, 61-65 år
Plass Start         Tid
1 0271 Heimdal Jarle Bardu IL 25 1:53.03  
2 0285 Nymo Nils Mellembygd IL 36 2:00.09 07.06
3 0270 Hemmingsen Helmer Storsteinnes IL 36 2:01.04 08.01
4 0283 Tronstad Odd A Bardu IL 26 2:02.37 09.34
5 0279 Roll Erik Roll Consult 29 2:02.38 09.35
6 0325 Rødli Ernst Melbu Il 3 2:02.44 09.41
7 0268 Solbakken Svein Snåsa Il 1 2:02.53 09.50
8 0276 Jakobsen John Skånland Sportsklubb 23 2:03.02 09.59
9 0272 Vrangen Arvid Josefvatn IL 23 2:04.10 11.07
10 0333 Johnsen Svein-Erik Ankenes Skiklubb 3 2:04.20 11.17
11 0280 Kroken Arne Narvik Skiklubb 19 2:04.21 11.18
12 0278 Eriksen Jan A Sørreisa O-Lag 39 2:04.56 11.53
13 0281 Bruun Sverre Skånland Sportsklubb 5 2:07.34 14.31
14 0273 Edøy Anstein Esso Sport Tromsø 24 2:09.02 15.59
15 0274 Finnseth Finn Sørreisa IL 33 2:10.17 17.14
16 0282 Hanssen Borgvald Unglyn IL 28 2:11.19 18.16
17 0277 Nilsen Tormod Sørreisa IL 37 2:14.58 21.55
18 0269 Torbergsen Arvid Kilkameratene IF 27 2:16.14 23.11
19 0334 Langsæther Kjell Arne Narvik Skiklubb 10 2:19.47 26.44

21 påmeldte. 19 startet. 19 resultater.
TURM11, Menn, 66-70 år
Plass Start         Tid
1 0287 Hansen Børre Kilkameratene IF 32 1:50.41  
2 0286 Olsen Thor Silsand og Omegn IL 37 2:05.15 14.34
3 0289 Dunvoll Jarle Furuflaten IL 39 2:31.53 41.12
4 0288 Berntsen Viktor Bardu Mur og Puss 38 2:35.00 44.19
5 1142 Groh Peter Egen 1 3:21.31 1:30.50

6 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
TURM12, Menn, 71-75 år
Plass Start         Tid
1 0292 Bekkevoll Arne Bardufoss/Egen 29 2:04.18  
2 0291 Berntsen Herulf Kampen IL 44 2:09.27 05.09

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
TURM13, Menn, 76-80 år
Plass Start         Tid
1 0294 Austvik Alf H Bardu IL 40 2:22.54  
2 0293 Skogsholm Andreas Narvik Skiklubb 23 2:37.30 14.36

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
TURM14, Menn, 81-85 år
Plass Start         Tid
1 0295 Størkersen Størker-Iver Kvæfjord IL 14 3:14.18  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
TRIM,REKRUTT, G 13-16 år
Plass Start         Tid
  0401 Olsen Simen Bardu IL 2 1:53.42  
  0402 Larsen Kris Andre BOIF 2 2:23.42  
  0403 Sandør Tobias Tennes og Omegn 1 3:21.39  
  0404 Nilsen Andreas Bremset Medkila Skilag 2 1:51.34  
  0405 Theodorsen Joakim Vesterfjell og Omegn IL 2 2:06.03  
  0406 Johnsen Øystein Vesterfjell og Omegn IL 2 1:44.00  
  0407 Stefanussen Magnus BOIF 1 2:58.56  
  0408 Valnes Kenneth Ankenes Skiklubb 2 1:42.16  
  0409 Sollid Martin A Bardu IL 1 2:21.05  
  0410 Kildal Simon Ankenes Skiklubb 1 1:53.02  
  0411 Schultz Christian Rene Ibestad IL 1 1:57.48  
  0412 Nordmo Sondre Mellembygd IL 3 2:06.16  
  0413 Stensløkken Jonas F Vesterfjell og Omegn IL 2 2:00.16  
  0414 Jenssen Ken-Gjøran Vesterfjell og Omegn IL 1 2:28.37  
  0415 Hol Marius BOIF 1 1:52.17  
  0416 Johnsen Vebjørn Vesterfjell og Omegn IL 1 1:52.46  
  0417 Brodahl Thomas BOIF 2 2:15.00  
  0418 Tollefsen Mathias Kilkameratene IF 3 2:15.41  
Brutt 0427 Tvedt Bugge Christian Kvaløysletta Skilag 3    
  0428 Bjørstad Sigurd Salangen IF 1 2:27.03  
  0430 Ofstad Henning Bardu IL 2 1:51.05  
  0431 Andreassen Vegard Nordreisa IL 2 1:43.53  
  0432 Pedersen Kristoffer Nordreisa IL 1 2:02.36  
  0433 Mikalsen Håkon Nordreisa IL 1 1:43.53  
  0435 Strømholt Rune TSK Langrenn 1 2:59.53  
  0437 Eikrem Daniel TSK Langrenn 1 2:19.43  
  0438 Mikkelsen Martin Medkila Skilag 1 2:09.41  
  0440 Berntsen Anders Tangen BOIF 1 3:17.31  
  0443 Olsen Mats Kvaløysletta Skilag 2 1:45.06  
  0444 Dahlhaug Jøran Furuflaten IL 1 2:01.01  
  0744 Moen Tor Erling Egen 1 2:22.39  

31 påmeldte. 31 startet. 30 resultater.
TRIM,REKRUTT, J 13-16 år
Plass Start         Tid
  0419 Brones Brandsegg Kristine Kampen IL 2 3:00.22  
  0420 Jakobsen Margrete Kvaløysletta Skilag 2 2:24.38  
  0422 Nysted Camilla Nesvik Øverbygd IL 2 2:26.19  
  0424 Lange Katrine Horsberg Ibestad IL 3 2:14.41  
  0425 Joramo Eli T BOIF 2 2:16.19  
  0426 Kristiansen Cathrine BOIF 1 3:32.01  
  0429 Grønvoll Jorid Nysted Furuflaten IL 1 2:26.11  
  0434 Andreassen Ragnhild F Nordreisa IL 1 2:16.53  
  0436 Strømholt Stine-Kathrin TSK Langrenn 1 2:23.44  
  0439 Davidsen Maylinn BOIF 1 3:32.01  
  0441 Svendsen Frida TSK Langrenn 1 2:01.35  
  0442 Svendsen Anna TSK Langrenn 1 2:03.19  
  0445 Vangen Ida Marie TSK Langrenn 1 3:00.01  
  0446 Kristoffersen Frida Stran TSK Langrenn 1 3:00.01  

16 påmeldte. 14 startet. 14 resultater.
TRIM - MIL Skimerke
Plass Start         Tid
1 0604 Sætereng Tom FPT/P/TKD 2 2:03.11  
2 0502 Hol Helga Espeland Stab/HSTY 12 2:10.00 06.49
3 0118 Johnsen Morten Søvik HV-16 2 2:12.37 09.26
4 0505 Finn Timme Ingbn/Hsty 1 2:14.31 11.20
5 0825 Arntzen Espen Bn 2/HSTY 3 2:18.08 14.57
6 0574 Fagerland Gisle Ebn/Hsty 1 2:18.15 15.04
7 0551 Nysted Øyvind Flo/Base T-F 5 2:18.25 15.14
8 0581 Halvorsen Bjørn Ingbn/Hsty 1 2:19.24 16.13
9 0570 Brauti Olav Ingbn/Hsty 1 2:19.25 16.14
10 0803 Smestad Erik Pbn/Hsty 1 2:19.33 16.22
11 0554 Eide Knut Stab/HSTY 1 2:20.06 16.55
12 0518 Rørvik Bjørn Otto Stab/HSTY 3 2:21.37 18.26
13 0543 Skjønhaug Bård FMKN 3 2:23.28 20.17
14 0854 Larsen Frode Ebn/Hsty 1 2:24.06 20.55
15 0583 Sagmo Øistein 139 Lv 7 2:24.15 21.04
16 0585 Aastrøm Kim Pbn/Hsty 1 2:26.03 22.52
17 0615 Lorentzen Magnus Schei Lfs 1 2:26.34 23.23
18 0849 Jakobsen Eskild W Pbn/Hsty 1 2:26.36 23.25
19 0599 Jørstad Ole Martin Ingbn/Hsty 1 2:26.49 23.38
20 0525 Vangen Mats Iversen FMKN 2 2:26.55 23.44
21 0591 Skrede Lars Ebn/Hsty 2 2:28.19 25.08
22 0556 Næs Fredrik Thorsell Lfs 1 2:28.41 25.30
23 0571 Eliassen Ketil Lstn Sørreisa 1 2:28.58 25.47
24 0564 Johnsen Eskil Cssbn/Hsty 2 2:28.59 25.48
25 0802 Bakkejord Petter Pbn/Hsty 1 2:30.30 27.19
26 0577 Hustad Lars-Erik Stab/HSTY 2 2:30.33 27.22
27 0609 Rosenberg Thomas Kimo Lfs 1 2:32.03 28.52
28 0827 Kvile Dagfinn Flo/Base T-F 1 2:32.26 29.15
29 0531 Skogvoll Aleksander Lfs 1 2:35.33 32.22
30 0522 Tømmerdal Tommy Yukio Lfs 1 2:35.37 32.26
31 0584 Gjære Øyvind Lfs 1 2:36.29 33.18
32 0534 Rubbås Espen Ingbn/Hsty 1 2:37.07 33.56
33 0536 Gustad Svein Ebn/Hsty 1 2:37.16 34.05
34 0824 Larssen Pål Otterå Bn 2/HSTY 6 2:37.40 34.29
35 0569 Tyldum Olav Ebn/Hsty 1 2:37.43 34.32
36 0830 Klæboe Eivind FMKN 1 2:38.08 34.57
37 0560 Hol Kenneth Pbn/Hsty 4 2:38.21 35.10
38 0501 Wognild Håvard Ebn/Hsty 1 2:39.00 35.49
39 0524 Hauge Eirk Strøm Lfs 1 2:39.17 36.06
40 0507 Almåsbakk Erik Ingbn/Hsty 1 2:39.38 36.27
41 0561 Prince Roar 337 skv 4 2:39.49 36.38
42 0548 Asphol Bjørn-Erik Ingbn/Hsty 1 2:40.34 37.23
43 0572 Andreassen Øyvind Ingbn/Hsty 1 2:41.21 38.10
44 0797 Thorsen Trond Artbn/Hsty 1 2:42.15 39.04
45 0573 Ofstad Svenn Roger Stab/HSTY 1 2:44.27 41.16
46 0503 Reiten Torstein Flo/Base T-F 2 2:45.23 42.12
47 0590 Normann Terje 337 skv 2 2:45.45 42.34
48 0578 Wesethrud Joachim Lfs 1 2:46.01 42.50
49 0594 Heiskel Bengt Andre Ebn/Hsty 1 2:47.13 44.02
50 0612 Bakke Kjetil Lfs 1 2:47.58 44.47
51 0516 Simonsen Simon Andreas Lfs 1 2:49.10 45.59
52 0527 Homelien Robert Ingbn/Hsty 1 2:50.25 47.14
53 0595 Løvøi Einar Ebn/Hsty 1 2:53.29 50.18
54 0559 Grønning Marius Ebn/Hsty 1 2:53.54 50.43
55 0510 Pukstad Erik Lfs 1 2:53.56 50.45
56 0512 Sunde Arild Lfs 1 2:54.18 51.07
57 0528 Bøe Magnus Buajordet Ingbn/Hsty 1 2:54.47 51.36
58 0608 Larsen Kenneth Lfs 1 2:55.18 52.07
59 0839 Martinsen Kjetil Ebn/Hsty 1 2:55.29 52.18
60 0521 Nordmo Britt Aina FSS 3 2:55.46 52.35
61 0586 Bakstad Knut Artbn/Hsty 1 2:57.04 53.53
62 0535 Nesheim Brigt Ingbn/Hsty 1 2:57.23 54.12
63 0801 Kristiansen Ingvar Pbn/Hsty 1 2:57.29 54.18
64 0613 Storevik Kai Rune Lfs 1 2:57.40 54.29
65 0542 Wicklund Jon Lfs 1 2:57.45 54.34
66 0555 Gystad Vegar Stab/HSTY 5 2:58.00 54.49
67 0838 Lund Ingeborg Ebn/Hsty 2 2:58.04 54.53
68 0533 Øverbø Inger Artbn/Hsty 1 2:58.15 55.04
69 0552 Karlsen Tom Lfs 1 2:58.39 55.28
70 0840 Aas David Ebn/Hsty 1 3:00.14 57.03
71 0596 Brandsegg Geir 339 Skv 16 3:00.23 57.12
72 0580 Hanssen Fredrik TG/HSTY 2 3:00.33 57.22
73 0589 Sandø Lasse 139 Lv 1 3:00.53 57.42
74 0799 Kluge Gorm Artbn/Hsty 2 3:01.36 58.25
75 0566 Bøen Vegard Ingbn/Hsty 1 3:01.52 58.41
76 0798 Bolstad Inger Helene Artbn/Hsty 1 3:02.04 58.53
77 0587 Thorstensen Alexander Lfs 1 3:02.32 59.21
78 0539 Kværnan Rune Ebn/Hsty 1 3:02.54 59.43
79 0529 Saastad Lars Lfs 1 3:03.04 59.53
80 0576 Bakk Ola Ebn/Hsty 1 3:03.08 59.57
81 0582 Antonsen Jørn Atle Ebn/Hsty 1 3:03.20 1:00.09
82 0547 Reiten Mads Stab/HSTY 1 3:06.00 1:02.49
83 0563 Hegnar Åsmund Ingbn/Hsty 1 3:06.33 1:03.22
84 0532 Hagen Stig Magne Stab/HSTY 8 3:07.00 1:03.49
85 0514 Klemet-Pedersen Henrik V Lfs 1 3:09.18 1:06.07
86 0597 Kvæl Kay-Arne Ebn/Hsty 1 3:09.38 1:06.27
87 0523 Smith Kenneth Ebn/Hsty 1 3:10.48 1:07.37
88 0832 Raustein Line HV-16 1 3:11.15 1:08.04
89 0833 Andersen Elin K HV-16 2 3:12.31 1:09.20
90 0537 Dale Rune Ingbn/Hsty 2 3:16.30 1:13.19
91 0603 Isvik Rune Ebn/Hsty 2 3:16.36 1:13.25
92 0602 Rasmussen Rune Stab/HSTY 3 3:18.32 1:15.21
93 0821 Ruste Tommy Pbn/Hsty 1 3:27.24 1:24.13
94 0823 Schou Tom Erik Pbn/Hsty 1 3:27.25 1:24.14
95 0575 Fjelldal Ole Ergen Ingbn/Hsty 1 3:30.37 1:27.26
96 0562 Christoffersen Thomas Pbn/Hsty 1 3:34.45 1:31.34
97 0546 Osorio Alejandro Ingbn/Hsty 2 3:35.48 1:32.37
98 0526 Haugen Stig Ebn/Hsty 1 3:36.15 1:33.04
99 0811 Engan Odd Inge Pbn/Hsty 1 3:43.14 1:40.03
100 0814 Klepp Håvard Pbn/Hsty 1 3:45.21 1:42.10
101 0553 Hansen Magnus Kne Ingbn/Hsty 1 3:45.26 1:42.15
102 0834 Johansen Svein Idar Stab/HSTY 1 3:47.01 1:43.50
103 0806 Bjerring Anders Wold Pbn/Hsty 1 3:53.21 1:50.10
104 0592 Jensen Stig Ingbn/Hsty 1 3:54.45 1:51.34
105 0804 Abrahamsen Eirik Daae Pbn/Hsty 1 3:57.09 1:53.58
106 0810 Danielsen Patrick Ø Pbn/Hsty 1 3:59.45 1:56.34
107 0506 Sjetne Martin Ingbn/Hsty 1 4:01.55 1:58.44
108 0812 Halling Henrik Pbn/Hsty 1 4:02.01 1:58.50
109 0807 Bjørkvold Daniel W H Pbn/Hsty 1 4:02.05 1:58.54
110 0809 Bæk Christer Fosheim Pbn/Hsty 1 4:02.18 1:59.07
111 0820 Olsen Ståle Opdal Pbn/Hsty 1 4:08.31 2:05.20
112 0606 Bjørdal Thomas Ingbn/Hsty 1 4:21.00 2:17.49
113 0515 Svendsen Erik Starheim Pbn/Hsty 1 4:36.38 2:33.27
114 0805 Birkeland Eirik Pbn/Hsty 1 4:40.33 2:37.22
114 0822 Sandnes Stian Otterstad Pbn/Hsty 1 4:40.33 2:37.22
116 0815 Knudsen Roy-Kristian B Pbn/Hsty 1 4:41.06 2:37.55
117 0817 Launy Kim Pbn/Hsty 1 4:41.47 2:38.36
118 0816 Langvad Martin Johann N Pbn/Hsty 1 5:18.43 3:15.32
118 0818 Lien John Yngvar Pbn/Hsty 1 5:18.43 3:15.32
120 0813 Hovland Svenn Yngve Pbn/Hsty 1 5:22.15 3:19.04
Brutt 0550 Arstein Rune Narko Nord 1    

156 påmeldte. 121 startet. 120 resultater.
TRIM, Herrer (alle aldre)
Plass Start         Tid
  0616 Pettersen Knut Egen 13 3:59.59  
  0617 Dunvoll Hugo Furuflaten IL 8 2:16.46  
  0618 Angell Roger Fiskeridirektoratet 13 2:24.18  
  0619 Sletten Andreas Statskog 1 3:03.12  
  0620 Spissøy Eirik Sørreisa O-Lag 7 2:16.43  
  0621 Nesje Lars A Salangen IF 14 2:24.14  
  0622 Ediassen Even Tverlandet IL 3 3:06.00  
  0623 Lange Yngve Ibestad IL 22 2:20.05  
  0624 Sørensen John-Terje Lyngen IL 4 2:20.07  
  0625 Kristensen Espen MX-Sport Målselv A/S 3 2:32.02  
  0626 Vestli Ørjan Normotor 1 2:38.12  
  0627 Johnsen Geir Arild Sørreisa IL 23 2:49.07  
  0628 Skogan Tåle Tennes og Omegn 12 2:28.43  
  0629 Renø Tor Kvaløysletta Skilag 13 3:29.41  
  0630 Johnsen Marvin Kilkameratene IF 27 2:32.14  
  0631 Simonsen Roger Bardu IL 9 2:16.39  
  0632 Holm Tor Inge Lyngen/Karnes 21 2:39.35  
  0633 Flaate Olav Finnfjordbotn VGS 24 2:29.40  
  0634 Olsen Ole K Lyngen Buss 5 2:51.35  
  0635 Lockertsen Erling Egen 30 2:17.08  
  0636 Brundtland Oddmund Finnsnes/Egen 13 2:37.36  
  0637 Skånhaug Kolbjørn Skånland Sportsklubb 13 2:32.35  
  0638 Andersen Olav Øvre Salangen IL 36 3:07.44  
  0639 Iselvmo Nils M Mellembygd IL 36 2:40.07  
  0640 Simonsen Gudmund Sørreisa IL 38 2:55.41  
  0641 Rokstad Thomas M Egen 2 2:31.31  
  0642 Mikalsen Knut Aktiv Link AS 15 2:50.15  
  0643 Olsen Odd Arne Kvaløysletta Skilag 13 2:10.59  
  0644 Fyhn Jørn Lyngen/Karnes 6 2:35.44  
  0645 Tillnes Åge Lyngen/Karnes 2 3:03.42  
  0646 Berg Kåre Setermoen Mottak 28 2:09.17  
  0647 Holmebukt Nils Erik Normotor 1 1:55.28  
  0648 Westermann Karl Martin BOIF 28 3:12.00  
  0649 Hagen Tommy Cuba IL 5 2:41.15  
  0651 Johansen Oddleif Kvaløysletta Skilag 9 3:04.35  
  0652 Widding Øystein TSK Langrenn 18 2:16.42  
  0653 Elverum Richard Kåre Egen 30 3:00.27  
  0654 Larsson Erik Henning Macks Ølbrygg 6 2:34.43  
  0657 Prestbakmo Hans Moen/Egen 40 2:29.33  
  0658 Bolstad Ingar Kvaløysletta Skilag 8 2:42.22  
  0659 Øvervatn Kjell Øvre Salangen IL 17 2:36.57  
  0660 Utby Terje Troms Landverksted 29 2:30.59  
  0661 Midttun John Olav Bardu IL 9 2:54.41  
  0662 Walle Leiv Bjørnar Bardu IL 36 3:01.34  
  0663 Åmo Oddvar Johan Seljeskog IL 12 2:27.34  
  0664 Langnes Arne Bjørnar Normotor 1 1:57.00  
  0665 Bjørk Kjell Medkila Skilag 28 2:23.39  
  0667 Larsen Cato Troms Kraft 2 2:35.41  
  0668 Hansen Jan Kampen IL 36 2:43.56  
  0669 Valnes Frode Statskog 6 2:09.06  
  0670 Johnsen Jan Eirik Finnsnes IL 13 2:14.15  
  0671 Isaksen Tom Jarle Lyngen/Karnes 2 2:20.11  
  0672 Nilsen Stein Hugo Holmen Betong AS 7 2:41.25  
  0673 Stenberg Torbjørn Nordkjosbotn IL 13 2:44.58  
  0676 Wien Jon Henrik Viken Senter 2 2:36.53  
  0677 Flydal Roar Kvaløysletta Skilag 13 2:55.49  
  0678 Lund Tor Flo/Sanitet 3 2:54.27  
  0679 Wrangen Harry Josefvatn IL 24 2:30.46  
  0680 Skardal Asle Ytre Andørja IL 9 2:24.48  
  0681 Lien Kyrre Lyngen/Karnes 10 2:31.58  
  0682 Torgersen Yngve Silsand og Omegn IL 3 2:36.33  
  0683 Falch Øystein Kvaløysletta Skilag 13 2:42.39  
  0684 Hansen Rolf I Bardu IL 36 2:55.00  
  0686 Djupnes Dick Troms Kraft 2 3:47.44  
  0687 Tande Roar Grovfjord IL 12 2:18.18  
  0688 Sivertsen Jens BOIF 43 3:20.00  
  0689 Sandør Johan Birger Tennes og Omegn 10 3:21.41  
  0690 Olsen Hallvard E Lyngen Buss 5 2:59.26  
  0691 Hanssen Viggo Yngve Målselv Maskin og Transp 25 2:26.04  
  0693 Jakobsen Tor Arne TSK Langrenn 2 2:47.21  
  0694 Hillestad Jakob-Johan Målselv IL 4 2:29.51  
  0695 Skogan Odd Harald Tennes og Omegn 40 2:40.59  
  0696 Berglund Per Kyrre Troms Kraft 30 2:26.51  
  0698 Hol Wiggo BOIF 27 3:11.00  
  0699 Pettersen Tore Egen 1 2:37.37  
  0700 Adolfsen Jarle Salangen IF 22 2:29.39  
  0701 Chruickshank Gudbrand Fram Sandsøy 4 2:23.37  
  0702 Dalhaug Sverre Grovfjord IL 25 2:09.14  
  0704 Bjørkeng Steinar Bardu IL 17 2:14.35  
  0705 Thon Halvard Kvaløysletta Skilag 13 2:29.59  
  0706 Bratberg Karstein Kvaløysletta Skilag 4 2:24.51  
  0707 Vedal Raymond Bardu Basket 3 2:15.57  
  0708 Hegge Svein Erik Kræmer BIL 26 2:57.17  
  0709 Kristensen Stig Are Finn Kongsvik IL 24 2:35.43  
  0710 Haugan Knut Telenor BIL 5 3:02.37  
  0711 Solberg Atle Målselv IL 2 2:25.38  
  0712 Nysted Hans Øverbygd IL 25 2:41.47  
  0713 Berglund Jan-Kåre Div 6 8 2:42.45  
  0714 Dahl Harald Ytre Andørja IL 32 2:16.45  
  0715 Wirkola Kolbjørn Gjensidige NOR 28 2:41.10  
  0716 Hanssen Stig Roar Egen 2 2:51.44  
  0717 Pedersen Magnar TSK Langrenn 5 2:38.11  
  0718 Biribakken Hans Martin Malangshalvøya Skilag 23 2:16.33  
  0719 Pedersen Magne Salangen IF 24 2:26.57  
  0720 Paulsen Rolf Harstad/Egen 7 2:40.42  
  0721 Engstad Per Arne FAST Bil 6 2:18.03  
  0722 Hansen Børge Grimstad Normotor 1 3:05.05  
  0723 Nilsen Mikal Medkila Skilag 12 1:53.27  
  0724 Hol Gjermund BOIF 22 1:57.42  
  0725 Amundsen Trond Kvaløysletta Skilag 12 2:14.45  
  0726 Brandskognes Viktor SAS Bardufoss 38 3:49.19  
  0727 Lillegård Arne Pioner IL 35 2:48.31  
  0728 Granheim John Målselv IL 38 2:26.41  
  0729 Gravrok Tor Olav Nymogården A/S 2 2:54.32  
  0730 Brynjulfsen Håkon Silsand og Omegn IL 12 2:10.41  
  0731 Myrvang Hans Hamco Bygg A/S 29 2:20.54  
  0732 Klaussen Magne Troms Kraft 28 2:34.58  
  0733 Rydningen Pål Troms Kraft 30 2:54.40  
  0734 Wensel Vidar Sørreisa O-Lag 4 1:52.48  
  0735 Olsen Knut-Bjarne Tromsø kommune 10 2:41.38  
  0736 Bjørkeng Gjermund Bardu IL 9 2:20.50  
  0737 Evensen Åge Egen 23 2:34.18  
  0738 Engstad Knut Tromsø Skiskytterlag 40 2:37.31  
  0739 Eliseussen Marvin Ytre Andørja IL 9 3:44.44  
  0740 Guttormsen Olaf Lakselvdal Sprint 20 2:30.52  
  0741 Johnsen Torbjørn Store Norske Spitsbergen 22 2:48.51  
  0742 Larsen Toralf Egen 30 2:26.35  
  0745 Pettersen Rune Gibostad IF 3 2:46.27  
  0746 Hanstad Kristian Bardu IL 4 2:14.19  
  0747 Tobiassen Nils-Roar Troms Kraft 1 2:27.02  
  0748 Sommervoll Norvald Bardu IL 20 2:32.39  
  0749 Mellingsæter Tore Rørvik Slk 1 3:06.00  
  0750 Bergholt Bernt Leidulf Coop Midt Troms 4 2:31.55  
  0751 Johansen Kjetil Kampen IL 16 2:22.17  
  0753 Hansen Rolf Magne Lyngen/Karnes 11 2:57.15  
  0754 Karlsen Trond Kvæfjord IL 2 2:25.12  
  0756 Øvervatn Thomas Karl Øvre Salangen IL 30 2:24.40  
  0757 Arvesen Jostein Ytre Andørja IL 4 2:04.53  
  0782 Solberg Kristen Finnfjordbotn VGS 24 2:55.56  
  0791 Elverum Frode Egen 1 2:39.59  
  0793 Sagerup Oddgeir Salangen IF 2 2:29.03  
  0794 Nilsen Jan-Viktor Solar Elektro 1 2:50.37  
  0795 Bjørstad Dag Salangen IF 4 2:17.03  
  0796 Høyland Hans Helge ULD 1 2:30.23  
  0835 Øverås Arnold Bardu IL 8 2:54.30  
  0837 Tor Ingebrigtsen TSK Langrenn 8 2:30.37  
  0841 Engen Thomas Egen 1 2:33.45  
  0842 Mikkelsen Bård Medkila Skilag 1 2:15.51  
  0843 Ivert Torbjørn IFK Tåby 1 2:10.11  
  0844 Thoner Just Egen 4 2:44.15  
  0845 Ovanger Hans-Are TSK Langrenn 3 2:16.41  
  0846 Ovanger Jon-Christen Egen 1 2:26.24  
  0847 Fredheim Morten Egen 3 2:13.48  
  0848 Sæther Gunnar Ytre Andørja IL 15 2:56.34  
  0850 Karlsen Tore Harstad Sparebank 4 2:40.51  
  0851 Helli Erik Helli Grofisk AS 1 2:27.19  
  0853 Torvanger Kåre Egen 10 2:27.32  
  0855 Valnes Eivind BOIF 19 1:58.38  

154 påmeldte. 148 startet. 148 resultater.
TRIM, Damer (alle aldre)
Plass Start         Tid
  0019 Schjølset Mona Granheim Målselv IL 11 2:16.47  
  0758 Eriksen Susanne Framsyn IL 6 2:21.45  
  0759 Rørvik Christine Mack BOIF 2 3:33.37  
  0763 Skaar Kine Merete Skrautvoll Il 2 2:51.48  
  0764 Rogstad Gunhild Skrautvoll Il 2 2:53.37  
  0765 Nordseth Janita Normotor 1 4:40.54  
  0766 Kristiansen Hjørdis Målselv IL 2 3:03.56  
  0767 Sørmo Eva BOIF 2 3:26.17  
  0768 Hagen Astrid Myrvang Troms Kraft 4 2:51.53  
  0769 Aune Linda Lien G-Sport Bardu 1 2:53.17  
  0770 Bjørkeng Hilde Bardu IL 18 2:39.04  
  0772 Djupnes Ingeborg Finnsnes IL 1 3:37.41  
  0773 Klæbo Mona Normotor 1 4:40.54  
  0774 Iselvmo Ragna Mellembygd IL 25 2:57.27  
  0776 Nymo Elsa Høgtun Vgs 33 3:09.47  
  0778 Gystad Inger Hilde Kampen IL 8 3:14.00  
  0779 Larsson Lisbet Hurtigruten Group 2 2:41.02  
  0780 Brodahl Mari Ann Hansen Sparebanken Nord-Norge 24 2:29.55  
  0783 Strømseng Anne Beck Egen 2 2:33.15  
  0784 Gillebo Bente Sneve BOIF 2 3:37.27  
  0788 Alterskjær Siw Målselv IL 1 2:56.45  
  0789 Fagerheim Agnes Nerland BOIF 35 2:40.00  
  0792 Næraa Charlotte Bardu IL 1 3:47.00  
  0836 Ofstad Sylvi Pettersen Bardu IL 6 2:30.00  
  0852 Eriksen Silja BOIF 2 3:03.34  
  0856 Midtbø Oddbjørg Egen 1 4:01.54  

29 påmeldte. 26 startet. 26 resultater.
Damer/Herrer (Uten tid)
Plass Start         Tid
  0021 Fagerheim Toril BUL Tromsø 2    
  0022 Wilsgård Berit Olsen Sør-Tranøy IL 1    
  0024 Wilsgård Elin Sør-Tranøy IL 1    
  0305 Solberg Rune Stab/HSTY 7    
  0650 Paulsen Einar Silsand og Omegn IL 5    
  0655 Robertsen Kjell-Ivar Jægervatnet Il 24    
  0674 Angelsen Simon Silsand og Omegn IL 29    
  0675 Stenvold Dagfinn Pioner IL 10    
  0685 Pedersen Charleif Bjerkvik IF 23    
  0752 Østgaard Kjell Posten Bardufoss 27    
  0755 Barkli Ragnvald Sørreisa O-Lag 26    
  0760 Stenvold Ragnhild Pioner IL 9    
  0762 Helli Lena Nymo Helli Grafis AS 2    
  0775 Stefanussen Iril Unglyn IL 1    
  0777 Nordmo Eli Charlotte Målselv SSL 23    
  0781 Daleng Elisabeth Midt-Troms Tindegruppe 1    
  0786 Larsen Renate Elisabeth Egen 1    
  0787 Nordmo Heidi Mellembygd IL 11    
  1070 Eriksen Svein Kåre Målselv IL 36    
  1071 Pettersen Hugo Tromsdalen UIL 34    
  1072 Eriksen Trond Harald Målselv Maskin og Transp 27    
  1073 Saksenvik Arne Holger Nordreisa IL 22    
  1074 Lundvoll Agnar Vesterfjell og Omegn IL 30    
  1075 Bendiksen Marith Åse IL 6    
  1076 Johansen Kjell Unglyn IL 24    
  1077 Fagerheim Johannes BOIF 34    
  1078 Johnsen Jan-Roald Kilkameratene IF 23    
  1079 Løvoll Trygve Bakkeby IK 25    
  1080 Ursvik Anita Egen 1    
  1081 Heimdal Inger Bardu IL 28    
  1082 Nordgård Hugo Målselv IL 35    
  1083 Øvervatn Henrik Øvre Salangen IL 13    
  1084 Rognli Alf Harald Lyngen/Karnes 9    
  1085 Gulbrandsen Roy TIRB - Finnsnes 29    
  1086 Brynjulfsen Jarle Silsand og Omegn IL 30    
  1087 Hanssen Kjell Magne Ibestad IL 32    
Disk 1088 Hillestad Olav Johan Pioner IL 1    
  1089 Svendsen Johan Lavangen IF 16    
  1090 Johansen Lena Margareta Egen 1    
  1091 Sørensen Bjørn Arne Kvaløysletta Skilag 2    
  1092 Stefanussen Dagfinn BOIF 2    
  1093 Rasmussen Odd Bjørnar Unglyn IL 10    
  1094 Løvland Synnøve Berntsen Laksvatn SSL 20    
  1095 Sandengen Per Grovfjord IL 9    
  1097 Nordeng Hans Verner BOIF 20    
  1098 Hillestad Rene Pioner IL 4    
  1099 Skogstad Ingulf Unglyn IL 20    
  1100 Nyland Bård Salangen IF 34    
  1101 Berntsen Marit Kampen IL 32    
  1102 Wagelid Gunvald Silsand og Omegn IL 16    
  1103 Ursvik Birger Målselv IL 30    
  1104 Rasmussen Margareth Grand Nordic 2    
  1105 Sivertsen Yngve BOIF 29    
Brutt 1106 Lund Chatrine Bardu IL 1    
  1107 Johansen Harald Kvaløysletta Skilag 22    
  1108 Langnes Ole Bjerkvik IF 35    
  1109 Mikkelsen Odil Gompen BIL 15    
  1110 Moen Britt Margareth Posten Bardufoss 28    
  1111 Pettersen Harry Kvæfjord IL 30    
  1112 Mikkelsen Oddbjørn Gompen BIL 33    
  1113 Åmo Roger Seljeskog IL 17    
  1114 Wensel Ulf Arnesen Sørreisa O-Lag 14    
  1116 Rasmussen Kjetil Unglyn IL 3    
  1117 Pettersen Ulrik Vikran IL 5    
  1118 Lund Astrid Bardu IL 2    
  1119 Lange Ole Sørreisa/Egen 33    
  1120 Berntsen Guttorm Kampen IL 41    
  1121 Solstrand Per Ajobi BIL 24    
  1122 Larsen Tor-Einar Bjerkvik IF 19    
  1123 Nordahl Jan Erik Sørreisa IL 5    
  1124 Svendli Gunny B Storsteinnes IL 1    
  1125 Fagertun Pål Troms Kraft 1    
  1126 Eriksen Jan Tore Skjervøy Ik 1    
  1127 Krudtå Børre Vesterfjell og Omegn IL 2    
  1128 Krudtå Turid Vesterfjell og Omegn IL 2    
  1129 Teisen Axel Mellembygd IL 1    
  1131 Hovstad Harald Egen 1    
  1132 Hovstad Åshild Egen 1    
  1133 Fredriksen Gard Skoe Lenvik kommune 1    
  1134 Wikran Egil Vikran IL 30    
  1136 Vollan Elin Harstad IL 3    
  1137 Sørmo Rigmor Egen 18    
  1138 Johnsen Kurt Harry Egen 15    
  1139 Bendiksen Yngvar Egen 1    
  1140 Hansen Harald Egen 5    
  1141 Paulsen Steinar Egen 1    
  1143 Hansen Håvard Egen 1    
  1144 Hansen Vegard Egen 1    
  1145 Pedersen Aud Gåre Sørreisa IL 1    
  1146 Johansen Torvald Sørreisa IL 1    
  1148 Knutsen Arthur Egen 1    
  1149 Holmgren Monica Finnsnes IL 1    
  1150 Pedersen Wenche Finnsnes IL 1    
  1151 Chruickshank Torbjørn Fram Sandsøy 4    
  1152 Berntsen Tor Inge Målselv SSL 27    
  1153 Gulbrandsen Brede Målselv Maskin og Transp 2    
  1155 Sivertsen Karl Sørreisa IL 20    
  1156 Holmebukt Jan Målselv IL 27    
  1157 Bersvendsen Terje Målselv IL 7    
  1158 Lorentsen Mette Egen 1    
  1159 Jørgensen Rita Egen 5    
  1160 Espnes Kjell Målselv IL 2    
  1161 Hoholm Rachel Vangen Sørreisa IL 4    
  1162 Kroken Line Egen 1    
  1163 Rodahl Liz Furuflaten IL 1    
  1164 Einebakken Annlaug Finnsnes IL 2    
  1165 Vestad Arne Vesterfjell og Omegn IL 1    
  1166 Nyhus Kjetil Bardu IL 6    
  1167 Kvile Hilde-Mari Medkila Skilag 1    
  1168 Nordnes Eirin Unglyn IL 4    
  1169 Frihetsli Ola Øverbygd IL 1    
  1170 Frihetsli Øyvind Øverbygd IL 1    
  1171 Høgli Trond Skånland Sportsklubb 3    
  1172 Jegervatn Berit Jægervatn Il 1    
  1173 Jenssen Stig Vesterfjell og Omegn IL 1    
  1174 Klokkervoll Fred UIT BIL 6    
  1175 Midli Jørgen Målselv IL 5    
  1176 Ramsbøl Kjell Ballangen IL 1    
  1177 Nymo Gunnar Ballangen IL 3    
  1178 Ingebrigtsen Bjørn Ballangen IL 3    
  1179 Knutsen Wiggo Ballangen IL 1    
  1180 Berntsen May Egen 1    
  1181 Berntsen Arvid Egen 1    
  1182 Nymo Anne Lise Egen 1    
  1183 Martinussen Steinar Egen 4    
  1184 Ulleberg Einar Stab/HSTY 1    

129 påmeldte. 126 startet. 124 resultater.

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +