Resultater Sesilåmi 2006



Sesilåmi 2006
Setesdal-Sirdal 02.04.2006

Rennleder: Odd-Bjørn Elve
Løypesjef: Torgny Bjarne Sinnes
Teknisk delegert: Arnt Årvar Rø

Resultat

Kvinner Elite 

Plass Start         Tid
1 0002 Frikstad Tove Andersen Oddersjaa 5 3:21.07  
2 1646 Pedersen Solveig Oddersjaa 1 3:29.58 08.51
3 2064 Bjorå Ingunn Hovden sportskl HSG 1 3:32.45 11.38
4 0004 Lomeland Helen Gjesdal Il 11 3:35.54 14.47
5 0226 Kvæven Wenche Lægreid Sirdal Skilag 9 3:35.56 14.49
6 0191 Ravndal Inger Gjesdal Il 5 3:40.13 19.06
7 0090 Kalsås Torill Sr-Bank Bil 4 3:41.01 19.54
8 0138 Lia Ingvill Bergset   1 3:42.19 21.12
9 0005 Mjølne Toril Gjesdal Il 4 3:43.23 22.16
10 0003 Liby Jekke Gjerstad Il 11 3:44.05 22.58
11 0001 Dahlen Monica Blomlie Aktiv 3 3:44.27 23.20
12 0008 Sundvor Tone Bjerkreim Il 1 3:51.08 30.01
13 2156 Oftedal Ane Gjesdal Il 2 3:54.50 33.43
14 1644 Homme Tonje Hsg Vindbjart 1 4:07.07 46.00
15 1645 Lindtveit Anne Liv Hsg Bykle 1 4:50.50 1:29.43
16 0224 Kleiveland Anne Marie Opticonsult As 6 6:19.09 2:58.02


16 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.
Menn elite

 

Plass Start         Tid
1 0049 Ravndal Tor Joar Gjesdal Il 17 2:51.45  
2 2126 Urdal Odd Inge Iveland Il 4 2:54.54 03.09
3 2070 Eggen Øystein Posten Norge AS 2 2:55.15 03.30
4 1657 Hoås Jon Arne Helleland Il 3 2:55.39 03.54
5 0050 Ravndal Ørjan Gjesdal Il 13 2:55.54 04.09
6 0030 Isaksen Arild Il Vindbjart 24 2:56.11 04.26
7 2135 Nevland Torgeir Gjesdal Il 13 2:56.15 04.30
8 2061 Eritsland Asbjørn Gjesdal Il 3 2:57.36 05.51
9 0010 Andreassen Odd-Gaute Gjesdal Il 5 2:59.05 07.20
10 1652 Dønnestad Tellef Birkenes Il 10 2:59.21 07.36
11 1989 Sivertsen Jan Henrik HSG/Rygene 3 3:02.54 11.09
12 0041 Nevland Roger Gjesdal Il 10 3:03.41 11.56
13 0055 Stokke Erlend Rosseland Åseral Il 2 3:04.29 12.44
14 2295 Myhre Magne Vegårshei IL 2 3:04.38 12.53
15 2005 Skorstøl Anders Gjerstad Il 2 3:09.03 17.18
16 0029 Houge-Thiis Christian Stvgr Triathlon 9 3:09.10 17.25
17 2157 Isaksen Magne Froland IL 3 3:09.30 17.45
18 0617 Støve Roy Ove Gjesdal Il 1 3:09.38 17.53
19 2257 Birkenes Anders Vinbjart IL 1 3:09.47 18.02
20 0062 Thorsen Bjarte Ftk 6 3:10.02 18.17
21 0073 Aamlid Jan Sverre Siemens Bil 8 3:11.10 19.25
21 1656 Haugstad Erlend Oddersjaa 2 3:11.10 19.25
23 0613 Stensvold Johnny Lsk Bil 2 3:11.12 19.27
24 0061 Tambini Frank Anders Vindbjart Il 5 3:11.13 19.28
25 1663 Omdal Vegard Il Vindbjart 1 3:11.30 19.45
26 2286 Sivertsen Terje Rygene Il 2 3:11.34 19.49
27 2004 Pettersen Øystein Gjerstad Il 1 3:11.45 20.00
28 0016 Eie Roar Knaben Il 14 3:11.59 20.14
29 2152 Bjørsvik Kristian Gjesdal Il 1 3:12.32 20.47
30 1668 Teichman Axel Erlend Rygene Il/ Hsg 1 3:12.57 21.12
31 1984 Falck Ole Christian Rygene Il 1 3:13.01 21.16
32 2179 Flornes Svein Hafrsfjord sykkelkl. 1 3:13.06 21.21
33 0018 Espedal Håvard Statoil Bil 9 3:13.27 21.42
34 0071 Aabø Arild Valle Il 12 3:13.40 21.55
35 2006 Dalane Trond Harald Gjerstad Il 2 3:13.56 22.11
36 0025 Haugland Sverre Bjelland Il 11 3:15.01 23.16
37 0011 Berg Erlend Vennesla Kommun 2 3:15.05 23.20
38 2272 Berg Håkon Torridal Il 2 3:15.40 23.55
39 0074 Aarsland William Helleland Il 2 3:16.31 24.46
40 0075 Aasland Rolf Arthur Åseral Il 9 3:17.04 25.19
41 0014 Dovland Svein Otra Il 11 3:17.23 25.38
42 0543 Heggheim Ole Kristian Kif 6 3:18.02 26.17
43 0028 Holbæk Svein Harald Livredd Il 15 3:18.18 26.33
43 1935 Steinsland Kjell Olav Il Vindbjart 10 3:18.18 26.33
45 1661 Myhrmoen Ole Il Høvdingen 3 3:18.33 26.48
46 1655 Hagen Leif Erik Il Vindbjart 1 3:18.42 26.57
47 0047 Ravndal Asgaut Gjesdal Il 8 3:20.00 28.15
48 2155 Sagland Sverre Gjesdal Il 1 3:20.36 28.51
49 0038 Nerheim Stig Morten Suldal Il 10 3:21.35 29.50
50 2182 Kindem Erling Gjesdal Il 1 3:22.06 30.21
51 2264 Sløgedal Ola Marnardal Il 7 3:22.24 30.39
52 1664 Reiersen Bjørge Nøsted Kjetting 2 3:22.26 30.41
53 2134 Sirevåg Sigurd Sandnes Il 16 3:22.28 30.43
54 0039 Nevland Bjøro Gjesdal Il 5 3:23.11 31.26
55 0024 Grude Jan Erik Helleland Il 10 3:23.53 32.08
56 0056 Sundvor Bjørn Bjerkreim Il 5 3:24.08 32.23
57 1667 Skogby Geir Vegårdshei Il 1 3:24.11 32.26
58 1658 Jacobsen Preben Oddersjaa 1 3:25.13 33.28
59 2136 Klungtveit Steinar Sandnes Il 9 3:25.41 33.56
60 0045 Pettersen Ove Fløy 5 3:25.50 34.05
61 2211 Tunheim Karl Unheim IL 3 3:26.08 34.23
62 1800 Segberg Torgeir Natoil 8 3:26.10 34.25
63 2150 Kalsås Asgaut Gjesdal Il 24 3:26.30 34.45
64 1649 Bergmann Nic. Konnerud Il 1 3:26.35 34.50
65 2260 Seyffarth Torstein Mandal svømmekl. 23 3:26.55 35.10
66 0037 Mjølne Bård Gjesdal Il 11 3:27.02 35.17
67 1834 Salvesen Frank Kristiansand Po 5 3:28.08 36.23
68 1660 Larsen Yngvar Politiet 3 3:28.11 36.26
69 1654 Foss Asle Kvås Il 14 3:29.36 37.51
70 1033 Espeland Helmer Park Og Idrett 5 3:29.54 38.09
71 0023 Grimsby Thomas Tonstad Il Sird 1 3:30.22 38.37
72 0021 Findreng Jon Håkon Birkenes Il/svg 1 3:30.25 38.40
73 1651 Drangsholt Åge Harald Fædrelandsvenne 4 3:30.31 38.46
74 1662 Nilsen Bjarne Vad Tfik 2 3:31.23 39.38
75 0033 Klev Svein Kjettingen Bil 4 3:31.28 39.43
76 0040 Nevland Jan Birger Dnb Nor 14 3:32.54 41.09
77 1823 Horgen Sveinung Lillesand Fys. 2 3:33.25 41.40
78 2054 Brøvig Sondre Torridal Il 1 3:34.00 42.15
79 2038 Tornensis Anders Gjesdal Il 2 3:34.13 42.28
80 0015 Dølemo Magne Oddersjaa 12 3:34.52 43.07
81 0027 Holbæk Andre Livredd Il 1 3:35.04 43.19
82 0065 Torgersen Kjetil Helleland Il 13 3:36.38 44.53
83 1648 Arneson Sjur Eni Norge 3 3:36.53 45.08
84 0819 Vaule Dag Loyd Bjerkreim Il 13 3:38.11 46.26
85 0623 Tollefsen Tore Aker Kværner Eg 4 3:38.18 46.33
86 2044 Wigemyr Svein Oddersjaa 4 3:39.03 47.18
87 0556 Jølstad Dag Sverre   4 3:39.20 47.35
88 0019 Espeland Oscar   1 3:39.32 47.47
89 1757 Lindtner Geir Turrennklubben 2 3:40.12 48.27
90 1956 Hoelgaard Øyvind Gjesdal Il 4 3:40.38 48.53
91 1525 Zakariassen Jan Åge   21 3:40.46 49.01
92 2302 Kristiansen Vidar Livredd 7 3:43.13 51.28
93 0042 Nordmark Torbjørn Suldal Il 9 3:43.58 52.13
94 0745 Megrund Jonny Øyvind Ålgård Sykkel O 3 3:44.01 52.16
95 1093 Mæland Jostein Dnb Nor 14 3:44.32 52.47
96 0896 Homme Ole Georg Kristiansand Br 3 3:44.34 52.49
97 1650 Dalene Vetle Rygene Il 1 3:45.18 53.33
98 0067 Uppstad Øyvind Valle Il 8 3:45.56 54.11
99 1931 Vegge Edgar Kvås Il 6 3:46.02 54.17
100 0063 Tjørhom Arvid Sirdal Skilag 26 3:46.30 54.45
101 2231 Moen Per Ivar   1 3:46.37 54.52
102 0034 Klungtveit Stig Tidemanns Tobak 7 3:48.37 56.52
103 2053 Føreland Morten Torridal Il 1 3:51.56 1:00.11
104 0013 Bjaanes Geir Statoil Bil 2 3:53.22 1:01.37
105 2154 Wold Tom Ove Gjesdal Il 3 3:53.44 1:01.59
106 1665 Risholt Mats Rygene Il 1 3:55.35 1:03.50
107 0580 Martinsen Tore   2 3:57.22 1:05.37
108 0048 Ravndal Kjell Martin Ivar Bil 7 4:00.02 1:08.17
109 0026 Helland Tollak Gjesdal Il 3 4:00.24 1:08.39
110 2032 Kleggetveit Per Morten Eiken Il 9 4:01.32 1:09.47
111 0064 Tonstad Arild Martin Il Vindbjart 5 4:01.41 1:09.56
112 2056 Vaaje Lars Peder Bjelland Il 7 4:05.25 1:13.40
113 0072 Ågedal Tor Inge Konsmo Il 14 4:09.50 1:18.05
114 0053 Stakvik Svein Egil Moi Il 6 4:11.14 1:19.29
115 1659 Kimestad Bård Torridal Il 4 4:12.15 1:20.30
116 1669 Aas Yngvar Kr.sand Politi 4 4:13.08 1:21.23
117 0017 Erland Arnold Ge Healthcare 10 4:16.24 1:24.39
118 2057 Walther Espen Mandal Kommune 2 4:17.54 1:26.09
119 1840 Dale Kjell Gjesdal Il 3 4:18.47 1:27.02
120 0052 Rosengren Per Sigve Sandnes Il 23 4:21.00 1:29.15
121 2253 Lidi Preben Kristiansand seilf. 2 4:21.11 1:29.26
122 0051 Reiersen Skjalg Gjesdal Il 15 4:21.15 1:29.30
123 2133 Movold Geir Harald Sandnes Il 12 4:21.49 1:30.04
124 2081 Verdal Torgeir Hægebostad Il 15 4:23.16 1:31.31
125 2223 Tengesdal Even Skarphedin 8 4:23.54 1:32.09
126 0020 Figved Rune Tema Norge 2 4:29.37 1:37.52
127 0012 Berntsen Magnus Handelhøisk. Bi 1 4:30.24 1:38.39
128 1653 Elefsen Bjarne   2 4:30.38 1:38.53
129 2249 Åsan Sindre Torridal Il 1 4:30.48 1:39.03
130 0044 Ovedal Geir Åsbjørn Tonstad Il 3 4:31.19 1:39.34
131 1952 Svarstad Rolf Erik   6 4:31.40 1:39.55
132 0427 Augustson Henrik   1 4:40.33 1:48.48
133 2145 Vaage Lars Agnar Gjesdal Il 16 4:42.25 1:50.40
134 0035 Lohne Arild Falconbridge Bi 1 4:46.25 1:54.40
135 2132 Byrkjedal Kjell Ingve Sandnes Sykehus 20 4:47.27 1:55.42
136 1979 Svendsen Dag Tore GH Helker 1 4:49.55 1:58.10
137 0059 Sæther Torbjørn Karstense Mesta As 4 5:04.36 2:12.51
138 0043 Norheim Øyvind   1 5:07.14 2:15.29
139 0058 Sæland Jan Petter Kiellan Stav Taekwondo 2 5:12.21 2:20.36
140 2086 Tveiten Åge Eiken Il 1 5:15.52 2:24.07
141 0070 Waage Harald Chc Hs Bil 3 5:22.45 2:31.00
142 2271 Olsen Jostein Hægebostad Il 2 5:43.37 2:51.52
143 2137 Vik Frode Lura IL 5 5:52.07 3:00.22
144 2042 Holbek Nils Olaf Mandal Politi 3 5:52.10 3:00.25
145 0600 Rafoss Jan Ivar Knaben Il 7 6:09.01 3:17.16
146 2153 Oftedal Roy Gjesdal Il 4 6:16.17 3:24.32
147 0031 Iversen Ivar Magnus Team Gaus 1 6:17.45 3:26.00
148 1112 Rygg Geir   8 6:38.27 3:46.42
Brutt 2103 Fredheim Vidar Oddersjaa 6    


160 påmeldte. 149 startet. 148 resultater.
K 17-18 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0076 Lohne Trudi Søgne Skikl 1 5:22.33  
2 2173 Engebø Kristine Nærbø kr. ungd.kl. 1 5:55.04 32.31
3 0077 Svensson Karine   1 6:33.46 1:11.13


4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
K 19-20 år

 

 

Plass Start         Tid
1 2151 Kalsås Aina Gjesdal Il 3 5:13.31  
2 0081 Kvinen Camilla Helleland Il 1 6:13.54 1:00.23
3 0084 Aalgaard Turid Gjesdal Il 3 6:23.14 1:09.43
4 0085 Årstøl Trine   1 6:30.46 1:17.15
5 0080 Gulbrandsen Therese Haugen Gård 1 7:02.21 1:48.50
6 0083 Serigstad Linn   1 7:26.08 2:12.37
7 0006 Nevland Eliane Figgjo Il 1 7:26.09 2:12.38
8 0082 Minde Marianne   1 7:26.10 2:12.39
Brutt 0078 Andersen Ann-Therese Søgne Skikl 3    


10 påmeldte. 9 startet. 8 resultater.
K 21-25 år

 

 

Plass Start         Tid
1 2308 Veslestaul Marie Høydalsmo IL 1 4:15.13  
2 0088 Hauge Magnhild Sandnes Il 4 4:29.03 13.50
3 0092 Skadsem Maren T. Stangeland 6 5:00.24 45.11
4 2217 Wathne Mette   1 5:25.14 1:10.01
5 2307 Flatland Ingrid   1 5:45.00 1:29.47
6 1676 Skaar Ine Cecilie Il Giv-Akt 1 5:57.02 1:41.49
7 0093 Stangeland Hilde   1 6:04.54 1:49.41
8 0089 Heskestad Astrid   2 6:10.11 1:54.58
9 1675 Skaar Eli Åse Il Giv-Akt 1 6:21.48 2:06.35
10 1670 Einarsmo Åse Merete Holum Il 1 6:30.06 2:14.53
11 1673 Jacobsen Ragnete Søgne Skikl 5 6:33.44 2:18.31
12 2270 Olsen Merethe   1 6:46.44 2:31.31
13 0087 Egeland Linn Jannicke T. Stangeland 2 7:02.33 2:47.20
14 1944 Aniksdal Vibeke   1 7:11.14 2:56.01
15 1974 Jåsund Cecilie   1 8:08.06 3:52.53
16 0094 Werness Nina Sr-Bank Bil 1 8:32.46 4:17.33
Brutt 0091 Mykkanen Kristin Acergy Norway      
Brutt 1674 Moen Annette        


20 påmeldte. 19 startet. 16 resultater.
K 26-30 år

 

 

Plass Start         Tid
1 2069 Svegården Ingunn Statoil Bil 1 4:12.04  
2 0107 Tonstad Ingjerd Il Vindbjart 8 4:19.48 07.44
3 1680 Vikingstad Anne Kari Gular 3 4:24.57 12.53
4 0106 Todnem Marie Il Gneist 1 4:31.48 19.44
5 0096 Fidjeland Åslaug Karin Sirdal Skilag 9 4:33.21 21.17
6 0099 Haugland Stina Kroken Il 1 4:49.04 37.00
7 0100 Havstad Margrete   2 5:16.28 1:04.24
8 0104 Kristiansen Yvonne Smith Seland Optikk B 4 5:17.31 1:05.27
9 0108 Trydal May Britt Bykle Il 4 5:17.48 1:05.44
10 1677 Furuborg Hilde Njærheim Søgne Skikl 5 5:22.23 1:10.19
11 2124 Klungeland May Otra Il 1 5:30.45 1:18.41
12 1679 Vik Maren Knutsen   1 5:54.38 1:42.34
13 0103 Jess Ellinor Aasbø Motland Power G 2 5:55.55 1:43.51
14 0101 Hegre Grete Sirdal Skilag 1 6:06.12 1:54.08
15 0098 Gangås Gunnveig   1 6:15.23 2:03.19
16 0105 Monsen Kjersti   3 6:58.40 2:46.36
17 0111 With Katrine Svithun Assuran 1 7:05.16 2:53.12
18 1678 Jørgensen Maria F. Stil Uis 1 8:10.14 3:58.10
19 0110 Våga Astrid Sus Bil 1 8:26.07 4:14.03
Brutt 0102 Jensen Anita Amdal Il      


23 påmeldte. 20 startet. 19 resultater.
K 31-35 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0140 Maudal Guro Dirdal Il 3 3:51.17  
2 0142 Moseid Linda Severinsen Søgne Skikl 10 3:53.33 02.16
3 2183 Johansen Kristin Stavanger Kajakklubb 3 4:28.20 37.03
4 0134 Langeland Anne Gro Øvrebø Il 2 4:32.55 41.38
5 0133 Kyllesø Lene Karin Egelan T. Stangeland 14 4:35.21 44.04
6 0123 Hagland Tove Sæther Gti 6 4:35.31 44.14
7 0116 Bredesen Beate   3 4:35.42 44.25
8 1683 Lislevand Gunhild Batnes Søgne Kommune 1 4:36.26 45.09
9 0136 Leirvik Tone-Karin Statoil Bil 7 4:38.04 46.47
10 0122 Hadland Jorunn Egersund Ok 6 4:47.06 55.49
11 0121 Gjerde Guri   2 5:01.29 1:10.12
12 0137 Lervik Gjertrud   2 5:06.47 1:15.30
13 0113 Andreassen Aina Gjesdal Il 2 5:09.56 1:18.39
14 0152 Tonstad Jorunn Tonstad Il 9 5:13.01 1:21.44
15 0153 Trydal Anette Bykle Il 4 5:18.11 1:26.54
16 0127 Hov Anne Grete Gjesdal Il 2 5:24.11 1:32.54
17 0115 Bjerke Lena Hjelleset Flekkefjord Kaj 3 5:26.16 1:34.59
18 2144 Bjørgum Oddny Valle Il 9 5:27.13 1:35.56
19 0118 Fløystøl Inger Ge Healthcare 1 5:28.02 1:36.45
20 0114 Austerå Unni Håland Kverneland Ski 1 5:39.37 1:48.20
21 0130 Jomås Signe Sirdal Skilag 2 5:39.42 1:48.25
22 0157 Aasheim Vibeke Kråbøl   1 5:44.34 1:53.17
23 0112 Andersen Hege Klepp Kom Bil 4 5:46.34 1:55.17
24 0143 Myhre Anette Fløy Il 1 5:48.32 1:57.15
25 0148 Skjoldal Sille Houge-Thii Forsvaret 1 5:55.49 2:04.32
26 1992 Konsmo Aud-Gunn Knaben Il 1 5:56.11 2:04.54
27 0146 Olsen Johanna H. Ge Healthcare 1 6:01.05 2:09.48
28 2108 Alhaug Benedikte Sandnes sp.bank 2 6:02.22 2:11.05
29 1977 Sunde Gunn Karin   1 6:03.35 2:12.18
30 0154 Vigmostad Lena Ramnes   3 6:04.03 2:12.46
31 0117 Bruflodt Kristin Kalheim   1 6:05.32 2:14.15
32 0135 Lanne Vibeke   2 6:06.01 2:14.44
33 0126 Hinna Astri Elisabeth Belltech Comput 2 6:09.42 2:18.25
34 0144 Olsen Barbro   1 6:14.25 2:23.08
35 0151 Tjessem Liv Sus Bil 1 6:18.24 2:27.07
36 0132 Kalheim Ingvild Riskjell Klepp Bil 3 6:19.16 2:27.59
37 0150 Steen Vibeke   3 6:20.50 2:29.33
38 2048 Dubland Mari   1 6:28.49 2:37.32
39 0129 Håkull Janne Iren   1 6:31.43 2:40.26
40 0145 Olsen Hilde Kathrine   1 6:33.25 2:42.08
41 0120 Førland Monica Zwerg Sandnes Sp.bil 2 6:33.41 2:42.24
42 0128 Høgemark Liv Sandnes Kommune 2 6:35.36 2:44.19
43 0131 Justnes Ramnæs Else   2 6:37.49 2:46.32
44 2192 Skretting Siv   5 6:47.19 2:56.02
45 0149 Soltvedt Anita Solsvik Fysioterapi 2 6:52.38 3:01.21
46 0379 Vikeså Vibeke   1 7:05.51 3:14.34
47 0147 Sandal Karianne   3 7:06.58 3:15.41
48 1681 Forus Siri Møllehagen Bil 1 7:11.03 3:19.46
49 0519 Jensen Linda   1 7:11.08 3:19.51
50 0125 Heng Kirsti   1 7:20.16 3:28.59
51 0156 Åreskjold Gudrun Marie   1 7:20.50 3:29.33
52 0141 Michaelsen Kari Mygland   2 7:21.04 3:29.47
53 2089 Hagen Heidi Lien   1 8:39.51 4:48.34
Brutt 0119 Fossen Torunn Sirdal Skilag 1    
Brutt 2276 Tafjord Jorid Sirdal IL      


60 påmeldte. 55 startet. 53 resultater.
K 36-40 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0199 Ågedal Eli Grindheim Il 1 4:05.31  
2 0161 Bråten Arnhild U. Vegårdshei Il 2 4:24.20 18.49
3 1967 Haugland Bjørg Kari   3 4:30.27 24.56
4 0194 Skarsholt Line Torset Statoil Bil 2 4:31.35 26.04
5 1690 Wulff Siren Breidalen   1 4:33.16 27.45
6 0178 Helgø Christine Sagen   1 4:45.54 40.23
7 1647 Skogby Anne Vegårdshei Il 2 4:49.57 44.26
8 0179 Hermansen Torill Statoil Bil 2 4:51.08 45.37
9 0167 Eiken Olaug Torunn Eiken Il 8 4:52.26 46.55
10 0195 Stulien Inger Lise Lund Åseral Il 5 5:09.56 1:04.25
11 1686 Salte Siv Elisabeth Kvernaland Ski 1 5:10.00 1:04.29
12 0193 Rosnes Elin Loktu Statoil Bil 4 5:13.33 1:08.02
13 0184 Løyning Lillian   2 5:16.37 1:11.06
14 2078 Birkeland Grethe Hægebostad Il 1 5:17.36 1:12.05
15 0192 Reinertsen Annika Baker Hughes 4 5:21.50 1:16.19
16 0171 Fuglesten Anne Total 5 5:37.14 1:31.43
17 0190 Rasmussen Bente Hellvik Il 1 5:38.29 1:32.58
18 0177 Heggheim Ellen Tjensvoll Fk 2 5:38.30 1:32.59
19 0188 Nesbø Siri Conocophillips 11 5:43.32 1:38.01
20 0181 Laugaland Ingebjørg Hjelmeland Il 4 5:50.25 1:44.54
21 1981 Lindland Inger Elin S. Tonstad Il 3 5:53.13 1:47.42
22 0187 Mygland Astrid   2 6:01.21 1:55.50
23 2018 Teigland Marta   1 6:01.24 1:55.53
24 0176 Handegaard Wenche Tastaveden Skil 1 6:10.52 2:05.21
25 0189 Nygård Ingeborg Statoil Bil 1 6:14.00 2:08.29
26 1688 Langva Inger Anne Sola Friidrett 1 6:15.07 2:09.36
27 0173 Halgunset Kristin Sandvik Erfjord Il 2 6:16.19 2:10.48
28 0163 Bøe Lene Burgaard   2 6:28.25 2:22.54
29 2045 Vatne Rita Eva   1 6:31.18 2:25.47
30 0183 Lunde Elin Østbø Baker Oil Tools 2 6:36.07 2:30.36
31 0166 Eidså Gudrun Kravlen Kristiansand Ko 7 6:38.23 2:32.52
32 0198 Østrem Gunn Tove Pedersen Hundvåg Fotball 4 6:38.25 2:32.54
33 0164 Christiansen Evelyn H Kristiansand Ko 1 6:55.14 2:49.43
34 1687 Hoveland Heidi Stølen   1 7:05.40 3:00.09
35 0180 Larsson Gro Sirdal Skilag 1 7:06.19 3:00.48
36 0168 Engehagen Gunnbjørg   1 7:10.49 3:05.18
37 0158 Berentsen Helen Hellvik Il 2 7:13.38 3:08.07
38 1997 Syvertsen Tone   1 7:30.13 3:24.42
39 0172 Gjertsen Ingunn Line   1 7:39.26 3:33.55
40 1685 Berge Gro Iren B. Sandnes Sp.bil 1 8:08.18 4:02.47
41 0197 Vigebo Siri   1 8:13.35 4:08.04
42 0182 Leendertse Guri   1 8:21.59 4:16.28
43 0185 Manneråk Sølvi Tonstad Il 1 8:43.52 4:38.21
Brutt 1996 Ramstad Elisabeth Gulow.        


56 påmeldte. 44 startet. 43 resultater.
K 41-45 år

 

 

Plass Start         Tid
1 1699 Aarrestad Cathrine B. Turrennklubben 3 3:37.04  
2 0223 Karlsen Johanne   8 4:05.09 28.05
3 0213 Hallingsgård Bjørg Flekkefjord Ski 12 4:19.07 42.03
4 1697 Thorsland Lillian Austrud Åseral Il 3 4:27.13 50.09
5 0249 Ågedal Olga   6 4:28.39 51.35
6 2169 Førland Anne Marit Torridal Il 7 4:29.20 52.16
7 0239 Sællmann Siv Kristin   1 4:37.21 1:00.17
8 0891 Hjelmeland Hege Conocophillips 1 4:39.04 1:02.00
9 2033 Kleggetveit Ingunn Eiken Il 1 4:39.13 1:02.09
10 0235 Skaiå Ingunn Søgne Skikl 1 4:46.28 1:09.24
11 0215 Hareland Elin Søgne Skikl 9 5:00.04 1:23.00
12 0233 Ravndal Evy Aase Gjesdal Il 3 5:05.09 1:28.05
13 0202 Berntsen Mona D   1 5:07.47 1:30.43
14 0241 Søvik Anita Umoe Mandal Bil 2 5:08.52 1:31.48
15 2080 Verdal Tove Hamran Hægebostad Il 7 5:11.58 1:34.54
16 2060 Olsen Ingunn H. Valle Il 4 5:12.37 1:35.33
17 0207 Døhl Gro Conocophillips 1 5:12.48 1:35.44
18 2023 Rosseland Siren Åseral Il 2 5:15.42 1:38.38
19 0217 Hoff Anne Skretting Gjesdal Il 2 5:17.47 1:40.43
20 2079 Drivenes Berit Sønnøve   1 5:18.36 1:41.32
21 1693 Herstøl Sindy Il Giv-Akt 3 5:19.29 1:42.25
22 2258 Seyffarth Mika Mandal svømmekl. 3 5:26.22 1:49.18
23 0248 Ørke Elisabeth Christie Sus Bil 4 5:27.32 1:50.28
24 2259 Helle Trine   3 5:27.33 1:50.29
25 0203 Bore Janne Sr-Bank Bil 1 5:27.42 1:50.38
26 0240 Sømme Dagrunn Sandnes Kommune 4 5:30.07 1:53.03
27 0229 Lundal Gry Berit Sr-Bank Bil 7 5:31.49 1:54.45
28 0242 Thomsen Sissel Østbø Dirdal Il 3 5:40.01 2:02.57
29 0237 Støkken Eva Johanne Statoil Bil 2 5:46.39 2:09.35
30 0245 Vassbø Unni Gjesdal Il 4 5:46.46 2:09.42
31 1694 Husa Kari Jakobsen Sus Bil 1 5:47.05 2:10.01
32 2035 Røed Gudrunn Rysstad Sandnes Kommune 10 5:51.01 2:13.57
33 0246 Viga Elisebet Ingeniors. P og 2 5:56.27 2:19.23
34 0218 Holte Ida Mandal Kommune 2 6:04.49 2:27.45
35 0216 Hillier Rønnaug Conocophillips 6 6:05.25 2:28.21
36 2218 Hundeide Reidun Røiland   1 6:06.05 2:29.01
37 0227 Ladstein Torborg Sofie   5 6:06.16 2:29.12
38 0221 Jensen Marianne Vetco Aibel 4 6:07.47 2:30.43
39 2170 Jacobsen Elise Oddersjå IL 1 6:07.51 2:30.47
40 2050 Rysstad Tone Valle Il 12 6:09.22 2:32.18
41 0214 Hamre Kristina Sekkenes   3 6:11.44 2:34.40
42 1948 Homme Unni Iveland Il 3 6:12.25 2:35.21
43 0211 Gudmestad Jorunn Chc Hs Bil 7 6:16.40 2:39.36
44 1695 Kommedal Malene Fabricom Bil 2 6:22.53 2:45.49
45 0220 Idland Gunnbjørg Bakken Gjesdal Kommune 5 6:26.38 2:49.34
46 0208 Ellingsen Kari Mette Sus Bil 3 6:35.41 2:58.37
47 0206 Downham Bodil Baker Oil Tools 2 6:39.19 3:02.15
48 0234 Seilskjær Annette Søgne Skikl 1 6:53.25 3:16.21
49 2316 Hodnebrog Anne Rygene Il 1 6:54.11 3:17.07
50 2314 Rødsjø Berit Lia 1 6:54.13 3:17.09
51 0209 Eskevik Berit Procon Bil 1 6:55.00 3:17.56
52 0210 Falnes Sigrid Sandnes Sp.bil 1 7:01.51 3:24.47
53 2095 Viste Anne Brit   1 7:10.31 3:33.27
54 0243 Tysland Liv Irene   1 7:10.41 3:33.37
55 0231 Nilsen Marit Karin Aktiv 1 7:19.07 3:42.03
56 0230 Mygland Siri Knaben Il 3 7:21.00 3:43.56
57 0244 Undheim Evy T Stangeland Bi 3 7:26.50 3:49.46
58 1698 Torjusen Inger Klepp Sparebank 6 7:31.59 3:54.55
59 0212 Hagelin Kristin Sandnes Sp.bil 3 7:33.35 3:56.31
60 0205 Davidsen Lisbeth Sus Bil 1 7:41.32 4:04.28
61 0232 Nordal Olaug   1 7:48.46 4:11.42
62 0219 Haarr Aud Opstad Time Kommune 1 7:52.06 4:15.02
63 0247 Øgaard Oddveig Time Kommune 1 7:57.30 4:20.26
64 0222 Jonsson Else Marie Sr-Bank Bil 1 8:07.04 4:30.00


71 påmeldte. 64 startet. 64 resultater.
K 46-50 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0007 Ravndal Gerny Mil 10 4:01.44  
2 0263 Gullsmedmoen Åse Otra Il 13 4:08.03 06.19
3 0265 Holmeide Anja Hovden Sp.kl. 7 4:14.07 12.23
4 0267 Høiland Bodil Skadsem Nærbø Il 23 4:16.48 15.04
5 0255 Danielsen Brit Ingeborg Oddersjaa 9 4:20.12 18.28
6 1702 Idland Kristi Hetland Sandnes Småf.bi 9 4:25.10 23.26
7 0262 Grundetjern Mette Ssk Bil 4 4:29.49 28.05
8 2099 Gjerde Torill Strandebarm 1 4:30.20 28.36
9 0278 Obrestad Liv Grete Sr-Bank Bil 5 4:37.49 36.05
10 0254 Bjerkreim Tove Sus Bil 20 4:39.16 37.32
11 1703 Matre Kristin Sus Bil 8 4:42.09 40.25
12 0275 Nilsen Leni Flekkerøy Ridek 7 4:47.53 46.09
13 0266 Holt Grete Lill   8 4:49.23 47.39
14 0291 Wirsching Ingrid Csf Seil 12 4:52.10 50.26
15 0268 Kalsås Oddbjørg Sandnes Kommune 8 4:57.06 55.22
16 0282 Reianes Merete Tastaveden Skil 2 5:13.28 1:11.44
17 0292 Wold Gerd Skretting Gjesdal Il 8 5:17.46 1:16.02
18 0277 Nygård Marit Karin Sandnes Kommune 8 5:19.16 1:17.32
19 0285 Røsland Eli Gangså Søgne Skikl 2 5:19.33 1:17.49
20 0252 Berg Åse Sus Bil 4 5:21.02 1:19.18
21 0279 Obrestad Liv Sissel Hå Kommune Bil 2 5:22.27 1:20.43
22 0258 Fasseland Anne Gunn Il Giv-Akt 3 5:25.43 1:23.59
23 1707 Sola Kirsten Salto Idrettsm. 1 5:26.32 1:24.48
24 1708 Steinsland Irene Werner Sshf Kr.sand 5 5:29.56 1:28.12
25 1704 Nordstrøm Carina   1 5:37.25 1:35.41
26 0290 Todnem Signe Øgård Manp. Busin. So 3 5:45.36 1:43.52
27 1700 Berglund Turid Bråthen Il Høvdingen 1 5:54.47 1:53.03
28 0251 Bakken Berit   5 5:56.39 1:54.55
29 0259 Follesø Jorunn Frafjord Statoil Bil 14 5:57.04 1:55.20
30 0284 Robberstad Siri Pettersen Sus Bil 4 5:59.03 1:57.19
31 0260 Fuglestad Brit Elin Sandnes Kommune 4 6:00.36 1:58.52
32 0256 Dirdal Bente Karin Hellvik Il 3 6:03.07 2:01.23
33 0270 Larsen Trine Seglem Statoil Bil 3 6:04.40 2:02.56
34 1701 Brattebø Wenche Fenne Sus Bil 3 6:06.10 2:04.26
35 0264 Haukalid Maria Gjesdal Kommune 9 6:07.15 2:05.31
36 0273 Nedrebø Åse L. Total 5 6:09.50 2:08.06
37 0253 Bergsland Helene Sandnes Kommune 1 6:15.05 2:13.21
38 2021 Aanensen Berit   1 6:15.26 2:13.42
39 0274 Nilsen Hilde Grete Blom Statoil Bil 8 6:22.16 2:20.32
40 0288 Sæstad Eva Sirevåg   8 6:36.26 2:34.42
41 0271 Lithun Lise Statoil Bil 5 6:39.34 2:37.50
42 2262 Nodeland Unni Mandal svømmekl. 3 6:44.07 2:42.23
43 0287 Stangeland Arnfrid Aarbakke Bil 3 6:44.44 2:43.00
44 2113 Brokke Liv Gyro Valle Il 2 6:46.56 2:45.12
45 0283 Repstad Marit Søgne Skikl 2 6:53.26 2:51.42
46 0261 Gjeraldstveit Kari Sus Bil 4 7:04.11 3:02.27
47 0281 Qvale Hanne Keth Sr-Bank Bil 4 7:18.58 3:17.14
48 0269 Larsen Berit Søgne Skikl 2 7:21.38 3:19.54
49 0272 Mauland Sissel   1 7:26.44 3:25.00
50 0276 Nordstrand Elisabeth Sandnes Kommune 2 7:29.30 3:27.46
51 0286 Skeie Tone Madland Sus Bil 1 7:48.16 3:46.32
52 0293 Åtland Grethe Ruud Søgne Skikl 2 7:59.28 3:57.44
53 1024 Døsvik Heidy   1 8:16.28 4:14.44
54 1932 Hortemo Klara Helene   1 8:26.57 4:25.13
55 1933 Rennestraum Vigdis   1 8:26.58 4:25.14
56 0250 Andersen Unni V. Søgne Skikl 1 8:48.01 4:46.17


62 påmeldte. 56 startet. 56 resultater.
K 51-55 år

 

 

Plass Start         Tid
1 1990 Rasmussen Trine-Beth Oddersjaa 5 4:12.58  
2 1964 Aamodt Ingrid Il Imås 6 4:25.20 12.22
3 0319 Stokkeland Mari Ganddal Il 10 4:26.44 13.46
4 0301 Gjerden Angerd Bykle Il 17 4:39.40 26.42
5 0299 Finnby Turid Ravndal Conocophillips 12 5:00.49 47.51
6 0305 Hompland Ingjerd Tonstad Il 20 5:01.01 48.03
7 0298 Erland Lisbeth Søgne Skikl 2 5:20.07 1:07.09
8 0311 Kittelsen Evelyn Knaben Il 18 5:21.10 1:08.12
9 0303 Hauan Astrid Flekkefjord Ski 10 5:23.45 1:10.47
10 0296 Dagsland Mette Lærerne-Stavang 22 5:41.53 1:28.55
11 0321 Sæthre Sølvi Herdis   8 5:44.40 1:31.42
12 0302 Hanstad Anne Mathilde   6 5:46.51 1:33.53
13 0313 Langfeldt Tone Sem Total 5 5:47.35 1:34.37
14 0304 Hauge Marit Sandnes Il 10 5:52.52 1:39.54
15 2234 Thorvaldsen Marit Oddersjå IL 7 5:56.19 1:43.21
16 0300 Garpestad Anne Reidun Conocophillips 7 6:01.39 1:48.41
16 1711 Owren Torunn Haugan Sandnes Il 3 6:01.39 1:48.41
18 0310 Keim Karin   9 6:01.52 1:48.54
19 0314 Mæland Anne Berit Sus Bil 12 6:04.42 1:51.44
20 0309 Jortveit Randir Søgne Skikl 1 6:09.35 1:56.37
21 1710 Krogh Anne Eggen   2 6:11.39 1:58.41
22 2003 Kimestad Åse Lill Mandal Kommune 3 6:15.25 2:02.27
23 1709 Kamstrup Ingebjørg Kvås Il 3 6:17.01 2:04.03
24 0312 Kjørvik Ingrid Prestjord Kvås Il 4 6:17.17 2:04.19
25 0294 Andersen Janne Søgne Skikl 2 6:22.33 2:09.35
26 0317 Reinhardt Nina Gjærum Kristiansand Ko 6 6:23.27 2:10.29
27 0315 Næsheim Birte Turennklubben 4 6:23.42 2:10.44
28 0322 Thorsen Ingeborg M-I/ Swaco Bil 13 6:33.14 2:20.16
29 0295 Bugge Randi Gilde Vest Il 6 6:33.47 2:20.49
30 0308 Johansen May Britt   3 6:48.00 2:35.02
31 0307 Hope Randi Hoff Weatherford Spo 7 6:51.04 2:38.06
32 0320 Sundtjønn Ingebjørg Sshf Bil 13 7:01.56 2:48.58
33 0325 Aalgaard Jofrid Gjesdal Il 2 7:07.38 2:54.40
34 1960 Hestmann Jorunn IL Dyre Vaa 2 7:09.19 2:56.21
35 0316 Olsen Sidsel E. Il Holværingen 2 7:11.01 2:58.03
36 0324 Øvestad Irene Tveiterås Sus Bil 3 8:07.52 3:54.54
37 0323 Urstad Tone Ljosland Gjesdal Kommune 9 8:49.29 4:36.31


39 påmeldte. 37 startet. 37 resultater.
K 56-60 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0327 Hestness Ingrid Westvik Stavanger Kom. 3 4:54.49  
2 0331 Ottesen Sølve Ims Statoil Bil 10 5:29.18 34.29
3 2292 Tveiten Marie Hisøy o- klubb 11 5:30.10 35.21
4 0326 Hagland Astrid Sæther Statoil Bil 12 5:50.27 55.38
5 0329 Nord-Varhaug Reidun Kari Varhaug Il 21 6:13.09 1:18.20
6 1963 Kiledal Aase Stat Bil 11 6:21.40 1:26.51
7 0330 Nygaard Helena Statoil Bil 4 6:22.54 1:28.05
8 0328 Krohn-Pettersen Ann-Helen   14 6:30.03 1:35.14
9 1712 Økland Bente Idrett. Bil Kr. 10 6:38.12 1:43.23
10 0332 Tonstad Inger Turid Il Vindbjart 18 6:50.41 1:55.52
11 2214 Høibø Margrethe Flekkefjord skilag 1 7:58.41 3:03.52


11 påmeldte. 11 startet. 11 resultater.
K 61-65 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0337 Pedersen Anne Marie   11 4:51.11  
2 0336 Jonsbråten Cecilie Havertco Bil 23 5:33.35 42.24
3 0334 Bråstein Else Jonnie Sandnes Il 13 5:54.24 1:03.13
4 0333 Bringsdal Aggi   12 5:57.08 1:05.57
5 0338 Westergaard Helene Tine Meieriet S 22 7:51.44 3:00.33


6 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
M 17-18 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0348 Hompland Olav Andre Tonstad Il Sird 1 3:23.12  
2 0352 Kallhovd Ole Andre Otra Il 1 3:34.20 11.08
3 0347 Hogstad Thorstein Bryne Sandnes Il 2 3:34.34 11.22
4 0351 Johnsen Martin Hefre Skjalg Il 2 3:49.44 26.32
5 1962 Dahl Sindre Usland Marnardal Il 1 4:02.15 39.03
6 1713 Johnsen Torbjørn   1 4:26.36 1:03.24
7 0342 Ege Thomas Helleland Il 1 4:27.50 1:04.38
8 0346 Hogstad Eirik Randaberg Il 1 4:31.51 1:08.39
9 0361 Undheim Atle Il Framsteg 1 4:35.12 1:12.00
10 0363 Viga Kåre Skretting Viga Elisabeth 1 4:38.02 1:14.50
11 2313 Homleid Petter Krik 1 4:51.53 1:28.41
12 2037 Fosseide Olav Betna IL 1 4:59.24 1:36.12
13 0350 Høydal Keneth Øksnevad Lyse Bil 2 5:01.41 1:38.29
14 0340 Bue Robert Marnardal Il 1 5:01.57 1:38.45
15 0358 Oltedal Aslak Fitjar Brusand Il 1 5:10.02 1:46.50
16 0354 Midbrød Morten Helleland Il 1 5:28.22 2:05.10
17 0357 Myklebust Kristoffer   1 5:35.38 2:12.26
18 0345 Hodnebrog Kristoffer   1 5:37.32 2:14.20
19 0339 Bredal Mikal Vedå Conocophillips 2 5:43.27 2:20.15
20 0362 Vassbø Frithjof Bj. Krist. Ekst 1 5:45.16 2:22.04
21 0729 Kolnes Nils Henrik Stavanger Rokl. 1 5:47.52 2:24.40
22 0353 Linnerud Snorre   1 5:50.06 2:26.54
23 0356 Myklebust Bjørn Naustervi   1 5:50.07 2:26.55
24 2300 Endrerud Ole Erik ÅIL 1 5:59.04 2:35.52
25 2199 Svendal Stian Team Svendal 1 6:13.07 2:49.55
26 0343 Fotland Anders Kåre K og Mur 1 6:18.59 2:55.47
27 2036 Storhaug Lars Jøran Falkeid IL 1 6:40.20 3:17.08
28 0355 Mossige Henrik   1 6:49.05 3:25.53


33 påmeldte. 28 startet. 28 resultater.
M 19-20 år

 

 

Plass Start         Tid
1 1714 Bjelland Tor Harald Il Vindbjart 2 3:30.50  
2 0368 Espeland Tor Inge Dirdal Il 2 3:38.28 07.38
3 0374 Kalsås Tom Gjesdal Il 5 3:47.55 17.05
4 2106 Fenne Morten Brattebø Ingeniørservice 4 3:52.23 21.33
5 0367 Engseth Lars Conocophillips 2 3:57.49 26.59
6 2221 Svihus Rune   1 4:01.08 30.18
7 2194 Pedersen Torstein Il Hjelm 1 4:16.35 45.45
8 0365 Bjelland Tore Aarbakke Bil 1 4:22.30 51.40
9 2002 Gardøl Frank Albert Lyngdal Il 2 4:27.19 56.29
10 1718 Vegerstøl Anders Vegårdshei Il 1 4:31.37 1:00.47
11 0378 Tengesdal Stig   1 4:36.41 1:05.51
12 0381 Vinjerud Ivar Rosseland Bk 3 4:39.42 1:08.52
13 0380 Time Martin S. Bryne Fk 3 4:39.53 1:09.03
14 1980 Bjelland Espen Bjelland Ski 1 4:42.23 1:11.33
15 0375 Madland Simon Lundeneset V.sk 3 4:46.35 1:15.45
16 0369 Garpestad Geirmund Lye Skikl. 3 4:47.29 1:16.39
17 0377 Røiseland Eirik Knaben Il 2 4:48.50 1:18.00
18 0364 Andersen Kenneth Gjesdal Il 2 4:49.08 1:18.18
19 0376 Paulsen Alfred Maudal Sandnes Kommune 3 4:50.12 1:19.22
20 1968 Kjeldsen Tom Erik   1 4:57.16 1:26.26
21 0371 Haualand Per Idrett Grunnf S 1 5:01.34 1:30.44
22 0383 Østerberg Vidar   1 5:06.54 1:36.04
23 2204 Fauskanger Ingve Varhaug Il 4 5:12.15 1:41.25
24 2226 Gåsland Almar Bjerkreim Il 1 5:28.53 1:58.03
25 0370 Hamre Johan Kristian   2 5:30.03 1:59.13
26 2189 Nygaard Fredrik Sola Vidareg.skule 3 5:42.33 2:11.43
27 0373 Horve Svein Joar Gand Vidergåend 3 5:50.55 2:20.05
28 1716 Mauland Erik   1 6:05.46 2:34.56
29 2007 Nordmark Stein Kjetil Frøyland IL 1 6:32.02 3:01.12
30 2012 Østhus Kristoffer Sola Vgs 1 6:38.50 3:08.00
31 2052 Frøisland Nils Erik Sola Vgs 1 6:52.27 3:21.37
32 2321 Helland Magnus Bjerkreim krist. ekstrems 1 7:37.37 4:06.47
33 2128 Staben Jørgen Christian   1 8:18.52 4:48.02


39 påmeldte. 34 startet. 33 resultater.
M 21-25 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0405 Kringeland Åsmund Stegaberg Il 1 3:41.20  
2 0388 Bjørgo Eirik Team Kvelluren 4 3:46.38 05.18
3 0401 Helland Jon G. Bakke Bjerkreim Il 4 3:47.10 05.50
4 0395 Grønsund Jørgen Hetland Sport A 3 3:57.26 16.06
5 1724 Sandåker Håvard Sørild Fik 2 3:58.21 17.01
6 0415 Solberg Haakon Skeie Helleland Il 1 4:10.41 29.21
7 2288 Brandsdal Bjarte Otra Il 4 4:19.58 38.38
8 0418 Sveen Marius Stav Aftenblad 3 4:25.09 43.49
9 0387 Bjelland Hans Arne Aarbakke Bil 1 4:25.29 44.09
10 1722 Nygaard Øyvind Statoil Bil 1 4:26.00 44.40
11 0394 Grindland Ola Il Framsteg 7 4:26.48 45.28
12 2266 Hopland Vegar Tonstad Il 3 4:26.56 45.36
13 0423 Aarsland Tore Bryne Elektrisk 2 4:30.30 49.10
14 1719 Dale Kjetil   1 4:31.12 49.52
15 1723 Sandve Lars Oppedal   1 4:32.03 50.43
16 0420 Torp-Hansen Dag Seljord Il 1 4:32.20 51.00
17 2263 Homme Stian Knaben Il 2 4:32.41 51.21
18 2222 Tengesdal Tore Krikbø 3 4:33.01 51.41
19 0410 Roland Espen Studentkrik Ber 6 4:35.18 53.58
20 0389 Bohne Christian Mandal Turnf. 1 4:37.44 56.24
21 0409 Nordbø Fredrik Kjos-Hanss Arte Et Labore 2 4:45.54 1:04.34
22 1969 Gundersen Odd Atle   2 4:50.12 1:08.52
23 0406 Kvåle Erik Hægebostad Il 1 4:55.59 1:14.39
24 0384 Bakka Magnus Lunde Suldal Il 2 4:59.15 1:17.55
25 1725 Ulvshus Hallstein Il Imås 1 5:03.32 1:22.12
26 0385 Bakken Geir Ove Krik 1 5:04.06 1:22.46
27 2227 Helland Gudmund   2 5:08.13 1:26.53
28 2320 Paulsen Steinar   6 5:09.15 1:27.55
29 0393 Espedal Morten K. Fiskå If 5 5:11.13 1:29.53
30 1942 Kjeldsen Vidar   2 5:11.54 1:30.34
31 0403 Jølstad Odd Fredrik   1 5:14.34 1:33.14
32 0414 Skadsem Arnbjørn Gil Skjold Il 4 5:19.26 1:38.06
33 0391 Dorga Geir Inge   1 5:19.30 1:38.10
34 0422 Zachariassen Espen Arte Et Labore 2 5:25.56 1:44.36
35 2210 Loftheim Dan Inge   2 5:26.55 1:45.35
36 0399 Hegdal Jermund   1 5:27.02 1:45.42
37 2131 Haga Aleksander UIB 4 5:27.49 1:46.29
38 0421 Ubostad Kjetil Øvrebø Il 5 5:33.36 1:52.16
39 0386 Berentsen Geir Drage   1 5:38.16 1:56.56
40 0416 Stangeland Frode Aarbakke Bil 4 5:43.32 2:02.12
41 2065 Aadland Torbjørn   1 5:43.48 2:02.28
42 0407 Lohne Joar Søgne Skikl 1 5:44.12 2:02.52
43 0413 Sandanger Bjarne   1 5:46.07 2:04.47
44 0412 Rørtvedt Torbjørn Gurka Il 1 5:46.27 2:05.07
45 0408 Nedland Eivind   5 5:54.26 2:13.06
46 1988 Helland Børge Bj.kr.ekstremsp.f. 1 6:10.16 2:28.56
47 0396 Gulbrandsen Frank Haugen Gård 3 6:18.52 2:37.32
48 2251 Hansen Ronny   1 6:30.08 2:48.48
49 1943 Aniksdal Tormod   2 6:43.31 3:02.11
50 0411 Ruud Henrik J. Søgne Skikl 1 6:54.44 3:13.24
51 2063 Steen Gunnar   1 7:35.32 3:54.12
52 2250 Hestenes Steffan   1 8:21.59 4:40.39
Brutt 0402 Josdal Øyvind        
Brutt 0419 Svihus Arild Ais Bil 3    


63 påmeldte. 55 startet. 52 resultater.
M 26-30 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0494 Tønnessen Helge Kr.sand Roklubb 9 3:21.34  
2 0487 Tharaldsen Anders Petrol 1 3:26.21 04.47
3 2167 Bråtveit Magnar   8 3:37.49 16.15
4 0436 Fosså Stian Tine Sola 10 3:40.56 19.22
5 0500 Østhus Jon Håkon Dirdal Il 9 3:42.06 20.32
6 0446 Houge-Thiis Aage Møllehagen Skol 3 3:44.12 22.38
7 0449 Ims Terje Rpil 3 3:44.58 23.24
8 0475 Sinnes John-Ove Sirdal Skilag 7 3:46.11 24.37
9 0481 Solheim Espen Fløy Il 1 3:48.52 27.18
10 1738 Seland Kurt Modum O-Lag 3 3:51.06 29.32
11 0470 Omdal Ole Martin Il Vindbjart 1 3:51.07 29.33
12 2281 Svela Gjøran Bjerkreim Il 1 3:53.58 32.24
13 1940 Bakken Yngvar Iveland Il 5 3:57.49 36.15
14 2310 Spieler Thomas Kuholmen skiklubb 3 3:58.46 37.12
15 0478 Skaar Jan Håkon Moi Il 9 4:08.00 46.26
16 0495 Ueland Øyvind Heskestad Il 9 4:08.05 46.31
17 1726 Bjerke Lars Martin   1 4:09.02 47.28
18 0498 Varhaug Gunstein Varhaug Il 2 4:09.31 47.57
19 0492 Torp Christian Smestad   1 4:09.48 48.14
20 0425 Andersen Frank Kristiansand Ro 1 4:12.46 51.12
20 0434 Feed Georg   1 4:12.46 51.12
22 0482 Songe Harald   1 4:15.01 53.27
23 0443 Hetland Thomas Helleland Il 2 4:16.05 54.31
24 1728 Brekken Carlo Block Wathne As 4 4:16.59 55.25
25 0484 Svendsen Torbjørn Nr. 1 1 4:20.32 58.58
26 0451 Jacobsen Even Onkel Design Bil 5 4:23.43 1:02.09
27 0479 Slettebø Morten Rogaland Plitid 8 4:26.12 1:04.38
28 2025 Remkes Tim Randesund Fysiot. 1 4:26.24 1:04.50
29 0440 Hauge Erling Olai Sandnes Il 7 4:26.28 1:04.54
30 2066 Thygesen Einar Umoe Mandal Bil 1 4:28.55 1:07.21
31 0489 Tobiassen Rune   1 4:29.58 1:08.24
32 0431 Egedahl Erik Nr. 1 3 4:30.38 1:09.04
33 0502 Aasen Tor Anders   1 4:34.21 1:12.47
34 0438 Granli Audun   3 4:35.30 1:13.56
35 0441 Haugen Vidar Gjesp 7 4:37.04 1:15.30
36 0444 Hjørnevik Asbjørn Dirdal Il 1 4:41.01 1:19.27
37 0488 Tjensvoll Lenart Varhaug Il 1 4:42.29 1:20.55
38 1741 Aarrestad Rolv Erik   1 4:42.53 1:21.19
39 2031 Espedal Sigurd   1 4:43.42 1:22.08
40 1737 Ramsland Per Kristian   1 4:45.52 1:24.18
41 0460 Mathisen Øistein Teknisk Bureau 1 4:46.08 1:24.34
42 2091 Harr Gunnar Roxar 10 4:48.24 1:26.50
43 2107 Tveit Olav   1 4:48.29 1:26.55
44 1731 Espedal Tommy   1 4:49.10 1:27.36
45 2104 Wilberg Tore Ge Money Bank 1 4:50.09 1:28.35
46 0430 Byberg Jan Georg Sr-Bank Bil 1 4:51.34 1:30.00
47 1742 Aarsland Ovar Vetco Gray Norw 1 4:51.48 1:30.14
48 1732 Hansen Torbjørn Leif   1 4:55.26 1:33.52
49 0591 Olsen Helge Fløy Il 2 4:59.39 1:38.05
50 0473 Reigstad Morten T. Stangeland 2 5:02.00 1:40.26
51 1727 Bjorå Gisle Stil Uis 1 5:03.20 1:41.46
52 1733 Kverme Håkon   2 5:04.16 1:42.42
53 0469 Olsen Anders Sandal Fløy Il 3 5:04.37 1:43.03
54 2267 Ousdal Øyvind Tonstad Il 1 5:06.27 1:44.53
55 2220 Gundersen Kenneth   1 5:08.37 1:47.03
56 0461 Mikaelsen Kjell Roger Låmiboys 10 5:09.14 1:47.40
57 1740 Tjemsland Morten Varhaug Il 5 5:11.56 1:50.22
58 0490 Todnem Torbjørn   1 5:13.27 1:51.53
59 0452 Jonsson Jone Dalane Sk 1 5:15.08 1:53.34
60 2164 Næss Børge Midtun IL 1 5:16.52 1:55.18
61 1739 Sleveland Geir Sølve Hebn Helleland Il 1 5:19.07 1:57.33
62 0496 Undem Fredrik Exact Eiendomsm 1 5:19.39 1:58.05
63 2101 Breland Ole Martin   1 5:21.00 1:59.26
64 0439 Gunnarsson Vidar   4 5:22.00 2:00.26
65 0442 Henricsen Martin Sr-Bank Bil 1 5:24.02 2:02.28
66 0493 Tveit Trond Kleiberg Rosseland Bk 1 5:24.47 2:03.13
67 0457 Laupland Tor Arve Krik 1 5:25.47 2:04.13
68 0480 Slettebø Njål Gunnar   7 5:28.38 2:07.04
69 2297 Haugen Kim Asbjørn   1 5:29.39 2:08.05
70 0429 Bjelland Roald   2 5:30.43 2:09.09
71 0468 Olsen Anders Gabbas 1 5:31.48 2:10.14
72 1736 Mørlanf Per Christian   1 5:33.45 2:12.11
73 0464 Myhre Michael R. Exact Eiendomsm 1 5:34.15 2:12.41
74 2039 Remme Trond Halliburten Bil 1 5:36.27 2:14.53
75 0497 Urdal Kay Helleland Il 10 5:38.21 2:16.47
76 1734 Kyrvestad Kristian Valle Il 2 5:42.30 2:20.56
77 0463 Moy Raymond Voc 3 5:42.43 2:21.09
78 0445 Holta Thor Magne   2 5:46.56 2:25.22
79 0450 Jacobsen Christian Sr-Bank Bil 9 5:49.14 2:27.40
80 0466 Nesse Thomas Statoil Bil 1 5:49.20 2:27.46
81 0471 Pedersen Stein   1 5:49.40 2:28.06
82 0453 Kjellevik Frode   1 5:55.36 2:34.02
83 0448 Høivik Jonas Førre Stil-Uis 1 6:03.39 2:42.05
84 2195 Rossavik Trond   1 6:04.35 2:43.01
85 0476 Sirekrog Geir Helge Dirdal Il 2 6:12.17 2:50.43
86 0474 Rettedal Arve Procon Bil 1 6:12.57 2:51.23
87 0456 Lande Thomas   1 6:13.50 2:52.16
88 1729 Edvardsen Atle   1 6:14.09 2:52.35
89 0428 Bill Rune Block Berge Byg 1 6:21.30 2:59.56
90 2289 Espegren Kristian   2 6:21.38 3:00.04
91 0454 Knudsen Erik   3 6:23.53 3:02.19
92 0426 Anthonsen Roger   4 6:31.16 3:09.42
93 0459 Lindhom Andreas   2 6:31.45 3:10.11
94 0486 Sælør Roy   1 6:31.46 3:10.12
95 0472 Ramsland Gunnar Halliklubben 1 6:31.54 3:10.20
96 0483 Steinbru Kåre Solo Steinbru 3 6:58.40 3:37.06
97 1951 Staalesen Jone Steenstrup Stordrange 1 7:42.19 4:20.45
98 0435 Fosse Nils Rosseland Bk 1 7:52.07 4:30.33
99 0447 Husvæg Christer Sr-Bank Bil 1 8:06.58 4:45.24
100 0499 Verweij Jochem Acergy Norway 1 8:33.21 5:11.47
Brutt 0437 Gram Øystein Felleskjøpet Bi      
Brutt 0491 Toft Kristian Acergy Norway      
Brutt 2088 Andreassen Tormod        


117 påmeldte. 103 startet. 100 resultater.
M 31-35 år

 

 

Plass Start         Tid
1 2055 Hjelmen Bjarte Krokhøl IL 4 3:32.20  
2 0509 Berg Kjell Øyvind Sør-Fron Il 7 3:40.02 07.42
3 0523 Engen Arne Sandnes Kommune 8 3:40.30 08.10
4 0597 Paulsen Jan Tore Bjerkreim Il 5 3:44.28 12.08
5 0586 Nessa Jan   3 3:45.01 12.41
6 1760 Nedrebø Bjørn Steinar Sandnes Il 1 3:46.41 14.21
7 2188 Hetland Sveinung Klepp Sparebank 4 3:48.13 15.53
8 0553 Johannessen Fredrik   1 3:49.10 16.50
9 1976 Sunde Oddgeir   4 3:50.33 18.13
10 2122 Gautestad Arnt Tore Otra Il 6 3:51.21 19.01
11 0532 Gjelsvik Einar   2 3:51.26 19.06
12 0571 Kvinen Stian Helleland Il 5 3:51.33 19.13
13 0576 Lervik Oddgeir   6 3:52.25 20.05
14 0535 Grevsen Tommy Tveit Il 1 3:54.55 22.35
15 0572 Kvæven Gaute Sirdal Skilag 9 3:55.38 23.18
16 0628 Trydal Trond Morgan Bykle Il 3 3:57.43 25.23
17 0583 Myhre Andreas Agder Energi Bi 2 3:57.50 25.30
18 0587 Nilsen Ingve Gyland Il 16 3:58.20 26.00
19 0594 Omlid Karl Thomas Sirdal Skilag 6 4:00.31 28.11
20 0635 Vestøl Bjørnar   1 4:01.07 28.47
21 1766 Tøndevoldshagen Jon Umoe Mandal Bil 2 4:04.33 32.13
22 1750 Flaten Arild Vegårdshei Il 1 4:05.07 32.47
23 0565 Kristensen Kenneth Knaben Il 14 4:05.32 33.12
24 2112 Tonstad Hans Marius Tonstad Il 4 4:05.38 33.18
25 0603 Riska Richard Sandnes Kommune 6 4:12.10 39.50
26 1744 Andreassen Trym Vidmyr Ski 1 4:12.59 40.39
27 0514 Borsheim Jørn-Atle Petoro Aktiv 5 4:13.25 41.05
28 0568 Kvalbein Egil Ge Money Bank 3 4:14.10 41.50
29 0607 Sandal Frode Sr-Bank Bil 5 4:14.35 42.15
30 0582 Michaelsen Terje Gjesdal Kommune 8 4:16.25 44.05
31 0562 Kleveland Erling   6 4:18.52 46.32
32 2027 Steinsland Egil Sportscup 2 4:21.48 49.28
33 0596 Palucha Jan Vidar   6 4:24.50 52.30
34 0538 Hamre Helge Shell Bil 2 4:25.35 53.15
35 0507 Bakken Jarle Søgne Skikl 1 4:25.45 53.25
36 0541 Haugen Ted Gunnar Otra Il 1 4:25.59 53.39
37 0592 Omdal Bjørn Arild Lyse Bil 9 4:26.42 54.22
38 1769 Vestberg Kenneth   3 4:26.50 54.30
39 0561 Kleppa Knut Sveinung Hjelmeland Il 5 4:28.08 55.48
40 0585 Nesheim Arne   2 4:28.21 56.01
41 0610 Skregelid Sigve Tonstad Il 15 4:28.27 56.07
42 1743 Abusdal Ole Tom Securitas Bil 5 4:28.57 56.37
43 0593 Omdal Egil Egersund Skif 8 4:29.09 56.49
44 0526 Espedal Terje Espedal Il 6 4:30.10 57.50
45 2001 Ramfjord Ottar   2 4:30.12 57.52
46 0503 Aksland Tor Gunnar Statoil Bil 6 4:30.20 58.00
47 0545 Heradstveit Ørjan Skanem Bil 10 4:31.17 58.57
48 0513 Bjerkreim Sigmund Gjesdal Kommune 7 4:31.58 59.38
49 0530 Frøyland Ivar   17 4:33.41 1:01.21
50 0547 Husveg Jostein Varhaug Il 2 4:33.59 1:01.39
51 0516 Bruun Yngve Bye Brannv. Sør Rog 3 4:35.37 1:03.17
52 2166 Nygård Ole Kristian Sport 1 5 4:37.41 1:05.21
53 0604 Rogstad Jan Arne Dsk 5 4:38.16 1:05.56
54 0504 Andersen Rune Krik 1 4:39.05 1:06.45
55 0552 Johannesen Knut   11 4:39.53 1:07.33
56 0540 Haugen Bjørn Tore Sirdal Skilag 13 4:40.38 1:08.18
57 1973 Gundersen Jostein   1 4:40.45 1:08.25
58 0598 Pedersen Lars Sparebanken Sør 1 4:40.47 1:08.27
59 0554 Johnsen Eirik Sandnes Sp.bil 5 4:40.52 1:08.32
60 2058 Vogstad Klaus Agder Energi Bil 1 4:41.28 1:09.08
61 0506 Ausel Olav   1 4:41.44 1:09.24
62 0536 Grude Bjørn Kåre Helleland Il 13 4:41.58 1:09.38
63 0611 Skår Vidar   3 4:43.38 1:11.18
64 0563 Knutsen Bjørn Il Gneist 1 4:44.32 1:12.12
65 0599 Pedersen Stian Søgne Skikl 8 4:44.41 1:12.21
66 1746 Edvardsen Espen Greipstad Il 1 4:47.21 1:15.01
67 0522 Engelsvoll Ragnvald Nærbø Il 9 4:47.55 1:15.35
68 0539 Hansen Håvard Bremset Bp 1 4:48.24 1:16.04
69 2293 Fevang Espen Sus Bil 2 4:49.00 1:16.40
70 1953 Svanes Erik   3 4:50.12 1:17.52
71 1748 Eikum Thomas Schanke Gjesdal Kommune 7 4:50.27 1:18.07
72 2311 Heier Pål Bjelland Jaktlag 1 4:50.36 1:18.16
73 0637 Våga Hans Marius Lærernes Bil 3 4:50.40 1:18.20
74 1768 Velle Vidar Solås Høvdingen Il 1 4:51.53 1:19.33
75 0579 Løyning Ståle Alexander Nsi As 1 4:52.32 1:20.12
76 1765 Torkildsen Robert Flekkerøy Brett 1 4:53.03 1:20.43
77 0521 Eggebø Alf Kåre Dirdal Il 9 4:54.16 1:21.56
78 1752 Heggestad Jørn Kurer Fk 2 4:55.15 1:22.55
79 1998 Fjermeros Ivar   2 4:57.03 1:24.43
80 2304 Flottorp Asle Ventelo 3 5:01.15 1:28.55
81 0550 Jahnsson Kurt   1 5:02.01 1:29.41
82 0626 Torgersen Rolf Arne Kvs 1 5:05.35 1:33.15
83 1758 Markussen Viggo Vennesla M. Spo 1 5:07.04 1:34.44
84 0569 Kvalsund Tor-Martin Aktiv 3 5:07.18 1:34.58
85 1747 Egeland Rune Block Wathne As 1 5:09.06 1:36.46
86 0642 Østervold Ørjan Langeneskilen S 3 5:10.44 1:38.24
87 2275 Myhre Geir Egil Sirdal IL 2 5:11.07 1:38.47
88 0524 Erlandsen Jostein Statoil Bil 1 5:11.10 1:38.50
89 1771 Aas Terje Søgne Skikl 2 5:11.42 1:39.22
90 0606 Samuelsen Morten Mil 3 5:12.51 1:40.31
91 2159 Heien Ingvar Gjesdal Kommune 8 5:13.50 1:41.30
92 0639 Weibell Atle   1 5:14.53 1:42.33
93 0638 Vårlid Jostein Lyse Bil 4 5:15.05 1:42.45
94 0559 Kjetilstad Bjarne Team Kjetilstad 7 5:15.37 1:43.17
95 0614 Stordrange Jan Kristian Flekkefjord Ski 2 5:18.12 1:45.52
96 2256 Bjelland Asbjørn Årbakke 2 5:18.17 1:45.57
97 1753 Hildebrandt Arve Aqua Vitae 1 5:19.50 1:47.30
98 0621 Tjorteland Trond   1 5:20.01 1:47.41
99 2090 Tjøm Petter Ventelo 4 5:20.37 1:48.17
100 1755 Karlsen Erik A. M. As Ryfylke Trel 1 5:20.38 1:48.18
101 0505 Asbjørnsen Olaf Egersund Ok 1 5:21.11 1:48.51
102 2171 Jomås Jacob Sirdal IL 1 5:22.16 1:49.56
103 0574 Larsen Sverre   1 5:22.25 1:50.05
104 1756 Korneliussen Jan Mekonomen Stav 1 5:23.55 1:51.35
105 0616 Støle Tom Arild Kvås Il 5 5:24.07 1:51.47
106 1751 Gundersen Sindre   1 5:24.41 1:52.21
107 0510 Berntsen Bernt Nærbø Il 5 5:25.58 1:53.38
108 0517 Bø Olav Kåre Valle Il 1 5:26.49 1:54.29
109 1937 Harstad Bjørn Valle Il 1 5:28.05 1:55.45
110 0581 Michaelsen Ottar Michael   2 5:28.14 1:55.54
111 0542 Haugstad Kim Jarle   2 5:28.26 1:56.06
112 0515 Breimoen Geir Ole   1 5:28.36 1:56.16
113 0546 Hodne Kjetil   1 5:29.25 1:57.05
114 1759 Mortensen-Brekke Bård Grane Ik 1 5:29.37 1:57.17
115 0548 Høksaas Svein   8 5:29.38 1:57.18
116 0564 Knutsen Steinar Hia Bil 1 5:30.25 1:58.05
117 0601 Rege Geir   4 5:30.50 1:58.30
118 0605 Rogstad Kolbjørn Helleland Il 1 5:31.15 1:58.55
119 2206 Hetland Rasmus Arbeidskaren 1 5:31.51 1:59.31
120 0508 Barka Raymond   2 5:32.27 2:00.07
121 0578 Lund Ole Martin Stav Aftenblad 1 5:32.41 2:00.21
122 1945 Aadnevig Asbjørn Nilsen Fløy Il 1 5:33.22 2:01.02
123 0632 Vagle Arne Fabricom Bil 1 5:33.48 2:01.28
124 0577 Lund Arnt Gunnar   1 5:34.04 2:01.44
125 2287 Grøvan Frode   1 5:34.05 2:01.45
126 0533 Grant Dougal As Norske Shell 1 5:34.18 2:01.58
127 1767 Vadset Pål Ove   2 5:35.13 2:02.53
128 2193 Nilsen Geir   1 5:36.26 2:04.06
129 0620 Thomassen Magnus   1 5:39.14 2:06.54
130 2110 Salte Rune Nærbø Il 10 5:40.44 2:08.24
131 0631 Urdal Knut Olav Titania Bil 5 5:43.00 2:10.40
132 0609 Schou-Nilsen Espen A.   1 5:45.23 2:13.03
133 0518 Clementz Christoffer Aas   1 5:45.31 2:13.11
134 0528 Fjelde Odd Einar   2 5:47.29 2:15.09
135 0558 Jørgensen Jørgen   1 5:48.48 2:16.28
136 2010 Holteberg Trond Olaf   1 5:49.13 2:16.53
137 0602 Reinertsen Inge Sr-Bank Bil 1 5:50.55 2:18.35
138 0633 Varhaug Erik   1 5:51.18 2:18.58
139 0566 Kristoffersen Hans Turrennklubben 4 5:53.39 2:21.19
140 0629 Tønnessen Roald Søgne Skikl 4 5:58.03 2:25.43
141 0588 Oddsen Rune Block Berge Byg 1 5:59.55 2:27.35
142 0589 Oftedal Normann Sandnes Sp.bil 3 6:03.19 2:30.59
143 1983 Lundegaard Kjell Farsund Il 2 6:03.35 2:31.15
144 0069 Vatland Morten Dnb Nor 1 6:03.40 2:31.20
145 0537 Hadland Trond Egersund Ok 3 6:07.37 2:35.17
146 0595 Oppedal Anders   6 6:07.42 2:35.22
147 0529 Foss Geir Kvås Il 5 6:08.51 2:36.31
148 0570 Kvamme Øystein Magnus   1 6:15.16 2:42.56
149 0619 Tengesdal Tom Erik Perrongen Rør 1 6:20.01 2:47.41
150 0612 Stangeland Frode   3 6:24.16 2:51.56
151 0527 Espeland Runar Acergy Norway 1 6:24.19 2:51.59
152 2191 Idland Asle Auto 2000 1 6:27.59 2:55.39
153 1762 Premak Terje Vennesla Kommun 1 6:32.26 3:00.06
154 0549 Idland Sigve Block Berge Byg 2 6:34.25 3:02.05
155 2200 Bakke Arne Hylestad Snøskuterklubb 2 6:52.03 3:19.43
156 1764 Tjemsland Bjørn Privat 1 6:53.36 3:21.16
157 0641 Ølberg Kjetil   1 7:03.29 3:31.09
158 1749 Ekra Bent   1 7:12.23 3:40.03
159 0627 Torsøe Vidar Sandnes Sp.bil 2 7:13.21 3:41.01
160 2196 Braut Jo   1 7:13.40 3:41.20
161 0534 Gravdal Hans Kristian Lyse Bil 1 7:29.38 3:57.18
162 2216 Vikøren Geir Olav   1 7:32.17 3:59.57
163 2184 Opstad Johnny   1 7:46.12 4:13.52
164 0520 Edland Kjell Inge   3 7:46.44 4:14.24
165 0557 Jørgensen Fredrik Sr-Bank Bil 1 7:56.48 4:24.28
166 0636 Vintland Kurt   1 8:09.19 4:36.59
167 0551 Jensen Kjetil Amdal Il 1 8:13.33 4:41.13
168 0622 Tollefsen Terje Rysstad   1 8:13.57 4:41.37
169 1754 Holen Reidar Weatherford Nor 1 8:22.32 4:50.12
170 1745 Bergene Frode   1 8:22.33 4:50.13
Brutt 0573 Larsen Alfred        


189 påmeldte. 173 startet. 170 resultater.
M 36-40 år

 

 

Plass Start         Tid
1 1810 Wiberg Sigurd Otra Il 7 3:10.20  
2 0808 Taugbøl Knut Statoil Bil 11 3:28.22 18.02
3 0704 Helgø Johan A. Smedsvig Heitma 1 3:29.59 19.39
4 1946 Sines Helge Vegårdshei Il 3 3:33.08 22.48
5 1780 Heier Eivind   7 3:33.31 23.11
6 1776 Fredriksen Terje Elkem Bil 1 3:34.05 23.45
7 0731 Koppang Bård I. Price Waterhous 7 3:34.43 24.23
8 0671 Flå Jostein   6 3:37.33 27.13
9 0714 Jekteberg Robert Bykle Il 11 3:38.41 28.21
10 2294 Robstad Olav Otra Il 8 3:43.29 33.09
11 0665 Espedal Skjalg Bjerkreim Il 11 3:43.56 33.36
12 0698 Hasseldal Anders Otra Il 7 3:45.00 34.40
13 0658 Bø Hans Lyse Bil 18 3:47.03 36.43
14 0666 Falkeid Morten Sus Bil 11 3:48.56 38.36
15 2082 Birkeland Olav N Birkeland IL 9 3:49.50 39.30
16 0690 Gundersen Alf Tore Agder Energi Bi 6 3:51.28 41.08
17 2149 Krossbakken Aslak Vinje IL 1 3:51.48 41.28
18 0762 Paulsen Knut Erik Valle Il 10 3:52.34 42.14
19 0746 Moe Eivind Andre Bykle Il 12 3:53.03 42.43
20 2278 Vea Svein Arne Ge Healthcare 6 3:53.31 43.11
21 0738 Larsen Jan-Erik Allianse Bil 4 3:55.14 44.54
22 0739 Larssen Terl Statoil Bil 1 3:55.37 45.17
23 0674 Fossfjell Arne Gjesdal Il 3 3:56.17 45.57
24 0778 Rye Birger Statoil Bil 2 3:57.16 46.56
25 0710 Hodnemyr Helge Vindbjart Ski 2 3:59.57 49.37
26 0828 Østerhus Aksel Mil 11 4:00.22 50.02
27 0767 Refsland Espen Kverneland Ski 9 4:00.27 50.07
28 1808 Vestøl Nils John Posten Bil 1 4:02.41 52.21
29 0645 Avlesbug Per Vidar Statoil Bil 4 4:03.27 53.07
30 0672 Forgard Frode Åseral Il 11 4:04.41 54.21
31 1785 Johannessen Lars Kyrre Applica Bil 4 4:04.49 54.29
32 0650 Birkeland Glenn Tore Flekkefjord Ele 13 4:05.36 55.16
33 0811 Tjessheim Klaus Gjesdal Il 2 4:05.47 55.27
34 0663 Egeland Terje Moi Il 3 4:06.25 56.05
35 2072 Åmdal Tor Agder Energi Bil 2 4:07.00 56.40
36 0781 Samlanes Jan Tore Statoil Bil 4 4:07.37 57.17
37 0785 Serch Hansen Bjørn Acergy Norway 4 4:07.59 57.39
38 0735 Kvåle Terje Eikenil 4 4:11.49 1:01.29
39 1809 Wehus Geir Huntonit 7 4:12.03 1:01.43
40 0773 Ribe Tor Helge Dyreparken 4 4:12.07 1:01.47
41 1798 Rosseland Tom Egil Maritime Bil 2 4:12.28 1:02.08
42 0711 Jakobsen Rolf Anleggsvirksomh 1 4:13.25 1:03.05
43 0793 Solhaug Pål   1 4:14.11 1:03.51
44 2073 Lund Vegard Laerdal Medical 3 4:14.12 1:03.52
45 0668 Farstad Jan Roger Knaben Il 5 4:14.57 1:04.37
46 0649 Birkeland Geir Hægebostad Il 4 4:15.08 1:04.48
47 0686 Greibesland Terje Otra Il 13 4:15.25 1:05.05
48 1796 Pedersen Petter Andreas Farsund Svømmek 3 4:17.53 1:07.33
49 0753 Nicolaysen John Ålgård Fysioter 3 4:18.07 1:07.47
50 2083 Svaland Tor Kjetil Scanflex 6 4:18.56 1:08.36
51 0787 Skjæveland John Børge Figgjo Il 13 4:19.03 1:08.43
52 0760 Ommundsen Steinar Vetco Gray Norw 11 4:20.21 1:10.01
53 0679 Gill Tore Marnardal Il 9 4:21.35 1:11.15
54 0701 Heiland Helge Fjotland Il 8 4:21.57 1:11.37
55 0794 Solheim Lars Petter Solheim Langdis 3 4:22.12 1:11.52
56 2026 Høyåsen Jostein Sportscup 2 4:23.44 1:13.24
57 0680 Giverhaug Ståle Søgne Skikl 1 4:24.55 1:14.35
58 0825 Ødegaard Håvard Rogaland Friluf 3 4:24.59 1:14.39
59 1803 Skuggedal Rune Elkem Bil 1 4:25.53 1:15.33
60 0702 Helgeland Lars Ganddal Il 18 4:26.15 1:15.55
61 0754 Nilsen Geir T. Statoil Bil 6 4:27.15 1:16.55
62 0697 Harbo Rune Gyland Il 5 4:27.17 1:16.57
63 0653 Bomo Stein Fylkesmannen Ro 1 4:27.41 1:17.21
64 0777 Rothschild Larry Ica Arendal 5 4:28.06 1:17.46
65 0651 Bjerke Ole Christian Flekkefjord Kaj 4 4:28.39 1:18.19
66 0769 Refsnes Odin Åseral Il 8 4:33.18 1:22.58
67 1790 Løvdal Trond Songe Sk 3 4:33.35 1:23.15
68 0662 Egeland Eivind Interoptik Homm 1 4:33.48 1:23.28
69 0831 Aamodt Lars Vassbotn Søgne Skikl 2 4:34.01 1:23.41
70 0805 Svendsen Jakk Vidar Utsikten Vel 2 4:34.32 1:24.12
71 0830 Ågedal Reidar Grindheim Il 1 4:35.04 1:24.44
72 2071 Frøystein Oddmund Vest-Agder fylkesk. 1 4:35.28 1:25.08
73 1978 Hodnesdal Dag Arthun Statens kartverk Bil 1 4:36.40 1:26.20
74 0715 Jensen Sven Olav Gjesdal Il 2 4:36.43 1:26.23
75 1784 Høgberg Rune   1 4:37.04 1:26.44
76 0708 Hinna Johnny Belltech Comput 4 4:39.55 1:29.35
77 0656 Byremo Gunleiv Sørlandet Sykeh 4 4:40.42 1:30.22
78 1772 Birkeland Bjørn Scanmatic As 6 4:40.48 1:30.28
79 0664 Ekeland Sigve Lyse Bil 4 4:42.04 1:31.44
80 0724 Kluge Roald Bogafjell Il 4 4:42.06 1:31.46
81 2024 Eikeland Ivar Sportscup 2 4:42.20 1:32.00
82 0779 Rød Karl-Berge Mesta 3 4:42.26 1:32.06
83 0699 Heggheim Jon Tjensvoll Fk 8 4:43.10 1:32.50
84 0743 Lund Kjell Morisbak Statoil Bil 1 4:43.56 1:33.36
85 0806 Svensen Bjørn   15 4:44.35 1:34.15
86 0721 Karlsen Morten   6 4:45.45 1:35.25
87 0673 Fossan Stian   1 4:46.10 1:35.50
88 0682 Gjerde Tarald Statoil Bil 3 4:48.28 1:38.08
89 0750 Myran Trond Søgne Il 1 4:49.00 1:38.40
90 0723 Kile Steinar Multiconsult 4 4:50.02 1:39.42
91 0788 Skjørestad Kurt Fabricom Bil 9 4:50.56 1:40.36
92 0820 Veland Stig Tore Aetat 8 4:51.13 1:40.53
93 1783 Hovda Hallvard Skigruppa Skret 8 4:51.58 1:41.38
94 0722 Karlsen Odd Ivar Eni Norge 3 4:52.02 1:41.42
95 0763 Pedersen Kjell Tore Midtbygden Il 1 4:53.24 1:43.04
96 0751 Mørch Tomas Petrol 8 4:56.16 1:45.56
97 0730 Kongsvik Ståle Lindesnes Trekk 6 4:58.36 1:48.16
98 0744 Lura Kurt Egil T. Stangeland 9 4:59.06 1:48.46
99 2109 Hagli Atle Sandnes sp.bank 5 5:00.06 1:49.46
100 0727 Knutsen Inge   1 5:00.37 1:50.17
101 1965 Skaiaa Kent Falconbridge 2 5:01.03 1:50.43
102 2255 Øy Geir   1 5:01.45 1:51.25
103 0765 Pettersen Roald Søgne Skikl 2 5:02.12 1:51.52
104 0747 Morsund Gunnar Dirdal Il 10 5:03.23 1:53.03
105 1792 Mykland Are   3 5:04.14 1:53.54
106 0728 Knutsen Rolf Inge Sandnes Sp.bil 3 5:04.57 1:54.37
107 0647 Belbo Lars Statoil Bil 4 5:05.07 1:54.47
108 2146 Sirekrok Torbjørn   12 5:05.38 1:55.18
109 0776 Rosenvold Inge Start 1 5:06.20 1:56.00
110 2030 Aas-Lyngby Olav Vennesla kommune 4 5:06.24 1:56.04
111 0771 Reitan Torgrim Statoil Bil 9 5:07.11 1:56.51
112 1802 Skeie Jan Egil   1 5:08.06 1:57.46
113 1781 Hellesmark Jan Inge Technor Asa 2 5:09.14 1:58.54
114 0759 Omlid Espen Sirdal Skilag 5 5:09.22 1:59.02
115 1811 Wulff Christian Ck Sør 1 5:09.26 1:59.06
116 1782 Hilde Asbjørn Agder Energi Bi 1 5:11.12 2:00.52
117 0833 Aasemoen Arve Tonstad Il 2 5:11.44 2:01.24
118 0783 Seland Thor Magne Seland Optikk B 1 5:12.17 2:01.57
119 0644 Augland Nils Tore Agder Energi Bi 1 5:13.28 2:03.08
120 2121 Østerhus Jan Gunnar Otra Il 1 5:13.41 2:03.21
121 0691 Gundersen Svein Helge Statoil Bil 6 5:19.21 2:09.01
122 0804 Sunde Trond Egil   1 5:20.27 2:10.07
123 0689 Gulbrandsen Bjørn Gk-Sport 8 5:21.10 2:10.50
124 0669 Fattnes Oddvar Peak Well Solut 2 5:21.23 2:11.03
125 1777 Griffin Tim Bp 1 5:21.40 2:11.20
126 1594 Nytræ Øystein Statoil Bil 3 5:22.02 2:11.42
127 2254 Dolmen Andreas Falconbridge 1 5:22.41 2:12.21
128 0675 Frafjord Arne Dirdal Il 4 5:23.37 2:13.17
129 0822 Voilås Tobby Sr-Bank Bil 1 5:24.34 2:14.14
130 2176 Ellingsen Pål NITH bedr.IL 1 5:25.40 2:15.20
131 0824 Wiggen Kai Morten Ewos Innovation 1 5:26.00 2:15.40
132 1788 Lia Paul Erling   1 5:26.14 2:15.54
133 1787 Leirflåt Gjermund Norst One Tau 1 5:27.06 2:16.46
134 0826 Øglænd Per Ove   1 5:27.53 2:17.33
135 0736 Kydland Terje Varhaug Il 1 5:29.10 2:18.50
136 0657 Bystøl Reidar T. Stangeland 1 5:29.17 2:18.57
137 0712 Jakobsen Rune Aktiv 9 5:30.02 2:19.42
138 0790 Skuland Svein Tveit Il 1 5:30.40 2:20.20
139 0768 Refsland Torbjørn Sschlumberger B 4 5:30.48 2:20.28
140 0718 Jomaas Fredrik   1 5:30.56 2:20.36
141 0832 Aase Kjell Magne Falck Norge As 1 5:32.23 2:22.03
142 0821 Vistnes Arnt Helge Lyse Bil 11 5:32.30 2:22.10
143 0670 Fauske Terje Orcus 10 5:33.12 2:22.52
144 1806 Vartdal Erling Multiconsult 1 5:34.11 2:23.51
145 1778 Hansen Hugo Andre Rønning Elektro 10 5:34.23 2:24.03
146 0795 Soma Tom   1 5:35.00 2:24.40
147 2163 Kleven Roar Årdal Mekaniske 2 5:35.57 2:25.37
148 0700 Hegre Roy Sirdal Skilag 17 5:36.13 2:25.53
149 1773 Bjorland Reimund Åna Bil 1 5:37.17 2:26.57
150 0717 Johannesen Bjørnar Sus Bil 3 5:38.04 2:27.44
151 0812 Tunge Geir Helge Posten Bil 2 5:38.09 2:27.49
152 0726 Klungtveit Jonny   1 5:39.22 2:29.02
153 0725 Klungland Tore   1 5:39.23 2:29.03
154 2046 Bjørkheim Børge Scchlumberger 2 5:39.28 2:29.08
155 1775 Flatebø Rune   4 5:40.18 2:29.58
156 0755 Njærheim Ole Petoro Aktiv 2 5:44.02 2:33.42
157 0813 Tunge Henning Norsea Bil 2 5:44.41 2:34.21
158 2187 Træland Jan Halvard   1 5:45.10 2:34.50
159 2015 Vestrheim Tom Erik Adv.firm.Vestrheim 2 5:45.40 2:35.20
160 2201 Erland Bernt Proff partner stav. 1 5:45.57 2:35.37
161 0799 Stava John Block Berge Byg 2 5:46.07 2:35.47
162 1793 Nygaard Oddmund   1 5:46.42 2:36.22
163 0780 Salte Arild Magne Block Berge Byg 2 5:47.06 2:36.46
164 0797 Stangborli Gaute Sandnes Kommune 3 5:47.51 2:37.31
165 0789 Skogesal Øystein   1 5:50.27 2:40.07
166 0801 Stræte Odd Kjetil   3 5:51.28 2:41.08
167 0802 Støle-Hansen Arne Sparebank1 Sr-B 1 5:52.29 2:42.09
168 0732 Kristiansen Ingve Nor Sea 4 5:53.31 2:43.11
169 0659 Bøe Gordon   1 5:53.32 2:43.12
170 1801 Sivertsen Gunnar Mekonomen Stav 1 5:53.51 2:43.31
171 0792 Soggemoen Robert Felleskjøpet Bi 2 5:58.28 2:48.08
172 0733 Krokedal Geir Sigve Skanska Bil 4 5:58.31 2:48.11
173 1779 Haugsdal Helge Hydro 1 5:59.15 2:48.55
174 0818 Vatland Ove Furmanitea/s 1 6:00.21 2:50.01
175 2162 Bjørheim Gaute Mil 2 6:01.46 2:51.26
176 1797 Ranneberg-Nilsen Arne   2 6:02.19 2:51.59
177 2312 Mosby Jostein Saint Gobain 1 6:05.02 2:54.42
178 1789 Lønø Bjørn Tobiassen Gk Sport 1 6:05.33 2:55.13
179 0696 Hansen Åge Johannes   1 6:05.51 2:55.31
180 0709 Hiorth Erling Chc Hs Bil 7 6:06.00 2:55.40
181 0814 Tønnessen Bjørn Vidar Søgne Skikl 4 6:06.07 2:55.47
182 0764 Pedersen Knut Rogaland Elektr 1 6:06.14 2:55.54
183 0817 Varhaug Dag   1 6:07.55 2:57.35
184 0749 Mydland Dagfinn Titania Bil 3 6:08.07 2:57.47
185 0652 Bjorland Peder Statoil Bil 2 6:13.20 3:03.00
186 1491 Bredal Frode Conocophillips 2 6:14.03 3:03.43
187 0655 Brendenbekk Terje Statoil Bil 2 6:15.20 3:05.00
188 1774 Dobbe Torbjørn Moms Sport 1 6:16.59 3:06.39
189 0775 Risdal Tallak Acergy Norway 1 6:22.21 3:12.01
190 0827 Østebø Otto Felleskjøpet Bi 2 6:23.12 3:12.52
191 0816 Vardaasen Morten A. Dfds Transport 3 6:25.05 3:14.45
192 0761 Ove Inge Johan   7 6:25.27 3:15.07
193 1924 Leksbø Kurt   1 6:25.35 3:15.15
194 0791 Smyth Callum Shell Bil 1 6:25.58 3:15.38
195 2100 Blomgren Atle   1 6:26.19 3:15.59
196 1804 Tamang Pemba Elkem Bil 1 6:26.44 3:16.24
197 0719 Karlsen Frank Theodor Lyn Skiog Fot 1 6:26.47 3:16.27
198 0834 Åtland Nils Asbjørn Gyland Il 9 6:28.21 3:18.01
199 0688 Grure Kjell Henriksen Iversen Revisjo 1 6:30.51 3:20.31
200 1791 Mikalsen Øystein   1 6:35.41 3:25.21
201 0782 Seglem Ove   1 6:38.44 3:28.24
202 2029 Bjørkhaug Jan Olav Agder Energi Bil 2 6:43.45 3:33.25
203 1807 Vestly Anders Power Well Serv 3 6:48.28 3:38.08
204 0742 Lodden Bjarne   4 6:50.07 3:39.47
205 0810 Thorsland Geir Kåre   1 6:56.11 3:45.51
206 0646 Bakkevold Ole J.   1 7:03.22 3:53.02
207 0809 Thorsen Eivind Tastaveden Skil 3 7:17.26 4:07.06
208 0737 Larsen Jan Eltvik   1 7:18.18 4:07.58
209 0803 Staalesen Håkon Adecco 1 7:23.04 4:12.44
210 0734 Kvinnsland Tor   1 7:23.49 4:13.29
211 0687 Grindland Olav Kr. Søgne Skikl 1 7:24.25 4:14.05
212 0766 Ramsland Tore Søgne Skikl 1 7:24.28 4:14.08
213 0756 Olsen Kjetil Adecco 1 7:26.57 4:16.37
214 0661 Clausen Geir   1 7:27.18 4:16.58
215 0798 Stangeland Øyvind Acergy Norway 3 7:30.18 4:19.58
216 1812 Øksnevad Kjetil Hundvåg Fotball 1 7:42.58 4:32.38
217 0758 Olsen Stig Olav Titania Bil 2 7:46.45 4:36.25
218 0740 Leendertse Arjen   1 7:52.03 4:41.43
219 2068 Lindal Eivind   1 7:52.13 4:41.53
220 0703 Helgesen Jan Tore Halliburton 2 7:53.37 4:43.17
221 0757 Olsen Ove C Lannholm Il 1 7:55.30 4:45.10
222 0786 Skeltins Richards Statoil Bil 1 8:02.47 4:52.27
223 0784 Selheim Arve Felleskjøpet Bi 2 8:06.36 4:56.16
Brutt 0748 Mortensen Jan        
Brutt 1786 Kristoffersen Odd-Sven Sandnes Sp.bil      


262 påmeldte. 226 startet. 223 resultater.
M 41-45 år

 

 

Plass Start         Tid
1 2077 Måge John Olav Strandebarm 6 3:21.42  
2 0929 Madland Lars Varhaug Il 12 3:27.47 06.05
3 2034 Kristiansen Einar Vestdrill 11 3:28.14 06.32
4 1003 Aarlott Torgeir Aktiv 18 3:31.27 09.45
5 0840 Angeltveit Erling   14 3:34.11 12.29
6 0979 Strandberg Ottar Vindbjart Il 4 3:34.24 12.42
7 1000 Øxnevad Dag Statoil Bil 6 3:35.37 13.55
8 0950 Omdal Sturle Aktiv 14 3:38.42 17.00
9 1004 Aarrestad Karl Conocophillips 8 3:39.04 17.22
10 0900 Håland Einar Bp 11 3:39.21 17.39
11 2148 Jakobsen Geir Vinje IL 11 3:40.35 18.53
12 1818 Ellefsen Arnstein Ok Sør 4 3:42.54 21.12
13 2092 Felle Jon Bjarne Dristug 1 3:44.12 22.30
14 0863 Dahl Terje Statoil Bil 3 3:45.26 23.44
15 1005 Aas Harald Otra Il 8 3:46.05 24.23
16 0864 Djupesland Rune Il Vindbjart 9 3:47.18 25.36
17 0917 Kleppan Tore Bp 14 3:47.49 26.07
18 0984 Theriault Pierre Statoil Bil 6 3:50.53 29.11
19 0852 Birkeland Anders Gustav Owens-Corning B 3 3:51.16 29.34
20 0867 Drange Ove Helleland Il 20 3:51.46 30.04
21 0927 Linnebo Øyvind J. Asker Skikl 4 3:53.10 31.28
22 2000 Josdal Tom Arild Gyland Il 20 3:56.39 34.57
23 0899 Høie Kjell   13 3:59.33 37.51
24 1999 Vaaje Torbjørn Froland IL 2 3:59.40 37.58
25 0889 Hetland Bjørn Narve   23 4:01.29 39.47
26 0901 Håland Geir Olav Sandnes Sp.bil 5 4:01.32 39.50
27 0976 Soltvedt Bjørn Block Berge Byg 2 4:02.01 40.19
28 2013 Elvenes Arild Agder Energi Bil 4 4:05.08 43.26
29 2120 Leifsen Rune Otra Il 3 4:06.01 44.19
30 0945 Nødland Ivar Dirdal Il 11 4:06.04 44.22
31 0993 Vagle Bernt Vidar Sandnes Il 2 4:06.38 44.56
32 1947 Homme John Tomas Iveland Il 9 4:09.15 47.33
33 0931 Mattingsdal Jan Vidar Sirdal Skilag 19 4:15.30 53.48
34 0926 Lillehei Ole Asbjørn Nor-Dan Bil 11 4:16.03 54.21
35 0936 Minde John-Olav Dirdal Il 2 4:16.31 54.49
36 1821 Gjesdahl Johan Fredrik   1 4:16.37 54.55
37 0987 Thorsland Roger Agder Energi Bi 3 4:17.22 55.40
38 0997 Wisløff Per Øyvind Randaberg Kommu 7 4:20.11 58.29
39 0944 Næss Jon Rolf Hovden Sp.kl. 4 4:20.56 59.14
40 1817 Bodsberg Johan Bp 6 4:21.54 1:00.12
41 0850 Berg Ronny Tveit Il 3 4:22.31 1:00.49
42 0857 Bredal Ole Laerdal Bil 4 4:26.47 1:05.05
43 0895 Hogstad Olav Helge Itt Flygt As 3 4:27.18 1:05.36
44 0859 Brubæk Børge Statoil Bil 9 4:28.30 1:06.48
45 1824 Høiland Notto Lillesand Il 1 4:28.57 1:07.15
46 0882 Haugen Jens Gunnar Valle Il 7 4:29.05 1:07.23
47 0954 Ramse Egil Otra Il 2 4:29.42 1:08.00
48 1822 Hagen Torstein Permobil 5 4:29.47 1:08.05
49 2265 Seyffarth Øyvind   4 4:30.03 1:08.21
50 0894 Hodnebrog Leif Rygene Il 3 4:30.11 1:08.29
51 0996 Vestøl Ole Petter Vegårdshei Il 1 4:31.12 1:09.30
52 0949 Olsnes Rune Drange Dnb Nor 8 4:32.20 1:10.38
53 0948 Olsen Svein Spangereid Il 12 4:32.49 1:11.07
54 2261 Askildsen Morthen Dnb Nor 7 4:33.21 1:11.39
55 0965 Selle Per Morten   18 4:34.03 1:12.21
56 0883 Haugen Torfinn Hovden Sp.kl. 8 4:34.04 1:12.22
57 0860 Bråten Geir Vegårdshei Il 1 4:34.08 1:12.26
58 0870 Eie Øyvind Statoil Bil 3 4:34.24 1:12.42
59 0973 Sløveren Ivar Petoro Aktiv 2 4:38.12 1:16.30
60 0977 Steinskog Willy Dirdal Il 4 4:38.29 1:16.47
61 2305 Hekneby Torbjørn Randesund Il 1 4:39.21 1:17.39
62 0845 Bakka Lars Egil Suldal Il 10 4:40.13 1:18.31
63 0853 Birkeland Arne Mong Procon Stavange 5 4:40.39 1:18.57
64 0957 Reinertsen Rune Flekkefjord Ski 7 4:41.20 1:19.38
65 0940 Netland Egil Tonstad Il 10 4:41.50 1:20.08
66 2190 Nygård Geir Froland IL 3 4:42.36 1:20.54
67 0869 Eggebø Arnfinn Nærbø Il 12 4:43.44 1:22.02
68 2062 Garstad Johnny Turrenklubben 5 4:45.28 1:23.46
69 2022 Stokke Rune Åseral Il 3 4:45.36 1:23.54
70 1958 Gjertsen Agnar Dalane Sykkelkl 3 4:45.57 1:24.15
71 0999 Øverås Tor Aktiv 1 4:46.49 1:25.07
72 0934 Mikalsen Geir Tullin Ganddal Il 12 4:48.30 1:26.48
73 0970 Skjæveland Kjell-Idar Sandnes Kommune 1 4:48.43 1:27.01
74 1839 Tveiten Rune Express Il 1 4:49.25 1:27.43
75 0060 Søyland Stein Tks Mekanisk 9 4:49.44 1:28.02
76 0938 Mong Dagfinn Bjerkreim Il 1 4:51.22 1:29.40
77 2299 Spikkeland Knut Flekkefjord skilag 4 4:52.30 1:30.48
78 0978 Stokland Torbjørn Aktiv 2 4:53.57 1:32.15
79 0981 Sæterdal Arne Tonstad Il 11 4:54.02 1:32.20
80 0881 Hansen Tormod Baker Oil Tools 6 4:54.24 1:32.42
81 0915 Karlsen Henning Egersund Skif 25 4:55.15 1:33.33
82 0877 Grødem Tron-Arild   10 4:55.31 1:33.49
83 0953 Pedersen Rune   1 4:56.41 1:34.59
84 0955 Ramsland Andreas Søgne Skikl 8 4:56.48 1:35.06
85 1826 Klungtveit Jan Arve Statoil Bil 13 4:57.12 1:35.30
86 0986 Thorske Tormod Cato   3 4:58.03 1:36.21
87 0932 Midbrød Terje Helleland Il 4 4:59.05 1:37.23
88 0924 Lenes Hallgeir Acergy Norway 3 4:59.26 1:37.44
89 0838 Andersen Geir G.a. Bygg 9 4:59.36 1:37.54
90 0842 Askeland Thor Acergy Norway 3 4:59.55 1:38.13
91 1825 Justnæs Harald Sr-Bank Bil 1 5:00.10 1:38.28
92 0967 Skaiå Tom Anders Søgne Skikl 1 5:01.42 1:40.00
93 0854 Birkeland Leif Jernbanen Bil 7 5:01.50 1:40.08
94 0873 Frafjord Asgeir   3 5:01.55 1:40.13
95 0897 Hovland Tor-Sigve   4 5:02.14 1:40.32
96 0995 Vestvik Egil Rogaland Politi 6 5:02.52 1:41.10
97 2274 Nilsen Per Arne Oddersjå IL 1 5:04.34 1:42.52
98 1828 Lima Oddbjørn Block Berge Byg 2 5:04.53 1:43.11
99 1972 Voie Tolv   1 5:04.55 1:43.13
100 0918 Knutsen Stig Kaas Søgne Skikl 2 5:05.10 1:43.28
101 1836 Skaar Torbjørn Krist. Maritime 2 5:05.17 1:43.35
102 0966 Serigstad Lars Tore   1 5:05.25 1:43.43
103 0855 Bjelland Torfinn Aarbakke Bil 8 5:05.35 1:43.53
104 2041 Stakkeland Øyvind Agder Energi Bil 3 5:08.02 1:46.20
105 0887 Helland Fridtjov Aarbakke Bil 12 5:08.47 1:47.05
106 0963 Sandnes Charles Holst Schlumberger Bi 1 5:08.59 1:47.17
107 0922 Larsson Eirik Jernbanen Bil 1 5:09.03 1:47.21
108 0846 Bakkebø Svein-Atle Ergo Group 4 5:09.48 1:48.06
109 2186 Heradstveit Kjetil SAS 7 5:11.02 1:49.20
110 0872 Folkvord Sveinung Dnb Nor 7 5:11.46 1:50.04
111 1814 Angsund Bjørn Maritime Bil 1 5:12.03 1:50.21
112 2269 Hellås Arne Kvås Il 11 5:13.45 1:52.03
113 0851 Bilstad Børge Motek 1 5:14.21 1:52.39
114 1604 Rosnes Jan Petoro Aktiv 3 5:15.45 1:54.03
115 0874 Gabrielsen Terje Block Berge Byg 1 5:16.30 1:54.48
116 1002 Aarli Geir Knaben Il 1 5:17.01 1:55.19
117 0844 Aune Ola Koll Løkken If 2 5:17.23 1:55.41
118 0925 Liland Tor Henning Statoil Bil 4 5:19.01 1:57.19
119 0968 Skaland Ivar Sus Bil 5 5:19.03 1:57.21
120 0910 Johnsen Grunde Valle Il 8 5:20.27 1:58.45
121 0921 Kvia Hans Ingvar Aarbakke Bil 7 5:20.51 1:59.09
122 1001 Ånestad Håvard Sandnes Sp.bil 12 5:21.04 1:59.22
123 1819 Eriksen Morten Willy Kr.sand Politi 1 5:22.18 2:00.36
124 0890 Hjelmeland Geir Conocophillips 1 5:23.02 2:01.20
125 0858 Bru Martin Odfjell 11 5:23.07 2:01.25
126 0946 Ognedal Alf Sigurd Bjerkreim Il 1 5:23.09 2:01.27
127 0998 Østrem Jan Walter Hundvåg Fotball 10 5:24.17 2:02.35
128 0836 Almås Reid E Total 4 5:26.53 2:05.11
129 1831 Mykland Tellef Vennesla Kommun 3 5:27.25 2:05.43
130 0879 Hafnor Jan Erik Sandnes Sp.bil 2 5:29.09 2:07.27
131 1829 Lohaugen Roar Umoe Mandal Bil 3 5:33.48 2:12.06
132 0835 Abrahamsen Bjørn Flekkefjord Ski 1 5:37.50 2:16.08
133 1835 Skarpeid Einar Kr.sand Politi 1 5:37.52 2:16.10
134 0990 Tveiten Sigmund Harkmark Il 3 5:38.11 2:16.29
135 0994 Veen Steinar Dirdal Il 6 5:38.13 2:16.31
136 0943 Nygaard Øyvind Agder Energi Bi 6 5:38.21 2:16.39
137 0947 Olsen Kjell Ove Lien Tonstad Il 5 5:39.16 2:17.34
138 0951 Osaland John   5 5:40.12 2:18.30
139 0849 Berentsen Johnny Hellvik Il 4 5:46.31 2:24.49
140 2178 Svela Knut Inge SR Bank 2 5:47.37 2:25.55
141 1816 Berge Ove Morten   1 5:47.53 2:26.11
142 0942 Nordbø Gunnar Fl.fjord Elektr 6 5:49.23 2:27.41
143 2301 Stakkeland Jon Ivar Våg fotball 1 5:49.31 2:27.49
144 0906 Jansen Harald Sigve Roar Kristensen 3 5:49.48 2:28.06
145 0903 Ingebretsen Roald Flekkefjord Sli 2 5:52.00 2:30.18
146 0909 Johnsen Frode Fokus Bank Sand 1 5:53.03 2:31.21
147 0914 Karlsen Bjørn Arvid Randesund Il 1 5:53.32 2:31.50
148 0960 Ruud Harald Aktiv 5 5:55.32 2:33.50
149 2277 Egeland Arnt Georg Bjerkreim Il 2 5:58.01 2:36.19
150 0880 Handeland Ivar Johannes Sauda Il 1 5:58.15 2:36.33
151 2197 Storaker Trond Giv akt 4 6:00.05 2:38.23
152 0972 Skotnes Ole B P 3 6:01.33 2:39.51
153 2282 Ljosland Kjell ÅIL 1 6:04.34 2:42.52
154 0974 Soggemoen Stig Arne Aker Kværner Eg 2 6:06.08 2:44.26
155 0841 Apeland Runar   14 6:08.28 2:46.46
156 0952 Ovedal Jon Tonstad Il 1 6:09.04 2:47.22
157 0862 Christiansen Sigbjørn Kristiansand Ko 2 6:10.15 2:48.33
158 0920 Kollsgård Jostein Felleskjøpet Bi 2 6:11.09 2:49.27
159 1982 Kalland Jens Arne   1 6:13.28 2:51.46
160 2303 Vallenes Tor Giv akt 4 6:13.35 2:51.53
161 0898 Hustoft Kay Turennklubben 8 6:13.53 2:52.11
162 2309 Åtland Dag Ottar Birkenes Il 1 6:14.40 2:52.58
163 0866 Downham Harold Baker Oil Tools 4 6:19.13 2:57.31
164 1820 Fosse Gustav Løge Lundenesetvgs 2 6:20.12 2:58.30
165 1827 Knutsen Knut Joar Greipstad Ski O 1 6:23.40 3:01.58
166 0939 Nepstad Per Jan   1 6:23.41 3:01.59
167 0941 Nilsen Geir Ranneberg Adecco 1 6:26.11 3:04.29
168 0892 Hodne Finn   1 6:26.18 3:04.36
169 0935 Mikalsen Jan Ole   2 6:28.43 3:07.01
170 2306 Ranneberg Thor Randesund Il 5 6:28.47 3:07.05
171 0837 Andersen Eirik Søgne Skikl 6 6:29.40 3:07.58
172 0875 Garpestad Odd Ingve   6 6:30.49 3:09.07
173 0884 Haukeland Jan Statoil Bil 3 6:32.00 3:10.18
174 0848 Baltzersen Per Arne Wi-S.no 19 6:32.07 3:10.25
175 0893 Hodne Sigurd   1 6:37.01 3:15.19
176 0902 Haaland Trond Sus Bil 4 6:39.09 3:17.27
177 0847 Bakken Bjarte Falck Norge As 3 6:39.51 3:18.09
178 0865 Doeland Herman   3 6:48.11 3:26.29
179 0886 Helgeland Bjørnar   4 6:48.59 3:27.17
180 0956 Ramsli Asbjørn   1 6:56.17 3:34.35
181 0908 Joa Håkon   2 7:09.15 3:47.33
182 0885 Haukås Einar   1 7:10.20 3:48.38
183 0912 Jurgensen Martin G.   1 7:10.58 3:49.16
184 0969 Skjæveland Jarle Tdc Song Bil 1 7:14.47 3:53.05
185 0878 Gulbrandsen Kåre Stølen Bygg 8 7:19.38 3:57.56
186 0930 Madsen Terje Kr.sand Kommune 2 7:30.35 4:08.53
187 0913 Kalleberg Per Christian   1 7:36.27 4:14.45
188 0839 Andersen Kjell Magne Statoil Bil 3 7:54.29 4:32.47
Brutt 0989 Tumert Rolf Statoil Bil 2    


224 påmeldte. 191 startet. 188 resultater.
M 46-50 år

 

 

Plass Start         Tid
1 1080 Kvæstad Jan Veenendaal A. V 17 3:15.33  
2 1939 Håndstad Tore Bø O-lag 7 3:21.42 06.09
3 1089 Madland Reid Chc Hs Bil 9 3:24.17 08.44
4 1843 Frydendal Tor Tvedestrand Tur 10 3:28.06 12.33
5 1157 Vassbø Halvor Il Vindbjart 11 3:33.50 18.17
6 1863 Vad Bernt Øyvind Stord Il 1 3:42.54 27.21
7 1846 Helle Jon Maritime Bil 3 3:46.28 30.55
8 1069 Haaland Mikkel Varhaug Il 10 3:46.57 31.24
9 1118 Schmidt Audun Chr. Conocophillips 14 3:48.46 33.13
10 1957 Gabrielsen Ole Lyse Bil 9 3:53.23 37.50
11 1095 Nybø Kjetil Hjelmeland Il 9 3:57.21 41.48
12 1135 Stifoss Terje Otra Il 10 3:57.50 42.17
13 1865 Ydse Vidar Georg   5 3:57.51 42.18
14 1029 Eidså Øyvind Greipstad Il 23 4:01.30 45.57
15 1091 Mydland Arvid Egersund Ok 5 4:01.31 45.58
16 1027 Eidså Helge Greipstad Il 9 4:01.32 45.59
17 1842 Einarsmo Jan Terje   4 4:01.39 46.06
18 1057 Hauge Per Åge Cator As 4 4:01.57 46.24
19 1149 Tjørhom Gaute Lyse Bil 17 4:03.20 47.47
20 1065 Hunsbedt Leif Knaben Il 23 4:04.26 48.53
21 1126 Skeie Svein Sus Bil 8 4:06.41 51.08
22 1039 Folstad Per Gunnar Bp 11 4:07.28 51.55
23 1045 Gjeruldsen Lars Fredrik Statoil Bil 9 4:07.57 52.24
24 1109 Rob Jan Knaben Il 23 4:10.51 55.18
25 1155 Tveit Magne Bryne Elektr. 7 4:11.55 56.22
26 1082 Kydland Per Chr Sandnes Sp.bil 10 4:12.05 56.32
27 1038 Follesø Jon Magnus Statoil Bil 12 4:12.27 56.54
28 1162 Vesteraas Johan   6 4:12.32 56.59
29 1043 Gilje Arne Statoil Bil 14 4:15.08 59.35
30 1094 Nodland Aksel Statoil/hellel. 7 4:17.23 1:01.50
31 1170 Aarsland Ole Andreas Varhaug Il 6 4:17.56 1:02.23
32 1165 Vaage Anbjørn Erfjord Il 11 4:18.27 1:02.54
33 1063 Hovd Bård Atle Conocophillips 2 4:18.34 1:03.01
34 1104 Pedersen Karl Geir Sandnes Sykkelk 16 4:18.53 1:03.20
35 1100 Osaland Steinar Krik Malmheim 14 4:19.04 1:03.31
36 1146 Tengesdal Tor-Magne   1 4:19.07 1:03.34
37 1090 Markhus Bjørn Inge   8 4:19.12 1:03.39
38 1047 Grindland Jon Il Framsteg 7 4:19.59 1:04.26
39 1028 Eidså Oddvar Greipstad Il 17 4:20.17 1:04.44
40 1844 Grindland Fredrik Kjelsås Langren 3 4:20.20 1:04.47
41 1078 Kvia Ove   16 4:20.42 1:05.09
42 1037 Flateland Kåre Bykle Il 20 4:20.58 1:05.25
43 1123 Skadsem Arnfin T. Stangeland 11 4:21.21 1:05.48
44 1035 Findreng Dag   4 4:22.23 1:06.50
45 1110 Robstad Vegard Vennesla Kommun 10 4:23.16 1:07.43
46 1864 Wergeland Steinar Mhi 11 4:23.41 1:08.08
47 1172 Åsland Olav Dyreparken 13 4:23.58 1:08.25
48 1985 Hørte Kåre Owens Corning 1 4:25.30 1:09.57
49 1026 Eidså Arvid Yit Building Sy 18 4:25.46 1:10.13
50 1075 Kittelstad John Holum Il 5 4:26.38 1:11.05
51 1117 Sandstøl Odd Magne Helleland Il 15 4:26.40 1:11.07
52 1106 Rike Dreng Valle Il 20 4:27.23 1:11.50
53 1060 Hetland Arild Marnardal Il 1 4:27.44 1:12.11
54 1067 Høydal Einar Lyse Bil 9 4:28.21 1:12.48
55 1061 Hetland Sverre Gand Vidergåend 4 4:30.05 1:14.32
56 1009 Birkholz Harald Vestas Cast. Kr 7 4:30.09 1:14.36
57 1959 Dahl Tore Marnardal Il 11 4:31.50 1:16.17
58 1017 Bråtveit Olav Johan Nesflaten Il 5 4:32.30 1:16.57
59 1111 Rudsli Rino Krik 2 4:32.47 1:17.14
60 1077 Kloster Ivar Stav. Marathon 11 4:33.50 1:18.17
61 1012 Brekke Eirik Metso Bil 4 4:33.55 1:18.22
62 1030 Eileraas Terje Sr-Bank Bil 1 4:35.03 1:19.30
63 1140 Svendal Rune   17 4:35.19 1:19.46
64 1055 Hareland Geir Oluf Gjesdal Il 24 4:35.40 1:20.07
65 1138 Surdal Bjørn Steinar Sr-Bank Bil 7 4:35.53 1:20.20
66 1051 Gulbrandsen Oddbjørn Joar Haugen Gård 8 4:36.42 1:21.09
67 1049 Grundetjern Arne Dyreparken Bil 8 4:37.27 1:21.54
68 1867 Aamodt Ole   1 4:37.43 1:22.10
69 2098 Kjelstadli Roar   8 4:37.45 1:22.12
70 1141 Svendsbø Jon-Emil Statoil Bil 14 4:39.08 1:23.35
71 1954 Johnsen Arnfinn   8 4:39.23 1:23.50
72 1016 Bråthen Torgeir Otra Il 2 4:40.37 1:25.04
73 1081 Kvæstad Tor Magnus Fabi Il 19 4:41.21 1:25.48
74 2219 Hundeide Helge   1 4:42.09 1:26.36
75 1851 Kristoffersen Øyvind Fløy Il 3 4:42.56 1:27.23
76 1023 Døble Olaf Aktiv 3 4:46.52 1:31.19
77 1098 Nøland Jan Ivar Turennklubben 7 4:47.04 1:31.31
78 1159 Vasslag Tormod Sola Kommune Bi 5 4:49.11 1:33.38
79 1848 Johannessen Kjell Arne Kvås Il 20 4:50.26 1:34.53
80 1074 Jorstad Øyvind   13 4:50.59 1:35.26
81 1171 Aarstad Kjell   4 4:51.44 1:36.11
82 1128 Skrettingland Jonas   3 4:51.53 1:36.20
83 1137 Sundvor Magne Bjerkreim Il 11 4:54.07 1:38.34
84 1144 Sæstad Alf Tore   9 4:54.29 1:38.56
85 1040 Foyn Rune Conocophillips 10 4:54.33 1:39.00
86 1139 Sveen Geir Stav Aftenblad 10 4:55.20 1:39.47
87 2315 Rødsjø Hallgeir Lia 1 4:55.40 1:40.07
88 1013 Brunvatne Olav Søgne Skikl 1 4:56.45 1:41.12
89 1857 Nesse Thorvald   2 4:59.50 1:44.17
90 1856 Nese Jostein Aust-Agder Fylk 2 5:02.51 1:47.18
91 2009 Kjetså Sigtor NRK Bil 2 5:03.50 1:48.17
92 1862 Tveit Oskar Farsund Il 6 5:04.43 1:49.10
93 1054 Haneberg Tor Helge   1 5:04.49 1:49.16
94 1018 Buer Kjell   2 5:06.59 1:51.26
95 1121 Sivertsen Inge O Aktiv 5 5:07.01 1:51.28
96 1986 Christensen Øystein   1 5:07.45 1:52.12
97 1866 Aabakk Helge Jernbaneverket 1 5:07.50 1:52.17
98 1006 Abeland Dag Hermann Allianse Bil 22 5:07.58 1:52.25
99 2205 Tveit Alf Felleskjøpet 8 5:08.28 1:52.55
100 1010 Bjelland Ole   4 5:08.32 1:52.59
101 1042 Gamman Einar Energy Ventures 2 5:08.36 1:53.03
102 1130 Skulstad Bjarte Bp 7 5:08.38 1:53.05
103 1050 Gudmestad Tron Nærbø Il 7 5:09.51 1:54.18
104 1160 Vatland Johannes G.   11 5:10.53 1:55.20
105 1073 Johanssen Terje Normann   1 5:11.28 1:55.55
106 1048 Grini Kjell Arne Bp 7 5:11.37 1:56.04
107 1107 Risa Geir Frode Aker Kværner Eg 7 5:11.52 1:56.19
108 2273 Moe Kjell Saint Gobain 2 5:12.38 1:57.05
109 1850 Knudsen Øivind   1 5:12.52 1:57.19
110 1066 Høivik Tor-Geir Statoil Bil 2 5:13.09 1:57.36
111 1859 Rasmussen Tore Løypegjengen 3 5:13.26 1:57.53
112 1019 Bø Leif Sr-Bank Bil 12 5:13.44 1:58.11
113 1133 Spødervold Torvald   2 5:15.18 1:59.45
114 1142 Svensson Rune   1 5:15.21 1:59.48
115 1096 Nybø Olav Brannv. Sør Rog 2 5:15.30 1:59.57
116 1167 Øglend Geirmund Noredalen Il 15 5:15.37 2:00.04
117 1860 Roland Pål   1 5:16.22 2:00.49
118 1022 Danielsen Geir Egil Staal 4 5:16.36 2:01.03
119 1008 Arntsen Dag Søgne Skikl 1 5:16.53 2:01.20
120 1115 Sande Per   2 5:19.14 2:03.41
121 1113 Røiseland Jan Arve Knaben Il 27 5:19.45 2:04.12
122 1855 Minde Atle Kvs-Lyngdal 1 5:20.29 2:04.56
123 1015 Brynjulfsen Magne Jernbanen Bil 1 5:20.31 2:04.58
124 1841 Døble Trygve Agder Energi Bi 1 5:24.14 2:08.41
125 1852 Langen Jos Van Il Hjelm 5 5:26.29 2:10.56
126 1129 Skryten John-Anders S.k Jarl 5 5:27.01 2:11.28
127 1153 Torstensen Tom Conocophillips 1 5:27.39 2:12.06
128 1086 Lima Geir-Magne Dirdal Il 1 5:29.45 2:14.12
129 2198 Døble Odd Arnfinn Giv akt 9 5:29.46 2:14.13
130 1966 Oanes Magnar IL Staal 4 5:29.53 2:14.20
131 1970 Birkenes Hans Kristian   3 5:30.42 2:15.09
132 1101 Osaland Sven Høle Il 17 5:32.09 2:16.36
133 1127 Skogesal Gunnar   1 5:34.39 2:19.06
134 1087 Løkke-Sørensen Terje Vestdrill Bil 6 5:34.44 2:19.11
135 1108 Ritland Terje Conocophillips 20 5:34.51 2:19.18
136 1145 Tangvald Tor Bustrak Øyane Vin & syk 3 5:35.26 2:19.53
137 1152 Tonstad Per Kolbein Tdc Song 13 5:35.43 2:20.10
138 2165 Larsen Leiv Staal IL 1 5:36.16 2:20.43
139 1053 Hamre Terje   8 5:39.01 2:23.28
140 1849 Jåtten Njål Block Wathne As 1 5:40.00 2:24.27
141 1084 Larsen Arne Seglem Statoil Bil 5 5:40.14 2:24.41
142 1032 Engseth Bjørn Harald Conocophillips 17 5:44.18 2:28.45
143 1072 Johansen Per Ivar   1 5:44.39 2:29.06
144 1056 Haualand Roar Sr-Bank Bil 5 5:45.59 2:30.26
145 1036 Fjelde Bjørn Magne   6 5:48.54 2:33.21
146 1845 Halderaker Halvard Statoil Bil 2 5:49.37 2:34.04
147 1854 Lindtveit Arne Krik 1 5:50.08 2:34.35
148 1105 Rein Jens Kristian Staal 1 5:51.59 2:36.26
149 1147 Tennfjord Arne Hinna Fotball 1 5:52.05 2:36.32
150 1861 Sandsmark Karl   1 5:52.10 2:36.37
151 1034 Fenne John Magne Ingeniors. P og 13 5:52.18 2:36.45
152 1114 Salthaug Håkon Søgne Skikl 5 5:53.06 2:37.33
153 1041 Frestad Kenneth Lista Il 17 5:53.29 2:37.56
154 1136 Størkersen Ståle Statoil Bil 4 5:57.31 2:41.58
155 2093 Viken Leif Arendal Politi 1 5:58.03 2:42.30
156 1102 Owing Knut Agder Energi Bi 1 5:58.25 2:42.52
157 1934 Spek Reinier van der Salto idrettsmedisin 3 5:58.59 2:43.26
158 1064 Hovland Bjørn   1 6:01.11 2:45.38
159 1007 Alstadsæter Ole Jørgen   4 6:01.15 2:45.42
160 1166 Watland Øyvind Sus Bil 14 6:02.22 2:46.49
161 2168 Holta Karl Scana Steel 4 6:05.54 2:50.21
162 1071 Jensen Knut Arild   9 6:08.33 2:53.00
163 1150 Tjørhom Helge Bavaria 5 6:11.15 2:55.42
164 2075 Vethe Arne Bygland Il 8 6:12.23 2:56.50
165 1134 Stavnem Arild Petoro Aktiv 2 6:12.32 2:56.59
166 2105 Andersen Rune Nagell EDB Bil 2 6:16.16 3:00.43
167 1148 Thorsen Fred Nutreco Arc 5 6:17.30 3:01.57
168 1097 Nygårdsvoll Kjell Baker Oil Tools 3 6:19.10 3:03.37
169 1070 Jakobsen Vidar Agder Energi Bi 1 6:19.32 3:03.59
170 2203 Fauskanger Asbjørn Felleskjøpet 14 6:21.02 3:05.29
171 2102 Egeland Sigbjørn Shellsport 2 6:21.14 3:05.41
172 1169 Aarsland Arild   3 6:23.33 3:08.00
173 1062 Hettema Marc Statoil Bil 2 6:24.53 3:09.20
174 2084 Gjengedal Vidar Magnus Poden IL 1 6:26.49 3:11.16
175 1151 Tofte Einar Ragnvald   2 6:27.07 3:11.34
176 1046 Gran Odd Steinar Posten Bil 1 6:27.23 3:11.50
177 1164 Våge John-Kåre Flekkefj.slipp 5 6:35.25 3:19.52
178 2175 Ognedal Tormod   7 6:37.06 3:21.33
179 1132 Sola John Ben Statoil Bil 1 6:38.47 3:23.14
180 1858 Nordbø Reidar Arendal Politi 1 6:40.31 3:24.58
181 1085 Lillestø Terje Nov 11 6:45.57 3:30.24
182 1031 Emmerhoff Stefan Gaute   2 6:47.26 3:31.53
183 1163 Vinjerud Arne Olav Posten Bil 10 6:49.48 3:34.15
184 1068 Haaland Frode   6 6:51.11 3:35.38
185 1052 Halvorsen Hugo Arthur   1 6:51.24 3:35.51
186 1995 Lea Øyvind Statoil Bil 1 6:53.52 3:38.19
187 1021 Dale Jan Ove Relacom 11 6:56.23 3:40.50
188 1116 Sandstedt Arne Olof   1 7:02.43 3:47.10
189 1059 Henriksen Erik Statoil Bil 7 7:03.26 3:47.53
190 1092 Myhre Stian   2 7:13.34 3:58.01
191 1125 Skeie Nils Petter Acergy Norway 1 7:13.45 3:58.12
192 1156 Urdal Tormod   1 7:23.24 4:07.51
193 1120 Sevild Erik Sandnes Sp.bil 1 7:27.16 4:11.43
194 1011 Brandeggen Frode   1 7:38.55 4:23.22
Brutt 1014 Bryne Torkel        
Brutt 1076 Kleppa Geir Dnb 1    
Brutt 1119 Serigstad Kurt        


214 påmeldte. 197 startet. 194 resultater.
M 51-55 år

 

 

Plass Start         Tid
1 2096 Seim Kjell Ove Røldal IL 3 2:56.03  
2 1880 Vikingstad Einar Avaldsnes Il 20 3:09.24 13.21
3 2011 Aanensen Bjørn Mhi 8 3:15.29 19.26
4 1208 Gilje Karles Dirdal Il 28 3:16.56 20.53
5 1236 Kalsås Jan Gjesdal Il 28 3:18.43 22.40
6 1245 Landsverk Anund Otra Il 11 3:19.38 23.35
7 1295 Sleire Bjarte Gilde Vest Ba 10 3:22.50 26.47
8 1291 Sindland Olav Knaben Il 23 3:24.27 28.24
9 1289 Røiseland Nils Arne Knaben Il 19 3:24.29 28.26
10 1882 Aamodt Helge Il Imås 10 3:24.44 28.41
11 1875 Pedersen Jan Rune Applica Bil 7 3:25.32 29.29
12 1254 Matre Reidar Conocophillips 15 3:26.37 30.34
13 1280 Repstad Tor Bjarne Søgne Skikl 4 3:34.15 38.12
14 1237 Kittelsen Walter Knaben Il 12 3:36.01 39.58
15 1239 Knudsen Helge Allkopi 15 3:39.29 43.26
16 1869 Engelsen Wilhelm Stord Il 1 3:39.54 43.51
17 1173 Alsnes Otto Chc Hs Bil 29 3:40.16 44.13
18 1269 Næss Odd-Bjørn Rogaland Politi 28 3:40.43 44.40
19 2067 Gjerde Lars Strandebarm 9 3:41.52 45.49
20 1243 Kvinen Jon Gudmund Helleland Il 27 3:42.37 46.34
21 1203 Fjermeros Halvor Egen Bedrift 2 3:43.15 47.12
22 2319 Bjørknes Arild Mil 5 3:43.47 47.44
23 1259 Mong Egil Helleland Il 12 3:46.17 50.14
24 1195 Espedal Arne Kristian Turennklubben 29 3:46.45 50.42
25 1278 Ravndal Svein Mil 26 3:47.16 51.13
26 1258 Monan Tor Arve Bjelland Il 7 3:47.57 51.54
27 2280 Gjeruldsen Einar Arendal sykkelkl. 1 3:48.31 52.28
28 1216 Hauge Erik Olai Sandnes Il 10 3:49.19 53.16
29 1194 Eivindson Torkild Vindbjart Il 14 3:49.38 53.35
30 1200 Fidje Arne Oddersjaa 23 3:53.50 57.47
31 1186 Danielsen Kåre Edvard Oddersjaa 8 3:55.40 59.37
32 1188 Dannevig Knut Lillesand Il 3 3:55.52 59.49
33 1265 Nilsen Harald Flekkefjord Ski 23 3:56.08 1:00.05
34 1299 Stokkeland Gustav Ganddal Il 29 3:56.25 1:00.22
35 1292 Skjerahaug Svein Suldal Il 26 3:56.28 1:00.25
36 1193 Eitland Gudmund Tonstad Il 27 3:56.35 1:00.32
37 1296 Spence Petter U Bil 8 3:57.40 1:01.37
38 1229 Håmsø Egil Bjerkreim Il 9 3:57.44 1:01.41
39 1277 Pedersen Kåre   29 3:59.21 1:03.18
40 1297 Spødervold Per Bjerkreim Il 12 3:59.29 1:03.26
41 1298 Stangeland Lars Aarbakke Bil 18 4:00.12 1:04.09
42 1282 Roaldkvam Jakob Suldal Il 5 4:00.45 1:04.42
43 1283 Robstad Torstein Pwc 11 4:01.15 1:05.12
44 1191 Eikeland Per Agnar Bjerkreim Il 8 4:01.25 1:05.22
45 1199 Fasseland Jan Erik Il Giv-Akt 28 4:04.11 1:08.08
46 1240 Knutsen Jostein Knaben Il 8 4:05.52 1:09.49
47 1209 Gilje Kjell Terje Dirdal Il 27 4:07.57 1:11.54
48 1311 Tjelta Tor Inge Statoil Bil 23 4:10.35 1:14.32
49 1300 Stokkeland Svein M-I/ Swaco Bil 26 4:11.10 1:15.07
50 1288 Rye-Larsen Morten Statoil Bil 5 4:11.31 1:15.28
51 1190 Egeland Leif Gjesdal Il 21 4:11.49 1:15.46
52 1230 Idland Harald Bjerkreim Il 15 4:12.45 1:16.42
53 1318 Vadla Steinar Suldal Il 12 4:13.28 1:17.25
54 1260 Myrum Tarald Valle Il 26 4:13.58 1:17.55
54 1261 Mæland Ivar Turennklubben 23 4:13.58 1:17.55
56 1323 Ystenes Jon-Arne Imac Norge 3 4:14.04 1:18.01
57 1305 Sundvor Asgaut Bjerkreim Il 6 4:14.28 1:18.25
58 1287 Ryan Håvard   8 4:15.01 1:18.58
59 1319 Vatland Ove Block Berge Byg 23 4:15.36 1:19.33
60 1301 Stokkeland Terje Gjesdal Il 7 4:15.38 1:19.35
61 2279 Klungeland Tor Bjerkreim Il 1 4:20.10 1:24.07
62 1247 Lenning Ole Bernt Raft 16 4:20.17 1:24.14
63 1274 Osmundsen Carl Petter Glava As 6 4:21.27 1:25.24
64 1328 Åsbø Jens Statoil Bil 4 4:22.17 1:26.14
65 2119 Aasgaard Per Maritim BIL 1 4:22.37 1:26.34
66 1286 Rusdal Tom Leif Sr-Bank Bil 14 4:24.40 1:28.37
67 1313 Torgersen Erik Aker Kværner Eg 20 4:25.34 1:29.31
68 1309 Søyland Kjell Bjerkreim Il 11 4:25.55 1:29.52
69 1225 Hompland Rolf Marton Tonstad Il 11 4:26.40 1:30.37
70 1275 Ousdal Asbjørn Sirdal Skilag 24 4:27.09 1:31.06
71 1312 Todnem Peder Exxon Mobil 10 4:27.28 1:31.25
72 1881 Øksendal Jan Ove Aalgard Sykkel 11 4:27.37 1:31.34
73 2318 Bue Kristen Mil 21 4:28.52 1:32.49
74 1314 Tvedt Tore Romon Vaulen Okl 16 4:29.02 1:32.59
75 1321 Væting Øystein Birkenes Il 1 4:29.16 1:33.13
76 1204 Frøyland Einar Jadarhus 15 4:29.29 1:33.26
77 1322 Vaage Sigurd Gjesdal Il 27 4:31.30 1:35.27
78 1228 Håland Oddvar Vindbjart Il 19 4:31.43 1:35.40
79 1273 Omdal Oddvar Il Vindbjart 12 4:32.16 1:36.13
80 1268 Nylund Atle Aktiv 3 4:33.16 1:37.13
81 2245 Ås Yngvar Color Line 5 4:33.20 1:37.17
82 1326 Aarflot Hans-Olav Randaberg Il 11 4:33.46 1:37.43
83 1212 Greiner Brynjulf Sola Vgs 5 4:35.07 1:39.04
84 1248 Lie Anstein Øvrebø Il 3 4:37.58 1:41.55
85 1870 Grønningsæter Sigurd   17 4:39.22 1:43.19
86 1234 Jortveit Torgeir Søgne Skikl 3 4:39.27 1:43.24
87 1233 Johnsen Paul Otto Søgne Skikl 3 4:39.56 1:43.53
88 2017 Ersland Kolbjørn Stavanger Kajakkl. 2 4:41.03 1:45.00
89 1197 Espedal Tor Geir Ganddal Il 9 4:42.21 1:46.18
90 1874 Ostermann Steinar Il Sørfjell 1 4:42.54 1:46.51
91 1993 Hansen Bjørn Egil Lillesand Il 1 4:44.12 1:48.09
92 1250 Lima Sigurd Statoil Bil 14 4:45.09 1:49.06
93 1241 Kristensen Kurt Egil Knaben Il 14 4:46.28 1:50.25
94 1304 Sundal Jon Sus Bil 5 4:46.41 1:50.38
95 1206 Furenes Geir Inge Kraft Foods 11 4:47.40 1:51.37
96 1950 Dalene Bjarne Posten Bil 2 4:53.03 1:57.00
97 1306 Svihus Helge Henning Olsen B 20 4:53.28 1:57.25
98 1256 Moen Jan Robert Statoil Bil 22 4:53.52 1:57.49
99 1213 Grude Kåre Helleland Il 24 4:53.56 1:57.53
100 1878 Torall Finn Erik Poro Jure Il 2 4:54.48 1:58.45
101 1184 Bø Ingolv   9 4:55.57 1:59.54
102 1325 Aalgaard Tor Gjesdal Il 9 4:57.23 2:01.20
103 1284 Ruenes John Terje Il Vindbjart 25 4:57.39 2:01.36
104 2051 Syvertsen Arild Richard Rambøl Bil 1 4:58.28 2:02.25
105 2160 Larsen Geir Scana Steel 17 5:01.10 2:05.07
106 1872 Johansen Arnfinn Statoil Bil 18 5:03.51 2:07.48
107 1307 Sæbø Jørgen Marnardal Il 7 5:04.16 2:08.13
108 1877 Skaar Håkon Il Giv-Akt 25 5:04.37 2:08.34
109 2161 Larsen Paul Staal IL 8 5:05.22 2:09.19
110 1294 Skumsnes Bjarne Tastaveden Skil 3 5:05.33 2:09.30
111 1255 Merland Jan Narve Hjelmeland Il 10 5:06.20 2:10.17
112 1224 Hollund Leif Gustav Statoil Bil 9 5:07.58 2:11.55
113 1251 Lohne Tom Søgne Skikl 10 5:11.16 2:15.13
114 1320 Voll Bendik Sr-Bank Bil 24 5:11.22 2:15.19
115 1218 Haukland Ingve Smith Dikema St 8 5:11.23 2:15.20
116 1266 Nodland Arne Helleland Il 10 5:13.07 2:17.04
117 1272 Oltedal Hallvard Ogna 4 5:13.45 2:17.42
118 1279 Reinhardt Salve Rsk 1 5:13.50 2:17.47
119 1222 Hillestad Malvin Lars Procon Bil 1 5:16.45 2:20.42
120 1285 Rugeldal Kurt Total 8 5:17.31 2:21.28
121 2298 Birkeland Kurt   2 5:17.44 2:21.41
122 1975 Stoveland Geirulv Lillesand Il 1 5:18.58 2:22.55
123 1179 Berget Magne Sus Bil 2 5:24.22 2:28.19
124 1174 Andersen Harald Vetco Aibel 2 5:26.33 2:30.30
125 1175 Aske Jan Erik   6 5:26.46 2:30.43
125 1214 Grønnevik Jostein G Bygg 2 5:26.46 2:30.43
127 1253 Lunde Tor Harald Gjesdal Kommune 18 5:27.14 2:31.11
128 1315 Tveit Lars Johan   6 5:29.54 2:33.51
129 1246 Langeland Svein Kåre Midtbygden 6 5:30.56 2:34.53
130 1210 Glendrange Helge Søgne Skikl 7 5:31.39 2:35.36
131 1183 Bø Arnfinn Time Kommune 21 5:34.17 2:38.14
132 1242 Kvendseth Stig S Conocophillips 1 5:35.52 2:39.49
133 1991 Hellestø Kolbjørn   2 5:40.19 2:44.16
134 1201 Fjell Knut Harry Statoil Bil 8 5:43.51 2:47.48
135 1290 Sandal Ivar Sr-Bank Bil 7 5:46.50 2:50.47
136 1217 Hauge Noralf Gand Vidergåend 4 5:47.55 2:51.52
137 1221 Hetland Gunnar Inge Sandnes Sp.bil 9 5:48.51 2:52.48
138 1180 Berglund Kåre Høvdingen Il 2 5:50.52 2:54.49
139 1181 Bjørgo Egil Exxonmobil 6 5:52.24 2:56.21
140 1207 Gauslaa Ole Jernbanen Bil 1 5:58.04 3:02.01
141 1226 Høivik Arild Statoil Bil 26 5:59.33 3:03.30
142 1324 Øye Stig   23 6:00.02 3:03.59
143 1177 Bakken Per Jan Sirdal Skilag 27 6:00.35 3:04.32
144 2268 Kristensen Arne Kvås Il 1 6:00.53 3:04.50
145 1317 Undheim Sverre   5 6:02.07 3:06.04
146 1196 Espedal Nils Johan Fiskå If 5 6:04.41 3:08.38
147 1219 Hersvik Magne   1 6:08.46 3:12.43
148 1252 Lunde Johnny Lyse Bil 11 6:09.31 3:13.28
149 1262 Nesvåg Svein Jakob Sokndal Skif 7 6:09.58 3:13.55
150 1316 Tysse Sigbjørn   5 6:11.05 3:15.02
151 1215 Hamre Petter Total 22 6:11.34 3:15.31
152 1257 Moi Paul Pon 1 6:11.38 3:15.35
153 1235 Jaasund Terje Sandnes Il 16 6:13.53 3:17.50
154 1187 Dannevig Gunnar Vennesla Bil 1 6:14.39 3:18.36
155 1182 Bugge Jan Rune Søgne Skikl 4 6:15.58 3:19.55
156 1303 Struijk Paul Statoil Bil 5 6:18.02 3:21.59
157 1223 Hjelmeland Kjell Block Berge Byg 2 6:18.08 3:22.05
158 1302 Struijk Dick   5 6:18.10 3:22.07
159 2290 Espegren Hans Otto Lsk Bil 1 6:18.44 3:22.41
160 1281 Rettedal Oddvar Sr-Bank Bil 18 6:19.57 3:23.54
161 1211 Gohn Arve   1 6:22.21 3:26.18
162 1238 Kleiberg Tor Egil Lyse Bil 10 6:29.56 3:33.53
163 1264 Nevland Torvald   3 6:30.00 3:33.57
164 1249 Liland Egil Ove Tengesdal Sport 18 6:31.00 3:34.57
165 1176 Bakken Per Stav Aftenblad 19 6:33.10 3:37.07
166 2014 Viken Kjell Barbu maskin 1 6:33.17 3:37.14
167 1871 Haarr Palle Gunnar   7 6:34.25 3:38.22
168 1192 Einarsen Øyvind Høle Il 3 6:37.35 3:41.32
169 2172 Haver Einar DSK/Statoil bil 1 6:45.53 3:49.50
170 2047 Birkeland Oddvar NI Norge Bil 1 6:50.13 3:54.10
171 1879 Tverrli Steinar Lærerne Kristia 4 6:51.56 3:55.53
172 1276 Paulsen Stein Magne Sandnes Kommune 9 6:53.45 3:57.42
173 1205 Fuglestad Johan Sandnes Kommune 2 6:57.50 4:01.47
174 1941 Holen Olav   1 7:07.49 4:11.46
175 1873 Nordstokkå Jan   1 7:15.45 4:19.42
176 1178 Berge Ingolf Ølensvåg 3 7:19.48 4:23.45
177 1198 Fardal Ingvald   2 7:21.30 4:25.27
178 1185 Dahle Tor Sr-Bank Bil 1 8:13.22 5:17.19
179 2076 Berg Steinar   1 8:18.21 5:22.18
Brutt 1244 Kaas Jesper Ssk Bil      


195 påmeldte. 181 startet. 179 resultater.
M 56-60 år

 

 

Plass Start         Tid
1 2147 Vehusheia Oddvar Dølemo IL 9 3:08.55  
2 1404 Ueland Sveinulv Heskestad Il 28 3:17.45 08.50
3 1407 Uleberg Torgeir Otra Il 28 3:21.00 12.05
4 1390 Sinnes Per Magne Sirdal Skilag 21 3:32.15 23.20
5 1886 Jordan Bjørn Oddersjaa 12 3:34.09 25.14
6 1365 Johansen Terje Agder Energi Bi 25 3:35.59 27.04
7 1340 Breiland Harry Gjesdal Il 28 3:36.49 27.54
8 1399 Svennevig Tore Posten Bil 25 3:42.27 33.32
9 1333 Austrud Kjell Olav Åseral Il 26 3:43.05 34.10
10 1349 Gilje Magnar Dirdal Il 28 3:44.43 35.48
11 1332 Austerå Bjørn   26 3:45.28 36.33
12 2252 Morvik Rasmus Kif 2 3:47.12 38.17
13 1362 Håland Mindor Jernbanen Bil 24 3:48.57 40.02
14 1400 Svihus Kjell Kruse Smith 28 3:55.04 46.09
15 1367 Johnsen Odd Mandal Og Halse 9 3:57.17 48.22
16 1341 Bø Hans Randaberg Kommu 28 4:03.17 54.22
17 1396 Skjærpe Tor Rasmus Petoro Aktiv 6 4:05.36 56.41
18 1353 Gudmundsen Kristoffer Tb Sport 25 4:08.14 59.19
19 2123 Gautestad John Otra Il 14 4:10.45 1:01.50
20 1395 Skjeldal Kjell Inge Posten Bil 28 4:10.51 1:01.56
21 1401 Tengesdal Mikal Tengesdal Sport 29 4:11.01 1:02.06
22 1348 Eikeland Paul Egersund Kommun 11 4:11.39 1:02.44
23 1392 Sivertsen Jan H Dnb Nor 28 4:12.48 1:03.53
24 1888 Momrak Toralf Agder Energi Bi 1 4:13.53 1:04.58
25 1346 Egeland Leif Emil T. Stangeland 23 4:14.06 1:05.11
26 2247 Honnemyr Finn Ole Vinbjart IL 1 4:16.10 1:07.15
27 1356 Hagland Olav Statoil Bil 4 4:16.56 1:08.01
28 1411 Vatland Sverre Turennklubben 29 4:18.33 1:09.38
29 1961 Vinjerui Svein A. IL Dyre Vaa 4 4:20.24 1:11.29
30 1343 Bøe Nils Ragnar Turennklubben 27 4:21.38 1:12.43
31 1391 Sirevåg Randulf Sandnes Il 26 4:21.45 1:12.50
32 1410 Vatland Osvald Bjarne Gomansbakeren 27 4:22.22 1:13.27
33 1889 Nyseth Bjørnar Vennesla Kommun 1 4:26.34 1:17.39
34 1369 Kommedal Egil Statoil Bil 10 4:27.47 1:18.52
35 1368 Kjellevold Kjell Henning Sus Bil 8 4:28.16 1:19.21
36 1376 Mattingsdal Kjell Magnus Gjesdal Il 27 4:28.51 1:19.56
37 2291 Jørgensen Finn Ole Grane IL 1 4:29.35 1:20.40
38 1398 Støle Rolf Il Giv-Akt 29 4:29.50 1:20.55
39 1949 Sodeland Sigurd   1 4:31.25 1:22.30
40 1330 Arentz Peter Flekkefjord Ski 19 4:33.50 1:24.55
41 1379 Nilsen Hans Jakob Oddersjaa 26 4:36.01 1:27.06
42 1388 Roland Erling Uis Bil 7 4:37.33 1:28.38
43 1345 Egebø Magnar Konsmo Il 19 4:38.34 1:29.39
44 1347 Eidsvig Erik Din Trivsel 17 4:39.00 1:30.05
45 1355 Haga Ove   29 4:44.29 1:35.34
46 1408 Undeland Per Steinar Otra Il 26 4:46.42 1:37.47
47 1373 Langeseth Kåre Statoil Bil 13 4:48.09 1:39.14
48 1389 Salvesen Christen Inge Dnb Nor 8 4:48.39 1:39.44
49 1403 Tunheim Jostein Statoil Bil 29 4:49.43 1:40.48
50 1364 Johannessen Torgeir Dnb Nor Bil 8 4:55.39 1:46.44
51 1336 Bergan Jon Vegårdshei Il 2 4:56.21 1:47.26
52 1359 Hestness Trygve Sus Bil 3 4:57.08 1:48.13
53 1335 Bell Asgeir Sandnes Kommune 22 5:00.51 1:51.56
54 1329 Andersen Odd Klepp Il 27 5:03.59 1:55.04
55 1386 Rannestad Åsleik Statoil Bil 14 5:04.50 1:55.55
56 1380 Nygaard Leif Statoil Bil 7 5:05.29 1:56.34
57 1377 Mohaugen Einar Chc Hs Bil 18 5:06.13 1:57.18
58 1381 Ollestad Odd Leif Aker Kværner Eg 23 5:07.51 1:58.56
59 2028 Rafoss Karsten Agder Energi Fl.fjord 18 5:09.23 2:00.28
60 1883 Andersen Kai Elkem Bil 1 5:09.47 2:00.52
61 1357 Harstad Torleif B. Valle Il 26 5:10.03 2:01.08
62 1394 Skjefrås Bjørn Titania Bil 26 5:14.42 2:05.47
63 1354 Gurandsrud Alf Kr.sand Kommune 11 5:24.20 2:15.25
64 1409 Undheim Arvid Sandnes Il 29 5:26.49 2:17.54
65 0054 Stallemo Asbjørn Sørlandet Sykeh 4 5:27.29 2:18.34
66 1339 Borsheim Reidar Sokndal Skif 9 5:27.46 2:18.51
67 1885 Fredriksen Øyvind Søgne Skikl 4 5:29.14 2:20.19
68 1382 Olsen Kjell I Chc Hs Bil 19 5:29.33 2:20.38
69 1358 Heskestad Anders   13 5:29.43 2:20.48
70 1337 Berge Steinar R. Falconbridge Bi 2 5:30.47 2:21.52
71 1405 Uglem Gunnar Sr-Bank Bil 13 5:31.32 2:22.37
72 2209 Nordland Erling   21 5:40.56 2:32.01
73 1372 Krohn-Pettersen Harald Hinna Il 28 5:48.41 2:39.46
74 1351 Gravdal Arne Time Sparebank 29 5:50.50 2:41.55
75 1361 Håkull Gudmund Sandnes Il 25 6:02.31 2:53.36
76 1884 Edmounds Gerry   1 6:09.00 3:00.05
77 1363 Jacobsen Jostein Telesport 25 6:10.02 3:01.07
78 1387 Risdal Sigurd Olav Felleskjøpet Bi 6 6:16.03 3:07.08
79 1938 Hobberstad Ernst Varhaug Il 7 6:19.20 3:10.25
80 1397 Strøm Ståle Sandnes Kommune 4 6:20.18 3:11.23
81 1413 Aase Birger Statoil Bil 5 6:21.32 3:12.37
82 1384 Opsal Amund Felleskjøpet Bi 6 6:23.00 3:14.05
83 1352 Greibesland Alf Øvrebø Il 29 6:25.07 3:16.12
84 1374 Lærdal Åge Sus Bil 2 6:25.19 3:16.24
85 1331 Asheim Bjarne Bertel O. Steen 13 6:42.27 3:33.32
86 1334 Bakka Halvard Suldal Il 2 6:47.41 3:38.46
87 1406 Uhlving Sverre Sus Bil 8 6:48.49 3:39.54
88 1385 Pilskog Knut Wme Bil 2 6:52.15 3:43.20
89 1375 Madland Alf   17 7:00.41 3:51.46
90 1402 Tonstad Bård Il Vindbjart 16 7:05.42 3:56.47
91 1342 Bødalen Kåre   2 7:06.07 3:57.12
92 1383 Olsen Reidar Varheim Il Holværingen 17 7:24.33 4:15.38


104 påmeldte. 92 startet. 92 resultater.
M 61-65 år

 

 

Plass Start         Tid
1 1428 Flaten Olav Hisøy Ok 8 3:24.13  
2 1487 Aamlid Tarald Gjerstad Il 17 3:44.56 20.43
3 1465 Ommundsen Arne Faber Bygg Bil 28 3:45.50 21.37
4 1460 Myhren Dagfinn Hisøy Ok 11 3:48.40 24.27
5 1445 Josefsen Inge Hovden Sp.kl. 21 3:49.04 24.51
6 1468 Tjensland Kjell Varhaug Il 25 3:49.55 25.42
7 1416 Aure Odd Drangedal O-Lag 6 3:55.11 30.58
8 2158 Terjesen Kåre Froland IL 2 4:03.31 39.18
9 1486 Aabø Jon Valle Il 25 4:05.19 41.06
10 1477 Skregelid Ivar Tonstad Il 29 4:08.16 44.03
11 1421 Bredland Floke Søgne Skikl 12 4:08.30 44.17
12 1420 Bjorå Thor Lillesand Il 26 4:10.11 45.58
13 1437 Harstad Trond Birkenes Il 8 4:10.55 46.42
14 1438 Haugland Ove Kroken Il 3 4:11.37 47.24
15 1429 Flå Harald Oddersjaa 14 4:12.38 48.25
16 1449 Leirvik Kolbjørn Sandnes Il 26 4:13.01 48.48
17 2202 Aaslid Tormod Hå kommune 25 4:13.26 49.13
18 1414 Andersen Birger Owens-Corning B 3 4:13.34 49.21
19 1443 Johansen Asbjørn Rogaland Politi 15 4:14.18 50.05
20 1440 Holgersen Åge Falconbridge Bi 5 4:16.56 52.43
21 1470 Robstad Odd Harald Otra Il 24 4:19.51 55.38
22 1426 Fidje Bjarne   16 4:19.52 55.39
23 1459 Mushom Trygve K.v.s. Lyngdal 26 4:20.30 56.17
24 1891 Eskeland Øystein Eide Stord Il 1 4:21.21 57.08
25 1481 Tveita Arne Sola Kommune Bi 19 4:22.47 58.34
26 1467 Ramdal Arne Levanger Komm B 1 4:27.13 1:03.00
27 1432 Gloslie Svein Erik Boligprodusente 25 4:34.01 1:09.48
28 1455 Mandt Olav Bykle Il 21 4:37.04 1:12.51
29 1482 Vardaasen Gunnar Il Imås 20 4:39.15 1:15.02
30 2213 Lindhom Tor Flekkefjord skilag 13 4:39.37 1:15.24
31 1454 Lyshol Arne Jostein Klepp Kom Bil 22 4:40.11 1:15.58
32 1453 Lund Lars Ove   28 4:40.57 1:16.44
33 1451 Liland Reidar Lyse Bil 23 4:41.14 1:17.01
34 1464 Nilsen Bernhard H. Turennklubben 29 4:43.30 1:19.17
35 1466 Opofte Martin Knaben Il 27 4:47.01 1:22.48
36 1424 Ellingsen Per Brun Conocophillips 28 4:50.02 1:25.49
37 1472 Rusti Lars Arnfinn Flekkefjord Ski 28 4:52.04 1:27.51
38 1448 Krumsvik Jan Scana Steel 29 4:52.11 1:27.58
39 1431 Gjøse Jan Otto Mil 4 4:54.06 1:29.53
40 1462 Nedrebø Arvid Bjerkreim Il 23 4:54.46 1:30.33
41 1415 Askildsen Erling Søgne Skiklubb 13 5:01.23 1:37.10
42 1456 Maudal Kjell Kverneland Bil 29 5:03.10 1:38.57
43 1478 Strømberg Leif Aktiv 28 5:06.35 1:42.22
44 1483 Vesterhus Per Sørlandet Sykeh 29 5:07.34 1:43.21
45 1422 Brottveit Gunnar Valle Il 28 5:10.04 1:45.51
46 2246 Syvertsen Bjørn Vinbjart IL 21 5:16.17 1:52.04
47 1434 Halvorsen Halvor Johan Kvrneland Bil 28 5:18.45 1:54.32
48 1441 Holte Arne Hallvard Oddersjaa 25 5:23.41 1:59.28
49 1446 Kjus Per Jakob Draka N k Bil 9 5:32.44 2:08.31
50 1474 Severinsen Jarl Søgne Skikl 15 5:34.10 2:09.57
51 1473 Salthe Svein Løpsklubben 181 5 5:34.26 2:10.13
52 1161 Vatne Harald Magnor Lærdal Medical 11 5:37.15 2:13.02
53 1433 Gundersen Nils Gunnar Turennklubben 19 5:37.26 2:13.13
54 1442 Houge-Thiis Thomas Strik 29 5:38.57 2:14.44
55 1452 Lohne Finn Søgne Skikl 29 5:40.17 2:16.04
56 1447 Kjøstvedt Audun Il Høvdingen 16 5:45.09 2:20.56
57 1417 Bekkeheien Jan A Sandnes Kommune 18 5:48.29 2:24.16
58 1480 Taraldlien Bendik Fyresdal Il 7 5:48.35 2:24.22
59 1476 Skoland Toralf Lyngdal Il 18 5:49.43 2:25.30
60 1895 Skiftenes Arne Kristian Il Imås 21 5:50.12 2:25.59
61 1435 Hansen Leif   28 5:51.01 2:26.48
62 1425 Engen Willy Sandnes Kommune 29 5:52.53 2:28.40
63 1894 Skarpengland Jan Søgne Skikl 2 5:58.11 2:33.58
64 1461 Myklebust Johan Arnt Egersund Skif 28 6:02.03 2:37.50
65 1436 Hanssen Thorstein Christians.seil 24 6:03.21 2:39.08
66 1892 Lauvrak Erling Il Imås 10 6:11.22 2:47.09
67 1419 Bjelland Kjell Ais Bil 9 6:23.37 2:59.24
68 2059 Dale Pål Valle Il 26 6:25.03 3:00.50
69 1444 Johnsgaard Bjørn Gisle Svindland Sk 4 6:29.29 3:05.16
70 1471 Rosenvold Helge Oluf Oddersjaa 21 6:38.47 3:14.34
71 1890 Dovland Halvard Svet Kameratene 1 6:42.03 3:17.50
72 1463 Nikolaisen Ingolf Sandnes Il 1 6:51.57 3:27.44
73 1430 Gilje Sverre Bp 15 6:54.37 3:30.24
74 1418 Berggren Frantz Ivar Amersam Health 10 7:04.47 3:40.34
75 1427 Flateland Karl T. Stangeland 17 7:19.51 3:55.38
76 1458 Monsen Roar   7 7:22.00 3:57.47
77 1893 Simonsen Helge Svet Kameratene 1 7:35.36 4:11.23
78 2296 Ramstad Per Mhi 18 7:45.17 4:21.04
79 1896 Svantesen Reidar A. Falconbridge Bi 10 7:58.07 4:33.54
80 1450 Liland Peder Martin Idsøe Kondis 2 8:35.36 5:11.23
81 1469 Robertsen Kristen Austrått Il 29 9:06.20 5:42.07
Brutt 1457 Middelthon Johan S Color Line 6    


88 påmeldte. 82 startet. 81 resultater.
M 66-70 år

 

 

Plass Start         Tid
1 1516 Tjørnhom Ingvald Knaben Il 29 3:45.06  
2 2020 Bjelland Harald Il Vindbjart 16 3:45.25 00.19
3 1519 Ølstørn Gudmund Kristian Stegaberg Il 21 3:48.29 03.23
4 1898 Svenneby Ola Vaaler If 1 3:49.42 04.36
5 1503 Homme Georg Øvrebø Il 28 3:58.06 13.00
6 1511 Risnes Per Johannes Tonstad Il 29 4:07.13 22.07
7 1897 Løvtangen Magne Stord Il 2 4:20.38 35.32
8 1492 Danielsen Einar Søgne Skikl 19 4:21.48 36.42
9 1496 Garstad Sigurd Emil Turrennklubben 28 4:44.26 59.20
10 1509 Mydland Jørgen Hægebostad Il 15 4:48.47 1:03.41
11 2248 Brochmann Helge Oddersjå IL 10 4:51.11 1:06.05
12 1517 Varhaug Eirik J Varhaug Il 24 4:51.18 1:06.12
13 1512 Skjørestad Vegard   24 4:55.40 1:10.34
14 2177 Lindland Torvald   26 4:56.52 1:11.46
15 1506 Larsen Finn Otra Il 25 4:59.25 1:14.19
16 1493 Enersgård Bjørn   24 5:04.00 1:18.54
17 1499 Henriksen Lars Emil Braathens Safe 21 5:04.07 1:19.01
18 1515 Stokdal Kjell Midtbygden 24 5:26.03 1:40.57
19 1505 Kallhovd Sigurd Rabbersvigen 16 5:31.26 1:46.20
20 1507 Laugaland Johannes Hjelmeland Il 23 5:32.39 1:47.33
21 1518 Vassbø Tor Bjerkreim Il 26 5:38.31 1:53.25
22 2185 Heradstveit Trygve SAS/Braathen 26 5:59.27 2:14.21
23 1501 Holbæk Harald Oddersjaa 28 6:01.53 2:16.47
24 1500 Hjetland Oddbjørn Kr Sand Otk 29 6:12.21 2:27.15
25 1513 Snerthammer Jan Henry Knaben Il 19 6:17.35 2:32.29
26 1489 Andersen Helge Søgne Skiklubb 29 6:23.52 2:38.46
27 1490 Asbjørnsen Oddmund Bjerkreim Il 28 6:24.28 2:39.22
28 1504 Jensen Fred Arild Total 14 6:26.14 2:41.08
29 1508 Mohr Emil   1 6:28.13 2:43.07
30 1502 Holta Ingvar Scana Steel 24 6:37.44 2:52.38
31 1495 Frøvik Rolf Bygland Il 29 6:38.59 2:53.53
32 1514 Soltvedt Kjell Sandnes Il 22 6:50.53 3:05.47
33 1510 Ramnæs Harald   17 6:52.07 3:07.01
34 1488 Albretsen Magne Total 12 7:05.04 3:19.58
35 1498 Guttormsen Asbjørn Lillesand Il 15 7:09.35 3:24.29
36 1987 Christensen Matheus   1 7:59.16 4:14.10
37 2212 Byremo Kjell Flekkefjord skilag 21 9:02.56 5:17.50


39 påmeldte. 37 startet. 37 resultater.
M 71-75 år

 

 

Plass Start         Tid
1 1526 Hausberg Oliver Hjelmeland Il 22 4:39.12  
2 1524 Fidjeland Torjus   29 4:42.23 03.11
3 1520 Amdal Oskar Stegaberg Il 15 4:50.51 11.39
4 1528 Kvåle Jørgen Brandbu If 1 5:01.20 22.08
5 1522 Dagestad Bjarne   20 5:20.18 41.06
6 1530 Uppstad Bjørgulv   26 5:28.20 49.08
7 1527 Klungtveit Alfred Sandnes Kommune 27 5:51.35 1:12.23
8 2229 Refsnes John Emil Oddersjå IL 13 6:21.14 1:42.02
9 1529 Michelsen Alfred Flekkefjord Ski 27 7:05.35 2:26.23
10 2230 Naglestad Rolv Torridal Il 8 7:12.05 2:32.53
11 1521 Bø Gabriel L. Sr-Bank Sandnes 15 7:19.16 2:40.04
12 1926 Fintland Dagfinn IL Driv 7 7:19.41 2:40.29


14 påmeldte. 12 startet. 12 resultater.
M 76 år og eldre

 

 

Plass Start         Tid
1 2094 Skaaland Tormod Vegårdshei Il 7 4:23.46  
2 2235 Fossum Sverre LIL 16 5:40.23 1:16.37
3 1532 Nilsen Norolf Flekkefjord Ski 29 5:49.02 1:25.16


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Øvrebø kraftlag

 

 

Plass Start         Tid
1 2139 Amdal Gunnar Midtbygd IL 6 4:03.33  
2 1567 Hægeland Kjell Terje Øvrebø Kraftlag 6 4:14.19 10.46
3 1554 Engestøl Bjørn Mikal Øvrebø Kraftlag 4 4:14.23 10.50
4 1920 Pettersen Jr. Kristoffer Fløy 1 4:14.35 11.02
5 2143 Vetrhus Arne André   3 4:16.03 12.30
6 1919 Omdal Gunvald Øvrebø Kraftlag 1 4:23.42 20.09
7 1640 Østrem Eigil Moi Il 3 4:28.07 24.34
8 1632 Udø Hilde Bjørkås Vennesla Kommun 1 4:29.32 25.59
9 1633 Udø Yngvar Agder Politi 4 4:29.49 26.16
10 0985 Thompson Gunnar   1 4:32.05 28.32
11 1547 Brynhildsen Geir Holt If 5 4:32.48 29.15
12 1909 Haaland Alf   4 4:33.23 29.50
13 2236 Godtfredsen Terje Øvrebø Kraftlag 2 4:34.42 31.09
14 1643 Åsland Gunn Øvrebø Kraftlag 9 4:37.57 34.24
15 1914 Kalstad Bård Øvrebø Kraftlag 8 4:39.08 35.35
16 1550 Dåsvatn Øyvind Øvrebø Kraftlag 9 4:39.13 35.40
17 1553 Engelsgjerd Erlend Baker Oil Tools 1 4:39.44 36.11
18 1602 Reinertsen Jonny Øvrebø Kraftlag 3 4:42.53 39.20
19 1599 Pedersen Reidar Iveland Il 6 4:45.13 41.40
20 1592 Narvestad Asbjørn Ncc Roads As 3 4:45.51 42.18
21 1593 Nicolaisen Hans-Thomas Lillesand Il 9 4:48.28 44.55
22 2228 Rinden Svein Dalane sykkelklubb 9 4:48.35 45.02
23 1616 Solheim Camilla Øverland Fløy Il 1 4:49.53 46.20
24 1605 Rosaas Morten Il Vindbjart 1 4:50.25 46.52
25 1994 Skagestad Aud Stavdal Bykle Il 2 4:50.29 46.56
26 1589 Madland Glenn Baker Oil Tools 2 4:52.10 48.37
27 2129 Haga Jarle Talisman 20 4:53.10 49.37
28 1906 Hægeland Ole Kristen   7 4:56.14 52.41
29 1540 Axelsen Mona Øverland Fløy 1 4:56.59 53.26
30 2142 Hinna Hallgeir Kruse Smidt 2 4:58.00 54.27
31 1642 Aasen Thomas Øvrebø Kraftlag 16 4:58.03 54.30
32 1579 Kiledal Randi Øvrebø Kraftlag 15 4:58.04 54.31
33 2285 Egeland Jarle Øvrebø Kraftlag 11 4:58.05 54.32
34 0904 Jahnsson Bjørn Il Vindbjart 1 4:58.53 55.20
35 1615 Skisland Svein Iveland Il 3 5:00.35 57.02
36 1921 Skåland Eivind Lmv As 4 5:01.15 57.42
37 0512 Bjerga Stian Kanarifansen 3 5:05.24 1:01.51
38 1570 Idland Stian Norsk Fiberopti 13 5:09.06 1:05.33
39 1591 Myklebust Svein Olav Norskfiberoptik 3 5:09.15 1:05.42
40 2043 Gausdal Asle   1 5:14.23 1:10.50
41 1559 Hammond Robert Johan Øvrebø Kraftlag 1 5:16.08 1:12.35
42 2115 Larsen Nils Olav YIT 8 5:16.17 1:12.44
43 1587 Lie Øystein Il Vindbjart 26 5:16.54 1:13.21
44 1571 Idsøe Sigbjørg Næss Valle Il 1 5:18.13 1:14.40
45 1574 Jansen Torleiv Valle Il 2 5:18.26 1:14.53
46 1922 Strand Geir Øvrebø Kraftlag 1 5:18.29 1:14.56
47 1549 Dyngeland Ernst Rune Norskfiberoptik 2 5:18.34 1:15.01
48 1588 Løge Andreas Øvrebø Kraftlag 3 5:19.28 1:15.55
49 1560 Hansen Atle Haug   4 5:20.52 1:17.19
50 1908 Haaland Wenche   4 5:24.05 1:20.32
51 1627 Thomassen Harald   2 5:24.21 1:20.48
52 2141 Bringaker Torstein R & M Industrier 3 5:25.16 1:21.43
53 1568 Håvarstein Eirik Rennesøy Il 4 5:26.26 1:22.53
54 1058 Haugeland Knut Valle Il 1 5:27.58 1:24.25
55 1628 Toreid Vidar Bygland Il 27 5:28.47 1:25.14
56 1601 Rein Lis Højmark Staal 1 5:33.24 1:29.51
57 0988 Torgersen Kjetil   1 5:36.18 1:32.45
58 1597 Olsen Åge Stav Aftenblad 9 5:37.18 1:33.45
59 1546 Brenna Terje Øvrebø Kraftlag 3 5:39.02 1:35.29
60 1918 Nilsen Jan Ivar Øvrebø Kraftlag 3 5:39.12 1:35.39
61 1596 Olsen Pål Øvrebø Kraftlag 2 5:39.25 1:35.52
62 1545 Borgemyr Roald Telesport 2 5:41.10 1:37.37
63 1590 Mikkelsen Ole Michael Rc 14 5:42.10 1:38.37
64 1928 Lie Sigbjørn Jærnbanen 1 5:43.54 1:40.21
65 1622 Sørensen Frank   2 5:43.59 1:40.26
66 1581 Knutsen Petter G. Helland M.ve 4 5:45.59 1:42.26
67 1561 Hansen Jan Soleng Sandnes Il 14 5:47.37 1:44.04
68 2207 Olsen Sigmund   3 5:48.06 1:44.33
68 2208 Olsen Liv Lende   1 5:48.06 1:44.33
70 1537 Andersen Atle Stav Aftenblad 8 5:51.22 1:47.49
71 1910 Ingebretsen Ingvald Lmv As 2 5:51.51 1:48.18
72 1576 Johnsen Nils Arne Stav Aftenblad 4 5:54.00 1:50.27
73 2284 Kvinen Ove Øvrebø Kraftlag 9 5:55.13 1:51.40
74 2224 Abrahamsen Kirsti Øvrebø Kraftlag 2 5:56.39 1:53.06
75 0009 Abrahamsen Arne Vindbjart Il 10 5:56.41 1:53.08
76 1624 Søyland Tommy Øvrebø Kraftlag 1 6:01.28 1:57.55
77 1637 Waldemar Helge   2 6:01.49 1:58.16
78 2181 Simonstad Aslaug Bygland Il 1 6:04.14 2:00.41
79 0975 Soggemoen Yvonne   1 6:05.13 2:01.40
80 1635 Vold Tore   4 6:05.51 2:02.18
81 1912 Johansen Kjell Lyder Øvrebø Kraftlag 1 6:05.53 2:02.20
82 1917 Lunden Sten Øvrebø Kraftlag 2 6:05.54 2:02.21
83 0318 Stapnes Åse   1 6:05.59 2:02.26
84 2116 Berheim Torstein Iveland Il 19 6:06.19 2:02.46
85 1923 Vatland Guttorm Lmv As 4 6:06.34 2:03.01
86 1586 Lidi Sigmund Bygland Il 28 6:07.40 2:04.07
87 1539 Arnesen Roald   1 6:08.49 2:05.16
88 1612 Salvesen Eddie Fløy Msg-As 6 6:08.51 2:05.18
89 1915 Karikoski Gunnar Lmv As 1 6:09.47 2:06.14
90 1543 Berge Frode Halliclub 2 6:10.06 2:06.33
91 1569 Håverstad Kåre Øvrebø Kraftlag 15 6:10.43 2:07.10
92 1763 Sagstuen Tommy Flekkerøy Il 1 6:11.33 2:08.00
93 2232 Norheim Anne Grethe   1 6:11.41 2:08.08
94 1913 Jupskås Stein Halvor Stav Aftenblad 6 6:13.27 2:09.54
95 1603 Rohde Frank Stav Aftenblad 19 6:13.56 2:10.23
96 2125 Telhaug Rune Otra Il 1 6:14.23 2:10.50
97 2140 Seldal Lars Eirik Semco Maritime 2 6:16.49 2:13.16
98 1907 Håland Magne Lmv As 6 6:17.39 2:14.06
99 2283 Kvinen Bjørn Øvrebø Kraftlag 21 6:19.13 2:15.40
100 1131 Snemyr Kurt Dyreparken 3 6:19.43 2:16.10
101 1916 Lande Sindre Lmv As 1 6:20.29 2:16.56
102 2174 Nordbø Henny Bygland Il 1 6:20.48 2:17.15
103 2127 Egge Tor Birger Bygland Il 3 6:22.05 2:18.32
104 0228 Leidland Magny Seglem   1 6:22.26 2:18.53
105 1572 Idsøe Torhild Næss   1 6:23.01 2:19.28
106 0634 Vestberg Hans Greger   2 6:23.47 2:20.14
107 1534 Albrigtsen Roar Total 2 6:24.28 2:20.55
108 2239 Kjellevik Ragnar Fjelltun Bibelskole 1 6:24.47 2:21.14
109 1619 Sveen Maren Stav Aftenblad 1 6:27.53 2:24.20
110 1557 Frøkedal Elin Stav Aftenblad 2 6:30.31 2:26.58
111 1903 Fossfjell Anne Grete Øvrebø Kraftlag 1 6:30.47 2:27.14
112 1634 Ueland Øyvind Mastra Il 4 6:31.00 2:27.27
113 1584 Langseth Asbjørn Mastra Il 1 6:31.02 2:27.29
114 1608 Ruenes Sara Øvrebø Kraftlag 1 6:31.51 2:28.18
115 1544 Berntsen Bernt Bykle Il 2 6:32.29 2:28.56
116 2240 Løvås Roger Fjelltun Bibelskole 1 6:33.50 2:30.17
117 1611 Sagvaag Berit Sus Bil 7 6:36.09 2:32.36
118 1610 Sagvaag Arnt Sagvaag Rev. Bi 22 6:36.15 2:32.42
119 1533 Abrahamsen Pål Buer Club 7 2 6:37.22 2:33.49
120 1899 Dolsvåg Ann-Helen   1 6:38.42 2:35.09
121 1900 Dolsvåg Arvid   1 6:38.43 2:35.10
122 1600 Ravndal Asgeir Michael Weatherford 4 6:39.21 2:35.48
123 1122 Sjøtrø Øyvind Sr-Bank Bil 1 6:40.12 2:36.39
124 1565 Heyn Anne Stav Aftenblad 1 6:40.26 2:36.53
125 1577 Johnsen Vibeke Baker Oil Tools 2 6:40.53 2:37.20
126 1761 Pedersen Lennart   1 6:41.06 2:37.33
127 2130 Hjertvikrem Nina   2 6:43.45 2:40.12
128 1538 Andersen Mats Stav Aftenblad 2 6:44.45 2:41.12
129 1930 Ausland Else Liv   1 6:48.44 2:45.11
130 1929 Lundevold Tove   1 6:48.45 2:45.12
131 1564 Henriksen Ole-Gustav   9 6:51.13 2:47.40
132 1631 Tveiten Karl Johan   8 6:51.25 2:47.52
133 1575 Jeiskelid Siv Kristin Bykle Il 2 6:51.28 2:47.55
134 1626 Thomassen Bjørg   2 6:56.15 2:52.42
135 1901 Ellingsberg Bjørnar Øvrebø Kraftlag 6 6:58.55 2:55.22
135 1902 Ellingsberg Simon Øvrebø Kraftlag 2 6:58.55 2:55.22
137 1536 Andersen Anders L. Stav Aftenblad 8 6:59.41 2:56.08
138 1555 Engestøl Heidi Iveland Il 3 7:00.02 2:56.29
139 2180 Sitje Dag Bygland Il 3 7:00.59 2:57.26
140 1541 Axelsen Snefrid Wiersholm Fløy Il 2 7:01.15 2:57.42
141 2243 Haukali Snorre Randesund Il 1 7:02.18 2:58.45
142 2242 Haukali Karin Randesund Il 1 7:02.22 2:58.49
143 1551 Edland Unni Murvold Øvrebø Kraftlag 3 7:04.17 3:00.44
144 1606 Ruenes Kristin Synnøve Øvrebø Kraftlag 4 7:04.19 3:00.46
144 1607 Ruenes Liv Karin Øvrebø Kraftlag 1 7:04.19 3:00.46
146 1618 Sveen Kristin Stav Aftenblad 5 7:05.54 3:02.21
147 1566 Holsvik Greta Espedal Turrennklubben 4 7:10.39 3:07.06
148 2225 Skomedal Anne Britt Øvrebø Kraftlag 2 7:11.49 3:08.16
149 0196 Ugland Unni Brekka   1 7:19.02 3:15.29
150 1583 Kvåle Else Randi Brandbu If 1 7:19.18 3:15.45
151 1696 Sørensen Mette Vestberg   1 7:19.39 3:16.06
152 1609 Rugsveen Bent Halden Skiklubb 2 7:22.09 3:18.36
153 1573 Ingebretsen Arnt-Ole Baker Oil Tools 4 7:22.12 3:18.39
154 0204 Brekka Marianne   1 7:23.06 3:19.33
155 1621 Sørensen Bente   2 7:25.22 3:21.49
156 2040 Hansen Frank   1 7:25.38 3:22.05
157 1552 Egenes Ivar Baker Oil Tools 3 7:25.40 3:22.07
158 1625 Thisted Elke Elkem Bil 2 7:26.11 3:22.38
159 2238 Skjekkeland Eivind   1 7:28.16 3:24.43
160 1598 Paulsen Martin Øvrebø Kraftlag 1 7:29.14 3:25.41
161 1582 Kvinen Sissel Øvrebø Kraftlag 1 7:33.19 3:29.46
162 2233 Knutsen Jarle Øvrebø Kraftlag 1 7:33.22 3:29.49
163 1638 Wehus Arild Øvrebø Kraftlag 20 7:33.23 3:29.50
164 1578 Josdal Johnny Øvrebø Kraftlag 1 7:37.04 3:33.31
165 1614 Setane Marit Iveland Il 3 7:38.58 3:35.25
166 1580 Kjellevand Anne Betsy Iveland Il 1 7:39.02 3:35.29
167 2237 Midtbø Kjetil   1 7:40.46 3:37.13
168 2117 Berheim Audhild Iveland Il 6 7:41.47 3:38.14
169 2118 Sandland Berit Marie   5 7:42.53 3:39.20
170 2215 Eie Solveig Petersen Flekkefjord skilag 1 7:46.15 3:42.42
171 2241 Møller Jesper Fjelltun Bibelskole 1 7:47.05 3:43.32
172 1630 Tveit Gry J. Sværi Øvrebø Kraftlag 5 7:48.32 3:44.59
173 1558 Gursli Marie Moi Il 1 7:58.50 3:55.17
174 1562 Haukland Ann Sissel Moi Il 1 7:58.56 3:55.23
175 1548 Bøifot Terje Stav Aftenblad 8 8:03.24 3:59.51
175 1629 Torgersen Per Lyse Bil 12 8:03.24 3:59.51
177 1911 Jensen Merete Kalberg   1 8:07.44 4:04.11
178 1706 Skryten Dagfrid   1 8:13.49 4:10.16
179 2244 Aase Rigmor Bø   1 8:25.33 4:22.00
180 0796 Sondresen Lars   1 8:28.14 4:24.41
181 2138 Dubland Tove Hå kommune 4 8:35.01 4:31.28
182 0086 Bakken Sissel Herta   2 9:10.53 5:07.20
Brutt 1556 Eriksen Einar   25    


198 påmeldte. 184 startet. 182 resultater.

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +