-->

Resultater Hafslovatnet Rundt 2006



RESULTATLISTE HAFSLOVATNET RUNDT 9.APRIL 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

SONERENN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 - 6 år 0,5 km

 

 

 

 

 

Håvar Kvam

Hafslo

 

 

 

 

Vegar Lunde Fardal

Hafslo

 

 

 

 

Mathias Meløy

Hafslo

 

 

 

 

Endre Oklevik

Hafslo

 

 

 

 

Stina Hillestad

Hafslo

 

 

 

 

Eirik Cirotzki

Hafslo

 

 

 

 

Kristine Erfjord

Hafslo

 

 

 

 

Ida Lomheim Tang

Hafslo

 

 

 

 

Jørgen Lomheim Tang

Hafslo

 

 

 

 

Anne Emilie Høyland

Sandnes

 

 

 

 

Martin Andreas Urne Jørgensen

Lørenskog

 

 

 

 

Irene Steig

Luster

 

 

 

 

Mikal Bø

Stavanger

 

 

 

 

Tor Olav Kvam

Aurland

 

 

 

 

Oda Sønnesyn

Bjørn

 

 

 

 

Magne Olav Skjæret

Bjørn

 

 

 

 

Ingrid Øvstetun

Jotun

 

 

 

 

Daniel Høyland

Sandnes

 

 

 

 

Sivert Hass

Bjørn

 

 

 

 

Johan Nes

Hafslo

 

 

 

 

Hanna Nes

Hafslo

 

 

 

 

Markus Nes

Hafslo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jenter 7-10 år og yngre 1 km

 

 

 

 

 

Andrea Cirotzki

Hafslo

 

 

 

 

Marita Sekse

Hafslo

 

 

 

 

Sandra Haugen Kalhagen

Hafslo

 

 

 

 

Marianne Lomheim Tang

Hafslo

 

 

 

 

Ane Røhme

Bjørn

 

 

 

 

Mathilde Skjæret

Bjørn

 

 

 

 

Kristin Øvstetun

Jotun

 

 

 

 

Bente Engelhardt Pedersen

Tønsberg Turn

 

 

 

Kristine Engelhardt Pedersen

Tønsberg Turn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gutar 7 - 10 år og yngre 1 km

 

 

 

 

 

Audun Oklevik

Hafslo

 

 

 

 

Ole Gunnar Bruheim

Hafslo

 

 

 

 

Johan Hillestad

Hafslo

 

 

 

 

Runar Sekse

Hafslo

 

 

 

 

Mathias Hillestad

Jølster

 

 

 

 

Rune Steig

Luster

 

 

 

 

Bendik Aleksander Urne Jørgensen

Lørenskog

 

 

 

 

Martin Høyland

Sandnes

 

 

 

 

Kristian Haugen

Bjørn

 

 

 

 

Vegard Øyre

Sogndal

 

 

 

 

Endre Bø

Stavanger

 

 

 

 

Håvard Ruud

Bjørn

 

 

 

 

Harald Hass

Bjørn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jenter 11 år 3 km

 

 

 

 

1

Mari Rudin Resaland

Beveren

00:12:28

 

 

2

Marte Erfjord

Hafslo

00:13:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gutar 11 år 3 km

 

 

 

 

1

Anders Kvåle Farestveit

Sogndal

00:10:52

 

 

2

Geir Steig

Luster

00:11:22

 

 

3

Jonas Elle

Bjørn

00:11:34

 

 

4

Lars Jørgen Kjærvik

Bjørn

00:13:54

 

 

5

Simen Lunde Fardal

Hafslo

00:14:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gutar 12 år 3 km

 

 

 

 

1

Mats Bjørnar Leirdal

Bjørn

00:09:33

 

 

2

Stig Øystein Schmidt

Bjørn

00:10:17

 

 

3

Sjur Skjæret

Bjørn

00:11:17

 

 

4

Torbjørn Slinde

Bjørn

00:11:38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utviklingsklassse 1 km

 

 

 

 

1

Turid Øygard

Bjørn

00:17:27

 

 

 

 

 

 

 

 

DISTANSERENN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jenter 13 - 14 år 6 km:

 

 

 

 

1

Helga Farestveit

Sogndal

00:24:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gutar 13 -14 år 6 km:

 

 

 

 

1

Thomas S. Evjestad

Bjørn

00:17:36

 

 

2

Håvard Gutubø Bogetveit

Førde

00:19:31

 

 

3

Gaute Grov

Bjørn

00:20:26

 

 

4

Hallvard S. Evjestad

Bjørn

00:20:27

 

 

5

Øystein Øyre

Sogndal

00:20:58

 

 

6

Geir Olav Haugen

Bjørn

00:21:27

 

 

7

Trond Røneid

Bjørn

00:22:01

 

 

8

Leiv Kristian Steig

Birkebeineren

00:22:30

 

 

9

Joar Sønnesyn

Hafslo

00:22:40

 

 

10

Ramon Navarro

Bjørn

00:22:55

 

 

11

Jakob Meløy

Hafslo

00:23:15

 

 

12

Andre Lunde Fardal

Hafslo

00:23:36

 

 

13

Nicklas Sjølie af Geijerstam

Bjørn

00:24:36

 

 

14

Einar Fossøy Gulbrandsen

Jevnaker

00:26:16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jenter 15 -16 år 10 km:

 

 

 

 

1

Mari Steig

Birkebeineren

00:37:33

 

 

2

Elise Selseng

Sogndal

00:39:06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gutar 15 -16 år 10 km:

 

 

 

 

1

Mats Rudin Resaland

Beveren

00:29:39

 

 

2

Hallvard Haugen

Bjørn

00:32:36

 

 

 

 

 

 

 

 

TURRENN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herrar 20-35 år 15 km:

 

 

 

 

1

Per Sigve Selseng

Sogndal

00:45:57

 

 

2

Leif Bjørn Grindedal

Feios

00:48:07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damer 36-45 år 15 km:

 

 

 

 

1

Kari Torhild Kvåle

Sogndal

00:50:11

 

 

2

Sissel Stave

Ål

00:58:49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herrar 36-45 år 15 km:

 

 

 

 

1

Per Fridolf Hillestad

Hafslo

00:40:32

 

 

2

John Olav Røhme

Bjørn

00:49:53

 

 

3

Jon Olav Vikøren Aafedt

Vik

00:54:01

 

 

4

Olav Grøttebø

Lærdal

01:11:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herrar 46-55 år 15 km:

 

 

 

 

1

Torgny Stave

Ål

00:46:52

 

 

2

Edvard Leirdal

Bjørn

00:48:33

 

 

3

Rune Årdal

Jølster

00:50:46

 

 

4

Odd Erik Haugen

Bjørn

00:52:21

 

 

5

Ole-Johan Lillestøl

Stranda

00:52:27

 

 

6

Agnar Smedegård

Hafslo

01:03:29

 

 

7

Steinar Schmidt

Bjørn

01:10:38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herrar 56-65 år 15 km:

 

 

 

 

1

Kjell Melheim

Bjørn

00:47:00

 

 

2

Hans Kvalsøren

Bjørn

00:50:56

 

 

3

Arne Alværvik

Gaular

00:51:04

 

 

4

Lars Atle Fretland

Sogndal

00:51:22

 

 

5

Arne Fossøy

Bjørn

00:57:37

 

 

6

Per Birger Lomheim

Hafslo

00:59:23

 

 

7

Sylfest Lomheim

Hafslo

01:01:18

 

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +