Resultater Skarrennet 2006



SKARRENNET 2006

217 DELTAKERE

 

TURKLASSE:

 M-1

 Geir Kåre Nilsen     Tromsø              1.07.07

 

M-3

Kristian Skogstad           Malangshalv.            58.16

 

M-4

Stian Mosli                     Malangshalv           1.01.39

 

M-5

Bård Mosli                     Malangshalv           1.04.48

Espen Rognli                  Kvaløysletta           1.06.36

 

K-5

Trine Olsborg                  Josefvatn                1.03.50  Beste tid

Elisabeth Klausen            Malangshalv          1.07.34

 

M-6

Arnt Hugo Larsen            Olderbakken          1.00.43

Gunnars Jernberg             Josefvatn                1.01.12

Trond Skogmo                 Storsteinnes          1.01.24

 

K-7

Sylvi Pettersen Ofstad       Bardu                    1.16.50

Kristin Nilsen                    Troms Kraft          1.30.45

 

M-7

Steinar Nordseth                Storsteinnes           1.00.53

Jøran Persen                       SAS                       1.00.59

Ingvar Stenvoll                   Malangshalv.         1.01.03

Brigt Rødli                          Melbu                    1.02.22

Are Pedersen                      Storsteinnes            1.13.14 

 

M-8

Odd Arild Nordseth            Storsteinnes               57.48    beste tid

Kurt Olsen                           Tennes                    1.06.22

Torleif  Selseng                    Storsteinnes            1.06.35

Harry Bjørklund                   Storsteinnes            1.10.10

 

M-9

Jan Lindrupsen                    Troms kraft               1.01.26

John Grønås                         Storsteinnes              1.04.11

 

M10

Martin Furumo                     Malangshalvøya       1.04.51

Jan Pedersen                         Kvaløysletta             1.15.48

 

K-10

Ingunn Ytrehus                    Universitetet              1.16.22

 

 

M11

Helmer Hemnmingsen        Storsteinnes               1.04,59

Arvid Vrangen                    Josefvatn                    1.07.26

Harald Johnsen                   TSK                            1.08.35

Ernst Rødli                          Melbu                         1.09.41

 

K11

Magnhild Sørensen             Kongsbakken             1.16.59

 

M12

Børre Hansen                        Kil.kam                   1.03.52

Knut Sørensen                      TSK                         1.07.23

Harry Wrangen                     Josefvatn                  1.19.11

 

M13

Arne Bekkevoll                   Bardufoss                   1.07.15

 

REKRUTTKLASSE

Henning  A Ofstad               Bardu                        1.01.30

Øyvind Selseng                    Tromsø                      1.07.20

 

 

TRIMKLASSEN KOMMER SENERE

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +